Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2013 r.
14:02
Edytuj ten wpis

Strona Portu Lotniczego Lublin: Jest już aktywna tablica odlotów i przylotów

Autor: Zdjęcie autora mag
0 19 A A
 (Port Lotniczy Lublin)
(Port Lotniczy Lublin)

Na stronie Portu Lotniczego Lublin działa już nowa, aktywna "tablica" przylotów i odlotów. Wyświetla się na niej aktualny stan lotów; faktyczna godzina lądowania i startu, godziny odpraw, na bieżąco pojawiają się informacje o ewentualnych opóźnieniach, czy odwołanych lotach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Aktywna tablica była dla nas priorytetem. Już działa i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni – mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

To nie koniec zmian na stronie lubelskiego lotniska. Wkrótce pojawią się także informacje w języku angielskim, niemieckim i ukraińskim.

Brak aktywnej tablicy przylotów i odlotów, aktualnej informacji na stronie i anglojęzycznej wersji to najważniejsze zarzuty, które od dłuższego czasu padały pod adresem portu. Spółka zapewnia, że cały czas pracuje nad udoskonaleniem strony.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Josef / 2 maja 2013 r. o 05:41
A będą informować ,że za kazdym razem ląduje gdzie indziej np.w:Łodzi,Rzeszowie ,czy w Warszawie?
Avatar
ANTYLUBLOOO2222 / 1 maja 2013 r. o 09:29
PłO LOTNISKO TO TWÓR GDZIE WSZYSTKO DZIAŁA OD DU...STRONY!!W OGÓLĘ WIDAĆ,ŻE SITWA PłO SKUTECZNIE UMIAŁA TAKI TWÓR DOPUŚCIĆ DO UŻYTKOWANIA(ŁAŃSUSZEK ZAUFANYCH URZĘDASÓW)!!OTWARCIE TO BYŁ PIERWSZY PRZYKŁAD JAK WADZA (NIE WŁADZA, BO TE MATOŁY NIE ZASŁUGUJA BY ICH TAK NAZYWAĆ!) TRAKTUJE POMIOT,CZYTAJ OBYWATELI TEGO KRAJU, POTEM OBSŁUGA PODRÓŻNYCH, OGÓLNE OLEWACTWO I BURDEL!!SAMOLOTY LĄDUJACE NA INNYCH LOTNISKACH BO TZW. LUBELSKIE NIE POSIADA APARATURY KTÓRA POZWALA LĄDOWAĆ W GORSZYCH WARYNKACH ATMOSFERYCZNYCH!!NIESTETY JAKIE WOJEWÓDZTWO TAKIE WŁADZE!!
PłO LOTNISKO TO TWÓR GDZIE WSZYSTKO DZIAŁA OD DU...STRONY!!W OGÓLĘ WIDAĆ,ŻE SITWA PłO SKUTECZNIE UMIAŁA TAKI TWÓR DOPUŚCIĆ DO UŻYTKOWANIA(ŁAŃSUSZEK ZAUFANYCH URZĘDASÓW)!!OTWARCIE TO BYŁ PIERWSZY PRZYKŁAD JAK WADZA (NIE WŁADZA, BO TE MATOŁY NIE ZASŁUGUJA BY ICH TAK NAZYWAĆ!) TRAKTUJE POMIOT,CZYTAJ OBYWATELI TEGO KRAJU, POTEM OBSŁUGA PODRÓŻNYCH, OGÓLNE OLEWACTWO I BURDEL!!SAMOLOTY LĄDUJACE NA INNYCH LOTNISKACH BO TZW. LUBELSKIE NIE POSIADA APARATURY KTÓRA POZWALA LĄDOWAĆ W GORSZYCH WARYNKACH ATMOSFERYCZNYCH!!... rozwiń
Avatar
pol / 1 maja 2013 r. o 08:40
[quote name='taki tam' timestamp='1367335143' post='764558']
Nie wiem o co ci chodzi z tą stroną! Czyżby inne porty miały takie genialne strony??Teraz jej już nic nie brakuje, poza wersjami obcojęzycznymi. Powinna też być wersja rosyjska...no przecież na wschodzie Europy większość ludzi używa tego języka jako "urzędowego", a nie ukraińskiego. np Rosja, Białoruś, Litwa, Kazachstan,,ludzie tam mieszkający używają tego języka.
[/quote]
Zgadzam się powinna być wersja rosyjska, nawet na Ukrainie połowa społeczeństwa używa tylko rosyjskiego nawet w Kijowie, poza tym cały wschód zna ten język, wiec ten język powinien być nawet kosztem ukraińskiego
[quote name='taki tam' timestamp='1367335143' post='764558']
Nie wiem o co ci chodzi z tą stroną! Czyżby inne porty miały takie genialne strony??Teraz jej już nic nie brakuje, poza wersjami obcojęzycznymi. Powinna też być wersja rosyjska...no przecież na wschodzie Europy większość ludzi używa tego języka jako "urzędowego", a nie ukraińskiego. np Rosja, Białoruś, Litwa, Kazachstan,,ludzie tam mieszkający używają tego języka.
[/quote]
Zgadzam się powinna być wersja rosyjska, nawet na Ukra... rozwiń
Avatar
Mixy / 1 maja 2013 r. o 08:36
A dlaczego na tej stronie z obrazka terminala z części ODLOTY wychodzą ludzie z walizami ? Przecież oni musieli przylecieć skoro wychodzą ???
Avatar
taki tam / 1 maja 2013 r. o 08:16
[quote name='web designer' timestamp='1367364261' post='764703']
strona lotniska zrobiona fatalnie

otworzcie sobie na caly ekran w firefox w rozdzielczosci np. 1920x180 i zobaczcie jak gorny baner sie rozwala. Klasyczny przyklad ze osoba ktoa to robila nie ma wiekszego pojecia o web design

styl tez do bani
[/quote]
Ty pewnie zrobiłbyś wszystko lepiej...know how...każdy jest specem na necie..a w realu to różnie bywa..
Avatar
michal / 1 maja 2013 r. o 07:49
Treść może i okej ale wykonanie, projekt graficzny do bani - wygląda delikatnie mówiąc mało profesjonalnie w porównaniu ze stronami innych lotnisk szczególnie że płacą za utrzymanie tej strony ponad 2tyś. miesięcznie
Avatar
krzysiek / 1 maja 2013 r. o 07:09
Dlaczego jest brak dojazdu pod port lotniczy.same zakazy.Na kazde lotnisko mozna dojechac pod drzwi a w Swidniku na lotnisko NIE
Avatar
web designer / 1 maja 2013 r. o 01:24
strona lotniska zrobiona fatalnie

otworzcie sobie na caly ekran w firefox w rozdzielczosci np. 1920x180 i zobaczcie jak gorny baner sie rozwala. Klasyczny przyklad ze osoba ktoa to robila nie ma wiekszego pojecia o web design

styl tez do bani
Avatar
conduct rohBoda / 30 kwietnia 2013 r. o 23:02
Może im zabrakło czcionek z cyrylicą?
Avatar
SPOTER / 30 kwietnia 2013 r. o 21:32
A GDZIE CIULE KAMERY Z PORTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Avatar
Josef / 2 maja 2013 r. o 05:41
A będą informować ,że za kazdym razem ląduje gdzie indziej np.w:Łodzi,Rzeszowie ,czy w Warszawie?
Avatar
ANTYLUBLOOO2222 / 1 maja 2013 r. o 09:29
PłO LOTNISKO TO TWÓR GDZIE WSZYSTKO DZIAŁA OD DU...STRONY!!W OGÓLĘ WIDAĆ,ŻE SITWA PłO SKUTECZNIE UMIAŁA TAKI TWÓR DOPUŚCIĆ DO UŻYTKOWANIA(ŁAŃSUSZEK ZAUFANYCH URZĘDASÓW)!!OTWARCIE TO BYŁ PIERWSZY PRZYKŁAD JAK WADZA (NIE WŁADZA, BO TE MATOŁY NIE ZASŁUGUJA BY ICH TAK NAZYWAĆ!) TRAKTUJE POMIOT,CZYTAJ OBYWATELI TEGO KRAJU, POTEM OBSŁUGA PODRÓŻNYCH, OGÓLNE OLEWACTWO I BURDEL!!SAMOLOTY LĄDUJACE NA INNYCH LOTNISKACH BO TZW. LUBELSKIE NIE POSIADA APARATURY KTÓRA POZWALA LĄDOWAĆ W GORSZYCH WARYNKACH ATMOSFERYCZNYCH!!NIESTETY JAKIE WOJEWÓDZTWO TAKIE WŁADZE!!
PłO LOTNISKO TO TWÓR GDZIE WSZYSTKO DZIAŁA OD DU...STRONY!!W OGÓLĘ WIDAĆ,ŻE SITWA PłO SKUTECZNIE UMIAŁA TAKI TWÓR DOPUŚCIĆ DO UŻYTKOWANIA(ŁAŃSUSZEK ZAUFANYCH URZĘDASÓW)!!OTWARCIE TO BYŁ PIERWSZY PRZYKŁAD JAK WADZA (NIE WŁADZA, BO TE MATOŁY NIE ZASŁUGUJA BY ICH TAK NAZYWAĆ!) TRAKTUJE POMIOT,CZYTAJ OBYWATELI TEGO KRAJU, POTEM OBSŁUGA PODRÓŻNYCH, OGÓLNE OLEWACTWO I BURDEL!!SAMOLOTY LĄDUJACE NA INNYCH LOTNISKACH BO TZW. LUBELSKIE NIE POSIADA APARATURY KTÓRA POZWALA LĄDOWAĆ W GORSZYCH WARYNKACH ATMOSFERYCZNYCH!!... rozwiń
Avatar
pol / 1 maja 2013 r. o 08:40
[quote name='taki tam' timestamp='1367335143' post='764558']
Nie wiem o co ci chodzi z tą stroną! Czyżby inne porty miały takie genialne strony??Teraz jej już nic nie brakuje, poza wersjami obcojęzycznymi. Powinna też być wersja rosyjska...no przecież na wschodzie Europy większość ludzi używa tego języka jako "urzędowego", a nie ukraińskiego. np Rosja, Białoruś, Litwa, Kazachstan,,ludzie tam mieszkający używają tego języka.
[/quote]
Zgadzam się powinna być wersja rosyjska, nawet na Ukrainie połowa społeczeństwa używa tylko rosyjskiego nawet w Kijowie, poza tym cały wschód zna ten język, wiec ten język powinien być nawet kosztem ukraińskiego
[quote name='taki tam' timestamp='1367335143' post='764558']
Nie wiem o co ci chodzi z tą stroną! Czyżby inne porty miały takie genialne strony??Teraz jej już nic nie brakuje, poza wersjami obcojęzycznymi. Powinna też być wersja rosyjska...no przecież na wschodzie Europy większość ludzi używa tego języka jako "urzędowego", a nie ukraińskiego. np Rosja, Białoruś, Litwa, Kazachstan,,ludzie tam mieszkający używają tego języka.
[/quote]
Zgadzam się powinna być wersja rosyjska, nawet na Ukra... rozwiń
Avatar
Mixy / 1 maja 2013 r. o 08:36
A dlaczego na tej stronie z obrazka terminala z części ODLOTY wychodzą ludzie z walizami ? Przecież oni musieli przylecieć skoro wychodzą ???
Avatar
taki tam / 1 maja 2013 r. o 08:16
[quote name='web designer' timestamp='1367364261' post='764703']
strona lotniska zrobiona fatalnie

otworzcie sobie na caly ekran w firefox w rozdzielczosci np. 1920x180 i zobaczcie jak gorny baner sie rozwala. Klasyczny przyklad ze osoba ktoa to robila nie ma wiekszego pojecia o web design

styl tez do bani
[/quote]
Ty pewnie zrobiłbyś wszystko lepiej...know how...każdy jest specem na necie..a w realu to różnie bywa..
Avatar
michal / 1 maja 2013 r. o 07:49
Treść może i okej ale wykonanie, projekt graficzny do bani - wygląda delikatnie mówiąc mało profesjonalnie w porównaniu ze stronami innych lotnisk szczególnie że płacą za utrzymanie tej strony ponad 2tyś. miesięcznie
Avatar
krzysiek / 1 maja 2013 r. o 07:09
Dlaczego jest brak dojazdu pod port lotniczy.same zakazy.Na kazde lotnisko mozna dojechac pod drzwi a w Swidniku na lotnisko NIE
Avatar
web designer / 1 maja 2013 r. o 01:24
strona lotniska zrobiona fatalnie

otworzcie sobie na caly ekran w firefox w rozdzielczosci np. 1920x180 i zobaczcie jak gorny baner sie rozwala. Klasyczny przyklad ze osoba ktoa to robila nie ma wiekszego pojecia o web design

styl tez do bani
Avatar
conduct rohBoda / 30 kwietnia 2013 r. o 23:02
Może im zabrakło czcionek z cyrylicą?
Avatar
SPOTER / 30 kwietnia 2013 r. o 21:32
A GDZIE CIULE KAMERY Z PORTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Piątek z rzutami karnymi, Argentyna strzelała lepiej od Holandii

Mundial 2022: Piątek z rzutami karnymi, Argentyna strzelała lepiej od Holandii

Wielkie emocje w końcówce meczu Argentyna – Holandia. Wydawało się, że „Abicelestes” bez problemu awansują do półfinału mundialu w Katarze. Jeszcze w 82 minucie Leo Messi i spółka prowadzili 2:0. „Pomarańczowi” zdążyli doprowadzić jednak do wyrównania. Gola na 2:2 strzelili w… 11 minucie doliczonego czasu gry po świetnie rozegranym rzucie wolnym. W efekcie, znowu trzeba było szukać rozstrzygnięcia w rzutach karnych. A te lepiej wykonywała Argentyna i wygrała ostatecznie 4:3.

Zamość. Poezja malowana. Nagrody dla uczennic Plastyka

Zamość. Poezja malowana. Nagrody dla uczennic Plastyka

Matylda Kowalczuk po mistrzowsku zinterpretowała „Taniec”, a Emilia Drzygało „Zimę”. Uczennice zamojskiego liceum plastycznego za swoje ilustracje wierszy Marii Konopnickiej zdobyły dwie główne nagrody w Ogólnopolskim Konkursie „Słowem Malowane 2022”.

Drogi, place zabaw i nowa fontanna, czyli Lubartów planuje wydatki w 2023 r.

Drogi, place zabaw i nowa fontanna, czyli Lubartów planuje wydatki w 2023 r.

Przyszłoroczne dochody miasta mają wynieść 104 mln zł, a wydatki przekroczą 110 mln zł. Zgodnie z projektem nowego budżetu na inwestycje trafi ponad 25 mln zł. Najwięcej na drogi, zbrojenie terenów przemysłowych, latarnie oraz ocieplenie II LO im. Piotra Firleja.

Parczew wygrał ze Skarbem Państwa. Chodziło o duże pieniądze

Parczew wygrał ze Skarbem Państwa. Chodziło o duże pieniądze

Parczew wygrał w sądzie ze Skarbem Państwa. Na konto miasta wpłynęło 1,2 mln zł.

Zamość. Organowy recital Tadeusza Barylskiego u Franciszkanów
10 grudnia 2022, 19:00

Zamość. Organowy recital Tadeusza Barylskiego u Franciszkanów

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Pannie zapowiada ten koncert, jako wyjątkowe wydarzenie. W sobotę (10 grudnia, godz. 19) w zamojskim kościele Franciszkanów odbędzie się recital organowy Tadeusza Barylskiego. Jest organizowany dokładnie w 200. rocznicę urodzin Cesara Francka.

Lublin. Park Rury będzie mieć patrona

Lublin. Park Rury będzie mieć patrona

Park Rury położony w wąwozie między Czubami, a osiedlami LSM ma otrzymać imię Romualda Dylewskiego, wybitnego architekta i urbanisty zmarłego w 2019 r.

W szpitalu w Lublinie przez dwa dni nie było ciepłej wody
Alarm 24

W szpitalu w Lublinie przez dwa dni nie było ciepłej wody

Od środy wieczorem do piątku rano w szpitalu przy ul. Herberta w Lublinie (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Wyszyńskiego) pacjenci byli pozbawieni dostępu do ciepłej wody. Powód? Awaria podczas przełączania instalacji w trakcie budowania nowej części szpitala.

Mundial 2022: Chorwacja – Brazylia 4:2 w rzutach karnych. Faworyt za burtą!

Mundial 2022: Chorwacja – Brazylia 4:2 w rzutach karnych. Faworyt za burtą!

Znamy pierwszego półfinalistę turnieju w Katarze. Chorwacja walczyła do końca i wyrzuciła za burtę mundialu głównego faworyta – Brazylię. Luka Modrić i spółka przegrywali od 105 minuty, ale w końcówce doprowadzili do wyrównania i rzutów karnych. A w serii jedenastek pokonali „Canarinhos” 4:2.

W tej szkole mówią, że jedna iskierka rozpala ognisko dobroci. To będzie Weekend Cudów
galeria

W tej szkole mówią, że jedna iskierka rozpala ognisko dobroci. To będzie Weekend Cudów

– Wystarczyło puścić iskierkę i za chwilę ogień gorących serc rozpalił ognisko dobroci – uśmiecha się Aleksandra Krzyżanowska, nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 30 w Lublinie.

Biała Podlaska. Prezydent znowu chciał sprzedać, radni znowu mówią nie

Biała Podlaska. Prezydent znowu chciał sprzedać, radni znowu mówią nie

Bialscy radni idą na rekord i po raz kolejny odmawiają sprzedaży miejskich działek przy ulicach Elektrycznej i Brzegowej.

Bartosz Sadulski, autor powieści "Rzeszot" w Muzeum Czechowicza
10 grudnia 2022, 17:00

Bartosz Sadulski, autor powieści "Rzeszot" w Muzeum Czechowicza

Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) zaprasza na spotkanie autorskie z Bartoszem Sadulskim, które odbędzie się 10 grudnia o godz. 17.

Lubelscy politycy PiS tłumaczą dlaczego cały czas mówią o Donaldzie Tusku i Platformie Obywatelskiej

Lubelscy politycy PiS tłumaczą dlaczego cały czas mówią o Donaldzie Tusku i Platformie Obywatelskiej

Politycy Prawa i Sprawiedliwości przestrzegają przed powrotem Platformy Obywatelskiej do władzy. W piątek w całej Polsce, w tym także w Lublinie, zorganizowali w tej sprawie konferencje prasowe pod biurami poselskimi największej partii opozycyjnej.

Lublinianka straci ważnych zawodników?

Lublinianka straci ważnych zawodników?

Sytuacja organizacyjna Lublinianki się poprawia, ale i tak w zimie kilku piłkarzy może zdecydować się na opuszczenie drużyny. Oferty z wyższych lig ma Tomasz Tymosiak, a na testach w GKS Tychy przebywa Fryderyk Janaszek.

Nie widać końca konfliktu w Zarządzie Dróg Powiatowych w Lublinie. Starosta: we wtorek podejmę decyzję

Nie widać końca konfliktu w Zarządzie Dróg Powiatowych w Lublinie. Starosta: we wtorek podejmę decyzję

Pracownicy chcą, żeby starosta odwołał dyrektorkę Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie. Napisali kolejne, anonimowe pismo w tej sprawie. – Mam wrażenie, że wszyscy tam są zastraszeni i dzieje się z nimi coś złego – ocenia radny powiatowy, który zainteresował się sprawą i ma kontakt ze skonfliktowanymi. Starosta na wtorek zapowiada decyzję.

"Grawitacja" reż. Alfonso Cuaróna. Program TV 9-11 grudnia 2022
9 grudnia 2022, 20:00

"Grawitacja" reż. Alfonso Cuaróna. Program TV 9-11 grudnia 2022

W ten weekend w telewizji będzie można zobaczyć premierowo widowisko "Monster Hunter". Poniżej prezentujemy kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!