Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2012 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Sylwester 2012 w Lublinie: Budka Suflera, Bracia i Teksasy zaśpiewają na żywo

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie

Budka Suflera, Bracia i Teksasy zagrają gościom imprezy na pl. Litewskim. Mają śpiewać na żywo, nie z playbacku. Jutro zacznie się montaż sceny dla artystów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artyści mają grać na żywo, o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura. – Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta. Montaż sceny ma się zacząć już jutro.

– Po jej obu stronach staną telebimy – dodaje Anna Machocka z biura prasowego Ratusza.

W tym roku grać i śpiewać będą tylko lubelskie zespoły. Jako pierwsza, o godz. 22 zaprezentuje się bluesowa grupa Teksasy, a na godz. 22.45 zaplanowany jest koncert zespołu Bracia. O północy w niebo wystrzelą fajerwerki, prezydent miasta złoży mieszkańcom życzenia, a na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru – Budka Suflera. Impreza ma się zakończyć około godz. 2. Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł.

W poniedziałek na pl. Litewskim pojawią się barierki. Ze względów bezpieczeństwa cały teren imprezy zostanie ogrodzony. – Będą trzy wejścia – informuje Machocka. – Jedno od ul. 3 Maja, drugie koło fontanny, a trzecie od strony pomnika Unii Lubelskiej – dodaje.

Przy wejściu będzie można przelać przyniesione ze sobą napoje do rozdawanych za darmo plastikowych kubeczków. Wejście ze szklaną butelką będzie zabronione. Porządku pilnować ma 92 ochroniarzy. Dodatkowo wygrodzona zostanie niecka fontanny, z której odpalane będą sztuczne ognie. Z boku placu stanie 19 przenośnych toalet.

I jeszcze jedna przydatna informacja: nocnych autobusów będzie dwa razy więcej, niż na co dzień. – Linie N1, N2 i N3 będą jeździć z częstotliwością co 30 minut i będą obsługiwane autobusami przegubowymi – zapowiada Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego.

Przystanek przesiadkowy znajdzie się na ul. Okopowej.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 o 22:25
0
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 o 10:14
0
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 o 23:24
0
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 21:56
0
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 o 19:31
0
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 o 17:10
0
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 o 15:35
0
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 o 13:58
0
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 o 13:50
0
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 o 22:25
0
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 o 10:14
0
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 o 23:24
0
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 21:56
0
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 o 19:31
0
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 o 17:10
0
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 o 15:35
0
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 o 13:58
0
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 o 13:50
0
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Paweł Fajdek spotkał się z kibicami w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Paweł Fajdek spotkał się z kibicami w Zamościu [zdjęcia] 0 0

Paweł Fajdek, utytułowany młociarz, mistrz świata i Europy był w czwartek w Zamościu

Mieszkańcy nie chcą masztu sieci komórkowej Play. Budowa już trwa

Mieszkańcy nie chcą masztu sieci komórkowej Play. Budowa już trwa 21 10

Budowa 60-metrowego masztu sieci komórkowej Play w Romanówce (powiat lubelski) już się rozpoczęła. Inwestycji sprzeciwiają się m.in. osoby związane z pobliskim ośrodkiem rehabilitacyjno-edukacyjnym i prywatnym zoo

Słupek drogowy zostawili na środku ulicy. "Jakby o nim zapomniano"
alarm24

Słupek drogowy zostawili na środku ulicy. "Jakby o nim zapomniano" 0 2

Żeby przynajmniej był przy krawężniku, a tu na samym środku go postawili – denerwuje się pan Sławek, chełmski taksówkarz. – Nie muszę mówić, że na całej Starościńskiej są dziury i jeździ się wężykiem. A tu masz jeszcze słupek. Jeszcze w dzień, to jak cię mogę, ale w nocy trudno go ominąć

Lubelskie: Znaleziono szczątki żołnierzy w lesie w Poleskim Parku Narodowym
galeria

Lubelskie: Znaleziono szczątki żołnierzy w lesie w Poleskim Parku Narodowym 245 9

Na godziwy pochówek czekają już 72 lata. Bohaterowie bitwy pod Wytycznem w 1939 roku leżą we wspólnej mogile w lesie, przy cmentarzu ewangelickim w Michałowie. Odnalazł ich ppłk dr Józef Ledzianowski z Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu

Nowe muzeum powstanie w woj. lubelskim. Niektórzy radni PiS byli zdziwieni

Nowe muzeum powstanie w woj. lubelskim. Niektórzy radni PiS byli zdziwieni 22 22

Radni wojewódzcy dają zielone światło dla powstania nowej placówki muzealnej. Muzeum Badań Polarnych swoją siedzibę ma mieć w Puławach. A lubelskiej uchwały antysmogowej jak nie było, tak nie ma

Jukka Male w Akademii Odkryć Fotograficznych
16 listopada 2019, 12:15

Jukka Male w Akademii Odkryć Fotograficznych 0 0

Wybitny fiński fotograf Jukka Male będzie gościem Akademii Odkryć Fotograficznych w Lublinie. Wernisaż wystawy artysty będzie miał miejsce 16 listopada o godz. 12.15 w Mobilnej Galerii Fotografii (plac przed Centrum Kultury w Lublinie ul.Peowiaków 12).

Na Uniwersytecie Medycznym będzie nowy system informatyczny

Na Uniwersytecie Medycznym będzie nowy system informatyczny 0 3

Szybciej, wygodniej i bardziej efektywnie. Uniwersytet Medyczny będzie korzystał z nowego zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania uczelnią.

Budowlani grają z Arką Gdynia. Będzie upragnione przełamanie?

Budowlani grają z Arką Gdynia. Będzie upragnione przełamanie? 0 0

Na zakończenie pierwszej rundy Budowlani Lublin zagrają w niedzielę z Arką Gdynia. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Krasińskiego o godz. 13

Lublin: Mieszkańcy ul. Szmaragdowej doczekają się chodnika

Lublin: Mieszkańcy ul. Szmaragdowej doczekają się chodnika 5 2

Chodnik z prawdziwego zdarzenia powstanie w miejscu wydeptanej ścieżki koło miejskiego przedszkola przy ul. Szmaragdowej (os. Widok).

Wyremontują pomnik zmarłego podczas wojny kapitana

Wyremontują pomnik zmarłego podczas wojny kapitana 0 1

Do 6 grudnia przeprowadzone mają być prace konserwacyjne przy zbiorowej mogile ofiar zbrodni hitlerowskich i mogile ofiar bombardowania Lublina.

Szczypiornistki przygotowują się do towarzyskiego turnieju w Lublinie. "Trzeba będzie dobrze wykorzystać ten czas"
film

Szczypiornistki przygotowują się do towarzyskiego turnieju w Lublinie. "Trzeba będzie dobrze wykorzystać ten czas" 0 1

W dniach 22 - 24 listopada w Hali Globus w Lublinie odbędzie się turniej towarzyski szczypiornistek w związku z 450-leciem Unii Lubelskiej. Oprócz Polek wezmą w nim udział Litwinki, Ukrainki i Białorusinki.

Zamojski Alarm Smogowy. Nowe czujniki smogu w mieście

Zamojski Alarm Smogowy. Nowe czujniki smogu w mieście 3 3

Od czwartku w mieście działa Zamojski Alarm Smogowy, a w najbliższym czasie przybędzie czujników, które na bieżąco będą informowały o jakości powietrza.

Parczew: Budżet się nie spina, dlatego podnoszą podatki. "Coś dziwnego dzieje się w naszym państwie"

Parczew: Budżet się nie spina, dlatego podnoszą podatki. "Coś dziwnego dzieje się w naszym państwie" 30 19

Parczew podnosi mieszkańcom podatki od nieruchomości i środków transportowych. Paweł Kędracki (PiS) burmistrz miasta tłumaczy, że bez tego nie dopnie budżetu na przyszły rok. – Coś dziwnego dzieje się w naszym państwie – komentuje radny Adam Wiśniewski (PSL).