Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 sierpnia 2009 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Ścigany przez policję motocyklista popełnił 23 wykroczenia (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 28 A A

Z prędkością ponad 200 km/h uciekał przed policją na motocyklu Adam G. Pościg rozpoczął się na Al. Solidarności w Lublinie, zakończył w Kijanach. Miejscami motocyklista jechał z prędkością ponad 200 km/h.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~szypka80~ / 1 kwietnia 2010 o 15:40
0
Ponad 200 km/h, tyle wykroczeń, ucieczka przed policją i taki mały mandat i tak mało punktów?? Koleś pewnie miał szerokie plecy, bo "normalne" mandaty są o wiele większe. Za samo przekroczenie prędkości powinien dostać 10 pkt i 500 zł. A ponoć punkty karne brane są pod uwagę zgodnie z taryfikatorem i nie można "negocjować" ich liczby... Bezsens!
Avatar
~Kierowca~ / 3 lutego 2010 o 00:58
0
I tak moim zdaniem nie oznakowane radiowozy są nie legalne. Podczas nagrywania nie jada na kogutach czyli są jak każdy uczestnik ruchu drogowego. Jakim prawem jakaś srebrna vectra jedzie 180 trasa lublin - piaski, albo wyprzedza na podwójnej ciągłej na trasie piaski - krasnystaw? Gdzie w kodeksie albo w jakiej ustawie jest napisane, że można tak jeździć? A przypominam, że pojazd uprzywilejowanym jest pojazd poruszający się:

Pojazdy uprzywilejowane wysyłają odpowiednie sygnały:

* świetlne sygnały przerywane (błyskowe) ustalonego koloru (zazwyczaj niebieskiego lub czerwonego), w Polsce obowiązkowo koloru niebieskiego - czerwony w zasadzie przeznaczony jest tylko do jazdy w kolumnie.
* dźwiękowe sygnały o zmiennym tonie.

Tak więc pojazd nie oznakowany policji łamie przepisy tak samo jak każdy inny uczestnik ruchu drogowego. A często żeby mieć dobry film dla TVN albo na youtube jadą bardziej brawurowo o pojazdu, który właśnie nagrywają.

Uprzywilejowanym stają się dopiero po włączeniu sygnalizacji czyli jak już nagrają co mają nagrać, a często kręcą do oporu tłumacząc się potem, że wcześniej nie było możliwości zatrzymać pojazdu.

I teraz pytanie czy taki sposób radzenia sobie z przestępczością na drogach jest dobry?
To że nie doszło do żadnego poważnego wypadku z udziałem policji w nie oznakowanych radiowozach wynika z tego, że 99,9 % kierowców widząc szybko jadący pojazd w lusterku zjeżdża do prawej.
Ale kiedyś ktoś zjedzie, zgarnie pieszego z pobocza i odpowie za to, a nie policja która wymusza taką reakcję kierowcy.

Dla mnie jest to bezmyślne działanie.

Błędne koło ale bo i tak powiedzą, że nie mam racji ale na ekspresówkach gdzie nie łażą piesi jest o wiele mniej wypadków. Jak by były porządne drogi to wypadków by nie było. Jestem kierowcą zawodowym wiem co piszę!

Pozdrawiam!
I tak moim zdaniem nie oznakowane radiowozy są nie legalne. Podczas nagrywania nie jada na kogutach czyli są jak każdy uczestnik ruchu drogowego. Jakim prawem jakaś srebrna vectra jedzie 180 trasa lublin - piaski, albo wyprzedza na podwójnej ciągłej na trasie piaski - krasnystaw? Gdzie w kodeksie albo w jakiej ustawie jest napisane, że można tak jeździć? A przypominam, że pojazd uprzywilejowanym jest pojazd poruszający się:

Pojazdy uprzywilejowane wysyłają odpowiednie sygnały:

* świetlne sygnały przerywane (błys... rozwiń
Avatar
Henio GSF / 26 sierpnia 2009 o 07:12
0
bb napisał:
Heniu wyobraz sobie, ze nie kazdy uciekajacy przed policja wariat na motorze to zwykly motocyklista, ktory nie chce placic za mandat. Niestety, ale zdarzaja sie tez grozni przestepcy. Nie wspomne o tym, ze i tak wiekszosc z was tzw. motocyklistow ma dla niepoznaki wygiete blachy. Policjant nie wie czy gosc nie zatrzymal sie bo chce po prostu uniknac mandatu, czy moze jest poszukiwanym przestepca i stad ucieka. Zatem Ty pomysl, zanim cos napiszesz. Piekny by byl swiat jesli na motocyklach jezdziliby tylko zwykli motocyklisci- jak chcesz Ty myslec.

wiesz masz rację z tymi przestępcami... nie pomyślałem o tym.
ps. ja nie mam wygiętych blach choć lubie czasem sobie szybciej pośmigać.

wiesz masz rację z tymi przestępcami... nie pomyślałem o tym.
ps. ja nie mam wygiętych blach choć lubie czasem sobie szybciej pośmigać. rozwiń
Avatar
bb / 25 sierpnia 2009 o 14:35
0
Henio GSF napisał:
Czy Ty wogóle trochę myślisz? po co wogóle gonić za motocyklistą skoro maja nagrany film na którym widać jego rejestrację?


Heniu wyobraz sobie, ze nie kazdy uciekajacy przed policja wariat na motorze to zwykly motocyklista, ktory nie chce placic za mandat. Niestety, ale zdarzaja sie tez grozni przestepcy. Nie wspomne o tym, ze i tak wiekszosc z was tzw. motocyklistow ma dla niepoznaki wygiete blachy. Policjant nie wie czy gosc nie zatrzymal sie bo chce po prostu uniknac mandatu, czy moze jest poszukiwanym przestepca i stad ucieka. Zatem Ty pomysl, zanim cos napiszesz. Piekny by byl swiat jesli na motocyklach jezdziliby tylko zwykli motocyklisci- jak chcesz Ty myslec.


Heniu wyobraz sobie, ze nie kazdy uciekajacy przed policja wariat na motorze to zwykly motocyklista, ktory nie chce placic za mandat. Niestety, ale zdarzaja sie tez grozni przestepcy. Nie wspomne o tym, ze i tak wiekszosc z was tzw. motocyklistow ma dla niepoznaki wygiete blachy. Policjant nie wie czy gosc nie zatrzymal sie bo chce po prostu uniknac mandatu, czy moze jest poszukiwanym przestepca i stad ucieka. Zatem Ty pomysl, zanim cos napiszesz. Piekny by byl swiat jesli na motocyklach jezdziliby tylko zwykli mo... rozwiń
Avatar
marecki / 25 sierpnia 2009 o 12:29
0
miki napisał:
oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem .

wYMIJAŁ SIĘ Z JADĄCYM Z NAPRZECIWKA I W TYM CZASIE WYPRZEDZAŁ , PRZEKRACZAJĄC P[ODWÓJNĄ .Naucz się ty człeku czytać ze zrozumieniem , a jak nie to spokojnie obejrzyj materiał jeszcze raz i zapraszam do lektury ;(
ię ty człeku czytać ze zrozumieniem , a jak nie to spokojnie obejrzyj materiał jeszcze raz i zapraszam do lektury ;( rozwiń
Avatar
Adek / 25 sierpnia 2009 o 12:28
0
Henio GSF napisał:
Czy Ty wogóle trochę myślisz? po co wogóle gonić za motocyklistą skoro maja nagrany film na którym widać jego rejestrację?

jest w tym troche prawdy bo sam widziałem w tamtym roku na żywo taki pościg. Motocyklem kolo sobie ostro śmigał między samochodami a za nim suneli jak na oślep pączki w sreberku pakując się czasem na czołówki i ogólnie robiąc ogromne zagrożenie na drodze. Nie którzy kierowcy nie wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji i dochodzi do groźnych sytuacji na szosie gdy sreberko się wpycha między samochody. Pączki to by sie cieszyły jakby do pościgów dostali spychacze to już wogole nie musieli by na nic zwracać uwagi tylko mknąć za swoją ofiarą i już w myślach widzieć siebie w blasku reflektorów i lamp błyskowych odbierającyh nagrodę na rzetelną pracę...

jest w tym troche prawdy bo sam widziałem w tamtym roku na żywo taki pościg. Motocyklem kolo sobie ostro śmigał między samochodami a za nim suneli jak na oślep pączki w sreberku pakując się czasem na czołówki i ogólnie robiąc ogromne zagrożenie na drodze. Nie którzy kierowcy nie wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji i dochodzi do groźnych sytuacji na szosie gdy sreberko się wpycha między samochody. Pączki to by sie cieszyły jakby do pościgów dostali spychacze to już wogole nie musieli by na nic zwracać uwagi tylko mkn... rozwiń
Avatar
Henio GSF / 25 sierpnia 2009 o 12:22
0
bb napisał:
Dobre sobie:)
1. A jak wyobrazasz sobie zatrzymanie, to ja nie bardzo rozumiem?? Mieli sie deb***owi rzucic na szyję w trakcie jazdy?
2. Kiedy wy w koncu zaczniecie myslec, ze jezdnia to nie tor wyscigiwy?

Szacun dla Policji za udana akcje!


Czy Ty wogóle trochę myślisz? po co wogóle gonić za motocyklistą skoro maja nagrany film na którym widać jego rejestrację?
Avatar
bb / 25 sierpnia 2009 o 12:12
0
Henio GSF napisał:
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem.
Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać...
A co do policji to po:
1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!!!
2. kiedy w końcu policja zacznie myśleć i odpuści pościgi za motocyklistami. Przecież conajmniej 200% większe zagrożenie sparawiają oni sami goniąc motocyklistę tymi swoimi miśkowozami.


Dobre sobie:)
1. A jak wyobrazasz sobie zatrzymanie, to ja nie bardzo rozumiem?? Mieli sie deb***owi rzucic na szyję w trakcie jazdy?
2. Kiedy wy w koncu zaczniecie myslec, ze jezdnia to nie tor wyscigiwy?

Szacun dla Policji za udana akcje!


Dobre sobie:)
1. A jak wyobrazasz sobie zatrzymanie, to ja nie bardzo rozumiem?? Mieli sie deb***owi rzucic na szyję w trakcie jazdy?
2. Kiedy wy w koncu zaczniecie myslec, ze jezdnia to nie tor wyscigiwy?

Szacun dla Policji za udana akcje! rozwiń
Avatar
Henio GSF / 25 sierpnia 2009 o 06:49
0
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem.
Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać...
A co do policji to po:
1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!!!
2. kiedy w końcu policja zacznie myśleć i odpuści pościgi za motocyklistami. Przecież conajmniej 200% większe zagrożenie sparawiają oni sami goniąc motocyklistę tymi swoimi miśkowozami.
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem.
Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać...
A co do policji to po:
1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!&#... rozwiń
Avatar
miki / 24 sierpnia 2009 o 23:10
0
marecki napisał:
Głupoty to Ty człeku bez wiedzy piszesz- podwójnej nie wolno przekroczyć ani przy wymijaniu , ani wyprzedzaniu i ...... , z wyjątkiem , ale poczytaj sobie KRD - jak wiesz co to jest. :)C4D

oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem .

oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem . rozwiń
Avatar
~szypka80~ / 1 kwietnia 2010 o 15:40
0
Ponad 200 km/h, tyle wykroczeń, ucieczka przed policją i taki mały mandat i tak mało punktów?? Koleś pewnie miał szerokie plecy, bo "normalne" mandaty są o wiele większe. Za samo przekroczenie prędkości powinien dostać 10 pkt i 500 zł. A ponoć punkty karne brane są pod uwagę zgodnie z taryfikatorem i nie można "negocjować" ich liczby... Bezsens!
Avatar
~Kierowca~ / 3 lutego 2010 o 00:58
0
I tak moim zdaniem nie oznakowane radiowozy są nie legalne. Podczas nagrywania nie jada na kogutach czyli są jak każdy uczestnik ruchu drogowego. Jakim prawem jakaś srebrna vectra jedzie 180 trasa lublin - piaski, albo wyprzedza na podwójnej ciągłej na trasie piaski - krasnystaw? Gdzie w kodeksie albo w jakiej ustawie jest napisane, że można tak jeździć? A przypominam, że pojazd uprzywilejowanym jest pojazd poruszający się:

Pojazdy uprzywilejowane wysyłają odpowiednie sygnały:

* świetlne sygnały przerywane (błyskowe) ustalonego koloru (zazwyczaj niebieskiego lub czerwonego), w Polsce obowiązkowo koloru niebieskiego - czerwony w zasadzie przeznaczony jest tylko do jazdy w kolumnie.
* dźwiękowe sygnały o zmiennym tonie.

Tak więc pojazd nie oznakowany policji łamie przepisy tak samo jak każdy inny uczestnik ruchu drogowego. A często żeby mieć dobry film dla TVN albo na youtube jadą bardziej brawurowo o pojazdu, który właśnie nagrywają.

Uprzywilejowanym stają się dopiero po włączeniu sygnalizacji czyli jak już nagrają co mają nagrać, a często kręcą do oporu tłumacząc się potem, że wcześniej nie było możliwości zatrzymać pojazdu.

I teraz pytanie czy taki sposób radzenia sobie z przestępczością na drogach jest dobry?
To że nie doszło do żadnego poważnego wypadku z udziałem policji w nie oznakowanych radiowozach wynika z tego, że 99,9 % kierowców widząc szybko jadący pojazd w lusterku zjeżdża do prawej.
Ale kiedyś ktoś zjedzie, zgarnie pieszego z pobocza i odpowie za to, a nie policja która wymusza taką reakcję kierowcy.

Dla mnie jest to bezmyślne działanie.

Błędne koło ale bo i tak powiedzą, że nie mam racji ale na ekspresówkach gdzie nie łażą piesi jest o wiele mniej wypadków. Jak by były porządne drogi to wypadków by nie było. Jestem kierowcą zawodowym wiem co piszę!

Pozdrawiam!
I tak moim zdaniem nie oznakowane radiowozy są nie legalne. Podczas nagrywania nie jada na kogutach czyli są jak każdy uczestnik ruchu drogowego. Jakim prawem jakaś srebrna vectra jedzie 180 trasa lublin - piaski, albo wyprzedza na podwójnej ciągłej na trasie piaski - krasnystaw? Gdzie w kodeksie albo w jakiej ustawie jest napisane, że można tak jeździć? A przypominam, że pojazd uprzywilejowanym jest pojazd poruszający się:

Pojazdy uprzywilejowane wysyłają odpowiednie sygnały:

* świetlne sygnały przerywane (błys... rozwiń
Avatar
Henio GSF / 26 sierpnia 2009 o 07:12
0
bb napisał:
Heniu wyobraz sobie, ze nie kazdy uciekajacy przed policja wariat na motorze to zwykly motocyklista, ktory nie chce placic za mandat. Niestety, ale zdarzaja sie tez grozni przestepcy. Nie wspomne o tym, ze i tak wiekszosc z was tzw. motocyklistow ma dla niepoznaki wygiete blachy. Policjant nie wie czy gosc nie zatrzymal sie bo chce po prostu uniknac mandatu, czy moze jest poszukiwanym przestepca i stad ucieka. Zatem Ty pomysl, zanim cos napiszesz. Piekny by byl swiat jesli na motocyklach jezdziliby tylko zwykli motocyklisci- jak chcesz Ty myslec.

wiesz masz rację z tymi przestępcami... nie pomyślałem o tym.
ps. ja nie mam wygiętych blach choć lubie czasem sobie szybciej pośmigać.

wiesz masz rację z tymi przestępcami... nie pomyślałem o tym.
ps. ja nie mam wygiętych blach choć lubie czasem sobie szybciej pośmigać. rozwiń
Avatar
bb / 25 sierpnia 2009 o 14:35
0
Henio GSF napisał:
Czy Ty wogóle trochę myślisz? po co wogóle gonić za motocyklistą skoro maja nagrany film na którym widać jego rejestrację?


Heniu wyobraz sobie, ze nie kazdy uciekajacy przed policja wariat na motorze to zwykly motocyklista, ktory nie chce placic za mandat. Niestety, ale zdarzaja sie tez grozni przestepcy. Nie wspomne o tym, ze i tak wiekszosc z was tzw. motocyklistow ma dla niepoznaki wygiete blachy. Policjant nie wie czy gosc nie zatrzymal sie bo chce po prostu uniknac mandatu, czy moze jest poszukiwanym przestepca i stad ucieka. Zatem Ty pomysl, zanim cos napiszesz. Piekny by byl swiat jesli na motocyklach jezdziliby tylko zwykli motocyklisci- jak chcesz Ty myslec.


Heniu wyobraz sobie, ze nie kazdy uciekajacy przed policja wariat na motorze to zwykly motocyklista, ktory nie chce placic za mandat. Niestety, ale zdarzaja sie tez grozni przestepcy. Nie wspomne o tym, ze i tak wiekszosc z was tzw. motocyklistow ma dla niepoznaki wygiete blachy. Policjant nie wie czy gosc nie zatrzymal sie bo chce po prostu uniknac mandatu, czy moze jest poszukiwanym przestepca i stad ucieka. Zatem Ty pomysl, zanim cos napiszesz. Piekny by byl swiat jesli na motocyklach jezdziliby tylko zwykli mo... rozwiń
Avatar
marecki / 25 sierpnia 2009 o 12:29
0
miki napisał:
oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem .

wYMIJAŁ SIĘ Z JADĄCYM Z NAPRZECIWKA I W TYM CZASIE WYPRZEDZAŁ , PRZEKRACZAJĄC P[ODWÓJNĄ .Naucz się ty człeku czytać ze zrozumieniem , a jak nie to spokojnie obejrzyj materiał jeszcze raz i zapraszam do lektury ;(
ię ty człeku czytać ze zrozumieniem , a jak nie to spokojnie obejrzyj materiał jeszcze raz i zapraszam do lektury ;( rozwiń
Avatar
Adek / 25 sierpnia 2009 o 12:28
0
Henio GSF napisał:
Czy Ty wogóle trochę myślisz? po co wogóle gonić za motocyklistą skoro maja nagrany film na którym widać jego rejestrację?

jest w tym troche prawdy bo sam widziałem w tamtym roku na żywo taki pościg. Motocyklem kolo sobie ostro śmigał między samochodami a za nim suneli jak na oślep pączki w sreberku pakując się czasem na czołówki i ogólnie robiąc ogromne zagrożenie na drodze. Nie którzy kierowcy nie wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji i dochodzi do groźnych sytuacji na szosie gdy sreberko się wpycha między samochody. Pączki to by sie cieszyły jakby do pościgów dostali spychacze to już wogole nie musieli by na nic zwracać uwagi tylko mknąć za swoją ofiarą i już w myślach widzieć siebie w blasku reflektorów i lamp błyskowych odbierającyh nagrodę na rzetelną pracę...

jest w tym troche prawdy bo sam widziałem w tamtym roku na żywo taki pościg. Motocyklem kolo sobie ostro śmigał między samochodami a za nim suneli jak na oślep pączki w sreberku pakując się czasem na czołówki i ogólnie robiąc ogromne zagrożenie na drodze. Nie którzy kierowcy nie wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji i dochodzi do groźnych sytuacji na szosie gdy sreberko się wpycha między samochody. Pączki to by sie cieszyły jakby do pościgów dostali spychacze to już wogole nie musieli by na nic zwracać uwagi tylko mkn... rozwiń
Avatar
Henio GSF / 25 sierpnia 2009 o 12:22
0
bb napisał:
Dobre sobie:)
1. A jak wyobrazasz sobie zatrzymanie, to ja nie bardzo rozumiem?? Mieli sie deb***owi rzucic na szyję w trakcie jazdy?
2. Kiedy wy w koncu zaczniecie myslec, ze jezdnia to nie tor wyscigiwy?

Szacun dla Policji za udana akcje!


Czy Ty wogóle trochę myślisz? po co wogóle gonić za motocyklistą skoro maja nagrany film na którym widać jego rejestrację?
Avatar
bb / 25 sierpnia 2009 o 12:12
0
Henio GSF napisał:
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem.
Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać...
A co do policji to po:
1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!!!
2. kiedy w końcu policja zacznie myśleć i odpuści pościgi za motocyklistami. Przecież conajmniej 200% większe zagrożenie sparawiają oni sami goniąc motocyklistę tymi swoimi miśkowozami.


Dobre sobie:)
1. A jak wyobrazasz sobie zatrzymanie, to ja nie bardzo rozumiem?? Mieli sie deb***owi rzucic na szyję w trakcie jazdy?
2. Kiedy wy w koncu zaczniecie myslec, ze jezdnia to nie tor wyscigiwy?

Szacun dla Policji za udana akcje!


Dobre sobie:)
1. A jak wyobrazasz sobie zatrzymanie, to ja nie bardzo rozumiem?? Mieli sie deb***owi rzucic na szyję w trakcie jazdy?
2. Kiedy wy w koncu zaczniecie myslec, ze jezdnia to nie tor wyscigiwy?

Szacun dla Policji za udana akcje! rozwiń
Avatar
Henio GSF / 25 sierpnia 2009 o 06:49
0
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem.
Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać...
A co do policji to po:
1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!!!
2. kiedy w końcu policja zacznie myśleć i odpuści pościgi za motocyklistami. Przecież conajmniej 200% większe zagrożenie sparawiają oni sami goniąc motocyklistę tymi swoimi miśkowozami.
Jestem motocyklista od paru lat i zawsze bronie swoich kolegów ale w tym przypadku muszę powiedzieć że ten koleś był nie do końca normalny.... Jak można uciekać przed policją żeby nie dostać mandatu?! Przeciez i tak mają już jego numery rejestracyjne a po za tym każda taka ucieczka kończy się w najlepszym wypadku zatrzymaniem.
Chłopaki nie psujcie dobrego imienia motocyklistów i pomyślcie 5 razy zanim zechcecie uciekać...
A co do policji to po:
1. nie rozumiem czym tu się chwalić skoro koleś sam się zatrzymał???!&#... rozwiń
Avatar
miki / 24 sierpnia 2009 o 23:10
0
marecki napisał:
Głupoty to Ty człeku bez wiedzy piszesz- podwójnej nie wolno przekroczyć ani przy wymijaniu , ani wyprzedzaniu i ...... , z wyjątkiem , ale poczytaj sobie KRD - jak wiesz co to jest. :)C4D

oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem .

oże sam sobie poczytaj Od kiedy manewr wymijania wymaga przekraczania linii ciągłej - hm no chyba że ktoś koniecznie chce to przekracza . A tak a`propos wiesz chociaż co to jest wymijanie ??? bo chyba tak samo jak redaktorek mylisz to z wyprzedzaniem - następnym razem czytaj tekst ze zrozumieniem . rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki 0 2

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 20-letni mieszkaniec Łęcznej może posiadać narkotyki.

7 pytań, które pomaga zbudować markę

7 pytań, które pomaga zbudować markę 0 0

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu 4 4

Wojewoda lubelski wróci na ławę oskarżonych. Przemysław Czarnek mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”.

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program]
22 listopada 2018, 17:00

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie zorganizowany zostanie Festiwal Kultury Ukraińskiej Ukraina w Centrum Lublina. W tym roku Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza zaprasza w dniach 22-25 listopada.

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy 0

Rozmowa z Jackiem Garbaczewskim, dyrektorem SKENDE.

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem 9 5

Zataczającą się z wózkiem kobietę, zauważył w centrum Lublina przechodzień i poinformował o tym policjantów.

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany 35 5

Piątkowo-sobotnia noc zaowocowała kolejnymi kontrolami kierowców wykonujących przewozy za pośrednictwem aplikacji Taxify. Jedno z aut odjechało na lawecie.

Pasja, jaką jest wędkarstwo

Pasja, jaką jest wędkarstwo 0 0

Wędkowanie nie powinno nikogo dziwić, jeśli znajdzie stałe miejsce wśród zainteresowań współczesnych facetów. Niemniej jednak, w obecnych czasach wiele kobiet, odkrywa w nim swoją naturę. Pasjonaci to naprawdę pełne życia i zawziętości osoby, które poświęcić dla wędkarstwa są w stanie wiele. Co kieruje hobbystami, że pomimo niesprzyjających warunków i licznych obowiązków, znajdują czas na wodne przygody i łowiska?

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena 0 3

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 23:30 w miejscowości Bogdanka.

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji 1 6

W tym tygodniu dojdzie do zaprzysiężenia wybranych w ostatnich wyborach radnych nowej kadencji oraz wójtów, burmistrzów i prezydenta. Pierwsze uroczyste sesje w gminach powiatu puławskiego odbędą się w Kurowie, Janowcu i Kazimierzu Dolnym. Jako ostatni zaprzysiężenie złoży nowy samorząd w Baranowie.

Kombucha - dlaczego warto ją pić?

Kombucha - dlaczego warto ją pić? 0 0

Kombucha, inaczej grzyb herbaciany. Na jego bazie przygotowuje się napój z kombuchy. Jego właściwości lecznicze są od wieków wykorzystywane w medycynie naturalnej. Napój z kombuchy jest polecany na prawie wszystkie schorzenia, jako eliksir życia i uniwersalny środek leczniczy.