Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 sierpnia 2009 r.
21:33
Edytuj ten wpis

Tour de Pologne w Lublinie. Mapa utrudnień w ruchu

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 7 A A

We wtorek przez miasto przetoczy się wyścig kolarski Tour de Pologne. Pierwsze utrudnienia w ruchu spowodowane tą imprezą zaczną się o godz. 6 rano we wtorek. Normalny ruch ma być przywracany od godz. 19.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od godz. 6 rano nikt nie wjedzie na Krakowskie Przedmieście. Od godz. 11.00 zamknięte będą też Al. Racławickie, Kapucyńska, Narutowicza, Głęboka i Sowińskiego. Właśnie na tej trasie mają się ścigać zawodnicy. Zanim pojawią się tu kolarze, ulice będą zajęte przez obsługę wyścigu.

• Od godz. 10 wyłączona z ruchu zostanie też ul. 3 Maja okupowana przez ekipy techniczne • Od rana zamknięty będzie skrajny prawy pas al. Unii Lubelskiej od ronda przy Zamku w stronę targu. Staną tu TIR-y ze sprzętem.

• W godz. 16.00–17.00 wstrzymany będzie ruch w stronę centrum przez al. Spółdzielczości Pracy i al. Smorawińskiego, wiadukt Poniatowskiego i ul. Poniatowskiego, bo tą drogą kolarze wjadą do Lublina i dotrą do pętli wyścigu. Co ważne, na dwupasmówkach zamknięte będą jedynie te nitki jezdni, które prowadzą do centrum. Auta będą kierowane na objazd przez Jakubowice Konińskie. Możliwy będzie za to ruch przez Smorawińskiego w stronę Andersa i al. Spółdzielczości Pracy w kierunku Elizówki.

•Na Krakowskim Przedmieściu, Kapucyńskiej, Narutowicza, Głębokiej i Sowińskiego przez cały dzień obowiązywać będzie jutro zakaz parkowania. Nie opłaca się go łamać. Już o północy policjanci w asyście holownika mają czyścić z zaparkowanych aut Krakowskie Przedmieście. Ci, którzy zostawią auta przy Narutowicza i Głębokiej, na zabranie swych pojazdów będą mieć czas do godz. 7, o której także i tam pojawi się holownik odstawiający samochody na policyjny parking.

•Największych utrudnień można się spodziewać w godz. 16–18.

•Już w poniedziałek drogówka uruchamia specjalne infolinie: 081 535 57 29 i 081 535 50 77. Każdy kierowca będzie mógł zadzwonić i zapytać o zmiany w organizacji ruchu i objazdy. Policjanci będą dyżurować przy telefonach poniedziałek od godz. 6 do 14 i jutro od godz. 10 do 18.

•Pasażerowie komunikacji miejskiej o zmianach w kursowaniu autobusów i trolejbusów dowiedzą się nie tylko pod całodobowym numerem informacji MPK 081 525 32 46, bo dodatkową linię informacyjną uruchamia też Zarząd Transportu Miejskiego. Pracownicy ZTM będą dyżurować pod numerem 081 466 29 36 w godz. 7.30–16.45.

•Przywracanie normalnego ruchu zacznie się o godz. 19.
Komunikacja miejska

Objazdy przez cały wtorek

•5: Warszawska–Solidarności–Lwowska
•52: Tysiąclecia–Wodopojna–Lubartowska–Tysiąclecia

Objazdy na wtorek, z wyjątkiem godz. 17-18

•2 i 4: Popiełuszki–Leszczyńskiego–Solidarności–Ruska

Objazdy do godz. 11 i po 19

•3: wyjazd z Hempla Okopową
• 7 i 55: pl. Wolności–Hempla (nawrót) –pl. Wolności
• 10, 18 i 57: Racławickie–Leszczyńskiego–Tysiąclecia
• 13: Racławickie–Okopowa–Narutowicza
• 15 i 15b: Racławickie–Lipowa–Hempla
• 26 i 31: Racławickie–Leszczyńskiego–Solidarności
• 32 i 39: Narutowicza–Bernardyńska–Królewska–Tysiąclecia
• 40: Lipowa–Racławickie–Leszczyńskiego–Północna–Szeligowskiego
• 51: Lipowa–Okopowa–Narutowicza–Zamojska.

Objazdy od godz. 11 do 19

•3: skrócona do ronda Honorowych Krwiodawców
• 8 i M: trasy skrócone: Nadbystrzycka–Zana–Leclerc
• 7 i 55: skrócone do Fabrycznej
• 9: Armii Krajowej–Zana–Nadbystrzycka–Krochmalna–PKP–Wolska–Łęczyńska
• 10 i 57: Bohaterów Monte Cassino–Zana–Kraśnicka–Sikorskiego–Popiełuszki–Leszczyńskiego–Tysiąclecia, powrót: Tysiąclecia–Leszczyńskiego–wiadukt Poniatowskiego–Solidarności–Sikorskiego–Kraśnicka–Zana–Bohaterów Monte Cassino
• 11: Zana–Nadbystrzycka–Krochmalna–PKP–Zamojska–Królewska
• 13: Kosmowskiej–Północna–Solidarności–Wodopojna–Zamojska, powrót: Trasa Zielona–Unii Lubelskiej–PKS–Północna–Kosmowskiej
• 14: od Zana jak 28 przez PKP, za Wolską zwykłą trasą
•15 i 15b: Popiełuszki–Leszczyńskiego–Północna–Lipińskiego–Smorawińskiego
• 18: Warszawska–Sikorskiego–Popiełuszki–Leszczyńskiego–Tysiąclecia, powrót: Lubartowska–Solidarności–Leszczyńskiego–Wiadukt Poniatowskiego–Solidarności–Sikorskiego–Warszawska
• D: skrócona do Fabrycznej
• 20: Z Warszawskiej Kraśnicką i dalej objazdem wspólnym z linią 21: Zana–Nadbystrzycka–Krochmalna–PKP–Kunickiego
• 26: Bohaterów Monte Cassino–Zana–Kraśnicka–Sikorskiego–Solidarności
• 31: Filaretów–Zana–Kraśnicka–Sikorskiego–Tysiąclecia
•32: Filaretów–Zana–Nasbystrzycka–Krochmalna–PKP–Zamojska–Tysiąclecia
• 39: Filaretów–JP II–Krochmalna–PKP–Zamojska–Tysiąclecia
• 40 i 74: Prusa–Solidarności–Wodopojna–Zamojska–PKP–Diamentowa
• 44: Północna–Solidarności
–Sikorskiego–Kraśnicka–Wojciechowska
• 51 i D: skrócona do Fabrycznej
• 150 i 152: zawieszone
• 151 (autobus): Węglin–Sikorskiego–Solidarności–Wodopojna–Zamojska–Fabryczna–Kunickiego–Abramowice, powrót przez Unii Lubelskiej
•153 (autobus): do Leclerca bez zmian, dalej: Zana–Sikorskiego–Solidarności–Wodopojna–Zamojska–Fabryczna–Majdanek, powrót przez Unii Lubelskiej
•155 zmieni końcowy: Mełgiewska–Łęczyńska–Wolska–Kunickiego–Abramowice
•158 zmieni końcowy: Majdanek–Wolska–Kunickiego–Abramowice.

Objazdy między godz. 17 a 18

•2: Ducha–Solidarności–Ruska
• 10 i 57: Zana–Kraśnicka–Sikorskiego–Tysiąclecia
• 13: Choiny–Elsnera–Koncertowa–Kosmowskiej–Północna–Solidarności–Wodopojna–Zamojska, powrót: Trasa Zielona–Unii Lubelskiej–PKS–Północna–Kosmowskiej–Koncertowa–Elsnera–Choiny
• 15 i 15b: stoi na Czechowie
•17 i 31: Unicka–Obywatelska–Chodźki–Smorawińskiego–Spółdzielczości–Unicka
•18: Warszawska–Sikorskiego–Tysiąclecia–Unicka–Obywatelska–Chodźki–Smorawińskiego–Spółdzielczości–Lubartowska–Solidarności–Sikorskiego–Warszawska
• 23: Koncertowa–Kosmowskiej–Północna–Solidarności
• 24: stoi w Elizówce
• 26: Choiny–Elsnera–Kosmowskiej–Północna–Kraśnicka–Zana–Filaretów
• 34: Koncertowa–Kosmowskiej–Północna–Solidarności
• 40: Chodźki–Jaczewskiego–Prusa–Solidarności–Zamojska–PKP–Diamentowa
• 44: Choiny–Elsnera–Kosmowskiej–Sikorskiego–Kraśnicka–Wojciechowska
• 47: Skrócona do Chodźki.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alan / 4 sierpnia 2009 o 09:46
0
Gość_monika napisał:
Moze tobie "lubelaku" to nie przeszkadza. Ja ku ścisłości mam w dowodzie napisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?! tego co powinien nie widzi...



SPADAJ DO WARSZAWY!!!!! ALBO NAJLEPIEJ NA BIAŁORUŚ. TAM W TELEWIZJI POOGLĄDASZ ROWERZYSTĘ, JEDYNEGO SPRAWIEDLIWEGO, UTRUDNIEN NIE MA, BO PO 18 LEPIEJ Z DOMU NIE WYCHODZIC



SPADAJ DO WARSZAWY!!!!! ALBO NAJLEPIEJ NA BIAŁORUŚ. TAM W TELEWIZJI POOGLĄDASZ ROWERZYSTĘ, JEDYNEGO SPRAWIEDLIWEGO, UTRUDNIEN NIE MA, BO PO 18 LEPIEJ Z DOMU NIE WYCHODZIC rozwiń
Avatar
Gość_monika / 4 sierpnia 2009 o 04:26
0
E3CD2E napisał:
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !.



Moze tobie "lubelaku" to nie przeszkadza. Ja ku ścisłości mam w dowodzie napisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?! tego co powinien nie widzi...
pisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?!... rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 sierpnia 2009 o 18:45
0
hghyg napisał:
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.


Ty fieju z Ciecierzyna sam jesteś idiotą .Do pługa!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
E3CD2E / 3 sierpnia 2009 o 18:08
0
hghyg napisał:
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !.
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !. rozwiń
Avatar
droga / 3 sierpnia 2009 o 13:52
0
Błąd na mapie wentyl do przejazdu w poprzek Krakowskiego Przedmieścia będzie na skrzyżowaniu Chopina - Ewangelicka a nie przy Lipowa - Wieniawska. Wieniawska jest w tym miejscu jednokierunkowa!
Avatar
mrtkor / 3 sierpnia 2009 o 11:13
0
Lubelskich rowerzystów zapraszam na stronę [url="http://rowerowylublin.org/"]http://rowerowylublin.org/[/url]
Avatar
hghyg / 3 sierpnia 2009 o 10:51
0
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Avatar
alan / 4 sierpnia 2009 o 09:46
0
Gość_monika napisał:
Moze tobie "lubelaku" to nie przeszkadza. Ja ku ścisłości mam w dowodzie napisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?! tego co powinien nie widzi...



SPADAJ DO WARSZAWY!!!!! ALBO NAJLEPIEJ NA BIAŁORUŚ. TAM W TELEWIZJI POOGLĄDASZ ROWERZYSTĘ, JEDYNEGO SPRAWIEDLIWEGO, UTRUDNIEN NIE MA, BO PO 18 LEPIEJ Z DOMU NIE WYCHODZIC



SPADAJ DO WARSZAWY!!!!! ALBO NAJLEPIEJ NA BIAŁORUŚ. TAM W TELEWIZJI POOGLĄDASZ ROWERZYSTĘ, JEDYNEGO SPRAWIEDLIWEGO, UTRUDNIEN NIE MA, BO PO 18 LEPIEJ Z DOMU NIE WYCHODZIC rozwiń
Avatar
Gość_monika / 4 sierpnia 2009 o 04:26
0
E3CD2E napisał:
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !.



Moze tobie "lubelaku" to nie przeszkadza. Ja ku ścisłości mam w dowodzie napisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?! tego co powinien nie widzi...
pisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?!... rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 sierpnia 2009 o 18:45
0
hghyg napisał:
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.


Ty fieju z Ciecierzyna sam jesteś idiotą .Do pługa!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
E3CD2E / 3 sierpnia 2009 o 18:08
0
hghyg napisał:
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !.
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !. rozwiń
Avatar
droga / 3 sierpnia 2009 o 13:52
0
Błąd na mapie wentyl do przejazdu w poprzek Krakowskiego Przedmieścia będzie na skrzyżowaniu Chopina - Ewangelicka a nie przy Lipowa - Wieniawska. Wieniawska jest w tym miejscu jednokierunkowa!
Avatar
mrtkor / 3 sierpnia 2009 o 11:13
0
Lubelskich rowerzystów zapraszam na stronę [url="http://rowerowylublin.org/"]http://rowerowylublin.org/[/url]
Avatar
hghyg / 3 sierpnia 2009 o 10:51
0
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 65 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 13 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!