Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 sierpnia 2012 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Prokuratura chce żeby ksiądz podejrzany o molestowanie trafił do aresztu

Autor: Zdjęcie autora er
0 6 A A
Księdzu grozi do 12 lat więzienia. (Maciej Kaczanowski)
Księdzu grozi do 12 lat więzienia. (Maciej Kaczanowski)

Prokuratura zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu, który nie zgodził się na aresztowanie ks. Bogusława P. Duchowny jest podejrzany o molestowanie dwóch nastolatków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ks. Bogusław P. spędził za kratkami nieco ponad dobę. Policjanci zatrzymali go we wtorek rano. Tego samego dnia usłyszał w prokuraturze zarzut wykorzystania seksualnego dwóch nastolatków spod Lublina. Miało do tego dojść przed 10 laty, gdy ksiądz był proboszczem w podlubelskiej Turce.

W środę duchowny został doprowadzony w kajdankach do sądu. Po południu odzyskał wolność. Sąd Rejonowy w Lublin-Zachód nie chciał aresztować duchownego. W zamian kazał mu trzy razy w tygodniu zgłaszać się na policję.

Bogusław P. oskarżony jest też o molestowanie ministranta w miejscowości Pocking w Dolnej Bawarii. Miał to robić przez rok, do lutego 2005 r. Proces duchownego ruszył w sądzie w Krasnymstawie, bo na terenie tamtego powiatu ksiądz jest zameldowany.

Przed kilkoma miesiącami informację o procesie księdza wyczytał w prasie jego były uczeń z Turki. Zgłosił się do prokuratury. Twierdzi, że w 2003 roku ksiądz wykorzystał go seksualnie na plebanii. Śledczy dotarli też do drugiego dorosłego dziś mężczyzny, który opowiedział, że duchowny molestował go na wakacyjnym wyjeździe. Duchowny na przesłuchaniu nie przyznał się do winy. W sądzie wspierała go grupa znajomych. Twierdzili, że wszystkie oskarżenia to oszczerstwa.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:45
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
chcica / 10 sierpnia 2012 o 13:12
0
Szkoda ż nie dali molestanta do aresztu.Dziś ksiądz by żył.A tynczasem kuria weźmie w sprawę w swoje ręce i będzie afera że ksiądz nie żyje bo zostały zaniedbane czynności śledcze
Avatar
speKULantka / 10 sierpnia 2012 o 09:51
0
[color="#000000"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#000000"]arna i psycho[/color][color=#ff0000]PAT[/color][color="#000000"]yczna [/color][color=#ff0000]SEKTA SIĘ [/color][color="#000000"](z)[/color][color=#ff0000]BAWI[/color][color="#000000"]:[/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Całe szczęście, że Aminencje w Czarnej Rozpaczy po klapie EURO 2012 i EUROKATECHEZY nie ogłosiły [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KATECHEZY PLAŻOWEJ [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w aquaparkach, lasach, na plażach... Plażowicze mieliby plecki extra opalone (w czasie Spowiedzi, a księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI gęby w kratkę[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]!).
Związek do dziś otrzymuje informacje[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jak[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAJĄ z Małolatami[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]- w każdym razie nie są to Pisklęta Gołębia!
Jednym słowem -[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WSZYSTKO JEST JAK W RODZINIE – [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]HYMN NA PIELGRZYKMĘ 2012[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]:[/size][/font][/color]
[url="http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332[/size][/font][/color][/url]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jak wygląda to w rzeczywistości pokazuje prasa:[/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1)[/size][/font][/color][color="#0000ff"] [/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]GŁOS WIELKOPOLSKI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"]” od[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] dn. 13.VII.2012 r. w artyKULe "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Poród na poznańskiej plebanii. Dziecko księdza umarło. On ukarany... klasztorem [PEŁNA WERSJA][/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"]” [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]pokazuje NAUCZYCIELSKĄ ROLĘ KOSCIOŁA - [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jak Mańka [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIŁA ŚWIAT[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Axcelencje musiały najpierw policzyć Księżątka zanim puściły parę z gęby... I tu sprawdza się Święta Prawda: „[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK NIE UWAŻAŁEŚ CO ROBISZ, TO TERAZ RÓB JAK UWAŻASZ[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"]”[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].[/size][/font][/color]
[size="3"]J[/size][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ak Axcelencje puściły parę z Gęby ponad 2000 lat temu [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]tak pier[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... do tej pory[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]od Stanowisk Do Odprawiania, od Stanowisk Do Spowiedzi i od Stanowisk Do Głoszenia Głównych Prawd Wia[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ry ŚW.[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irniętej)... i[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w realu[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]

[size="3"]2[/size][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"])[/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"] „[/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ECHO DNIA[/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"]”[/size][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z dn. 24.VII.2012 r. w artyKULE „[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Policjanci, strażacy i… ksiądz pouczali kierowców na "siódemce[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" pokazuje jak [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w Polsce można się[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][
[color="#000000"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#000000"]arna i psycho[/color][color=#ff0000]PAT[/color][color="#000000"]yczna [/color][color=#ff0000]SEKTA SIĘ [/color][color="#000000"](z)[/color][color=#ff0000]BAWI[/color][color="#000000"]:[/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNY... rozwiń
Avatar
irena / 10 sierpnia 2012 o 08:34
0
tu w pełni popieram prokuratora,nie może być świętych krów.Za bzdety wsadzają za kre\atki i sądy to przyklepują ochoczo,ale jak chodzi o kler raptem są powsciągliwi i łagodni
Avatar
gutek / 10 sierpnia 2012 o 07:37
0
A WAŚNIEWSCY NA WOLNOŚCI świat oszalał, ale pokazówka
Avatar
KK / 9 sierpnia 2012 o 23:09
0
Ale tak juz na powaznie; dlaczego wsadzac faceta do aresztu, jesli wciaz ponoc brakuje niezbitych dowodow jego winy?
Przy okazji pierwszej wzmianki prasowej na ten temat ktos napisal, ze najpierw nalezaloby ukarac (skazac) rodzicow ofiar pedofilii. Myslalem, ze facet stroi sobie zarty, ale po glebszym zastanowieniu sie przyznalem mu racje- Czlowiek nie myli sie a wrecz przeciwnie. Bardzo logicznie uzasadnil wine opiekunow swiadomie wysylajacych swoje dzieci do kosciola! Wiemy natomiast, ze jest to teren, kolokwialnie mowiaz, zarazony!
Wiemy przeciez o niebywale wysokim w tym zawodzie odsetku pedofilii i innych zboczencow!
Kosciol opiera sie na lozkowym kolesiostwie........
Nie powinnismy chowac glowy w piasek, ale realnie popatrzec na przezarty degeneracja moralna Kosciol katolicki.
Ale tak juz na powaznie; dlaczego wsadzac faceta do aresztu, jesli wciaz ponoc brakuje niezbitych dowodow jego winy?
Przy okazji pierwszej wzmianki prasowej na ten temat ktos napisal, ze najpierw nalezaloby ukarac (skazac) rodzicow ofiar pedofilii. Myslalem, ze facet stroi sobie zarty, ale po glebszym zastanowieniu sie przyznalem mu racje- Czlowiek nie myli sie a wrecz przeciwnie. Bardzo logicznie uzasadnil wine opiekunow swiadomie wysylajacych swoje dzieci do kosciola! Wiemy natomiast, ze jest to teren, kolokwialnie mowiaz, zarazo... rozwiń
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:45
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
chcica / 10 sierpnia 2012 o 13:12
0
Szkoda ż nie dali molestanta do aresztu.Dziś ksiądz by żył.A tynczasem kuria weźmie w sprawę w swoje ręce i będzie afera że ksiądz nie żyje bo zostały zaniedbane czynności śledcze
Avatar
speKULantka / 10 sierpnia 2012 o 09:51
0
[color="#000000"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#000000"]arna i psycho[/color][color=#ff0000]PAT[/color][color="#000000"]yczna [/color][color=#ff0000]SEKTA SIĘ [/color][color="#000000"](z)[/color][color=#ff0000]BAWI[/color][color="#000000"]:[/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Całe szczęście, że Aminencje w Czarnej Rozpaczy po klapie EURO 2012 i EUROKATECHEZY nie ogłosiły [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KATECHEZY PLAŻOWEJ [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w aquaparkach, lasach, na plażach... Plażowicze mieliby plecki extra opalone (w czasie Spowiedzi, a księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI gęby w kratkę[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]!).
Związek do dziś otrzymuje informacje[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jak[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAJĄ z Małolatami[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]- w każdym razie nie są to Pisklęta Gołębia!
Jednym słowem -[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WSZYSTKO JEST JAK W RODZINIE – [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]HYMN NA PIELGRZYKMĘ 2012[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]:[/size][/font][/color]
[url="http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332[/size][/font][/color][/url]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jak wygląda to w rzeczywistości pokazuje prasa:[/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1)[/size][/font][/color][color="#0000ff"] [/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]GŁOS WIELKOPOLSKI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"]” od[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] dn. 13.VII.2012 r. w artyKULe "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Poród na poznańskiej plebanii. Dziecko księdza umarło. On ukarany... klasztorem [PEŁNA WERSJA][/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"]” [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]pokazuje NAUCZYCIELSKĄ ROLĘ KOSCIOŁA - [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jak Mańka [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIŁA ŚWIAT[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Axcelencje musiały najpierw policzyć Księżątka zanim puściły parę z gęby... I tu sprawdza się Święta Prawda: „[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK NIE UWAŻAŁEŚ CO ROBISZ, TO TERAZ RÓB JAK UWAŻASZ[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"]”[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].[/size][/font][/color]
[size="3"]J[/size][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ak Axcelencje puściły parę z Gęby ponad 2000 lat temu [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]tak pier[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... do tej pory[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]od Stanowisk Do Odprawiania, od Stanowisk Do Spowiedzi i od Stanowisk Do Głoszenia Głównych Prawd Wia[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ry ŚW.[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irniętej)... i[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w realu[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]

[size="3"]2[/size][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"])[/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"] „[/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ECHO DNIA[/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"]”[/size][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z dn. 24.VII.2012 r. w artyKULE „[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Policjanci, strażacy i… ksiądz pouczali kierowców na "siódemce[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" pokazuje jak [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w Polsce można się[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][
[color="#000000"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#000000"]arna i psycho[/color][color=#ff0000]PAT[/color][color="#000000"]yczna [/color][color=#ff0000]SEKTA SIĘ [/color][color="#000000"](z)[/color][color=#ff0000]BAWI[/color][color="#000000"]:[/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNY... rozwiń
Avatar
irena / 10 sierpnia 2012 o 08:34
0
tu w pełni popieram prokuratora,nie może być świętych krów.Za bzdety wsadzają za kre\atki i sądy to przyklepują ochoczo,ale jak chodzi o kler raptem są powsciągliwi i łagodni
Avatar
gutek / 10 sierpnia 2012 o 07:37
0
A WAŚNIEWSCY NA WOLNOŚCI świat oszalał, ale pokazówka
Avatar
KK / 9 sierpnia 2012 o 23:09
0
Ale tak juz na powaznie; dlaczego wsadzac faceta do aresztu, jesli wciaz ponoc brakuje niezbitych dowodow jego winy?
Przy okazji pierwszej wzmianki prasowej na ten temat ktos napisal, ze najpierw nalezaloby ukarac (skazac) rodzicow ofiar pedofilii. Myslalem, ze facet stroi sobie zarty, ale po glebszym zastanowieniu sie przyznalem mu racje- Czlowiek nie myli sie a wrecz przeciwnie. Bardzo logicznie uzasadnil wine opiekunow swiadomie wysylajacych swoje dzieci do kosciola! Wiemy natomiast, ze jest to teren, kolokwialnie mowiaz, zarazony!
Wiemy przeciez o niebywale wysokim w tym zawodzie odsetku pedofilii i innych zboczencow!
Kosciol opiera sie na lozkowym kolesiostwie........
Nie powinnismy chowac glowy w piasek, ale realnie popatrzec na przezarty degeneracja moralna Kosciol katolicki.
Ale tak juz na powaznie; dlaczego wsadzac faceta do aresztu, jesli wciaz ponoc brakuje niezbitych dowodow jego winy?
Przy okazji pierwszej wzmianki prasowej na ten temat ktos napisal, ze najpierw nalezaloby ukarac (skazac) rodzicow ofiar pedofilii. Myslalem, ze facet stroi sobie zarty, ale po glebszym zastanowieniu sie przyznalem mu racje- Czlowiek nie myli sie a wrecz przeciwnie. Bardzo logicznie uzasadnil wine opiekunow swiadomie wysylajacych swoje dzieci do kosciola! Wiemy natomiast, ze jest to teren, kolokwialnie mowiaz, zarazo... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!