Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 maja 2009 r.
16:27
Edytuj ten wpis

Prezydent Fijałkowski odwołany ze stanowiska

Autor: Zdjęcie autora (MB RP)
0 13 A A

Paweł Fijałkowski (PiS) nie jest już wiceprezydentem Lublina. Decyzję podjął dzisiaj prezydent Adam Wasilewski (PO). - Choć to dla mnie bardzo przykre - zaznaczył.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Bardzo dobrze mi się pracowało z prezydentem Fijałkowskim. To człowiek wyważony, przyzwoity, z klasą - mówił dziś prezydent Adam Wasilewski. - Ale musiałem wyciągnąć konsekwencje polityczne. To efekt tego, co wydarzyło się w Radzie Miasta.

Radni PiS zawarli porozumienie z radnymi lewicy. I razem odwołali na ostatniej sesji przewodniczącego rady Piotra Drehera (który wcześniej został usunięty z klubu PiS) i jego dwóch zastępców z PO: Wojciecha Krakowskiego i Leszka Daniewskiego.

Nowym szefem rady został Piotr Kowalczyk (dotychczasowy szef klubu PiS), a wiceprzewodniczącymi radni SdPl: Dariusz Sadowski i Kamil Zinczuk.

Dziś Paweł Fijałkowski wrócił z urlopu. A w Ratuszu już czekała na niego decyzja Wasilewskiego. Co na to Fijałkowski? - Absolutnie nie będę komentował decyzji mojego pracodawcy - stwierdził krótko.

Umowa z wiceprezydentem zostanie rozwiązana z końcem maja. Ale Fijałkowski ma w niej zapisany miesięczny okres wypowiedzenia, więc z urzędem pożegna się prawdopodobnie dopiero z końcem czerwca. Kto go zastąpi?

- Mam kilku kandydatów, z którymi muszę porozmawiać - mówi Wasilewski. - Z jednym już rozmawiałem i odmówił.

Co ciekawe, o odwołaniu Fijałkowskiego pierwszy powiadomił dziś dziennikarzy poseł Janusz Palikot (PO). Wasilewski spotkał się z dziennikarzami dopiero po konferencji prasowej posła.

Czy będą dalsze czystki w urzędzie?

- Jeśli urzędnicy objęli stanowiska z mandatu politycznego, to będą usuwani - zapowiedział dziś Palikot.

Po czym zrecenzował sytuację w Radzie Miasta: - Rozpadł się klub PiS, odeszło dwóch radnych. PiS stracił samodzielną większość. Zawarł krótkoterminową koalicję z SdPl - mówi Palikot. I zapowiedział: - Do odejścia gotowi są następni radni PiS.

Palikot stwierdził też, że ma sygnały o tworzeniu przez Piotra Drehera klubu Polska XXI w Radzie Miasta. - Będziemy ich wspierali - powiedział.

Platforma złożyła pisma w Regionalnej Izbie Obrachunkowej o sprawdzenie czy nieprzyznanie absolutorium prezydentowi Wasilewski przez radę miasta było decyzją polityczną.

- Pod płaszczykiem wykonania budżetu odbyła się dyskusja polityczna - mówi Paweł Bryłowski, radny PO.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
neron / 20 maja 2009 o 09:29
0
marysiu, jeśli pracujesz w ZNK to wstydź się. Czy następnych współpracowników też podkablujesz ? Przecież jest taka moda, dobić pisiorów, dobić popaprańców itp. A może chcesz poprostu przejąć te "interes". Weź go ale razem z długami i pokaż co potrafisz. Jeśli w ogóle coś potrafisz.
Jesteś zakompleksioną kobietą (albo facetem), wiesz takie 2 w jednym. Nieładnie jest pluć we własne gniazdo. To tylko pokazuje jaka naprawdę jest ta "tuskowa miłość". Nie widzę innego lepszego przykładu. "Wódz" makczu-pikczu uczy polaków jak "kochać". Ty jesteś żywym przykładem tego nauczania. Na szczęście są ludzie którzy mają swój rozum i wiedzą co jest dobre a co złe. Co ci złego zrobili ci ludzie z ZNK ?
Napisz jeśli masz odwagę podpisz się nazwiskiem. Inaczej to jest paszkwil, kablarstwo i świństwo. Jeśli kiedyś znajdzie się ktoś lepszy i zostanie dyr. ZNK to powinien cię odszukać i na zbity pysk wyrzucić z pracy. Ale pewnie z "miłości" tego nie zrobi.
marysiu, jeśli pracujesz w ZNK to wstydź się. Czy następnych współpracowników też podkablujesz ? Przecież jest taka moda, dobić pisiorów, dobić popaprańców itp. A może chcesz poprostu przejąć te "interes". Weź go ale razem z długami i pokaż co potrafisz. Jeśli w ogóle coś potrafisz.
Jesteś zakompleksioną kobietą (albo facetem), wiesz takie 2 w jednym. Nieładnie jest pluć we własne gniazdo. To tylko pokazuje jaka naprawdę jest ta "tuskowa miłość". Nie widzę innego lepszego przykładu. "Wódz" makczu-pikczu uc... rozwiń
Avatar
cyt / 20 maja 2009 o 09:09
0
Spociłeś się chyba przy pisaniu tej "miłosnej" epopei w stylu niesiołowskiego. Lublinem rządzi palikot i tyle. a Pan Wasilewski na którego głosowałem to porządny człowiek, ale ostatnio zagubił się i zapomniał co to jest honor i uczciwość. Dwulicowość w stylu bolka (i tak i nie). Szkoda mi Pana W. Zostaje wykorzystywany do palikotowych świństw. Na pewno nie zagłosuję już na niego. A co do palikota to jest to wytwór diabła i anioła w jednym. Jak szampon. 2-w jednym. Może kiedyś zwycięży w nim anioł a wtedy może zacznę go szanować. Bo póki co tffffuj. ludzkiej miłości. Lublin jest pięknym miastem ze wspaniałymi mieszkańcami. Nie dajmy się wciągnąć w obrzydliwości niektórych pseudo-polityków bez względu na ich partyjną przynależność. Ja jestem zwolennikiem opcji Polska XXI i wiem że jesteśmy ludźmi honoru, że w pierwszym rzędzie chcielibyśmy zrobić coś dla Lublina, dla ludzi a nie dla siebie. I tym się różnią moje poglądy od mafiozów PO, PSL, SLD i PIS, rycerzyków okrągłego stołu, który zaczyna nas powoli przygniatać, aż do bólu. I nie życzę sobie ( na razie) żeby palikot i jemu podobni próbowali nawet po-pierać Polskę XXI. My sami damy sobie radę. Jeśli jesteś uczciwym człowiekiem, proszę bardzo. Kasa i stołki to nic w porównaniu z szacunkiem ludzi panie palikot i panie Wasilewski.
Po 20 latach względnej demokracji widzę, że nie chodziło o Polskę i polaków tylko o własne interesy.
Polacy to bardzo mądry naród i wkrótce powie dość. Gdzie wtedy znajdzie się palikot, niesiołowski, tusk, szetyna, kaczyński, gosiewski, kalisz, senyszyn, kwaśniewski i oczywiście cwaniak pawlak, bohater nocnej zmiany - można się tylko domyślać.
Sądzę że miliony polaków chciała by ujrzeć ich na śmietnisku historii.
Pozdrawiam i proszę o więcej ludzkiej miłości, nie tuskowej, tylko zwyczajnie po ludzku, nie po sopocku czy biłgorajsku, po lubelsku.
Spociłeś się chyba przy pisaniu tej "miłosnej" epopei w stylu niesiołowskiego. Lublinem rządzi palikot i tyle. a Pan Wasilewski na którego głosowałem to porządny człowiek, ale ostatnio zagubił się i zapomniał co to jest honor i uczciwość. Dwulicowość w stylu bolka (i tak i nie). Szkoda mi Pana W. Zostaje wykorzystywany do palikotowych świństw. Na pewno nie zagłosuję już na niego. A co do palikota to jest to wytwór diabła i anioła w jednym. Jak szampon. 2-w jednym. Może kiedyś zwycięży w nim anioł a wtedy może zacznę go szanować. Bo... rozwiń
Avatar
cyt / 19 maja 2009 o 15:25
0
Skąd ty masz tyle informacji o P. Łacku, jego współpracownikach i rodzinie ? Wynika z tego że sama z nim pracujesz i bierzesz pieniądze od niego.
Nie wstyd ci ? Co takiego złego ci ludzie ci zrobili ? A może ty jesteś facetem i masz rozdwojenie jaźni ? Nie ma nic gorszego jak zemsta bez przyczyny.
Dam ci telefon do bardzo dobrego psychologa. Może wyleczy cię z nienawiści, donoszenia, kłamstwa, mściwości ? Brzydzimy sie takimi "ludźmi" jak ty.
Następnego szefa też podkablujesz ? Tfuj.
Avatar
Nina / 19 maja 2009 o 09:35
0
Kto wreszcie zajmie się Łackiem, jego współpracownikami i rodzinką?
Avatar
dil / 19 maja 2009 o 09:31
0
Żenujące i prostackie są te wasze wpisy pisowcy.Ktoś, kto nie ma racji próbuje przynajmniej złapać za nogawkę i trochę szarpnąc ale i to wam się nie udaje bo szczekaniem i inwektywami "pięknie budujecie" wasz obraz -zastraszonych ludzi, podwónie zastraszonych, raz przez wodza Kaczyńskiego i jego substytut w postaci Kowalczyka, drugi raz przez strach o swoje i rodzin posady.A tymczasem powinniście zrozumieć, że może nadejść chwila,że wstyd wam będzie spojrzeć w lustro. CO DO PREZYDENTA wASILEWSKIEGO TO WASZE PLUCIE NIE ZASZKODZIŁO MU I NIE ZASZKODZI, to człowiek z ogromną klasą i tej mu nikt z was nie odbierze.Wasze "dorabianie mu gęby Palikota" też się na nic nie zda , ci co są bliżej wokół niego dobrze wiedzą,że słucha wypowiedzi Palikota a robi co uważa za stosowne.Człowiek tak dużego formatu to dla was coś niepojętego, mie możecie zrozumieć,że nie każdy musi być przekręciarzem, kłamcą i kombinatorem. Jeszcze czasami spotyka się ludzi, którzy robią to co mówią i są wbrew temu co sugerujecie niesterowalni i honorowi.
Żenujące i prostackie są te wasze wpisy pisowcy.Ktoś, kto nie ma racji próbuje przynajmniej złapać za nogawkę i trochę szarpnąc ale i to wam się nie udaje bo szczekaniem i inwektywami "pięknie budujecie" wasz obraz -zastraszonych ludzi, podwónie zastraszonych, raz przez wodza Kaczyńskiego i jego substytut w postaci Kowalczyka, drugi raz przez strach o swoje i rodzin posady.A tymczasem powinniście zrozumieć, że może nadejść chwila,że wstyd wam będzie spojrzeć w lustro. CO DO PREZYDENTA wASILEWSKIEGO TO WASZE PLUCIE NIE ZASZKODZIŁO... rozwiń
Avatar
łatka / 19 maja 2009 o 09:04
0
A co z Łątką? On też do odwołania,a wokół niego pełno "smrodu" się rozprzestrzenia.Gdzie Łątka tam coś złego
Avatar
Gość / 19 maja 2009 o 00:06
0
Palikot wspiera XXI a jeden kandydat odmówił Panu Wasilewskiemu - fajnie !!!
Avatar
nick / 18 maja 2009 o 22:23
0
Panie Wasilewski wiesz co mówią na naszej (Pana ) uczelni? Jest pan sztucznym penisem Palikota, którym on potrząsa jak chce. Niech Pan się pod ziemię zapadnie.
Avatar
nik / 18 maja 2009 o 22:18
0
cyt: "To człowiek wyważony, przyzwoity, z klasą - mówił dziś prezydent Adam Wasilewski. - Ale musiałem wyciągnąć konsekwencje polityczne..."
Panie doktorze, były prorektorze Wasilewski - nie wstyd Panu, że tak nisko Pan upadł? Był Pan na Polibudzie przynajmniej szanowany, jako porządny człowiek, a dziś stał się Pan żałosnym, pozbawionym jakichkolwiek odczuć moralnych POlitykiem (sic!)...
Avatar
chart / 18 maja 2009 o 21:43
0
Czy ja wiem, czy to taka straszna pomoc dla Drehera, że Palikot go tak demonstracyjnie popiera...
Avatar
neron / 20 maja 2009 o 09:29
0
marysiu, jeśli pracujesz w ZNK to wstydź się. Czy następnych współpracowników też podkablujesz ? Przecież jest taka moda, dobić pisiorów, dobić popaprańców itp. A może chcesz poprostu przejąć te "interes". Weź go ale razem z długami i pokaż co potrafisz. Jeśli w ogóle coś potrafisz.
Jesteś zakompleksioną kobietą (albo facetem), wiesz takie 2 w jednym. Nieładnie jest pluć we własne gniazdo. To tylko pokazuje jaka naprawdę jest ta "tuskowa miłość". Nie widzę innego lepszego przykładu. "Wódz" makczu-pikczu uczy polaków jak "kochać". Ty jesteś żywym przykładem tego nauczania. Na szczęście są ludzie którzy mają swój rozum i wiedzą co jest dobre a co złe. Co ci złego zrobili ci ludzie z ZNK ?
Napisz jeśli masz odwagę podpisz się nazwiskiem. Inaczej to jest paszkwil, kablarstwo i świństwo. Jeśli kiedyś znajdzie się ktoś lepszy i zostanie dyr. ZNK to powinien cię odszukać i na zbity pysk wyrzucić z pracy. Ale pewnie z "miłości" tego nie zrobi.
marysiu, jeśli pracujesz w ZNK to wstydź się. Czy następnych współpracowników też podkablujesz ? Przecież jest taka moda, dobić pisiorów, dobić popaprańców itp. A może chcesz poprostu przejąć te "interes". Weź go ale razem z długami i pokaż co potrafisz. Jeśli w ogóle coś potrafisz.
Jesteś zakompleksioną kobietą (albo facetem), wiesz takie 2 w jednym. Nieładnie jest pluć we własne gniazdo. To tylko pokazuje jaka naprawdę jest ta "tuskowa miłość". Nie widzę innego lepszego przykładu. "Wódz" makczu-pikczu uc... rozwiń
Avatar
cyt / 20 maja 2009 o 09:09
0
Spociłeś się chyba przy pisaniu tej "miłosnej" epopei w stylu niesiołowskiego. Lublinem rządzi palikot i tyle. a Pan Wasilewski na którego głosowałem to porządny człowiek, ale ostatnio zagubił się i zapomniał co to jest honor i uczciwość. Dwulicowość w stylu bolka (i tak i nie). Szkoda mi Pana W. Zostaje wykorzystywany do palikotowych świństw. Na pewno nie zagłosuję już na niego. A co do palikota to jest to wytwór diabła i anioła w jednym. Jak szampon. 2-w jednym. Może kiedyś zwycięży w nim anioł a wtedy może zacznę go szanować. Bo póki co tffffuj. ludzkiej miłości. Lublin jest pięknym miastem ze wspaniałymi mieszkańcami. Nie dajmy się wciągnąć w obrzydliwości niektórych pseudo-polityków bez względu na ich partyjną przynależność. Ja jestem zwolennikiem opcji Polska XXI i wiem że jesteśmy ludźmi honoru, że w pierwszym rzędzie chcielibyśmy zrobić coś dla Lublina, dla ludzi a nie dla siebie. I tym się różnią moje poglądy od mafiozów PO, PSL, SLD i PIS, rycerzyków okrągłego stołu, który zaczyna nas powoli przygniatać, aż do bólu. I nie życzę sobie ( na razie) żeby palikot i jemu podobni próbowali nawet po-pierać Polskę XXI. My sami damy sobie radę. Jeśli jesteś uczciwym człowiekiem, proszę bardzo. Kasa i stołki to nic w porównaniu z szacunkiem ludzi panie palikot i panie Wasilewski.
Po 20 latach względnej demokracji widzę, że nie chodziło o Polskę i polaków tylko o własne interesy.
Polacy to bardzo mądry naród i wkrótce powie dość. Gdzie wtedy znajdzie się palikot, niesiołowski, tusk, szetyna, kaczyński, gosiewski, kalisz, senyszyn, kwaśniewski i oczywiście cwaniak pawlak, bohater nocnej zmiany - można się tylko domyślać.
Sądzę że miliony polaków chciała by ujrzeć ich na śmietnisku historii.
Pozdrawiam i proszę o więcej ludzkiej miłości, nie tuskowej, tylko zwyczajnie po ludzku, nie po sopocku czy biłgorajsku, po lubelsku.
Spociłeś się chyba przy pisaniu tej "miłosnej" epopei w stylu niesiołowskiego. Lublinem rządzi palikot i tyle. a Pan Wasilewski na którego głosowałem to porządny człowiek, ale ostatnio zagubił się i zapomniał co to jest honor i uczciwość. Dwulicowość w stylu bolka (i tak i nie). Szkoda mi Pana W. Zostaje wykorzystywany do palikotowych świństw. Na pewno nie zagłosuję już na niego. A co do palikota to jest to wytwór diabła i anioła w jednym. Jak szampon. 2-w jednym. Może kiedyś zwycięży w nim anioł a wtedy może zacznę go szanować. Bo... rozwiń
Avatar
cyt / 19 maja 2009 o 15:25
0
Skąd ty masz tyle informacji o P. Łacku, jego współpracownikach i rodzinie ? Wynika z tego że sama z nim pracujesz i bierzesz pieniądze od niego.
Nie wstyd ci ? Co takiego złego ci ludzie ci zrobili ? A może ty jesteś facetem i masz rozdwojenie jaźni ? Nie ma nic gorszego jak zemsta bez przyczyny.
Dam ci telefon do bardzo dobrego psychologa. Może wyleczy cię z nienawiści, donoszenia, kłamstwa, mściwości ? Brzydzimy sie takimi "ludźmi" jak ty.
Następnego szefa też podkablujesz ? Tfuj.
Avatar
Nina / 19 maja 2009 o 09:35
0
Kto wreszcie zajmie się Łackiem, jego współpracownikami i rodzinką?
Avatar
dil / 19 maja 2009 o 09:31
0
Żenujące i prostackie są te wasze wpisy pisowcy.Ktoś, kto nie ma racji próbuje przynajmniej złapać za nogawkę i trochę szarpnąc ale i to wam się nie udaje bo szczekaniem i inwektywami "pięknie budujecie" wasz obraz -zastraszonych ludzi, podwónie zastraszonych, raz przez wodza Kaczyńskiego i jego substytut w postaci Kowalczyka, drugi raz przez strach o swoje i rodzin posady.A tymczasem powinniście zrozumieć, że może nadejść chwila,że wstyd wam będzie spojrzeć w lustro. CO DO PREZYDENTA wASILEWSKIEGO TO WASZE PLUCIE NIE ZASZKODZIŁO MU I NIE ZASZKODZI, to człowiek z ogromną klasą i tej mu nikt z was nie odbierze.Wasze "dorabianie mu gęby Palikota" też się na nic nie zda , ci co są bliżej wokół niego dobrze wiedzą,że słucha wypowiedzi Palikota a robi co uważa za stosowne.Człowiek tak dużego formatu to dla was coś niepojętego, mie możecie zrozumieć,że nie każdy musi być przekręciarzem, kłamcą i kombinatorem. Jeszcze czasami spotyka się ludzi, którzy robią to co mówią i są wbrew temu co sugerujecie niesterowalni i honorowi.
Żenujące i prostackie są te wasze wpisy pisowcy.Ktoś, kto nie ma racji próbuje przynajmniej złapać za nogawkę i trochę szarpnąc ale i to wam się nie udaje bo szczekaniem i inwektywami "pięknie budujecie" wasz obraz -zastraszonych ludzi, podwónie zastraszonych, raz przez wodza Kaczyńskiego i jego substytut w postaci Kowalczyka, drugi raz przez strach o swoje i rodzin posady.A tymczasem powinniście zrozumieć, że może nadejść chwila,że wstyd wam będzie spojrzeć w lustro. CO DO PREZYDENTA wASILEWSKIEGO TO WASZE PLUCIE NIE ZASZKODZIŁO... rozwiń
Avatar
łatka / 19 maja 2009 o 09:04
0
A co z Łątką? On też do odwołania,a wokół niego pełno "smrodu" się rozprzestrzenia.Gdzie Łątka tam coś złego
Avatar
Gość / 19 maja 2009 o 00:06
0
Palikot wspiera XXI a jeden kandydat odmówił Panu Wasilewskiemu - fajnie !!!
Avatar
nick / 18 maja 2009 o 22:23
0
Panie Wasilewski wiesz co mówią na naszej (Pana ) uczelni? Jest pan sztucznym penisem Palikota, którym on potrząsa jak chce. Niech Pan się pod ziemię zapadnie.
Avatar
nik / 18 maja 2009 o 22:18
0
cyt: "To człowiek wyważony, przyzwoity, z klasą - mówił dziś prezydent Adam Wasilewski. - Ale musiałem wyciągnąć konsekwencje polityczne..."
Panie doktorze, były prorektorze Wasilewski - nie wstyd Panu, że tak nisko Pan upadł? Był Pan na Polibudzie przynajmniej szanowany, jako porządny człowiek, a dziś stał się Pan żałosnym, pozbawionym jakichkolwiek odczuć moralnych POlitykiem (sic!)...
Avatar
chart / 18 maja 2009 o 21:43
0
Czy ja wiem, czy to taka straszna pomoc dla Drehera, że Palikot go tak demonstracyjnie popiera...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 26 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 51 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 98 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!