Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 listopada 2019 r.
15:02

Przejazd kolejowy w Miłocinie będzie zamknięty przez dwa tygodnie [objazdy]

68 18 A A
Przejazd w Miłocinie
Przejazd w Miłocinie

Duże utrudnienia czekają kierowców w Miłocinie między Lublinem a Nałęczowem. Drogowcy zamykają przejazd kolejowy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje firma iKOM, z powodu prac modernizacyjnych linii kolejowej między Nałęczowem a Lublinem, przejazd ma być zamknięty 25 listopada od godz. 8. Utrudnienia mają potrwać dwa tygodnie, do 9 grudnia do godz. 24.

Objazd zostanie przeprowadzony drogami wojewódzkimi DW827-DW747-DW806 przez miejscowości Sadurki, Wojciechów, Bełżyce, Marynin i Lublin.

Objazd dla ruchu lokalnego dla pojazdów do 8 ton, będzie poprowadzony drogami powiatowymi przez Motycz i Palikije.

Pobierz mapę objazdów [PDF]

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 17:20
Skandal!!! Ciągle ktoś nas okłamuje, przecież miały już jeździć pociągi, a teraz dopiero się biorą za przejazd. Nie wspomnę już o drodze Lublin - Nałęczów, która jest w fatalnym stanie. Co robi radny wojewódzki Wojciechowski? To był już mój ostatni głos na PiS.
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 16:56
Przez 2 lata remontu torów na tej trasie powinien być wybudowany wiadukt
Avatar
p / 18 listopada 2019 r. o 17:26
Ja mam jedno pytanie, remont jest konieczny, więc rozumiem zamknięcie przejazdu. Ale dlaczego przy okazji takiego remontu, nie robi się jakiegoś wiaduktu, czy coś w tym stylu. Przecież to jest często uczęszczana droga, no a LK 7 również. Tam aż się prosi o bezkolizyjne rozwiązanie!!!
Avatar
Joanna / 18 listopada 2019 r. o 17:27
Nóż kurw.... Tu zamknięte, diamentowa stoi, zemborzyce stoją.....
Avatar
Adam / 18 listopada 2019 r. o 18:45
IGNORANCJA!!! Można zrozumieć zamknięcie na 1 dzień ale dłużej to kpina z ludzi! Przecież można zrobić wahadło przynajmniej. No ale jak czterech "fahofców" bedzie robić...
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 16:34
Jak dla mnie to już za wiele tego. Jak to dziadowskie PKP prowadzi ten remont? Ma wszystko i wszystkich gdzieś. 2,5 roku się to ciągnie a końca nie widać. Lublin stoi przez nich w jednym korku bo zamknięta ul. Janowska zamknięta, tak jak jedna nitka Diamentowej. Wiadukt w Klementowicach dalej zamknięty bo źle zbudowany. Teraz aź 2 tygodnie potrzebują na przejazd w Miłocinie czyli coś co można zrobić w góra dwa dni. Nowe perony to i dojścia do nich to jakiś dramat. Niech to PKP zbankrutuje i wejdzie na nasze tory jakiś normalny przewoźnik.
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 15:25
A za chwilę artykuł że jednak wykonawca zrezygnował z zamknięcia przejazdu
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 18:45
Tak często uczęszczana droga, w tak fatalnym stanie, zarówno w Lublinie jak i po stronie województwa. Wstyd
Avatar
Zenon / 18 listopada 2019 r. o 19:50
Wszystko czego dotknie się współczesne PKP to dziadostwo i kompromitacja.
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 19:37
Przesiadamy się do samolotów.
Avatar
a / 23 listopada 2019 r. o 10:47
Nie bedzie paczek
Avatar
Obiektywna / 19 listopada 2019 r. o 08:42
Po pierwsze - w czym tu zawinili lekarze i prawnicy? Przecież to problem logistyczny, nie medyczny, a prawnicy też przecież nie budują dróg.  Po drugie - gdzie sprawiedliwość we wprowadzaniu opłat za tylko te dwa kierunki? Po trzecie - bardzo wielu studentów obydwu tych kierunków zwyczajnie nie stać na opłaty za studia. Przy obecnym deficycie lekarzy wprowadź ten "wspaniały" plan w życie, a za parę lat system już ostatecznie upadnie i do szpitala będziemy jeździć za granicę... No chyba że taki jest cel, pod tym względem może to i dobry sposób na wymuszenie na rządzie zwiększenia nakładów ochronę zdrowia :) No i ostatecznie - jeśli to kierunek jest odpowiedzialny za "bucowatość" moich kolegów, wyobraź sobie, o ile bardziej by się to pogorszyło, gdyby byli absolwentami nie tylko tak "prestiżowego", ale dodatkowo płatnego kierunku ;) 
Po pierwsze - w czym tu zawinili lekarze i prawnicy? Przecież to problem logistyczny, nie medyczny, a prawnicy też przecież nie budują dróg.  Po drugie - gdzie sprawiedliwość we wprowadzaniu opłat za tylko te dwa kierunki? Po trzecie - bardzo wielu studentów obydwu tych kierunków zwyczajnie nie stać na opłaty za studia. Przy obecnym deficycie lekarzy wprowadź ten "wspaniały" plan w życie, a za parę lat system już ostatecznie upadnie i do szpitala będziemy jeździć za granicę... No chyba że taki jest cel, pod tym względem może to i... rozwiń
Avatar
panna anna / 19 listopada 2019 r. o 08:16
Droga wojewódzka 806 prowadzi z Łukowa do Międzyrzeca, więc jakim cudem ma być przez nią poprowadzony objazd?
Avatar
Gość / 19 listopada 2019 r. o 08:12
Nie wiem po co to BICIE PIANY jest obwodnica i zjazd na Nałęczów.rozumni ludzie z tego korzystają
Avatar
zezem na wprost / 18 listopada 2019 r. o 23:17
Ten armagedon trwa cały czas - przyczyna ? ... nadzwyczajne kasty najtrudniej zreformować . Kształcą się w państwowych uczelniach które finansowane są przez ogół społeczeństwa. A później te wykształciuchy kiedy otrzymają niekoniecznie uzasadnione dyplomy zapominają co to jest jakiś dług wdzięczności ? Zaczynają polowanie wyłącznie na kasiorę - perfidna ale prawda . Prawo i medycyna - rymując bata się dopomina. Od czego taką reformę bym zaczął a no : z adeptem na doktora medycyny czy prawnika na wstępie bym zapytał czy chce studiować na zasadach niezobowiązujących i taki student ponosiłby pełne koszty kształcenia , albo że taki student korzysta ze wspomagania państwa co skutkowałoby pewnymi zobowiązaniami adekwatnymi do przyjętych korzyści.
Ten armagedon trwa cały czas - przyczyna ? ... nadzwyczajne kasty najtrudniej zreformować . Kształcą się w państwowych uczelniach które finansowane są przez ogół społeczeństwa. A później te wykształciuchy kiedy otrzymają niekoniecznie uzasadnione dyplomy zapominają co to jest jakiś dług wdzięczności ? Zaczynają polowanie wyłącznie na kasiorę - perfidna ale prawda . Prawo i medycyna - rymując bata się dopomina. Od czego taką reformę bym zaczął a no : z adeptem na doktora medycyny czy prawnika na wstępie bym zapytał czy chce studiować na zas... rozwiń
Avatar
Też Gość / 18 listopada 2019 r. o 21:12
Pan myli zarządce linii kolejowych jakim jest PKP PLK ( które odpowiada za remont ) z przewoźnikiem  na przykład PKP Intercity , który nic nie ma do remontu tej linii
Avatar
Zenon / 18 listopada 2019 r. o 19:50
Wszystko czego dotknie się współczesne PKP to dziadostwo i kompromitacja.
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 19:37
Przesiadamy się do samolotów.
Avatar
Gość / 18 listopada 2019 r. o 18:45
Tak często uczęszczana droga, w tak fatalnym stanie, zarówno w Lublinie jak i po stronie województwa. Wstyd
Avatar
Adam / 18 listopada 2019 r. o 18:45
IGNORANCJA!!! Można zrozumieć zamknięcie na 1 dzień ale dłużej to kpina z ludzi! Przecież można zrobić wahadło przynajmniej. No ale jak czterech "fahofców" bedzie robić...
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Uczestniczki 5. edycji The Voice Kids – Lena Tylus i Julka Bieniek a także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior Ala Tracz wystąpią jutro w Lublinie, podczas Studniówki Szlachetnej Paczki.

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?
Złota Setka

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?

Rozmowa z Julią Farbotką, założycielką sklepu i pracowni z ekskluzywnymi ręcznie szytymi torebkami ze Świdnika.

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż
z kraju
film

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż

Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej
30 września 2022, 17:00

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej

W piątek, 30 września o godz. 17 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem.

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Najpierw demonstracja przed siedzibą premiera, później wyłączanie latarń. Takie działania zapowiadają samorządowcy ze stowarzyszenia Tak dla Polski, jeśli nie dogadają się z rządem. A chodzi o duże pieniądze.

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski
dużo zdjęć z niedzielnego meczu
galeria

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski

Dwanaście punktów straty z pierwszego meczu udało się odrobić żużlowcom Motoru Lublin w rewanżowym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi. Lublinianie sięgnęli po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski po raz pierwszy w historii.

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?
zdjęcia
galeria

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?

Dawny Syndykat Rolniczy w Hrubieszowie jest już po remoncie. – Mogę śmiało powiedzieć, że to obecnie najpiękniejszy budynek w naszym mieście – mówi burmistrz Marta Majewska i zdradza, kiedy przy ul. 3 Maja nastąpi oficjalne otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa.

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego
galeria

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego

Rozmowa z Jackiem Ziółkowskim, menadżerem Motoru Lublin

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje
film

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje

Nie żyje 3-letni chłopczyk, który został przygnieciony przez bramę automatyczną. Do tragicznego wypadku doszło w gminie Ksawerów w województwie łódzkim. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

W meczu z KPR Gminy Kobierzyce na boisko wróciła Daria Szynkaruk. To kolejna po Oktawii Płomińskiej zawodniczka, która wraca do zespołu po urazie.

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Na początku przyszłego miesiąca powinien się zacząć montaż nowej wiaty na przystanku komunikacji miejskiej obok szpitala przy al. Kraśnickiej. Zarząd Transportu Miejskiego zapłaci za nią niemal 72 tys. zł.