Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 marca 2011 r.
16:11
Edytuj ten wpis

Tektura nie chce placu im. Kaczyńskiego "Burzy neutralność"

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 45 A A
Widok na plac poświęcony Dzieciom z Pahiatua. Po decyzji radnych będzie pl. Lecha Kaczyńskiego. Dzie
Widok na plac poświęcony Dzieciom z Pahiatua. Po decyzji radnych będzie pl. Lecha Kaczyńskiego. Dzie

Przeciw nazwaniu skweru obok Centrum Kultury imieniem Lecha Kaczyńskiego opowiedzieli się działacze kultury skupieni wokół Przestrzeni Działań Twórczych Tektura. Ich zdaniem taka nazwa placu nie pasuje do charakteru tego miejsca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Projekt uchwały w sprawie nadania imienia Lecha Kaczyńskiemu placowi koło Centrum Kultury ma być głosowany podczas czwartkowej sesji Rady Miasta. Przygotowali go radni z klubu Prawo i Sprawiedliwość.

Radni podkreślają, że będzie to "uznaniem rozlicznych zasług prezydenta Lecha Kaczyńskiego na rzecz państwowości polskiej, praworządności oraz budowania na arenie międzynarodowej wizerunku solidarnej i dumnej Polski"

Zaniepokojenie tymi planami wyraził w rozesłanym do mediów oświadczeniu Kolektyw Tektura - grupa twórców i działaczy skupionych wokół Przestrzeni Działań Twórczych Tektura działającej przy ul. Wieniawskiej.

- "Uważamy, że nomenklatura polityczna w nazewnictwie miejsc publicznych nie przystaje w tym wypadku do charakteru placu. Wspomniana przestrzeń ma z założenia pełnić funkcję rekreacyjną. Nazwanie placu imieniem tragicznie zmarłego prezydenta burzy neutralność przestrzeni kojarzonej z radością, wypoczynkiem, sprzyjającej oderwaniu się od codziennych problemów i politycznych sporów" - piszą w oświadczeniu.

Przypomnijmy: plac ten od 2006 r. nowi już imię Dzieci z Pahiatua. Radni PiS zaproponowali w projekcie, by tę uchwałę uchylić, a plac podzielić na dwie części. Dzieciom z Pahiatura poświęcony byłby niewielki skrawek w bezpośrednim sąsiedztwie pomnika Marki Sybiraczki, który zyskałby miano "skweru". Całej reszcie placu patronowałby Lech Kaczyński.

PiS ma w radzie 16 głosów, co stanowi większość w 31-osobowej radzie.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RaV / 15 kwietnia 2011 o 18:42
0
[quote name='rozalka olaboga' timestamp='1302882949' post='465455']
i ma racje
jatez nie chce takiej nazwy placu
[/quote]
... a ja chcę taką nazwę placu
kto ma rację - ja, czy Ty?

Nie ma co, grunt to merytoryka wypowiedzi poparta argumentacją! Aż trudno uwierzyć - czytając niektóre posty - że większość ludzi mieszkających w Polsce ma wyższe wykształcenie.
Avatar
rozalka olaboga / 15 kwietnia 2011 o 17:55
0
i ma racje
jatez nie chce takiej nazwy placu
Avatar
Vovik / 15 kwietnia 2011 o 17:53
0
Moim zdaniem dobrze, że w lublinie jest Tektura - jeśli Lublin uzyska tytuł ESK, przyjadą tłumy europejczyków (o ile zdołają dojechać po równych lubelskich drogach), zobaczą sławną "lubelską kulturę" (lub kulturę po lubelsku) to wypną dupy i podetrą je ową Tektura, bo ona tylko do tego się nadaje!
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2011 o 16:34
0
[quote name='Volt' timestamp='1302876954' post='465402']
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnisko, pozyskanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy (np. Husqvarna, Ikea). Słyszałeś/czytałeś, aby Palikot wstawił się w którejkolwiek sprawie?! Przypominał sobie o Lublinie tylko przed wyborami, a z Lublinem przez prawie 8 lat rządowej kadencji łączyło go jedynie pobieranie diety lubelskiego posła!
[/quote]
DYMAC TEN SWINSKI RYJ.
Avatar
Volt / 15 kwietnia 2011 o 16:15
0
[quote name='kolo' timestamp='1301911699' post='458792']
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą.
Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
[/quote]
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnisko, pozyskanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy (np. Husqvarna, Ikea). Słyszałeś/czytałeś, aby Palikot wstawił się w którejkolwiek sprawie?! Przypominał sobie o Lublinie tylko przed wyborami, a z Lublinem przez prawie 8 lat rządowej kadencji łączyło go jedynie pobieranie diety lubelskiego posła!
[quote name='kolo' timestamp='1301911699' post='458792']
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą.
Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
[/quote]
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnis... rozwiń
Avatar
Kalashnikov / 15 kwietnia 2011 o 16:09
0
[quote name='emka' timestamp='1301551566' post='456936']
posłuchaj mój mały zawistny przyjacielu. Demokracja w tym kraju póki co obejmuje każdego obywatela. Nie zależny jest kolor skóry, wyznanie, czy poglądy polityczne - ostatnio jakże modne nie tylko wśród bezrobotnej czy znudzonej, ale każdej części społeczeństwa polskiego.
Demokracja obejmuje swoim troskliwym ramieniem nawet taką marniznę, jak ty. Wiesz o tym? Hmm.. No cóż, gdybyś zdawał sobie z tego sprawę, wykorzystał byś to w umiejętny sposób nie robiąc z siebie idioty na publicznym forum. A tak zostałeś z pianą na pysku i siurkiem w łapie. Typowy idiota.
[/quote]
Zalecenia od lekarza dyżurnego (bo z lewacko upośledzoną Olgą nie mam zamiaru dyskutować):
1) nie jestem póki co twoim przyjacielem i nie mam zamiaru nim być, bo nie wchodzę w relacje interpersonalne z osobami o lewackich poglądach;
2) nie myl demokracji z anarchią i kiczem, które promuje i którymi posługuje się Tektura;
3) oszczędź naturalistycznych opisów swojego samozapokajania - może męczysz siurka i toczysz piane z pyska - ale uwierz mi nie jest to zachowanie właściwe dla mnie, ani większości zdrowych na umyśle osób omijających Tekturę szerokim łukiem.

Zalecenie dodatkowe: więcej tolerancji! Niby lewacy słyną z tolerancji, a tu nietypowa Olga, ze ściśniętą z żalu dupą nie toleruje wolnej wypowiedzi na forum (a ponoć mamy demokrację). Wstyd przynosisz Tekturze! Może zapisz się do PiSu?!
[quote name='emka' timestamp='1301551566' post='456936']
posłuchaj mój mały zawistny przyjacielu. Demokracja w tym kraju póki co obejmuje każdego obywatela. Nie zależny jest kolor skóry, wyznanie, czy poglądy polityczne - ostatnio jakże modne nie tylko wśród bezrobotnej czy znudzonej, ale każdej części społeczeństwa polskiego.
Demokracja obejmuje swoim troskliwym ramieniem nawet taką marniznę, jak ty. Wiesz o tym? Hmm.. No cóż, gdybyś zdawał sobie z tego sprawę, wykorzystał byś to w umiejętny sposób nie r... rozwiń
Avatar
antykwak / 11 kwietnia 2011 o 11:52
0
[quote name='Janusz' timestamp='1301502815' post='456746']
Paranoja, tylko czekać aż go beatyfikują :/ Wielu było większych od niego i nic od ich imienia nie jest nazywane.
[/quote]
[size="7"][color="#FF0000"]Jarek wczoraj powiedział że ,dzięki bratu ponownie zbuduje IV RP kaczą [/color] [/size]
Avatar
kolo / 4 kwietnia 2011 o 12:08
0
[quote name='nie pis mienny' timestamp='1301496564' post='456695']
a moze na ksiezycu jakies gory alo morze kaczynskiego, tylko nie wiem jak to bedzie po łacinie, bo wiekszosc nazw jest w lacinie
[/quote]
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą.
Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
Avatar
sroka / 3 kwietnia 2011 o 18:18
0
WON KACZOR!!! z Lublina
Avatar
Bronrk / 31 marca 2011 o 14:02
0
[quote name='pablo' timestamp='1301498802' post='456723']
Co to jest ta tektura? Ja jestem, za tym, żeby nie było jakiejś tektury.
[/quote]
Tektura jest intelektualnie dużo słabsza od dykty i bez porównania gorsza od paździerzy.
Avatar
RaV / 15 kwietnia 2011 o 18:42
0
[quote name='rozalka olaboga' timestamp='1302882949' post='465455']
i ma racje
jatez nie chce takiej nazwy placu
[/quote]
... a ja chcę taką nazwę placu
kto ma rację - ja, czy Ty?

Nie ma co, grunt to merytoryka wypowiedzi poparta argumentacją! Aż trudno uwierzyć - czytając niektóre posty - że większość ludzi mieszkających w Polsce ma wyższe wykształcenie.
Avatar
rozalka olaboga / 15 kwietnia 2011 o 17:55
0
i ma racje
jatez nie chce takiej nazwy placu
Avatar
Vovik / 15 kwietnia 2011 o 17:53
0
Moim zdaniem dobrze, że w lublinie jest Tektura - jeśli Lublin uzyska tytuł ESK, przyjadą tłumy europejczyków (o ile zdołają dojechać po równych lubelskich drogach), zobaczą sławną "lubelską kulturę" (lub kulturę po lubelsku) to wypną dupy i podetrą je ową Tektura, bo ona tylko do tego się nadaje!
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2011 o 16:34
0
[quote name='Volt' timestamp='1302876954' post='465402']
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnisko, pozyskanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy (np. Husqvarna, Ikea). Słyszałeś/czytałeś, aby Palikot wstawił się w którejkolwiek sprawie?! Przypominał sobie o Lublinie tylko przed wyborami, a z Lublinem przez prawie 8 lat rządowej kadencji łączyło go jedynie pobieranie diety lubelskiego posła!
[/quote]
DYMAC TEN SWINSKI RYJ.
Avatar
Volt / 15 kwietnia 2011 o 16:15
0
[quote name='kolo' timestamp='1301911699' post='458792']
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą.
Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
[/quote]
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnisko, pozyskanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy (np. Husqvarna, Ikea). Słyszałeś/czytałeś, aby Palikot wstawił się w którejkolwiek sprawie?! Przypominał sobie o Lublinie tylko przed wyborami, a z Lublinem przez prawie 8 lat rządowej kadencji łączyło go jedynie pobieranie diety lubelskiego posła!
[quote name='kolo' timestamp='1301911699' post='458792']
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą.
Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
[/quote]
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnis... rozwiń
Avatar
Kalashnikov / 15 kwietnia 2011 o 16:09
0
[quote name='emka' timestamp='1301551566' post='456936']
posłuchaj mój mały zawistny przyjacielu. Demokracja w tym kraju póki co obejmuje każdego obywatela. Nie zależny jest kolor skóry, wyznanie, czy poglądy polityczne - ostatnio jakże modne nie tylko wśród bezrobotnej czy znudzonej, ale każdej części społeczeństwa polskiego.
Demokracja obejmuje swoim troskliwym ramieniem nawet taką marniznę, jak ty. Wiesz o tym? Hmm.. No cóż, gdybyś zdawał sobie z tego sprawę, wykorzystał byś to w umiejętny sposób nie robiąc z siebie idioty na publicznym forum. A tak zostałeś z pianą na pysku i siurkiem w łapie. Typowy idiota.
[/quote]
Zalecenia od lekarza dyżurnego (bo z lewacko upośledzoną Olgą nie mam zamiaru dyskutować):
1) nie jestem póki co twoim przyjacielem i nie mam zamiaru nim być, bo nie wchodzę w relacje interpersonalne z osobami o lewackich poglądach;
2) nie myl demokracji z anarchią i kiczem, które promuje i którymi posługuje się Tektura;
3) oszczędź naturalistycznych opisów swojego samozapokajania - może męczysz siurka i toczysz piane z pyska - ale uwierz mi nie jest to zachowanie właściwe dla mnie, ani większości zdrowych na umyśle osób omijających Tekturę szerokim łukiem.

Zalecenie dodatkowe: więcej tolerancji! Niby lewacy słyną z tolerancji, a tu nietypowa Olga, ze ściśniętą z żalu dupą nie toleruje wolnej wypowiedzi na forum (a ponoć mamy demokrację). Wstyd przynosisz Tekturze! Może zapisz się do PiSu?!
[quote name='emka' timestamp='1301551566' post='456936']
posłuchaj mój mały zawistny przyjacielu. Demokracja w tym kraju póki co obejmuje każdego obywatela. Nie zależny jest kolor skóry, wyznanie, czy poglądy polityczne - ostatnio jakże modne nie tylko wśród bezrobotnej czy znudzonej, ale każdej części społeczeństwa polskiego.
Demokracja obejmuje swoim troskliwym ramieniem nawet taką marniznę, jak ty. Wiesz o tym? Hmm.. No cóż, gdybyś zdawał sobie z tego sprawę, wykorzystał byś to w umiejętny sposób nie r... rozwiń
Avatar
antykwak / 11 kwietnia 2011 o 11:52
0
[quote name='Janusz' timestamp='1301502815' post='456746']
Paranoja, tylko czekać aż go beatyfikują :/ Wielu było większych od niego i nic od ich imienia nie jest nazywane.
[/quote]
[size="7"][color="#FF0000"]Jarek wczoraj powiedział że ,dzięki bratu ponownie zbuduje IV RP kaczą [/color] [/size]
Avatar
kolo / 4 kwietnia 2011 o 12:08
0
[quote name='nie pis mienny' timestamp='1301496564' post='456695']
a moze na ksiezycu jakies gory alo morze kaczynskiego, tylko nie wiem jak to bedzie po łacinie, bo wiekszosc nazw jest w lacinie
[/quote]
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą.
Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
Avatar
sroka / 3 kwietnia 2011 o 18:18
0
WON KACZOR!!! z Lublina
Avatar
Bronrk / 31 marca 2011 o 14:02
0
[quote name='pablo' timestamp='1301498802' post='456723']
Co to jest ta tektura? Ja jestem, za tym, żeby nie było jakiejś tektury.
[/quote]
Tektura jest intelektualnie dużo słabsza od dykty i bez porównania gorsza od paździerzy.
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 408 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!