Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2009 r.
17:24
Edytuj ten wpis

Propozycje podwyżek opłat w komunikacji miejskiej: Wyniki sondażu wśród lublinian

Autor: Zdjęcie autora DOMINIK SMAGA
0 22 A A

Lublinianie są skłonni zapłacić drożej za jazdę trolejbusem czy autobusem, ale niechętnie patrzą na zastąpienie biletów jednorazowych czasowymi. Jednak aż 11 proc. pasażerów mówi, że po podwyżce zrezygnuje z miejskiej komunikacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Podwyżki muszą być – twierdzi Adam Wasilewski, prezydent Lublina. Mówi, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na komunikację i ma trzy propozycje cennika. Kazał sprawdzić, który cennik pasażerowie mogliby przyjąć. Badała to agencja ARC Rynek i Opinia. Wzięła za to 15 tys. zł. W piątek poznaliśmy wyniki.

Największe poparcie ma wariant pierwszy z podwyżką ceny biletu z 2 zł na 2,4 zł. Co trzeci badany chciałby wprowadzenia biletów czasowych po 2 zł, 3 zł i 5 zł (to wariant trzeci).
– Bo oprócz tych zwykłych przydadzą się też takie, z którymi można się przesiadać – mówi Anna Zielińska, nauczycielka.

Co piąty respondent chciałby, żeby nie zmieniać cen biletów okresowych, a jednorazowe zastąpić czasowymi (wariant drugi).

Aż 11 proc. pasażerów mówi, że po podwyżce zrezygnuje z autobusów. 65 proc. jest innego zdania, a co czwarty zapowiada, że będzie jeździć rzadziej.

– Jeśli w życie wejdzie któryś z tych wariantów, to przesiadam się na komunikację prywatną – zapowiada Sławomir Śledź. Boi się, że tkwiąc w korku będzie musiał kasować kolejne bilety. – Przecież w szczycie 15-minutówka wystarczy na przejechanie co najwyżej jednego przystanku – zauważa.

Rzeczywiście, z cennika wynika, że pasażerowie zapłacą tym więcej, im dłużej będą stać w korkach. Ale Ratusz uspokaja: na przystankach byłyby się informacje, dokąd można dojechać z określonym biletem czasowym. Nie wiadomo za to, jak pasażer miałby udowodnić kontrolerowi na którym wsiadł przystanku. Było z tym wiele problemów, gdy kilka lat temu Lublin miał już bilety czasowe.

Po co podwyżki? Zarząd Transportu Miejskiego tłumaczy, że potrzebuje 15 mln zł, by w 2010 r. przejąć władzę nad częścią komunikacji prywatnej. Jeśli pieniędzy nie będzie, w prywatnych autobusach nadal będziemy płacić „w czapkę” i nie będziemy mogli korzystać w nich z sieciówek.
Teraz prezydent ma przedłożyć radnym projekt uchwały zmieniającej ceny biletów.

TAK WYBIERALI LUBLINIANIE

* 45 proc. wybiera pierwszy wariant. Bilety jednorazowe drożeją o 20 proc., normalny zamiast 2 zł kosztuje 2,4 zł. Okresowe drożeją o 10 proc. za 30-dniową sieciówkę płacimy 94 zł. Ten wariant poparli ci, którzy jeżdżą rzadko, ludzie starsi i niezamożni.

* 31 proc. woli wariant trzeci. Obok jednorazowych pojawiają się bilety czasowe: 15-, 30- i 60-minutowe po 2 zł, 3 zł i 5 zł. Można się z nimi do woli przesiadać, ale nawet jadąc bez przesiadki trzeba kasować następny bilet, jeśli wcześniejszy straci ważność. Bilety jednorazowe drożeją do 2,4 zł, sieciówki też: 30-dniowa kosztuje 89 zł. Taki cennik woleli ci, którzy zarabiają od 1 tys. do 2 tys. zł na rękę i studenci.

* Tylko 23 proc. badanych poparło wersję drugą, która nie zmienia cen biletów okresowych, ale mówi, że zamiast jednorazowych będą tylko czasowe w cenach wspomnianych w trzecim wariancie.

Wszystkie warianty zakładają, że bilet nocny zdrożeje do 5 zł, a do biletu u kierowcy trzeba będzie dopłacić 50 gr.

W badaniu wzięło udział 525 pasażerów w wieku od 18 do 69 lat

TERAZ W LUBLINIE I INNYCH MIASTACH

Lublin – jednorazowy 2 zł, miesięczny 84 zł
Katowice – jednorazowy 2,4 zł, miesięczny 88 zł
Bydgoszcz – jednorazowy 2,6 zł, miesięczny 100 zł
Rzeszów – jednorazowy 2,1 zł, miesięczny 114 zł
Warszawa – jednorazowy 2,8 zł, miesięczny 78 zł

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Maria / 15 grudnia 2009 o 09:06
0
tO PO TO BYLI WYBIERANI RADNI I pRZEZYDENT ,ŻEBY NAM STWORZYĆ NOWE STRUKTURY W POSTACI URZĘDNIKÓW DO TRANSPORTU mIEJSKIEGO ? pRZECIEŻ ONI KOSZTUJĄ BARDZO DUŻO.
kTO JEŹDZI MIEJSKĄ KOMUNIKACJĄ ? cI CO NIE MAJĄ SAMOCHODÓW, UCZNIOWEI ,STUDENCI,PRACUJACY, EMERYCI,RENCIŚCI . tEJ GRUPIE LUDZI CHCE SIE ZROBIĆ DRENAŻ KIESZENI W KTÓREJ I TAK DZIURY .
pRZECIEŻ TERAZ JEST WYGODNIE ,BILET ELEKTRONICZN,DOŁADOWANIE ,BEZ NERWÓW .
aŻ NIEDOBRZE SIE ROBI NA WIDOK " LUDZI W ŻÓŁTYCH KAMIZELKACH " DO KONTROLI BILETÓW .
mIASTO MA OBOWIĄZEK ZAPEWNIĆ TRANSPOT MIESZKAŃCOM A NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ JAK PODNIEŚĆ U PRZEWOŻNIKÓW pRYWATNYCH A PRZY OKAZJI W mkp .
pO CO TEN SONDAŻ ,NIE WIERZĘ W SONDAŻE ,KTO MĄDRY CHCIAŁBY ZMIENIAĆ SYSTEM, KTÓRY TERAZ DOBRZE DZIAŁa ? NOWY TWÓR MUSI SIĘ WYKAZAĆ I SZUKA FORSY NA NAGRODY I PREMIE DLA SIEBIE.
gDZIE IDA NASZE PIENIĄDZE ? nA PROJEKTY ZBĘDNE I BEZ SENSU .
dLACZEGO DO MNIE NIE ZADZWONIONO JAKIE MAM ZDANIE N.T TEMAT ? MOŻE NIE DZWONIONO DO ZAIŃTERESOWANYCH PRZEJAZDAMI ? TYLKO ZROBIONO STATYSTYKĘ .
cO NATO RADA MIASTA ?
tO PO TO BYLI WYBIERANI RADNI I pRZEZYDENT ,ŻEBY NAM STWORZYĆ NOWE STRUKTURY W POSTACI URZĘDNIKÓW DO TRANSPORTU mIEJSKIEGO ? pRZECIEŻ ONI KOSZTUJĄ BARDZO DUŻO.
kTO JEŹDZI MIEJSKĄ KOMUNIKACJĄ ? cI CO NIE MAJĄ SAMOCHODÓW, UCZNIOWEI ,STUDENCI,PRACUJACY, EMERYCI,RENCIŚCI . tEJ GRUPIE LUDZI CHCE SIE ZROBIĆ DRENAŻ KIESZENI W KTÓREJ I TAK DZIURY .
pRZECIEŻ TERAZ JEST WYGODNIE ,BILET ELEKTRONICZN,DOŁADOWANIE ,BEZ NERWÓW .
aŻ NIEDOBRZE SIE ROBI NA WIDOK " LUDZI W ŻÓŁTYCH KAMIZELKACH " DO KONTROLI BILETÓW .
mIASTO... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 12 grudnia 2009 o 18:28
0
ewik napisał:
Nam PODWYŻKI a RODZINY PRACOWNIKÓW DALEJ DARMO.



[size=5]A pewny jesteś że rodziny pracowników dalej będą jeździć za darmo?Bo ja akurat pracuję w tej firmie i od nowego roku za każdego członka rodziny będzie odpłatność taka informacja już od 2 tygodni wisi na zajezdni na Majdanie.MPK nie ma już nic wspólnego z dystrybucją biletów także i wydawaniem ulg dla pracowników i ich rodzin.Wszystkie te kompetencje przejęło [size=7][color="#FF0000"]ZTM [/color][/size]więc decyzja o podwyżkach jest również ich sprawą a nie MPK.Najpierw sprawdź a nie pisz bzdur jak tak Ci to solą w oku stoi panie ewik.[/size]



[size=5]A pewny jesteś że rodziny pracowników dalej będą jeździć za darmo?Bo ja akurat pracuję w tej firmie i od nowego roku za każdego członka rodziny będzie odpłatność taka informacja już od 2 tygodni wisi na zajezdni na Majdanie.MPK nie ma już nic wspólnego z dystrybucją biletów także i wydawaniem ulg dla pracowników i ich rodzin.Wszystkie te kompetencje przejęło [size=7][color="#FF0000"]ZTM [/color][/size]więc decyzja o podwyżkach jest również ich sprawą a nie MPK.Najpierw sprawdź a nie pisz bzdur jak ta... rozwiń
Avatar
eexx / 12 grudnia 2009 o 17:31
0
Zastanawiam się czy to „badanie” nie było przeprowadzone w godzinach 9- 16 poprzez dzwonienie na prywatne numery telefonów stacjonarnych. Czyli wtedy gdy większość zainteresowanych jest w pracy lub ma inne zajecie i są poza domem. Pewnie wynik badania byłby inny 100% nie chce podwyżki cen. Jaka firma takie badanie.
Avatar
Marcel / 12 grudnia 2009 o 13:21
0
Poproszę o dopisanie do tabeli cen biletów w róznych miastach polski średnich zarobków w tych miastach !! Coż z tego, że w Lublinie bilet kosztuje 2 zł a w Warszawie 2,80 czy 2,60 w Katowicach skoro zarobki w Warszawie czy Katowicach są 2-3 krotnie wyższe niz w Lublinie !!!
Avatar
ewik / 12 grudnia 2009 o 11:50
0
Nam PODWYŻKI a RODZINY PRACOWNIKÓW DALEJ DARMO.
Avatar
~lublinianin~ / 12 grudnia 2009 o 11:24
0
Nie wiem czy niejaki pan Sławomir Śledź zauważył, że wprowadzenie podwyżek cen biletów ma spowodować taką samą cenę biletu zarówno w MPK jak i u przewoźnika prywatnego.
Avatar
luka / 12 grudnia 2009 o 06:52
0
Wyniki przedstawione –ok. Ale brakuje mi tu jednego jeszcze porównania. Czy osoby ankietowane deklarowały ile średnio w miesiącu jeżdżą naszą komunikacją oraz z jakich sami korzystają bitów?
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 23:52
0
Jeśli ktoś mówi że chce więcej płacić za bilety to jest zwykłym deb***em który nie jeździ komunikacją miejską albo jest emerytem i nie płaci za bilety, przy obecnych kosztach utrzymania i głodowych płacach podwyżki cen biletów może wymyśleć tylko imbecyl.
Avatar
wcihowirhofihro / 11 grudnia 2009 o 22:34
0
Janosik napisał:
Skoro porównujecie ceny, to porównjacie rownież jakość świadczonych usug w tych miastach...


dobrze gada, dać mu wódki!
Avatar
Janosik / 11 grudnia 2009 o 22:18
0
Skoro porównujecie ceny, to porównjacie rownież jakość świadczonych usug w tych miastach...
Avatar
Maria / 15 grudnia 2009 o 09:06
0
tO PO TO BYLI WYBIERANI RADNI I pRZEZYDENT ,ŻEBY NAM STWORZYĆ NOWE STRUKTURY W POSTACI URZĘDNIKÓW DO TRANSPORTU mIEJSKIEGO ? pRZECIEŻ ONI KOSZTUJĄ BARDZO DUŻO.
kTO JEŹDZI MIEJSKĄ KOMUNIKACJĄ ? cI CO NIE MAJĄ SAMOCHODÓW, UCZNIOWEI ,STUDENCI,PRACUJACY, EMERYCI,RENCIŚCI . tEJ GRUPIE LUDZI CHCE SIE ZROBIĆ DRENAŻ KIESZENI W KTÓREJ I TAK DZIURY .
pRZECIEŻ TERAZ JEST WYGODNIE ,BILET ELEKTRONICZN,DOŁADOWANIE ,BEZ NERWÓW .
aŻ NIEDOBRZE SIE ROBI NA WIDOK " LUDZI W ŻÓŁTYCH KAMIZELKACH " DO KONTROLI BILETÓW .
mIASTO MA OBOWIĄZEK ZAPEWNIĆ TRANSPOT MIESZKAŃCOM A NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ JAK PODNIEŚĆ U PRZEWOŻNIKÓW pRYWATNYCH A PRZY OKAZJI W mkp .
pO CO TEN SONDAŻ ,NIE WIERZĘ W SONDAŻE ,KTO MĄDRY CHCIAŁBY ZMIENIAĆ SYSTEM, KTÓRY TERAZ DOBRZE DZIAŁa ? NOWY TWÓR MUSI SIĘ WYKAZAĆ I SZUKA FORSY NA NAGRODY I PREMIE DLA SIEBIE.
gDZIE IDA NASZE PIENIĄDZE ? nA PROJEKTY ZBĘDNE I BEZ SENSU .
dLACZEGO DO MNIE NIE ZADZWONIONO JAKIE MAM ZDANIE N.T TEMAT ? MOŻE NIE DZWONIONO DO ZAIŃTERESOWANYCH PRZEJAZDAMI ? TYLKO ZROBIONO STATYSTYKĘ .
cO NATO RADA MIASTA ?
tO PO TO BYLI WYBIERANI RADNI I pRZEZYDENT ,ŻEBY NAM STWORZYĆ NOWE STRUKTURY W POSTACI URZĘDNIKÓW DO TRANSPORTU mIEJSKIEGO ? pRZECIEŻ ONI KOSZTUJĄ BARDZO DUŻO.
kTO JEŹDZI MIEJSKĄ KOMUNIKACJĄ ? cI CO NIE MAJĄ SAMOCHODÓW, UCZNIOWEI ,STUDENCI,PRACUJACY, EMERYCI,RENCIŚCI . tEJ GRUPIE LUDZI CHCE SIE ZROBIĆ DRENAŻ KIESZENI W KTÓREJ I TAK DZIURY .
pRZECIEŻ TERAZ JEST WYGODNIE ,BILET ELEKTRONICZN,DOŁADOWANIE ,BEZ NERWÓW .
aŻ NIEDOBRZE SIE ROBI NA WIDOK " LUDZI W ŻÓŁTYCH KAMIZELKACH " DO KONTROLI BILETÓW .
mIASTO... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 12 grudnia 2009 o 18:28
0
ewik napisał:
Nam PODWYŻKI a RODZINY PRACOWNIKÓW DALEJ DARMO.



[size=5]A pewny jesteś że rodziny pracowników dalej będą jeździć za darmo?Bo ja akurat pracuję w tej firmie i od nowego roku za każdego członka rodziny będzie odpłatność taka informacja już od 2 tygodni wisi na zajezdni na Majdanie.MPK nie ma już nic wspólnego z dystrybucją biletów także i wydawaniem ulg dla pracowników i ich rodzin.Wszystkie te kompetencje przejęło [size=7][color="#FF0000"]ZTM [/color][/size]więc decyzja o podwyżkach jest również ich sprawą a nie MPK.Najpierw sprawdź a nie pisz bzdur jak tak Ci to solą w oku stoi panie ewik.[/size]



[size=5]A pewny jesteś że rodziny pracowników dalej będą jeździć za darmo?Bo ja akurat pracuję w tej firmie i od nowego roku za każdego członka rodziny będzie odpłatność taka informacja już od 2 tygodni wisi na zajezdni na Majdanie.MPK nie ma już nic wspólnego z dystrybucją biletów także i wydawaniem ulg dla pracowników i ich rodzin.Wszystkie te kompetencje przejęło [size=7][color="#FF0000"]ZTM [/color][/size]więc decyzja o podwyżkach jest również ich sprawą a nie MPK.Najpierw sprawdź a nie pisz bzdur jak ta... rozwiń
Avatar
eexx / 12 grudnia 2009 o 17:31
0
Zastanawiam się czy to „badanie” nie było przeprowadzone w godzinach 9- 16 poprzez dzwonienie na prywatne numery telefonów stacjonarnych. Czyli wtedy gdy większość zainteresowanych jest w pracy lub ma inne zajecie i są poza domem. Pewnie wynik badania byłby inny 100% nie chce podwyżki cen. Jaka firma takie badanie.
Avatar
Marcel / 12 grudnia 2009 o 13:21
0
Poproszę o dopisanie do tabeli cen biletów w róznych miastach polski średnich zarobków w tych miastach !! Coż z tego, że w Lublinie bilet kosztuje 2 zł a w Warszawie 2,80 czy 2,60 w Katowicach skoro zarobki w Warszawie czy Katowicach są 2-3 krotnie wyższe niz w Lublinie !!!
Avatar
ewik / 12 grudnia 2009 o 11:50
0
Nam PODWYŻKI a RODZINY PRACOWNIKÓW DALEJ DARMO.
Avatar
~lublinianin~ / 12 grudnia 2009 o 11:24
0
Nie wiem czy niejaki pan Sławomir Śledź zauważył, że wprowadzenie podwyżek cen biletów ma spowodować taką samą cenę biletu zarówno w MPK jak i u przewoźnika prywatnego.
Avatar
luka / 12 grudnia 2009 o 06:52
0
Wyniki przedstawione –ok. Ale brakuje mi tu jednego jeszcze porównania. Czy osoby ankietowane deklarowały ile średnio w miesiącu jeżdżą naszą komunikacją oraz z jakich sami korzystają bitów?
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 23:52
0
Jeśli ktoś mówi że chce więcej płacić za bilety to jest zwykłym deb***em który nie jeździ komunikacją miejską albo jest emerytem i nie płaci za bilety, przy obecnych kosztach utrzymania i głodowych płacach podwyżki cen biletów może wymyśleć tylko imbecyl.
Avatar
wcihowirhofihro / 11 grudnia 2009 o 22:34
0
Janosik napisał:
Skoro porównujecie ceny, to porównjacie rownież jakość świadczonych usug w tych miastach...


dobrze gada, dać mu wódki!
Avatar
Janosik / 11 grudnia 2009 o 22:18
0
Skoro porównujecie ceny, to porównjacie rownież jakość świadczonych usug w tych miastach...
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie 0 0

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 29

Ekologiczne śmieciarki dołączyły do floty Kom-Eko

Ekologiczne śmieciarki dołączyły do floty Kom-Eko 0 1

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu 0 0

Ruszyła najstarsza liga amatorskiej koszykówki w województwie lubelskim. W czterdziestym, jubileuszowym sezonie, bierze udział sześć drużyn

Unijne wsparcie dla bezrobotnych

Unijne wsparcie dla bezrobotnych 0 0

Dla podopiecznych lubelskich ośrodków pomocy społecznej unijne fundusze to szansa na lepszą przyszłość. W ramach Aktywnego włączenia wsparcie uzyskało już ponad 5 tysięcy osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne i posiadające niskie kwalifikacje.

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo]
film

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo] 0 0

W przyszłym sezonie Robert Kubica ma być podstawowym kierowcą Williamsa! "La Gazzetta dello Sport" podaje, że jest to jeden z największych powrotów w historii sportu.

Awaria sieci ciepłowniczej w Puławach. Rozkopali al. Partyzantów
galeria

Awaria sieci ciepłowniczej w Puławach. Rozkopali al. Partyzantów 1 0

W tym tygodniu doszło do rozszczelnienia starych rur ciepłowniczych pod al. Partyzantów w Puławach. Obecnie trwa ich wymiana. OPEC nie planuje przerw w dostawach ciepła dla mieszkańców miasta. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do końca miesiąca.

Sprośny żart na wykładzie. Profesor UP po naszym tekście rezygnuje z funkcji

Sprośny żart na wykładzie. Profesor UP po naszym tekście rezygnuje z funkcji 54 17

Z funkcji prorektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zrezygnował profesor Eugeniusz Grela. Rezygnacja związana jest z naszym niedawnym artykułem

Dłuższe przerwy i lżejsze tornistry. Uczniów czekają zmiany

Dłuższe przerwy i lżejsze tornistry. Uczniów czekają zmiany 5 5

Więcej wolnego czasu między zajęciami i matematyka na pierwszej lekcji. To najważniejsze zmiany czekające uczniów. Wszystko za sprawą nowelizacji zasad BHP w szkołach.

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach 0 1

Aleksandra Rudzińska z KW Kotłownia wygrała kolejne zawody w tym sezonie. Lublinianka zdominowała zmagania w chińskim Guanzhou i była najlepsza w China Open 2018 w konkurencji na czas

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo] 3 1

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski już po zaprzysiężeniu. Podczas wtorkowej sesji ślubowanie złożyli również radni. Nowym przewodniczącym rady został Mirosław Opoka, który pokonał Ryszarda Rybczyńskiego.

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zaskakująca kandydatura na członka zarządu - policjant
film

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zaskakująca kandydatura na członka zarządu - policjant 5 28

Rozpoczyna się pierwsza sesja sejmiku województwa nowej kadencji. Radni wybiorą dziś marszałka, wicemarszałków i członków zarządu województwa.

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju 3 3

ROZMOWA Z Jackiem Ziarkowskim, trenerem Hetmana Zamość

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka
24 listopada 2018, 18:30

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz dziewiąty w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godz. 18.30. Na wszystkich zainteresowanych czekają występy i wystawa.

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka 0 14

Magdalena Marek wraca do parlamentu. Podczas środowego posiedzenia Sejmu złożyła ślubowanie poselskie, zajmując miejsce Wojciecha Wilka.

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny 0 3

Centrum Wspierania Rodziny powstanie w Białej Podlaskiej. Na utworzenie nowej placówki miasto pozyskało 1,4 mln zł z funduszy unijnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!