Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2016 r.
22:34

Targi pracy w Lublinie. Więcej pracy za granicą

Autor: Zdjęcie autora kp
0 22 A A

Firmy konsultingowe, outsourcingowe, pośredniczące w pracy za granicą, służby mundurowe. To m.in. z ich ofertami mogli się zapoznać odwiedzający targi pracy, które odbyły się w piątek w Targach Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Jest bardzo dużo ciekawych ofert, szczególnie pracy za granicą. Pracodawcy proponują bardzo dobre warunki, w wielu ofertach oprócz wynagrodzenia jest np. również zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd do pracy. Pracodawcy deklarują też pomoc w załatwieniu formalności – mówi Monika Przystupa, którą w piątek spotkaliśmy na targach.

– Zainteresowały mnie oferty pracy sezonowej w Holandii. Wybór jest naprawdę duży, ciekawych ofert krajowych jest zdecydowanie mniej – dodaje Aleksandra Kupisz, która też przyszła w piątek na targi.

– Targi umożliwiają bezpośrednie spotkanie przedstawicieli firm rekrutacyjnych z osobami poszukującymi pracy. To okazja, aby poznać wymagania, jakie stawiają pracodawcy potencjalnym pracownikom – mówi Paulina Kreczmańska, specjalista ds. marketingu i obsługi zwiedzających w Targach Lublin. – Swoją ofertę zaprezentowali zarówno krajowi pracodawcy, jak i firmy zajmujące się pośrednictwem pracy za granicą, m.in. w Danii, Holandii, Niemczech czy Francji.

– Przeważają oferty pracy w Niemczech. Stanowią one aż 70 proc. wszystkich propozycji, które mamy – mówi Jolanta Tkaczyk, doradca EURES. – To praca m.in. w transporcie, gastronomii czy hotelarstwie. Są też oferty dla opiekunek osób starszych, ale w tym przypadku poza znajomością języka często wymagane jest wykształcenie kierunkowe. 

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polesiak / 20 marca 2016 o 11:14
0

o co ten krzyk? od początku PO było wiadomo że na lubelszczyźnie dostali rozkaz z Berlina, zniszczyć tzn. Ch...z polską wschodnią. dowód 1. Oto słowa doradczyni D. Tuska -Elżbiety Bieńkowskiej z dn.17.12.2007, Gazeta Wyborcza dod. Wysokie Obcasy " Jestem dość inteligentna, potrafię zarządzać i mam rękę do ludzi... pieniądze z Unii powinny głównie trafiać do silniejszych, bardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych regionów Polski, które - jeśli się będą dynamicznie rozwijać - pomogą uboższym. Będą "lokomotywą", która pociągnie za sobą skład. - Nawet jeśli będziemy przeznaczać najwięcej pieniędzy z dotacji unijnych na rozwój uboższych regionów kraju, to nie zniwelujemy wieloletnich opóźnień w ich rozwoju - mówi. I tłumaczy: w przypadku ubogich części kraju trzeba inwestować w podstawową infrastrukturę, bogaci tymczasem dostają nowoczesne technologie. To do tych drugich przychodzą inwestorzy, tam powstają parki technologiczne. Trzeba wspomagać bogatych,....Rząd PO stanie za trzy, cztery lata, gdy przyjdzie planować dotacje na przyszłość, przed trudnym problemem: dać biednemu wschodowi na przejedzenie, czy zachodowi na rozwój. Ale decyzja, jak połknąć tę żabę, należy do rządu,/art z roku 2007/Cały atr. wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,4759733.html? disableRedirects=true. polewcam i zapraszam na manifestacje KOD. Mają na lubelsczyżnie jeszcze trochę do zniszczenia i wyludnienia.

Gościu douczony Lubelszczyznę wymienia, a więc niech wskaże gdzie leży ta ziemia?
Gościu douczony Lubelszczyznę wymienia, a więc niech wskaże gdzie leży ta ziemia?
rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 22:29
0
o co ten krzyk? od początku PO było wiadomo że na lubelszczyźnie dostali rozkaz z Berlina, zniszczyć tzn. Ch...z polską wschodnią. dowód 1. Oto słowa doradczyni D. Tuska -Elżbiety Bieńkowskiej z dn.17.12.2007, Gazeta Wyborcza dod. Wysokie Obcasy " Jestem dość inteligentna, potrafię zarządzać i mam rękę do ludzi... pieniądze z Unii powinny głównie trafiać do silniejszych, bardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych regionów Polski, które - jeśli się będą dynamicznie rozwijać - pomogą uboższym. Będą "lokomotywą", która pociągnie za sobą skład. - Nawet jeśli będziemy przeznaczać najwięcej pieniędzy z dotacji unijnych na rozwój uboższych regionów kraju, to nie zniwelujemy wieloletnich opóźnień w ich rozwoju - mówi. I tłumaczy: w przypadku ubogich części kraju trzeba inwestować w podstawową infrastrukturę, bogaci tymczasem dostają nowoczesne technologie. To do tych drugich przychodzą inwestorzy, tam powstają parki technologiczne. Trzeba wspomagać bogatych,....Rząd PO stanie za trzy, cztery lata, gdy przyjdzie planować dotacje na przyszłość, przed trudnym problemem: dać biednemu wschodowi na przejedzenie, czy zachodowi na rozwój. Ale decyzja, jak połknąć tę żabę, należy do rządu,/art z roku 2007/Cały atr. wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,4759733.html? disableRedirects=true. polewcam i zapraszam na manifestacje KOD. Mają na lubelsczyżnie jeszcze trochę do zniszczenia i wyludnienia.
o co ten krzyk? od początku PO było wiadomo że na lubelszczyźnie dostali rozkaz z Berlina, zniszczyć tzn. Ch...z polską wschodnią. dowód 1. Oto słowa doradczyni D. Tuska -Elżbiety Bieńkowskiej z dn.17.12.2007, Gazeta Wyborcza dod. Wysokie Obcasy " Jestem dość inteligentna, potrafię zarządzać i mam rękę do ludzi... pieniądze z Unii powinny głównie trafiać do silniejszych, bardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych regionów Polski, które - jeśli się będą dynamicznie rozwijać - pomogą uboższym. Będą "lokomotywą", która pociągnie z... rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 19:23
0

" Targi pracy w Lublinie. Więcej pracy za granicą. "

Polska istnieje tylko teoretycznie, skoro chwalimy się jakimiś etatami przeznaczonymi dla lubelskich gastarbajterów, którzy MUSZĄ szukać pracy na Zachodzie UE.

............................

Wyobraźcie sobie obywatela USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji .... który w swoim pośredniaku jest mamiony jakąś prostą robota poza granicami swojego kraju.

PARODIA.

Avatar
Polonus / 19 marca 2016 o 15:15
0

Przy 3,5 milionowej utracie najprężniejszych , mądrych i przedsiębiorczych młodych Polaków , proponować nadal zarobek za granicą i nie przedstawiać perspektyw tutaj w Polsce, jest po prostu tragedią. POpaprańcy widać że i w mętalności was rodaków spustoszenia narobili. Najpierw polikwidowali wam miejsca pracy w przetwórstwie, w technologii, a dają wam zarobić i płacić i utrzymywać innych! Nic się w tej Polsce nie opłaci....Myśliwy strzela sarnę, za tuszkę dostaje 2,40zł. ona jedzie do Niemiec i wraca jako produkt wysokowartościowy np. za schab z niej masz w sklepie op 240zł....oczywiście tylko ładnie opakowane z niemiec, choć to polska sarna...Identycznie jest z każdym innym produktem. To za PRLu nie byliśmy tak eksploatowani. Nie wspomnę o meblach z Polski, wszędzie na świecie z Dobrzynia maja markę, ale....nie kupisz jej w niemczech, dopiero jak zamówisz podobne, to okaże się że jest to z Dobrzynia...Od dawna staliśmy się pod rzadami POpaprańców kolonią zachodnią.

Przy 3,5 milionowej utracie najprężniejszych , mądrych i przedsiębiorczych młodych Polaków , proponować nadal zarobek za granicą i nie przedstawiać perspektyw tutaj w Polsce, jest po prostu tragedią. POpaprańcy widać że i w mętalności was rodaków spustoszenia narobili. Najpierw polikwidowali wam miejsca pracy w przetwórstwie, w technologii, a dają wam zarobić i płacić i utrzymywać innych! Nic się w tej Polsce nie opłaci....Myśliwy strzela sarnę, za tuszkę dostaje 2,40zł. ona jedzie do Niemiec i wraca jako produkt wysokowartościowy np. za ... rozwiń

Avatar
oldschool / 19 marca 2016 o 13:52
0

Niestety te targi pracy to jakies nieporozumienie. Bardzo mała liczba wystawców i jeszcze mniejsza liczba poszukujących pracy. Praca przede wszystkim za granicą i w innych miastach. Pozostałe oferty bez komentarza no chyba, ze ktoś się zadowoli pracą w Biedronce :] Tylko studenci ratują to miasto bo jakby nie było uczelni to do Lublina nie byłoby po co przyjezdząć.

Gdyby nie studenci to można by było dostać normalną pracę za normalne pieniądze, ale wiadomo, że studencika mamusia utrzymuje i przysyła kaską więc taki studencik idzie do pracy na część etatu, zaniża stawki a potem płacze że mało pracy i pensje do kitu. 

Przestańcie psuć rynek pracy - wszyscy na tym skożystają

Gdyby nie studenci to można by było dostać normalną pracę za normalne pieniądze, ale wiadomo, że studencika mamusia utrzymuje i przysyła kaską więc taki studencik idzie do pracy na część etatu, zaniża stawki a potem płacze że mało pracy i pensje do kitu. 

Przestańcie psuć rynek pracy - wszyscy na tym skożystają

rozwiń
Avatar
Prom / 19 marca 2016 o 13:33
0

Jedyna atrakcja to ankieta za którą można było wygrąc koszule czy tam garnitur :] Na miejscu organizator wstydziłbym siętakie coś organizowac.

Avatar
bez znajomości / 19 marca 2016 o 12:55
0

Dokładnie, całe targi można było przejść w 10min, jedna ściana - wszystkie możliwe urzędy pracy + służby mundurowe, druga - fizyczna praca tymczasowa za granicą, reszta to nieliczne firmy i agencje pracy, z których po rozmowie okazało się, że tutaj nie mają nic do zaoferowania, jedynie większe miasta typu Warszawa. Targi pracy w Lublinie to fikcja.

A chociaż rozdawali gadżety typu długopisy, kubki i darmowa kawa jak w innych miastach? Czy tylko sterta makulatury,ulotek?

A chociaż rozdawali gadżety typu długopisy, kubki i darmowa kawa jak w innych miastach? Czy tylko sterta makulatury,ulotek?

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 12:53
0

Kto może niech wyjeżdża za granice tu pracy od lat nie było i nie będzie a ta która jest to najniższa krajowa i straszenie zwolnieniami . Perła , Stock , Lubella ,Plastic Omnium , PZL Świdnik - najwięksi pracodawcy traktujący człowieka jak wiecznego nieroba który będzie za śmieszne pieniądze pracował na trzy zmiany !!! Ale już zaczyna się zmieniać i zaczynają odchodzić dobrzy starzy pracownicy mając dość płacy która starcza od 1 do 1 .Młodzi to czasem nawet miesiąca nie wytrzymują i dobrze , nauczy się kiedyś pracodawca że solidnemu pracownikowi trzeba też zapłacić .

praca za granica, oto dobrobyt jaki nam pieprzone solidaruchy z lat 80 stworzyli, gdzie te moje 100 milionów i druga japonia, obyście odcierpieli naszą biedę, nasz rozpieprzony majątek narodowy 

Normalny człowiek chciałby pracować w kraju ale niestety każdy kto wyjechał doskonale wie ile można zarobić i jak jest pracownik traktowany.

Precz z traktowaniem pracownika jak niewolnika za głodową pensje i znęcanie się psychiczne w postaci ciągłego straszenia o zwolnieniach .

człowiek chciałby pracować w kraju ale niestety każdy kto wyjechał doskonale wie ile można zarobić i jak jest pracownik traktowany.

Precz z traktowaniem pracownika jak niewolnika za głodową pensje i znęcanie się psychiczne w postaci ciągłego straszenia o zwolnieniach .

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 12:44
0
„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany."
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 12:20
0
GWyborcza rozpacza, że po wejściu 500+ kasjerki z Biedronki nie będę chciały już robić za 1300 . Wychodzi prawda komu służyli i służą
Avatar
polesiak / 20 marca 2016 o 11:14
0

o co ten krzyk? od początku PO było wiadomo że na lubelszczyźnie dostali rozkaz z Berlina, zniszczyć tzn. Ch...z polską wschodnią. dowód 1. Oto słowa doradczyni D. Tuska -Elżbiety Bieńkowskiej z dn.17.12.2007, Gazeta Wyborcza dod. Wysokie Obcasy " Jestem dość inteligentna, potrafię zarządzać i mam rękę do ludzi... pieniądze z Unii powinny głównie trafiać do silniejszych, bardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych regionów Polski, które - jeśli się będą dynamicznie rozwijać - pomogą uboższym. Będą "lokomotywą", która pociągnie za sobą skład. - Nawet jeśli będziemy przeznaczać najwięcej pieniędzy z dotacji unijnych na rozwój uboższych regionów kraju, to nie zniwelujemy wieloletnich opóźnień w ich rozwoju - mówi. I tłumaczy: w przypadku ubogich części kraju trzeba inwestować w podstawową infrastrukturę, bogaci tymczasem dostają nowoczesne technologie. To do tych drugich przychodzą inwestorzy, tam powstają parki technologiczne. Trzeba wspomagać bogatych,....Rząd PO stanie za trzy, cztery lata, gdy przyjdzie planować dotacje na przyszłość, przed trudnym problemem: dać biednemu wschodowi na przejedzenie, czy zachodowi na rozwój. Ale decyzja, jak połknąć tę żabę, należy do rządu,/art z roku 2007/Cały atr. wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,4759733.html? disableRedirects=true. polewcam i zapraszam na manifestacje KOD. Mają na lubelsczyżnie jeszcze trochę do zniszczenia i wyludnienia.

Gościu douczony Lubelszczyznę wymienia, a więc niech wskaże gdzie leży ta ziemia?
Gościu douczony Lubelszczyznę wymienia, a więc niech wskaże gdzie leży ta ziemia?
rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 22:29
0
o co ten krzyk? od początku PO było wiadomo że na lubelszczyźnie dostali rozkaz z Berlina, zniszczyć tzn. Ch...z polską wschodnią. dowód 1. Oto słowa doradczyni D. Tuska -Elżbiety Bieńkowskiej z dn.17.12.2007, Gazeta Wyborcza dod. Wysokie Obcasy " Jestem dość inteligentna, potrafię zarządzać i mam rękę do ludzi... pieniądze z Unii powinny głównie trafiać do silniejszych, bardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych regionów Polski, które - jeśli się będą dynamicznie rozwijać - pomogą uboższym. Będą "lokomotywą", która pociągnie za sobą skład. - Nawet jeśli będziemy przeznaczać najwięcej pieniędzy z dotacji unijnych na rozwój uboższych regionów kraju, to nie zniwelujemy wieloletnich opóźnień w ich rozwoju - mówi. I tłumaczy: w przypadku ubogich części kraju trzeba inwestować w podstawową infrastrukturę, bogaci tymczasem dostają nowoczesne technologie. To do tych drugich przychodzą inwestorzy, tam powstają parki technologiczne. Trzeba wspomagać bogatych,....Rząd PO stanie za trzy, cztery lata, gdy przyjdzie planować dotacje na przyszłość, przed trudnym problemem: dać biednemu wschodowi na przejedzenie, czy zachodowi na rozwój. Ale decyzja, jak połknąć tę żabę, należy do rządu,/art z roku 2007/Cały atr. wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,4759733.html? disableRedirects=true. polewcam i zapraszam na manifestacje KOD. Mają na lubelsczyżnie jeszcze trochę do zniszczenia i wyludnienia.
o co ten krzyk? od początku PO było wiadomo że na lubelszczyźnie dostali rozkaz z Berlina, zniszczyć tzn. Ch...z polską wschodnią. dowód 1. Oto słowa doradczyni D. Tuska -Elżbiety Bieńkowskiej z dn.17.12.2007, Gazeta Wyborcza dod. Wysokie Obcasy " Jestem dość inteligentna, potrafię zarządzać i mam rękę do ludzi... pieniądze z Unii powinny głównie trafiać do silniejszych, bardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych regionów Polski, które - jeśli się będą dynamicznie rozwijać - pomogą uboższym. Będą "lokomotywą", która pociągnie z... rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 19:23
0

" Targi pracy w Lublinie. Więcej pracy za granicą. "

Polska istnieje tylko teoretycznie, skoro chwalimy się jakimiś etatami przeznaczonymi dla lubelskich gastarbajterów, którzy MUSZĄ szukać pracy na Zachodzie UE.

............................

Wyobraźcie sobie obywatela USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji .... który w swoim pośredniaku jest mamiony jakąś prostą robota poza granicami swojego kraju.

PARODIA.

Avatar
Polonus / 19 marca 2016 o 15:15
0

Przy 3,5 milionowej utracie najprężniejszych , mądrych i przedsiębiorczych młodych Polaków , proponować nadal zarobek za granicą i nie przedstawiać perspektyw tutaj w Polsce, jest po prostu tragedią. POpaprańcy widać że i w mętalności was rodaków spustoszenia narobili. Najpierw polikwidowali wam miejsca pracy w przetwórstwie, w technologii, a dają wam zarobić i płacić i utrzymywać innych! Nic się w tej Polsce nie opłaci....Myśliwy strzela sarnę, za tuszkę dostaje 2,40zł. ona jedzie do Niemiec i wraca jako produkt wysokowartościowy np. za schab z niej masz w sklepie op 240zł....oczywiście tylko ładnie opakowane z niemiec, choć to polska sarna...Identycznie jest z każdym innym produktem. To za PRLu nie byliśmy tak eksploatowani. Nie wspomnę o meblach z Polski, wszędzie na świecie z Dobrzynia maja markę, ale....nie kupisz jej w niemczech, dopiero jak zamówisz podobne, to okaże się że jest to z Dobrzynia...Od dawna staliśmy się pod rzadami POpaprańców kolonią zachodnią.

Przy 3,5 milionowej utracie najprężniejszych , mądrych i przedsiębiorczych młodych Polaków , proponować nadal zarobek za granicą i nie przedstawiać perspektyw tutaj w Polsce, jest po prostu tragedią. POpaprańcy widać że i w mętalności was rodaków spustoszenia narobili. Najpierw polikwidowali wam miejsca pracy w przetwórstwie, w technologii, a dają wam zarobić i płacić i utrzymywać innych! Nic się w tej Polsce nie opłaci....Myśliwy strzela sarnę, za tuszkę dostaje 2,40zł. ona jedzie do Niemiec i wraca jako produkt wysokowartościowy np. za ... rozwiń

Avatar
oldschool / 19 marca 2016 o 13:52
0

Niestety te targi pracy to jakies nieporozumienie. Bardzo mała liczba wystawców i jeszcze mniejsza liczba poszukujących pracy. Praca przede wszystkim za granicą i w innych miastach. Pozostałe oferty bez komentarza no chyba, ze ktoś się zadowoli pracą w Biedronce :] Tylko studenci ratują to miasto bo jakby nie było uczelni to do Lublina nie byłoby po co przyjezdząć.

Gdyby nie studenci to można by było dostać normalną pracę za normalne pieniądze, ale wiadomo, że studencika mamusia utrzymuje i przysyła kaską więc taki studencik idzie do pracy na część etatu, zaniża stawki a potem płacze że mało pracy i pensje do kitu. 

Przestańcie psuć rynek pracy - wszyscy na tym skożystają

Gdyby nie studenci to można by było dostać normalną pracę za normalne pieniądze, ale wiadomo, że studencika mamusia utrzymuje i przysyła kaską więc taki studencik idzie do pracy na część etatu, zaniża stawki a potem płacze że mało pracy i pensje do kitu. 

Przestańcie psuć rynek pracy - wszyscy na tym skożystają

rozwiń
Avatar
Prom / 19 marca 2016 o 13:33
0

Jedyna atrakcja to ankieta za którą można było wygrąc koszule czy tam garnitur :] Na miejscu organizator wstydziłbym siętakie coś organizowac.

Avatar
bez znajomości / 19 marca 2016 o 12:55
0

Dokładnie, całe targi można było przejść w 10min, jedna ściana - wszystkie możliwe urzędy pracy + służby mundurowe, druga - fizyczna praca tymczasowa za granicą, reszta to nieliczne firmy i agencje pracy, z których po rozmowie okazało się, że tutaj nie mają nic do zaoferowania, jedynie większe miasta typu Warszawa. Targi pracy w Lublinie to fikcja.

A chociaż rozdawali gadżety typu długopisy, kubki i darmowa kawa jak w innych miastach? Czy tylko sterta makulatury,ulotek?

A chociaż rozdawali gadżety typu długopisy, kubki i darmowa kawa jak w innych miastach? Czy tylko sterta makulatury,ulotek?

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 12:53
0

Kto może niech wyjeżdża za granice tu pracy od lat nie było i nie będzie a ta która jest to najniższa krajowa i straszenie zwolnieniami . Perła , Stock , Lubella ,Plastic Omnium , PZL Świdnik - najwięksi pracodawcy traktujący człowieka jak wiecznego nieroba który będzie za śmieszne pieniądze pracował na trzy zmiany !!! Ale już zaczyna się zmieniać i zaczynają odchodzić dobrzy starzy pracownicy mając dość płacy która starcza od 1 do 1 .Młodzi to czasem nawet miesiąca nie wytrzymują i dobrze , nauczy się kiedyś pracodawca że solidnemu pracownikowi trzeba też zapłacić .

praca za granica, oto dobrobyt jaki nam pieprzone solidaruchy z lat 80 stworzyli, gdzie te moje 100 milionów i druga japonia, obyście odcierpieli naszą biedę, nasz rozpieprzony majątek narodowy 

Normalny człowiek chciałby pracować w kraju ale niestety każdy kto wyjechał doskonale wie ile można zarobić i jak jest pracownik traktowany.

Precz z traktowaniem pracownika jak niewolnika za głodową pensje i znęcanie się psychiczne w postaci ciągłego straszenia o zwolnieniach .

człowiek chciałby pracować w kraju ale niestety każdy kto wyjechał doskonale wie ile można zarobić i jak jest pracownik traktowany.

Precz z traktowaniem pracownika jak niewolnika za głodową pensje i znęcanie się psychiczne w postaci ciągłego straszenia o zwolnieniach .

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 12:44
0
„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany."
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 12:20
0
GWyborcza rozpacza, że po wejściu 500+ kasjerki z Biedronki nie będę chciały już robić za 1300 . Wychodzi prawda komu służyli i służą
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!