Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2012 r.
18:07
Edytuj ten wpis

Rusza budowa biurowca przy Lipowej. Koniec placu przy "Koziołku”

0 19 A A
Firma DK-Med planowała tu swoją inwestycję od kilku lat. Już w 2010 roku przedstawiła pierwszy proje
Firma DK-Med planowała tu swoją inwestycję od kilku lat. Już w 2010 roku przedstawiła pierwszy proje

Za kilka dni rozpocznie się budowa biurowca przy ul. Lipowej. To pierwszy etap większego projektu. Prace zakończą się w przyszłym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za inwestycją stoi lubelska firma DK-Med. Spółka ma już pozwolenie na budowę. Wybrała także generalnego wykonawcę.

– Za parę dni wejdzie on na plac budowy – zapowiada Zbigniew Nowak, właściciel DK-Medu. – Wykonaniem robót zajmie się firma Henpol. Postawiliśmy na lubelskiego wykonawcę. Chcemy w ten sposób wspierać lokalnych przedsiębiorców.

Świadczyć ma o tym nie tylko wybór generalnego wykonawcy. Projekt biurowca przygotowała lubelska pracownia JPA, Tomasza Jabłońskiego.

– Budynek powstanie w pierzei ul. Lipowej – mówi architekt. – W planie jest również podziemny parking, a w przyszłości zabudowanie sąsiednich działek.
Inwestor nie przedstawia jeszcze wizualizacji nowego biurowca. Wiadomo jedynie, że gmach będzie miał cztery kondygnacje. Powierzchnia budynku to 1700 mkw.

– Obecnie negocjujemy z przyszłymi najemcami – dodaje Nowak. – Nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów. Zakończenie budowy planujemy na drugą połowę przyszłego roku.

Biurowiec zajmie tylko część przestrzeni wzdłuż ul. Lipowej, między ul. Sądową, a supermarketem LSS "Społem”. Dziś jest tam m.in. parking, ale już niebawem kierowcy będą musieli przenieść się w inne miejsce. Nowy budynek DK-Med to fragment większego projektu. Docelowo, firma chce rozbudować gmach, we współpracy z właścicielem sąsiedniej działki, LSS "Społem”. W miejscu starego supermarketu mają powstać nowoczesne delikatesy. Obie strony nie zawarły jednak w tej sprawie ostatecznego porozumienia. To oznacza, że rozpoczęcia prac przy kolejnym etapie inwestycji można się spodziewać dopiero w 2014 roku.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
En / 29 grudnia 2012 o 00:41
0
Czy ktoś wyobraża sobie Warszawę bez wstępu do centrum?
[url="http://natemat.pl/4631,centrum-warszawy-zamkniete-dla-samochodow-sa-takie-plany"]http://natemat.pl/46...-sa-takie-plany[/url]
Avatar
Jam / 11 grudnia 2012 o 15:15
0
[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. [/quote]
[color=#008000]Zatem Twoja propozycja to wysadzenie ludzi z autobusów i przerzucenie ich w tryb pieszego po całym centrum? [/color]

[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']W Polsce miasta nie są wielkie, więc centrum każdego z nich to tylko niewielka część miasta, do której dojazd powinien być ogólnodostępny z wykluczeniem właśnie "dużych" samochodów. [/quote]
[color=#008000]Miasta są niewielkie co implikuje do nieograniczonego dostępu do ich centrów – jeszcze mniejszych kawałków miasta. Brawo! Miasta mamy małe to pchajmy ile się da samochodów. Autobusy fe! Autobus – długości 12metrów zajmie tyle samo powierzchni na drodze co powiedzmy 3 samochody osobowe. W nich – pobożne życzenia – zmieści się 3*5 osób = 15 osób. Na tej samej przestrzeni do autobusy w komfortowych warunkach wejdzie 40 osób lub 70 studentów niezwracających uwagę na wygody [/color]

[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']Poza tym jest tyle pobudowanych lokali do wynajęcia, że zabudowywanie miasta nie ma sensu, a już na pewno zabudowywanie jego centrum. Wolna przestrzeń nikomu nie zaszkodziła. Tym bardziej, że i tak jest jej w Centrum mało.
[/quote]
[color=#008000]Istotą miasta jest to, że ma ściśle zabudowane centrum i skupione w nim wiele funkcji. To nie wieś, żeby domy były rozsiane po niezliczonych ha powierzchni. Zabudowa miasta właśnie ma sens.[/color]
[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. [/quote]
[color=#008000]Zatem Twoja propozycja to wysadzenie ludzi z autobusów i przerzucenie ich w tryb pieszego po całym centrum? [/color]

[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']W Polsce miasta nie są wielkie, więc centrum każdego z nich to tylko niewielka część... rozwiń
Avatar
MIESZKANIEC / 14 listopada 2012 o 12:19
0
A mieszkańcy niech sobie samochody do domu wnoszą ! Nie no bo po co mieszkańcom parkingi? Niech płacą za miejsce parkingowe pod swoim domem, co oczywiście nie wiąże się z tym, że na pewno to miejsce gdzieś będzie. Nie no tak.. ale jest przecież cudownie!
Avatar
anka / 14 listopada 2012 o 11:10
0
W Centrum nie tylko się pracuje. Tam przyjeżdża się coś załatwić, albo kupić, dlatego nikt nie będzie wysiadał przed strefą i przesiadał się w autobus. Byłoby to po prostu deb***izmem. Dlatego właśnie parkingi w centrum powinny być. A czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. Druga sprawa to taka, że Lublin wbrew wyobrażeniom niektórych to niewielkie miasto, zatem zamykanie jakiejkolwiek dzielnicy i robienie z niej trasy wycieczek jest pomyłką. Czy ktoś wyobraża sobie Warszawę bez wstępu do centrum? To niech sobie może wyobrazi np.: Puławy. W Polsce miasta nie są wielkie, więc centrum każdego z nich to tylko niewielka część miasta, do której dojazd powinien być ogólnodostępny z wykluczeniem właśnie "dużych" samochodów. Od tego są obwodnice i strefy. A biurowców ci u nas dostatek. Podobnie jak marketów w centrum dzielnic (bo co to by było, gdyby ktoś musiał dojechać na peryferie miasta). Poza tym jest tyle pobudowanych lokali do wynajęcia, że zabudowywanie miasta nie ma sensu, a już na pewno zabudowywanie jego centrum. Wolna przestrzeń nikomu nie zaszkodziła. Tym bardziej, że i tak jest jej w Centrum mało.
W Centrum nie tylko się pracuje. Tam przyjeżdża się coś załatwić, albo kupić, dlatego nikt nie będzie wysiadał przed strefą i przesiadał się w autobus. Byłoby to po prostu deb***izmem. Dlatego właśnie parkingi w centrum powinny być. A czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. Druga sprawa to taka, że Lublin wbrew wyobrażeniom niektórych to niewielkie miasto, zatem zamykanie jakiejkolwiek dzielnicy i robienie z niej trasy wycieczek jest pomyłk... rozwiń
Avatar
Mateusz / 13 listopada 2012 o 19:43
0
najlepiej zabrać wszystkie parkingi, bo po co one są w Lublinie, przeciez po Lublinie żadne samochody nie jezdza, boze, jaki cały kraj takie i miasto, poprostu absurd goni absurd a tak na marginesie to jeszcze wiecej parkomatów poustawiajcie !
Avatar
makataka / 13 listopada 2012 o 18:59
0
taaaa... wszystko zabudowac...
Avatar
jw / 13 listopada 2012 o 14:44
0
Tiaaaa,wszyscy jadący do centrum mają bardzo wielkie pakunki tere fere
Avatar
gg / 13 listopada 2012 o 14:43
0
Już dawno nie jeżdżę do centrum samochodem.Szybciej dostane się autobusem,ale jak tyłek przyrośnięty do fotela auta to nic nie poradzę
Avatar
August / 13 listopada 2012 o 14:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1352799465' post='692798']
możesz jezdzic autobusem lub trolejbusem,o co ci chodzi?
[/quote]

Jasnowidz jesteś? Medium wszechwiedzące?
Skąd wiesz, że może autobusem?
A może jest, tak jak ja, drobnym lubelskim przedsiębiorcą, który do klienta (także tego w centrum) musi taszczyć laptopa, projektor, pudło materiałów promocyjnych i rozkładany ekran, i takich klientów w ciągu dnia musi odskoczyć kilku, więc liczy się czas?

To zastanawiające, że tego typu osobnicy (w warunkach lubelskich to najczęściej nawiedzeni rowerowi fanboje) nigdy, absolutnie przenigdy nie zapytają, jakie są powody tego, że ktoś zamiast mpk czy, powiedzmy, motocykla wybiera auto. Nie, oni zawsze wszystko wiedzą lepiej z góry i od razu ferują wyroki. Dla nich samochód to złooo, nawet jeśli jest narzędziem pracy.
[quote name='Gość' timestamp='1352799465' post='692798']
możesz jezdzic autobusem lub trolejbusem,o co ci chodzi?
[/quote]

Jasnowidz jesteś? Medium wszechwiedzące?
Skąd wiesz, że może autobusem?
A może jest, tak jak ja, drobnym lubelskim przedsiębiorcą, który do klienta (także tego w centrum) musi taszczyć laptopa, projektor, pudło materiałów promocyjnych i rozkładany ekran, i takich klientów w ciągu dnia musi odskoczyć kilku, więc liczy się czas?

To zastanawiające, że... rozwiń
Avatar
mmm / 13 listopada 2012 o 14:13
0
[url="http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=97278036"]http://www.skyscrape....php?p=97278036[/url] stary i nowy projekt, obydwu sporo brakuje, takie miejsce w takim mieście zasługuje na zdecydowanie więcej
Avatar
En / 29 grudnia 2012 o 00:41
0
Czy ktoś wyobraża sobie Warszawę bez wstępu do centrum?
[url="http://natemat.pl/4631,centrum-warszawy-zamkniete-dla-samochodow-sa-takie-plany"]http://natemat.pl/46...-sa-takie-plany[/url]
Avatar
Jam / 11 grudnia 2012 o 15:15
0
[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. [/quote]
[color=#008000]Zatem Twoja propozycja to wysadzenie ludzi z autobusów i przerzucenie ich w tryb pieszego po całym centrum? [/color]

[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']W Polsce miasta nie są wielkie, więc centrum każdego z nich to tylko niewielka część miasta, do której dojazd powinien być ogólnodostępny z wykluczeniem właśnie "dużych" samochodów. [/quote]
[color=#008000]Miasta są niewielkie co implikuje do nieograniczonego dostępu do ich centrów – jeszcze mniejszych kawałków miasta. Brawo! Miasta mamy małe to pchajmy ile się da samochodów. Autobusy fe! Autobus – długości 12metrów zajmie tyle samo powierzchni na drodze co powiedzmy 3 samochody osobowe. W nich – pobożne życzenia – zmieści się 3*5 osób = 15 osób. Na tej samej przestrzeni do autobusy w komfortowych warunkach wejdzie 40 osób lub 70 studentów niezwracających uwagę na wygody [/color]

[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']Poza tym jest tyle pobudowanych lokali do wynajęcia, że zabudowywanie miasta nie ma sensu, a już na pewno zabudowywanie jego centrum. Wolna przestrzeń nikomu nie zaszkodziła. Tym bardziej, że i tak jest jej w Centrum mało.
[/quote]
[color=#008000]Istotą miasta jest to, że ma ściśle zabudowane centrum i skupione w nim wiele funkcji. To nie wieś, żeby domy były rozsiane po niezliczonych ha powierzchni. Zabudowa miasta właśnie ma sens.[/color]
[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. [/quote]
[color=#008000]Zatem Twoja propozycja to wysadzenie ludzi z autobusów i przerzucenie ich w tryb pieszego po całym centrum? [/color]

[quote name='anka' timestamp='1352887819' post='693177']W Polsce miasta nie są wielkie, więc centrum każdego z nich to tylko niewielka część... rozwiń
Avatar
MIESZKANIEC / 14 listopada 2012 o 12:19
0
A mieszkańcy niech sobie samochody do domu wnoszą ! Nie no bo po co mieszkańcom parkingi? Niech płacą za miejsce parkingowe pod swoim domem, co oczywiście nie wiąże się z tym, że na pewno to miejsce gdzieś będzie. Nie no tak.. ale jest przecież cudownie!
Avatar
anka / 14 listopada 2012 o 11:10
0
W Centrum nie tylko się pracuje. Tam przyjeżdża się coś załatwić, albo kupić, dlatego nikt nie będzie wysiadał przed strefą i przesiadał się w autobus. Byłoby to po prostu deb***izmem. Dlatego właśnie parkingi w centrum powinny być. A czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. Druga sprawa to taka, że Lublin wbrew wyobrażeniom niektórych to niewielkie miasto, zatem zamykanie jakiejkolwiek dzielnicy i robienie z niej trasy wycieczek jest pomyłką. Czy ktoś wyobraża sobie Warszawę bez wstępu do centrum? To niech sobie może wyobrazi np.: Puławy. W Polsce miasta nie są wielkie, więc centrum każdego z nich to tylko niewielka część miasta, do której dojazd powinien być ogólnodostępny z wykluczeniem właśnie "dużych" samochodów. Od tego są obwodnice i strefy. A biurowców ci u nas dostatek. Podobnie jak marketów w centrum dzielnic (bo co to by było, gdyby ktoś musiał dojechać na peryferie miasta). Poza tym jest tyle pobudowanych lokali do wynajęcia, że zabudowywanie miasta nie ma sensu, a już na pewno zabudowywanie jego centrum. Wolna przestrzeń nikomu nie zaszkodziła. Tym bardziej, że i tak jest jej w Centrum mało.
W Centrum nie tylko się pracuje. Tam przyjeżdża się coś załatwić, albo kupić, dlatego nikt nie będzie wysiadał przed strefą i przesiadał się w autobus. Byłoby to po prostu deb***izmem. Dlatego właśnie parkingi w centrum powinny być. A czego nie powinno być? Właśnie autobusów, trolejbusów i samochodów ciężarowych. Po Centrum powinny jeździć busiki i niewielkie wozy dostawcze. Druga sprawa to taka, że Lublin wbrew wyobrażeniom niektórych to niewielkie miasto, zatem zamykanie jakiejkolwiek dzielnicy i robienie z niej trasy wycieczek jest pomyłk... rozwiń
Avatar
Mateusz / 13 listopada 2012 o 19:43
0
najlepiej zabrać wszystkie parkingi, bo po co one są w Lublinie, przeciez po Lublinie żadne samochody nie jezdza, boze, jaki cały kraj takie i miasto, poprostu absurd goni absurd a tak na marginesie to jeszcze wiecej parkomatów poustawiajcie !
Avatar
makataka / 13 listopada 2012 o 18:59
0
taaaa... wszystko zabudowac...
Avatar
jw / 13 listopada 2012 o 14:44
0
Tiaaaa,wszyscy jadący do centrum mają bardzo wielkie pakunki tere fere
Avatar
gg / 13 listopada 2012 o 14:43
0
Już dawno nie jeżdżę do centrum samochodem.Szybciej dostane się autobusem,ale jak tyłek przyrośnięty do fotela auta to nic nie poradzę
Avatar
August / 13 listopada 2012 o 14:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1352799465' post='692798']
możesz jezdzic autobusem lub trolejbusem,o co ci chodzi?
[/quote]

Jasnowidz jesteś? Medium wszechwiedzące?
Skąd wiesz, że może autobusem?
A może jest, tak jak ja, drobnym lubelskim przedsiębiorcą, który do klienta (także tego w centrum) musi taszczyć laptopa, projektor, pudło materiałów promocyjnych i rozkładany ekran, i takich klientów w ciągu dnia musi odskoczyć kilku, więc liczy się czas?

To zastanawiające, że tego typu osobnicy (w warunkach lubelskich to najczęściej nawiedzeni rowerowi fanboje) nigdy, absolutnie przenigdy nie zapytają, jakie są powody tego, że ktoś zamiast mpk czy, powiedzmy, motocykla wybiera auto. Nie, oni zawsze wszystko wiedzą lepiej z góry i od razu ferują wyroki. Dla nich samochód to złooo, nawet jeśli jest narzędziem pracy.
[quote name='Gość' timestamp='1352799465' post='692798']
możesz jezdzic autobusem lub trolejbusem,o co ci chodzi?
[/quote]

Jasnowidz jesteś? Medium wszechwiedzące?
Skąd wiesz, że może autobusem?
A może jest, tak jak ja, drobnym lubelskim przedsiębiorcą, który do klienta (także tego w centrum) musi taszczyć laptopa, projektor, pudło materiałów promocyjnych i rozkładany ekran, i takich klientów w ciągu dnia musi odskoczyć kilku, więc liczy się czas?

To zastanawiające, że... rozwiń
Avatar
mmm / 13 listopada 2012 o 14:13
0
[url="http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=97278036"]http://www.skyscrape....php?p=97278036[/url] stary i nowy projekt, obydwu sporo brakuje, takie miejsce w takim mieście zasługuje na zdecydowanie więcej
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 4 0

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 3 0

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 0

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 6 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 68 15

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 9 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie