Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 stycznia 2012 r.
13:40
Edytuj ten wpis

Stop ACTA w Lublinie. Protest uczniów, studentów i internautów

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 17 A A
Protest przeciwko ACTA w Katowicach (MM Silesia)
Protest przeciwko ACTA w Katowicach (MM Silesia)

Młodzi mieszkańcy Lublina zaprotestują w czwartek przeciwko podpisywaniu międzynarodowej umowy ACTA przez polski rząd. Rano zakleją sobie usta taśmą, po południu będą protestować przed Ratuszem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
STOP ACTA - PROTEST W LUBLINIE

Umowa, zgodnie z zapowiedzią rządu, ma być podpisana w czwartek. Zdaniem internautów i części ekspertów, wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i, de facto, ograniczy wolność w sieci.

– Nie pozwól, aby na Internet padł choć cień międzynarodowej cenzury! – apelują organizatorzy lubelskiej akcji protestacyjnej, którzy komunikują się na portalu Facebook. – My, uczniowie, studenci i internauci, również możemy pokazać, że ta sytuacja nie jest nam obojętna. Przecież chyba nikt z nas nie chce, aby wolny Internet stał się ocenzurowanym i ograniczonym.

Od poniedziałku protestują uczniowie lubelskich szkół – V LO i zespołu im. Paderewskiego. Część z nich przychodzi do szkoły z plakietką "Stop ACTA".

W czwartek protest się zaostrzy. Lubelscy uczniowie i studenci na dziesięć minut, od godz. 10 do 10:10, zakleją sobie usta taśmą z napisem "NO ACTA”. A po południu wyjdą na ulice.

Od godz. 14 internauci będą pikietować przed Ratuszem na pl. Łokietka.

Organizatorzy planują również przekazanie wojewodzie lubelskiemu pisma, w którym wyrażają swój sprzeciw wobec umowy.

Poparcie dla lubelskiej akcji wyraziło na Facebook`u już ponad 2 tys. osób.



Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Josef / 26 stycznia 2012 o 07:40
0
Hazardziści i gumo filcowi już się nie liczą ze społeczeństwem i ich protestami oni prą po władzę europejską kosztem życia Polaków.Naród został zmanipulowany i pod hasłem wszyscy tylko nie PIS wybrał najgorszą opcje z możliwych w naszym kraju..Jest to opcja wyjątkowo bezwzględna i szkodliwa Polsce.
Avatar
Mi / 26 stycznia 2012 o 06:57
0
ja pierd... obsyrwacie sie tym jakby cos sie miało zmienic, chyba konia nie zwalicie do yp. piraty i tak będa na ruskich serwerach. pfff
Avatar
kw / 26 stycznia 2012 o 06:47
0
Pozdrowienia dla Anonimowych z Lublina. Stop ACTA ..Stop Rząd!!!!
Avatar
cfecfiuh / 25 stycznia 2012 o 22:15
0
W rozmowie z "Codzienną" Christian Engstroem, szwedzki europoseł z Partii Piratów mówi wprost: - Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć "nie" - dodaje.
Avatar
ja / 25 stycznia 2012 o 22:08
0
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„

Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo.

I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
[/quote]Dla zainteresowanych [url="http://di.com.pl/porady/43064,0,Poznaj_tekst_ACTA_siegnij_do_zrodla.html"]Najważniejsze[/url]

Poza tym różne organizację od lat walczyły o jawność ACTA.
Podobno dokument był udostępniony w 2010 r. ale w języku angielskim a z tego co mi wiadomo "Polacy nie gęsi swój język mają". Prawnicy mówią wprost, że przepisy są nie jasne i dają zbyt duże prawo do nadinterpretacji - a wiadomo jakw naszym kraju jest to wykorzystywane.

Ja nie jestem za piractwem, ale nie podoba mi się ACTA (czytałem) jest zbyt ogólna (można sobie ją tłumaczyć jak się chce) a skoro mamy lepsze, klarowniejsze przepisy to czemu chcemy sobie utrudnić?
Mi najbardziej nie podoba się art. 27 który ma przekazywać dane osobowe firmom - sorki jakim prawem? O to własnie chodzi m.in. GIODO. Niewiadomo jak (czy przed czy po procesie), jakie dane itp.Nie po to "walczono w polsce o wolność" by teraz znów ją w niejasny sposób ograniczać i kontrolować.

Inną rzeczą jest to, że dlaczego u nas nie może być takiego sklepu jak ma Apple? tylko dostosowanego do naszych relaiów zarobków, wówczas każdy zyska widać ktoś ma w tym cel. Poza tym dlaczego w Polsce i Europie premiery filmów są tak opóźniane o kilka miesięcy? Przecież gdyby premiera filmu odbywała się w jednym czasie - przecież można ją opóznić przygotować różne wersje językowe i dopiero robić premierę - przecież to jest główny powód piractwa filmów - ludzie chcą oglądać filmy w "pierwszej" premierze a nie dopiero średnio po 3-4 miesiącach. Podobnie jest w przypadku seriali, poza tym wiele ciekawych seriali w Polsce się nie pojawia albo pojawia się z takim opóźnieniem, że szkoda gadać - przykład "Housa" na TVP 2 jest dopiero sezon 7.

Tak samo z piractwem w internecie - dlaczego ściga się zwykłych użytkowników? skąd oni mają wiedzieć czy seriws który udostępnia np. filmy płaci wytwórniom czy nie? Czemu tych firm się nie każe tylko zwykłych obywateli? Nie mówcie, że się nie da bo zamknięto Megaupload i wiecie jaki jest skutek? obecnie wszystkie popularne hostingi praktycznie zawiesiły działalność. Skutek? Trudniej coś ściągnąć - choć jak ktoś uparcie chce to napewno znajdzie. Można? Można
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk B... rozwiń
Avatar
melo / 25 stycznia 2012 o 21:32
0
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„

Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo.

I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
[/quote]
Jak pon Cugowski taki logicznie myślący jest to niech pomyśli czy nie powinno się ścigać takich "artystóf" jak on i jego grupa za oszustwo jakim jest udawanie że się śpiewa na żywo. Co do ACTA to się nie wypowiadam bo nie czytałem. A pana Cugowskiego to kiedyś bardzo ceniłem ale jak zobaczylem go w śiecącej marynarze w Sopocie to myślałem że się posikam ze śmiechu - stare chłopy a jak jakieś nieopierzone fircyki na scenie świrują :DDDDD I JESZCZE TEN TEKST; "sobota wieczór życie ma smak, telefon czeka na jeden znak.... kazdy kogoś ma a ja wciąż solo... " dziecinada.
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk B... rozwiń
Avatar
Ja / 25 stycznia 2012 o 20:29
0
Brawo, trzeba w końcu wyjść na ulice i walczyć!!! Pokazać rudemu oszustowi gdzie jego miejsce!!!
Avatar
oburzony / 25 stycznia 2012 o 19:15
0
Miło było słuchać gdy młodzież ku***ała Tuska. I z tego wniosek panie tzw.premerze,że o prezydenturze to możesz swoją odbytnicą co najwyżej pomarzyć. Cóż, taka jest cena zdrady społeczeństwa i w sumie masz szczęście,że to nie Egipt.
Avatar
^^ja^^ / 25 stycznia 2012 o 17:01
0
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„

Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo.

I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha&qu... rozwiń
Avatar
^^ja^^ / 25 stycznia 2012 o 16:49
0
[quote name='ainsztain' timestamp='1327503280' post='588150']
szwajcar. Masz tutaj link z pro rzadowej strony onet.pl, w ktorym masz mniej wiecej opisane jakie szkody przynosi piractwo. Przeczytasz ze ekonomicznie nie przynosi zadnych strat. http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html Ba ludzie najpierw wola sciagnac piosenki z internetu a jak im sie spodoba kupic plyte. niz isc i w ciemno wydawac 50 zl.
[/quote]

A jak idziesz kupić chleb to prosisz żeby dali Ci kromkę na spróbowanie? To nie jest prawda, ze piractwo nie przynosi szkody i strat. A piosenkę to możesz w radio posłuchać i jeśli się spodoba to kupisz płytę!
[quote name='ainsztain' timestamp='1327503280' post='588150']
szwajcar. Masz tutaj link z pro rzadowej strony onet.pl, w ktorym masz mniej wiecej opisane jakie szkody przynosi piractwo. Przeczytasz ze ekonomicznie nie przynosi zadnych strat. http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html Ba ludzie najpierw wola sciagnac piosenki z internetu a jak im sie spodoba kupic plyte. niz isc i w ciemno wydawac 50 zl.
[/quote]

A jak idziesz kupić chleb to... rozwiń
Avatar
Josef / 26 stycznia 2012 o 07:40
0
Hazardziści i gumo filcowi już się nie liczą ze społeczeństwem i ich protestami oni prą po władzę europejską kosztem życia Polaków.Naród został zmanipulowany i pod hasłem wszyscy tylko nie PIS wybrał najgorszą opcje z możliwych w naszym kraju..Jest to opcja wyjątkowo bezwzględna i szkodliwa Polsce.
Avatar
Mi / 26 stycznia 2012 o 06:57
0
ja pierd... obsyrwacie sie tym jakby cos sie miało zmienic, chyba konia nie zwalicie do yp. piraty i tak będa na ruskich serwerach. pfff
Avatar
kw / 26 stycznia 2012 o 06:47
0
Pozdrowienia dla Anonimowych z Lublina. Stop ACTA ..Stop Rząd!!!!
Avatar
cfecfiuh / 25 stycznia 2012 o 22:15
0
W rozmowie z "Codzienną" Christian Engstroem, szwedzki europoseł z Partii Piratów mówi wprost: - Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć "nie" - dodaje.
Avatar
ja / 25 stycznia 2012 o 22:08
0
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„

Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo.

I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
[/quote]Dla zainteresowanych [url="http://di.com.pl/porady/43064,0,Poznaj_tekst_ACTA_siegnij_do_zrodla.html"]Najważniejsze[/url]

Poza tym różne organizację od lat walczyły o jawność ACTA.
Podobno dokument był udostępniony w 2010 r. ale w języku angielskim a z tego co mi wiadomo "Polacy nie gęsi swój język mają". Prawnicy mówią wprost, że przepisy są nie jasne i dają zbyt duże prawo do nadinterpretacji - a wiadomo jakw naszym kraju jest to wykorzystywane.

Ja nie jestem za piractwem, ale nie podoba mi się ACTA (czytałem) jest zbyt ogólna (można sobie ją tłumaczyć jak się chce) a skoro mamy lepsze, klarowniejsze przepisy to czemu chcemy sobie utrudnić?
Mi najbardziej nie podoba się art. 27 który ma przekazywać dane osobowe firmom - sorki jakim prawem? O to własnie chodzi m.in. GIODO. Niewiadomo jak (czy przed czy po procesie), jakie dane itp.Nie po to "walczono w polsce o wolność" by teraz znów ją w niejasny sposób ograniczać i kontrolować.

Inną rzeczą jest to, że dlaczego u nas nie może być takiego sklepu jak ma Apple? tylko dostosowanego do naszych relaiów zarobków, wówczas każdy zyska widać ktoś ma w tym cel. Poza tym dlaczego w Polsce i Europie premiery filmów są tak opóźniane o kilka miesięcy? Przecież gdyby premiera filmu odbywała się w jednym czasie - przecież można ją opóznić przygotować różne wersje językowe i dopiero robić premierę - przecież to jest główny powód piractwa filmów - ludzie chcą oglądać filmy w "pierwszej" premierze a nie dopiero średnio po 3-4 miesiącach. Podobnie jest w przypadku seriali, poza tym wiele ciekawych seriali w Polsce się nie pojawia albo pojawia się z takim opóźnieniem, że szkoda gadać - przykład "Housa" na TVP 2 jest dopiero sezon 7.

Tak samo z piractwem w internecie - dlaczego ściga się zwykłych użytkowników? skąd oni mają wiedzieć czy seriws który udostępnia np. filmy płaci wytwórniom czy nie? Czemu tych firm się nie każe tylko zwykłych obywateli? Nie mówcie, że się nie da bo zamknięto Megaupload i wiecie jaki jest skutek? obecnie wszystkie popularne hostingi praktycznie zawiesiły działalność. Skutek? Trudniej coś ściągnąć - choć jak ktoś uparcie chce to napewno znajdzie. Można? Można
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk B... rozwiń
Avatar
melo / 25 stycznia 2012 o 21:32
0
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„

Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo.

I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
[/quote]
Jak pon Cugowski taki logicznie myślący jest to niech pomyśli czy nie powinno się ścigać takich "artystóf" jak on i jego grupa za oszustwo jakim jest udawanie że się śpiewa na żywo. Co do ACTA to się nie wypowiadam bo nie czytałem. A pana Cugowskiego to kiedyś bardzo ceniłem ale jak zobaczylem go w śiecącej marynarze w Sopocie to myślałem że się posikam ze śmiechu - stare chłopy a jak jakieś nieopierzone fircyki na scenie świrują :DDDDD I JESZCZE TEN TEKST; "sobota wieczór życie ma smak, telefon czeka na jeden znak.... kazdy kogoś ma a ja wciąż solo... " dziecinada.
[quote name='^^ja^^' timestamp='1327507297' post='588205']
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk B... rozwiń
Avatar
Ja / 25 stycznia 2012 o 20:29
0
Brawo, trzeba w końcu wyjść na ulice i walczyć!!! Pokazać rudemu oszustowi gdzie jego miejsce!!!
Avatar
oburzony / 25 stycznia 2012 o 19:15
0
Miło było słuchać gdy młodzież ku***ała Tuska. I z tego wniosek panie tzw.premerze,że o prezydenturze to możesz swoją odbytnicą co najwyżej pomarzyć. Cóż, taka jest cena zdrady społeczeństwa i w sumie masz szczęście,że to nie Egipt.
Avatar
^^ja^^ / 25 stycznia 2012 o 17:01
0
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„

Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo.

I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera.

- Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera.

Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha&qu... rozwiń
Avatar
^^ja^^ / 25 stycznia 2012 o 16:49
0
[quote name='ainsztain' timestamp='1327503280' post='588150']
szwajcar. Masz tutaj link z pro rzadowej strony onet.pl, w ktorym masz mniej wiecej opisane jakie szkody przynosi piractwo. Przeczytasz ze ekonomicznie nie przynosi zadnych strat. http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html Ba ludzie najpierw wola sciagnac piosenki z internetu a jak im sie spodoba kupic plyte. niz isc i w ciemno wydawac 50 zl.
[/quote]

A jak idziesz kupić chleb to prosisz żeby dali Ci kromkę na spróbowanie? To nie jest prawda, ze piractwo nie przynosi szkody i strat. A piosenkę to możesz w radio posłuchać i jeśli się spodoba to kupisz płytę!
[quote name='ainsztain' timestamp='1327503280' post='588150']
szwajcar. Masz tutaj link z pro rzadowej strony onet.pl, w ktorym masz mniej wiecej opisane jakie szkody przynosi piractwo. Przeczytasz ze ekonomicznie nie przynosi zadnych strat. http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html Ba ludzie najpierw wola sciagnac piosenki z internetu a jak im sie spodoba kupic plyte. niz isc i w ciemno wydawac 50 zl.
[/quote]

A jak idziesz kupić chleb to... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 2 1

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 9 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 8 0

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 20 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 36 12

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 11

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 15 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 1

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków 8 1

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!