Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lutego 2010 r.
17:04
Edytuj ten wpis

Taksówkarze złapali bandytów, którzy pobili przechodnia

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 18 A A

Trzej młodzi mężczyźni pobili przechodnia, bo zwrócił im uwagę, że hałasują. Napastników schwytali taksówkarze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę przed północą 31-letni mieszkaniec Lublina szedł ulicą Rymwida. - Zauważył trzech młodzieńców, którzy zachowywali się hałaśliwie – mówi Marlena Dudkowska-Kot z KWP w Lublinie. - Krzyczeli i głośno śpiewali. Zwrócił im uwagę.

To rozjuszyło hałasujących mężczyzn. Jeden z nich uderzył ręką i kopnął przechodnia. Do bicia włączyli się kompani. Wołanie o pomoc usłyszeli taksówkarze z pobliskiego postoju. Nie tylko pomogli 31-latkowi uwolnić się z rąk napastników, ale przytrzymali ich do przyjazdu policji.

Napastnicy trafili do izby zatrzymań. Najmłodszy z nich ma 18, a najstarszy 20 lat. W niedzielę usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
112 / 23 lutego 2010 o 09:38
0
Gratulacje dla taksówkarzy, że zareagowali. Lepiej późno niż wcale.
Wydaje się, że ta banda gnojów przebywała w pobliżu i darła mordy już nieco wcześniej. I wtedy jakoś to nikomu (?) nie przeszkadzało. A przecież wystarczyło wystukać 112.
Avatar
gra.losu / 23 lutego 2010 o 09:08
0
ziiijooo napisał:
Pokolenie mp3 i "róbta co chceta".


albo JP2
Avatar
ziiijooo / 23 lutego 2010 o 08:50
0
Pokolenie mp3 i "róbta co chceta".
Avatar
kikolo / 23 lutego 2010 o 06:18
0
Jak czytam, że:

Zwrócił im uwagę.
To rozjuszyło hałasujących mężczyzn.
Najmłodszy ma 18, najstarszy 20 lat...


...to od razu przypomina mi się tragedia z Warszawy i zabójstwo policjanta, który tylko zwrócił uwagę.
Ludzie, co się dzieje z tymi (młodymi przecież) ludźmi???!!!! Człowiek zwróci uwagę, to w najlepszym przypadku cię pobiją, a w najgorszym zabiją. Co to jest z młodzieżą w tym kraju, co to za młodzież?! Przecież to się w głowie nie mieści!!!!! Skąd w ich głowach takie podejście?!

Kiedyś jak człowiek zwrócił takim uwagę, to się zawstydzili - a teraz- gdzież... teraz to cię zabiją i wcześniej stłuką.
Jak czytam, że:

Zwrócił im uwagę.
To rozjuszyło hałasujących mężczyzn.
Najmłodszy ma 18, najstarszy 20 lat...


...to od razu przypomina mi się tragedia z Warszawy i zabójstwo policjanta, który tylko zwrócił uwagę.
Ludzie, co się dzieje z tymi (młodymi przecież) ludźmi???!!!! Człowiek zwróci uwagę, to w najlepszym przypadku cię pobiją, a w najgorszym zabiją. Co to jest z młodzieżą w tym kraju, co to za młodzież?! Przecież to się w głowie nie mieści!!!... rozwiń
Avatar
ddd / 22 lutego 2010 o 22:47
0
Brawo!!!
Avatar
~ania~ / 22 lutego 2010 o 21:41
0
iukshgdkf napisał:
A potem by ci kose wsadzili...
człowiek ma rodzinę to się boi. podpadniesz to cię podziabią

Gdyby wszyscy reagowali na draństwo strachem tak jak Ty , to nikt nie wysadziłby nosa z domu. Ciekawe, jak byś się czuł , gdyby Ciebie napadli chuligani , wzywałbyś pomocy i NIKT by nie zareagował. Przecież mogliby Ci wsadzić kosę, a Ty przecież masz rodzinę ...... Szkoda mi ludzi , którzy pozostają na krzywdę innych obojętni. Nie można pozwalać na to , aby dranie czuli się bezkarni. Oni są silni tylko w grupach, w pojedynkę są tchórzami. Inna sprawa , to WYMIAR (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI. To przez zbyt niskie wyroki dzieje się tyle zła.....

Gdyby wszyscy reagowali na draństwo strachem tak jak Ty , to nikt nie wysadziłby nosa z domu. Ciekawe, jak byś się czuł , gdyby Ciebie napadli chuligani , wzywałbyś pomocy i NIKT by nie zareagował. Przecież mogliby Ci wsadzić kosę, a Ty przecież masz rodzinę ...... Szkoda mi ludzi , którzy pozostają na krzywdę innych obojętni. Nie można pozwalać na to , aby dranie czuli się bezkarni. Oni są silni tylko w grupach, w pojedynkę są tchórzami. Inna sprawa , to WYMIAR (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI. To przez zbyt niskie wyroki dzieje ... rozwiń
Avatar
~prawda~ / 22 lutego 2010 o 21:05
0
Szczerze?
Dostaną zawiasy.a taksówkarze będą wstawiać szyby i łatać opony.Daj Boże,aby tylko tak się skończyło.Takie czasy.Prawo dla bandytów.
Avatar
beduin / 22 lutego 2010 o 20:47
0
MariaN napisał:
I to jest bardzo dobra wiadomość. Szczere GRATULACJE zarówno dla tego pana, który zwrócił uwagę chuliganom jak również dla taksówkarzy, którzy pomogli człowiekowi w potrzebie. Oby więcej takich pozytywnych zachowań było w życiu. Zero tolerancji dla przestępców!

I ja się do tych życzeń chciałbym dołączyć bo tu wyrażone jest wiele i powiem że od dziś innym okiem patrzę na taksówkarzy w każdym razie i ja chylę głowę jest nadzieja że my Polacy potrafimy być dla siebie SOLIDARNI dziękuję wam Panowie Taksówkarze i temu człowiekowi który zareagował na draństwo !

I ja się do tych życzeń chciałbym dołączyć bo tu wyrażone jest wiele i powiem że od dziś innym okiem patrzę na taksówkarzy w każdym razie i ja chylę głowę jest nadzieja że my Polacy potrafimy być dla siebie SOLIDARNI dziękuję wam Panowie Taksówkarze i temu człowiekowi który zareagował na draństwo ! rozwiń
Avatar
grzes / 22 lutego 2010 o 20:47
0
pełen szacun panowie... a ty młodych do pierdla zero litości..
Avatar
elzbieta / 22 lutego 2010 o 20:13
0
brawo Panowie, rzadko spotyka się dzisiaj tak odważnych ludzi. A tę młodą dzicz trzeba lać w łeb, może wtedy się opamięta
Avatar
112 / 23 lutego 2010 o 09:38
0
Gratulacje dla taksówkarzy, że zareagowali. Lepiej późno niż wcale.
Wydaje się, że ta banda gnojów przebywała w pobliżu i darła mordy już nieco wcześniej. I wtedy jakoś to nikomu (?) nie przeszkadzało. A przecież wystarczyło wystukać 112.
Avatar
gra.losu / 23 lutego 2010 o 09:08
0
ziiijooo napisał:
Pokolenie mp3 i "róbta co chceta".


albo JP2
Avatar
ziiijooo / 23 lutego 2010 o 08:50
0
Pokolenie mp3 i "róbta co chceta".
Avatar
kikolo / 23 lutego 2010 o 06:18
0
Jak czytam, że:

Zwrócił im uwagę.
To rozjuszyło hałasujących mężczyzn.
Najmłodszy ma 18, najstarszy 20 lat...


...to od razu przypomina mi się tragedia z Warszawy i zabójstwo policjanta, który tylko zwrócił uwagę.
Ludzie, co się dzieje z tymi (młodymi przecież) ludźmi???!!!! Człowiek zwróci uwagę, to w najlepszym przypadku cię pobiją, a w najgorszym zabiją. Co to jest z młodzieżą w tym kraju, co to za młodzież?! Przecież to się w głowie nie mieści!!!!! Skąd w ich głowach takie podejście?!

Kiedyś jak człowiek zwrócił takim uwagę, to się zawstydzili - a teraz- gdzież... teraz to cię zabiją i wcześniej stłuką.
Jak czytam, że:

Zwrócił im uwagę.
To rozjuszyło hałasujących mężczyzn.
Najmłodszy ma 18, najstarszy 20 lat...


...to od razu przypomina mi się tragedia z Warszawy i zabójstwo policjanta, który tylko zwrócił uwagę.
Ludzie, co się dzieje z tymi (młodymi przecież) ludźmi???!!!! Człowiek zwróci uwagę, to w najlepszym przypadku cię pobiją, a w najgorszym zabiją. Co to jest z młodzieżą w tym kraju, co to za młodzież?! Przecież to się w głowie nie mieści!!!... rozwiń
Avatar
ddd / 22 lutego 2010 o 22:47
0
Brawo!!!
Avatar
~ania~ / 22 lutego 2010 o 21:41
0
iukshgdkf napisał:
A potem by ci kose wsadzili...
człowiek ma rodzinę to się boi. podpadniesz to cię podziabią

Gdyby wszyscy reagowali na draństwo strachem tak jak Ty , to nikt nie wysadziłby nosa z domu. Ciekawe, jak byś się czuł , gdyby Ciebie napadli chuligani , wzywałbyś pomocy i NIKT by nie zareagował. Przecież mogliby Ci wsadzić kosę, a Ty przecież masz rodzinę ...... Szkoda mi ludzi , którzy pozostają na krzywdę innych obojętni. Nie można pozwalać na to , aby dranie czuli się bezkarni. Oni są silni tylko w grupach, w pojedynkę są tchórzami. Inna sprawa , to WYMIAR (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI. To przez zbyt niskie wyroki dzieje się tyle zła.....

Gdyby wszyscy reagowali na draństwo strachem tak jak Ty , to nikt nie wysadziłby nosa z domu. Ciekawe, jak byś się czuł , gdyby Ciebie napadli chuligani , wzywałbyś pomocy i NIKT by nie zareagował. Przecież mogliby Ci wsadzić kosę, a Ty przecież masz rodzinę ...... Szkoda mi ludzi , którzy pozostają na krzywdę innych obojętni. Nie można pozwalać na to , aby dranie czuli się bezkarni. Oni są silni tylko w grupach, w pojedynkę są tchórzami. Inna sprawa , to WYMIAR (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI. To przez zbyt niskie wyroki dzieje ... rozwiń
Avatar
~prawda~ / 22 lutego 2010 o 21:05
0
Szczerze?
Dostaną zawiasy.a taksówkarze będą wstawiać szyby i łatać opony.Daj Boże,aby tylko tak się skończyło.Takie czasy.Prawo dla bandytów.
Avatar
beduin / 22 lutego 2010 o 20:47
0
MariaN napisał:
I to jest bardzo dobra wiadomość. Szczere GRATULACJE zarówno dla tego pana, który zwrócił uwagę chuliganom jak również dla taksówkarzy, którzy pomogli człowiekowi w potrzebie. Oby więcej takich pozytywnych zachowań było w życiu. Zero tolerancji dla przestępców!

I ja się do tych życzeń chciałbym dołączyć bo tu wyrażone jest wiele i powiem że od dziś innym okiem patrzę na taksówkarzy w każdym razie i ja chylę głowę jest nadzieja że my Polacy potrafimy być dla siebie SOLIDARNI dziękuję wam Panowie Taksówkarze i temu człowiekowi który zareagował na draństwo !

I ja się do tych życzeń chciałbym dołączyć bo tu wyrażone jest wiele i powiem że od dziś innym okiem patrzę na taksówkarzy w każdym razie i ja chylę głowę jest nadzieja że my Polacy potrafimy być dla siebie SOLIDARNI dziękuję wam Panowie Taksówkarze i temu człowiekowi który zareagował na draństwo ! rozwiń
Avatar
grzes / 22 lutego 2010 o 20:47
0
pełen szacun panowie... a ty młodych do pierdla zero litości..
Avatar
elzbieta / 22 lutego 2010 o 20:13
0
brawo Panowie, rzadko spotyka się dzisiaj tak odważnych ludzi. A tę młodą dzicz trzeba lać w łeb, może wtedy się opamięta
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 2 0

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 4 0

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 0

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 10 11

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 5 12

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 2 8

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 12

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 25 14

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 51 5

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 5 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 8

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 2 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!