Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2012 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Sylwester 2012 w Lublinie: Budka Suflera, Bracia i Teksasy zaśpiewają na żywo

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie

Budka Suflera, Bracia i Teksasy zagrają gościom imprezy na pl. Litewskim. Mają śpiewać na żywo, nie z playbacku. Jutro zacznie się montaż sceny dla artystów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artyści mają grać na żywo, o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura. – Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta. Montaż sceny ma się zacząć już jutro.

– Po jej obu stronach staną telebimy – dodaje Anna Machocka z biura prasowego Ratusza.

W tym roku grać i śpiewać będą tylko lubelskie zespoły. Jako pierwsza, o godz. 22 zaprezentuje się bluesowa grupa Teksasy, a na godz. 22.45 zaplanowany jest koncert zespołu Bracia. O północy w niebo wystrzelą fajerwerki, prezydent miasta złoży mieszkańcom życzenia, a na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru – Budka Suflera. Impreza ma się zakończyć około godz. 2. Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł.

W poniedziałek na pl. Litewskim pojawią się barierki. Ze względów bezpieczeństwa cały teren imprezy zostanie ogrodzony. – Będą trzy wejścia – informuje Machocka. – Jedno od ul. 3 Maja, drugie koło fontanny, a trzecie od strony pomnika Unii Lubelskiej – dodaje.

Przy wejściu będzie można przelać przyniesione ze sobą napoje do rozdawanych za darmo plastikowych kubeczków. Wejście ze szklaną butelką będzie zabronione. Porządku pilnować ma 92 ochroniarzy. Dodatkowo wygrodzona zostanie niecka fontanny, z której odpalane będą sztuczne ognie. Z boku placu stanie 19 przenośnych toalet.

I jeszcze jedna przydatna informacja: nocnych autobusów będzie dwa razy więcej, niż na co dzień. – Linie N1, N2 i N3 będą jeździć z częstotliwością co 30 minut i będą obsługiwane autobusami przegubowymi – zapowiada Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego.

Przystanek przesiadkowy znajdzie się na ul. Okopowej.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 r. o 22:25
0
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 r. o 10:14
0
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 r. o 23:24
0
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 r. o 21:56
0
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 r. o 19:31
0
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 r. o 17:10
0
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 r. o 15:35
0
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 r. o 13:58
0
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 r. o 13:50
0
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 r. o 22:25
0
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 r. o 10:14
0
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 r. o 23:24
0
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 r. o 21:56
0
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 r. o 19:31
0
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 r. o 17:10
0
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 r. o 15:35
0
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 r. o 13:58
0
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 r. o 13:50
0
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!