Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2011 r.
15:30
Edytuj ten wpis

Po zamieszkach w Warszawie: 10 rannych policjantów z Lublina

Autor: Zdjęcie autora (kris)
0 9 A A
Marsz Niepodległości w Warszawie (Fotonews / MM Lublin)
Marsz Niepodległości w Warszawie (Fotonews / MM Lublin)

Co czwarty policjant, który został ranny podczas zamieszek w stolicy – to funkcjonariusz z woj. lubelskiego. W sumie policja mówi o 40 poszkodowanych mundurowych, których zaatakowali bandyci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mamy informacje, że wśród nich, dziesięciu to nasi policjanci – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji. – Żaden z nich nie wymagał jednak hospitalizacji. Doznali na szczęście niegroźnych obrażeń: głównie są to drobne urazy, otarcia, w jednym przypadku uraz kręgosłupa szyjnego.

Na zabezpieczenie demonstracji niepodległościowych, do Warszawy pojechało kilkudziesięciu funkcjonariuszy z woj. lubelskiego.

Zdjęcia z Marszu Niepodległości w Warszawie
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
missJonasz / 14 listopada 2011 r. o 11:08
0
[color="#000080"]pa[color="#FF0000"]PIESKA NIEPODLEGŁOŚĆ[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Szum się robi wokół KUL-ejnej Rocznicy Niepodległości – wśród wielu rekonstrukcji Św.(irnięty) Spokój panuje nad rekonstrukcją wydarzeń sprzed ponad 2000 lat, a przewodzą jej wszelkiej maści Axcelencje z Aminencjami i księŻULKAMI [color="#FF0000"]prezentując ludziom JAK MOŻNA ICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color], nazywa się to Najświętsza Ofiara lub [color="#FF0000"]Msza za Ojczynę [/color](wszystko w oKULicznościowych strojach z epoki)..., po której następuje piknik.

[color="#FF0000"]Ostatnie cuda jakie dzieją się w Polsce [/color](poczynając od Smoleńska) [color="#FF0000"]nie pozwalają wykluczyć wątku wyznaniowego[/color], którego apogeum, a raczej [color="#FF0000"]KUL[/color]minacja miała miejsce z [color="#FF0000"]PAT[/color]ologią Krzyża pod pałacem prezydenckim w Warszawie.
To na początku swej paPIESKIE Drogi [color="#FF0000"]Szkop XVI dał ludziom „KRZYŻ DO WALKI”.[/color]
Umiłowany zaś Poprzednik Umiłwanego następcy mawiał: „[color="#FF0000"]WALCZYĆ O KOSCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA[/color]”.
Mocno w[color="#FF0000"]KUL[/color]wieni w watykańskim niebie z powodzeniem [color="#FF0000"]mogli podesłać szkopskich seminarzystów w cywilu [/color]i w ten prostacki sposób wypęłniło się Proroctwo: „[color="#FF0000"]NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ[/color] ni dzieci nam germanił...”
Fizyczny [color="#FF0000"]stan zdrowia Szkopa XVI jest porównywalny do zdrowia psychicznego [/color]i zamiast Platwormy powinien poruszać się o [color="#FF0000"]KUL[/color]ach!, a jak uczy Historia Kościoła to np. Papież [color="#FF0000"]Pius XI walnięty był epilepsją[/color]... - wszystko zaś co wymyślił [color="#FF0000"]jest Św.[/color](irnięte) i hołduje Mu całe Niebo...
[color="#FF0000"]Szkopy[/color] zaś od początku [color="#FF0000"]wałczyły z Krzyżem lub Krzy[/color]żem - od Krzyżaków poczynając przez II wojnę światową[color="#FF0000"] po XXI wiek[/color]!

Wszystkim Św.(irniętym) wydarzeniom z 11.XI.2011 r.[color="#FF0000"] przyświecało Światło Ducha Św.[/color](irniętego) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak księ[color="#FF0000"]ŻULKI z Axcelencjami wędrują w Pole[/color]..., a tam KULeine PATologiczne możliwości KATolickie: można se [color="#FF0000"]hodować kąKULe[/color]! (kąKUL to Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color]).

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ –[color="#FF0000"] poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: jeden Inbecyl, dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle...[color="#FF0000"] i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności – Św.[/color](irnięty)...

Nie bez kzozery będzie też [color="#FF0000"]oKULicznościowy turniej Rosyjskiej Ruletki [/color]– księ[color="#FF0000"]ŻULKI z Axcelencjami kontra ludzie[/color]...
Oczywiście[color="#FF0000"] wygrają Axcelencje z Aminencjami i[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKAMI[/color].
Wystrzelona KULa w Św.(irniętą) Skroń przeleci z jednej strony na drugą [color="#FF0000"]i nie uszkodzi nawet mózgu[/color], bo go nie ma – w przeciwieństwie do ludzi, którym strach będzie nacisnąć spust PiStoletu!

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU [/color](„wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

KUL-ejny głośny występ szykuje się za 6 tygodni – Axcelencje [color="#FF0000"]będzą gadać jak Mańka [/color](g)[color="#FF0000"]ruchała z gołębiem i[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT[/color]! - jednym słowem: [color="#FF0000"]NADCHODZI NIEZŁA SZ[/color](k)[color="#FF0000"]OPKA[/color]!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]pa[color="#FF0000"]PIESKA NIEPODLEGŁOŚĆ[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
rozwiń
Avatar
Stalag Lublin / 14 listopada 2011 r. o 10:33
0
Tia, żydokomunomasoneria. Gówniarzu, kup se dziewczynę albo znajdź psa.
Avatar
PATRON / 14 listopada 2011 r. o 10:22
0
W związku z tym, że media nie były zainteresowane Marszem Niepodległości i w ogóle go nie pokazały zamieszczam tu link jak ten Marsz wyglądał. http://www.youtube.com/watch?v=8FUFPnFpnJY
Avatar
PATRON / 14 listopada 2011 r. o 10:16
0
Prawicowa Lubelszczyzna jak zwykle dopisała. 10 autokarów, plus busy i samochody prywatne. Z samego tylko Lublina 8 autokarów. http://www.youtube.com/watch?v=Qp84rMtU4qI
Avatar
michal / 13 listopada 2011 r. o 21:07
0
[quote name='Witold' timestamp='1321213605' post='557936']
Kazdy moze zobaczyc jak bandyci policyjni atakowali ludzi.Jeden z filmow na youtube.com,nalezy wpisac tytul w wyszukiwarke"Policyjni bandyci na marszu niepodleglosci".
Takich skorwy.now napuszcza na Polakow w dniu Swieta Niepodleglosci pruski zyd,agent niemiecki Herr Donald Thusk.
[/quote]
to obejrzyj jeszcze raz i zobaczysz jak ten twoim zdaniem "niewinny skrzywdzony praworządny polak" napie***la chłopaka z polską flagą. ja jestem za tym by bandyci byli traktowani tak jak sami traktują innych.
[quote name='Witold' timestamp='1321213605' post='557936']
Kazdy moze zobaczyc jak bandyci policyjni atakowali ludzi.Jeden z filmow na youtube.com,nalezy wpisac tytul w wyszukiwarke"Policyjni bandyci na marszu niepodleglosci".
Takich skorwy.now napuszcza na Polakow w dniu Swieta Niepodleglosci pruski zyd,agent niemiecki Herr Donald Thusk.
[/quote]
to obejrzyj jeszcze raz i zobaczysz jak ten twoim zdaniem "niewinny skrzywdzony praworządny polak" napie***la chłopaka z polską f... rozwiń
Avatar
Witold / 13 listopada 2011 r. o 20:46
0
Kazdy moze zobaczyc jak bandyci policyjni atakowali ludzi.Jeden z filmow na youtube.com,nalezy wpisac tytul w wyszukiwarke"Policyjni bandyci na marszu niepodleglosci".
Takich skorwy.now napuszcza na Polakow w dniu Swieta Niepodleglosci pruski zyd,agent niemiecki Herr Donald Thusk.
Avatar
jan / 13 listopada 2011 r. o 20:34
0
[quote name='lbn' timestamp='1321210069' post='557916']
Zamieszkom jest tylko i wyłącznie Gronkiewicz-Walt która pozwoliła lewakom i innym dewiantom na blokowanie legalnego marszu. Tak policja katowała ludzi:<br />
<br />
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
[/quote]
za darmo nie dostał,
Avatar
lbn / 13 listopada 2011 r. o 19:47
0
Zamieszkom jest tylko i wyłącznie Gronkiewicz-Walt która pozwoliła lewakom i innym dewiantom na blokowanie legalnego marszu. Tak policja katowała ludzi:<br />
<br />
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
Avatar
lbn / 13 listopada 2011 r. o 19:47
0
Zamieszkom jest tylko i wyłącznie Gronkiewicz-Walt która pozwoliła lewakom i innym dewiantom na blokowanie legalnego marszu. Tak policja katowała ludzi:

http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
Avatar
missJonasz / 14 listopada 2011 r. o 11:08
0
[color="#000080"]pa[color="#FF0000"]PIESKA NIEPODLEGŁOŚĆ[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Szum się robi wokół KUL-ejnej Rocznicy Niepodległości – wśród wielu rekonstrukcji Św.(irnięty) Spokój panuje nad rekonstrukcją wydarzeń sprzed ponad 2000 lat, a przewodzą jej wszelkiej maści Axcelencje z Aminencjami i księŻULKAMI [color="#FF0000"]prezentując ludziom JAK MOŻNA ICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color], nazywa się to Najświętsza Ofiara lub [color="#FF0000"]Msza za Ojczynę [/color](wszystko w oKULicznościowych strojach z epoki)..., po której następuje piknik.

[color="#FF0000"]Ostatnie cuda jakie dzieją się w Polsce [/color](poczynając od Smoleńska) [color="#FF0000"]nie pozwalają wykluczyć wątku wyznaniowego[/color], którego apogeum, a raczej [color="#FF0000"]KUL[/color]minacja miała miejsce z [color="#FF0000"]PAT[/color]ologią Krzyża pod pałacem prezydenckim w Warszawie.
To na początku swej paPIESKIE Drogi [color="#FF0000"]Szkop XVI dał ludziom „KRZYŻ DO WALKI”.[/color]
Umiłowany zaś Poprzednik Umiłwanego następcy mawiał: „[color="#FF0000"]WALCZYĆ O KOSCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA[/color]”.
Mocno w[color="#FF0000"]KUL[/color]wieni w watykańskim niebie z powodzeniem [color="#FF0000"]mogli podesłać szkopskich seminarzystów w cywilu [/color]i w ten prostacki sposób wypęłniło się Proroctwo: „[color="#FF0000"]NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ[/color] ni dzieci nam germanił...”
Fizyczny [color="#FF0000"]stan zdrowia Szkopa XVI jest porównywalny do zdrowia psychicznego [/color]i zamiast Platwormy powinien poruszać się o [color="#FF0000"]KUL[/color]ach!, a jak uczy Historia Kościoła to np. Papież [color="#FF0000"]Pius XI walnięty był epilepsją[/color]... - wszystko zaś co wymyślił [color="#FF0000"]jest Św.[/color](irnięte) i hołduje Mu całe Niebo...
[color="#FF0000"]Szkopy[/color] zaś od początku [color="#FF0000"]wałczyły z Krzyżem lub Krzy[/color]żem - od Krzyżaków poczynając przez II wojnę światową[color="#FF0000"] po XXI wiek[/color]!

Wszystkim Św.(irniętym) wydarzeniom z 11.XI.2011 r.[color="#FF0000"] przyświecało Światło Ducha Św.[/color](irniętego) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak księ[color="#FF0000"]ŻULKI z Axcelencjami wędrują w Pole[/color]..., a tam KULeine PATologiczne możliwości KATolickie: można se [color="#FF0000"]hodować kąKULe[/color]! (kąKUL to Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color]).

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ –[color="#FF0000"] poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: jeden Inbecyl, dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle...[color="#FF0000"] i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności – Św.[/color](irnięty)...

Nie bez kzozery będzie też [color="#FF0000"]oKULicznościowy turniej Rosyjskiej Ruletki [/color]– księ[color="#FF0000"]ŻULKI z Axcelencjami kontra ludzie[/color]...
Oczywiście[color="#FF0000"] wygrają Axcelencje z Aminencjami i[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKAMI[/color].
Wystrzelona KULa w Św.(irniętą) Skroń przeleci z jednej strony na drugą [color="#FF0000"]i nie uszkodzi nawet mózgu[/color], bo go nie ma – w przeciwieństwie do ludzi, którym strach będzie nacisnąć spust PiStoletu!

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU [/color](„wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

KUL-ejny głośny występ szykuje się za 6 tygodni – Axcelencje [color="#FF0000"]będzą gadać jak Mańka [/color](g)[color="#FF0000"]ruchała z gołębiem i[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT[/color]! - jednym słowem: [color="#FF0000"]NADCHODZI NIEZŁA SZ[/color](k)[color="#FF0000"]OPKA[/color]!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]pa[color="#FF0000"]PIESKA NIEPODLEGŁOŚĆ[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
rozwiń
Avatar
Stalag Lublin / 14 listopada 2011 r. o 10:33
0
Tia, żydokomunomasoneria. Gówniarzu, kup se dziewczynę albo znajdź psa.
Avatar
PATRON / 14 listopada 2011 r. o 10:22
0
W związku z tym, że media nie były zainteresowane Marszem Niepodległości i w ogóle go nie pokazały zamieszczam tu link jak ten Marsz wyglądał. http://www.youtube.com/watch?v=8FUFPnFpnJY
Avatar
PATRON / 14 listopada 2011 r. o 10:16
0
Prawicowa Lubelszczyzna jak zwykle dopisała. 10 autokarów, plus busy i samochody prywatne. Z samego tylko Lublina 8 autokarów. http://www.youtube.com/watch?v=Qp84rMtU4qI
Avatar
michal / 13 listopada 2011 r. o 21:07
0
[quote name='Witold' timestamp='1321213605' post='557936']
Kazdy moze zobaczyc jak bandyci policyjni atakowali ludzi.Jeden z filmow na youtube.com,nalezy wpisac tytul w wyszukiwarke"Policyjni bandyci na marszu niepodleglosci".
Takich skorwy.now napuszcza na Polakow w dniu Swieta Niepodleglosci pruski zyd,agent niemiecki Herr Donald Thusk.
[/quote]
to obejrzyj jeszcze raz i zobaczysz jak ten twoim zdaniem "niewinny skrzywdzony praworządny polak" napie***la chłopaka z polską flagą. ja jestem za tym by bandyci byli traktowani tak jak sami traktują innych.
[quote name='Witold' timestamp='1321213605' post='557936']
Kazdy moze zobaczyc jak bandyci policyjni atakowali ludzi.Jeden z filmow na youtube.com,nalezy wpisac tytul w wyszukiwarke"Policyjni bandyci na marszu niepodleglosci".
Takich skorwy.now napuszcza na Polakow w dniu Swieta Niepodleglosci pruski zyd,agent niemiecki Herr Donald Thusk.
[/quote]
to obejrzyj jeszcze raz i zobaczysz jak ten twoim zdaniem "niewinny skrzywdzony praworządny polak" napie***la chłopaka z polską f... rozwiń
Avatar
Witold / 13 listopada 2011 r. o 20:46
0
Kazdy moze zobaczyc jak bandyci policyjni atakowali ludzi.Jeden z filmow na youtube.com,nalezy wpisac tytul w wyszukiwarke"Policyjni bandyci na marszu niepodleglosci".
Takich skorwy.now napuszcza na Polakow w dniu Swieta Niepodleglosci pruski zyd,agent niemiecki Herr Donald Thusk.
Avatar
jan / 13 listopada 2011 r. o 20:34
0
[quote name='lbn' timestamp='1321210069' post='557916']
Zamieszkom jest tylko i wyłącznie Gronkiewicz-Walt która pozwoliła lewakom i innym dewiantom na blokowanie legalnego marszu. Tak policja katowała ludzi:<br />
<br />
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
[/quote]
za darmo nie dostał,
Avatar
lbn / 13 listopada 2011 r. o 19:47
0
Zamieszkom jest tylko i wyłącznie Gronkiewicz-Walt która pozwoliła lewakom i innym dewiantom na blokowanie legalnego marszu. Tak policja katowała ludzi:<br />
<br />
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
Avatar
lbn / 13 listopada 2011 r. o 19:47
0
Zamieszkom jest tylko i wyłącznie Gronkiewicz-Walt która pozwoliła lewakom i innym dewiantom na blokowanie legalnego marszu. Tak policja katowała ludzi:

http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najgłośniejsze polityczne rozstania przez 20 lat Platformy Obywatelskiej
Magazyn

Najgłośniejsze polityczne rozstania przez 20 lat Platformy Obywatelskiej

Platforma Obywatelska już bez Joanny Muchy. Posłanka czterech kadencji i była minister sportu związała się z Polską 2050 Szymona Hołowni. Ogłoszona w środę decyzja w szeregach PO została przyjęta z kompletnym zaskoczeniem, choć niektórzy partyjni działacze przyznają, że można się było tego spodziewać.

Spektakl dla dzieci online: "Zimno, ciemno i biało"
7 lutego 2021, 12:00

Spektakl dla dzieci online: "Zimno, ciemno i biało"

Pracownia Sztuczka i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają najmłodszych na kolejną odsłonę Teatru Witrynowego Onlajnowego. 7 lutego o godz. 12 na Facebooku będzie można zobaczyć spektakl "Zimno, ciemno i biało".

Lubelskie. Ulepili bałwana - giganta.

Lubelskie. Ulepili bałwana - giganta.

Tylko 10 centymetrów brakuje mu do 4 metrów – w Busównie w powiecie chełmskim stanął prawdopodobnie największy bałwan na Lubelszczyźnie. Gigant dzielnie się trzyma mimo odwilży i pozuje do selfie dumnych mieszkańców gminy Wierzbica.

Świdnik: Seniorzy pojadą na szczepienia przeciwko Covid-19 samochodem burmistrza

Świdnik: Seniorzy pojadą na szczepienia przeciwko Covid-19 samochodem burmistrza

Samochód służbowy burmistrza Świdnika z kierowcą będzie do dyspozycji seniorów, którzy będą mieć problem z dotarciem na szczepienia przeciwko Covid-19. W akcję, której celem jest pomoc osobom w podeszłym wieku będą zaangażowani też strażnicy miejscy ze Świdnika.

Chełm. Kraksa na skrzyżowaniu

Chełm. Kraksa na skrzyżowaniu

Do groźnego wypadku doszło sobotniego wieczora na skrzyżowaniu ul. Młodowskiej i Szkolnej. Impet uderzenia był tak duży, że skoda uderzona przez toyotę wypadła z jezdni, przełamała bariery i zatrzymała się dopiero na chodniku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Śmierć na weselu w Lublinie. Pan młody zatrzymany
PILNE

Śmierć na weselu w Lublinie. Pan młody zatrzymany

Podczas przyjęcia weselnego w Lublinie zginął 50-letni mężczyzna. W tej sprawie zatrzymany został 25-latek. Mężczyzna wziął tego dnia ślub.

Policja aresztowała podejrzanego o napad na kantor w Olsztynie
film

Policja aresztowała podejrzanego o napad na kantor w Olsztynie

Policja zatrzymała w Bydgoszczy mężczyznę, który może mieć związek z napadem na kantor w Olsztynie – poinformował Andrzej Jurkun oficer prasowy olsztyńskiej policji. Podejrzany ma 36 lat.

Kraśnik. "Więcej zieleni, mniej betonu". Podpisana umowa na budowę centrum przesiadkowego

Kraśnik. "Więcej zieleni, mniej betonu". Podpisana umowa na budowę centrum przesiadkowego

Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy centrum przesiadkowego dla busów i autobusów w Kraśniku. Burmistrz miasta podpisał umowę z kraśnicką firmą Wod-Bud, która przebuduje rondo im. Żołnierzy Wyklętych. Władze Kraśnika zapewniają, że mimo zaplanowanych zmian teren wciąż będzie zielony.

Powiat zamojski: miał być fajny telefon, a zostało spłacanie rat

Powiat zamojski: miał być fajny telefon, a zostało spłacanie rat