Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2012 r.
13:18
Edytuj ten wpis

Samochód spłonął na ul. Narutowicza w Lublinie (zdjęcia)

0 10 A A
Samochód spłonął na ul. Narutowicza w Lublinie (Ewa)
Samochód spłonął na ul. Narutowicza w Lublinie (Ewa)

Samochód audi 80 stanął w ogniu na ul. Narutowicza w Lublinie. Wszystko wydarzyło się ok. godz. 11.40 - poinformowała nas Czytelniczka Dziennika Wschodniego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak wynika z relacji naszej Czytelniczki, audi 80 wyjechało z ul. Okopowej i skręciło w prawo w ul. Narutowicza. Z auta wydobywały się coraz większe płomienie.

- Mimo trąbienia samochodów jadących z naprzeciwka i znaków dawanych przez przechodniów, samochód jechał dalej. Kobieta, która go prowadziła zatrzymała się dopiero parę metrów przed hotelem Victoria. Na szczęście szybko zjawiła się straż pożarna i ugasiła samochód - relacjonuje pani Ewa.

Kierującej autem nic się nie stało. Jak informuje straż pożarna, powodem pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty wstępnie oszacowano na 5 tys. złotych.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 r. o 22:25
Tam powinno być: ul. Gabriela Narutowicza. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
pietrek / 29 grudnia 2012 r. o 19:14
Mam B4 z 1993 roku w świetnym stanie wartą 5 tys, skąd więc taka wielka wycena starej B3 ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 17:35
5 tyś. strat to chyba doliczyli koszty akcji straży pożarnej.
Avatar
qen / 29 grudnia 2012 r. o 17:11
głupia baba, myslała ze dojedzie do celu w palacym sie samochodzie
Avatar
basik / 29 grudnia 2012 r. o 17:11
Nic nie czuła,nie widziała?lampki kontrolne się nie świeciły?dobrze że w końcu się zatrzymała...
Avatar
jumy / 29 grudnia 2012 r. o 14:47
audi 80 ,straty 5 tys ?to pachnie prowokacja
Avatar
zlo / 29 grudnia 2012 r. o 14:46
to napewno byl zamach...
Avatar
ja / 29 grudnia 2012 r. o 14:27
ahahah dowcipnisie. straty 5 tys. zł
Avatar
gasic / 29 grudnia 2012 r. o 14:21
Dziwne, że nie zauważyłą płomieni hmm ?
Avatar
hiszpan / 29 grudnia 2012 r. o 14:20
Napewno Ci od Solarisa maczali w tym palce ;p
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 r. o 22:25
Tam powinno być: ul. Gabriela Narutowicza. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
pietrek / 29 grudnia 2012 r. o 19:14
Mam B4 z 1993 roku w świetnym stanie wartą 5 tys, skąd więc taka wielka wycena starej B3 ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 17:35
5 tyś. strat to chyba doliczyli koszty akcji straży pożarnej.
Avatar
qen / 29 grudnia 2012 r. o 17:11
głupia baba, myslała ze dojedzie do celu w palacym sie samochodzie
Avatar
basik / 29 grudnia 2012 r. o 17:11
Nic nie czuła,nie widziała?lampki kontrolne się nie świeciły?dobrze że w końcu się zatrzymała...
Avatar
jumy / 29 grudnia 2012 r. o 14:47
audi 80 ,straty 5 tys ?to pachnie prowokacja
Avatar
zlo / 29 grudnia 2012 r. o 14:46
to napewno byl zamach...
Avatar
ja / 29 grudnia 2012 r. o 14:27
ahahah dowcipnisie. straty 5 tys. zł
Avatar
gasic / 29 grudnia 2012 r. o 14:21
Dziwne, że nie zauważyłą płomieni hmm ?
Avatar
hiszpan / 29 grudnia 2012 r. o 14:20
Napewno Ci od Solarisa maczali w tym palce ;p
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

17-latka zatrzymana i skuta za pisanie kredą po chodniku w pobliżu kościoła
film

17-latka zatrzymana i skuta za pisanie kredą po chodniku w pobliżu kościoła

17-latka przed kościołem w Toruniu napisała na chodniku hasła poparcia dla środowiska LGBTQ+ i krytykujące Kościół. Jak relacjonuje, w pewnym momencie została skuta kajdankami przez policjantów.

Twórcze soboty dla dzieci w Galerii Labirynt
1 października 2022, 13:00

Twórcze soboty dla dzieci w Galerii Labirynt

Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na październikowe zajęcia edukacyjne dla dzieci. Spotkania będą się odbywały w soboty o godz. 13.

Lublin. Droga, nowe parkingi, pętla autobusowa. Planują przyszłość dzielnicy

Lublin. Droga, nowe parkingi, pętla autobusowa. Planują przyszłość dzielnicy

Gotowy jest nowy projekt planu zagospodarowania terenu w rejonie przyszłego przedłużenia ul. Smoluchowskiego do Zemborzyckiej. Planiści wprowadzili nieco zmian do pierwotnej wersji dokumentu.

Nowy park rozrywki w Lubelskiem. Wyspy Przygód (na razie) na próbę
Złota Setka 2021

Nowy park rozrywki w Lubelskiem. Wyspy Przygód (na razie) na próbę

W czerwcu oficjalnie otwarty zostanie nowy park rozrywki na Lubelszczyźnie. Już teraz zaprasza on jednak żądne nowych doznań maluchy i nastolatki. Długoterminowa inwestycja ma potencjał by stać się też edukacyjną perełką regionu, do której ciągnąć będą szkolne wycieczki.

Azoty Puławy kontra RK Nexe Nasice, czyli muszą być lepsi we wszystkim

Azoty Puławy kontra RK Nexe Nasice, czyli muszą być lepsi we wszystkim

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy zmierzą się u siebie z RK Nexe Nasice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.45

Lublin. Utrudnienia na os. Poręba. Z Turkusowej naokoło

Lublin. Utrudnienia na os. Poręba. Z Turkusowej naokoło

Nieco wcześniej niż zwykle powinni wyjść dzisiaj do pracy mieszkańcy ul. Turkusowej, którym trudniej będzie wyjechać z osiedla z powodu prac przy kanalizacji burzowej.

Domek Grecki w Puławach czekają zmiany. Wiadomo, co się tam znajdzie

Domek Grecki w Puławach czekają zmiany. Wiadomo, co się tam znajdzie

Od kwietnia przyszłego roku główną siedzibą Biblioteki Miejskiej w Puławach będzie nowy gmach przy Wojska Polskiego. Domek Grecki przy Głębokiej po tej przeprowadzce ma służyć puławskim seniorom oraz pracowni dokumentującej dzieje miasta.

Charytatywnie na dwóch kółkach w Tomaszowie Lubelskim

Charytatywnie na dwóch kółkach w Tomaszowie Lubelskim

Pogoda nie zawiodła, uczestnicy tym bardziej. Podczas niedzielnego Miejskiego Święta Roweru w Tomaszowie Lubelskim była świetna zabawa, a przy okazji zebrano 3,5 tys. zł na rehabilitację 29-letniego Łukasza z Jezierni.

Biurowiec w wąwozie? Ratusz bliżej decyzji

Biurowiec w wąwozie? Ratusz bliżej decyzji

Czy zielona dolina niedaleko Starego Gaju stanie się placem budowy biurowca? Urząd Miasta znowu daje sobie dodatkowy czas na podjęcie takiej decyzji. Zamierza ją wydać najpóźniej za niecały miesiąc.

Wystawa "Ginące Zawody" w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach
30 września 2022, 17:00

Wystawa "Ginące Zawody" w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach

Galeria Piwnica w Puławach (Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Sieroszewskiego 4) zaprasza na wystawę fotografii Michała Landowskiego "Ginące Zawody". Otwarcie ekspozycji nastąpi 30 września o godz. 17.

Arkadiusz Onyszko stracił mandat radnego, ale pozostanie we władzach powiatu

Arkadiusz Onyszko stracił mandat radnego, ale pozostanie we władzach powiatu

Wygaszenie mandatu Arkadiuszowi Onyszce przez wojewodę lubelskiego nie kończy jego przygody z lokalną polityką. Były reprezentant Polski nadal będzie zasiadał w zarządzie powiatu, obok swojego partyjnego promotora – łęczyńskiego starosty. Tyle tylko, że nie będzie brać pieniędzy.

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Uczestniczki 5. edycji The Voice Kids – Lena Tylus i Julka Bieniek a także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior Ala Tracz wystąpią jutro w Lublinie, podczas Studniówki Szlachetnej Paczki.

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?
Złota Setka

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?

Rozmowa z Julią Farbotką, założycielką sklepu i pracowni z ekskluzywnymi ręcznie szytymi torebkami ze Świdnika.

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż
z kraju
film

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż

Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej
30 września 2022, 17:00

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej

W piątek, 30 września o godz. 17 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!