Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 stycznia 2013 r.
12:07
Edytuj ten wpis

Pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej. Lubelski PiS organizuje wyjazd

Autor: Zdjęcie autora rp
0 33 A A
Biuro Poselskie Krzysztofa Michałkiewicza mieści się przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie, tel. (81) 44
Biuro Poselskie Krzysztofa Michałkiewicza mieści się przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie, tel. (81) 44

Lubelski PiS organizuje wyjazd na pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej, matki prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pogrzeb odbędzie się w środę, msza w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie (przy ul. Krakowskie Przedmieście 3) rozpocznie się o godz. 12. Jadwiga Kaczyńska zostanie potem złożona w rodzinnym grobowcu na Starych Powązkach.

- Wielu naszych działaczy dopytywało o wyjazd, chcą uczestniczyć w tym bardzo smutnym zdarzeniu, chcą być z prezesem w tych trudnych dla niego chwilach - mówi Sylwester Tułajew, rzecznik prasowy lubelskiego PiS.

Tułajew informuje, że z Lublina w środę rano wyjedzie kilkudziesięcioosobowa delegacja. - Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę dzwonić do biura posła Krzysztofa Michałkiewicza. Może będą jeszcze wolne miejsca - zachęca Tułajew.

Biuro Poselskie Krzysztofa Michałkiewicza mieści się przy ul. Jezuickiej 4 w Lublinie, tel. 793 544 916.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alik / 17 czerwca 2013 r. o 16:21
0

esidedpr which

Avatar
kamil / 24 stycznia 2013 r. o 11:48
0
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił o tej pracy. I wcale nie chodzi o politykę, a o jakość przeprowadzonych badań. Doktorant przeprowadzał badania do swojej pracy w roku akademickim 1973 - 74 w szkołach wyższych Lublina.

Rozsyłał ankiety do różnych funkcyjnych pracowników naukowych czterech tamtejszych uczelni. "Ankiety rozesłano też do reprezentantów wykładowców i starszych wykładowców w radach wydziału i senatach jednak liczba uzyskanych zwrotów była zbyta mała by uwzględniać je w pracy.""
[/quote]

[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił o tej pracy. I wcale nie chodzi o politykę, a o jakość przeprowadzonych badań. Doktorant przeprowadzał badania do swojej pracy w roku akademickim 1973 - 74 w szkołach wyższych Lublina.

Rozsyłał ankiety do różnych funkcyjnych pracowników naukowych czterech tamtejszych uczelni. "Ankiety rozesłano też do reprezentantów wykładowców i starszych wykładowców w radach wydziału i senatach jednak liczba uzyskanych zwrotów była zbyta mała by uwzględniać je w pracy.""
[/quote]


Lech Kaczyński był doktorem habilitowanym; profesorem Uniw. Gdańskiego i UKSW; stąd też tytyłowany był profesorem. Podobnie jak: L. Balcerowicz, T. Nałęcz, I. Krzemiński itd. Oni także sa "tylko" doktorami hab., ale nie słyszałem jeszcze, by ktoś nie nazywał ich profesorami. Natomiast Jarosław Kaczyński jest doktorem. Jego doktorat oceniło 3 profesorów. Twoje pisanie jest w stylu urbanowskim, albo ubeckim. Jest czymś obrzydliwym i wrednym recenzowanie czyjejś pracy samemu będąc anonimowym.
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił... rozwiń
Avatar
IPN / 24 stycznia 2013 r. o 07:53
0
Piękny życiorys, piękna przeszłość i historia,nie to co tuleji,czy chociażby komoruskich.Tylko pozazdrościć i brać wzór i przykład.
Avatar
Makarena126 / 24 stycznia 2013 r. o 00:19
0
Macie dawno nieaktualne zdjęcie biura poselskiego jeszcze z ul. Królewskiej, może czas najwyższy zrobić nowe i przekazywać świeże informacje a nie odgrzewane.
Avatar
Karol / 23 stycznia 2013 r. o 11:41
0
Jestem tu nowy, czy ta pani zginęła może w katastrofie ?
Avatar
prawnik / 23 stycznia 2013 r. o 11:33
0
A.C.T.A.-A.C.T.A-cenzura w internecie, tylko głupcy uwierzyli że przeszło to bokiem.!!!!
Avatar
wert / 23 stycznia 2013 r. o 11:11
0
[quote name='rol' timestamp='1358918066' post='724130']
Ty nieuku nie wypisuj tu nieprawdziwych wiadomości. Zarówno ś.p Pan Prezydent jak i jego brat Pan Prezes są profesoranmi i doktorami honoris kauza najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce a nawet na świecie.
[/quote]

A co to takiego tytuł "honoris kauza"? nieuku?
Avatar
Emeryt / 23 stycznia 2013 r. o 09:17
0
Chylę czoło przed tą tragedią, szczerze współczuję synowi , ale........ Robienie z pogrzebu manifestacji politycznej jest bluźnierstwem, jest niegodziwością. Tylko pis idzie tą drogą i wykorzystuje także tragedie w swojej strategii zdobywania władzy . Szkoda Polski i Polakow przed taką perspektywą.
Avatar
rol / 23 stycznia 2013 r. o 06:14
0
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił o tej pracy. I wcale nie chodzi o politykę, a o jakość przeprowadzonych badań. Doktorant przeprowadzał badania do swojej pracy w roku akademickim 1973 - 74 w szkołach wyższych Lublina.

Rozsyłał ankiety do różnych funkcyjnych pracowników naukowych czterech tamtejszych uczelni. "Ankiety rozesłano też do reprezentantów wykładowców i starszych wykładowców w radach wydziału i senatach jednak liczba uzyskanych zwrotów była zbyta mała by uwzględniać je w pracy.""
[/quote]Ty nieuku nie wypisuj tu nieprawdziwych wiadomości. Zarówno ś.p Pan Prezydent jak i jego brat Pan Prezes są profesoranmi i doktorami honoris kauza najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce a nawet na świecie.
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił... rozwiń
Avatar
ja / 23 stycznia 2013 r. o 01:39
0
Znowu polityczny cyrk. Jak można zrobić cyrk polityczny z pogrzebu własnej matki??? DNO i ŻENADA
Avatar
alik / 17 czerwca 2013 r. o 16:21
0

esidedpr which

Avatar
kamil / 24 stycznia 2013 r. o 11:48
0
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił o tej pracy. I wcale nie chodzi o politykę, a o jakość przeprowadzonych badań. Doktorant przeprowadzał badania do swojej pracy w roku akademickim 1973 - 74 w szkołach wyższych Lublina.

Rozsyłał ankiety do różnych funkcyjnych pracowników naukowych czterech tamtejszych uczelni. "Ankiety rozesłano też do reprezentantów wykładowców i starszych wykładowców w radach wydziału i senatach jednak liczba uzyskanych zwrotów była zbyta mała by uwzględniać je w pracy.""
[/quote]

[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił o tej pracy. I wcale nie chodzi o politykę, a o jakość przeprowadzonych badań. Doktorant przeprowadzał badania do swojej pracy w roku akademickim 1973 - 74 w szkołach wyższych Lublina.

Rozsyłał ankiety do różnych funkcyjnych pracowników naukowych czterech tamtejszych uczelni. "Ankiety rozesłano też do reprezentantów wykładowców i starszych wykładowców w radach wydziału i senatach jednak liczba uzyskanych zwrotów była zbyta mała by uwzględniać je w pracy.""
[/quote]


Lech Kaczyński był doktorem habilitowanym; profesorem Uniw. Gdańskiego i UKSW; stąd też tytyłowany był profesorem. Podobnie jak: L. Balcerowicz, T. Nałęcz, I. Krzemiński itd. Oni także sa "tylko" doktorami hab., ale nie słyszałem jeszcze, by ktoś nie nazywał ich profesorami. Natomiast Jarosław Kaczyński jest doktorem. Jego doktorat oceniło 3 profesorów. Twoje pisanie jest w stylu urbanowskim, albo ubeckim. Jest czymś obrzydliwym i wrednym recenzowanie czyjejś pracy samemu będąc anonimowym.
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił... rozwiń
Avatar
IPN / 24 stycznia 2013 r. o 07:53
0
Piękny życiorys, piękna przeszłość i historia,nie to co tuleji,czy chociażby komoruskich.Tylko pozazdrościć i brać wzór i przykład.
Avatar
Makarena126 / 24 stycznia 2013 r. o 00:19
0
Macie dawno nieaktualne zdjęcie biura poselskiego jeszcze z ul. Królewskiej, może czas najwyższy zrobić nowe i przekazywać świeże informacje a nie odgrzewane.
Avatar
Karol / 23 stycznia 2013 r. o 11:41
0
Jestem tu nowy, czy ta pani zginęła może w katastrofie ?
Avatar
prawnik / 23 stycznia 2013 r. o 11:33
0
A.C.T.A.-A.C.T.A-cenzura w internecie, tylko głupcy uwierzyli że przeszło to bokiem.!!!!
Avatar
wert / 23 stycznia 2013 r. o 11:11
0
[quote name='rol' timestamp='1358918066' post='724130']
Ty nieuku nie wypisuj tu nieprawdziwych wiadomości. Zarówno ś.p Pan Prezydent jak i jego brat Pan Prezes są profesoranmi i doktorami honoris kauza najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce a nawet na świecie.
[/quote]

A co to takiego tytuł "honoris kauza"? nieuku?
Avatar
Emeryt / 23 stycznia 2013 r. o 09:17
0
Chylę czoło przed tą tragedią, szczerze współczuję synowi , ale........ Robienie z pogrzebu manifestacji politycznej jest bluźnierstwem, jest niegodziwością. Tylko pis idzie tą drogą i wykorzystuje także tragedie w swojej strategii zdobywania władzy . Szkoda Polski i Polakow przed taką perspektywą.
Avatar
rol / 23 stycznia 2013 r. o 06:14
0
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił o tej pracy. I wcale nie chodzi o politykę, a o jakość przeprowadzonych badań. Doktorant przeprowadzał badania do swojej pracy w roku akademickim 1973 - 74 w szkołach wyższych Lublina.

Rozsyłał ankiety do różnych funkcyjnych pracowników naukowych czterech tamtejszych uczelni. "Ankiety rozesłano też do reprezentantów wykładowców i starszych wykładowców w radach wydziału i senatach jednak liczba uzyskanych zwrotów była zbyta mała by uwzględniać je w pracy.""
[/quote]Ty nieuku nie wypisuj tu nieprawdziwych wiadomości. Zarówno ś.p Pan Prezydent jak i jego brat Pan Prezes są profesoranmi i doktorami honoris kauza najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce a nawet na świecie.
[quote name='wer' timestamp='1358873986' post='723979']
A od kiedy to Lech Kaczyński miał tytuł profesora? Miał tytuł doktora i to na podstawie rozprawy pseudo-naukowej wychwalającej idee marksizmu i leninizmu.
Za to doktorat Leszka owiany jest jeszcze większą tajemnicą. Wiele lat tego dzieła szukano, bo dziwnym trafem zaginęło. Ale ku chwale nauki odnalazło się.

Za Gazetą.pl....

"Już wstęp do rozprawy doktorskiej może wskazywać, dlaczego Jarosław Kaczyński niezbyt dużo mówił... rozwiń
Avatar
ja / 23 stycznia 2013 r. o 01:39
0
Znowu polityczny cyrk. Jak można zrobić cyrk polityczny z pogrzebu własnej matki??? DNO i ŻENADA