Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 sierpnia 2008 r.
20:28
Edytuj ten wpis

Tak się biją bandyci z Lublina (wideo)

0 26 A A

Choć policja była przeciwna, to sobotni mecz lubelskiego Motoru z Widzewem doszedł do skutku. Skończyło się jak zawsze - burdami na stadionie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ale żaden chuligan nie trafił za kratki.

Na filmie z meczu, jaki można obejrzeć na serwisie youtube.com, widać, jak grupa chuliganów na trybunach okłada pięściami i kopie leżącego chłopaka. Nieprzytomny kibic spada kilka stopni w dół. To tylko jedna ze scen kilkuminutowej bitwy.

Policja nie chciała tego meczu. Zwróciła się do prezydenta Lublina, żeby spotkanie się nie odbyło. - O tym, że będzie to mecz podwyższonego ryzyka, organizator poinformował nas dopiero we wtorek - mówi Magdalena Jędrejek z lubelskiej policji. - A powinien to zrobić dwa tygodnie przed meczem. Mieliśmy mniej czasu na przygotowania.




Zadyma na meczu


Miasto zamknęło Al. Zygmuntowskie, przy których znajduje się stadion. Porządku w pobliżu obiektu Motoru pilnowały wzmocnione siły policyjne. Mimo to na stadion wtargnęła bez biletów spora grupa kibiców Widzewa. Awantura zaczęła się kilka minut po pierwszym gwizdku. Obie grupy stoczyły regularną bitwę w sektorze, który miał je oddzielać. Sędzia musiał przerwać mecz na kilka minut. Chuliganów ostudziła dopiero salwa z broni gładkolufowej.
Mimo starć, żaden z kibiców nie został zatrzymany. Dopiero wczoraj policjanci zaczęli przeglądanie zapisów z kamer, które nagrały ekscesy. Chcą zidentyfikować najbardziej agresywnych pseudokibiców.

"Niestety, po całym incydencie zarówno piłkarze, jak i normalni kibice Motoru, nie mieli ochoty grać ani kibicować. Apeluję do was: nie przychodźcie już na stadion, bo przynosicie wstyd klubowi” - napisał na forum.dziennikwschodni.pl jeden z internautów.

Władze Motoru Lublin nie mają sobie nic do zarzucenia. - Moim zdaniem, potrzeba lepszej koordynacji w działaniach policji i ochrony. Gdyby funkcjonariusze od początku byli obecni na trybunach, może byłoby inaczej? - zastanawia się rzecznik Motoru Andrzej Szwabe.

Za sobotnie wydarzenia Motor musi się liczyć z karami finansowymi. W grę wchodzi nawet kilkanaście tysięcy złotych. Można spodziewać się również, że stadion przy Al. Zygmuntowskich zostanie zamknięty dla publiczności. O rozmiarach kar zdecyduje Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej, która zbiera się w czwartek.
Mecz zakończył się zwycięstwem Widzewa 1:0.
(er)

Włodzimierz Wysocki, wiceprezydent Lublina

Bardzo mi przykro, że takie wydarzenia miały miejsce. Uważam, że w takim wypadku trzeba usprawnić rejestrację osób wchodzących na stadion oraz wprowadzić karty elektroniczne. To duże koszty, ale trzeba je w końcu ponieść. Niedługo kolejne środki zostaną przyznane Motorowi i być może powinniśmy uczulić klub, aby zostały one przeznaczone właśnie na te sprawy.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Jurek~ / 27 kwietnia 2009 o 06:50
0
po jaką cholerę trzymać MOTOR - rozgonić dziadostwo i problem się rozwiąże
Avatar
aladyn / 12 sierpnia 2008 o 23:01
0
Grr napisał:
Sram na motor, przestancie o nim pisać, to nie jest lubelski klub

A MY NA CIEBIE
Avatar
Michał23 / 4 sierpnia 2008 o 13:13
0
Tylko sam prezydent Lublina może rozwiązać ten problem.Zero dotacji ,zero policji na stadionach i sprawa rozwiązana.Zarząd Motoru wówczas zacznie myśleć,skąd brać pieniążki,bo pseudo kibice niestety nie dadzą zarobić klubowi.
Avatar
ona... / 4 sierpnia 2008 o 11:18
0
BANDA KRETYNÓW...CHODZICIE NA MECZE ABY SIĘ WYŻYC I PO MORDACH OKŁADAC!ŻADEN Z WAS NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O PIŁCE POWYBIJAJCIE SIĘ W KOŃCU I DAJCIE NORMALNYM LUDZIOM OGLĄDAC MECZE W SPOKOJU....
Avatar
charkie / 4 sierpnia 2008 o 11:15
0
Paranoidalne zachowania wszystkich uczestników tego spektaklu.

1. "Władze Motoru nie mają sobie nic do zarzucenia" - jak to? Na trybuny wtargnęło 500 osób(???) bez biletów - czyli włądze mają gdzieś zyski ze sprzedaży. Będą płacili kary - czyli mają gdzieś pieniądze, dewastacja obiektów stadionowych- czyli w d...pie mają nawet własny stadion.

2. Lubelszczyzna na weekend - czy to o taką promocję idzie włodarzom miasta? Nie raz wyśmiewane hasło, teraz będzie kolejny przyczynek...

3. Policja - chciała by, nie chciała by - raz odwołują raz się zgadzają. Zamknjcie miasto w cholere - po co jedną ulicę. Zrobimy "Powrót do Nowego Jorku" - taki skansen lubelski.

4. Dziennikarze - właściwa oprawa wydarzenia to klucz do sukcesu, ile fajnych ostrzeżeń padło - jest temat!

5. Kibice(???) - wiadomo szpryca musi się wyżyć - takie jest prawo dżungli. Najfajniejsze jest to - na szczęście - organizacja Wam to umożliwia.
Jest gdzie pojechać, narozrabiać, i grzecznie wrócić do domku - na garnuszek mamusi. Jak można więc grozić zamknięciem stadionu. No przecież to głupi pomysł, przecież - no nie panie Profesorze???

6. Piłkarze nie mieli ochoty do gry - to co oni z innego świata - wszyscy się przygotowali, było przejść się na salę gimnastyczną i tam sobie popykać spokojnie. Nie zgadzacie się z incydentami - to pa, schodzicie z boiska i po sprawie. Co ma być to i tak będzie. Z Waszym udziałem czy bez niego.

7. Innni normalni - i co wy tam na tym stadionie robiliście?
Paranoidalne zachowania wszystkich uczestników tego spektaklu.

1. "Władze Motoru nie mają sobie nic do zarzucenia" - jak to? Na trybuny wtargnęło 500 osób(???) bez biletów - czyli włądze mają gdzieś zyski ze sprzedaży. Będą płacili kary - czyli mają gdzieś pieniądze, dewastacja obiektów stadionowych- czyli w d...pie mają nawet własny stadion.

2. Lubelszczyzna na weekend - czy to o taką promocję idzie włodarzom miasta? Nie raz wyśmiewane hasło, teraz będzie kolejny przyczynek...

3. Policja - ch... rozwiń
Avatar
RKS / 4 sierpnia 2008 o 10:49
0
Ja napisał:
Co to za dziwny kraj. Już kilka godzin przed meczem drogą 17 jechały rzędy samochodów z których wychyleni do połowy ,z piwem w reku kibice wykrzykiwali do przechodniów wulgarne słowa. Podobnie wyglądały przejazdy autokarów. A wszystko to w asyście policji. Pozamykane stacje CPN , niektóre sklepy powszechny terror na drodze. Zawsze tak jest -- gdy w Lublinie lub Łęcznej rozgrywany jest mecz. Ja jako podatnik nie zgadzam sie aby moje pieniądze szły na konwoje "pseudo-kibiców". Kluby są własnością prywatną i to do nich należy zabezpieczenie imprezy. Policja - jak widzę jest silna tylko wtedy gdy jadąc do pracy przekroczę o 10 km prędkość , lub zaparkuję w miejscu niedozwolonym. W innym przypadku kładzie uszy po sobie i tłumaczy ,że im nie wolno. To jak tłumaczyć ich zachowanie wobec bandyckich zachowań kibiców podczas meczów i na drodze ???. Może w tym kraju nadszedł czas aby zakończyć ochronę bandytów i zacząć chronić zwykłych ludzi. A bandyci niech sie wzajemnie powybijają -- to sprawa klubów .



Jeśli nie jesteś kurczak, to podaj swoje namiary - zobaczymy, jaki jesteś kozak



Jeśli nie jesteś kurczak, to podaj swoje namiary - zobaczymy, jaki jesteś kozak rozwiń
Avatar
Grr / 4 sierpnia 2008 o 10:39
0
Sram na motor, przestancie o nim pisać, to nie jest lubelski klub
Avatar
kibic widzewa / 4 sierpnia 2008 o 10:05
0
ale zesmy was dziewczynki z motoru wczoraj pogonili jednak jak opinia w calej polsce kibice motoru to glosno gdakajace kurczaki
Avatar
Ja / 4 sierpnia 2008 o 08:29
0
Co to za dziwny kraj. Już kilka godzin przed meczem drogą 17 jechały rzędy samochodów z których wychyleni do połowy ,z piwem w reku kibice wykrzykiwali do przechodniów wulgarne słowa. Podobnie wyglądały przejazdy autokarów. A wszystko to w asyście policji. Pozamykane stacje CPN , niektóre sklepy powszechny terror na drodze. Zawsze tak jest -- gdy w Lublinie lub Łęcznej rozgrywany jest mecz. Ja jako podatnik nie zgadzam sie aby moje pieniądze szły na konwoje "pseudo-kibiców". Kluby są własnością prywatną i to do nich należy zabezpieczenie imprezy. Policja - jak widzę jest silna tylko wtedy gdy jadąc do pracy przekroczę o 10 km prędkość , lub zaparkuję w miejscu niedozwolonym. W innym przypadku kładzie uszy po sobie i tłumaczy ,że im nie wolno. To jak tłumaczyć ich zachowanie wobec bandyckich zachowań kibiców podczas meczów i na drodze ???. Może w tym kraju nadszedł czas aby zakończyć ochronę bandytów i zacząć chronić zwykłych ludzi. A bandyci niech sie wzajemnie powybijają -- to sprawa klubów .
Co to za dziwny kraj. Już kilka godzin przed meczem drogą 17 jechały rzędy samochodów z których wychyleni do połowy ,z piwem w reku kibice wykrzykiwali do przechodniów wulgarne słowa. Podobnie wyglądały przejazdy autokarów. A wszystko to w asyście policji. Pozamykane stacje CPN , niektóre sklepy powszechny terror na drodze. Zawsze tak jest -- gdy w Lublinie lub Łęcznej rozgrywany jest mecz. Ja jako podatnik nie zgadzam sie aby moje pieniądze szły na konwoje "pseudo-kibiców". Kluby są własnością prywatną i to do nich należy zabezpi... rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2008 o 08:06
0
Panowie z motoru nie osmieszajci sie, sektor moze byl zajety przez piknikow ale pod widzew podeszla kilku dziesietna grupa chuliganow(zawsze tak jest gdy cos sie dzieje to z calego stadionu pod miejsce walki podchodzą najlepsi), podeszli pod widzewiakow i tam doszlo do starcia....gdzie grupa motorowcow zostala rozbita i robiono z nia co chciano....prawdziwy chuligan wie, ze taka akcja trwa kilka minut i albo dochodzi do konkretnego starcia albo ktoras z grup zostaje przegoniona, to normalne ze po akcji widzewiakow gdy nie napotkali oporu tylko rozploszonych motorowcow, wycofują sie, bo grupa chuliganow wlasnie zaczela sie meiszac z piknikami, chuligani mieli miejsce do popisu na poczatku gdzie sie nei sprawdzili, zaczeli uciekac i mieszac sie z piknikami, gdy widzew nie napotkal oporu wycofuje sie, liczy sie podjecie walki, ktorego motor nei sprostal.....pisze to obiektywnie..nie jestem ani z lodzi albo z lublina...pozdro dla prawdziwych
Panowie z motoru nie osmieszajci sie, sektor moze byl zajety przez piknikow ale pod widzew podeszla kilku dziesietna grupa chuliganow(zawsze tak jest gdy cos sie dzieje to z calego stadionu pod miejsce walki podchodzą najlepsi), podeszli pod widzewiakow i tam doszlo do starcia....gdzie grupa motorowcow zostala rozbita i robiono z nia co chciano....prawdziwy chuligan wie, ze taka akcja trwa kilka minut i albo dochodzi do konkretnego starcia albo ktoras z grup zostaje przegoniona, to normalne ze po akcji widzewiakow gdy nie napotkali oporu tyl... rozwiń
Avatar
~Jurek~ / 27 kwietnia 2009 o 06:50
0
po jaką cholerę trzymać MOTOR - rozgonić dziadostwo i problem się rozwiąże
Avatar
aladyn / 12 sierpnia 2008 o 23:01
0
Grr napisał:
Sram na motor, przestancie o nim pisać, to nie jest lubelski klub

A MY NA CIEBIE
Avatar
Michał23 / 4 sierpnia 2008 o 13:13
0
Tylko sam prezydent Lublina może rozwiązać ten problem.Zero dotacji ,zero policji na stadionach i sprawa rozwiązana.Zarząd Motoru wówczas zacznie myśleć,skąd brać pieniążki,bo pseudo kibice niestety nie dadzą zarobić klubowi.
Avatar
ona... / 4 sierpnia 2008 o 11:18
0
BANDA KRETYNÓW...CHODZICIE NA MECZE ABY SIĘ WYŻYC I PO MORDACH OKŁADAC!ŻADEN Z WAS NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O PIŁCE POWYBIJAJCIE SIĘ W KOŃCU I DAJCIE NORMALNYM LUDZIOM OGLĄDAC MECZE W SPOKOJU....
Avatar
charkie / 4 sierpnia 2008 o 11:15
0
Paranoidalne zachowania wszystkich uczestników tego spektaklu.

1. "Władze Motoru nie mają sobie nic do zarzucenia" - jak to? Na trybuny wtargnęło 500 osób(???) bez biletów - czyli włądze mają gdzieś zyski ze sprzedaży. Będą płacili kary - czyli mają gdzieś pieniądze, dewastacja obiektów stadionowych- czyli w d...pie mają nawet własny stadion.

2. Lubelszczyzna na weekend - czy to o taką promocję idzie włodarzom miasta? Nie raz wyśmiewane hasło, teraz będzie kolejny przyczynek...

3. Policja - chciała by, nie chciała by - raz odwołują raz się zgadzają. Zamknjcie miasto w cholere - po co jedną ulicę. Zrobimy "Powrót do Nowego Jorku" - taki skansen lubelski.

4. Dziennikarze - właściwa oprawa wydarzenia to klucz do sukcesu, ile fajnych ostrzeżeń padło - jest temat!

5. Kibice(???) - wiadomo szpryca musi się wyżyć - takie jest prawo dżungli. Najfajniejsze jest to - na szczęście - organizacja Wam to umożliwia.
Jest gdzie pojechać, narozrabiać, i grzecznie wrócić do domku - na garnuszek mamusi. Jak można więc grozić zamknięciem stadionu. No przecież to głupi pomysł, przecież - no nie panie Profesorze???

6. Piłkarze nie mieli ochoty do gry - to co oni z innego świata - wszyscy się przygotowali, było przejść się na salę gimnastyczną i tam sobie popykać spokojnie. Nie zgadzacie się z incydentami - to pa, schodzicie z boiska i po sprawie. Co ma być to i tak będzie. Z Waszym udziałem czy bez niego.

7. Innni normalni - i co wy tam na tym stadionie robiliście?
Paranoidalne zachowania wszystkich uczestników tego spektaklu.

1. "Władze Motoru nie mają sobie nic do zarzucenia" - jak to? Na trybuny wtargnęło 500 osób(???) bez biletów - czyli włądze mają gdzieś zyski ze sprzedaży. Będą płacili kary - czyli mają gdzieś pieniądze, dewastacja obiektów stadionowych- czyli w d...pie mają nawet własny stadion.

2. Lubelszczyzna na weekend - czy to o taką promocję idzie włodarzom miasta? Nie raz wyśmiewane hasło, teraz będzie kolejny przyczynek...

3. Policja - ch... rozwiń
Avatar
RKS / 4 sierpnia 2008 o 10:49
0
Ja napisał:
Co to za dziwny kraj. Już kilka godzin przed meczem drogą 17 jechały rzędy samochodów z których wychyleni do połowy ,z piwem w reku kibice wykrzykiwali do przechodniów wulgarne słowa. Podobnie wyglądały przejazdy autokarów. A wszystko to w asyście policji. Pozamykane stacje CPN , niektóre sklepy powszechny terror na drodze. Zawsze tak jest -- gdy w Lublinie lub Łęcznej rozgrywany jest mecz. Ja jako podatnik nie zgadzam sie aby moje pieniądze szły na konwoje "pseudo-kibiców". Kluby są własnością prywatną i to do nich należy zabezpieczenie imprezy. Policja - jak widzę jest silna tylko wtedy gdy jadąc do pracy przekroczę o 10 km prędkość , lub zaparkuję w miejscu niedozwolonym. W innym przypadku kładzie uszy po sobie i tłumaczy ,że im nie wolno. To jak tłumaczyć ich zachowanie wobec bandyckich zachowań kibiców podczas meczów i na drodze ???. Może w tym kraju nadszedł czas aby zakończyć ochronę bandytów i zacząć chronić zwykłych ludzi. A bandyci niech sie wzajemnie powybijają -- to sprawa klubów .



Jeśli nie jesteś kurczak, to podaj swoje namiary - zobaczymy, jaki jesteś kozak



Jeśli nie jesteś kurczak, to podaj swoje namiary - zobaczymy, jaki jesteś kozak rozwiń
Avatar
Grr / 4 sierpnia 2008 o 10:39
0
Sram na motor, przestancie o nim pisać, to nie jest lubelski klub
Avatar
kibic widzewa / 4 sierpnia 2008 o 10:05
0
ale zesmy was dziewczynki z motoru wczoraj pogonili jednak jak opinia w calej polsce kibice motoru to glosno gdakajace kurczaki
Avatar
Ja / 4 sierpnia 2008 o 08:29
0
Co to za dziwny kraj. Już kilka godzin przed meczem drogą 17 jechały rzędy samochodów z których wychyleni do połowy ,z piwem w reku kibice wykrzykiwali do przechodniów wulgarne słowa. Podobnie wyglądały przejazdy autokarów. A wszystko to w asyście policji. Pozamykane stacje CPN , niektóre sklepy powszechny terror na drodze. Zawsze tak jest -- gdy w Lublinie lub Łęcznej rozgrywany jest mecz. Ja jako podatnik nie zgadzam sie aby moje pieniądze szły na konwoje "pseudo-kibiców". Kluby są własnością prywatną i to do nich należy zabezpieczenie imprezy. Policja - jak widzę jest silna tylko wtedy gdy jadąc do pracy przekroczę o 10 km prędkość , lub zaparkuję w miejscu niedozwolonym. W innym przypadku kładzie uszy po sobie i tłumaczy ,że im nie wolno. To jak tłumaczyć ich zachowanie wobec bandyckich zachowań kibiców podczas meczów i na drodze ???. Może w tym kraju nadszedł czas aby zakończyć ochronę bandytów i zacząć chronić zwykłych ludzi. A bandyci niech sie wzajemnie powybijają -- to sprawa klubów .
Co to za dziwny kraj. Już kilka godzin przed meczem drogą 17 jechały rzędy samochodów z których wychyleni do połowy ,z piwem w reku kibice wykrzykiwali do przechodniów wulgarne słowa. Podobnie wyglądały przejazdy autokarów. A wszystko to w asyście policji. Pozamykane stacje CPN , niektóre sklepy powszechny terror na drodze. Zawsze tak jest -- gdy w Lublinie lub Łęcznej rozgrywany jest mecz. Ja jako podatnik nie zgadzam sie aby moje pieniądze szły na konwoje "pseudo-kibiców". Kluby są własnością prywatną i to do nich należy zabezpi... rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2008 o 08:06
0
Panowie z motoru nie osmieszajci sie, sektor moze byl zajety przez piknikow ale pod widzew podeszla kilku dziesietna grupa chuliganow(zawsze tak jest gdy cos sie dzieje to z calego stadionu pod miejsce walki podchodzą najlepsi), podeszli pod widzewiakow i tam doszlo do starcia....gdzie grupa motorowcow zostala rozbita i robiono z nia co chciano....prawdziwy chuligan wie, ze taka akcja trwa kilka minut i albo dochodzi do konkretnego starcia albo ktoras z grup zostaje przegoniona, to normalne ze po akcji widzewiakow gdy nie napotkali oporu tylko rozploszonych motorowcow, wycofują sie, bo grupa chuliganow wlasnie zaczela sie meiszac z piknikami, chuligani mieli miejsce do popisu na poczatku gdzie sie nei sprawdzili, zaczeli uciekac i mieszac sie z piknikami, gdy widzew nie napotkal oporu wycofuje sie, liczy sie podjecie walki, ktorego motor nei sprostal.....pisze to obiektywnie..nie jestem ani z lodzi albo z lublina...pozdro dla prawdziwych
Panowie z motoru nie osmieszajci sie, sektor moze byl zajety przez piknikow ale pod widzew podeszla kilku dziesietna grupa chuliganow(zawsze tak jest gdy cos sie dzieje to z calego stadionu pod miejsce walki podchodzą najlepsi), podeszli pod widzewiakow i tam doszlo do starcia....gdzie grupa motorowcow zostala rozbita i robiono z nia co chciano....prawdziwy chuligan wie, ze taka akcja trwa kilka minut i albo dochodzi do konkretnego starcia albo ktoras z grup zostaje przegoniona, to normalne ze po akcji widzewiakow gdy nie napotkali oporu tyl... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 5 1

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 35 7

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!