Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2018 r.
19:24

Lublin: Pikieta w obronie wolnych sądów [zdjęcia]

0 48 A A

"Panie Kaczyński, Panie Adrianie. Władza przeminie, a wstyd zostanie", "Sądy w rękach PiS, to komuna bis", "Jarku! 13 grudnia spałeś do południa. Prokurator Piotrowicz nie spał". To tylko niektóre z haseł, jakie pojawiły się podczas czwartkowej pikiety przed Sądem Okręgowym w Lublinie. Przy Krakowskim Przedmieściu pojawiło się kilkadziesiąt osób z flagami Polski i Unii Europejskiej. W trakcie pikiety uczcili minutą ciszy pamięć osób walczących w obronie demokracji w 1981 roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KOMENDA TOMAS / 13 grudnia 2018 r. o 20:08
+57
--->>  BENEFICJENCI KOMUNY  JARUZELA WYJĄ ??? KORYTO ZAGROŻONE? A WYP...AĆ KOLESIE STEFANA SZECHTERA !!!
Avatar
NADZWYCZAJNA KASTA / 13 grudnia 2018 r. o 20:25
+52
1963 - PROKURATOR W LUBLINIE WYDAJE POLECENIE... - głowa została "odjęta" od zwłok Józefa FRANCZAKA -  zabitego wcześniej przez UB zołnierza AK, "Odjęta" głowa zostaje wymacerowana ... i przekazana do wydziału SB... po latach odnaleziona na Akademii Medycznej w Lublinie, gdzie słuzyła jako pomoc naukowa.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 20:16
+51
GDZIE BYLI CI WSZYSCY OBROŃCY WOLNYCH SĄDÓW, KIEDY TAKI WOLNY I NIEZAWISŁY SĄD NISZCZYŁ ŻYCIE PANU KOMENDZIE ???? 18 LAT ŻYCIA WOLNY SĄD ZABRAŁ NAJZUPEŁNIEJ NIEWINNEMU CZŁOWIEKOWI. MAŁO TEGO - WIADOMO O KOLEJNYCH CZTERECH TAKICH PRZYPADKACH. PYTAM SIĘ GDZIE K...WA BYLIŚCIE WY ZAS...NI OBROŃCY PRAWORZĄDNOŚCI, KIEDY TEN CHORY SYSTEM NISZCZYŁ ŻYCIE KOLEJNYM LUDZIOM ????
Avatar
a leją zasłużonych / 13 grudnia 2018 r. o 20:56
+49
Kim jest ten koleś sędzia, który nie wie kim byli komuniści warszawskich ulic!
Avatar
NACZELNIK PAŃSTWA / 13 grudnia 2018 r. o 20:37
+48
banda potomków NKWD, PPR, pzpr UB, SB, ZOMO, resortowe dzieci, konfidenci, stalinowcy  JEDNYM SŁOWEM PODLUDZIE
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 20:25
+39
Chyba jednak Kaczyński miał racje, KOD to gorszy sort Polakow.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 20:11
+39
figuranci KODowi wype........dalać z Lublina. Nam was tutaj nie trzeba !
Avatar
Lukas / 13 grudnia 2018 r. o 20:34
+38
Wolne sondy analne!!!
Avatar
aswd / 13 grudnia 2018 r. o 21:00
+32
Tłum młodzieży.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 20:24
+31
Postkomuna jest teraz, wtedy też solidarności była naszpikowana ubecją Bolek wie to najlepiej!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2018 r. o 21:26
+2
znalazlo sie w lublinie - 300 tysiecznym miescie, 50 osob ktore chcą bronić sądów. mysle że wiecej dałoby sie uzbierać w LBN fanów mongolskiego kina
Avatar
Ha ha ha / 14 grudnia 2018 r. o 15:05
+4
Namierzamy cię, synku. I będziemy wiedzieli, jak należy takich jak ty potraktować w przyszłości.
 Mozesz najwyzej swoje g...no namierzyc debilu zalosny.
Avatar
Lewak z Kaczogrodu / 14 grudnia 2018 r. o 14:59
-3
Namierzamy cię, synku. I będziemy wiedzieli, jak należy takich jak ty potraktować w przyszłości.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2018 r. o 14:59
+3
Wszystkim stojąco - protestującym przypomnieć należy, że do tej pory za żadną aferę związaną ze złodziejstwem nikt nie został jeszcze rozliczony, ale to się POwinno zmienić. W tych waszych stojankach może chodzi wam treż o wolne sądy - mu zdecydowana większość jesteśmy za szybszymi sądami. Bo te obecne i wcześniejsze są zdecydowanie za WOLNE. Uważam, że grupka tych staruszków (biednych grzejących się od świeczek) jest niezadowolona dlatego, że zabrano im ubeckie przywileje. Pewnie dorabiają sobie w ten zdradziecki sposób. Jak tu żyć za 2 tyś, złotych??. Ciekawe kto wam "produkuje" te tekturowe hasełka?- bo widać , że to jedna "firma".
Wszystkim stojąco - protestującym przypomnieć należy, że do tej pory za żadną aferę związaną ze złodziejstwem nikt nie został jeszcze rozliczony, ale to się POwinno zmienić. W tych waszych stojankach może chodzi wam treż o wolne sądy - mu zdecydowana większość jesteśmy za szybszymi sądami. Bo te obecne i wcześniejsze są zdecydowanie za WOLNE. Uważam, że grupka tych staruszków (biednych grzejących się od świeczek) jest niezadowolona dlatego, że zabrano im ubeckie przywileje. Pewnie dorabiają sobie w ten zdradziecki sposób. Jak tu żyć za 2 tyś... rozwiń
Avatar
angry_chair / 14 grudnia 2018 r. o 14:54
+4
ludzie kto normalny wychodzi na ulicę w obronie sądów, które wydają śmieszne wyroki?
Avatar
Gość 51 / 14 grudnia 2018 r. o 11:10
+5
Kastytucja, kastytucja!!
Zabrania sędziom udziału w politycznych przedstawieniach jak i głoszenia swoich politycznych poglądów. 
Avatar
Gość 51 / 14 grudnia 2018 r. o 11:03
+6
Do tych wszystkich , którzy opluwacie pikietujacych. Wy tak sami z siebie , czy jesteście manipulowani , lub wręcz sterowani ?  Wybieram mimo wszystko to drugie , bo wierzyć mi się nie chce , żeby w moim pięknym lublinie było aż tak wielu idiotów !!!!!!
 Czy nie są idiotami twierdzący, że sądy są pisowskie skoro każdy dzień przynosi informacje o  sędziach wydających polityczne wyroki uderzające w PIS
Avatar
arkadius po hibernacji / 14 grudnia 2018 r. o 09:29
+4
Elyty (najczęściej poprzez TVN i wyborczą) od lat wyśmiewają wizerunek tzw. "moherów". Patrząc na te zdjęcia, widzę, że estetyka obrońców "nadzwyczajnej kasty" jest taka sama. Wiekowo to też ta sama półka.
Avatar
Jedrek / 14 grudnia 2018 r. o 08:53
+2
zacznijcie pisać o czymś normalnym a nie ciągle o zoo.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2018 r. o 06:42
+2
A ten w siwym kapturku to reżyser?
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Zamkną Al. Zygmuntowskie na czas zawodów żużlowych

Lublin: Zamkną Al. Zygmuntowskie na czas zawodów żużlowych

W piątek i sobotę zamknięte dla ruchu będą Al. Zygmuntowskie, co ma związek z wydarzeniem sportowym Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix. Droga będzie nieprzejezdna na całej długości.

11 Pomysłów Na zabawy w Ogrodzie Dla Dzieci

11 Pomysłów Na zabawy w Ogrodzie Dla Dzieci

W co bawić się z dziećmi w ogrodzie? Co będzie Ci potrzebne, aby zorganizować aktywności łączące rozwój dziecka z zabawą? Kliknij i dowiedz się więcej!

Lubelskie: Wytną hektary drzew, żeby zbudować gazociąg? Będzie miał 308 km długości

Lubelskie: Wytną hektary drzew, żeby zbudować gazociąg? Będzie miał 308 km długości

308 kilometrów długości będzie miał gazociąg, który połączy Wronów w powiecie puławskim z Gustorzynem koło Włocławka. Ruszająca wkrótce inwestycja wiąże się m.in. z trwającą już wycinką drzew, na co zwracają uwagę nasi Czytelnicy.

Jak Bogdanka poradziła sobie w "pandemicznym" roku? "To był dla nas wszystkich czas wyzwań"

Jak Bogdanka poradziła sobie w "pandemicznym" roku? "To był dla nas wszystkich czas wyzwań"

Jak Bogdanka poradziła sobie z wyzwaniami trudnego, pandemicznego roku 2020? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w „Raporcie Zintegrowanym za 2020 rok”. W dokumencie znalazł się także zarys perspektywy aż do roku 2040.

Lublin: Miejskie lokale znowu do wzięcia. Największy ma niemal 280 mkw

Lublin: Miejskie lokale znowu do wzięcia. Największy ma niemal 280 mkw

Na przetarg trafią kolejne miejskie lokale zwolnione przez najemców. Na handlowej mapie Lublina mogą się pojawić nowe sklepy i zakłady usługowe. Wszystko to pod warunkiem, że znajdą się chętni najemcy, a z tym ostatnio nie bywa najlepiej

Wręczenie Nagrody im. Anny Platto 2021
6 sierpnia 2021, 10:00

Wręczenie Nagrody im. Anny Platto 2021

Już po raz 27. wręczona zostanie Nagroda im. Anny Platto, przyznawana pracownikom bibliotek publicznych z województwa lubelskiego. Tegoroczna edycja gali odbędzie się 6 sierpnia o godz. 10 na dziedzińcu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

Już spakowany. Odholowali samochód cały owinięty czarną folią
zdjęcia
galeria

Już spakowany. Odholowali samochód cały owinięty czarną folią

Kto to zrobił i dlaczego? Nie wiadomo nawet, jakie to jest auto. Faktem jednak jest, że samochód został odholowany.

Funkcjonalne szafy do sypialni - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Funkcjonalne szafy do sypialni - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pojemna i solidna szafa na ubrania to marzenie każdej kobiety. Panie często traktują ją jako namiastkę garderoby, czyli osobnego pomieszczenia na ubrania. Mebel zwykle ląduje w sypialni, bez względu na jej rozmiar. Czym się kierować, wybierając konkretny model?

Koronawirus. Najnowsze dane, a rzecznik rządu ostrzega przed obostrzeniami

Koronawirus. Najnowsze dane, a rzecznik rządu ostrzega przed obostrzeniami

Ministerstwo Zdrowia przedstawia najnowsze dane pandemiczne. W województwie lubelskim zachorowało 15 osób.

ATAS – nauka języka inna niż wszystkie

ATAS – nauka języka inna niż wszystkie

Uczysz się języka obcego w szkole. To normalne. Najczęściej jest to angielski lub niemiecki. Czasem istnieje także możliwość nauki hiszpańskiego czy francuskiego. Masz świetnego nauczyciela, który zaraził cię pasją? Super, masz szczęście! Często jednak nauka w szkole nie jest wystarczająca. Co wtedy? Bez obaw – wystarczy wybrać się na kurs pod okiem profesjonalistów. Należy do nich firma ATAS, która od lat organizuje wyjazdy językowe.

Street workout na własnym podwórku? To ci się przyda!

Street workout na własnym podwórku? To ci się przyda!

Street workout, czyli wszelka aktywność fizyczna wykonywana z użyciem infrastruktury miejskiej lub specjalnych przeznaczonych do tego parków, cieszy się od kilku lat niegasnącym zainteresowaniem. Jest opcją coraz częściej wybieraną, w porównaniu z tradycyjną siłownią. Łatwość dostępu, praktycznie brak opłat i przebywanie na świeżym powietrzu to jego główne zalety. Dzięki temu nie trzeba dbać o karnety, dojazdy na siłownie i inne zniechęcające detale. Wymarzona sylwetka może czekać za oknem mieszkania.

Wystawa "Post-optimistic contemplation"
6 sierpnia 2021, 20:00

Wystawa "Post-optimistic contemplation"

6 sierpnia o godz. 20 w witrynie zakładu fotograficznego Kodak (ul. Staszica 2) zaprezentowana zostanie praca z cyklu "Windows'21" - "Post-optimistic contemplation - one step closer" Pawła Korbusa.

Żółty, czerwony, szary, hop. W Zamościu powstanie nowy skatepark

Żółty, czerwony, szary, hop. W Zamościu powstanie nowy skatepark

Zmieni się teren zielony pomiędzy Parkiem Miejskim a kortami tenisowymi. Miasto szuka wykonawcy skateparku, placu zabaw i toru modelarskiego. To cześć większego unijnego projektu realizowanego w mieście

Lublin: Znowu kręcą u nas film. Dokument o żydowskim fotografie "Vishniac" [zdjęcia]
galeria

Lublin: Znowu kręcą u nas film. Dokument o żydowskim fotografie "Vishniac" [zdjęcia]

W Lublinie kręcone są zdjęcia do filmu „Vishniac”, fabularyzowanego dokumentu o żydowskim fotografie, który ze swoim obiektywem podróżował przez Europę przed wybuchem II wojny światowej, dokumentując codzienne życie Żydów.

Mieszkania na wynajem. Sytuacja wraca do normy

Mieszkania na wynajem. Sytuacja wraca do normy

Rynek najmu powoli wychodzi z pandemicznej zapaści - oceniają eksperci Expandera. W większości miast stawki wzrosły. Złą wiadomością dla części inwestorów jest natomiast zapowiedź zmian podatkowych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!