Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 marca 2009 r.
9:00
Edytuj ten wpis

"Szansa na sukces" - rozpoczęły się przesłuchania w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 27 A A

Przesłuchania rozpoczęły się o godz. 10 w gmachu lubelskiego ośrodka TVP przy ul. Raabego, a zakończą nad ranem. Na casting przyszło ponad 1300 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Eliminacje mogą potrwać nawet do późnego wieczora, dlatego warto przyjść wcześniej i wpisać się na listę, z której kolejno wyczytywani będą kandydaci.

Czym trzeba zabłysnąć? Talentem. Będzie można zaśpiewać dowolną piosenkę w języku polskim. Podkład muzyczny można przynieść ze sobą na płycie, można też będzie skorzystać z pomocy profesjonalnego akompaniatora.



Kandydaci, którzy przebrną sito przesłuchań będą mogli spodziewać się zaproszenia do studia. Tu nie będzie można już wybierać wykonawcy, którego piosenki trzeba będzie śpiewać w studiu TVP 2.

Jest o co walczyć, bo laureaci każdego z odcinków są automatycznie zapraszani na coroczny koncert w Warszawie. A ten, kto na koncercie wypadnie najlepiej ma zagwarantowany występ na festiwalu w Opolu. W taki sposób karierę zaczęła m.in. Justyna Steczkowska.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
natusiamalusia / 15 stycznia 2011 o 21:58
0
Hej .. widzieliście tą małą dziewczynkę w jakby pomarańczowej bluzce .. to ja .. jak dla mnie było super jak widać było miałam numerek 24 i weszłam wcześnie nie pamiętam o której było super miałam podkład i miła atmosfera ...
Pozdrawiam wszystkich ;* !!
<33
Avatar
emii / 26 sierpnia 2009 o 15:57
0
a jak można się dostać do "Szansy an sukces" ? ;-)
proszę o odpowiedź. ;-D

moje gadu: 10630647
meil: zuzka13@amorki.pl
Avatar
siara / 1 kwietnia 2009 o 17:04
0
gienia napisał:
Moja koleżanka spiewala 2 piosenki i sie dostala miala sto pięćdziesiąty któryś numer wiec byla na początku nie wiem czy potem mozna bylo spiewac dwie ja byla 279 i u mnie w poiątce tylko po 30 sekund śpiewali
Avatar
Iwona / 29 marca 2009 o 20:14
0
Hej Poszukuję osób które brały udział w eliminacjach do Szansy na sukces w Lublinie 21.03.2009. To dla mnie ważne. Proszę o pilny kontakt na maila kruko87@o2.pl
Avatar
~Monika~ / 28 marca 2009 o 09:12
0
[size=4]
gonia napisał:
a propos pytania : nie wszystkim mówili czy się dostał czy nie. niektórym po prostu nie mówili nic.


Przemawia przez Ciebie zawiść...;P Doprawdy żałosne. Po co w ogóle brałaś udział w castingu skoro szukaja pajaców itp.? Wszystko mówi samo za siebie. Zawiśc i tyle. Pozdrawiam [size=4][/size][/size]


Przemawia przez Ciebie zawiść...;P Doprawdy żałosne. Po co w ogóle brałaś udział w castingu skoro szukaja pajaców itp.? Wszystko mówi samo za siebie. Zawiśc i tyle. Pozdrawiam [size=4][/size][/size] rozwiń
Avatar
Ines / 27 marca 2009 o 18:22
0
Więęc ja bylam 25.. ^^
Przybyłam do Lubilna przed 6 i od razu sie zapisalam.. po 15 minutach bylo juz 100 osob. Cuż .. narzekacie, że po 15 sek. ale 1300 osób jak to mowiła, któras osoba to tez troche czasu w przeliczeniu na czas =/ a oni tez nie sa z kamienia i wam by sie chcialo od 9 rano siedziec do 4 w nocy?.. ja spiewlaam zwrotkę i ref. I Byłam w ostatniej piątce gdzie można było śpiewać z podkładem. I Była taka sytuacja:

P. Skrętkowska chciala przesluchac jeszcze którąś osobę z nas, lecz wpada jakiś gościu i mówi:

" Musimy chyba usunąć podkłady bo przybyło już ponad 1000 osób.. a samo przygotowanie sprzetu trochę trwa.. szkoda czasu " czy coś w tym stylu.
Ale na pewno w tym znaczeniu. Więc.. cużż..

Ale Ja jestem zadowolona BO TAM BYLAM
Więęc ja bylam 25.. ^^
Przybyłam do Lubilna przed 6 i od razu sie zapisalam.. po 15 minutach bylo juz 100 osob. Cuż .. narzekacie, że po 15 sek. ale 1300 osób jak to mowiła, któras osoba to tez troche czasu w przeliczeniu na czas =/ a oni tez nie sa z kamienia i wam by sie chcialo od 9 rano siedziec do 4 w nocy?.. ja spiewlaam zwrotkę i ref. I Byłam w ostatniej piątce gdzie można było śpiewać z podkładem. I Była taka sytuacja:

P. Skrętkowska chciala przesluchac jeszcze którąś osobę z nas, lecz wpada jakiś gościu i mówi:rozwiń
Avatar
gienia / 27 marca 2009 o 14:56
0
aga napisał:
witam ;] ja mam małe pytanko ;D kazali Wam spiewać drugą piosenkę ??? bo nie wiem co mam myslec bo ja spiewałam 2 ... co Wy na to ?? tak to super przygoda . ;p

Moja koleżanka spiewala 2 piosenki i sie dostala miala sto pięćdziesiąty któryś numer wiec byla na początku nie wiem czy potem mozna bylo spiewac dwie ja byla 279 i u mnie w poiątce tylko po 30 sekund śpiewali
Avatar
aga / 26 marca 2009 o 16:20
0
witam ;] ja mam małe pytanko ;D kazali Wam spiewać drugą piosenkę ??? bo nie wiem co mam myslec bo ja spiewałam 2 ... co Wy na to ?? tak to super przygoda . ;p
Avatar
AgAaa / 26 marca 2009 o 07:18
0
...TaaAa MaSaKra..MiaŁaM 537 nr. i weszłam na przesłuchania gdzieś koło 20...

Na Jedno to ja sie im nie dziwie że przerywali po kikunastu sekundach...policzcie sobie ile jest 1300 przynajmniej na zaśpiewanie minuty piosenki...

Ja śpiewałam wielką miłoś saweryna krajewskiego i było zaiście...
Avatar
Brzoskwinka:* / 25 marca 2009 o 18:00
0
Ja miałam numerek 321 a przyszłam na casting z samego rana ..
Przede wszystkim nerwy, stres i dużo ludzi..
Ale chyba im się spodobało ..
Pozdro :*
Avatar
natusiamalusia / 15 stycznia 2011 o 21:58
0
Hej .. widzieliście tą małą dziewczynkę w jakby pomarańczowej bluzce .. to ja .. jak dla mnie było super jak widać było miałam numerek 24 i weszłam wcześnie nie pamiętam o której było super miałam podkład i miła atmosfera ...
Pozdrawiam wszystkich ;* !!
<33
Avatar
emii / 26 sierpnia 2009 o 15:57
0
a jak można się dostać do "Szansy an sukces" ? ;-)
proszę o odpowiedź. ;-D

moje gadu: 10630647
meil: zuzka13@amorki.pl
Avatar
siara / 1 kwietnia 2009 o 17:04
0
gienia napisał:
Moja koleżanka spiewala 2 piosenki i sie dostala miala sto pięćdziesiąty któryś numer wiec byla na początku nie wiem czy potem mozna bylo spiewac dwie ja byla 279 i u mnie w poiątce tylko po 30 sekund śpiewali
Avatar
Iwona / 29 marca 2009 o 20:14
0
Hej Poszukuję osób które brały udział w eliminacjach do Szansy na sukces w Lublinie 21.03.2009. To dla mnie ważne. Proszę o pilny kontakt na maila kruko87@o2.pl
Avatar
~Monika~ / 28 marca 2009 o 09:12
0
[size=4]
gonia napisał:
a propos pytania : nie wszystkim mówili czy się dostał czy nie. niektórym po prostu nie mówili nic.


Przemawia przez Ciebie zawiść...;P Doprawdy żałosne. Po co w ogóle brałaś udział w castingu skoro szukaja pajaców itp.? Wszystko mówi samo za siebie. Zawiśc i tyle. Pozdrawiam [size=4][/size][/size]


Przemawia przez Ciebie zawiść...;P Doprawdy żałosne. Po co w ogóle brałaś udział w castingu skoro szukaja pajaców itp.? Wszystko mówi samo za siebie. Zawiśc i tyle. Pozdrawiam [size=4][/size][/size] rozwiń
Avatar
Ines / 27 marca 2009 o 18:22
0
Więęc ja bylam 25.. ^^
Przybyłam do Lubilna przed 6 i od razu sie zapisalam.. po 15 minutach bylo juz 100 osob. Cuż .. narzekacie, że po 15 sek. ale 1300 osób jak to mowiła, któras osoba to tez troche czasu w przeliczeniu na czas =/ a oni tez nie sa z kamienia i wam by sie chcialo od 9 rano siedziec do 4 w nocy?.. ja spiewlaam zwrotkę i ref. I Byłam w ostatniej piątce gdzie można było śpiewać z podkładem. I Była taka sytuacja:

P. Skrętkowska chciala przesluchac jeszcze którąś osobę z nas, lecz wpada jakiś gościu i mówi:

" Musimy chyba usunąć podkłady bo przybyło już ponad 1000 osób.. a samo przygotowanie sprzetu trochę trwa.. szkoda czasu " czy coś w tym stylu.
Ale na pewno w tym znaczeniu. Więc.. cużż..

Ale Ja jestem zadowolona BO TAM BYLAM
Więęc ja bylam 25.. ^^
Przybyłam do Lubilna przed 6 i od razu sie zapisalam.. po 15 minutach bylo juz 100 osob. Cuż .. narzekacie, że po 15 sek. ale 1300 osób jak to mowiła, któras osoba to tez troche czasu w przeliczeniu na czas =/ a oni tez nie sa z kamienia i wam by sie chcialo od 9 rano siedziec do 4 w nocy?.. ja spiewlaam zwrotkę i ref. I Byłam w ostatniej piątce gdzie można było śpiewać z podkładem. I Była taka sytuacja:

P. Skrętkowska chciala przesluchac jeszcze którąś osobę z nas, lecz wpada jakiś gościu i mówi:rozwiń
Avatar
gienia / 27 marca 2009 o 14:56
0
aga napisał:
witam ;] ja mam małe pytanko ;D kazali Wam spiewać drugą piosenkę ??? bo nie wiem co mam myslec bo ja spiewałam 2 ... co Wy na to ?? tak to super przygoda . ;p

Moja koleżanka spiewala 2 piosenki i sie dostala miala sto pięćdziesiąty któryś numer wiec byla na początku nie wiem czy potem mozna bylo spiewac dwie ja byla 279 i u mnie w poiątce tylko po 30 sekund śpiewali
Avatar