Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2012 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Sylwester 2012 w Lublinie: Budka Suflera, Bracia i Teksasy zaśpiewają na żywo

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie

Budka Suflera, Bracia i Teksasy zagrają gościom imprezy na pl. Litewskim. Mają śpiewać na żywo, nie z playbacku. Jutro zacznie się montaż sceny dla artystów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artyści mają grać na żywo, o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura. – Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta. Montaż sceny ma się zacząć już jutro.

– Po jej obu stronach staną telebimy – dodaje Anna Machocka z biura prasowego Ratusza.

W tym roku grać i śpiewać będą tylko lubelskie zespoły. Jako pierwsza, o godz. 22 zaprezentuje się bluesowa grupa Teksasy, a na godz. 22.45 zaplanowany jest koncert zespołu Bracia. O północy w niebo wystrzelą fajerwerki, prezydent miasta złoży mieszkańcom życzenia, a na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru – Budka Suflera. Impreza ma się zakończyć około godz. 2. Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł.

W poniedziałek na pl. Litewskim pojawią się barierki. Ze względów bezpieczeństwa cały teren imprezy zostanie ogrodzony. – Będą trzy wejścia – informuje Machocka. – Jedno od ul. 3 Maja, drugie koło fontanny, a trzecie od strony pomnika Unii Lubelskiej – dodaje.

Przy wejściu będzie można przelać przyniesione ze sobą napoje do rozdawanych za darmo plastikowych kubeczków. Wejście ze szklaną butelką będzie zabronione. Porządku pilnować ma 92 ochroniarzy. Dodatkowo wygrodzona zostanie niecka fontanny, z której odpalane będą sztuczne ognie. Z boku placu stanie 19 przenośnych toalet.

I jeszcze jedna przydatna informacja: nocnych autobusów będzie dwa razy więcej, niż na co dzień. – Linie N1, N2 i N3 będą jeździć z częstotliwością co 30 minut i będą obsługiwane autobusami przegubowymi – zapowiada Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego.

Przystanek przesiadkowy znajdzie się na ul. Okopowej.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 o 22:25
0
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 o 10:14
0
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 o 23:24
0
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 21:56
0
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 o 19:31
0
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 o 17:10
0
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 o 15:35
0
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 o 13:58
0
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 o 13:50
0
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 o 22:25
0
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 o 10:14
0
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 o 23:24
0
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 21:56
0
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 o 19:31
0
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 o 17:10
0
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 o 15:35
0
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 o 13:58
0
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 o 13:50
0
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kiedyś działał tu komisariat policji. Co może powstać na tej działce?

Lublin: Kiedyś działał tu komisariat policji. Co może powstać na tej działce? 0 0

Prezydent chce sprzedać miejską działkę u zbiegu al. Piłsudskiego i Lubelskiego Lipca ’80. Mowa o terenie, na którym niegdyś działał komisariat policji. W jego miejscu mógłby powstać hotel. W czwartek pomysłem na sprzedaż tej nieruchomości zajmie się Rada Miasta

Wasza zimowa twórczość. Galeria bałwanów [zdjęcia]
galeria

Wasza zimowa twórczość. Galeria bałwanów [zdjęcia] 0 0

Na naszym fanpage'u poprosiliśmy Was o przysłanie zdjęć bałwanów.

Pokłócili się o szczytną akcję. Organizatorzy walczą na oświadczenia

Pokłócili się o szczytną akcję. Organizatorzy walczą na oświadczenia 4 2

Organizatorzy sobotniej akcji charytatywnej na rzecz chorej Natalki obrzucają się w internecie oświadczeniami. Grupa Bialskie Aniołki zarzuca Fundacji Kreacja i Magia Rąk pobieranie opłaty za uczestnictwo w warsztatach ozdabiania choinek

We wtorek startują Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu

We wtorek startują Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu 0 0

We wtorek w Aqua Lublin rozpoczną się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17 i 18-letnich. To będzie wyjątkowa impreza, bo potrwa aż pięć dni. O medale powalczy cała, krajowa czołówka. A w głównych rolach powinno wystąpić przynajmniej kilku zawodników AZS UMCS

Teatralna Gwiazdka w Osterwie: "Prawda"
22 grudnia 2018, 19:00

Teatralna Gwiazdka w Osterwie: "Prawda" 0 0

Co Gdzie Kiedy. Teatr Osterwy w Lublinie zaprasza na podwójny pokaz spektaklu Prawda. W sobotę, 22 grudnia przedstawienie zobaczymy o godz. 19, natomiast w niedzielę o godz. 18.

Puławy: Będzie remont elewacji szpitala specjalistycznego

Puławy: Będzie remont elewacji szpitala specjalistycznego 0 1

W 2019 roku może rozpocząć się długo oczekiwany remont elewacji szpitala specjalistycznego w Puławach. Oprócz ocieplenia ścian, wymieniona ma zostać cała stolarka okienna oraz instalacje grzewcze. Przewidziano również montaż solarów i fotowoltaiki

Spektakl "Kariera po polsku" na Dzień Kobiet!
8 marca 2019, 19:00

Spektakl "Kariera po polsku" na Dzień Kobiet! 0 1

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15) zaprasza na spektakl Kariera po polsku, który zaprezentowany zostanie specjalnie na Dzień Kobiet, 8 marca o godz. 19.

Rozbudowa terminala Portu Lotniczego Lublin już się kończy [zdjęcia]
galeria

Rozbudowa terminala Portu Lotniczego Lublin już się kończy [zdjęcia] 10 16

Rozbudowa terminala Portu Lotniczego Lublin dobiega końca. Trwają prace wykończeniowe i instalacje ostatnich elementów, w tym aranżacja nowych stanowisk kontroli paszportowej.

Pokaz filmów świątecznych w Teatrze Starym
27 grudnia 2018, 11:00

Pokaz filmów świątecznych w Teatrze Starym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teatr Stary zaprasza młodych widzów na pokazy filmów świątecznych, które odbędą się 27 grudnia o godz. 11 i 17 oraz 28 grudnia w tych samych porach.

"Czas opuścić Gniazdo Orląt". Nowi oficerowie z Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie
Zdjęcia
galeria

"Czas opuścić Gniazdo Orląt". Nowi oficerowie z Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie 25 3

W miniony piątek kolejni oficerowie opuścili mury Lotniczej Akademii Wojskowej. Była to już 122 promocja oficerska. Szkoła w Dęblinie wzbogaciła się o kolejnych 6 maszyn szkoleniowych.

Wojsko kupuje nowe samoloty szkoleniowe. Do Dęblina przylecą cztery kolejne „Bieliki”

Wojsko kupuje nowe samoloty szkoleniowe. Do Dęblina przylecą cztery kolejne „Bieliki” 0 2

Polskie siły zbrojne kupiły cztery kolejne samoloty M-346. Stacjonująca w 4. Skrzydle Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie flota tych maszyn powiększy się do 16 egzemplarzy.

Charytatywny Turniej w Siatkonogę w Kraśniku już w niedzielę

Charytatywny Turniej w Siatkonogę w Kraśniku już w niedzielę 5 0

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie – Charytatywny Turniej w Siatkonogę, który 23 grudnia zostanie rozegrany w Kraśniku. Dochód z imprezy zostanie przekazany na tamtejszy Dom Dziecka

Kłopotliwy terminarz PGE Ekstraligi. Lubelscy kibice protestują i piszą list otwarty

Kłopotliwy terminarz PGE Ekstraligi. Lubelscy kibice protestują i piszą list otwarty 0 0

Kością niezgody między lubelskimi kibicami a władzami PGE Ekstraligi stał się ogłoszony niedawno ligowy terminarz. Według sympatyków żużla, mecze rozgrywane w piątki odbiorą im możliwość wspierania swoich ulubieńców. Niewykluczone jednak, że w trakcie sezonu kalendarz będzie się zmieniał

Puławy: Nieoczekiwana zmiana miejsc radnych opozycji. Tak chcieli radni PiS

Puławy: Nieoczekiwana zmiana miejsc radnych opozycji. Tak chcieli radni PiS 1 9

Kto może decydować o tym, gdzie mają znajdować się miejsca dla poszczególnych klubów puławskiej rady miasta? Przewodnicząca Bożena Krygier uznała, że to jej przywilej i przed drugą sesją, na wniosek klubu PiS, przesiedliła część opozycji na drugą stronę sali konferencyjnej.

Wigilia miejska na Rynku Wielkim w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Wigilia miejska na Rynku Wielkim w Zamościu [zdjęcia] 2 1

Jak co roku na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się Wigilia dla mieszkańców miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.