Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2008 r.
14:46
Edytuj ten wpis

Pijani kradli wódkę w hipermarkecie

0 15 A A

Karolina S. miała promil alkoholu a jej kompan Tomasz P. nieco mniej. Oboje wpadli na kradzieży alkoholu w hipermarkecie. Złodzieje próbowali wynieść ze sklepu 6 butelek wódki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ujęli ich pracownicy ochrony, którzy zawiadomili policję.

Dzisiaj złodzieje usłyszeli zarzut dokonania kradzieży.

Dziewczyna dobrowolnie poddała się karze. Mężczyzna nie przyznał się do kradzieży. Stwierdził, że Karoliny S,. nie zna. Okazało się, że mieszka z nią w tym samym mieszkaniu. Jest konkubentem jej siostry.
(er)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
;) / 23 grudnia 2008 r. o 23:55
beda sławni hahhhahahhahahahha
Avatar
nITRO / 23 grudnia 2008 r. o 21:52
Kolejna meta zlikwidowana na Świeta (
Avatar
nITRO / 23 grudnia 2008 r. o 21:52
Kolwjna meta zlikwidowana na Świeta (
Avatar
waludus / 18 grudnia 2008 r. o 23:37
~Anonim~ napisał:
no i ch**uj Cie to obchodzi frajerze ! pierd*dol sie !

Ja na to s..m gosciu liczy sie jedno ze gociowi chca przybic kradziex hhaaha na jego mijscu za to foto robil bym sprawe !!!
Jezeli jest wspulnie i w porozumieniu to powinien miec cos przy sobie a mial tylo promile mial wiec w czym problem ??
jak 95% chodzi pijana?? W czym problem
HTTP .........
Avatar
~Anonim~ / 18 grudnia 2008 r. o 16:54
Krys napisał:
Szkoda,że nie napisali że ''panna '' i jej kompan mają na koncie wiele innych kradzieży, ale cóż niska szkodliwość społeczna czynu.Tak wygląda ten system który chroni przestępców.Nie spadnie im za to włos z głowy, a tymi zdjęciami napewno też się nie przejmą zbytnio.Jeśli ten system się nie zmieni złodzieje i bandyci będą bezkarnie wchodzili do naszych domów(a właściwie już to robią).



no i ch**uj Cie to obchodzi frajerze ! pierd*dol sie !



no i ch**uj Cie to obchodzi frajerze ! pierd*dol sie ! rozwiń
Avatar
NorbiRKS / 18 grudnia 2008 r. o 16:52
Szczerze? to jest pop*ierdolone .. robic sensacje, ze ukradli pare butelek wodki .. smiech na sali .. jestescie jacys niedo*je***i?? Za wszystko kara, a politycy legalnie opie**rdalaja kraj ) Pozdro barany haha
Avatar
Grzes / 18 grudnia 2008 r. o 10:39
wyssiac ten dziennik to za malo ale mi to wielka sprawa ze wodke kradli
Avatar
J / 18 grudnia 2008 r. o 08:28
Pasjonująca wiadomość, gratuluję Dziennikowi opisania tak ważnego dla kraju i Lubelszczyzny wydarzenia. Pozdrawiam.
Avatar
henryk szczepanski / 18 grudnia 2008 r. o 06:46
No proszę za kilka butelek wodki do więzienia, za poprawienie cyferki w legitymacji szkolnej do więzienia, za jazdę bez biletu do więzienia... Natomiast za kradzież milionów awans na wyższe stanowisko i propozycja pracy w rządzie!!! Tak wygląda ta polska sprawiedliwość!!! A motłoch popierający takich sędziów i takich polityków, pewnie natychmiast powiesiłby ich publicznie za tę wodkę!!! Może to tylko fantazja, ale pewnie już niedługo ci co tak ich za to osądzacie wyjdą na ulicę i rozliczą was za te ukradzione miliony i za całokształt. Przecz z takimi sądami i takim rządem co nierządem stoi!!!
No proszę za kilka butelek wodki do więzienia, za poprawienie cyferki w legitymacji szkolnej do więzienia, za jazdę bez biletu do więzienia... Natomiast za kradzież milionów awans na wyższe stanowisko i propozycja pracy w rządzie!!! Tak wygląda ta polska sprawiedliwość!!! A motłoch popierający takich sędziów i takich polityków, pewnie natychmiast powiesiłby ich publicznie za tę wodkę!!! Może to tylko fantazja, ale pewnie już niedługo ci co tak ich za to osądzacie wyjdą na ulicę i rozliczą was za te ukradzi... rozwiń
Avatar
Krys / 17 grudnia 2008 r. o 21:12
Szkoda,że nie napisali że ''panna '' i jej kompan mają na koncie wiele innych kradzieży, ale cóż niska szkodliwość społeczna czynu.Tak wygląda ten system który chroni przestępców.Nie spadnie im za to włos z głowy, a tymi zdjęciami napewno też się nie przejmą zbytnio.Jeśli ten system się nie zmieni złodzieje i bandyci będą bezkarnie wchodzili do naszych domów(a właściwie już to robią).
Avatar
;) / 23 grudnia 2008 r. o 23:55
beda sławni hahhhahahhahahahha
Avatar
nITRO / 23 grudnia 2008 r. o 21:52
Kolejna meta zlikwidowana na Świeta (
Avatar
nITRO / 23 grudnia 2008 r. o 21:52
Kolwjna meta zlikwidowana na Świeta (
Avatar
waludus / 18 grudnia 2008 r. o 23:37
~Anonim~ napisał:
no i ch**uj Cie to obchodzi frajerze ! pierd*dol sie !

Ja na to s..m gosciu liczy sie jedno ze gociowi chca przybic kradziex hhaaha na jego mijscu za to foto robil bym sprawe !!!
Jezeli jest wspulnie i w porozumieniu to powinien miec cos przy sobie a mial tylo promile mial wiec w czym problem ??
jak 95% chodzi pijana?? W czym problem
HTTP .........
Avatar
~Anonim~ / 18 grudnia 2008 r. o 16:54
Krys napisał:
Szkoda,że nie napisali że ''panna '' i jej kompan mają na koncie wiele innych kradzieży, ale cóż niska szkodliwość społeczna czynu.Tak wygląda ten system który chroni przestępców.Nie spadnie im za to włos z głowy, a tymi zdjęciami napewno też się nie przejmą zbytnio.Jeśli ten system się nie zmieni złodzieje i bandyci będą bezkarnie wchodzili do naszych domów(a właściwie już to robią).



no i ch**uj Cie to obchodzi frajerze ! pierd*dol sie !



no i ch**uj Cie to obchodzi frajerze ! pierd*dol sie ! rozwiń
Avatar
NorbiRKS / 18 grudnia 2008 r. o 16:52
Szczerze? to jest pop*ierdolone .. robic sensacje, ze ukradli pare butelek wodki .. smiech na sali .. jestescie jacys niedo*je***i?? Za wszystko kara, a politycy legalnie opie**rdalaja kraj ) Pozdro barany haha
Avatar
Grzes / 18 grudnia 2008 r. o 10:39
wyssiac ten dziennik to za malo ale mi to wielka sprawa ze wodke kradli
Avatar
J / 18 grudnia 2008 r. o 08:28
Pasjonująca wiadomość, gratuluję Dziennikowi opisania tak ważnego dla kraju i Lubelszczyzny wydarzenia. Pozdrawiam.
Avatar
henryk szczepanski / 18 grudnia 2008 r. o 06:46
No proszę za kilka butelek wodki do więzienia, za poprawienie cyferki w legitymacji szkolnej do więzienia, za jazdę bez biletu do więzienia... Natomiast za kradzież milionów awans na wyższe stanowisko i propozycja pracy w rządzie!!! Tak wygląda ta polska sprawiedliwość!!! A motłoch popierający takich sędziów i takich polityków, pewnie natychmiast powiesiłby ich publicznie za tę wodkę!!! Może to tylko fantazja, ale pewnie już niedługo ci co tak ich za to osądzacie wyjdą na ulicę i rozliczą was za te ukradzione miliony i za całokształt. Przecz z takimi sądami i takim rządem co nierządem stoi!!!
No proszę za kilka butelek wodki do więzienia, za poprawienie cyferki w legitymacji szkolnej do więzienia, za jazdę bez biletu do więzienia... Natomiast za kradzież milionów awans na wyższe stanowisko i propozycja pracy w rządzie!!! Tak wygląda ta polska sprawiedliwość!!! A motłoch popierający takich sędziów i takich polityków, pewnie natychmiast powiesiłby ich publicznie za tę wodkę!!! Może to tylko fantazja, ale pewnie już niedługo ci co tak ich za to osądzacie wyjdą na ulicę i rozliczą was za te ukradzi... rozwiń
Avatar
Krys / 17 grudnia 2008 r. o 21:12
Szkoda,że nie napisali że ''panna '' i jej kompan mają na koncie wiele innych kradzieży, ale cóż niska szkodliwość społeczna czynu.Tak wygląda ten system który chroni przestępców.Nie spadnie im za to włos z głowy, a tymi zdjęciami napewno też się nie przejmą zbytnio.Jeśli ten system się nie zmieni złodzieje i bandyci będą bezkarnie wchodzili do naszych domów(a właściwie już to robią).
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

W finałowej gali mogliśmy zobaczyć dwie zawodniczki z naszego regionu – Sandrę Bobowicz i Julię Szeremetę

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem
zdjęcia
galeria

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem

Wkrótce zostanie wskazana lokalizacja dla kolejnej elektrowni jądrowej. Na liście - ale nic nie jest przesądzone - jest miejscowość w Lubelskiem. Podczas Konwentu Marszałków Województw RP w Lublinie była też mowa o bezpieczeństwie żywnościowym.

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"
Ranking
galeria

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"

Najpopularniejsza wyszukiwarka świata przedstawia raport za 2022 roku. Prezentuje hasła, które były najczęściej wyszukiwane.

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Ważą się losy Adama Chodzińskiego. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego może stracić stanowisko, bo marszałek województwa lubelskiego stracił do niego zaufanie m.in. wskutek pogorszenia sytuacji finansowej placówki.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Nałęczowska straż miejska w przyszłym roku zostanie rozwiązana. Formację tworzą obecnie trzy osoby. Samorząd liczy na oszczędności, bo utrzymanie straży kosztuje nałęczowskich podatników ok. 300 tys. zł rocznie.

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

Tabeli przewodzą Symbit oraz Matematyka

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Z powodu oblodzonej nawierzchni dróg dzisiaj w wielu miejscach regionu było bardzo ślisko.

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej
10 grudnia 2022, 18:00

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu" to tytuł koncertu, który zostanie zorganizowany już w najbliższą sobotę o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5). Tego wieczora będzie można usłyszeć muzykę kompozytorów z Polski i Ukrainy.

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować
Alarm 24

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować

Nie ma ratunku dla kilkudziesięcioletniej lipy rosnącej przy ul. Chopina. Drzewo praktycznie pozbawiono korony, bo stwarzało zagrożenie dla ludzi. Miasto obiecuje nowe.

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin
10 grudnia 2022, 18:00

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin

Przed nami 15. edycja popularnego festiwalu filmów snowboardowych "Winter Is My Love". W Lublinie wydarzenie odbędzie się 10 grudnia o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a).

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Służą do wypoczynku i relaksu oraz stanowią doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje mebli ogrodowych, w tym nowoczesne modele, które łączą w sobie wygodę i funkcjonalność z eleganckim designem.

Polski Cukier Start Lublin dziś podejmie u siebie King Szczecin

Polski Cukier Start Lublin dziś podejmie u siebie King Szczecin

Czy podopiecznym Artura Gronka uda się wreszcie przełamać serię porażek?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!