Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 stycznia 2013 r.
15:48
Edytuj ten wpis

PKS Wschód tnie rozkłady jazdy

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 12 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Ubędzie kursów w komunikacji lokalnej. Pod nóż poszły też pośpieszne: Krasnystaw–Kielce, Lublin–Wałbrzych (Szklarska Poręba) oraz Terespol–Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przewoźnik należący do samorządu województwa wprowadzi nowe rozkłady jazdy 1 lutego. Z powodu oszczędności rezygnuje z kursów, które przynosiły straty. Bez zmian pozostaną dające pieniądze kursy szkolne.

– Rodzaj autobusu – bus, autobus dalekobieżny – który ma obsługiwać dany kurs będzie zależał od ilości rzeczywiście sprzedanych biletów – zapowiada w wydanym oświadczeniu Józef Penar, dyrektor oddziału PKS Lublin.

Szczegóły miały być podane we wtorek po południu na stronie internetowej PKS Wschód (www.pkswschod.pl). Do zamknięcia tego wydania "Dziennika Wschodniego” informacja nie ukazała się.

Tymczasem Zarząd Województwa zastanawiał się we wtorek, co zrobić z PKS Wschód. Żeby dokończyć plan uzdrawiania firmy potrzeba ok. 2 mln zł. Tyle miał zarobić przewoźnik na sprzedaży dworca i budynku przy ulicy Dworcowej w Lublinie. Jednak nie znalazł się kupiec. Dlatego marszałek zastanawia się nad pożyczeniem PKS Wschód brakujących pieniędzy. Decyzja nie zapadła.

Pieniądze potrzebne są na m. in. wyodrębnienie nowych spółek-córek PKS Wschód: PKS Lublin i PKS Włodawa. Akty notarialne mają być podpisane jutro. PKS Lublin ma rozpocząć działalność z "wyzerowanym” kontem – stąd decyzja o cięciu niedochodowych kursów.

Jednak lubelski oddział ma również wewnętrzne problemy, które nie pozwalają wyjść firmie na prostą. Dyrektor Penar jest skonfliktowany z częścią związków zawodowych, które nie chcą, żeby został szefem PKS Lublin.

– Nie ma czasu na eksperymenty i awantury personalne. Nie chcemy mieć nowej Białej Podlaskiej – mówi członek Zarządu Województwa Jacek Sobczak (PO). PKS Biała Podlaska upadł półtora roku temu po tym, jak załoga nie zgodziła się na wyrzeczenia.

PKS Wschód ma za 11 miesięcy ubiegłego roku prawie milion złotych straty i 4,6 mln zł długów. Kilka miesięcy temu żeby spłacić zobowiązania za paliwo i wydzielić spółki, przewoźnik pożyczył 4 mln zł od Urzędu Marszałkowskiego.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 20:04
0
busiarze wojt lubelskim gminie biala podlaska nie bedzie kursow busiarza ,, garden servis ,, przestanie jstniec na nowe rynku przewozowym w bialej podlasce i gminach nadburzanskich konczy wozenie pasarzerow w powt bialo podlaskim i gminach nadburzanskich przestanie jezdzic wogule wojewodztwie nadburzanskim .. zastapi go nowe przewozy autobusowe .. // nadburzanske linie autobusowe // w bialej podlasce i gminach nadburzanskich zacznie wozic pasarzerow wszystkich gminach nadburzanskich . A gminy nadburzanskie uruchamiaja polaczenia nowe // gmina komunikacja autobusowa // gminy janow podlaski , gnojno , borsuki , serpelice , konstatynow podlaski , lesna podlaska , komarno , rokitno , rozkosz, koden , terespol .
busiarze wojt lubelskim gminie biala podlaska nie bedzie kursow busiarza ,, garden servis ,, przestanie jstniec na nowe rynku przewozowym w bialej podlasce i gminach nadburzanskich konczy wozenie pasarzerow w powt bialo podlaskim i gminach nadburzanskich przestanie jezdzic wogule wojewodztwie nadburzanskim .. zastapi go nowe przewozy autobusowe .. // nadburzanske linie autobusowe // w bialej podlasce i gminach nadburzanskich zacznie wozic pasarzerow wszystkich gminach nadburzanskich . A gminy nadburzanskie uruchamiaja polaczenia nowe // gmin... rozwiń
Avatar
Dariusz / 30 stycznia 2013 o 10:22
0
niech robia tak dalej ...prywaciarze zacierają ręce...
Avatar
aron / 30 stycznia 2013 o 09:42
0
Przy obecnych cenach paliwa duży autobus nie ma sensu ekonomicznego.
Avatar
empe / 30 stycznia 2013 o 07:58
0
PKS-y "ciężko zapracowały" na swoją pozycję. Mając taką pozycję wyjściową kilkanaście lat temu nie udało im się zrobić konkurencji dla prywatnych przewoźników. Pamiętam jak w latach 80-tych dojeżdżałam do liceum, to był taki Pan kierowca PKS, taki gość, który miał władzę, bo mógł się na przystanku zatrzymać lub nie, bo tak mu się akurat chciało, mógł odjechać wcześniej, rzucał wulgaryzmami, bo akurat miesięczny był nie na tą godzinę, itp.
Avatar
Pasażer / 30 stycznia 2013 o 07:52
0
[quote name='kokos' timestamp='1359526200' post='727262']
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na BUSY:

- że ciasno (siedzenia naćkane jak się da, w korytarzu walizy),
- że nieżadko nie można się zabrać bo już zajęte (zarezerwowane),
- że gnają na złamanie karku ryzykując życie pasażerów,
- że ostatnio bilety drożeją wprost proporcjonalnie do likwidowanych kursów konkurencji ze strony PKS.[/quote]

Dokładnie. Dopóki była konkurencja ze strony PKS-u, to busiarze musieli się starać o klienta - przyciągali go wyższym standardem pojazdu lub/i niższą ceną. A jak już wykończyli PKS, to jeżdżą jak chcą, czym chcą i kiedy chcą.
[quote name='kokos' timestamp='1359526200' post='727262']
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na... rozwiń
Avatar
kokos / 30 stycznia 2013 o 07:13
0
[quote name='could rtrrowi' timestamp='1359488466' post='727160']
tak , koleje PKP już " usprawniono " w ten sposób.
blisko 50 spółek , przewoźnicy bez taboru, spółki z szynami bez taboru . to jest to !
[/quote]
Dokładnie. Taeraz mamy burdel PKP na kółkach. Dzięki za takie usprawnienie...
Avatar
kokos / 30 stycznia 2013 o 07:10
0
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na BUSY:

- że ciasno (siedzenia naćkane jak się da, w korytarzu walizy),
- że nieżadko nie można się zabrać bo już zajęte (zarezerwowane),
- że gnają na złamanie karku ryzykując życie pasażerów,
- że ostatnio bilety drożeją wprost proporcjonalnie do likwidowanych kursów konkurencji ze strony PKS.

Słowem... na początku busiarze się starali, bo klientów kusili, a jak już wykosili PKSy ceną, to teraz sami ją podnoszą, a i starać się mniej starają, zarówno w obsłudze (ludzi traktuje się czasem jak bydło - bo jak nazwać wożenie ludzi w tych małych puszkach?) jak i specjalnie cenę teraz podnoszą (kurs z Puław do Garwolina kosztował 10zł, potem 12zł, potem 15zł, a ostatno 17zł.). Sorki - własnym autem się zaczyna opłacać jechać.

Chcieliśta busy, to mata.

W PKS-ach przynajmniej były duże autobusy, człowiek siedział wygodniej, a kursy były bardziej bezpieczne, bo kierowcy jeżdżą rozważniej. Poza tym w dużym pojeździe jest bezpieczniej niż w tej mikrofalówce na kółkach. Owszem, są busiarze, którzy inwestują, kupują nowe większe pojazdy - czasem autobusy. Ale to mało.

Chętnych jest teraz naprawdę na tyle dużo, że może pora zakupić duży autobus a nie wciąż busikiem śmigać. Tyle lat i się jeszcze nie dorobili autobusu?
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na BUSY:

- że ciasno (siedzenia naćkane jak się da, w korytarzu walizy),
rozwiń
Avatar
aron / 30 stycznia 2013 o 04:48
0
Do kolei regionalnej dopłacamy 70 mln zł rocznie, a wozi ona 7 razy mniej osób niż PKS Wschód. Gdzie tu sens gdzie logika?
Avatar
lubelak / 29 stycznia 2013 o 21:15
0
Co za spedalony deb*** wymyslił te poje*bane wpisy w unikalnych kodach bezpieczeństwach? Polak Polakowi h***em na kazdym kroku! I o to chodzi!!!
Avatar
lubelak / 29 stycznia 2013 o 21:12
0
Zlikwidujcie to całe tałatajstwo w pi*zdu i po bólu!!! Przecież marszałek nie da z własnego portfela tylko z publicznego!!! Po co? Dla prezesa,zastepcy???
Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 20:04
0
busiarze wojt lubelskim gminie biala podlaska nie bedzie kursow busiarza ,, garden servis ,, przestanie jstniec na nowe rynku przewozowym w bialej podlasce i gminach nadburzanskich konczy wozenie pasarzerow w powt bialo podlaskim i gminach nadburzanskich przestanie jezdzic wogule wojewodztwie nadburzanskim .. zastapi go nowe przewozy autobusowe .. // nadburzanske linie autobusowe // w bialej podlasce i gminach nadburzanskich zacznie wozic pasarzerow wszystkich gminach nadburzanskich . A gminy nadburzanskie uruchamiaja polaczenia nowe // gmina komunikacja autobusowa // gminy janow podlaski , gnojno , borsuki , serpelice , konstatynow podlaski , lesna podlaska , komarno , rokitno , rozkosz, koden , terespol .
busiarze wojt lubelskim gminie biala podlaska nie bedzie kursow busiarza ,, garden servis ,, przestanie jstniec na nowe rynku przewozowym w bialej podlasce i gminach nadburzanskich konczy wozenie pasarzerow w powt bialo podlaskim i gminach nadburzanskich przestanie jezdzic wogule wojewodztwie nadburzanskim .. zastapi go nowe przewozy autobusowe .. // nadburzanske linie autobusowe // w bialej podlasce i gminach nadburzanskich zacznie wozic pasarzerow wszystkich gminach nadburzanskich . A gminy nadburzanskie uruchamiaja polaczenia nowe // gmin... rozwiń
Avatar
Dariusz / 30 stycznia 2013 o 10:22
0
niech robia tak dalej ...prywaciarze zacierają ręce...
Avatar
aron / 30 stycznia 2013 o 09:42
0
Przy obecnych cenach paliwa duży autobus nie ma sensu ekonomicznego.
Avatar
empe / 30 stycznia 2013 o 07:58
0
PKS-y "ciężko zapracowały" na swoją pozycję. Mając taką pozycję wyjściową kilkanaście lat temu nie udało im się zrobić konkurencji dla prywatnych przewoźników. Pamiętam jak w latach 80-tych dojeżdżałam do liceum, to był taki Pan kierowca PKS, taki gość, który miał władzę, bo mógł się na przystanku zatrzymać lub nie, bo tak mu się akurat chciało, mógł odjechać wcześniej, rzucał wulgaryzmami, bo akurat miesięczny był nie na tą godzinę, itp.
Avatar
Pasażer / 30 stycznia 2013 o 07:52
0
[quote name='kokos' timestamp='1359526200' post='727262']
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na BUSY:

- że ciasno (siedzenia naćkane jak się da, w korytarzu walizy),
- że nieżadko nie można się zabrać bo już zajęte (zarezerwowane),
- że gnają na złamanie karku ryzykując życie pasażerów,
- że ostatnio bilety drożeją wprost proporcjonalnie do likwidowanych kursów konkurencji ze strony PKS.[/quote]

Dokładnie. Dopóki była konkurencja ze strony PKS-u, to busiarze musieli się starać o klienta - przyciągali go wyższym standardem pojazdu lub/i niższą ceną. A jak już wykończyli PKS, to jeżdżą jak chcą, czym chcą i kiedy chcą.
[quote name='kokos' timestamp='1359526200' post='727262']
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na... rozwiń
Avatar
kokos / 30 stycznia 2013 o 07:13
0
[quote name='could rtrrowi' timestamp='1359488466' post='727160']
tak , koleje PKP już " usprawniono " w ten sposób.
blisko 50 spółek , przewoźnicy bez taboru, spółki z szynami bez taboru . to jest to !
[/quote]
Dokładnie. Taeraz mamy burdel PKP na kółkach. Dzięki za takie usprawnienie...
Avatar
kokos / 30 stycznia 2013 o 07:10
0
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na BUSY:

- że ciasno (siedzenia naćkane jak się da, w korytarzu walizy),
- że nieżadko nie można się zabrać bo już zajęte (zarezerwowane),
- że gnają na złamanie karku ryzykując życie pasażerów,
- że ostatnio bilety drożeją wprost proporcjonalnie do likwidowanych kursów konkurencji ze strony PKS.

Słowem... na początku busiarze się starali, bo klientów kusili, a jak już wykosili PKSy ceną, to teraz sami ją podnoszą, a i starać się mniej starają, zarówno w obsłudze (ludzi traktuje się czasem jak bydło - bo jak nazwać wożenie ludzi w tych małych puszkach?) jak i specjalnie cenę teraz podnoszą (kurs z Puław do Garwolina kosztował 10zł, potem 12zł, potem 15zł, a ostatno 17zł.). Sorki - własnym autem się zaczyna opłacać jechać.

Chcieliśta busy, to mata.

W PKS-ach przynajmniej były duże autobusy, człowiek siedział wygodniej, a kursy były bardziej bezpieczne, bo kierowcy jeżdżą rozważniej. Poza tym w dużym pojeździe jest bezpieczniej niż w tej mikrofalówce na kółkach. Owszem, są busiarze, którzy inwestują, kupują nowe większe pojazdy - czasem autobusy. Ale to mało.

Chętnych jest teraz naprawdę na tyle dużo, że może pora zakupić duży autobus a nie wciąż busikiem śmigać. Tyle lat i się jeszcze nie dorobili autobusu?
To co się dzieje w PKS-ach (nie tylko lubelskim) to zasługa pasażerów, którzy wybierają busy.
Narzekaliście swego czasu na te PKSy, że brudno, że głośno, że wolno, że drogo...
Nie piszę tego aby krytykować, że źle ludziska robią, iż walą do busów. Mają prawo wybrać co chcą, ale piszę to by jednocześnie zaznaczyć, że zaczynają się głosy narzekań na busy z czasem jak już funkcjonują kilka ładnych lat. Czyli najpierw narzekali na PKS-y, teraz na BUSY:

- że ciasno (siedzenia naćkane jak się da, w korytarzu walizy),
rozwiń
Avatar
aron / 30 stycznia 2013 o 04:48
0
Do kolei regionalnej dopłacamy 70 mln zł rocznie, a wozi ona 7 razy mniej osób niż PKS Wschód. Gdzie tu sens gdzie logika?
Avatar
lubelak / 29 stycznia 2013 o 21:15
0
Co za spedalony deb*** wymyslił te poje*bane wpisy w unikalnych kodach bezpieczeństwach? Polak Polakowi h***em na kazdym kroku! I o to chodzi!!!
Avatar
lubelak / 29 stycznia 2013 o 21:12
0
Zlikwidujcie to całe tałatajstwo w pi*zdu i po bólu!!! Przecież marszałek nie da z własnego portfela tylko z publicznego!!! Po co? Dla prezesa,zastepcy???
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 1

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 18 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!