Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2012 r.
15:01
Edytuj ten wpis

Rozłam w lubelskim PiS. Odchodzi dziewięciu radnych

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 72 A A
Szefowie lubelskiego PiS byli przekonani, że za przewrotem stoi Piotr Kowalczyk (z prawej)
Szefowie lubelskiego PiS byli przekonani, że za przewrotem stoi Piotr Kowalczyk (z prawej)

Piotr Kowalczyk, przewodniczący Rady Miasta w Lublinie, oddaje legitymację partyjną. Razem z nim z klubu PiS odchodzi 8–9 radnych

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Postanowiliśmy zachować swoje zdanie i nie poddać się naciskom politycznym – tłumaczył na czwartkowej konferencji prasowej Krzysztof Siczek, przewodniczący nowego klubu „Wspólny Lublin”. – Partyjne rozgrywki nas nie interesują –mówił Kowalczyk.

Nawiązuje do sytuacji z zeszłego tygodnia. W głosowaniu w sprawie odwołania przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta, Leszka Daniewskiego z PO, dyscyplinę klubową próbowali wprowadzić szefowie PiS. Daniewski utrzymał funkcję, za to radni Prawa i Sprawiedliwości współpracujący z Żukiem odwołali Sylwestra Tułajewa z funkcji przewodniczącego klubu radnych PiS.

Liderzy PiS byli przekonani, że za przewrotem stoi Kowalczyk. Od dawna krytykowali go za zbyt daleko idącą współpracę z Żukiem. Dlatego senator Grzegorz Czelej, tymczasowy szef PiS w Lublinie, złożył w poniedziałek wniosek o wyrzucenie Kowalczyka z partii.

Kowalczyk nie pozostał dłużny. W czwartek poinformował, kto z byłych już radnych klubu PiS utworzy z nim nowy klub. To Krzysztof Siczek, Marcin Nowak, Mariusz Banach, Marcin Pogorzałek, Elżbieta Dados, Jadwiga Mach, Zbigniew Targoński, Marek Jakubowski i Zdzisław Drozd.

– Jeszcze się zastanawiam, mam problem. Mam kolegów po jednej i po drugiej stronie – mówi nam tymczasem Drozd.
– Nazwa „Wspólny Lublin” określi nasz program. Będziemy współpracować ze wszystkimi, którzy działają dla dobra miasta – stwierdził Siczek. Potwierdził współpracę z Żukiem, bo „większość jego propozycji jest mądrych i rzeczowych”.
– Prezydent Żuk jest z Platformy, więc oni przechodzą na stronę PO – ocenia Czelej. – Sytuacja wyjaśniła się, a nawet najgorsza prawda jest lepsza niż jej ukrywanie. Od dwóch lat postępował rozpad naszego klubu i próby przeciągnięcia jego członków na stronę prezydenta m.in. stanowiskami. Nie mogliśmy tego tolerować.

Czytaj też w Magazynie



Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Podgorski agent Pisu / 14 września 2012 o 18:46
0
[quote name='kromka' timestamp='1347606289' post='674083']
10/10. Rzeczywiście czytając wpisy - ma się wrażenie,że są pisane jedną ręką. Zwracam uwagę na nast. kwestie. 1. P. Kowalczyk i jego kumple zostali wybrani z list PiS-u, startowali z logo tej partii, więc -co się nie zdarzy - powinni oddać mandaty. Moim zdaniem postąpili wyjątkowo podle; własne interesiki przekładają ponad przyzwoitość. Głosowałem na p. Kowalczyka, ale już mojego głosu miał nie będzie. 2. Ci wszyscy, którzy w amoku piszą i piszą, nie chcą dostrzec jednej oczywistej sprawy. To, że prez. Żuk miał opozycję - to b. dobrze; trzeba było kompromisów i rozmów. Terraz p. prez. będzie robił co będzie chciał. Czy na tym polega dobro miasta? Raczej jest to groźne dla miasta, gdy ktoś ma pełną władzę. 3. Rozłamowcy wiedzą co robią; nie utworzyli klubu np. PJN czy innej zdychającej partii, ale celują w PO. Zamapiętajmy tych typów - nast. wybory już na 2 lata.
[/quote]

Sylwester znowu sie produkujesz. Zrozum, Pisu w Lublinie juz nie ma.
[quote name='kromka' timestamp='1347606289' post='674083']
10/10. Rzeczywiście czytając wpisy - ma się wrażenie,że są pisane jedną ręką. Zwracam uwagę na nast. kwestie. 1. P. Kowalczyk i jego kumple zostali wybrani z list PiS-u, startowali z logo tej partii, więc -co się nie zdarzy - powinni oddać mandaty. Moim zdaniem postąpili wyjątkowo podle; własne interesiki przekładają ponad przyzwoitość. Głosowałem na p. Kowalczyka, ale już mojego głosu miał nie będzie. 2. Ci wszyscy, którzy w amoku piszą i piszą, nie chc... rozwiń
Avatar
jaro / 14 września 2012 o 17:27
0
oj cymbał czelejasty chciałby robić wszystko na złość aby dokopać rządzącym, może pomyśli o mieszkańcach , a sam niech spada do łęcznej
Avatar
heh / 14 września 2012 o 14:26
0
[quote name='koter' timestamp='1347619456' post='674177']
Ludzie bez przesady, syn, wujek, katecheta...etc. To takie pisowskie babranie w życiorysach.Można znaleźć i innych np. żony posłów z pis i co????
[/quote]
Bez przesady? Może przynajmniej niektórzy otworzą oczy i zrozumieją, że hasła typu "Wspólny Lublin" "To nasz kraj" itp nie znaczą, że rządzący mają na myśli interes miasta i jego mieszkańców tylko swój.
[quote name='koter' timestamp='1347619456' post='674177']
Ludzie bez przesady, syn, wujek, katecheta...etc. To takie pisowskie babranie w życiorysach.Można znaleźć i innych np. żony posłów z pis i co????
[/quote]
Bez przesady? Może przynajmniej niektórzy otworzą oczy i zrozumieją, że hasła typu "Wspólny Lublin" "To nasz kraj" itp nie znaczą, że rządzący mają na myśli interes miasta i jego mieszkańców tylko swój. rozwiń
Avatar
koter / 14 września 2012 o 12:44
0
[quote name='hihi i tyle' timestamp='1347598862' post='674041']
Wspólna Kasa od Miasta czy Wspólny Lublin

Krzysztof Siczek -Zatrudniony jako wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin gdzie największym udziałowcem jest miasto Lublin. Żona pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin.
Zdzisław Targoński - Kierownik w Lubelskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej właścicielem którego jest miasto Lublin.
Marcin Pogorzałek - Dyrektor w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej korzystającym z coraz liczniejszych i coraz hojniejszych dotacji miasta Lublin
Marek Jakubowski - Pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin
Elżbieta Dados - Członkini powołanej przez Prezydenta Lublina Komisji Antyalkoholowej gdzie pobiera dietę.
Mariusz Banach -Katecheta w Szkole nr 16 podległej miastu Lublin
Jadwiga Mach - Córka Małgorzata Mach-Dudek zatrudniona w lipcu 2011 na stanowisku Dyrektora Wydziału Organizacyjnego, jednego z najważniejszych wydziałów w Ratuszu. Na stanowisko to nie było ogłoszonego konkursu. Zięć pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin
Zdzisław Drozd - Syn Jakub Drozd zatrudniony w czasie tej kadencji w nowo utworzonej spółce miejskiej MOSiR (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji). Przez pewien okres zatrudniony był na umowę zlecenie, obecnie w marketingu spółki (od lipca 2011)

i to cała prawda
[/quote]
Ludzie bez przesady, syn, wujek, katecheta...etc. To takie pisowskie babranie w życiorysach.Można znaleźć i innych np. żony posłów z pis i co????
[quote name='hihi i tyle' timestamp='1347598862' post='674041']
Wspólna Kasa od Miasta czy Wspólny Lublin

Krzysztof Siczek -Zatrudniony jako wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin gdzie największym udziałowcem jest miasto Lublin. Żona pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin.
Zdzisław Targoński - Kierownik w Lubelskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej właścicielem którego jest miasto Lublin.
Marcin Pogorzałek - Dyrektor w Polskim K... rozwiń
Avatar
kromka / 14 września 2012 o 09:04
0
[quote name='hmm' timestamp='1347554177' post='673825']
Nie rozumiem skąd ten entuzjazm? Chyba, że te wpisy są pochodzą od klakierów Kowalczyka, to rozumiem. Sam fakt wystąpienia z partii o niczym nie świadczy. Kowalczyk i jego koledzy pokazali tylko, że przestało im się opłacać służyć interesom partii.

To jest dość typowa zagrywka wśród tych, którzy mają chrapkę na fotel prezydenta miasta. Niektórym dzięki takiemu sileniu się na niezależność nawet udaje się wygrać wybory. Tylko potem okazuje się, że mieszkańcy wcale na tym nie skorzystali i przekonują się, że wybrali wilka w owczej skórze.
[/quote]

[quote name='hmm' timestamp='1347554177' post='673825']
Nie rozumiem skąd ten entuzjazm? Chyba, że te wpisy są pochodzą od klakierów Kowalczyka, to rozumiem. Sam fakt wystąpienia z partii o niczym nie świadczy. Kowalczyk i jego koledzy pokazali tylko, że przestało im się opłacać służyć interesom partii.

To jest dość typowa zagrywka wśród tych, którzy mają chrapkę na fotel prezydenta miasta. Niektórym dzięki takiemu sileniu się na niezależność nawet udaje się wygrać wybory. Tylko potem okazuje się, że mieszkańcy wcale na tym nie skorzystali i przekonują się, że wybrali wilka w owczej skórze.
[/quote]



10/10. Rzeczywiście czytając wpisy - ma się wrażenie,że są pisane jedną ręką. Zwracam uwagę na nast. kwestie. 1. P. Kowalczyk i jego kumple zostali wybrani z list PiS-u, startowali z logo tej partii, więc -co się nie zdarzy - powinni oddać mandaty. Moim zdaniem postąpili wyjątkowo podle; własne interesiki przekładają ponad przyzwoitość. Głosowałem na p. Kowalczyka, ale już mojego głosu miał nie będzie. 2. Ci wszyscy, którzy w amoku piszą i piszą, nie chcą dostrzec jednej oczywistej sprawy. To, że prez. Żuk miał opozycję - to b. dobrze; trzeba było kompromisów i rozmów. Terraz p. prez. będzie robił co będzie chciał. Czy na tym polega dobro miasta? Raczej jest to groźne dla miasta, gdy ktoś ma pełną władzę. 3. Rozłamowcy wiedzą co robią; nie utworzyli klubu np. PJN czy innej zdychającej partii, ale celują w PO. Zamapiętajmy tych typów - nast. wybory już na 2 lata.
[quote name='hmm' timestamp='1347554177' post='673825']
Nie rozumiem skąd ten entuzjazm? Chyba, że te wpisy są pochodzą od klakierów Kowalczyka, to rozumiem. Sam fakt wystąpienia z partii o niczym nie świadczy. Kowalczyk i jego koledzy pokazali tylko, że przestało im się opłacać służyć interesom partii.

To jest dość typowa zagrywka wśród tych, którzy mają chrapkę na fotel prezydenta miasta. Niektórym dzięki takiemu sileniu się na niezależność nawet udaje się wygrać wybory. Tylko potem okazuje się, ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 14 września 2012 o 08:58
0
Na odpowiedź na pytanie czy ta decyzja jest dobra czy zła trzeba poczekać z rok może dwa...wtedy też Mieszkańcy Lublina ocenią sami czy współpraca nowego klubu w Radzie Miasta z Prezydentem Żukiem jest faktycznie korzystna.
Rozliczymy tych radnych w wyborach za 2 lata. Trzeba jednak pamiętać, żeby barwy partyjne nie przysłoniły oczu i ocena ich działań była ze względu na ich faktyczną pracę ....
Ja osobiście daje im kredyt zaufania... niech dadzą z siebie to co najlepsze dla Miasta Lublin.
Avatar
ktosik / 14 września 2012 o 08:57
0
Oj, Dzienniku i Redaktorze od artykułu, jakoś Wam się PiS spodobał, a swoja drogą co słychać w strukturach lubelskiej PO, pewnie sielanka?? Może tak trochę więcej otwartości w informowaniu czytelników, w końcu czasy "Sztandaru Ludu" juz odeszły.
Avatar
Andrzej / 14 września 2012 o 08:57
0
Na odpowiedź na pytanie czy ta decyzja jest dobra czy zła trzeba poczekać z rok może dwa...wtedy też Mieszkańcy Lublina ocenią sami czy współpraca nowego klubu w Radzie Miasta z Prezydentem Żukiem jest faktycznie korzystna.
Rozliczymy tych radnych w wyborach za 2 lata. Trzeba jednak pamiętać, żeby barwy partyjne nie przysłoniły oczu i ocena ich działań była ze względu na ich faktyczną pracę ....
Ja osobiście daje im kredyt zaufania... niech dadzą z siebie to co najlepsze dla Miasta Lublin.
Avatar
ktosik / 14 września 2012 o 08:57
0
Oj, Dzienniku i Redaktorze od artykułu, jakoś Wam się PiS spodobał, a swoja drogą co słychać w strukturach lubelskiej PO, pewnie sielanka?? Może tak trochę więcej otwartości w informowaniu czytelników, w końcu czasy "Sztandaru Ludu" juz odeszły.
Avatar
ktosik / 14 września 2012 o 08:56
0
Oj, Dzienniku i Redaktorze od artykułu, jakoś Wam się PiS spodobał, a swoja drogą co słychać w strukturach lubelskiej PO, pewnie sielanka?? Może tak trochę więcej otwartości w informowaniu czytelników, w końcu czasy "Sztandaru Ludu" juz odeszły.
Avatar
Podgorski agent Pisu / 14 września 2012 o 18:46
0
[quote name='kromka' timestamp='1347606289' post='674083']
10/10. Rzeczywiście czytając wpisy - ma się wrażenie,że są pisane jedną ręką. Zwracam uwagę na nast. kwestie. 1. P. Kowalczyk i jego kumple zostali wybrani z list PiS-u, startowali z logo tej partii, więc -co się nie zdarzy - powinni oddać mandaty. Moim zdaniem postąpili wyjątkowo podle; własne interesiki przekładają ponad przyzwoitość. Głosowałem na p. Kowalczyka, ale już mojego głosu miał nie będzie. 2. Ci wszyscy, którzy w amoku piszą i piszą, nie chcą dostrzec jednej oczywistej sprawy. To, że prez. Żuk miał opozycję - to b. dobrze; trzeba było kompromisów i rozmów. Terraz p. prez. będzie robił co będzie chciał. Czy na tym polega dobro miasta? Raczej jest to groźne dla miasta, gdy ktoś ma pełną władzę. 3. Rozłamowcy wiedzą co robią; nie utworzyli klubu np. PJN czy innej zdychającej partii, ale celują w PO. Zamapiętajmy tych typów - nast. wybory już na 2 lata.
[/quote]

Sylwester znowu sie produkujesz. Zrozum, Pisu w Lublinie juz nie ma.
[quote name='kromka' timestamp='1347606289' post='674083']
10/10. Rzeczywiście czytając wpisy - ma się wrażenie,że są pisane jedną ręką. Zwracam uwagę na nast. kwestie. 1. P. Kowalczyk i jego kumple zostali wybrani z list PiS-u, startowali z logo tej partii, więc -co się nie zdarzy - powinni oddać mandaty. Moim zdaniem postąpili wyjątkowo podle; własne interesiki przekładają ponad przyzwoitość. Głosowałem na p. Kowalczyka, ale już mojego głosu miał nie będzie. 2. Ci wszyscy, którzy w amoku piszą i piszą, nie chc... rozwiń
Avatar
jaro / 14 września 2012 o 17:27
0
oj cymbał czelejasty chciałby robić wszystko na złość aby dokopać rządzącym, może pomyśli o mieszkańcach , a sam niech spada do łęcznej
Avatar
heh / 14 września 2012 o 14:26
0
[quote name='koter' timestamp='1347619456' post='674177']
Ludzie bez przesady, syn, wujek, katecheta...etc. To takie pisowskie babranie w życiorysach.Można znaleźć i innych np. żony posłów z pis i co????
[/quote]
Bez przesady? Może przynajmniej niektórzy otworzą oczy i zrozumieją, że hasła typu "Wspólny Lublin" "To nasz kraj" itp nie znaczą, że rządzący mają na myśli interes miasta i jego mieszkańców tylko swój.
[quote name='koter' timestamp='1347619456' post='674177']
Ludzie bez przesady, syn, wujek, katecheta...etc. To takie pisowskie babranie w życiorysach.Można znaleźć i innych np. żony posłów z pis i co????
[/quote]
Bez przesady? Może przynajmniej niektórzy otworzą oczy i zrozumieją, że hasła typu "Wspólny Lublin" "To nasz kraj" itp nie znaczą, że rządzący mają na myśli interes miasta i jego mieszkańców tylko swój. rozwiń
Avatar
koter / 14 września 2012 o 12:44
0
[quote name='hihi i tyle' timestamp='1347598862' post='674041']
Wspólna Kasa od Miasta czy Wspólny Lublin

Krzysztof Siczek -Zatrudniony jako wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin gdzie największym udziałowcem jest miasto Lublin. Żona pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin.
Zdzisław Targoński - Kierownik w Lubelskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej właścicielem którego jest miasto Lublin.
Marcin Pogorzałek - Dyrektor w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej korzystającym z coraz liczniejszych i coraz hojniejszych dotacji miasta Lublin
Marek Jakubowski - Pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin
Elżbieta Dados - Członkini powołanej przez Prezydenta Lublina Komisji Antyalkoholowej gdzie pobiera dietę.
Mariusz Banach -Katecheta w Szkole nr 16 podległej miastu Lublin
Jadwiga Mach - Córka Małgorzata Mach-Dudek zatrudniona w lipcu 2011 na stanowisku Dyrektora Wydziału Organizacyjnego, jednego z najważniejszych wydziałów w Ratuszu. Na stanowisko to nie było ogłoszonego konkursu. Zięć pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin
Zdzisław Drozd - Syn Jakub Drozd zatrudniony w czasie tej kadencji w nowo utworzonej spółce miejskiej MOSiR (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji). Przez pewien okres zatrudniony był na umowę zlecenie, obecnie w marketingu spółki (od lipca 2011)

i to cała prawda
[/quote]
Ludzie bez przesady, syn, wujek, katecheta...etc. To takie pisowskie babranie w życiorysach.Można znaleźć i innych np. żony posłów z pis i co????
[quote name='hihi i tyle' timestamp='1347598862' post='674041']
Wspólna Kasa od Miasta czy Wspólny Lublin

Krzysztof Siczek -Zatrudniony jako wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin gdzie największym udziałowcem jest miasto Lublin. Żona pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji należącym do miasta Lublin.
Zdzisław Targoński - Kierownik w Lubelskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej właścicielem którego jest miasto Lublin.
Marcin Pogorzałek - Dyrektor w Polskim K... rozwiń
Avatar
kromka / 14 września 2012 o 09:04
0
[quote name='hmm' timestamp='1347554177' post='673825']
Nie rozumiem skąd ten entuzjazm? Chyba, że te wpisy są pochodzą od klakierów Kowalczyka, to rozumiem. Sam fakt wystąpienia z partii o niczym nie świadczy. Kowalczyk i jego koledzy pokazali tylko, że przestało im się opłacać służyć interesom partii.

To jest dość typowa zagrywka wśród tych, którzy mają chrapkę na fotel prezydenta miasta. Niektórym dzięki takiemu sileniu się na niezależność nawet udaje się wygrać wybory. Tylko potem okazuje się, że mieszkańcy wcale na tym nie skorzystali i przekonują się, że wybrali wilka w owczej skórze.
[/quote]

[quote name='hmm' timestamp='1347554177' post='673825']
Nie rozumiem skąd ten entuzjazm? Chyba, że te wpisy są pochodzą od klakierów Kowalczyka, to rozumiem. Sam fakt wystąpienia z partii o niczym nie świadczy. Kowalczyk i jego koledzy pokazali tylko, że przestało im się opłacać służyć interesom partii.

To jest dość typowa zagrywka wśród tych, którzy mają chrapkę na fotel prezydenta miasta. Niektórym dzięki takiemu sileniu się na niezależność nawet udaje się wygrać wybory. Tylko potem okazuje się, że mieszkańcy wcale na tym nie skorzystali i przekonują się, że wybrali wilka w owczej skórze.
[/quote]



10/10. Rzeczywiście czytając wpisy - ma się wrażenie,że są pisane jedną ręką. Zwracam uwagę na nast. kwestie. 1. P. Kowalczyk i jego kumple zostali wybrani z list PiS-u, startowali z logo tej partii, więc -co się nie zdarzy - powinni oddać mandaty. Moim zdaniem postąpili wyjątkowo podle; własne interesiki przekładają ponad przyzwoitość. Głosowałem na p. Kowalczyka, ale już mojego głosu miał nie będzie. 2. Ci wszyscy, którzy w amoku piszą i piszą, nie chcą dostrzec jednej oczywistej sprawy. To, że prez. Żuk miał opozycję - to b. dobrze; trzeba było kompromisów i rozmów. Terraz p. prez. będzie robił co będzie chciał. Czy na tym polega dobro miasta? Raczej jest to groźne dla miasta, gdy ktoś ma pełną władzę. 3. Rozłamowcy wiedzą co robią; nie utworzyli klubu np. PJN czy innej zdychającej partii, ale celują w PO. Zamapiętajmy tych typów - nast. wybory już na 2 lata.
[quote name='hmm' timestamp='1347554177' post='673825']
Nie rozumiem skąd ten entuzjazm? Chyba, że te wpisy są pochodzą od klakierów Kowalczyka, to rozumiem. Sam fakt wystąpienia z partii o niczym nie świadczy. Kowalczyk i jego koledzy pokazali tylko, że przestało im się opłacać służyć interesom partii.

To jest dość typowa zagrywka wśród tych, którzy mają chrapkę na fotel prezydenta miasta. Niektórym dzięki takiemu sileniu się na niezależność nawet udaje się wygrać wybory. Tylko potem okazuje się, ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 14 września 2012 o 08:58
0
Na odpowiedź na pytanie czy ta decyzja jest dobra czy zła trzeba poczekać z rok może dwa...wtedy też Mieszkańcy Lublina ocenią sami czy współpraca nowego klubu w Radzie Miasta z Prezydentem Żukiem jest faktycznie korzystna.
Rozliczymy tych radnych w wyborach za 2 lata. Trzeba jednak pamiętać, żeby barwy partyjne nie przysłoniły oczu i ocena ich działań była ze względu na ich faktyczną pracę ....
Ja osobiście daje im kredyt zaufania... niech dadzą z siebie to co najlepsze dla Miasta Lublin.
Avatar
ktosik / 14 września 2012 o 08:57
0
Oj, Dzienniku i Redaktorze od artykułu, jakoś Wam się PiS spodobał, a swoja drogą co słychać w strukturach lubelskiej PO, pewnie sielanka?? Może tak trochę więcej otwartości w informowaniu czytelników, w końcu czasy "Sztandaru Ludu" juz odeszły.
Avatar
Andrzej / 14 września 2012 o 08:57
0
Na odpowiedź na pytanie czy ta decyzja jest dobra czy zła trzeba poczekać z rok może dwa...wtedy też Mieszkańcy Lublina ocenią sami czy współpraca nowego klubu w Radzie Miasta z Prezydentem Żukiem jest faktycznie korzystna.
Rozliczymy tych radnych w wyborach za 2 lata. Trzeba jednak pamiętać, żeby barwy partyjne nie przysłoniły oczu i ocena ich działań była ze względu na ich faktyczną pracę ....
Ja osobiście daje im kredyt zaufania... niech dadzą z siebie to co najlepsze dla Miasta Lublin.
Avatar
ktosik / 14 września 2012 o 08:57
0
Oj, Dzienniku i Redaktorze od artykułu, jakoś Wam się PiS spodobał, a swoja drogą co słychać w strukturach lubelskiej PO, pewnie sielanka?? Może tak trochę więcej otwartości w informowaniu czytelników, w końcu czasy "Sztandaru Ludu" juz odeszły.
Avatar
ktosik / 14 września 2012 o 08:56
0
Oj, Dzienniku i Redaktorze od artykułu, jakoś Wam się PiS spodobał, a swoja drogą co słychać w strukturach lubelskiej PO, pewnie sielanka?? Może tak trochę więcej otwartości w informowaniu czytelników, w końcu czasy "Sztandaru Ludu" juz odeszły.
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!