Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2011 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca uszkodził pięć samochodów

Autor: Zdjęcie autora kwp lublin aa
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Pięć uszkodzonych samochodów - taki efekt przyniosło parkowanie auta przez pijanego kierowcę w Lublinie. 20-latek, który został wczoraj został zatrzymany miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj po południu dyżurny policji został powiadomiony o tym, że przy ul. Hutniczej w Lublinie jakiś mężczyzna parkując swój samochód uszkadza inne pojazdy. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali dwóch mężczyzn, którzy ujęli 20-latka. Bezrobotny mieszkaniec Lublina uszkodził w sumie pięć pojazdów.

– W fordzie wgniótł prawy tylny bok, z kolei podczas cofania przerysował i wgniótł karoserię w renault lagunie – opisuje Anna Smarzak z KWP w Lublinie. – Następnie ruszając do przodu uderzył w kolejnego forda oraz wbił się w tylny bok skody fabii popychając ją na audi A-4.

Na koniec wjechał jeszcze w drzewo. Kiedy zorientował się co zrobił próbował uciec. Nie udało mu się to. Został zatrzymany przez świadków zdarzenia. 20-latek został zatrzymany. Był pijany. – Badanie poziomu alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2,6 promila – podaje przedstawicielka policji. – Jak wytrzeźwieje zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat więzienia. Policja ustala jak wysokość strat, które ponieśli właściciele uszkodzonych pojazdów.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BYLE KTO / 6 grudnia 2011 r. o 15:53
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Ty zapomniała dodać ,że oprócz piękna i bogactwa masz jeszcze cnotę .
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 14:31
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Madzia -a Ty chyba z Abramowic uciekła? Kiedyś widziałem na mieście "uciekniętego" głupka z Abramowic i podobnie mówił jak Ty...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 13:34
0
[quote name='Freq' timestamp='1323173109' post='566605']
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
[/quote]
No chyba Skody to najbardziej szkoda -bo ona taka w miarę nowa i widziałem dziś rano pogięte blachy po obu stronach przy tylnych nadkolach.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 13:31
0
[quote name='nie lubię' timestamp='1323170370' post='566585']
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
[/quote]
Wiem która to Beemka i wątpię,aby była ona ubezpieczona... A sprawca to chyba zwykły bezrobotny kibol,których na Hutniczej nie brakuje. Jedyne,co mogą od niego otrzymać to wpier*ol.
Avatar
Freq / 6 grudnia 2011 r. o 13:05
0
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
Avatar
madzia z lublina / 6 grudnia 2011 r. o 12:54
0
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Avatar
nie lubię / 6 grudnia 2011 r. o 12:19
0
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 11:47
0
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(między blokiem 24 a 26). Szczęście w tym wszystkim,że nie najechał na nikogo -bo na tej uliczce osiedlowej lubią ludzie spokojnie się przechadzać i niezbyt ustępują miejsca jadącym autom. Słyszałem hałas,ale myślałem,że to śmieciarka wyjątkowo w poniedziałek przyjechała i tak hałasuje. Dopiero po chwili zauważyłem Policję i lawetę. Moim zdaniem: w dużej mierze wina leży po stronie naszej Policji -bo niewiele z tym robią,w sumie nie wiem nawet po co ten VI komisariat w ogóle jest... Tutaj (między blokiem 24 a 26) często widzę pijących cwaniaków w samochodach -a za chwilę odpalają silnik i gdzieś jadą -a Policja chyba "stara się" tego nie zauważać. Akurat Skoda i Audi stały prawidłowo zaparkowane -ale wiele innych samochodów stoi porozrzucanych gdziekolwiek się da -bo brak miejsc parkingowych. A 2 lata więzienia dla hardego młodzieńca to jakaś kpina! -powinni go na co najmniej 5 lat pracy w kamieniołomach skazać i niech odpracuje straty i wyrządzone krzywdy-a inni pijani by się wtedy zastanowili "czy warto po pijaku za kierownicę siadać?". Natomiast w więzieniu włos z głowy mu nie spadnie: jeść dadzą i cieplutko będzie miał...
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(mię... rozwiń
Avatar
cvbn / 6 grudnia 2011 r. o 10:17
0
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
Avatar
BYLE KTO / 6 grudnia 2011 r. o 15:53
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Ty zapomniała dodać ,że oprócz piękna i bogactwa masz jeszcze cnotę .
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 14:31
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1323172457' post='566598']
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
[/quote]
Madzia -a Ty chyba z Abramowic uciekła? Kiedyś widziałem na mieście "uciekniętego" głupka z Abramowic i podobnie mówił jak Ty...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 13:34
0
[quote name='Freq' timestamp='1323173109' post='566605']
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
[/quote]
No chyba Skody to najbardziej szkoda -bo ona taka w miarę nowa i widziałem dziś rano pogięte blachy po obu stronach przy tylnych nadkolach.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 13:31
0
[quote name='nie lubię' timestamp='1323170370' post='566585']
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
[/quote]
Wiem która to Beemka i wątpię,aby była ona ubezpieczona... A sprawca to chyba zwykły bezrobotny kibol,których na Hutniczej nie brakuje. Jedyne,co mogą od niego otrzymać to wpier*ol.
Avatar
Freq / 6 grudnia 2011 r. o 13:05
0
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
Avatar
madzia z lublina / 6 grudnia 2011 r. o 12:54
0
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Avatar
nie lubię / 6 grudnia 2011 r. o 12:19
0
A po co?
Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 11:47
0
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(między blokiem 24 a 26). Szczęście w tym wszystkim,że nie najechał na nikogo -bo na tej uliczce osiedlowej lubią ludzie spokojnie się przechadzać i niezbyt ustępują miejsca jadącym autom. Słyszałem hałas,ale myślałem,że to śmieciarka wyjątkowo w poniedziałek przyjechała i tak hałasuje. Dopiero po chwili zauważyłem Policję i lawetę. Moim zdaniem: w dużej mierze wina leży po stronie naszej Policji -bo niewiele z tym robią,w sumie nie wiem nawet po co ten VI komisariat w ogóle jest... Tutaj (między blokiem 24 a 26) często widzę pijących cwaniaków w samochodach -a za chwilę odpalają silnik i gdzieś jadą -a Policja chyba "stara się" tego nie zauważać. Akurat Skoda i Audi stały prawidłowo zaparkowane -ale wiele innych samochodów stoi porozrzucanych gdziekolwiek się da -bo brak miejsc parkingowych. A 2 lata więzienia dla hardego młodzieńca to jakaś kpina! -powinni go na co najmniej 5 lat pracy w kamieniołomach skazać i niech odpracuje straty i wyrządzone krzywdy-a inni pijani by się wtedy zastanowili "czy warto po pijaku za kierownicę siadać?". Natomiast w więzieniu włos z głowy mu nie spadnie: jeść dadzą i cieplutko będzie miał...
[quote name='cvbn' timestamp='1323163034' post='566520']
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
[/quote]
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(mię... rozwiń
Avatar
cvbn / 6 grudnia 2011 r. o 10:17
0
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.