Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 stycznia 2022 r.
17:14

"Przybili" kartkę z tezami na drzwiach kuratorium w Lublinie. KOD nie chce szkoły Czarnka

Autor: Zdjęcie autora (TOMA)
87 17 A A

Sejmowa komisja edukacji zajmie się jutro projektem nowelizacji prawa oświatowego, tzw. „lex Czarnek”, który ma m.in. umocnić rolę kuratorów oświaty. W wielu miastach Polski odbyły się protesty przeciwko wprowadzanej ustawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przedstawiciele środowisk związanych z opozycją na drzwiach kuratorium "przybili" w poniedziałek trzy tezy. Pierwsza z nich mówi: "Edukacja i równy do niej dostęp to filary demokracji, a zmiany systemowe nie mogą odbywać się w niedemokratyczny sposób, z lekceważeniem sprzeciwu mniejszości parlamentarnej i strony społecznej".

Druga zakłada, że: "Edukacja wymaga reformy, która zapewni Polsce warunki rozwoju cywilizacyjnego. Taka reforma musi być poprzedzona wielośrodowiskowym namysłem i debatą nad kierunkami zmian i wypracowaniem ich. Wszystkie zainteresowane środowiska społeczne i polityczne muszą stworzyć edukacyjną umowę społeczną".

Trzecia z tez głosi, że „#LexCzarnek nie służy ani dobru ucznia, ani rozwojowi cywilizacyjnemu Polski”.

- W sprzeciwie wobec niedemokratycznych i zamordystycznych zmian, jakie próbuje wprowadzać Przemysław Czarnek, w sprzeciwie wobec ideologizacji szkół, przedstawiamy trzy tezy dla wolnej szkoły. Szkoły, która nie będzie nikogo wykluczać i mielić dzieciom mózgów i wtłaczać im bezmyślną propagandę do głów. Przybijając symbolicznie te tezy, tak jak kiedyś Marcin Luter, chcemy być reformatorami polskiej edukacji i sprzeciwić się tym szkodliwym mechanizmom, które zaczynają w niej postępować – mówił podczas poniedziałkowej manifestacji Jakub Karpiński, lider Federacji Młodych Socjaldemokratów w województwie lubelskim.

- Te zmiany są nie tylko po to, by chwycić dyrektorów na krótką smycz kuratora, aby jak za dawnych czasów rządzić polską szkołą z fotela. Chodzi przede wszystkim o stworzenie nowej ideologii wychowania polskiej młodzieży, opartej nie o tolerancję, wiedzę i szerokość horyzontów, ale o ciasny jeden punkt widzenia – stwierdził z kolei Krzysztof Kamiński z lubelskiego Komitetu Obrony Demokracji.

We wtorek, w trakcie czytania projektu ustawy planowana jest manifestacja przed budynkiem Sejmu. - Dopóki rządzimy, to jest wolny kraj i wolno w nim protestować, choćby protesty były absurdalne i niepoparte żadnymi argumentami merytorycznymi – mówił minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek podczas konferencji w Reksowie, pytany o planowany protest.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poker / 3 stycznia 2022 r. o 20:31
+12
Polacy nie chcą KOD!
Avatar
jozekad2020 / 4 stycznia 2022 r. o 09:55
+3
Taaa... postkomuna rozprawiaajaca o wolnosci to jak pedofile nauczajacy dzieci etyki. Co jeszcze wymysla kodomici?
Avatar
_miki_ / 3 stycznia 2022 r. o 17:57
+3
komuchy to tylko na WUML
Avatar
___K___ / 6 stycznia 2022 r. o 15:32
+2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.
Pojedyncze, acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę?
acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę? rozwiń
Avatar
___K___ / 4 stycznia 2022 r. o 08:00
+2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i... rozwiń
Avatar
Kroll / 3 stycznia 2022 r. o 19:08
+2
Często odmieniane słowo cywilizacja ma dla protestujących i dla Czarka Przemka różne znaczenie. Dla nas cywilizacja to rozwój, nowoczesność, otwartość i kreatywność. Dla ministra cywilizacja to feudalny układ władzy, indoktrynacja, upodmiotowienie, zarządzanie przez strach i wstyd. No i mamy BUM. Pechowo u władzy jest Czarek z biskupim kartelem - a więc feudalizm górą. Tak więc szykujcie dzieci na cnoty niewieście i prawdziwą prawdę o świecie. Zostaja wam tajne komplety, bibuła, nielegalne wydawnictwa. Mam na strychu jeszcze stary powielacz - mogę pożyczyć.
Avatar
lbn / 3 stycznia 2022 r. o 19:03
+1
Daleko mi do popierania środowisk lewackich jednak obserwując działania i wypowiedzi Czarnka z każdym dniem nabieram pewności że jest on wiernym wykonawcą zaleceń NWO. Pytanie tylko czy świadomie czy nie. W każdym razie zawsze uchodził za karierowicza więc obydwa warianty są możliwe
Avatar
___K___ / 9 stycznia 2022 r. o 12:11
0
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.
Pojedyncze, acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę?
Sieroto po Breżniewie, co powiesz o:   A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne?
To są sprawy bardzo ważne, każdy przypadek pedofilii trzeba tępić i karać z całą surowością prawa. Zapytam więc - czy przywołane przez ciebie przypadki pochodzą z naszego regionu? Bo jeśli nie, to od biedy tym można tłumaczyć brak artykułów na ich temat - wszak DW jest pismem regionalnym. Jeśli to nasz region, to faktycznie powinni o tym napisać.  Ale jaki to ma związek z artykułem, pod którym to wrzuciłeś? Żaden. To tylko t ypowe PiSowskie działanie - wyciągnąć ch*j wie co ch*j wie skąd, byle tylko przykryć ujawnioną aferę, niekompetencję, czy zaniechanie.
awy bardzo ważne, każdy przypadek pedofilii trzeba tępić i karać z całą surowością prawa. Zapytam więc - czy przywołane przez ciebie przypadki pochodzą z naszego regionu? Bo jeśli nie, to od biedy tym można tłumaczyć brak artykułów na ich temat - wszak DW jest pismem regionalnym. Jeśli to nasz region, to faktycznie powinni o tym napisać.  Ale jaki to ma związek z artykułem, pod którym to wrzuciłeś? Żaden. To tylko t ypowe PiSowskie działanie - wyciągnąć ch*j wie co ch*j wie skąd, byle tylko przykryć ujawnioną aferę, niekompetencję, czy... rozwiń
Avatar
poker / 7 stycznia 2022 r. o 20:35
-2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.
Pojedyncze, acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę?
 Sieroto po Breżniewie, co powiesz o:  A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne?
Breżniewie, co powiesz o:  A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne? rozwiń
Avatar
Wielejebny / 4 stycznia 2022 r. o 10:18
-2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
 Ty byś wolał to co proponuje czaskowski obiecanki-macanki. Kilkuletnie dzieci mają badać swoje ciało. Ciągnie wilka do lasu co;)
lał to co proponuje czaskowski obiecanki-macanki. Kilkuletnie dzieci mają badać swoje ciało. Ciągnie wilka do lasu co;) rozwiń
Avatar
___K___ / 9 stycznia 2022 r. o 12:11
0
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.
Pojedyncze, acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę?
Sieroto po Breżniewie, co powiesz o:   A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne?
To są sprawy bardzo ważne, każdy przypadek pedofilii trzeba tępić i karać z całą surowością prawa. Zapytam więc - czy przywołane przez ciebie przypadki pochodzą z naszego regionu? Bo jeśli nie, to od biedy tym można tłumaczyć brak artykułów na ich temat - wszak DW jest pismem regionalnym. Jeśli to nasz region, to faktycznie powinni o tym napisać.  Ale jaki to ma związek z artykułem, pod którym to wrzuciłeś? Żaden. To tylko t ypowe PiSowskie działanie - wyciągnąć ch*j wie co ch*j wie skąd, byle tylko przykryć ujawnioną aferę, niekompetencję, czy zaniechanie.
awy bardzo ważne, każdy przypadek pedofilii trzeba tępić i karać z całą surowością prawa. Zapytam więc - czy przywołane przez ciebie przypadki pochodzą z naszego regionu? Bo jeśli nie, to od biedy tym można tłumaczyć brak artykułów na ich temat - wszak DW jest pismem regionalnym. Jeśli to nasz region, to faktycznie powinni o tym napisać.  Ale jaki to ma związek z artykułem, pod którym to wrzuciłeś? Żaden. To tylko t ypowe PiSowskie działanie - wyciągnąć ch*j wie co ch*j wie skąd, byle tylko przykryć ujawnioną aferę, niekompetencję, czy... rozwiń
Avatar
poker / 7 stycznia 2022 r. o 20:35
-2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.
Pojedyncze, acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę?
 Sieroto po Breżniewie, co powiesz o:  A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne?
Breżniewie, co powiesz o:  A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne? rozwiń
Avatar
___K___ / 6 stycznia 2022 r. o 15:32
+2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.
Pojedyncze, acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę?
acz godne najwyższego wyroku, przypadki. To jednak realnie nic wobec systemowego ukrywania przez Kościół Pedofilsko-Katolicki takich przestępstw popełnianych przez dziesiątki lat przez księży. A skoro się na WUML tak często powołujesz, to najwyraźniej dziadziuś kończył, że masz takie doświadczenie i wiedzę? rozwiń
Avatar
poker / 4 stycznia 2022 r. o 14:23
-6
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
 Widzisz, nędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich. 
ędzo intelektualna po WUML, twoje ple, ple, ple to tylko ucieczka przed prawdą i ideologiczna papka. Lepiej powiedz coś o wyroku sądu, dotyczącego tatusia zabawiającego się z córeczką; o nauczycielu dyrektorze szkoły, zmuszającym do seksu swoje uczennice; o pediatrze badającym migdałki dziecku od dołu tułowia. Takich przykładów jest mnóstwo, ale lewacka propaganda koncentruje się tylko na czarnych owcach kościoła, chroniąc swoich.  rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 4 stycznia 2022 r. o 13:25
-3
.... nigdy nie będzie zgody pomiędzy Polakami, a trzecim pokoleniem UBeków. To jest zupełnie inny K0D genetyczny. Czerwona ku..kła zawsze pozostanie czerwoną ku..kłą, nawet jeśli ubierzemy ją w garnitur, to czerwona ku...kła i tak założy do garnituru tęczowe brukselskie walonki. Szkoła frankfurcka marksizmu jest wszyta w ich mózgowia od najgorszych czasów XX wieku.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 4 stycznia 2022 r. o 13:25
-3
Taaa... postkomuna rozprawiaajaca o wolnosci to jak pedofile nauczajacy dzieci etyki. Co jeszcze wymysla kodomici?
O pedofilach nauczających dzieci religii już nie wspomnę... Uwielbiam wypowiedzi takich jak ty - sami pod sobą dołki kopiecie, matołki.
 napisz lepiej o Jeffrey'u Epstein i Ghislaine Maxwell... dla kogo pracowali....
Avatar
Wielejebny / 4 stycznia 2022 r. o 10:18
-2
To co robi Czarnek jest oburzające. Zamiast zająć się ratowaniem oświaty, która z powodu pandemii jest w największym kryzysie od 89 roku, to on wykorzystuje to zamieszanie i próbuje wprowadzić do szkół swoją ideologię pogardy i nienawiści do wszystkiego co inne. Nie może być zgody na taką indoktrynację naszych dzieci!
To pandemia jest od 1989 roku? A to nowina! Jeśli chodzi o pogardę i sianie nienawiści, to lepszych i sprawdzonych w boju, jak komuniści, nie ma. Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep. To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci. Porozmawiaj z nauczycielami, pedagogami i psychologami, a przekonasz się, że twoje wydmuszkowe ideologiczne hasełka są nic nie warte!
Ty nie rozumiesz, co czytasz, a zabierasz głos. To raz. Dwa: zacytuję ciebie samego: "Sam indoktrynuj swoje dzieci w swoim domu, a od naszych się odczep". Zaraz podniesiesz larum? Twoje słowa, to miecz obosieczny, matołku po podstawówce. Skończonej sz trudem, jak widzę. "To, co Czarnek proponuje jest bardzo dobre dla dzieci" - może napisz jeszcze, że to, co proponują niektórym dzieciom niektórzy księża też jest dobre dla dzieci? To twpoje religijne "ideologiczne hasełka są nic nie warte" tak jak i cały ten wasz PiSowski pseudopatriotyzm.
 Ty byś wolał to co proponuje czaskowski obiecanki-macanki. Kilkuletnie dzieci mają badać swoje ciało. Ciągnie wilka do lasu co;)
lał to co proponuje czaskowski obiecanki-macanki. Kilkuletnie dzieci mają badać swoje ciało. Ciągnie wilka do lasu co;) rozwiń
Avatar
Opat / 4 stycznia 2022 r. o 10:02
-2
Przeczytałem wszystkie tezy. Bełkot o niczym. 
Avatar
___K___ / 4 stycznia 2022 r. o 09:59
-5
Taaa... postkomuna rozprawiaajaca o wolnosci to jak pedofile nauczajacy dzieci etyki. Co jeszcze wymysla kodomici?
O pedofilach nauczających dzieci religii już nie wspomnę... Uwielbiam wypowiedzi takich jak ty - sami pod sobą dołki kopiecie, matołki.
Avatar
jozekad2020 / 4 stycznia 2022 r. o 09:55
+3
Taaa... postkomuna rozprawiaajaca o wolnosci to jak pedofile nauczajacy dzieci etyki. Co jeszcze wymysla kodomici?
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 stycznia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 stycznia 2022 r.

Sklepikarze, którzy nie obniżą cen w strachu. "Boję się, że któryś z klientów doniesie"
galeria

Sklepikarze, którzy nie obniżą cen w strachu. "Boję się, że któryś z klientów doniesie"

Boję się, że klienci na mnie doniosą – mówi właścicielka małego sklepu spożywczego w Lublinie. Ze względu na drogie media i rosnące koszty pracy kobieta najprawdopodobniej nie będzie mogła 1 lutego obniżyć cen podstawowych produktów spożywczych. Powinna to zrobić, bo wtedy 5-procentowa stawka VAT na żywność ma być zniesiona.

Lublin. Był zagajnik, będzie sklep

Lublin. Był zagajnik, będzie sklep

Ruszyła wycinka drzew przy ul. Zelwerowicza, gdzie niebawem ma się zacząć budowa sklepu. Inwestor dostał od miasta komplet niezbędnych mu pozwoleń.

Nie żyje lubelski raper AdoDe. Miał 43 lata
film

Nie żyje lubelski raper AdoDe. Miał 43 lata

– Człowiek o wielkim sercu, optymista, wiecznie uśmiechnięty przyjaciel, fantastyczny raper, legenda lubelskiego hip hopu – żegna artystę producent medyczny.

Niedzielski zapowiada szczyt V fali. Nawet 140 tys. zakażeń dziennie

Niedzielski zapowiada szczyt V fali. Nawet 140 tys. zakażeń dziennie

W Polsce mamy już do czynienia z V falą pandemii COVID-19. Zgodnie z naszym modelem szczyt zakażeń przypadnie w połowie lutego i będzie wynosił ok. 60 tys. przypadków dziennie. Inne dane mówią o nawet 140 tys. zakażeń – powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski. Poinformował, że we wtorek może być więcej niż 20 tys. zachorowań.

Górnik Łęczna wyleciał do Turcji
film

Górnik Łęczna wyleciał do Turcji

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli pierwszy etap przygotowań do rundy wiosennej efektowną wygraną z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W poniedziałek Maciej Gostomski i spółka zameldowali się w klubie skąd wyruszyli na zgrupowanie do tureckiej Antalyi

Zawiesza, a jednak wraca. Burmistrz Włodawy zatęsknił do lewicy

Zawiesza, a jednak wraca. Burmistrz Włodawy zatęsknił do lewicy

Mimo nawiązania współpracy z PiS burmistrz Włodawy chce być członkiem Nowej Lewicy. Wiesław Muszyński przekonał lubelskich kolegów, że porozumienie z partią rządzącym dotyczy tylko samorządu. Ale będzie musiał się wytłumaczyć centrali swojej partii.

Filmowe przeboje w Filharmonii. Dwa koncerty karnawałowe
21 stycznia 2022, 19:00

Filmowe przeboje w Filharmonii. Dwa koncerty karnawałowe

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty karnawałowe, podczas których będzie można usłyszeć największe przeboje muzyki filmowej i musicalowej. Wydarzenia odbędą się 21 stycznia o godz. 19 i 22 stycznia o godz. 18.

Niedzielski: namawiałem ekspertów do pozostania w Radzie Medycznej

Niedzielski: namawiałem ekspertów do pozostania w Radzie Medycznej

Namawiałem ekspertów Rady Medycznej, którzy złożyli rezygnacje, do tego, żeby kontynuowali swoją misję mimo rozbieżności. Niestety nie przekonaliśmy ich, stąd zbliżamy się do końca funkcjonowania rady w tej formule – powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Ksiądz aresztowany za załatwianie fałszywych certyfikatów covidowych

Ksiądz aresztowany za załatwianie fałszywych certyfikatów covidowych

Ksiądz Łukasz Sz. jest jednym z tymczasowo aresztowanych ws. fałszowania certyfikatów covidowych – poinformowała w poniedziałek poznańska prokuratura. W ub. tygodniu zatrzymano w tej sprawie łącznie pięć osób, w tym dwóch żołnierzy.

Najpierw dziecko znalazło ciało ojca. Teraz w szpitalu w Lublinie na Covid-19 zmarła matka

Najpierw dziecko znalazło ciało ojca. Teraz w szpitalu w Lublinie na Covid-19 zmarła matka

Nie żyje 50-letnia pacjentka z Covid-19, która przez ponad tydzień walczyła o życie w lubelskim szpitalu. Nie zaszczepiła się, podobnie jak jej mąż, który zmarł w domu. Martwego ojca znalazło dziecko.

Lubelskie. Norki na kwarantannie z powodu koronawirusa

Lubelskie. Norki na kwarantannie z powodu koronawirusa

Licząca ok. trzech tysięcy ferma norek w Starym Zadybiu w powiecie ryckim została objęta kwarantanną po tym jak badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u pięciu osobników. Izolacja zwierząt potrwa 90 dni.

Seria włamań do domów koło Lublina. Alarmuje radny

Seria włamań do domów koło Lublina. Alarmuje radny

O „wzmożoną czujność” prosi mieszkańców Kamil Rarak, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Niemce. Apel radnego ma związek z włamaniami do domów w podlubelskich miejscowościach.

"Inspiracje Ziemią... Zakwitły Bursztynem" - nowa wystawa w Centrum Spotkania Kultur
20 stycznia 2022, 18:00

"Inspiracje Ziemią... Zakwitły Bursztynem" - nowa wystawa w Centrum Spotkania Kultur

Od 21 stycznia w Galerii City Project Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) będzie można podziwiać wystawę Krystyny Rudzkiej-Przychody i Lucjana Gazdy "Inspiracje Ziemią... Zakwitły Bursztynem". Wernisaż zostanie zorganizowany w czwartek, 20 stycznia o godz. 18.

Luxiona AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 8:4. Pokazali siłę w ataku

Luxiona AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 8:4. Pokazali siłę w ataku

Luxiona AZS UMCS Lublin udanie rozpoczęła ligową rywalizację w 2022 roku. Akademicy pokonali w Świdniku Heiro Rzeszów, choć spotkanie zaczęło się zdecydowanie lepiej dla gości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!