Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2013 r.
9:02
Edytuj ten wpis

Ogród Saski otwarty (wideo)

0 21 A A
Ogród saski otwarty (Łukasz Dudkowski)
Ogród saski otwarty (Łukasz Dudkowski)

Chwilę po godz. 8 otwarty został Ogród Saski w Lublinie. Przebudowa trwała ponad półtora roku. Nie wszyscy lublinianie zauważyli zmiany w parku, inni byli zadowoleni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Michał / 3 grudnia 2013 r. o 18:19

Panie prezydencie rado miasta i szanowni władni biznesmeni tego miasta!

Jako mieszkaniec lublina chciałem serdecznie pogratulować, że po niespełna dwuletniej przerwie w możliwości wejścia na teren ogrodu saskiego udało się ułożyć klika chodników, zamontować kilka jakże ekskluzywnych ławek i uporządkować teren z haszczy! Jestem pod głębokim wrażeniem kolejnego sukcesu naszych urzędników!! Brawo, brawo!

Avatar
Edziu / 2 grudnia 2013 r. o 19:55

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Wpisujcie swoich dzielnicowych, oczywiscie tylko komorki lub lokalnych politykow, tez komorki, aby dowiedziec sie gdzie sa i co robia. Uwaga - zdjecia moga byc troche zamazane :-) 

lub lokalnych politykow, tez komorki, aby dowiedziec sie gdzie sa i co robia. Uwaga - zdjecia moga byc troche zamazane :-) 

rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 19:12
A gdzie matka tego sukcesu tak jak wszystkich pozostałych sukcesów prezydenta Lublina, skromna i mondra Kasia, z mocy pana prezydenta jego zastępczyni,wszak bez niej nic się wydarzyć nie może???
Avatar
eta / 2 grudnia 2013 r. o 19:08

O 22 powinni zamykac park, tak jak jest to w warszawie,zeby nikt wracajacy po imprezach nie wchodzil i nie demolowal nowych ławek i calego parku.

sama sie zamknij w domu i nie wychodz straszyc ludzi. park jest po to zeby o kazdej porze moc spacerowac. z tego co pamietam mial byc monitoring wiec nie jecz

Avatar
bosman / 2 grudnia 2013 r. o 17:35

"Sukces". W bramie głównej mogli chociaż dla przyzwoitości klamkę założyć.

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 17:13

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
mn / 2 grudnia 2013 r. o 15:23

Poluzuj gumkę w majtkach bo chyba za bardzo cię uciska!!!

A ty mniej ćpaj bo ci już resztki mózgu wyżarło.

Avatar
micko / 2 grudnia 2013 r. o 15:22

Jaki z ciebie prymityw. Chyba jesteś z jakiejś zapadłej wiochy skoro nie cieszy cię rozwój miasta.

Jaki rozwój idioto? Zamknij lepiej mordę bo się kompromitujesz. Widzę, że sam jesteś napływowym bydlakiem  spod lubelskiej wsi, któremu słoma z butów wystaje i cuchnie gnojówką na odległość. Bo tylko taki półgłówek może tu widzieć jakiś rozwój.

Avatar
micko / 2 grudnia 2013 r. o 15:18

długo myślałeś mega inteligencie nad tym co piszesz ??? dzięki takim kretynom jak ty w tym kraju jest tak jak jest, obyśmy takich lansowiczów jak to napisałeś i udawaczy mieli jak najwięcej a takich baranów jak ty jak najmniej i tego sobie i wszystkim życzę a będzie dobrze! Zrób coś sam a później krytykuj innych bo krytykować jest najłatwiej !!!

Wal się zakompleksiony śmieciu. Idź żałosny kretynie uklęknij przed Żukiem i mu buty wyliż miernoto.

Wal się zakompleksiony śmieciu. Idź żałosny kretynie uklęknij przed Żukiem i mu buty wyliż miernoto.

rozwiń
Avatar
zibo / 2 grudnia 2013 r. o 14:17

no ale bramę to można było chociaż pomalować

Avatar
Michał / 3 grudnia 2013 r. o 18:19

Panie prezydencie rado miasta i szanowni władni biznesmeni tego miasta!

Jako mieszkaniec lublina chciałem serdecznie pogratulować, że po niespełna dwuletniej przerwie w możliwości wejścia na teren ogrodu saskiego udało się ułożyć klika chodników, zamontować kilka jakże ekskluzywnych ławek i uporządkować teren z haszczy! Jestem pod głębokim wrażeniem kolejnego sukcesu naszych urzędników!! Brawo, brawo!

Avatar
Edziu / 2 grudnia 2013 r. o 19:55

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Wpisujcie swoich dzielnicowych, oczywiscie tylko komorki lub lokalnych politykow, tez komorki, aby dowiedziec sie gdzie sa i co robia. Uwaga - zdjecia moga byc troche zamazane :-) 

lub lokalnych politykow, tez komorki, aby dowiedziec sie gdzie sa i co robia. Uwaga - zdjecia moga byc troche zamazane :-) 

rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 19:12
A gdzie matka tego sukcesu tak jak wszystkich pozostałych sukcesów prezydenta Lublina, skromna i mondra Kasia, z mocy pana prezydenta jego zastępczyni,wszak bez niej nic się wydarzyć nie może???
Avatar
eta / 2 grudnia 2013 r. o 19:08

O 22 powinni zamykac park, tak jak jest to w warszawie,zeby nikt wracajacy po imprezach nie wchodzil i nie demolowal nowych ławek i calego parku.

sama sie zamknij w domu i nie wychodz straszyc ludzi. park jest po to zeby o kazdej porze moc spacerowac. z tego co pamietam mial byc monitoring wiec nie jecz

Avatar
bosman / 2 grudnia 2013 r. o 17:35

"Sukces". W bramie głównej mogli chociaż dla przyzwoitości klamkę założyć.

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 17:13

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
mn / 2 grudnia 2013 r. o 15:23

Poluzuj gumkę w majtkach bo chyba za bardzo cię uciska!!!

A ty mniej ćpaj bo ci już resztki mózgu wyżarło.

Avatar
micko / 2 grudnia 2013 r. o 15:22

Jaki z ciebie prymityw. Chyba jesteś z jakiejś zapadłej wiochy skoro nie cieszy cię rozwój miasta.

Jaki rozwój idioto? Zamknij lepiej mordę bo się kompromitujesz. Widzę, że sam jesteś napływowym bydlakiem  spod lubelskiej wsi, któremu słoma z butów wystaje i cuchnie gnojówką na odległość. Bo tylko taki półgłówek może tu widzieć jakiś rozwój.

Avatar
micko / 2 grudnia 2013 r. o 15:18

długo myślałeś mega inteligencie nad tym co piszesz ??? dzięki takim kretynom jak ty w tym kraju jest tak jak jest, obyśmy takich lansowiczów jak to napisałeś i udawaczy mieli jak najwięcej a takich baranów jak ty jak najmniej i tego sobie i wszystkim życzę a będzie dobrze! Zrób coś sam a później krytykuj innych bo krytykować jest najłatwiej !!!

Wal się zakompleksiony śmieciu. Idź żałosny kretynie uklęknij przed Żukiem i mu buty wyliż miernoto.

Wal się zakompleksiony śmieciu. Idź żałosny kretynie uklęknij przed Żukiem i mu buty wyliż miernoto.

rozwiń
Avatar
zibo / 2 grudnia 2013 r. o 14:17

no ale bramę to można było chociaż pomalować