Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2011 r.
17:32
Edytuj ten wpis

O zwolnieniach i.. dołkach w policzkach. Spotkanie nowej wojewody z dziennikarzami

Autor: Zdjęcie autora DRS
0 9 A A
Jolanta Szołno-Koguc (Jacek Świerczyński)
Jolanta Szołno-Koguc (Jacek Świerczyński)

Nie będzie zwolnień w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim – zapowiedziała w środę nowa wojewoda Jolanta Szołno-Koguc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na pewno nie będzie w tej chwili redukcji zatrudnienia i nie wiemy, czy w ogóle będzie ona potrzebna – mówi wojewoda. – Szkoda by mi było dobrych fachowców zwalniać, gdyby mogli realizować inne zadania w tym samym urzędzie – dodaje.

Szołno-Koguc zapowiedziała też, że nie należy oczekiwać obsady wakującego od dawna stanowiska II wicewojewody. O tym, kto będzie wicewojewodą nie chce rozmawiać. – To decyzja premiera – wyjaśnia.

Nowa wojewoda zapowiada też, że będzie starała się proponować rządowi nowe rozwiązania prawne w tych kwestiach, w których brak jednoznacznych regulacji. Pytana o przykład wspomina o powodzi. – Były takie rzeczki i strumienie, które spowodowały ogromne zniszczenia, a później okazało się, że nie są one w gestii ani jednostek samorządowych, ani administracji rządowej – podkreśla Szołno-Koguc i dodaje, że liczy na sygnały od samorządów.

Choć wojewoda została powołana na stanowisko już 12 grudnia, to dopiero w środę zorganizowała swoją pierwszą konferencję prasową. Tę zaplanowaną na 13 grudnia nagle odwołała. Tłumaczyła, że potrzebowała czasu na zapoznanie się z urzędem.

Gwiazdą środowej konferencji stał się jeden z lokalnych dziennikarzy, który prosił wojewodę o komentarz na temat jej… dołków w policzkach wyjaśniając wcześniej, że podobno dołki takie świadczą o tym, że ich posiadacz ma w życiu sporo szczęścia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Netia HWT / 29 grudnia 2011 r. o 14:38
Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h Zajrzyj na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
Avatar
Henio / 29 grudnia 2011 r. o 10:08
Te dołki w policzkach to prawie jak u Geeny Davis.
Avatar
Iza / 29 grudnia 2011 r. o 09:50
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]
Potwierdzam że tak jest w tym urzędzie, byłam tam załatwić swoją sprawę to urzędnicy także narzekali że utrudnia im się prowadzenie spraw merytorycznych poprzez blokowanie stron internetowych, a o przydzieleniu dostępu do internetu decyduje podobno Dyrektor Generalny urzędu Wygląda na to że internet w Urzędzie Wojewódzkim jest bardziej deficytowy niż papier toaletowy w stanie wojennym.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
ab / 29 grudnia 2011 r. o 09:01
[quote name='20 LAT W d***' timestamp='1325095689' post='575616']
ALE DNO
[/quote]
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.


A ja ją znam z zajęć jakie prowadziła i mogę Ci powiedzieć, że się mylisz...
Konkretna i rzeczowa kobieta, człowiek pokroju tych co mają własne zdanie ale przemawiają do nich argumenty (te rzeczywiście prawdziwe) innych.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2011 r. o 08:57
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]

Jak interpretować wypowiedzi się nie umie,to się pisze co ma się w rozumie.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 r. o 22:12
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wi... rozwiń
Avatar
Jakim / 28 grudnia 2011 r. o 20:11
a przydałoby się pogonić starych pierdzi-stołków na zasłużony odpoczynek i pozbyć się radców i doradców o nie wiadomej proweniencji.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 r. o 19:40
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
Avatar
20 LAT W DUPE / 28 grudnia 2011 r. o 19:08
ALE DNO
Avatar
Netia HWT / 29 grudnia 2011 r. o 14:38
Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h Zajrzyj na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
Avatar
Henio / 29 grudnia 2011 r. o 10:08
Te dołki w policzkach to prawie jak u Geeny Davis.
Avatar
Iza / 29 grudnia 2011 r. o 09:50
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]
Potwierdzam że tak jest w tym urzędzie, byłam tam załatwić swoją sprawę to urzędnicy także narzekali że utrudnia im się prowadzenie spraw merytorycznych poprzez blokowanie stron internetowych, a o przydzieleniu dostępu do internetu decyduje podobno Dyrektor Generalny urzędu Wygląda na to że internet w Urzędzie Wojewódzkim jest bardziej deficytowy niż papier toaletowy w stanie wojennym.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
ab / 29 grudnia 2011 r. o 09:01
[quote name='20 LAT W d***' timestamp='1325095689' post='575616']
ALE DNO
[/quote]
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.


A ja ją znam z zajęć jakie prowadziła i mogę Ci powiedzieć, że się mylisz...
Konkretna i rzeczowa kobieta, człowiek pokroju tych co mają własne zdanie ale przemawiają do nich argumenty (te rzeczywiście prawdziwe) innych.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2011 r. o 08:57
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]

Jak interpretować wypowiedzi się nie umie,to się pisze co ma się w rozumie.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 r. o 22:12
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wi... rozwiń
Avatar
Jakim / 28 grudnia 2011 r. o 20:11
a przydałoby się pogonić starych pierdzi-stołków na zasłużony odpoczynek i pozbyć się radców i doradców o nie wiadomej proweniencji.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 r. o 19:40
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
Avatar
20 LAT W DUPE / 28 grudnia 2011 r. o 19:08
ALE DNO