Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 września 2009 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Targ na Ruskiej jeszcze tylko przez rok ? (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A

Za rok może już nie być ani targowiska, ani pobliskiego dworca dla busów. Fundacji, która nimi zarządza, prezydent chciał wydzierżawić teren na okres do trzech lat. Ale zmienił zdanie i proponuje umowę tylko na rok. Kupcy są w szoku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
master / 11 lipca 2010 o 18:57
0
Dobra nie Ważne. Mam sprawe. Pewnie kojarzycie ten sklep co jest na brzegu tego Targu pod Zamkiem i koło parkingu, sklep np z lodami zwykłymi albo jakieś napoje itd no i czy może wie ktoś kto prowadzi ten sklep??
Avatar
tęcza / 23 kwietnia 2010 o 10:51
0
Dalej nic się nie zmieniło brak miejsca na targu dla producentów warzyw jedynie targ na ruskiej dalej zajmują ciuchy,czajniki Rolnik nie ma gdzie stanąć ze swoim towarem a przecież musi płacić podatki.Całe rodziny mają stoły zajęte ciuchami .To miał być targ warzywny .Wychodzi na to że rolnik nie ma jak sprzedać produktów .Tak więc widać jak się wspiera handlarzy ciuchami a niszczy rolników i ich rodziny.Jedni mają po 50 m na targ na ruskiej a inni nie mają gdzie stanąć .Tak właśnie rządzi Fundacja Odnowy Zabytków .PANIE PREZYDENCIE LUBLINA TO PROSBA DO PANA O POMOC ROLNIKOM.BO Ich rodziny żyją z ciężkiej pracy rąk by musieli wyrzucać swoje płody bo nie ma dla nich 1 wolnego miejsca na Ruskiej.
Dalej nic się nie zmieniło brak miejsca na targu dla producentów warzyw jedynie targ na ruskiej dalej zajmują ciuchy,czajniki Rolnik nie ma gdzie stanąć ze swoim towarem a przecież musi płacić podatki.Całe rodziny mają stoły zajęte ciuchami .To miał być targ warzywny .Wychodzi na to że rolnik nie ma jak sprzedać produktów .Tak więc widać jak się wspiera handlarzy ciuchami a niszczy rolników i ich rodziny.Jedni mają po 50 m na targ na ruskiej a inni nie mają gdzie stanąć .Tak właśnie rządzi Fundacja Odnowy Zabytków .PANIE PREZYDENCIE LUBLI... rozwiń
Avatar
IRE / 26 września 2009 o 15:43
0
MOim zdaniem to wystarczy tylko zmienic wizerunek targu którey powinien istniec nie tylko na RUSKIEJ ale i wszedzie na osiedlach ale w godnych warunkach Dla przekupek warzyw oraz przyjezdnych z ich towarem tak reszte stoły wzdluż na wiejskie towary bo rzeczywiscie jest wielki balagan na tym targu ale nie jest to wina sprzedających tylko urządzających i upiekszających nasz region A co juz po zamknieciu targu to mozna zobaczyc jaki brud bez normalnych warunkow niewiadomo gdzie i co szukac Ale jest co kupic i to najwazniejsze
Avatar
Obserwator / 2 września 2009 o 22:13
0
targ na ruskiej powinien zostać tu kupuje cały lublin jak do tej pory nikomu nie szkodził raptem teraz .miasto przecież przez lata pobierało oplaty od ludzi i nie widać by coś poprawiło się na targu może wydzierzawić ten teren rolnikom oni będą dbać jak o swoją ziemię skoro maja płody rolne i chcą je sprzedać podobno nasze państwo prowadzi politykę pro rodzinną iwspiera rolnictwo nie widać tego jeśli rolnik wyżuca towar bo nie ma miejsca na targu dla niego a jego rodzina będzie żyła w ubóstwie więc brak słów na to co się dzieje w dobie kryzysu bezrobocia i dramatów rodzin przez lata tu pracujących to smutne ale prawdziwe
targ na ruskiej powinien zostać tu kupuje cały lublin jak do tej pory nikomu nie szkodził raptem teraz .miasto przecież przez lata pobierało oplaty od ludzi i nie widać by coś poprawiło się na targu może wydzierzawić ten teren rolnikom oni będą dbać jak o swoją ziemię skoro maja płody rolne i chcą je sprzedać podobno nasze państwo prowadzi politykę pro rodzinną iwspiera rolnictwo nie widać tego jeśli rolnik wyżuca towar bo nie ma miejsca na targu dla niego a jego rodzina będzie żyła w ubóstwie więc brak słów na to co si... rozwiń
Avatar
lika / 2 września 2009 o 13:22
0
Nie mają sie czego czepiać, tylko zabierać ludziom targ?! przerażenie! przecież tu ludzie z okolic lublina nawet jeźdżą po pracy robią na targu zakupy a później jadą do swoich miejscowości -świdnika, kazimierzówki itp.
Avatar
AZ0707 / 2 września 2009 o 13:13
0
To prawda na Ruskiej jest syf, ale targ owocowo-warzywny jest potrzebny. Chłopi powinni mieć miejsce do sprzedawania swoich produktów, natomiast łachy powinny być przeniesione na targ pod zamkiem. Warunek: na Ruskiej powinno być czysto
Avatar
pawelw / 2 września 2009 o 13:05
0
A bazar na Podwalu? Jeżeli ktoś specjalnie przyjeżdża na zakupy z Czubów na Ruską to równie dobrze mógłby przejechać się na Podwale. Tam można by przenieść cały ten bałagan.

Centrum miasta pretendujące do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,90863,5036447.html?back=/lublin/1,90863,5036730,.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,908...3,5036730,.html[/url]

Gdzieś w Bangladeszu:
[url="http://www.kickboxing-warszawa.com/show.php?id_dzial=home&id_news=326"]http://www.kickboxing-warszawa.com/show.ph...amp;id_news=326[/url]

WSTYD !!!!!!!!
A bazar na Podwalu? Jeżeli ktoś specjalnie przyjeżdża na zakupy z Czubów na Ruską to równie dobrze mógłby przejechać się na Podwale. Tam można by przenieść cały ten bałagan.

Centrum miasta pretendujące do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,90863,5036447.html?back=/lublin/1,90863,5036730,.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,908...3,5036730,.html[/url]

Gdzieś w Bangladeszu:
[url="http://www.kickboxing-warszawa.com/show.php?id_dzial=home&id_news=... rozwiń
Avatar
darayavahus / 2 września 2009 o 13:02
0
Irex napisał:
To niech Straż Miejska wybierze się na Krakowskie Przedmieście koło Poczty Głównej - handel kwitnie i straż jakoś nie kwapi się, by to skontrolować. Kwiaty, kosmetyki, perfumy, a kas fiskalnych nie ma. A za brak paragonu w kiosku za ksero (ostatnia sprawa w TV) była afera, że aż sąd zajął się tym. Totalny brak konsekwencji ze strony Urzędu Skarbowego i Straży Miejskiej. Jeden ma kiosk i kontrole non stop, a tutaj koło poczty robią co chcą.

Często przechodze obok poczty ale jeszcze nie widziałem, żeby sprzedawano tam perfumy (no chyba, że perfumy dla Ciebie to kadzidełka po 2 zł).. Poza tym śmieszne byłoby jakby straż miejska rozganiała babcie, co kwiaty sprzedają bo poniekąd jest to atrakcja dla turystów, którzy przechodząc bukiecik zakupić sobie mogą.. Odnośnie kas fiskalnych .. - Czy byłeś kiedyś na stadionie dziesięciolecia gdzie niedawno jeszcze urzędowało kilkaset jak nie kilka tysięcy kupców ? Na próżno by było szukać tam kasy fiskalnej ... bo tak owej nigdzie nie było, zapewniam Cie.

Często przechodze obok poczty ale jeszcze nie widziałem, żeby sprzedawano tam perfumy (no chyba, że perfumy dla Ciebie to kadzidełka po 2 zł).. Poza tym śmieszne byłoby jakby straż miejska rozganiała babcie, co kwiaty sprzedają bo poniekąd jest to atrakcja dla turystów, którzy przechodząc bukiecik zakupić sobie mogą.. Odnośnie kas fiskalnych .. - Czy byłeś kiedyś na stadionie dziesięciolecia gdzie niedawno jeszcze urzędowało kilkaset jak nie kilka tysięcy kupców ? Na próżno by było szukać tam kasy fiskalnej ... bo tak owe... rozwiń
Avatar
darayavahus / 2 września 2009 o 12:56
0
Bardzo mądra decyzja naszego prezydenta ! W końcu coś zaczął robić z tym "burdelem" ! Ostatnio jak tam byłem o godzinie 16 to nogi mi się dosłownie ugięły - brud, syf, malaria i korniki ! Ja rozumiem że taniej, że ktoś ma na miesiąc 700 z groszem i na ręke mu robić zakupy tam gdzie najtaniej ale na boga nie kosztem miasta i ulicy Ruskiej, która jakby nie było jest obok przelotówki przez miasto czyli pełni role wizytówki jakby nie patrzeć. Proponuje zastosować proste rozwiązanie - wygospodarować teren dla fundacji czyli też prawdopodobnie kupców w innym miejscu równie dogodnym ( i nie mowa tu o peryferiach Lublina).. dobrą lokalizacją myśle byłby teren obok Targu Podzamcze (tego za zamkiem a nie obok NOVA i PKS)... Niech coś w końcu robią z tym PKS i okolicami bo, to co tam sie wyprawia i w jakim to wszystko jest stanie to normalnie skandal..
Bardzo mądra decyzja naszego prezydenta ! W końcu coś zaczął robić z tym "burdelem" ! Ostatnio jak tam byłem o godzinie 16 to nogi mi się dosłownie ugięły - brud, syf, malaria i korniki ! Ja rozumiem że taniej, że ktoś ma na miesiąc 700 z groszem i na ręke mu robić zakupy tam gdzie najtaniej ale na boga nie kosztem miasta i ulicy Ruskiej, która jakby nie było jest obok przelotówki przez miasto czyli pełni role wizytówki jakby nie patrzeć. Proponuje zastosować proste rozwiązanie - wygospodarować teren dla fundacji czyli ... rozwiń
Avatar
Lubelak / 2 września 2009 o 12:28
0
Rozgonić ten burdel, wstyd mi za miasto które lubię że tak wygląda, można najwyżej zrobić okresowy ładny placyk warzywno owocowy z drewnianymi stoiskami gdzieś w cenrum . Podobnie z dworcem - wszyscy przyjezdni klną i zastanawiają się dlaczego PKS jest tak daleko od PKP zamiast być obok..
Avatar
master / 11 lipca 2010 o 18:57
0
Dobra nie Ważne. Mam sprawe. Pewnie kojarzycie ten sklep co jest na brzegu tego Targu pod Zamkiem i koło parkingu, sklep np z lodami zwykłymi albo jakieś napoje itd no i czy może wie ktoś kto prowadzi ten sklep??
Avatar
tęcza / 23 kwietnia 2010 o 10:51
0
Dalej nic się nie zmieniło brak miejsca na targu dla producentów warzyw jedynie targ na ruskiej dalej zajmują ciuchy,czajniki Rolnik nie ma gdzie stanąć ze swoim towarem a przecież musi płacić podatki.Całe rodziny mają stoły zajęte ciuchami .To miał być targ warzywny .Wychodzi na to że rolnik nie ma jak sprzedać produktów .Tak więc widać jak się wspiera handlarzy ciuchami a niszczy rolników i ich rodziny.Jedni mają po 50 m na targ na ruskiej a inni nie mają gdzie stanąć .Tak właśnie rządzi Fundacja Odnowy Zabytków .PANIE PREZYDENCIE LUBLINA TO PROSBA DO PANA O POMOC ROLNIKOM.BO Ich rodziny żyją z ciężkiej pracy rąk by musieli wyrzucać swoje płody bo nie ma dla nich 1 wolnego miejsca na Ruskiej.
Dalej nic się nie zmieniło brak miejsca na targu dla producentów warzyw jedynie targ na ruskiej dalej zajmują ciuchy,czajniki Rolnik nie ma gdzie stanąć ze swoim towarem a przecież musi płacić podatki.Całe rodziny mają stoły zajęte ciuchami .To miał być targ warzywny .Wychodzi na to że rolnik nie ma jak sprzedać produktów .Tak więc widać jak się wspiera handlarzy ciuchami a niszczy rolników i ich rodziny.Jedni mają po 50 m na targ na ruskiej a inni nie mają gdzie stanąć .Tak właśnie rządzi Fundacja Odnowy Zabytków .PANIE PREZYDENCIE LUBLI... rozwiń
Avatar
IRE / 26 września 2009 o 15:43
0
MOim zdaniem to wystarczy tylko zmienic wizerunek targu którey powinien istniec nie tylko na RUSKIEJ ale i wszedzie na osiedlach ale w godnych warunkach Dla przekupek warzyw oraz przyjezdnych z ich towarem tak reszte stoły wzdluż na wiejskie towary bo rzeczywiscie jest wielki balagan na tym targu ale nie jest to wina sprzedających tylko urządzających i upiekszających nasz region A co juz po zamknieciu targu to mozna zobaczyc jaki brud bez normalnych warunkow niewiadomo gdzie i co szukac Ale jest co kupic i to najwazniejsze
Avatar
Obserwator / 2 września 2009 o 22:13
0
targ na ruskiej powinien zostać tu kupuje cały lublin jak do tej pory nikomu nie szkodził raptem teraz .miasto przecież przez lata pobierało oplaty od ludzi i nie widać by coś poprawiło się na targu może wydzierzawić ten teren rolnikom oni będą dbać jak o swoją ziemię skoro maja płody rolne i chcą je sprzedać podobno nasze państwo prowadzi politykę pro rodzinną iwspiera rolnictwo nie widać tego jeśli rolnik wyżuca towar bo nie ma miejsca na targu dla niego a jego rodzina będzie żyła w ubóstwie więc brak słów na to co się dzieje w dobie kryzysu bezrobocia i dramatów rodzin przez lata tu pracujących to smutne ale prawdziwe
targ na ruskiej powinien zostać tu kupuje cały lublin jak do tej pory nikomu nie szkodził raptem teraz .miasto przecież przez lata pobierało oplaty od ludzi i nie widać by coś poprawiło się na targu może wydzierzawić ten teren rolnikom oni będą dbać jak o swoją ziemię skoro maja płody rolne i chcą je sprzedać podobno nasze państwo prowadzi politykę pro rodzinną iwspiera rolnictwo nie widać tego jeśli rolnik wyżuca towar bo nie ma miejsca na targu dla niego a jego rodzina będzie żyła w ubóstwie więc brak słów na to co si... rozwiń
Avatar
lika / 2 września 2009 o 13:22
0
Nie mają sie czego czepiać, tylko zabierać ludziom targ?! przerażenie! przecież tu ludzie z okolic lublina nawet jeźdżą po pracy robią na targu zakupy a później jadą do swoich miejscowości -świdnika, kazimierzówki itp.
Avatar
AZ0707 / 2 września 2009 o 13:13
0
To prawda na Ruskiej jest syf, ale targ owocowo-warzywny jest potrzebny. Chłopi powinni mieć miejsce do sprzedawania swoich produktów, natomiast łachy powinny być przeniesione na targ pod zamkiem. Warunek: na Ruskiej powinno być czysto
Avatar
pawelw / 2 września 2009 o 13:05
0
A bazar na Podwalu? Jeżeli ktoś specjalnie przyjeżdża na zakupy z Czubów na Ruską to równie dobrze mógłby przejechać się na Podwale. Tam można by przenieść cały ten bałagan.

Centrum miasta pretendujące do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,90863,5036447.html?back=/lublin/1,90863,5036730,.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,908...3,5036730,.html[/url]

Gdzieś w Bangladeszu:
[url="http://www.kickboxing-warszawa.com/show.php?id_dzial=home&id_news=326"]http://www.kickboxing-warszawa.com/show.ph...amp;id_news=326[/url]

WSTYD !!!!!!!!
A bazar na Podwalu? Jeżeli ktoś specjalnie przyjeżdża na zakupy z Czubów na Ruską to równie dobrze mógłby przejechać się na Podwale. Tam można by przenieść cały ten bałagan.

Centrum miasta pretendujące do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,90863,5036447.html?back=/lublin/1,90863,5036730,.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/3292000,908...3,5036730,.html[/url]

Gdzieś w Bangladeszu:
[url="http://www.kickboxing-warszawa.com/show.php?id_dzial=home&id_news=... rozwiń
Avatar
darayavahus / 2 września 2009 o 13:02
0
Irex napisał:
To niech Straż Miejska wybierze się na Krakowskie Przedmieście koło Poczty Głównej - handel kwitnie i straż jakoś nie kwapi się, by to skontrolować. Kwiaty, kosmetyki, perfumy, a kas fiskalnych nie ma. A za brak paragonu w kiosku za ksero (ostatnia sprawa w TV) była afera, że aż sąd zajął się tym. Totalny brak konsekwencji ze strony Urzędu Skarbowego i Straży Miejskiej. Jeden ma kiosk i kontrole non stop, a tutaj koło poczty robią co chcą.

Często przechodze obok poczty ale jeszcze nie widziałem, żeby sprzedawano tam perfumy (no chyba, że perfumy dla Ciebie to kadzidełka po 2 zł).. Poza tym śmieszne byłoby jakby straż miejska rozganiała babcie, co kwiaty sprzedają bo poniekąd jest to atrakcja dla turystów, którzy przechodząc bukiecik zakupić sobie mogą.. Odnośnie kas fiskalnych .. - Czy byłeś kiedyś na stadionie dziesięciolecia gdzie niedawno jeszcze urzędowało kilkaset jak nie kilka tysięcy kupców ? Na próżno by było szukać tam kasy fiskalnej ... bo tak owej nigdzie nie było, zapewniam Cie.

Często przechodze obok poczty ale jeszcze nie widziałem, żeby sprzedawano tam perfumy (no chyba, że perfumy dla Ciebie to kadzidełka po 2 zł).. Poza tym śmieszne byłoby jakby straż miejska rozganiała babcie, co kwiaty sprzedają bo poniekąd jest to atrakcja dla turystów, którzy przechodząc bukiecik zakupić sobie mogą.. Odnośnie kas fiskalnych .. - Czy byłeś kiedyś na stadionie dziesięciolecia gdzie niedawno jeszcze urzędowało kilkaset jak nie kilka tysięcy kupców ? Na próżno by było szukać tam kasy fiskalnej ... bo tak owe... rozwiń
Avatar
darayavahus / 2 września 2009 o 12:56
0
Bardzo mądra decyzja naszego prezydenta ! W końcu coś zaczął robić z tym "burdelem" ! Ostatnio jak tam byłem o godzinie 16 to nogi mi się dosłownie ugięły - brud, syf, malaria i korniki ! Ja rozumiem że taniej, że ktoś ma na miesiąc 700 z groszem i na ręke mu robić zakupy tam gdzie najtaniej ale na boga nie kosztem miasta i ulicy Ruskiej, która jakby nie było jest obok przelotówki przez miasto czyli pełni role wizytówki jakby nie patrzeć. Proponuje zastosować proste rozwiązanie - wygospodarować teren dla fundacji czyli też prawdopodobnie kupców w innym miejscu równie dogodnym ( i nie mowa tu o peryferiach Lublina).. dobrą lokalizacją myśle byłby teren obok Targu Podzamcze (tego za zamkiem a nie obok NOVA i PKS)... Niech coś w końcu robią z tym PKS i okolicami bo, to co tam sie wyprawia i w jakim to wszystko jest stanie to normalnie skandal..
Bardzo mądra decyzja naszego prezydenta ! W końcu coś zaczął robić z tym "burdelem" ! Ostatnio jak tam byłem o godzinie 16 to nogi mi się dosłownie ugięły - brud, syf, malaria i korniki ! Ja rozumiem że taniej, że ktoś ma na miesiąc 700 z groszem i na ręke mu robić zakupy tam gdzie najtaniej ale na boga nie kosztem miasta i ulicy Ruskiej, która jakby nie było jest obok przelotówki przez miasto czyli pełni role wizytówki jakby nie patrzeć. Proponuje zastosować proste rozwiązanie - wygospodarować teren dla fundacji czyli ... rozwiń
Avatar
Lubelak / 2 września 2009 o 12:28
0
Rozgonić ten burdel, wstyd mi za miasto które lubię że tak wygląda, można najwyżej zrobić okresowy ładny placyk warzywno owocowy z drewnianymi stoiskami gdzieś w cenrum . Podobnie z dworcem - wszyscy przyjezdni klną i zastanawiają się dlaczego PKS jest tak daleko od PKP zamiast być obok..
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Odsłonili tablicę na 100-lecie odzyskania niepodległości. Niestety jest problem z jednym nazwiskiem
film

Odsłonili tablicę na 100-lecie odzyskania niepodległości. Niestety jest problem z jednym nazwiskiem 0 0

Mogilany, Kraków (woj. małopolskie). Tablica „W hołdzie twórcom niepodległości”, która została odsłonięta w Mogilanach w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ma literówkę. Tablica wymienia czterech ojców polskiej niepodległości Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Wincentego Witosa i Ignacego Jana Paderewskiego. W nazwisku tego ostatniego pojawiła się jednak literówka, gdyż na tablicy widnieje nazwisko „Padarewski”.

Tak powstawał Maszt Niepodległości w Lublinie [timelapse, wideo]
galeria
film

Tak powstawał Maszt Niepodległości w Lublinie [timelapse, wideo] 0 0

35-metrowy Maszt Niepodległości będzie w Lublinie trwałą pamiątką po obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta?

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta? 3 7

Kadrowe układanki trwają w lubelskim Ratuszu.

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia]
galeria

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia] 1 1

Uroczystości w Zamościu rozpoczęły się marszem niepodległości, który wyruszył spod pomnika Józefa Piłsudskiego.

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie
17 listopada 2018, 11:00

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 11 odbędzie się organizowany przez Lubelskie spacery z Prusem i Wydawnictwo Episteme spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej.

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]
galeria

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia] 9 13

Są nowe latarnie, drzewa i ławki. Plac Konstytucji 3 Maja w Świdniku został gruntownie przebudowany. Zmieniła się nie tylko nawierzchnia, zniknęły też schody i murki, a doszły fontanny. Co o zmianach sądzą mieszkańcy miasta?

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo)
film

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo) 0 0

Jest też tańsza o blisko 100 euro wersja, ale... bez gry. Co znajdziemy w Metro Exodus: Spartan Collector’s Edition Spartan Edition?

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 190 9

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 3 2

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 12 9

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 4 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!