Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 stycznia 2012 r.
15:18
Edytuj ten wpis

Pijany mężczyzna podczas awantury wyrzucił psa z 3 piętra bloku

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 41 A A
Policjanci ustalają także czy agresywny mężczyzna nie spowodował zagrożenia dla życia i zdrowia inny
Policjanci ustalają także czy agresywny mężczyzna nie spowodował zagrożenia dla życia i zdrowia inny

Pijany 32-latek w trakcie kłótni z ojcem wyrzucił przez okno psa. Zwierzę nie przeżyło upadku z wysokości trzeciego piętra.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po godz. 13 policja otrzymała kilka telefonów z informacją, że z bloku przy ul. Montażowej na Tatarach ktoś wyrzuca przez okno różne przedmioty. Policjanci pojechali na miejsce. Okazało się, że awanturnikiem jest 32-letni Karol B., który podczas kłótni z ojcem wyrzucił przez okno nie tylko drzwi z mieszkania, ale też psa.

Kundelka nie udało się uratować. – Suczka zdechła w trakcie udzielania jej pomocy weterynaryjnej – mówi Janusz Wójtowicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci umieścili 32-latka za kratkami. W chwili zatrzymania miał w 2,4 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu może usłyszeć zarzuty znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi za to do 3 lat więzienia.

– Zgodnie z nowymi przepisami o ochronie zwierząt sąd może orzec także utratę prawa do posiadania zwierzęcia od roku do 10 lat – mówi Wójtowicz.

Policjanci ustalają także czy agresywny mężczyzna nie spowodował zagrożenia dla życia i zdrowia innych osób.

Drugi pies, który znajdował się w mieszkaniu trafił w ręce Fundacji Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt. - Po długiej rozmowie rodzina zdecydowała się przekazać nam zwierzę. Poszukamy mu właściciela - mówi Aleksandra Lipianin-Białogrzywy z fundacji.




Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
daruskkka / 30 stycznia 2012 o 15:35
0
WZIAC GNOJA ZA NOGI I ZUCIC GO Z 3 A NAWR 9 PIETRA NIECH ZOBACZY CO TO JEST ! NIECH ZGINIE I POCZUJE SIE JAK TEN BOGU WINNY PSIUNIA, NA KTORYM ODREAGOWAL SWOJE PIJACKIE NERWY I STRES !!!! DOZYWOTNI ZAKAZ OPIENI NAD ZWIERZETAMI DOWOWYMI + PRACA W SCHRONISKU NA MINIMUM 10 LAT
Avatar
Karolina / 30 stycznia 2012 o 11:32
0
a może niech sam skoczy z 3 pietra..............
Avatar
HOSPICJUM RZESZÓW / 30 stycznia 2012 o 11:12
0
Pomóż nam pomagać

Przekazując 1 % podatku dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

wspierasz jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne dla dzieci.

KRS:0000265120

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci





Pobierz z naszej strony www.hospicjum-podkarpackie.pl bezpłatny program do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT

Obejrzyj nasz spot: http://www.youtube.com/watch?v=LZR-78aoPFE&feature=related

Dom Hospicyjny dla Dzieci - jest to oddział posiadający 20 łóżek dla małych pacjentów z całodobową opieką lekarską, pielęgniarską, z nowoczesną bazą lokalową i medyczną. Jest to jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne przystosowane wyłącznie dla dzieci. Hospicjum stacjonarne obejmuje opieką:

- dzieci przewlekle i terminalnie chore w okresach zaostrzeń choroby lub wymagających leczenia szpitalnego,

- w okresie wypalenia rodziców, potrzeby wyjazdu ze zdrowym rodzeństwem w różnych okolicznościach lub w czasie własnej choroby rodziców,

- dzieci z chorobą przewlekłą bez opiekunów.

Jak przekazać 1% podatku dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci?



W zeznaniu za 2011 rok podajemy numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS): 0000265120, oraz kwotę stanowiącą 1% podatku.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci
35-301 Rzeszów, ul. Lwowska 132

www.hospicjum-podkarpackie.pl

Biuro: tel./fax.: 17 853 48 18

fundacja@hospicjum-podkarpackie.pl
Pomóż nam pomagać

Przekazując 1 % podatku dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

wspierasz jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne dla dzieci.

KRS:0000265120

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci





Pobierz z naszej strony www.hospicjum-podkarpackie.pl bezpłatny program do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT

Obejrzyj nasz spot: http://www.youtube.com/watch?v=LZR-78aoPFE&feature=related

Dom Hospicyjny dla Dzieci -... rozwiń
Avatar
sos / 30 stycznia 2012 o 10:51
0
tego s......a tylko do puszki na 5 lat bydlak, zwyrodnialec.
Avatar
Zybi / 30 stycznia 2012 o 09:48
0
Co on sie z psem kłucił to musiał go pies nieźle wkurzyć
Avatar
She / 30 stycznia 2012 o 09:37
0
Prawdziwy mężczyzna. Widocznie kudłaty nie chciał aportowac i nie przynosił pełnej butelki. Za niesubordynację musi byc kara. Ordnung muss sein!
Avatar
ona / 30 stycznia 2012 o 08:41
0
Zabiłabym go tak jak on zabił tego psa bez żadnych skrupułów...
Avatar
jola / 30 stycznia 2012 o 08:31
0
Zal Jolu nie jesteś na miesjcu tego kondelka. Brak ci epmatii.Może w następnym wcieleniu będziesz psem.
Avatar
karolina / 30 stycznia 2012 o 08:06
0
[quote name=':\' timestamp='1327856618' post='589917']
"~polocotowiec~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 15:53 #1
Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów.

~mietek~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 16:00 #3
(...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...)
(...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźni po Montażową 90% to czubki.

~mietek~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 16:27 #6
Użytkownik zośka dnia 29 styczeń 2012 - 16:22 napisał
Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą,

Owszem mieszkają i normalni ale tylko ok.10%, z nowych zasiedleń. I niestety, Ci przeważnie tylko na parterach."

Szanowni autorzy zamieszczonych powyżej cytatów, jestem mieszkańcem Tatar własnie od lat sześćdziesiątych. I mieszkam na ostatnim piętrze wysokiego bloku (nie na parterze:)). Twierdzę z całym przekonaniem, że treść cytatów tyle ma wspólnego z rzeczywistością, co - jak to ktoś niedawno pisał - Urban z urbanizacją. Mieszkańcy Tatar niczym nie różnią sie od mieszkańców innych osiedli. Na Czubach na przykład czas jakiś temu - w sumie całkiem niedawno - kobieta rzuciła się z 10 piętra, bo nie mogła wytrzymać z mężem - pijakiem, nieostrożny motocyklista, "szalejąc" na parkingu przy jednym z bloków, "rozwalił" róg jednego z nowych marketów spożywczych. Na LSM strzelano do człowieka - dalsze przykłady możnaby mnożyć. Może zatem należałoby leczyc tę tatarofobię ? ? ?
[/quote]

popieram ja jestem od niedawna mieszkańcem tatar i nie podoba mi się takie szufladkowanie ludzi,jak ktoś jest z tej dzielnicy to jest zły, po prostu w latach 60 tych zamieszkali tu ludzie pracujący w fabryce, kiedy stracili pracę niektórzy uciekli w alkohol, zaczęli kraść wszczynać awantury itd ale inni znaleźli pracę i żyją normalnie ale wszystko zależy od człowieka i dzielnica niema tu znaczenia
[quote name=':\' timestamp='1327856618' post='589917']
"~polocotowiec~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 15:53 #1
Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów.

~mietek~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 16:00 #3
(...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...)
(...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźn... rozwiń
Avatar
leady m / 30 stycznia 2012 o 07:53
0
LIVE! TYLKO TERAZ NAJLEPSZE SHOW W POLSCE NA ŻYWO - TEGO TWOJE OCZY NIE WIDZIAŁY ZOBACZ TO A ŚWIAT NIE BĘDZIE TAKI SAM http://showup.tv/pp/grzegorz23 ZAPRASZAM
Avatar
daruskkka / 30 stycznia 2012 o 15:35
0
WZIAC GNOJA ZA NOGI I ZUCIC GO Z 3 A NAWR 9 PIETRA NIECH ZOBACZY CO TO JEST ! NIECH ZGINIE I POCZUJE SIE JAK TEN BOGU WINNY PSIUNIA, NA KTORYM ODREAGOWAL SWOJE PIJACKIE NERWY I STRES !!!! DOZYWOTNI ZAKAZ OPIENI NAD ZWIERZETAMI DOWOWYMI + PRACA W SCHRONISKU NA MINIMUM 10 LAT
Avatar
Karolina / 30 stycznia 2012 o 11:32
0
a może niech sam skoczy z 3 pietra..............
Avatar
HOSPICJUM RZESZÓW / 30 stycznia 2012 o 11:12
0
Pomóż nam pomagać

Przekazując 1 % podatku dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

wspierasz jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne dla dzieci.

KRS:0000265120

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci





Pobierz z naszej strony www.hospicjum-podkarpackie.pl bezpłatny program do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT

Obejrzyj nasz spot: http://www.youtube.com/watch?v=LZR-78aoPFE&feature=related

Dom Hospicyjny dla Dzieci - jest to oddział posiadający 20 łóżek dla małych pacjentów z całodobową opieką lekarską, pielęgniarską, z nowoczesną bazą lokalową i medyczną. Jest to jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne przystosowane wyłącznie dla dzieci. Hospicjum stacjonarne obejmuje opieką:

- dzieci przewlekle i terminalnie chore w okresach zaostrzeń choroby lub wymagających leczenia szpitalnego,

- w okresie wypalenia rodziców, potrzeby wyjazdu ze zdrowym rodzeństwem w różnych okolicznościach lub w czasie własnej choroby rodziców,

- dzieci z chorobą przewlekłą bez opiekunów.

Jak przekazać 1% podatku dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci?



W zeznaniu za 2011 rok podajemy numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS): 0000265120, oraz kwotę stanowiącą 1% podatku.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci
35-301 Rzeszów, ul. Lwowska 132

www.hospicjum-podkarpackie.pl

Biuro: tel./fax.: 17 853 48 18

fundacja@hospicjum-podkarpackie.pl
Pomóż nam pomagać

Przekazując 1 % podatku dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

wspierasz jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne dla dzieci.

KRS:0000265120

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci





Pobierz z naszej strony www.hospicjum-podkarpackie.pl bezpłatny program do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT

Obejrzyj nasz spot: http://www.youtube.com/watch?v=LZR-78aoPFE&feature=related

Dom Hospicyjny dla Dzieci -... rozwiń
Avatar
sos / 30 stycznia 2012 o 10:51
0
tego s......a tylko do puszki na 5 lat bydlak, zwyrodnialec.
Avatar
Zybi / 30 stycznia 2012 o 09:48
0
Co on sie z psem kłucił to musiał go pies nieźle wkurzyć
Avatar
She / 30 stycznia 2012 o 09:37
0
Prawdziwy mężczyzna. Widocznie kudłaty nie chciał aportowac i nie przynosił pełnej butelki. Za niesubordynację musi byc kara. Ordnung muss sein!
Avatar
ona / 30 stycznia 2012 o 08:41
0
Zabiłabym go tak jak on zabił tego psa bez żadnych skrupułów...
Avatar
jola / 30 stycznia 2012 o 08:31
0
Zal Jolu nie jesteś na miesjcu tego kondelka. Brak ci epmatii.Może w następnym wcieleniu będziesz psem.
Avatar
karolina / 30 stycznia 2012 o 08:06
0
[quote name=':\' timestamp='1327856618' post='589917']
"~polocotowiec~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 15:53 #1
Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów.

~mietek~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 16:00 #3
(...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...)
(...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźni po Montażową 90% to czubki.

~mietek~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 16:27 #6
Użytkownik zośka dnia 29 styczeń 2012 - 16:22 napisał
Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą,

Owszem mieszkają i normalni ale tylko ok.10%, z nowych zasiedleń. I niestety, Ci przeważnie tylko na parterach."

Szanowni autorzy zamieszczonych powyżej cytatów, jestem mieszkańcem Tatar własnie od lat sześćdziesiątych. I mieszkam na ostatnim piętrze wysokiego bloku (nie na parterze:)). Twierdzę z całym przekonaniem, że treść cytatów tyle ma wspólnego z rzeczywistością, co - jak to ktoś niedawno pisał - Urban z urbanizacją. Mieszkańcy Tatar niczym nie różnią sie od mieszkańców innych osiedli. Na Czubach na przykład czas jakiś temu - w sumie całkiem niedawno - kobieta rzuciła się z 10 piętra, bo nie mogła wytrzymać z mężem - pijakiem, nieostrożny motocyklista, "szalejąc" na parkingu przy jednym z bloków, "rozwalił" róg jednego z nowych marketów spożywczych. Na LSM strzelano do człowieka - dalsze przykłady możnaby mnożyć. Może zatem należałoby leczyc tę tatarofobię ? ? ?
[/quote]

popieram ja jestem od niedawna mieszkańcem tatar i nie podoba mi się takie szufladkowanie ludzi,jak ktoś jest z tej dzielnicy to jest zły, po prostu w latach 60 tych zamieszkali tu ludzie pracujący w fabryce, kiedy stracili pracę niektórzy uciekli w alkohol, zaczęli kraść wszczynać awantury itd ale inni znaleźli pracę i żyją normalnie ale wszystko zależy od człowieka i dzielnica niema tu znaczenia
[quote name=':\' timestamp='1327856618' post='589917']
"~polocotowiec~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 15:53 #1
Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów.

~mietek~
Grupa:Goście
Napisano dziś, 16:00 #3
(...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...)
(...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźn... rozwiń
Avatar
leady m / 30 stycznia 2012 o 07:53
0
LIVE! TYLKO TERAZ NAJLEPSZE SHOW W POLSCE NA ŻYWO - TEGO TWOJE OCZY NIE WIDZIAŁY ZOBACZ TO A ŚWIAT NIE BĘDZIE TAKI SAM http://showup.tv/pp/grzegorz23 ZAPRASZAM
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 19

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 89 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 36 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 66 104

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!