Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 lutego 2011 r.
17:50
Edytuj ten wpis

Sanepid zamknął Carrefour'a przy Andersa przez robaki

0 17 A A
Sklep Carrefour na Andersa został zamknięty (Fot. Karol Zienkiewicz / Archiwum)
Sklep Carrefour na Andersa został zamknięty (Fot. Karol Zienkiewicz / Archiwum)

Gryzonie i robaki w sklepie Carrefour przy ul. Andersa i brud w pizzerii Trybuna przy Okopowej to przyczyny, dla których sanepid zamknął obydwa lokale.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Zarówno sklep jak i pizzerię skontrolowaliśmy po sygnałach interwencyjnych od klientów - mówi Barbara Sawa - Wojtanowicz, kierownik działu żywności w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Lublinie. - W sklepie Carrefour znaleźliśmy ślady gryzoni i robaków. W bardzo złym stanie były też koszyki i sklepowe wózki - podkreśla. Inspektorzy znaleźli tam resztki jedzenia.

Nie mniej zarzutów inspektorzy mieli do stanu higieny w pizzerii Trybuna. Okazało się, że w pizzy były włosy. Pracownicy restauracji używali przeterminowanych składników. W kuchni brakowało płynów do dezynfekcji. Nie było też odpowiednich ręczników. – Lokal prowadzony był niezgodnie z decyzją sanepidu – podkreśla Barbara Sawa – Wojtanowicz.

Kontrolerzy wydali decyzję o zamknięciu hipermarketu i pizzerii. Dyrektor Carrefoura i właściciel pizzerii muszą zapłacić po 500 złotych mandatu.

Skąd w pizzerii Trybuna wzięła się kontrola - czytaj artykuł Dziennikarza Obywatelskiego MM Lublin

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KLIENT / 26 lutego 2011 o 16:01
0
JEDEN WIELKI BAŁAGAN TAM PANUJE BRUDN SAMI I SMIERDZI W TYM SKLEPIE .BARDZO DOBRZE POWINNI SIE WZIĄC ZA TAKIE MOLOCHY I CZESCIEJ KONTROLOWAC JE .CO TO JEST 500 ZŁ KARY DLA TAKIEGO SKLEPU .SZKODA TYLKO TYCH LUDZI KTORZY ZA GOWNIANE PIENIADZE PRACUJA I TO CIEZKO PRACUJA A KIEROWNICTWO TYLKO CHODZI I ROZPORZADZA WSTYDZILIBY SIE SAMI BY SIE WZIELI DO ROBOTY.
Avatar
AniołŁ / 20 lutego 2011 o 12:19
0
Jestem byłym pracownikiem sklepu Carrefour przy ulicy Andersa i mogę tylko powiedziec ze nic mnie nie dziwi ze zamkneli ten bajzel!.To co panuje w tym sklepie to istny horror,brud,syf i malaria!I traktowanie pracownikow i wykorzystywanie!!!.Śmierdzace wedliny!Ludzie co Wy kupujecie?!Tu powinny naprawde takie kontrole odbywac się co tydzień.I przydalaby sie inspekcja pracy jeszcze do tego wszystkiego szkoda słów..!
Avatar
ziuta / 18 lutego 2011 o 15:04
0
a może tak kontrola w barku przy Witosa, brud,smród i nieciekawe osoby prowadzące to stoisku /brudne ubrania,włosy pozlepiane,za paznokciami "żałoba" jeden syf. POLECAM TO MIEJSCE SAnepidowi a może jeszcze kontrola z jakich produktów przygotowywane są potrawy i w JAKICH WARUNKACH się je robi.
Avatar
Mike / 18 lutego 2011 o 13:53
0
[size="4"]Skoro sanepid zamknął tego carrefoura, to niech zajrzą do tego na Jana Pawła. Syf jest tam sto razy większy niż na Andersa. Polecam stoisko z wędlinami, a prawdziwą perełką jest lada chłodnicza ze śledziami i garmażerką. POLECAM DO OBEJRZENIA NIE TYLKO INSPEKTOROM !!!
[/size]
Avatar
wesoły diabeł / 18 lutego 2011 o 10:18
0
500 zł to nic ale parę dni zamknięcia sklepu, koszty sprzątania i wymiany koszyków oraz nadwątlona opinia to już wymierne straty dla Carrefoura.
Avatar
zaświat / 18 lutego 2011 o 07:41
0
[quote name='FFAFSAFDSA' timestamp='1297990433' post='438865']
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PONIŻA LUDZI !!! P.O. WRAZ Z TUSKIEM I SCHETYNĄ NA CZELE POWINNO SIĘ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU ZA TO CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ A ICH WYBORCÓW... przemilczeć bo nie wszyscy z nich to skończeni deb***e (sporo z nich dało się po prostu wysterować)
[/quote]
Krasnale,skrzaty,ruskie,usa,korea,esplozja na słońcu,lawiny w górach,powodzie,kataklizmy,świąd skóry,brudne ulice,nadchodzące opady śniegu w lutym,mróz w zimie i wszelka plaga egipska-nareszcie jest winny-TUSK,nie pmijając rozbiorów Polski,oraz IiII wojny światowej.
[quote name='FFAFSAFDSA' timestamp='1297990433' post='438865']
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PONIŻA LUDZI !!! P.O. WRAZ Z TUSKIEM I SCHETYNĄ NA CZELE POWINNO SIĘ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU ZA TO CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ A ICH WYBORCÓW... przemilczeć bo nie wszyscy z nich to skończeni deb***e (sporo z nich dało się po prostu wysterować)
[/quote]
... rozwiń
Avatar
FFAFSAFDSA / 18 lutego 2011 o 01:53
0
[quote name='klient carrefoura' timestamp='1297974063' post='438777']
[b][size="5"]Co to jest 500 zł DLA TAKIEGO SKLEPU SKORO SYF MUSIAŁ BYĆ TAK DUŻY ŻE ZAMKNELI TEN SKLEP.

Platforma ma wszystko, wiekszość w sejmie, wszystkich ważniejszych urzędasów, prezydenta i co robi? NIC!![/[/size]b]
[/quote]
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PONIŻA LUDZI !!! P.O. WRAZ Z TUSKIEM I SCHETYNĄ NA CZELE POWINNO SIĘ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU ZA TO CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ A ICH WYBORCÓW... przemilczeć bo nie wszyscy z nich to skończeni deb***e (sporo z nich dało się po prostu wysterować)
[quote name='klient carrefoura' timestamp='1297974063' post='438777']
[b][size="5"]Co to jest 500 zł DLA TAKIEGO SKLEPU SKORO SYF MUSIAŁ BYĆ TAK DUŻY ŻE ZAMKNELI TEN SKLEP.

Platforma ma wszystko, wiekszość w sejmie, wszystkich ważniejszych urzędasów, prezydenta i co robi? NIC!![/[/size]b]
[/quote]
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PO... rozwiń
Avatar
www.mojepodlasie.friko.pl / 17 lutego 2011 o 21:23
0
http://forum.dziennikwschodni.pl/wesele-w-panoramie-podlask-t43910/
Avatar
klient carrefoura / 17 lutego 2011 o 21:21
0
[b][size="5"]Co to jest 500 zł DLA TAKIEGO SKLEPU SKORO SYF MUSIAŁ BYĆ TAK DUŻY ŻE ZAMKNELI TEN SKLEP.

Platforma ma wszystko, wiekszość w sejmie, wszystkich ważniejszych urzędasów, prezydenta i co robi? NIC!![/[/size]b]
Avatar
ja / 17 lutego 2011 o 21:16
0
no to zapraszam szanowny sanepid jeszcze do "ulic miasta" przy bramie krakowskiej- ostatnio koleżanka dostała sałatkę z dorodnym włosem, przywołany pan kelner tradycyjnie : " -ale to nie mój"
podziękowaliśmy, choć chciał wymienić danie (już sobie to wyobrażam , jak wyjmuje włosa na zapleczu i przynosi dokładnie ten sam talerz); zapłaty za "danie" rzecz jasna nie bylo, bo być nie mogło w tej sytuacji; knajpa została zmieniona na inną...
Avatar
KLIENT / 26 lutego 2011 o 16:01
0
JEDEN WIELKI BAŁAGAN TAM PANUJE BRUDN SAMI I SMIERDZI W TYM SKLEPIE .BARDZO DOBRZE POWINNI SIE WZIĄC ZA TAKIE MOLOCHY I CZESCIEJ KONTROLOWAC JE .CO TO JEST 500 ZŁ KARY DLA TAKIEGO SKLEPU .SZKODA TYLKO TYCH LUDZI KTORZY ZA GOWNIANE PIENIADZE PRACUJA I TO CIEZKO PRACUJA A KIEROWNICTWO TYLKO CHODZI I ROZPORZADZA WSTYDZILIBY SIE SAMI BY SIE WZIELI DO ROBOTY.
Avatar
AniołŁ / 20 lutego 2011 o 12:19
0
Jestem byłym pracownikiem sklepu Carrefour przy ulicy Andersa i mogę tylko powiedziec ze nic mnie nie dziwi ze zamkneli ten bajzel!.To co panuje w tym sklepie to istny horror,brud,syf i malaria!I traktowanie pracownikow i wykorzystywanie!!!.Śmierdzace wedliny!Ludzie co Wy kupujecie?!Tu powinny naprawde takie kontrole odbywac się co tydzień.I przydalaby sie inspekcja pracy jeszcze do tego wszystkiego szkoda słów..!
Avatar
ziuta / 18 lutego 2011 o 15:04
0
a może tak kontrola w barku przy Witosa, brud,smród i nieciekawe osoby prowadzące to stoisku /brudne ubrania,włosy pozlepiane,za paznokciami "żałoba" jeden syf. POLECAM TO MIEJSCE SAnepidowi a może jeszcze kontrola z jakich produktów przygotowywane są potrawy i w JAKICH WARUNKACH się je robi.
Avatar
Mike / 18 lutego 2011 o 13:53
0
[size="4"]Skoro sanepid zamknął tego carrefoura, to niech zajrzą do tego na Jana Pawła. Syf jest tam sto razy większy niż na Andersa. Polecam stoisko z wędlinami, a prawdziwą perełką jest lada chłodnicza ze śledziami i garmażerką. POLECAM DO OBEJRZENIA NIE TYLKO INSPEKTOROM !!!
[/size]
Avatar
wesoły diabeł / 18 lutego 2011 o 10:18
0
500 zł to nic ale parę dni zamknięcia sklepu, koszty sprzątania i wymiany koszyków oraz nadwątlona opinia to już wymierne straty dla Carrefoura.
Avatar
zaświat / 18 lutego 2011 o 07:41
0
[quote name='FFAFSAFDSA' timestamp='1297990433' post='438865']
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PONIŻA LUDZI !!! P.O. WRAZ Z TUSKIEM I SCHETYNĄ NA CZELE POWINNO SIĘ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU ZA TO CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ A ICH WYBORCÓW... przemilczeć bo nie wszyscy z nich to skończeni deb***e (sporo z nich dało się po prostu wysterować)
[/quote]
Krasnale,skrzaty,ruskie,usa,korea,esplozja na słońcu,lawiny w górach,powodzie,kataklizmy,świąd skóry,brudne ulice,nadchodzące opady śniegu w lutym,mróz w zimie i wszelka plaga egipska-nareszcie jest winny-TUSK,nie pmijając rozbiorów Polski,oraz IiII wojny światowej.
[quote name='FFAFSAFDSA' timestamp='1297990433' post='438865']
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PONIŻA LUDZI !!! P.O. WRAZ Z TUSKIEM I SCHETYNĄ NA CZELE POWINNO SIĘ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU ZA TO CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ A ICH WYBORCÓW... przemilczeć bo nie wszyscy z nich to skończeni deb***e (sporo z nich dało się po prostu wysterować)
[/quote]
... rozwiń
Avatar
FFAFSAFDSA / 18 lutego 2011 o 01:53
0
[quote name='klient carrefoura' timestamp='1297974063' post='438777']
[b][size="5"]Co to jest 500 zł DLA TAKIEGO SKLEPU SKORO SYF MUSIAŁ BYĆ TAK DUŻY ŻE ZAMKNELI TEN SKLEP.

Platforma ma wszystko, wiekszość w sejmie, wszystkich ważniejszych urzędasów, prezydenta i co robi? NIC!![/[/size]b]
[/quote]
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PONIŻA LUDZI !!! P.O. WRAZ Z TUSKIEM I SCHETYNĄ NA CZELE POWINNO SIĘ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU ZA TO CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ A ICH WYBORCÓW... przemilczeć bo nie wszyscy z nich to skończeni deb***e (sporo z nich dało się po prostu wysterować)
[quote name='klient carrefoura' timestamp='1297974063' post='438777']
[b][size="5"]Co to jest 500 zł DLA TAKIEGO SKLEPU SKORO SYF MUSIAŁ BYĆ TAK DUŻY ŻE ZAMKNELI TEN SKLEP.

Platforma ma wszystko, wiekszość w sejmie, wszystkich ważniejszych urzędasów, prezydenta i co robi? NIC!![/[/size]b]
[/quote]
TO JEST CHORY KRAJ !!! TEN SKLEP TO STAĆ ABY CODZIENNIE PŁACIĆ TAKIE KARY JEŚLI TYLKO BĘDZIE MÓGŁ BYĆ DALEJ OTWARTY !!! \
P.O. OGRABIA I PO... rozwiń
Avatar
www.mojepodlasie.friko.pl / 17 lutego 2011 o 21:23
0
http://forum.dziennikwschodni.pl/wesele-w-panoramie-podlask-t43910/
Avatar
klient carrefoura / 17 lutego 2011 o 21:21
0
[b][size="5"]Co to jest 500 zł DLA TAKIEGO SKLEPU SKORO SYF MUSIAŁ BYĆ TAK DUŻY ŻE ZAMKNELI TEN SKLEP.

Platforma ma wszystko, wiekszość w sejmie, wszystkich ważniejszych urzędasów, prezydenta i co robi? NIC!![/[/size]b]
Avatar
ja / 17 lutego 2011 o 21:16
0
no to zapraszam szanowny sanepid jeszcze do "ulic miasta" przy bramie krakowskiej- ostatnio koleżanka dostała sałatkę z dorodnym włosem, przywołany pan kelner tradycyjnie : " -ale to nie mój"
podziękowaliśmy, choć chciał wymienić danie (już sobie to wyobrażam , jak wyjmuje włosa na zapleczu i przynosi dokładnie ten sam talerz); zapłaty za "danie" rzecz jasna nie bylo, bo być nie mogło w tej sytuacji; knajpa została zmieniona na inną...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 10 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 14 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 5 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 28 12

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 18 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 2

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 17 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!