Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2009 r.
14:49
Edytuj ten wpis

Olimp już prawie gotowy (wideo, zdjęcia, plany)

0 23 A A

W przyszłą środę o godz. 10 pierwsi klienci zrobią zakupy w najnowszej części Olimpu. Gwiazdą wieczoru będzie Budka Suflera. Zobacz plan parteru i I piętra najnowszej części Olimpu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Olimpie IV trwają ostatnie prace przed uroczystym otwarciem. W delikatesach Alma (pierwszych w Lublinie) towar leży już na półkach. Podobnie w sklepie odzieżowym szwedzkiej sieci KappAhl.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na środę 17 czerwca na godz. 10. Cały dzień będą atrakcje: pokazy mody, makijażu, koncerty, występy mimów. Imprezę poprowadzi Iwona Pawlowicz, jurorka "Tańca z gwiazdami”. Wieczór zakończy koncert zespołu Budka Suflera, który wystąpi o godz. 21 na dachu galerii.



Na klientów Olimpu czeka dwupoziomowy parking na tysiąc samochodów, 80 sklepów i restauracji na parterze i I piętrze. Cały poziom - 1 zajmie market budowlany Leroy Merlin.

Nową i starą część centrum handlowego połączyła przeszklona kładka. Cały obiekt (Galeria Olimp) i liczy teraz ponad 90 tys. mkw. Jest w nim w sumie ok. 300 sklepów.

Budowa najnowszej, czwartej już części Olimpu ruszyła z początkiem ubiegłego roku. Pochłonęła około 140 mln zł.

Co będzie w nowym Olimpie? - czytaj na Strefie Biznesu

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jaga / 16 czerwca 2009 o 14:13
0
Gość napisał:
co do centrum to brakuje mi np NewYorkera ;/

O matko sałatko!
Tylko nie ten azjatycki badziew! Takie same szmaty są na targu za połowę ceny!!!
Avatar
nickczemnik / 15 czerwca 2009 o 16:29
0
co wy tak matołki narzekacie? Zarabiacie po 1300 netto, większość kupujecie na kredyt i wielkich marek wam się zachciewa - żenua i słoma z buta.
Jak chcecie fajne markowe sklepy to chyba stać was na podjechanie swoim kupionym na raty samochodem do Warszawy albo do Łodzi.
Avatar
lub-man / 10 czerwca 2009 o 21:42
0
Czemu nie tego i tamtego? A co właściciel ma błagać by sklepy takie powstały w galerii? od jest od zarządzania całością i chwała mu za to że w ciągu 10 lat stworzył coś z niczego ( i to za własne pieniądze). Wiele nowych marek maiło się wprowadzić do Olimpu ale zapewne zrezygnowali bo stwierdzili że nie jest to dobry dla nich rynek.. Wszystko to jest w plazie? tylko żeby się dostać do niej to p...ca można dostać by zaparkować. Zresztą w plazie ile macie sklepów ? 40? 50? a tu 300? więc o czym ta gadka
Avatar
Serious / 9 czerwca 2009 o 20:10
0
Brakuje [color="#000080"]Stradivarius[/color]... Znacie tę firmę? Jest w większych miastach polski... Oczywiście w Lublinie skąd, bo po co ;/
Zaraz ktoś powie, że narzekam. Ale mam powody, bo ileż można czekać na swoje ulubione marki? Gdzie River Island, Claire's, SIX czy Pimkie?
Co oni myślą, że przekupią nas jakimś markecikiem, bo woda jest 'lepsza'? Jak może być lepsza, skoro woda to woda!
Jak widać, pojeżdżę sobie jeszcze do Warszawki parę ładnych lat.
Przynajmniej nie jest strasznie daleko. ;p
Avatar
shintzie / 9 czerwca 2009 o 20:00
0
anulka napisał:
a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe.



Niestety firma W.Śliwinski nie dopuscila nikogo z zewnatrz z jubilerow... oni maja juz dwa sklepy w olimpie i oni mieli pierwszenstwo... pewnie ze jakas sieciowka by sie przydala... ale jak widac, kasa kasa kasa... żenuła...



Niestety firma W.Śliwinski nie dopuscila nikogo z zewnatrz z jubilerow... oni maja juz dwa sklepy w olimpie i oni mieli pierwszenstwo... pewnie ze jakas sieciowka by sie przydala... ale jak widac, kasa kasa kasa... żenuła... rozwiń
Avatar
wiki / 9 czerwca 2009 o 19:24
0
Jak wam sie nie podoba to protestujcie!!!!!! Może protest głodowy przed wejsciem do budynku????
Avatar
~max~ / 9 czerwca 2009 o 16:18
0
niestety wlasciciele olimpu nie maja dalej pojecia o komercjalizacji... czasami zastanawiam sie jak to wszystko funkcjonuje??? brakuje wielu znanych sieci, widoczny brak pomyslu na galerie... szkoda...
Avatar
anulka / 9 czerwca 2009 o 10:41
0
Gość napisał:
apart za taka kase jak robi to ma strasznie tandetny wystroj tych salonow swoich, powinni uzywac naturalnego drewna np debowego czy jesionowego do produkcji gablot (eleganckiego) a nie jakis tandetnych plyt pilsniowych po taniosci.. co do centrum to brakuje mi np NewYorkera ;/



a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe.



a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe. rozwiń
Avatar
mzl / 9 czerwca 2009 o 08:28
0
nie ma oprócz Kaphall i Mojito żadnych dobrych sklepów.... gdzie Zara, Marks & Spencer, Bershka, Van Graff, New Yorker, Pull &Bear, C&A, i inne dobre marki??? te sklepiki z Olimpu to dno i badziew.... targowisko !!!
Avatar
znawca tematu / 9 czerwca 2009 o 01:32
0
No i po co nam 3 Reserved ?? 2 nie wystarcza!!!?? Miałbyć Marks & Spencer i co ...i nie ma :-/ I zaropodobnych markach zapomnijcie. jest tylko jedna nowosc KapHall i kilka kawiarni!!!:-/ nie wiem czym olimp che przyciągnąc klijentów skoro 95 % tych sklepów juz jest w lublinie!!!! te big stary i volcano to chyba przenoszą sie ze starego olimpu
Avatar
jaga / 16 czerwca 2009 o 14:13
0
Gość napisał:
co do centrum to brakuje mi np NewYorkera ;/

O matko sałatko!
Tylko nie ten azjatycki badziew! Takie same szmaty są na targu za połowę ceny!!!
Avatar
nickczemnik / 15 czerwca 2009 o 16:29
0
co wy tak matołki narzekacie? Zarabiacie po 1300 netto, większość kupujecie na kredyt i wielkich marek wam się zachciewa - żenua i słoma z buta.
Jak chcecie fajne markowe sklepy to chyba stać was na podjechanie swoim kupionym na raty samochodem do Warszawy albo do Łodzi.
Avatar
lub-man / 10 czerwca 2009 o 21:42
0
Czemu nie tego i tamtego? A co właściciel ma błagać by sklepy takie powstały w galerii? od jest od zarządzania całością i chwała mu za to że w ciągu 10 lat stworzył coś z niczego ( i to za własne pieniądze). Wiele nowych marek maiło się wprowadzić do Olimpu ale zapewne zrezygnowali bo stwierdzili że nie jest to dobry dla nich rynek.. Wszystko to jest w plazie? tylko żeby się dostać do niej to p...ca można dostać by zaparkować. Zresztą w plazie ile macie sklepów ? 40? 50? a tu 300? więc o czym ta gadka
Avatar
Serious / 9 czerwca 2009 o 20:10
0
Brakuje [color="#000080"]Stradivarius[/color]... Znacie tę firmę? Jest w większych miastach polski... Oczywiście w Lublinie skąd, bo po co ;/
Zaraz ktoś powie, że narzekam. Ale mam powody, bo ileż można czekać na swoje ulubione marki? Gdzie River Island, Claire's, SIX czy Pimkie?
Co oni myślą, że przekupią nas jakimś markecikiem, bo woda jest 'lepsza'? Jak może być lepsza, skoro woda to woda!
Jak widać, pojeżdżę sobie jeszcze do Warszawki parę ładnych lat.
Przynajmniej nie jest strasznie daleko. ;p
Avatar
shintzie / 9 czerwca 2009 o 20:00
0
anulka napisał:
a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe.



Niestety firma W.Śliwinski nie dopuscila nikogo z zewnatrz z jubilerow... oni maja juz dwa sklepy w olimpie i oni mieli pierwszenstwo... pewnie ze jakas sieciowka by sie przydala... ale jak widac, kasa kasa kasa... żenuła...



Niestety firma W.Śliwinski nie dopuscila nikogo z zewnatrz z jubilerow... oni maja juz dwa sklepy w olimpie i oni mieli pierwszenstwo... pewnie ze jakas sieciowka by sie przydala... ale jak widac, kasa kasa kasa... żenuła... rozwiń
Avatar
wiki / 9 czerwca 2009 o 19:24
0
Jak wam sie nie podoba to protestujcie!!!!!! Może protest głodowy przed wejsciem do budynku????
Avatar
~max~ / 9 czerwca 2009 o 16:18
0
niestety wlasciciele olimpu nie maja dalej pojecia o komercjalizacji... czasami zastanawiam sie jak to wszystko funkcjonuje??? brakuje wielu znanych sieci, widoczny brak pomyslu na galerie... szkoda...
Avatar
anulka / 9 czerwca 2009 o 10:41
0
Gość napisał:
apart za taka kase jak robi to ma strasznie tandetny wystroj tych salonow swoich, powinni uzywac naturalnego drewna np debowego czy jesionowego do produkcji gablot (eleganckiego) a nie jakis tandetnych plyt pilsniowych po taniosci.. co do centrum to brakuje mi np NewYorkera ;/



a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe.



a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe. rozwiń
Avatar
mzl / 9 czerwca 2009 o 08:28
0
nie ma oprócz Kaphall i Mojito żadnych dobrych sklepów.... gdzie Zara, Marks & Spencer, Bershka, Van Graff, New Yorker, Pull &Bear, C&A, i inne dobre marki??? te sklepiki z Olimpu to dno i badziew.... targowisko !!!
Avatar
znawca tematu / 9 czerwca 2009 o 01:32
0
No i po co nam 3 Reserved ?? 2 nie wystarcza!!!?? Miałbyć Marks & Spencer i co ...i nie ma :-/ I zaropodobnych markach zapomnijcie. jest tylko jedna nowosc KapHall i kilka kawiarni!!!:-/ nie wiem czym olimp che przyciągnąc klijentów skoro 95 % tych sklepów juz jest w lublinie!!!! te big stary i volcano to chyba przenoszą sie ze starego olimpu
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 6 2

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 2

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 4 7

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 23 6

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 15

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 30 11

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!