Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2012 r.
9:07
Edytuj ten wpis

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012: Wielka zbiórka w niedzielę

Autor: Zdjęcie autora (aa jotem greg)
0 12 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W niedzielę w ponad 60 punktach Lublina będzie można przekazać dary rzeczowe dla osób potrzebujących. Oznakowane logiem akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" samochody staną m.in. na pl. Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Tradycyjnie już pl. Litewski jest miejscem gdzie dary zbierają VIP-y, oczywiście wspólnie z innymi wolontariuszami – mówi Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji PDPZ, dziennikarka Polskiego Radia Lublin. – Będą m.in. Krzysztof Cugowski i Piotr Selim, pani wojewoda i pan marszałek. Będą dyżurować także komendanci policji, straży miejskiej i straży pożarnej.

Na placu zaplanowano też pokazy. – Będą szczudlarze. Na miejscu będzie można wykonać również podstawowe badania – zmierzyć ciśnienie i zbadać poziom cukru – dodaje red. Dados.

Zbiórka darów będzie prowadzona od godz. 10 do 15. Podczas akcji nie zbiera się pieniędzy, tylko dary – m.in. długoterminową żywność, odzież, buty, zabawki i słodycze.

Akcja odbywać się będzie w innych miastach województwa lubelskiego. W sali widowiskowej Domu Kultury w Krasnobrodzie odbędzie się koncert. O godz. 15, swoje umiejętności zaprezentują widzom m.in. Szkoła Podstawowa w Zielonem, ZSP w Krasnobrodzie, SP w Kaczorkach czy Zespół Tańca Nowoczesnego "FART”. Na zakończenie z mini recitalem gitarowym wystąpi Jarosław Monastyrski.

Z kolei galeria Revia Park w Zamościu połączy zbiórkę z Dniami Yorka. Galeria zaprasza już od godziny 13.30 na konkurs najładniejszego psa rasy York. Po godzinie 14 na zebranych gości czeka pokaz tańca w wykonaniu Studia Tańca M2, a następnie pokaz mody, Freestyle Football oraz pokaz iluzji w wykonaniu Igora Lewandowskiego. O godzinie 16 ruszy charytatywna aukcja.

Impreza zakończy się o godzinie 16.30 występem zespołu Tango, który zaśpiewa największe włoskie przeboje.

Zebrane dary zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących rodzin z dziećmi na podstawie list sporządzonych przez pracowników socjalnych MCPR.

W Puławach akcja koordynowana jest przez Osiedlowy Dom Kultury "Amik" – gdzie mieści się oddział biura organizacyjnego oraz Miejski i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – sztaby terenowe.

Wielka uliczna zbiórka na terenie całej Polski odbędzie się w niedzielę 2 grudnia w godzinach 10-15.

Dary zbierane będą przez wolontariuszy przed oznaczonymi logo akcji sklepami. W ramach akcji zbierana będzie żywność trwała, środki czystości, zabawki, odzież i obuwie. Zebrane produkty zostaną rozdysponowane wśród potrzebujących mieszkańców naszego miasta i gminy przez MOPS i GOPS.

Przez cały czas trwania akcji dary przyjmowane będą w MOPS Puławy oraz w szkołach, które zarejestrowały się i przystąpiły do akcji.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nnn / 5 stycznia 2013 r. o 14:31
0
to jest cała prawda o tej akcji kazdy ma swoje zdanie a ja mam takie ze oni tylko dla siebie garna a tych osob jest bardzo duzo bylam tam i widzialam tylko swoich ludzi chca a kazdy kto chce to mogby pomagac a cie nie wezma bo zaduzo bys wiedzial jak to wszystko dziala a ludzie ktozy pomagaja na to tylko czekaja a ludzie co daja to nich sie zastanowia co robia i co daja ...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:53
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 r. o 13:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnosprawnej był przekroczony o 2 zł. Ale nikt z arcymądrych urzędników nie wziął pod uwagę tego, że osoba na 1-szej grupie nie może pójść do pracy i choćby nawet "na lizaka" sobie zarobić, a o wydatkach na jej leki to już nie wspomnę... I stąd tutaj mój "ból", że rodziny leniów biegną po paczki i je dostają -a osoba na wózku i z niedowładem kończyn takowej paczki nie dostanie przez jakieś tam zas*rane "2zł"! Więc się idioto najpierw zastanów, zanim coś napiszesz! -ty podły "obrońco leniów śmierdzących"! najlepiej ich wszystkich zabierz do swego domciu!
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnospr... rozwiń
Avatar
adz / 15 grudnia 2012 r. o 11:31
0
akcja jaka to akcja chyba dla wybranych co siedza w magazynie tylko swoich chca miec a opcy nie wejdzie jak chca pomagac to niech wszystko daj dzieciom któż potrzebują a nie tylko sobie ile sie trzeba nameczyc zeby mozna było coś dostać szkoda czasu na żebranie ..... LUDZIE SZKODA WASZYCH PIENIEDZY !!!!!!!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2012 r. o 10:54
0
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
[/quote] ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy b... rozwiń
Avatar
gość / 3 grudnia 2012 r. o 19:15
0
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 r. o 19:20
0
jak będę zarabiać tyle co komrowski to też żona założy fundację
Avatar
Ela / 2 grudnia 2012 r. o 12:42
0
To nie wszystko jedno jaką osobę na patronat akcji się prosi. Branie polityków lub żony polityków jest co najmniej dwuznaczne, szkoda że dobiera się na patronat takie osoby, które dzielą - tak jak Komorowscy, a nie łączą, należy uzyskać patronat spoza polityki, będzie mniej kontrowersji ....
Avatar
człowiek / 2 grudnia 2012 r. o 01:31
0
[quote name='Adam' timestamp='1354397407' post='703548']
No miałem coś przynieść, ale ten patronat Komorowskiej mnie skutecznie odstraszył i chyba zaniosę do dary do Caritasu...
[/quote]
Wspomagasz Komorowską, czy potrzebujących, pustaku? Takie indywidua najczęściej nigdy nikogo nie wspomogły..... Żal...
Avatar
..... / 1 grudnia 2012 r. o 22:45
0
Pomoz biednym bezdomnym kotom i psom przetrwac zime,ludzie sobie poradza!!!!
Avatar
nnn / 5 stycznia 2013 r. o 14:31
0
to jest cała prawda o tej akcji kazdy ma swoje zdanie a ja mam takie ze oni tylko dla siebie garna a tych osob jest bardzo duzo bylam tam i widzialam tylko swoich ludzi chca a kazdy kto chce to mogby pomagac a cie nie wezma bo zaduzo bys wiedzial jak to wszystko dziala a ludzie ktozy pomagaja na to tylko czekaja a ludzie co daja to nich sie zastanowia co robia i co daja ...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:53
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 r. o 13:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnosprawnej był przekroczony o 2 zł. Ale nikt z arcymądrych urzędników nie wziął pod uwagę tego, że osoba na 1-szej grupie nie może pójść do pracy i choćby nawet "na lizaka" sobie zarobić, a o wydatkach na jej leki to już nie wspomnę... I stąd tutaj mój "ból", że rodziny leniów biegną po paczki i je dostają -a osoba na wózku i z niedowładem kończyn takowej paczki nie dostanie przez jakieś tam zas*rane "2zł"! Więc się idioto najpierw zastanów, zanim coś napiszesz! -ty podły "obrońco leniów śmierdzących"! najlepiej ich wszystkich zabierz do swego domciu!
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnospr... rozwiń
Avatar
adz / 15 grudnia 2012 r. o 11:31
0
akcja jaka to akcja chyba dla wybranych co siedza w magazynie tylko swoich chca miec a opcy nie wejdzie jak chca pomagac to niech wszystko daj dzieciom któż potrzebują a nie tylko sobie ile sie trzeba nameczyc zeby mozna było coś dostać szkoda czasu na żebranie ..... LUDZIE SZKODA WASZYCH PIENIEDZY !!!!!!!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2012 r. o 10:54
0
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
[/quote] ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy b... rozwiń
Avatar
gość / 3 grudnia 2012 r. o 19:15
0
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 r. o 19:20
0
jak będę zarabiać tyle co komrowski to też żona założy fundację
Avatar
Ela / 2 grudnia 2012 r. o 12:42
0
To nie wszystko jedno jaką osobę na patronat akcji się prosi. Branie polityków lub żony polityków jest co najmniej dwuznaczne, szkoda że dobiera się na patronat takie osoby, które dzielą - tak jak Komorowscy, a nie łączą, należy uzyskać patronat spoza polityki, będzie mniej kontrowersji ....
Avatar
człowiek / 2 grudnia 2012 r. o 01:31
0
[quote name='Adam' timestamp='1354397407' post='703548']
No miałem coś przynieść, ale ten patronat Komorowskiej mnie skutecznie odstraszył i chyba zaniosę do dary do Caritasu...
[/quote]
Wspomagasz Komorowską, czy potrzebujących, pustaku? Takie indywidua najczęściej nigdy nikogo nie wspomogły..... Żal...
Avatar
..... / 1 grudnia 2012 r. o 22:45
0
Pomoz biednym bezdomnym kotom i psom przetrwac zime,ludzie sobie poradza!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Centrum Spotkania Kultur podsumowuje rok 2020

Centrum Spotkania Kultur podsumowuje rok 2020

"W 2020 roku Centrum Spotkania Kultur w Lublinie było otwarte dla zwiedzających oraz widzów jedynie przez pół roku. Mimo tego udało nam się zrealizować wiele wspaniałych wydarzeń" - czytamy w materiale podsumowującym miniony rok przez Centrum Spotkania Kultur. Na Facebooku instytucji pojawiło się wideo prezentujące najważniejsze wydarzenia odbywające się w CSK.

Czterech graczy na testach w Motorze. Wśród nich były zawodnik Cracovii i Arki Gdynia

Czterech graczy na testach w Motorze. Wśród nich były zawodnik Cracovii i Arki Gdynia

Piłkarze Marka Saganowskiego mają za sobą pierwszy mecz kontrolny. We wtorek żółto-biało-niebiescy przegrali z ekstraklasową Wisłą Płock 1:2. Mimo porażki postawę drużyny z Lublina można uznać za dobry prognostyk na przyszłość. Przy okazji meczu trener Motoru przyglądał się czterem nowym piłkarzom.

Lublin: Mieszkańcy zagłosowali na park Centralny na Felinie, ale pomysł gdzieś zniknął

Lublin: Mieszkańcy zagłosowali na park Centralny na Felinie, ale pomysł gdzieś zniknął

Wywalczony przez mieszkańców w budżecie obywatelskim „park Centralny” na Felinie został pominięty przez Ratusz przy tworzeniu listy tegorocznych zamówień. Na listę trafiła za to przebudowa skweru przy Al. Racławickich, chociaż takiej inwestycji nie przewiduje budżet miasta. Ratusz obiecuje poprawić wykaz

Nielegalny handel szczepionkami. "Do wyboru ampułka lub szczepienie w przychodni"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Nielegalny handel szczepionkami. "Do wyboru ampułka lub szczepienie w przychodni"

Po tym jak ruszyła akcja szczepień przeciwko koronawirusowi, w sieci powstało szczepionkowe podziemie. Reporterka Uwagi! TVN dotarła do mężczyzny, który chciał 8 tys. zł za ampułkę. Kim jest sprzedawca? I co w rzeczywistości oferował?

Techniczny Stream. Impreza online w Domu Kultury
23 stycznia 2021, 19:00

Techniczny Stream. Impreza online w Domu Kultury

Klub Dom Kultury na Krakowskim Przedmieściu zorganizuje 23 stycznia imprezę z muzyką elektroniczną, która w całości będzie transmitowana online na Facebooku. Start o godz. 19.

Posłanka chce dymisji wojewody. "Szczepienie poza kolejnością jest absolutnie niedozwolone"

Posłanka chce dymisji wojewody. "Szczepienie poza kolejnością jest absolutnie niedozwolone"

O odwołanie wojewody lubelskiego apeluje do premiera posłanka Lewicy z okręgu chełmskiego Monika Pawłowska. Poszło o „szczepienia poza kolejnością” w szpitalu w Parczewie, ale także o niepochlebne wypowiedzi Lecha Sprawki pod jej adresem

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 stycznia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 stycznia 2021 r.

Casademont Saragossa – Pszczółka Start 94:82. Pożegnanie z Ligą Mistrzów w dobrym stylu

Casademont Saragossa – Pszczółka Start 94:82. Pożegnanie z Ligą Mistrzów w dobrym stylu

Pszczółka Start Lublin zakończyła swoją europejską przygodę bez zwycięstwa. Podopieczni Davida Dedka z Saragossy mogli jednak wyjeżdżać z podniesionym czołem.

MŚ piłkarzy ręcznych: Polska – Brazylia 33:23, czyli druga wygrana i awans

MŚ piłkarzy ręcznych: Polska – Brazylia 33:23, czyli druga wygrana i awans

W ostatnim meczu grupowym pierwszej fazy turnieju Polska pokonała Brazylię 33:23. Oba zespoły, podobnie jak zwycięzca grupy B Hiszpania, zameldowały się w drugiej fazie mundialu. Na tym etapie Biało-Czerwoni zagrają z Niemcami, Węgrami i Urugwajem.

Wędrówka z sankami i ogniskiem w Kazimierzu Dolnym. ZIMIErnikejszyn 2021
19 stycznia 2021, 12:00

Wędrówka z sankami i ogniskiem w Kazimierzu Dolnym. ZIMIErnikejszyn 2021

W sobotę, 23 stycznia o godz. 12 na Rynku przy studni w Kazimierzu Dolnym odbędzie się spotkanie uczestników pieszej wędrówki z Paprodziadem.

Prokuratura Krajowa włączyła się do sporu o górki czechowskie. "Tutaj powinna być zieleń"
TYLKO U NAS

Prokuratura Krajowa włączyła się do sporu o górki czechowskie. "Tutaj powinna być zieleń"

Tutaj powinna być zieleń – twierdzi Prokuratura Krajowa, która włączyła się do sądowego sporu o przyszłość górek czechowskich i otwarcie wystąpiła przeciw władzom Lublina. Złożyła oficjalny wniosek o utrzymanie w mocy wyroku, który stwierdził częściową nieważność uchwały pozwalającej budować tu bloki

Biała Podlaska: Mieszkańcy zgłosili już uwagi. „Mieszczańska” będzie wolna od ograniczeń?

Biała Podlaska: Mieszkańcy zgłosili już uwagi. „Mieszczańska” będzie wolna od ograniczeń?

Jest już pierwszy krok w stronę zmiany kuriozalnych ograniczeń obowiązujących od 2011 roku w pobliżu byłego lotniska w Białej Podlaskiej. Ale procedura może potrwać kilka lat.

Lubelskie: Od kominka zapaliło się poddasze domu. Ogień szybko się rozprzestrzeniał

Lubelskie: Od kominka zapaliło się poddasze domu. Ogień szybko się rozprzestrzeniał

Cztery jednostki straży pożarnej walczyły z ogniem, który ogarnął poddasze domu w Ostrowie w powiecie chełmskim. Przyczyną zaprószenia był kominek, z którego płomienie szybko się rozprzestrzeniły. Ogień szybko ugaszono, żaden z mieszkańców nie ucierpiał.

Dla dzieci: "Bajka o Jeżu Bolesławie"

Dla dzieci: "Bajka o Jeżu Bolesławie"

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza do wysłuchania "Bajki o Jeżu Bolesławie" w interpretacji Tomasza Bielawca. Wideo zostało opublikowane na Facebooku.

Szpital tymczasowy w Targach Lublin ma sześciu pacjentów. Będzie też szczepił, ale w innym miejscu

Szpital tymczasowy w Targach Lublin ma sześciu pacjentów. Będzie też szczepił, ale w innym miejscu

Przy szpitalu tymczasowym w Lublinie będzie działał punkt szczepień przeciwko Covid-19. Jednak nie fizycznie w samym budynku Targów Lublin, ale przy oddalonej o kilka kilometrów ul. Radziwiłłowskiej 13. A w samym szpitalu dzisiaj było zaledwie sześciu chorych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!