Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 października 2009 r.
19:12
Edytuj ten wpis

Tak pobiła mnie lubelska policja

0 42 A A

Przemysławowi S. wierzy tylko najbliższa rodzina, która widziała jego siniaki po powrocie z komendy policji. – Bo czy zwykły człowiek da wiarę, że policjant może tak skatować? – pytał dziś w sądzie mężczyzna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przemysław S.: nigdy nie karany, do zajścia 25 marca 2007 roku nie zapłacił nawet mandatu. Czasem tylko legitymowany przez policjantów. Pracował w "policyjnym” szpitalu.

– Policjanci byli moimi podopiecznymi – mówi. Wraz z kolegą Rafałem D. od dwóch lat ma proces o stawianie oporu dwóm policjantom: Mariuszowi S. i Krzysztofowi R.

Ale dziś w Sądzie Rejonowym w Lublinie Przemysław S. był w roli pokrzywdzonego. Bo prokuratura uznała, że policjanci podczas tej samej interwencji byli brutalni i oskarżyła ich o pobicie.

Mariusz S. i Krzysztof R. nie mieli na procesie zbyt dużo do powiedzenia. – Nie przyznajemy się – szli w zaparte. A potem potwierdzili oświadczenie złożone jeszcze w prokuraturze, że "podjęli niezbędne czynności i środków przymusu użyli zgodnie z prawem”.

Nikt nie podważa tylko tego, że feralnego dnia Rafał D. i Przemysław S. pili piwo przed sklepem przy ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Jeden z nich położył się na jezdni, drugi robił mu zdjęcia. Przyjechał patrol. Mariusz S. i Krzysztof R. wysiedli z nieoznakowanego samochodu. Mieli pałki.

Przemysław S. twierdzi, że chciał się dogadać: obiecywał, że już idzie z kolegą do domu i prosił, by policjanci nie wypisywali mandatu. Gdy nic nie wskórał powiedział: "To pisz pan mandat”.

– Wtedy dostałem od Mariusza S. pięścią w okolice skroni i ze trzy ciosy pałką w czoło – opowiadał w sądzie. – Gdy leżałem na jezdni, czułem kolejne uderzenia w plecy. Krzysztof R. "zajmował się” wtedy jego kolegą.

Przemysław S. dokładnie relacjonował co go spotkało, aż do wypuszczenia go na wolność. Policjanci przewieźli obu mężczyzn do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Tam mieli oberwać jeszcze bardziej.

– Miałem wrażenie, że Mariusz S. mnie zatłucze – opowiadał Przemysław S. – W samą klatkę piersiową zadał mi ze 20 ciosów.

Pobyt w komendzie dla obydwu mężczyzn zakończył się przesłuchaniem. Usłyszeli wtedy, że to oni byli agresywni wobec policjantów.

– Teraz wieczorem nie wychodzę z domu, bo nie wiem, na jakiego policjanta trafię podczas legitymowania – mówił w sądzie Przemysław S.

Następna rozprawa w listopadzie. Sąd przesłucha Rafała D., drugiego z mężczyzn, który oskarża policjantów o pobicie.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Polizei aus Polen / 27 lutego 2011 o 00:11
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=s7lE3HEMXEA[/media] [size=5]„Młodości! ty nad poziomy. Wylatuj, a okiem słońca. Ludzkości całe ogromy ... ” [/size]
Avatar
PROKURATOR / 26 lutego 2011 o 23:24
0
Tak to jest jak się zatrudniało w Policji nie kompetentne osoby .
Avatar
Jason / 26 lutego 2011 o 22:30
0
Ja sam dostałem wpier... od policji,byłem skuty z tyłu i kopali mnie po żebrach.Boli mnie do dziś ale najbardziej to że oni mogli mi jeszcze postawić takie zarzuty że mało nie wylądowałem w więzieniu.A wszystko dlatego jak już miałem wyjść z dołka to powiedziałem że im tego nie daruję i mnie zatrzymali do jeszcze następnego dnia a potem prosto do prokuratora tylko że ten widząc jak wyglądam chyba mi uwierzył i mimo zarzutów dostałem dozór a co będzie na sprawie nie mam pojęcia.I niech nikt nie broni policji bo zatrzymali nas tylko dlatego że widzieli że jesteśmy pod wpływem alkoholu a ja powiedziałem żeby się odczepili w nerwach przeklinając bo to nie pierwszy raz a i często spisują mnie trzeźwego bez powodu.No i panowie się obrazili na mnie i stwierdzili cyt."nauczymy cie szacunku do policji"czekam teraz na tą sprawę i wiem że mam marne szanse cokolwiek wskórać a szacunku mam więcej do zwierząt więc nie ubliżajcie psom bo są o wiele lepsze niż policja przynajmniej ta z Włoszczowy...
Ja sam dostałem wpier... od policji,byłem skuty z tyłu i kopali mnie po żebrach.Boli mnie do dziś ale najbardziej to że oni mogli mi jeszcze postawić takie zarzuty że mało nie wylądowałem w więzieniu.A wszystko dlatego jak już miałem wyjść z dołka to powiedziałem że im tego nie daruję i mnie zatrzymali do jeszcze następnego dnia a potem prosto do prokuratora tylko że ten widząc jak wyglądam chyba mi uwierzył i mimo zarzutów dostałem dozór a co będzie na sprawie nie mam pojęcia.I niech nikt nie broni policji bo zatrzymali nas tylko dlatego że... rozwiń
Avatar
myszata / 7 marca 2010 o 14:29
0
POLICJANT BIJĄC ZATRZYMANEGO MYŚLI, ŻE MA NAD NIM WŁADZE!! POLICJA SCHODZI NA PSY!!!!!!!!!!
Avatar
~mimi~ / 8 października 2009 o 17:57
0
psycholog napisał:
A co na to komendant wojewódzki dlaczego nie wypowiada się Pan Wójtowicz rzecznik komendanta wojewódzkiego zaniemówili czy stracili mowę. A ci policjanci jeszcze pracują co oni tacy wściekli to już nie było innych środków przymusu bezpośredniego jak np. gaz, kajdanki tylko pała coś kiepsko z waszą psychiką co problemy w domu żona pochwy nie dała i problemy przynosi się do pracy. Coś kiepskie testy psychologiczne macie przy rekrutacji że tacy jak ci dwaj przechodzą psychologa. Bardzo kiepska psychika policjantów że takie żeczy wyżywać się na kimś za domowe problemy bo mu żona dupy nie dała, albo przykład Gniezno zastrzelił się policjant do psychologa. Drogi panie Redaktorze niech się wypowie Pan Wójtowicz na ten temat tylko niech nie zamyka oczów jak mówi bo to świadczty o kłamstwie.


i tu sie mylisz, z takim policjantem zadna normalna kobieta nie wytrzyma a ze znalazl sobie matrone zostawiajac dzieci to juz inna sprawa, wiec jak taki madry jestes to sie na tematy rodzin durniów nie wypowiadaj


i tu sie mylisz, z takim policjantem zadna normalna kobieta nie wytrzyma a ze znalazl sobie matrone zostawiajac dzieci to juz inna sprawa, wiec jak taki madry jestes to sie na tematy rodzin durniów nie wypowiadaj rozwiń
Avatar
Gość / 4 października 2009 o 10:43
0
pit napisał:
Wierzę ludziom,przeżyłem w tym kraju socjali zm ko mu ne,ale to cosię dzieje w służbach dla narodu to kaci,nie ludzie kto ich szkoli redukuje,wszystkich biorą jedną miarą,zbić upokorzyć ukarać grzywną mandatem a gdzie edukacja rozmowa kultura osobista,każdy obywatel jest inny oni powinni wiedzieć powinni być przygotowani odpowiednio szkoleni do każdej sytuacji.Porozmawiać dlaczego tak postępuje,wyciągnąć wniosek podjąć prawidłową karę,ściągalność kar,chore,cały zach karze odpowiednio do przekroczenia przepisu pouczenie rozmowa zapis wykroczenia i za następnym razem kara bez dyskusji finansowa,polcjant to partner w rozmowie a nie egzekutor z prawem w ręku pałka pięść bo jemu wolno bo jest ponad prawem,jak zbije nie odpowiada jak jego kryminał dla winnego czy nie winnego bo co policjant.pan władca może wszystko,skatować bo najłatwiej się wyżyć,po co słuchać co ma do powiedzenia 2 ga strona,to wróg włeb go.ile człowiek musi wycierpieć za to że żyje,polowanie na przejściach,radary w krzakach,klamry na koła i non stop aby upolować podatnika to są metody władz dzisiejszych tego w latach wstecznych nie było.Nie wierzcie w opowiadania.Wjechałem wróciłem i to był największy mój błąd.

Widocznie długo cie nie było bo jak zauważyłeś fotoradary,kamery itd. TEchnika poszła do przodu Ja nie mam nic przeciwko fotoradarom wystarczy jeździć zgodnie z przepisami a nie będzie problemu. Bezpieczeństwo na drodze jest ważniejsze niż mandat. MAndaty powinny być wiele droższe.Brawo PO.

Widocznie długo cie nie było bo jak zauważyłeś fotoradary,kamery itd. TEchnika poszła do przodu Ja nie mam nic przeciwko fotoradarom wystarczy jeździć zgodnie z przepisami a nie będzie problemu. Bezpieczeństwo na drodze jest ważniejsze niż mandat. MAndaty powinny być wiele droższe.Brawo PO. rozwiń
Avatar
pies / 4 października 2009 o 10:37
0
~Tom~ napisał:
VI komisariat to samo. Za picie piwa. Norma. Nikt normalny w policji nie pracuje.

Nie wierzę że za picie piwa w barze lub w domu ci sie oberwało od policjantow ! A jeśli piłeś piwo w miejscu publicznym i sam zachowywałeś sie jak pies i szczaleś na drzewo to jestem za tym abyś został pouczony o tym jak sie zachować skoro mama cie nie wychowała.
Avatar
Konfident / 3 października 2009 o 22:22
0
I oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja ci "spokojni", "spokojni" ktorzy tylko lamia prawo bo pija piwo w miejscu publicznym, w ktorym to miejscu to jest zabronione! I nie robia tego pierwszy czy drugi czy dziesiaty raz tylko raz...ktorys z koleji, za kazdym razem spisywani, za kazdym razym obruszeni ze "jak to!? ku***! ja nic nie robie! jestem grzeczny i spokojny!" tylko pozniej lubie sobie ryj powydzierac po nocy i oblac jakas klatke albo blok! widac to jedyna metoda na was tani alkoholicy, pala! jak widac w tym przypadku poskutkowalo jeden z drugim boi sie wychodzic wieczorem na dwor! wiecej takich akcji prosimy bedzie wiecej spokoju!

A co do pracy w Policji. Spokojnie coraz wiecej chetnych jest nawet tych ktorzy tak sie zle wyrazali o Policji kiedys teraz chetnie by sie tam sami znalezli!
I oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja ci "spokojni", "spokojni" ktorzy tylko lamia prawo bo pija piwo w miejscu publicznym, w ktorym to miejscu to jest zabronione! I nie robia tego pierwszy czy drugi czy dziesiaty raz tylko raz...ktorys z koleji, za kazdym razem spisywani, za kazdym razym obruszeni ze "jak to!? ku***! ja nic nie robie! jestem grzeczny i spokojny!" tylko pozniej lubie sobie ryj powydzierac po nocy i oblac jakas klatke albo blok! widac to jedyna metoda na was tani alko... rozwiń
Avatar
Gość / 3 października 2009 o 20:06
0
BIEDACY napisał:
Biedni "praworządnii spokojni" obywatele, nic nie winni a policja ich zaczepiła i pobiła. Kto w to uwierzy. Ja przeżyłem ponad pół wieku i nigdy nie byłem uderzony przez policjanta ani przez milicjanta. a wida=ziałem wiele zachowań takich "porządnych" po spożyciu piwa lub innego specyfiku że strach było być w okolicy.




Pół wieku pewnie gdzieś w leśniczówce. Chociaż ci nie życzę ale biada jak wpadniesz w ich łapy. Wtedy zmienisz zdanie. Tylko czemu aż musisz się przekonać niedowiarku.




Pół wieku pewnie gdzieś w leśniczówce. Chociaż ci nie życzę ale biada jak wpadniesz w ich łapy. Wtedy zmienisz zdanie. Tylko czemu aż musisz się przekonać niedowiarku. rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 października 2009 o 19:54
0
pobity w imieniu prawa napisał:
W Białej Podlaskiej za takie samo zdarzenie, sąd mnie skazał i kazał wypłacić policjantowi odszkodowanie! To ja byłem pobity i miałem ślady pobicia, a policjant żadnych śladów! Ale ja zostałem oskarżony o pobicie policjanta i uznany winnym. Prawo (sądy) w Polsce jest jednostronne, jeżeli chodzi o policjanta. Chore to wszystko. Zdenerwowany policjant na służbie może bezkarnie zrobić z Tobą wszystko, nawet zabić! Uwazajcie!


Na temat Białej Podlaskiej .... to szkoda gadać, policja ,,funkcjonariusz publiczny" czyli zawsze podkreślam jeszcze raz ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. Koń by się uśmiał. Nikt nie da wiary choćby było nie wiem ilu świadków. TO jest sprawiedliwość. Często zadaję sobie pytanie, jak to jest że taki jeden z drugim popełnia przestępstwo, łamie prawo które obowiązuje wszystkich a funkcjonariuszy tym bardziej bo znają przepisy i mają stać na jego straży i żaden przełożony, prokurator, sąd nie da wiary zwykłemu obywatelowi. Jak za dużo ma na swoim koncie no to s.. na emeryturkę i po kłopociku, pieniążki są nikt mi jej nie zabierze a jak mnie skarzą to i tak już musztarda po obiedzie. Wiem coś na ten temat. To jest praworządna Biała Podlaska. Współczuję Ci jestem w podobnej sytuacji.


Na temat Białej Podlaskiej .... to szkoda gadać, policja ,,funkcjonariusz publiczny" czyli zawsze podkreślam jeszcze raz ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. Koń by się uśmiał. Nikt nie da wiary choćby było nie wiem ilu świadków. TO jest sprawiedliwość. Często zadaję sobie pytanie, jak to jest że taki jeden z drugim popełnia przestępstwo, łamie prawo które obowiązuje wszystkich a funkcjonariuszy tym bardziej bo znają przepisy i mają stać na jego straży i żaden przełożony, prokurator, sąd nie da wiary zwykłemu obywatelowi. Jak... rozwiń
Avatar
Polizei aus Polen / 27 lutego 2011 o 00:11
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=s7lE3HEMXEA[/media] [size=5]„Młodości! ty nad poziomy. Wylatuj, a okiem słońca. Ludzkości całe ogromy ... ” [/size]
Avatar
PROKURATOR / 26 lutego 2011 o 23:24
0
Tak to jest jak się zatrudniało w Policji nie kompetentne osoby .
Avatar
Jason / 26 lutego 2011 o 22:30
0
Ja sam dostałem wpier... od policji,byłem skuty z tyłu i kopali mnie po żebrach.Boli mnie do dziś ale najbardziej to że oni mogli mi jeszcze postawić takie zarzuty że mało nie wylądowałem w więzieniu.A wszystko dlatego jak już miałem wyjść z dołka to powiedziałem że im tego nie daruję i mnie zatrzymali do jeszcze następnego dnia a potem prosto do prokuratora tylko że ten widząc jak wyglądam chyba mi uwierzył i mimo zarzutów dostałem dozór a co będzie na sprawie nie mam pojęcia.I niech nikt nie broni policji bo zatrzymali nas tylko dlatego że widzieli że jesteśmy pod wpływem alkoholu a ja powiedziałem żeby się odczepili w nerwach przeklinając bo to nie pierwszy raz a i często spisują mnie trzeźwego bez powodu.No i panowie się obrazili na mnie i stwierdzili cyt."nauczymy cie szacunku do policji"czekam teraz na tą sprawę i wiem że mam marne szanse cokolwiek wskórać a szacunku mam więcej do zwierząt więc nie ubliżajcie psom bo są o wiele lepsze niż policja przynajmniej ta z Włoszczowy...
Ja sam dostałem wpier... od policji,byłem skuty z tyłu i kopali mnie po żebrach.Boli mnie do dziś ale najbardziej to że oni mogli mi jeszcze postawić takie zarzuty że mało nie wylądowałem w więzieniu.A wszystko dlatego jak już miałem wyjść z dołka to powiedziałem że im tego nie daruję i mnie zatrzymali do jeszcze następnego dnia a potem prosto do prokuratora tylko że ten widząc jak wyglądam chyba mi uwierzył i mimo zarzutów dostałem dozór a co będzie na sprawie nie mam pojęcia.I niech nikt nie broni policji bo zatrzymali nas tylko dlatego że... rozwiń
Avatar
myszata / 7 marca 2010 o 14:29
0
POLICJANT BIJĄC ZATRZYMANEGO MYŚLI, ŻE MA NAD NIM WŁADZE!! POLICJA SCHODZI NA PSY!!!!!!!!!!
Avatar
~mimi~ / 8 października 2009 o 17:57
0
psycholog napisał:
A co na to komendant wojewódzki dlaczego nie wypowiada się Pan Wójtowicz rzecznik komendanta wojewódzkiego zaniemówili czy stracili mowę. A ci policjanci jeszcze pracują co oni tacy wściekli to już nie było innych środków przymusu bezpośredniego jak np. gaz, kajdanki tylko pała coś kiepsko z waszą psychiką co problemy w domu żona pochwy nie dała i problemy przynosi się do pracy. Coś kiepskie testy psychologiczne macie przy rekrutacji że tacy jak ci dwaj przechodzą psychologa. Bardzo kiepska psychika policjantów że takie żeczy wyżywać się na kimś za domowe problemy bo mu żona dupy nie dała, albo przykład Gniezno zastrzelił się policjant do psychologa. Drogi panie Redaktorze niech się wypowie Pan Wójtowicz na ten temat tylko niech nie zamyka oczów jak mówi bo to świadczty o kłamstwie.


i tu sie mylisz, z takim policjantem zadna normalna kobieta nie wytrzyma a ze znalazl sobie matrone zostawiajac dzieci to juz inna sprawa, wiec jak taki madry jestes to sie na tematy rodzin durniów nie wypowiadaj


i tu sie mylisz, z takim policjantem zadna normalna kobieta nie wytrzyma a ze znalazl sobie matrone zostawiajac dzieci to juz inna sprawa, wiec jak taki madry jestes to sie na tematy rodzin durniów nie wypowiadaj rozwiń
Avatar
Gość / 4 października 2009 o 10:43
0
pit napisał:
Wierzę ludziom,przeżyłem w tym kraju socjali zm ko mu ne,ale to cosię dzieje w służbach dla narodu to kaci,nie ludzie kto ich szkoli redukuje,wszystkich biorą jedną miarą,zbić upokorzyć ukarać grzywną mandatem a gdzie edukacja rozmowa kultura osobista,każdy obywatel jest inny oni powinni wiedzieć powinni być przygotowani odpowiednio szkoleni do każdej sytuacji.Porozmawiać dlaczego tak postępuje,wyciągnąć wniosek podjąć prawidłową karę,ściągalność kar,chore,cały zach karze odpowiednio do przekroczenia przepisu pouczenie rozmowa zapis wykroczenia i za następnym razem kara bez dyskusji finansowa,polcjant to partner w rozmowie a nie egzekutor z prawem w ręku pałka pięść bo jemu wolno bo jest ponad prawem,jak zbije nie odpowiada jak jego kryminał dla winnego czy nie winnego bo co policjant.pan władca może wszystko,skatować bo najłatwiej się wyżyć,po co słuchać co ma do powiedzenia 2 ga strona,to wróg włeb go.ile człowiek musi wycierpieć za to że żyje,polowanie na przejściach,radary w krzakach,klamry na koła i non stop aby upolować podatnika to są metody władz dzisiejszych tego w latach wstecznych nie było.Nie wierzcie w opowiadania.Wjechałem wróciłem i to był największy mój błąd.

Widocznie długo cie nie było bo jak zauważyłeś fotoradary,kamery itd. TEchnika poszła do przodu Ja nie mam nic przeciwko fotoradarom wystarczy jeździć zgodnie z przepisami a nie będzie problemu. Bezpieczeństwo na drodze jest ważniejsze niż mandat. MAndaty powinny być wiele droższe.Brawo PO.

Widocznie długo cie nie było bo jak zauważyłeś fotoradary,kamery itd. TEchnika poszła do przodu Ja nie mam nic przeciwko fotoradarom wystarczy jeździć zgodnie z przepisami a nie będzie problemu. Bezpieczeństwo na drodze jest ważniejsze niż mandat. MAndaty powinny być wiele droższe.Brawo PO. rozwiń
Avatar
pies / 4 października 2009 o 10:37
0
~Tom~ napisał:
VI komisariat to samo. Za picie piwa. Norma. Nikt normalny w policji nie pracuje.

Nie wierzę że za picie piwa w barze lub w domu ci sie oberwało od policjantow ! A jeśli piłeś piwo w miejscu publicznym i sam zachowywałeś sie jak pies i szczaleś na drzewo to jestem za tym abyś został pouczony o tym jak sie zachować skoro mama cie nie wychowała.
Avatar
Konfident / 3 października 2009 o 22:22
0
I oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja ci "spokojni", "spokojni" ktorzy tylko lamia prawo bo pija piwo w miejscu publicznym, w ktorym to miejscu to jest zabronione! I nie robia tego pierwszy czy drugi czy dziesiaty raz tylko raz...ktorys z koleji, za kazdym razem spisywani, za kazdym razym obruszeni ze "jak to!? ku***! ja nic nie robie! jestem grzeczny i spokojny!" tylko pozniej lubie sobie ryj powydzierac po nocy i oblac jakas klatke albo blok! widac to jedyna metoda na was tani alkoholicy, pala! jak widac w tym przypadku poskutkowalo jeden z drugim boi sie wychodzic wieczorem na dwor! wiecej takich akcji prosimy bedzie wiecej spokoju!

A co do pracy w Policji. Spokojnie coraz wiecej chetnych jest nawet tych ktorzy tak sie zle wyrazali o Policji kiedys teraz chetnie by sie tam sami znalezli!
I oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja ci "spokojni", "spokojni" ktorzy tylko lamia prawo bo pija piwo w miejscu publicznym, w ktorym to miejscu to jest zabronione! I nie robia tego pierwszy czy drugi czy dziesiaty raz tylko raz...ktorys z koleji, za kazdym razem spisywani, za kazdym razym obruszeni ze "jak to!? ku***! ja nic nie robie! jestem grzeczny i spokojny!" tylko pozniej lubie sobie ryj powydzierac po nocy i oblac jakas klatke albo blok! widac to jedyna metoda na was tani alko... rozwiń
Avatar
Gość / 3 października 2009 o 20:06
0
BIEDACY napisał:
Biedni "praworządnii spokojni" obywatele, nic nie winni a policja ich zaczepiła i pobiła. Kto w to uwierzy. Ja przeżyłem ponad pół wieku i nigdy nie byłem uderzony przez policjanta ani przez milicjanta. a wida=ziałem wiele zachowań takich "porządnych" po spożyciu piwa lub innego specyfiku że strach było być w okolicy.




Pół wieku pewnie gdzieś w leśniczówce. Chociaż ci nie życzę ale biada jak wpadniesz w ich łapy. Wtedy zmienisz zdanie. Tylko czemu aż musisz się przekonać niedowiarku.




Pół wieku pewnie gdzieś w leśniczówce. Chociaż ci nie życzę ale biada jak wpadniesz w ich łapy. Wtedy zmienisz zdanie. Tylko czemu aż musisz się przekonać niedowiarku. rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 października 2009 o 19:54
0
pobity w imieniu prawa napisał:
W Białej Podlaskiej za takie samo zdarzenie, sąd mnie skazał i kazał wypłacić policjantowi odszkodowanie! To ja byłem pobity i miałem ślady pobicia, a policjant żadnych śladów! Ale ja zostałem oskarżony o pobicie policjanta i uznany winnym. Prawo (sądy) w Polsce jest jednostronne, jeżeli chodzi o policjanta. Chore to wszystko. Zdenerwowany policjant na służbie może bezkarnie zrobić z Tobą wszystko, nawet zabić! Uwazajcie!


Na temat Białej Podlaskiej .... to szkoda gadać, policja ,,funkcjonariusz publiczny" czyli zawsze podkreślam jeszcze raz ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. Koń by się uśmiał. Nikt nie da wiary choćby było nie wiem ilu świadków. TO jest sprawiedliwość. Często zadaję sobie pytanie, jak to jest że taki jeden z drugim popełnia przestępstwo, łamie prawo które obowiązuje wszystkich a funkcjonariuszy tym bardziej bo znają przepisy i mają stać na jego straży i żaden przełożony, prokurator, sąd nie da wiary zwykłemu obywatelowi. Jak za dużo ma na swoim koncie no to s.. na emeryturkę i po kłopociku, pieniążki są nikt mi jej nie zabierze a jak mnie skarzą to i tak już musztarda po obiedzie. Wiem coś na ten temat. To jest praworządna Biała Podlaska. Współczuję Ci jestem w podobnej sytuacji.


Na temat Białej Podlaskiej .... to szkoda gadać, policja ,,funkcjonariusz publiczny" czyli zawsze podkreślam jeszcze raz ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. Koń by się uśmiał. Nikt nie da wiary choćby było nie wiem ilu świadków. TO jest sprawiedliwość. Często zadaję sobie pytanie, jak to jest że taki jeden z drugim popełnia przestępstwo, łamie prawo które obowiązuje wszystkich a funkcjonariuszy tym bardziej bo znają przepisy i mają stać na jego straży i żaden przełożony, prokurator, sąd nie da wiary zwykłemu obywatelowi. Jak... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bez niespodzianek. Motor i Wisła grają dalej w Pucharze Polski

Bez niespodzianek. Motor i Wisła grają dalej w Pucharze Polski 4 0

W środę w regionie rozegrano kolejne spotkania w ramach okręgowego Pucharu Polski w okręgu lubelskim i zamojskim. W pierwszym z wymienionych obyło się bez niespodzianek – zarówno Motor Lublin jak i Wisła Puławy pokonały niżej notowanych rywali, w drugim doszło do jednej niespodzianki

Mieszkańcy Lublina wypowiedzą się o przyszłości Unii Europejskiej

Mieszkańcy Lublina wypowiedzą się o przyszłości Unii Europejskiej 0 3

Lublin będzie gospodarzem jednego z 20 ogólnoeuropejskich paneli obywatelskich poświęconych przyszłości Unii Europejskiej. Stolica województwa lubelskiego została wyróżniona w ten sposób przez Komisję Europejską jako jedyne z polskich miast.

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie
5 października 2018, 18:00

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 5 października o godz. 18 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się wernisaż wystawy Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu.

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej 3 4

Andrzej Czapski będzie kandydował na urząd prezydenta Białej Podlaskiej, ale nie z komitetu Kukiz'15, tylko z KWW Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych.

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów 1 0

Zawody potrwają dd czwartku do niedzieli. Weźmie w nich udział 16-osobowa reprezentacja Polski

Znika popularna przed laty usługa Poczty Polskiej. Choć cena ostatnio nie zachęcała do skorzystania
galeria

Znika popularna przed laty usługa Poczty Polskiej. Choć cena ostatnio nie zachęcała do skorzystania 3 1

Jeszcze masz 10 dni by nadać ostatni w życiu telegram. Ostatni w życiu telegramu. Masz jeszcze 10 dni by się dowiedzieć, że coś takiego jak telegram w ogóle było. Usługa pamiętająca XIX wiek przestanie istnieć. Poczta Polska poinformowała o tym na swojej stronie i na… Twitterze.

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym”
galeria

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym” 6 2

Dziś na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie pochowano ppłk. Zbigniewa Matysiaka, jednego z ostatnich podkomendnych legendarnego dowódcy mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory”. Miał 92 lata.

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę 0 1

Kierujący jeepem najechał na jadącą w kierunku Kocka rowerzystkę.

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina
23 września 2018, 9:00

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina 0 0

23 września o godz. 9 zorganizowany zostanie jesienny spływ kajakowy 23-kilometrowym odcinkiem rzeki Wieprz, z Baranowa do Kośmina.

Warsztaty kung-fu z mistrzem Shaolin w Lublinie

Warsztaty kung-fu z mistrzem Shaolin w Lublinie 2 1

W piątek i w sobotę będzie można wziąć udział w warsztatach kung-fu, które poprowadzi chiński mistrz Shi Yan Ti. Mnich przyjedzie do Lublina ze słynnego klasztoru Shaolin. To będzie jego pierwsza wizyta w Polsce. Seminarium z udziałem chińskiego mistrza organizuje lubelska szkoła Tygrysy Shaolin Kung-fu.

Wielka operacja: scalają grunty, wybudują drogi. Rolnicy mają wiele pytań

Wielka operacja: scalają grunty, wybudują drogi. Rolnicy mają wiele pytań 3 3

Kiedy będę mógł wejść na przydzieloną mi działkę, czy będę mógł sprzątnąć zasianą przeze mnie pszenicę, kiedy pole zmieni właściciela? Te i inne pytania padły podczas kolejnej prezentacji projektu scaleniowego w Wojsławicach.

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja"

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja" 3 23

Pięć związków zawodowych działających w SPSK4 w Lublinie, które reprezentują 1300 pracowników (poza pielęgniarkami i lekarzami), wciąż czeka na odpowiedź dyrekcji na pismo w sprawie podwyżek.

Kai James (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chcemy powalczyć o czwórkę

Kai James (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chcemy powalczyć o czwórkę 0 0

Rozmowa z Kai James, koszykarką Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Pijany traktorzysta uciekał przed policją

Pijany traktorzysta uciekał przed policją 0 4

Pijany traktorzysta uciekał przed policją. Nie miał prawa jazdy, bo wcześniej mu je zabrano. Za jazdę po pijanemu.

Poznała "inżyniera" w internecie. Przelała mu prawie 80 tys. zł, a on zniknął

Poznała "inżyniera" w internecie. Przelała mu prawie 80 tys. zł, a on zniknął 53 16

46-latka straciła prawie 80 tysięcy złotych po tym gdy przesłała je mężczyźnie, którego nigdy wcześniej nie widziała. Podawał się za inżyniera, który buduje mosty w Turcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!