Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2011 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca uszkodził pięć samochodów

Autor: Zdjęcie autora kwp lublin aa
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Pięć uszkodzonych samochodów - taki efekt przyniosło parkowanie auta przez pijanego kierowcę w Lublinie. 20-latek, który został wczoraj został zatrzymany miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj po południu dyżurny policji został powiadomiony o tym, że przy ul. Hutniczej w Lublinie jakiś mężczyzna parkując swój samochód uszkadza inne pojazdy. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali dwóch mężczyzn, którzy ujęli 20-latka. Bezrobotny mieszkaniec Lublina uszkodził w sumie pięć pojazdów.

– W fordzie wgniótł prawy tylny bok, z kolei podczas cofania przerysował i wgniótł karoserię w renault lagunie – opisuje Anna Smarzak z KWP w Lublinie. – Następnie ruszając do przodu uderzył w kolejnego forda oraz wbił się w tylny bok skody fabii popychając ją na audi A-4.

Na koniec wjechał jeszcze w drzewo. Kiedy zorientował się co zrobił próbował uciec. Nie udało mu się to. Został zatrzymany przez świadków zdarzenia. 20-latek został zatrzymany. Był pijany. – Badanie poziomu alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2,6 promila – podaje przedstawicielka policji. – Jak wytrzeźwieje zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat więzienia. Policja ustala jak wysokość strat, które ponieśli właściciele uszkodzonych pojazdów.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BYLE KTO / 6 grudnia 2011 o 15:53
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Ty zapomniała dodać ,że oprócz piękna i bogactwa masz jeszcze cnotę .
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 14:31
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Madzia -a Ty chyba z Abramowic uciekła? Kiedyś widziałem na mieście "uciekniętego" głupka z Abramowic i podobnie mówił jak Ty...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 13:34
0
[quote name='Freq' timestamp='1323173109' post='566605']
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
[/quote]
No chyba Skody to najbardziej szkoda -bo ona taka w miarę nowa i widziałem dziś rano pogięte blachy po obu stronach przy tylnych nadkolach.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 13:31
0
[quote name='nie lubię' timestamp='1323170370' post='566585']
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
[/quote]
Wiem która to Beemka i wątpię,aby była ona ubezpieczona... A sprawca to chyba zwykły bezrobotny kibol,których na Hutniczej nie brakuje. Jedyne,co mogą od niego otrzymać to wpier*ol.
Avatar
Freq / 6 grudnia 2011 o 13:05
0
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
Avatar
madzia z lublina / 6 grudnia 2011 o 12:54
0
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Avatar
nie lubię / 6 grudnia 2011 o 12:19
0
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 11:47
0
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(między blokiem 24 a 26). Szczęście w tym wszystkim,że nie najechał na nikogo -bo na tej uliczce osiedlowej lubią ludzie spokojnie się przechadzać i niezbyt ustępują miejsca jadącym autom. Słyszałem hałas,ale myślałem,że to śmieciarka wyjątkowo w poniedziałek przyjechała i tak hałasuje. Dopiero po chwili zauważyłem Policję i lawetę. Moim zdaniem: w dużej mierze wina leży po stronie naszej Policji -bo niewiele z tym robią,w sumie nie wiem nawet po co ten VI komisariat w ogóle jest... Tutaj (między blokiem 24 a 26) często widzę pijących cwaniaków w samochodach -a za chwilę odpalają silnik i gdzieś jadą -a Policja chyba "stara się" tego nie zauważać. Akurat Skoda i Audi stały prawidłowo zaparkowane -ale wiele innych samochodów stoi porozrzucanych gdziekolwiek się da -bo brak miejsc parkingowych. A 2 lata więzienia dla hardego młodzieńca to jakaś kpina! -powinni go na co najmniej 5 lat pracy w kamieniołomach skazać i niech odpracuje straty i wyrządzone krzywdy-a inni pijani by się wtedy zastanowili "czy warto po pijaku za kierownicę siadać?". Natomiast w więzieniu włos z głowy mu nie spadnie: jeść dadzą i cieplutko będzie miał...
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(mię... rozwiń
Avatar
cvbn / 6 grudnia 2011 o 10:17
0
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
Avatar
BYLE KTO / 6 grudnia 2011 o 15:53
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Ty zapomniała dodać ,że oprócz piękna i bogactwa masz jeszcze cnotę .
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 14:31
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Madzia -a Ty chyba z Abramowic uciekła? Kiedyś widziałem na mieście "uciekniętego" głupka z Abramowic i podobnie mówił jak Ty...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 13:34
0
[quote name='Freq' timestamp='1323173109' post='566605']
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
[/quote]
No chyba Skody to najbardziej szkoda -bo ona taka w miarę nowa i widziałem dziś rano pogięte blachy po obu stronach przy tylnych nadkolach.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 13:31
0
[quote name='nie lubię' timestamp='1323170370' post='566585']
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
[/quote]
Wiem która to Beemka i wątpię,aby była ona ubezpieczona... A sprawca to chyba zwykły bezrobotny kibol,których na Hutniczej nie brakuje. Jedyne,co mogą od niego otrzymać to wpier*ol.
Avatar
Freq / 6 grudnia 2011 o 13:05
0
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
Avatar
madzia z lublina / 6 grudnia 2011 o 12:54
0
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Avatar
nie lubię / 6 grudnia 2011 o 12:19
0
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 11:47
0
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(między blokiem 24 a 26). Szczęście w tym wszystkim,że nie najechał na nikogo -bo na tej uliczce osiedlowej lubią ludzie spokojnie się przechadzać i niezbyt ustępują miejsca jadącym autom. Słyszałem hałas,ale myślałem,że to śmieciarka wyjątkowo w poniedziałek przyjechała i tak hałasuje. Dopiero po chwili zauważyłem Policję i lawetę. Moim zdaniem: w dużej mierze wina leży po stronie naszej Policji -bo niewiele z tym robią,w sumie nie wiem nawet po co ten VI komisariat w ogóle jest... Tutaj (między blokiem 24 a 26) często widzę pijących cwaniaków w samochodach -a za chwilę odpalają silnik i gdzieś jadą -a Policja chyba "stara się" tego nie zauważać. Akurat Skoda i Audi stały prawidłowo zaparkowane -ale wiele innych samochodów stoi porozrzucanych gdziekolwiek się da -bo brak miejsc parkingowych. A 2 lata więzienia dla hardego młodzieńca to jakaś kpina! -powinni go na co najmniej 5 lat pracy w kamieniołomach skazać i niech odpracuje straty i wyrządzone krzywdy-a inni pijani by się wtedy zastanowili "czy warto po pijaku za kierownicę siadać?". Natomiast w więzieniu włos z głowy mu nie spadnie: jeść dadzą i cieplutko będzie miał...
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(mię... rozwiń
Avatar
cvbn / 6 grudnia 2011 o 10:17
0
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!