Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2011 r.
20:45
Edytuj ten wpis

Szlaban zniszczył auto. Klient czeka. Carrefour milczy

0 15 A A
Stacja benzynowa Carrefour przy al. Witosa w Lublinie. Na szlabanie, który spadł na samochód pana Ma
Stacja benzynowa Carrefour przy al. Witosa w Lublinie. Na szlabanie, który spadł na samochód pana Ma

Na samochód pana Marcina spadł szlaban. Naprawa auta kosztowała 3 tysiące złotych. Mija pół roku, a Carrefour wciąż milczy w tej sprawie. – To oznacza, że sieć nie chce załatwić tego polubownie – ocenia rzecznik konsumentów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wcale nie chodzi tutaj o wielkie pieniądze, ale o zasady – mówi pan Marcin. Pod koniec lutego przyjechał samochodem na stację benzynową Carrefour przy al. Witosa w Lublinie. Zatankował, zapłacił, a kiedy odjeżdżał na tył jego renaulta laguny spadł szlaban. Kierowca wysiadł, by zobaczyć, co się stało. Wtedy szlaban ponownie został opuszczony i uderzył w to samo miejsce.

– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik.

To nie wina klienta

Pracownik stacji przyznał, że kierowca nie jest niczemu winien i wypisał protokół zgłoszenia szkody. Podkreślił w nim, że szlaban uderzył w samochód dwa razy. Trzy dni później pan Marcin wysłał do lubelskiego Carrefoura dokumenty z wyceną naprawy auta. Tak polecił mu pracownik stacji, który spisywał protokół.

– Od tamtego czasu nikt się ze mną nie skontaktował. Kiedy zadzwoniłem do siedziby firmy w Lublinie, tak długo mnie przełączano z numeru na numer, że i tak nic się nie dowiedziałem – opowiada pan Marcin. – Carrefour ma pełen zestaw dokumentów i nic z tym nie robi. Najzwyczajniej w świecie ignoruje swoich klientów.

Jak długo hipermarket może odwlekać sprawę? Okazuje się, że w nieskończoność. – Pan Marcin próbuje wyegzekwować odpowiedź od prywatnej firmy, a nie od organu administracji, więc trudno mówić o terminach otrzymania pisma zwrotnego – tłumaczy Lidia Baran-Ćwirta, rzecznik praw konsumentów w Lublinie. – Brak jakiegokolwiek kontaktu przez tak długi czas oznacza, że firma nie chce polubownie załatwić sprawy – dodaje.

Wyjaśnimy sprawę

Skontaktowaliśmy się centralą sieci w Polsce. Na odpowiedź na nasze pytania czekaliśmy dwa dni. – Korespondencja z Lublina została przesłana do centrali Carrefoura i do biura ubezpieczeń. Niestety, nadal nie posiadamy ostatecznej decyzji – mówi Maria Cieślikowska, dyrektor ds. PR i komunikacji zewnętrznej Carrefour Polska. – Chcemy przeprosić za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź. Sprawa zostanie wyjaśniona w najbliższym czasie – dodaje.

Dlaczego zajęło to aż sześć miesięcy? Carrefour twierdzi, że tyle czasu potrzebowali jego pracownicy, by ustalić okoliczności uszkodzenia auta. Firma utrzymuje też, że jej przedstawiciele rozmawiali z panem Marcinem.

– Bzdura, nic takiego nie miało miejsca – mówi nasz Czytelnik. – Pójdę do sądu, jeśli odpowiedź, którą mam nadzieję kiedyś dostanę, będzie negatywna – zarzeka się.
Do sprawy wrócimy.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bambosh / 26 lipca 2011 o 12:05
0
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i bezmyślnie !
[/quote]
Wiesz co?-ubawiłeś mnie po pachy!Ha!Ha! Jesteś takim samym tłumokiem,jak ta cała reszta"Panów Z Miasta",która przyjechała do swoich rodziców i rodzin np.ze Śląska i stała w kolejce nawet ponad pół godziny pod wiejską masarnią (za Tomaszowem Lubelskim)i podniecała się tym,że "w masarni są tylko prawdziwe wiejskie wyroby z prawdziwych wiejskich świnek" I nie było by w tym nic złego,gdyby nie to,że znałem tą masarnię "od podszewki" i widziałem na własne oczy,że codziennie rano przyjeżdżał spory samochód dostawczy "na puławskich numerach"i wyładowywali półtusze wieprzowe-a w sumie to tak naprawdę nie wiadomo skąd one najpierw w Puławach się wzięły?-może np.z Holandii lub Belgii? Jeden z naszych lubelskich bazarowych handlarzy powiedział mi,że "jeśli kończą się własne płody rolne do handlowania,to jadę na Elizówkę i kupuję-ważne,abym miał czym handlować".
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i be... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 11:53
0
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i bezmyślnie !
[/quote]
Chyba jednak widać,że w Tobie zanika "myślenie przy zakupach" i "nie myślisz dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja". Zapoznaj się najpierw z zasadami działania hipermarketów,a dopiero potem się wypowiadaj. Zobacz: kto jest producentem większości towarów(a zapewniam Cię,że są to dość poważne polskie firmy takie jak: Zakłady Mięsne Kania,ZM Duda;Zakłady Mleczarskie: Mlekpol,Łowicz,itp.) i rusz swoim Kurzym Móżdżkiem "z czego mogą wynikać te promocje".
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i be... rozwiń
Avatar
lluc0olo / 25 lipca 2011 o 23:15
0
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311587894' post='506300']
Skoro zostało tak wycenione przez ubezpieczyciela czy innego fachowca to tak ma to kosztować i wycieraj tyłka szkłem bo się skaleczysz od tego jest papier !
[/quote]


hahahahaha pan Marcin po prostu pojechal do serwisu Renault i juz ;D

grunt to kombinacje,one zawsze przynosza jakies fajne efekty
Avatar
lluc0olo / 25 lipca 2011 o 23:12
0
bylem swiadkiem,pan Marcin cofal,wszystko widzialem.
Samochod nawet wgniecen nie mial,kilka rysek.
Pfffffffffff...
Avatar
Ali Baba / 25 lipca 2011 o 12:06
0
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa ściemnia że z własnej hodowli a z Broniszy ciągną towar bo taniej i bliżej. Są przypadki że potrafią auta kupować na np "mazurskich" czy innych blachach, że to niby takie ekologiczne tereny,

na cwaniaka nie masz bata./..
[/quote]
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i bezmyślnie !
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa... rozwiń
Avatar
Ali Baba / 25 lipca 2011 o 11:58
0
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]
Skoro zostało tak wycenione przez ubezpieczyciela czy innego fachowca to tak ma to kosztować i wycieraj tyłka szkłem bo się skaleczysz od tego jest papier !
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]
Skoro zost... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lipca 2011 o 11:56
0
O kurde!-ja też ma Renówkę,więc lepiej tam nie pojadę zatankować! -albo trzeba jechać we dwóch:jeden niech wyjeżdża autem,a drugi szlaban przytrzyma
Avatar
bambosh / 25 lipca 2011 o 11:50
0
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa ściemnia że z własnej hodowli a z Broniszy ciągną towar bo taniej i bliżej. Są przypadki że potrafią auta kupować na np "mazurskich" czy innych blachach, że to niby takie ekologiczne tereny,

na cwaniaka nie masz bata./..
[/quote]
Dokładnie tak! u nas kilka miesięcy temu osiedlowy sklepik padł z powodu przeterminowanego/starego towaru. Drugi sklepik,który jeszcze istnieje-jego właściciel kupuje towar"drugiej jakości" a sprzedaje go w cenie towaru pełnowartościowego. Jakiś rok temu widziałem,że gościu nakupił sporo schabu w dobrej cenie w Carrfour,załadował do swego busa i pojechał -no nie sądzę,że to aż taki Miłośnik Schabu z niego był,lecz zakupił go do swojego sklepiku.
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa... rozwiń
Avatar
zenon pseudo mietek / 25 lipca 2011 o 11:41
0
....jak do sadu niepoda pan to nic pan niezałatwi polubownie,,długo tam pracowałem to sa cwaniaki i oszusci,,do konca zycia bedzie pan czekał,,podaj pan ta impreze do sadu lepiej
Avatar
jj / 25 lipca 2011 o 10:08
0
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]


Hmmm przy 20 - letnim np. Oplu Kadecie czy Passacie to chyba ok
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]

rozwiń
Avatar
bambosh / 26 lipca 2011 o 12:05
0
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i bezmyślnie !
[/quote]
Wiesz co?-ubawiłeś mnie po pachy!Ha!Ha! Jesteś takim samym tłumokiem,jak ta cała reszta"Panów Z Miasta",która przyjechała do swoich rodziców i rodzin np.ze Śląska i stała w kolejce nawet ponad pół godziny pod wiejską masarnią (za Tomaszowem Lubelskim)i podniecała się tym,że "w masarni są tylko prawdziwe wiejskie wyroby z prawdziwych wiejskich świnek" I nie było by w tym nic złego,gdyby nie to,że znałem tą masarnię "od podszewki" i widziałem na własne oczy,że codziennie rano przyjeżdżał spory samochód dostawczy "na puławskich numerach"i wyładowywali półtusze wieprzowe-a w sumie to tak naprawdę nie wiadomo skąd one najpierw w Puławach się wzięły?-może np.z Holandii lub Belgii? Jeden z naszych lubelskich bazarowych handlarzy powiedział mi,że "jeśli kończą się własne płody rolne do handlowania,to jadę na Elizówkę i kupuję-ważne,abym miał czym handlować".
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i be... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 11:53
0
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i bezmyślnie !
[/quote]
Chyba jednak widać,że w Tobie zanika "myślenie przy zakupach" i "nie myślisz dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja". Zapoznaj się najpierw z zasadami działania hipermarketów,a dopiero potem się wypowiadaj. Zobacz: kto jest producentem większości towarów(a zapewniam Cię,że są to dość poważne polskie firmy takie jak: Zakłady Mięsne Kania,ZM Duda;Zakłady Mleczarskie: Mlekpol,Łowicz,itp.) i rusz swoim Kurzym Móżdżkiem "z czego mogą wynikać te promocje".
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311588368' post='506306']
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i be... rozwiń
Avatar
lluc0olo / 25 lipca 2011 o 23:15
0
[quote name='Ali Baba' timestamp='1311587894' post='506300']
Skoro zostało tak wycenione przez ubezpieczyciela czy innego fachowca to tak ma to kosztować i wycieraj tyłka szkłem bo się skaleczysz od tego jest papier !
[/quote]


hahahahaha pan Marcin po prostu pojechal do serwisu Renault i juz ;D

grunt to kombinacje,one zawsze przynosza jakies fajne efekty
Avatar
lluc0olo / 25 lipca 2011 o 23:12
0
bylem swiadkiem,pan Marcin cofal,wszystko widzialem.
Samochod nawet wgniecen nie mial,kilka rysek.
Pfffffffffff...
Avatar
Ali Baba / 25 lipca 2011 o 12:06
0
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa ściemnia że z własnej hodowli a z Broniszy ciągną towar bo taniej i bliżej. Są przypadki że potrafią auta kupować na np "mazurskich" czy innych blachach, że to niby takie ekologiczne tereny,

na cwaniaka nie masz bata./..
[/quote]
Bo zanika w narodzie umiejętność i kultura kupowania oraz myślenia przy zakupach stąd oszołomom można wcisnąć i gó,wno w byle zapakowane w ładne pazłotko będą pchać w koszyki jak małpy bo tanio bo promocja itd. ale nie myśląc dlaczego jest taniej i z czego wynika ta promocja więc skoro oszukują duzi to czemu i mali nawet na bazarach nie mogą ? Więc naucz się myśleć dedukcyjnie przy zakupach a zaczniesz robić zakupy z głową a nie tylko z portfelem i bezmyślnie !
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa... rozwiń
Avatar
Ali Baba / 25 lipca 2011 o 11:58
0
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]
Skoro zostało tak wycenione przez ubezpieczyciela czy innego fachowca to tak ma to kosztować i wycieraj tyłka szkłem bo się skaleczysz od tego jest papier !
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]
Skoro zost... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lipca 2011 o 11:56
0
O kurde!-ja też ma Renówkę,więc lepiej tam nie pojadę zatankować! -albo trzeba jechać we dwóch:jeden niech wyjeżdża autem,a drugi szlaban przytrzyma
Avatar
bambosh / 25 lipca 2011 o 11:50
0
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa ściemnia że z własnej hodowli a z Broniszy ciągną towar bo taniej i bliżej. Są przypadki że potrafią auta kupować na np "mazurskich" czy innych blachach, że to niby takie ekologiczne tereny,

na cwaniaka nie masz bata./..
[/quote]
Dokładnie tak! u nas kilka miesięcy temu osiedlowy sklepik padł z powodu przeterminowanego/starego towaru. Drugi sklepik,który jeszcze istnieje-jego właściciel kupuje towar"drugiej jakości" a sprzedaje go w cenie towaru pełnowartościowego. Jakiś rok temu widziałem,że gościu nakupił sporo schabu w dobrej cenie w Carrfour,załadował do swego busa i pojechał -no nie sądzę,że to aż taki Miłośnik Schabu z niego był,lecz zakupił go do swojego sklepiku.
[quote name='simplypainting' timestamp='1311576274' post='506191']
już lecę do osiedlowych sklepików i już tam na jakość się rzucam. Przecież oni z jednego źródła biorą. Ja nawet wolę w sieci kupować bo tam przy tak dużej rotacji towaru dostawy są non stop.

Widze co się u mnie dzieje w mieście. Sa przypadki że na przeciwko Lidla są sklepiki małe. Babka leci kupuje w Lidlu towar i po drugiej stronie ulicy sprzedaje go z marżą 30-40%.

Rozumiem bazarki, ale tam też trzeba uważać bo połowa... rozwiń
Avatar
zenon pseudo mietek / 25 lipca 2011 o 11:41
0
....jak do sadu niepoda pan to nic pan niezałatwi polubownie,,długo tam pracowałem to sa cwaniaki i oszusci,,do konca zycia bedzie pan czekał,,podaj pan ta impreze do sadu lepiej
Avatar
jj / 25 lipca 2011 o 10:08
0
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]


Hmmm przy 20 - letnim np. Oplu Kadecie czy Passacie to chyba ok
[quote name='ja@' timestamp='1311576950' post='506201']
"– W okolicach bagażnika porządnie zarysował mi karoserię. Straty wyceniono na niecałe 3 tysiące zł – opowiada nasz Czytelnik. " Hmmm....za zarysowanie " porzadne" 3 tysiące? Mi PZU wyceniło rozwalenie prawego boku, lampy, bagażnik, błotnik, maskę na 1.700 w tym lakierowanie 3 elementów na UWAGA!!!! 251 zł netto , a i lampe przód do dużego auta na .......29.00 netto, tak tak 29.00 netto
[/quote]

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!