Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2012 r.
12:56
Edytuj ten wpis

Przerobił malucha na pług śnieżny (wideo)

0 11 A A
Sprzęt doskonale sprawdza się w zimie. (Krzysztof Wiejak)
Sprzęt doskonale sprawdza się w zimie. (Krzysztof Wiejak)

Zaskakujący pomysł mieszkańca Lublina. Swojego wysłużonego malucha przerobił na... pług śnieżny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TOM-EKO / 8 grudnia 2012 r. o 21:49
Ten gość nie jest pierwszy, jeździłem takim już 2 lata temu a sam czerpałem pomysł z internetu. Jedna firma sprzedawała pługi specjalnie pod malucha. Pomysł jest fajny i rzeczywiście praca takim "spychaczem" bardzo ułatwia zadanie. Co do homologacji, to jako takiej nie ma. Aczkolwiek byłem na komendzie i pytałem jakiegoś gościa z wydziału komunikacji czy mogę tym jeździć po ulicy, to powiedział mi, że musi być widoczna tablica rej. nie zasłonięta pługiem, nie może zasłaniać świateł mijania, w trakcie pracy muszę mieć światło ostrzefacze (koguta), i pojazd musi mieć aktualny przegląd. Ja na czas przeglądu zdejmowałem pług, a po przybiciu pieczątki znowu zakładałem. W dodatku wielokrotnie mijałem radiowozy i chłopaki z policji tylko się śmieli
Ten gość nie jest pierwszy, jeździłem takim już 2 lata temu a sam czerpałem pomysł z internetu. Jedna firma sprzedawała pługi specjalnie pod malucha. Pomysł jest fajny i rzeczywiście praca takim "spychaczem" bardzo ułatwia zadanie. Co do homologacji, to jako takiej nie ma. Aczkolwiek byłem na komendzie i pytałem jakiegoś gościa z wydziału komunikacji czy mogę tym jeździć po ulicy, to powiedział mi, że musi być widoczna tablica rej. nie zasłonięta pługiem, nie może zasłaniać świateł mijania, w trakcie pracy muszę mieć światło ostrze... rozwiń
Avatar
maluch / 8 grudnia 2012 r. o 21:25
Qrde! Jaki pług śnieżny??!! ODŚNIEŻNY!!!
Avatar
tuja / 8 grudnia 2012 r. o 21:11
[quote name='zyta' timestamp='1354987429' post='706913']
do tuja

"Nietypowy sprzęt można zobaczyć na lubelskich Choinach"

Czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z krytyką innych - tuju jeden!!!
[/quote]

Artykuł został poprawiony!
Zyto jedna!
Avatar
mag / 8 grudnia 2012 r. o 21:03
[quote name='ja sie pytam' timestamp='1354978630' post='706868']
a czy to jest homologowane by mogło jeździć po terenie ogólnodostępnym?
[/quote]a nie widzisz, że to jest droga prywatna?
Avatar
zyta / 8 grudnia 2012 r. o 18:23
do tuja

"Nietypowy sprzęt można zobaczyć na lubelskich Choinach"

Czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z krytyką innych - tuju jeden!!!
Avatar
ja sie pytam / 8 grudnia 2012 r. o 15:57
a czy to jest homologowane by mogło jeździć po terenie ogólnodostępnym?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2012 r. o 15:49
[quote name='Cristoph' timestamp='1354973212' post='706854']
Jak ktos przykreci hak do malucha i przypnie przyczepke to przeczytamy: "wielki wynalazek, z malucha zbudowano ciezarowke".
[/quote]To się tylna belka urwie., {bez przyczepy tak miałem w duletnim mluchu}
Avatar
Cristoph / 8 grudnia 2012 r. o 14:26
Jak ktos przykreci hak do malucha i przypnie przyczepke to przeczytamy: "wielki wynalazek, z malucha zbudowano ciezarowke".
Avatar
xxxx / 8 grudnia 2012 r. o 14:14
Od lat ludzie przerabiaja stare maluchy na takie pługi żadna nowość. Dlatego taki problem jest z kupnem malucha a za egemplarze w dobrym stanie to po pare tysiecy właściciele chcą
Avatar
tuja / 8 grudnia 2012 r. o 13:55
Widzę, że artykuł pisał "dziennikarz" spoza Lublina. No tak, sobota, więc stażyści działają

Otóż w Lublinie nie ma dzielnicy Choinki - są Choiny. No ale faktycznie, w google map mamy Choinki
Avatar
TOM-EKO / 8 grudnia 2012 r. o 21:49
Ten gość nie jest pierwszy, jeździłem takim już 2 lata temu a sam czerpałem pomysł z internetu. Jedna firma sprzedawała pługi specjalnie pod malucha. Pomysł jest fajny i rzeczywiście praca takim "spychaczem" bardzo ułatwia zadanie. Co do homologacji, to jako takiej nie ma. Aczkolwiek byłem na komendzie i pytałem jakiegoś gościa z wydziału komunikacji czy mogę tym jeździć po ulicy, to powiedział mi, że musi być widoczna tablica rej. nie zasłonięta pługiem, nie może zasłaniać świateł mijania, w trakcie pracy muszę mieć światło ostrzefacze (koguta), i pojazd musi mieć aktualny przegląd. Ja na czas przeglądu zdejmowałem pług, a po przybiciu pieczątki znowu zakładałem. W dodatku wielokrotnie mijałem radiowozy i chłopaki z policji tylko się śmieli
Ten gość nie jest pierwszy, jeździłem takim już 2 lata temu a sam czerpałem pomysł z internetu. Jedna firma sprzedawała pługi specjalnie pod malucha. Pomysł jest fajny i rzeczywiście praca takim "spychaczem" bardzo ułatwia zadanie. Co do homologacji, to jako takiej nie ma. Aczkolwiek byłem na komendzie i pytałem jakiegoś gościa z wydziału komunikacji czy mogę tym jeździć po ulicy, to powiedział mi, że musi być widoczna tablica rej. nie zasłonięta pługiem, nie może zasłaniać świateł mijania, w trakcie pracy muszę mieć światło ostrze... rozwiń
Avatar
maluch / 8 grudnia 2012 r. o 21:25
Qrde! Jaki pług śnieżny??!! ODŚNIEŻNY!!!
Avatar
tuja / 8 grudnia 2012 r. o 21:11
[quote name='zyta' timestamp='1354987429' post='706913']
do tuja

"Nietypowy sprzęt można zobaczyć na lubelskich Choinach"

Czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z krytyką innych - tuju jeden!!!
[/quote]

Artykuł został poprawiony!
Zyto jedna!
Avatar
mag / 8 grudnia 2012 r. o 21:03
[quote name='ja sie pytam' timestamp='1354978630' post='706868']
a czy to jest homologowane by mogło jeździć po terenie ogólnodostępnym?
[/quote]a nie widzisz, że to jest droga prywatna?
Avatar
zyta / 8 grudnia 2012 r. o 18:23
do tuja

"Nietypowy sprzęt można zobaczyć na lubelskich Choinach"

Czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z krytyką innych - tuju jeden!!!
Avatar
ja sie pytam / 8 grudnia 2012 r. o 15:57
a czy to jest homologowane by mogło jeździć po terenie ogólnodostępnym?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2012 r. o 15:49
[quote name='Cristoph' timestamp='1354973212' post='706854']
Jak ktos przykreci hak do malucha i przypnie przyczepke to przeczytamy: "wielki wynalazek, z malucha zbudowano ciezarowke".
[/quote]To się tylna belka urwie., {bez przyczepy tak miałem w duletnim mluchu}
Avatar
Cristoph / 8 grudnia 2012 r. o 14:26
Jak ktos przykreci hak do malucha i przypnie przyczepke to przeczytamy: "wielki wynalazek, z malucha zbudowano ciezarowke".
Avatar
xxxx / 8 grudnia 2012 r. o 14:14
Od lat ludzie przerabiaja stare maluchy na takie pługi żadna nowość. Dlatego taki problem jest z kupnem malucha a za egemplarze w dobrym stanie to po pare tysiecy właściciele chcą
Avatar
tuja / 8 grudnia 2012 r. o 13:55
Widzę, że artykuł pisał "dziennikarz" spoza Lublina. No tak, sobota, więc stażyści działają

Otóż w Lublinie nie ma dzielnicy Choinki - są Choiny. No ale faktycznie, w google map mamy Choinki
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niewidomy Nikoś i staruszek Wincenty też czekają na swoją szansę
Magazyn

Niewidomy Nikoś i staruszek Wincenty też czekają na swoją szansę

W puławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt przebywa prawie 130 zwierząt. Pracownicy miejskiej placówki starają się, żeby niczego im nie brakowało. Niestety: liczba adopcji w tym roku wyraźnie spadła.

Ma wystarczyć na 20, 30 lat. Nowy most na drodze do Lublina otwarty
zdjęcia
galeria

Ma wystarczyć na 20, 30 lat. Nowy most na drodze do Lublina otwarty

Remont był zmorą mieszkańców. Osobówkami jeszcze się objazdami dało pojechać, ale rolnicy byli załamani. Z tym już koniec. Jest nowy most w Osmolicach.

Mundial 2022: Piątek z rzutami karnymi, Argentyna strzelała lepiej od Holandii

Mundial 2022: Piątek z rzutami karnymi, Argentyna strzelała lepiej od Holandii

Wielkie emocje w końcówce meczu Argentyna – Holandia. Wydawało się, że „Abicelestes” bez problemu awansują do półfinału mundialu w Katarze. Jeszcze w 82 minucie Leo Messi i spółka prowadzili 2:0. „Pomarańczowi” zdążyli doprowadzić jednak do wyrównania. Gola na 2:2 strzelili w… 11 minucie doliczonego czasu gry po świetnie rozegranym rzucie wolnym. W efekcie, znowu trzeba było szukać rozstrzygnięcia w rzutach karnych. A te lepiej wykonywała Argentyna i wygrała ostatecznie 4:3.

Zamość. Poezja malowana. Nagrody dla uczennic Plastyka

Zamość. Poezja malowana. Nagrody dla uczennic Plastyka

Matylda Kowalczuk po mistrzowsku zinterpretowała „Taniec”, a Emilia Drzygało „Zimę”. Uczennice zamojskiego liceum plastycznego za swoje ilustracje wierszy Marii Konopnickiej zdobyły dwie główne nagrody w Ogólnopolskim Konkursie „Słowem Malowane 2022”.

Drogi, place zabaw i nowa fontanna, czyli Lubartów planuje wydatki w 2023 r.

Drogi, place zabaw i nowa fontanna, czyli Lubartów planuje wydatki w 2023 r.

Przyszłoroczne dochody miasta mają wynieść 104 mln zł, a wydatki przekroczą 110 mln zł. Zgodnie z projektem nowego budżetu na inwestycje trafi ponad 25 mln zł. Najwięcej na drogi, zbrojenie terenów przemysłowych, latarnie oraz ocieplenie II LO im. Piotra Firleja.

Parczew wygrał ze Skarbem Państwa. Chodziło o duże pieniądze

Parczew wygrał ze Skarbem Państwa. Chodziło o duże pieniądze

Parczew wygrał w sądzie ze Skarbem Państwa. Na konto miasta wpłynęło 1,2 mln zł.

Zamość. Organowy recital Tadeusza Barylskiego u Franciszkanów
10 grudnia 2022, 19:00

Zamość. Organowy recital Tadeusza Barylskiego u Franciszkanów

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Pannie zapowiada ten koncert, jako wyjątkowe wydarzenie. W sobotę (10 grudnia, godz. 19) w zamojskim kościele Franciszkanów odbędzie się recital organowy Tadeusza Barylskiego. Jest organizowany dokładnie w 200. rocznicę urodzin Cesara Francka.

Lublin. Park Rury będzie mieć patrona

Lublin. Park Rury będzie mieć patrona

Park Rury położony w wąwozie między Czubami, a osiedlami LSM ma otrzymać imię Romualda Dylewskiego, wybitnego architekta i urbanisty zmarłego w 2019 r.

W szpitalu w Lublinie przez dwa dni nie było ciepłej wody
Alarm 24

W szpitalu w Lublinie przez dwa dni nie było ciepłej wody

Od środy wieczorem do piątku rano w szpitalu przy ul. Herberta w Lublinie (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Wyszyńskiego) pacjenci byli pozbawieni dostępu do ciepłej wody. Powód? Awaria podczas przełączania instalacji w trakcie budowania nowej części szpitala.

Mundial 2022: Chorwacja – Brazylia 4:2 w rzutach karnych. Faworyt za burtą!

Mundial 2022: Chorwacja – Brazylia 4:2 w rzutach karnych. Faworyt za burtą!

Znamy pierwszego półfinalistę turnieju w Katarze. Chorwacja walczyła do końca i wyrzuciła za burtę mundialu głównego faworyta – Brazylię. Luka Modrić i spółka przegrywali od 105 minuty, ale w końcówce doprowadzili do wyrównania i rzutów karnych. A w serii jedenastek pokonali „Canarinhos” 4:2.

W tej szkole mówią, że jedna iskierka rozpala ognisko dobroci. To będzie Weekend Cudów
galeria

W tej szkole mówią, że jedna iskierka rozpala ognisko dobroci. To będzie Weekend Cudów

– Wystarczyło puścić iskierkę i za chwilę ogień gorących serc rozpalił ognisko dobroci – uśmiecha się Aleksandra Krzyżanowska, nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 30 w Lublinie.

Biała Podlaska. Prezydent znowu chciał sprzedać, radni znowu mówią nie

Biała Podlaska. Prezydent znowu chciał sprzedać, radni znowu mówią nie

Bialscy radni idą na rekord i po raz kolejny odmawiają sprzedaży miejskich działek przy ulicach Elektrycznej i Brzegowej.

Bartosz Sadulski, autor powieści "Rzeszot" w Muzeum Czechowicza
10 grudnia 2022, 17:00

Bartosz Sadulski, autor powieści "Rzeszot" w Muzeum Czechowicza

Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) zaprasza na spotkanie autorskie z Bartoszem Sadulskim, które odbędzie się 10 grudnia o godz. 17.

Lubelscy politycy PiS tłumaczą dlaczego cały czas mówią o Donaldzie Tusku i Platformie Obywatelskiej

Lubelscy politycy PiS tłumaczą dlaczego cały czas mówią o Donaldzie Tusku i Platformie Obywatelskiej

Politycy Prawa i Sprawiedliwości przestrzegają przed powrotem Platformy Obywatelskiej do władzy. W piątek w całej Polsce, w tym także w Lublinie, zorganizowali w tej sprawie konferencje prasowe pod biurami poselskimi największej partii opozycyjnej.

Lublinianka straci ważnych zawodników?

Lublinianka straci ważnych zawodników?

Sytuacja organizacyjna Lublinianki się poprawia, ale i tak w zimie kilku piłkarzy może zdecydować się na opuszczenie drużyny. Oferty z wyższych lig ma Tomasz Tymosiak, a na testach w GKS Tychy przebywa Fryderyk Janaszek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!