Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 maja 2011 r.
12:36
Edytuj ten wpis

Skandal na KUL - cd. Dymisje za spotkanie z Braunem (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 35 A A
Rektor KUL prof. Stanisław Wilk odwołał dziś zarząd Koła Naukowego Historyków Studentów KUL (Maciej
Rektor KUL prof. Stanisław Wilk odwołał dziś zarząd Koła Naukowego Historyków Studentów KUL (Maciej

Rektor KUL-u odwołał dziś zarząd Koła Naukowego Historyków Studentów KUL. Zawiesił na rok działalność koła i zdymisjonował jego kuratora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
e-s / 20 maja 2011 o 16:12
0
Miejmy nadzieję ,że po Filozofie przyjdzie do nas ktoś naprawę wartościowy i zrobi tu trochę porządku z różnymi obłudnikami i klakierami spod znaku GW i PO...
Avatar
mol / 20 maja 2011 o 12:20
0
przeciez Pan Braun mowil sama prawde o ktorej wszyscy są przeswiadczeni ale nikt nie chce glosno mowic. nazywajmy rzeczy po imieniu. wiemy jaki był Zycinski i ile haniebnych rzeczy zrobil.
Avatar
matimacosz / 17 maja 2011 o 21:40
0
O ś w i a d c z e n i e
Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p.Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p.Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp.Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana.

16 - V - AD 2011

Janusz KORWIN-MIKKE

Stanisław ŻÓŁTEK

Mieczysław BURCHERT

Robert MAURER

Adam WOCH

Dariusz KALMUS
O ś w i a d c z e n i e
Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p.Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p.Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp.Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana.

16 - V - AD 2011

Janusz KORWIN-MIKKE

... rozwiń
Avatar
goomowy / 16 maja 2011 o 22:55
0
[quote name='KATOL' timestamp='1305578337' post='479021']
Ale się dzieje. KUL SCHODZI NA PSY przepraszam NA WILKI
[/quote]
"Poparcie dla treści listu wyrazili:
Seweryn Blumsztajn, absolwent KUL, redaktor naczelny stołecznego wydania "Gazety Wyborczej"
Adam Cichocki wojewoda..."
A Janusz "gumowy fallus" Palikot czy nie jest absolwentem KULu? dlaczego nie podpisał?
Avatar
KATOL / 16 maja 2011 o 22:38
0
No to rektor sobie wytłumaczył. Studenci wstali i klaskali, żeby przerwać, CIEKAWE jakaś nowość. Ale kłamstwo przecież wiadomo że wstali i klaskali bo go poparli no nie mogę tłumaczenie jak za czasów komuny. Jestem gorliwym katolikiem ale nerwica mnie bierze na tak jawne oszukiwanie. To takie metody się teraz w kościele stosuje. Dlaczego znowu prawda jest odwrócona do góry nogami. Proszę księdza proszę jasno powiedzieć, że studentów którzy byli na sali trzeba rozstrzelać i już po sprawie - obrazili przecież świętą osobę arcybiskupa nie mam racji. Co tam jakiś świecki Braun. No bo co na świat poszła by wieść, że studenci poparli oklaskami słowa p. Brauna. Oj KUL mógłby mieć kłopotek. Ale się dzieje. KUL SCHODZI NA PSY przepraszam NA WILKI
No to rektor sobie wytłumaczył. Studenci wstali i klaskali, żeby przerwać, CIEKAWE jakaś nowość. Ale kłamstwo przecież wiadomo że wstali i klaskali bo go poparli no nie mogę tłumaczenie jak za czasów komuny. Jestem gorliwym katolikiem ale nerwica mnie bierze na tak jawne oszukiwanie. To takie metody się teraz w kościele stosuje. Dlaczego znowu prawda jest odwrócona do góry nogami. Proszę księdza proszę jasno powiedzieć, że studentów którzy byli na sali trzeba rozstrzelać i już po sprawie - obrazili przecież świętą osobę arcybiskupa nie mam r... rozwiń
Avatar
zmrok / 16 maja 2011 o 21:02
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305559357' post='478842']
bardzo Cie prosze przytoczyc chociazby jeden przyklad skandalicznej wypowiedzi pana Niesiolowskiego!
jeden jedyny przyklad na Jego zacietrzewienie i miniecie sie z prawda!
latwo jest rzucac kalumnie na czlowieka, ale nalezy trzymac sie meritum sprawy rowniez!
[/quote]
Koleś,wpisz w YT "stefan niesiołowski-studium nienawiści" i masz wszystko.Jesteś tak głupi naprawdę czy tylko udajesz? Zamiast głowy masz telewizor? Czy wam sekciarzom peło już całkiem rozum odebrało?
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305559357' post='478842']
bardzo Cie prosze przytoczyc chociazby jeden przyklad skandalicznej wypowiedzi pana Niesiolowskiego!
jeden jedyny przyklad na Jego zacietrzewienie i miniecie sie z prawda!
latwo jest rzucac kalumnie na czlowieka, ale nalezy trzymac sie meritum sprawy rowniez!
[/quote]
Koleś,wpisz w YT "stefan niesiołowski-studium nienawiści" i masz wszystko.Jesteś tak głupi naprawdę czy tylko udajesz? Zamia... rozwiń
Avatar
kanty / 16 maja 2011 o 19:31
0
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uczestniczenie w mszach i pielgrzymkach.
Czyżby opluwanie autorytetów dawało dodatkowe punkty?
[/quote]
No to i minęło trochę tego czasu kiedy to TW "Filozof" budował ziemskie filary pod swoją karierę...
tylko czy wtedy zastanowił się nad doświadczeniami Prymasa Wyszyńskiego z tymi do których
TW "Filozof "dnosił ?
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uc... rozwiń
Avatar
Armiliusz / 16 maja 2011 o 19:20
0
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uczestniczenie w mszach i pielgrzymkach.
Czyżby opluwanie autorytetów dawało dodatkowe punkty?
[/quote]
Trudno żeby ktoś kto opluwał sam nie został opluty.
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uc... rozwiń
Avatar
ktosik / 16 maja 2011 o 19:19
0
Ciekawie sie dzieje. Jednych można opluwać i wszystko jest ok, innych nie wolno. Kazdy ma prawo do własnej oceny, i nie zyczę sobie by jakikolwiek rektorzyna narzucał mi co mam myśleć, jak mam myśleć i o kim myśleć.
Avatar
Rodak / 16 maja 2011 o 19:17
0
Ja myślę że powinno dojść do konsolidacji prześladowanych środowisk polskiej inteligencji.
To co się dzieje nosi znamiona zamachu na suwerenność narodową. Tu już nie ma dyskusji,rezygnuje się z siły argumentu na rzecz argumentu siły.Dokonywane są zamachy na wartości narodowe które pozwoliły przetrwać naszemu państwu XI wieków.Uderzają ;w rodzinę, w wiarę w patriotyzm,w obyczaje i kulturę.
Avatar
e-s / 20 maja 2011 o 16:12
0
Miejmy nadzieję ,że po Filozofie przyjdzie do nas ktoś naprawę wartościowy i zrobi tu trochę porządku z różnymi obłudnikami i klakierami spod znaku GW i PO...
Avatar
mol / 20 maja 2011 o 12:20
0
przeciez Pan Braun mowil sama prawde o ktorej wszyscy są przeswiadczeni ale nikt nie chce glosno mowic. nazywajmy rzeczy po imieniu. wiemy jaki był Zycinski i ile haniebnych rzeczy zrobil.
Avatar
matimacosz / 17 maja 2011 o 21:40
0
O ś w i a d c z e n i e
Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p.Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p.Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp.Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana.

16 - V - AD 2011

Janusz KORWIN-MIKKE

Stanisław ŻÓŁTEK

Mieczysław BURCHERT

Robert MAURER

Adam WOCH

Dariusz KALMUS
O ś w i a d c z e n i e
Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p.Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p.Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp.Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana.

16 - V - AD 2011

Janusz KORWIN-MIKKE

... rozwiń
Avatar
goomowy / 16 maja 2011 o 22:55
0
[quote name='KATOL' timestamp='1305578337' post='479021']
Ale się dzieje. KUL SCHODZI NA PSY przepraszam NA WILKI
[/quote]
"Poparcie dla treści listu wyrazili:
Seweryn Blumsztajn, absolwent KUL, redaktor naczelny stołecznego wydania "Gazety Wyborczej"
Adam Cichocki wojewoda..."
A Janusz "gumowy fallus" Palikot czy nie jest absolwentem KULu? dlaczego nie podpisał?
Avatar
KATOL / 16 maja 2011 o 22:38
0
No to rektor sobie wytłumaczył. Studenci wstali i klaskali, żeby przerwać, CIEKAWE jakaś nowość. Ale kłamstwo przecież wiadomo że wstali i klaskali bo go poparli no nie mogę tłumaczenie jak za czasów komuny. Jestem gorliwym katolikiem ale nerwica mnie bierze na tak jawne oszukiwanie. To takie metody się teraz w kościele stosuje. Dlaczego znowu prawda jest odwrócona do góry nogami. Proszę księdza proszę jasno powiedzieć, że studentów którzy byli na sali trzeba rozstrzelać i już po sprawie - obrazili przecież świętą osobę arcybiskupa nie mam racji. Co tam jakiś świecki Braun. No bo co na świat poszła by wieść, że studenci poparli oklaskami słowa p. Brauna. Oj KUL mógłby mieć kłopotek. Ale się dzieje. KUL SCHODZI NA PSY przepraszam NA WILKI
No to rektor sobie wytłumaczył. Studenci wstali i klaskali, żeby przerwać, CIEKAWE jakaś nowość. Ale kłamstwo przecież wiadomo że wstali i klaskali bo go poparli no nie mogę tłumaczenie jak za czasów komuny. Jestem gorliwym katolikiem ale nerwica mnie bierze na tak jawne oszukiwanie. To takie metody się teraz w kościele stosuje. Dlaczego znowu prawda jest odwrócona do góry nogami. Proszę księdza proszę jasno powiedzieć, że studentów którzy byli na sali trzeba rozstrzelać i już po sprawie - obrazili przecież świętą osobę arcybiskupa nie mam r... rozwiń
Avatar
zmrok / 16 maja 2011 o 21:02
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305559357' post='478842']
bardzo Cie prosze przytoczyc chociazby jeden przyklad skandalicznej wypowiedzi pana Niesiolowskiego!
jeden jedyny przyklad na Jego zacietrzewienie i miniecie sie z prawda!
latwo jest rzucac kalumnie na czlowieka, ale nalezy trzymac sie meritum sprawy rowniez!
[/quote]
Koleś,wpisz w YT "stefan niesiołowski-studium nienawiści" i masz wszystko.Jesteś tak głupi naprawdę czy tylko udajesz? Zamiast głowy masz telewizor? Czy wam sekciarzom peło już całkiem rozum odebrało?
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305559357' post='478842']
bardzo Cie prosze przytoczyc chociazby jeden przyklad skandalicznej wypowiedzi pana Niesiolowskiego!
jeden jedyny przyklad na Jego zacietrzewienie i miniecie sie z prawda!
latwo jest rzucac kalumnie na czlowieka, ale nalezy trzymac sie meritum sprawy rowniez!
[/quote]
Koleś,wpisz w YT "stefan niesiołowski-studium nienawiści" i masz wszystko.Jesteś tak głupi naprawdę czy tylko udajesz? Zamia... rozwiń
Avatar
kanty / 16 maja 2011 o 19:31
0
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uczestniczenie w mszach i pielgrzymkach.
Czyżby opluwanie autorytetów dawało dodatkowe punkty?
[/quote]
No to i minęło trochę tego czasu kiedy to TW "Filozof" budował ziemskie filary pod swoją karierę...
tylko czy wtedy zastanowił się nad doświadczeniami Prymasa Wyszyńskiego z tymi do których
TW "Filozof "dnosił ?
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uc... rozwiń
Avatar
Armiliusz / 16 maja 2011 o 19:20
0
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uczestniczenie w mszach i pielgrzymkach.
Czyżby opluwanie autorytetów dawało dodatkowe punkty?
[/quote]
Trudno żeby ktoś kto opluwał sam nie został opluty.
[quote name='zaduma nad losem uczelni' timestamp='1305558835' post='478841']
.....będąc absolwentem KUL i właśnie wydziału historii zostałem nauczony, ze oceny wydarzeń, jak i ludzi wymagała perspektywy i czasu!
Dlatego jestem wstrząśnięty zachowaniem moich „kolegów”!
Ale cóż...za moich czasów lubelska Alma mater należała do przodujących uczelni w kraju, a teraz ciągnie się w ogonie rankingów!
Stad tez i brak okrzesania wśród studentów kupujących (dosłownie) swoje dyplomy poprzez uc... rozwiń
Avatar
ktosik / 16 maja 2011 o 19:19
0
Ciekawie sie dzieje. Jednych można opluwać i wszystko jest ok, innych nie wolno. Kazdy ma prawo do własnej oceny, i nie zyczę sobie by jakikolwiek rektorzyna narzucał mi co mam myśleć, jak mam myśleć i o kim myśleć.
Avatar
Rodak / 16 maja 2011 o 19:17
0
Ja myślę że powinno dojść do konsolidacji prześladowanych środowisk polskiej inteligencji.
To co się dzieje nosi znamiona zamachu na suwerenność narodową. Tu już nie ma dyskusji,rezygnuje się z siły argumentu na rzecz argumentu siły.Dokonywane są zamachy na wartości narodowe które pozwoliły przetrwać naszemu państwu XI wieków.Uderzają ;w rodzinę, w wiarę w patriotyzm,w obyczaje i kulturę.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 9

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 31 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!