Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2011 r.
15:27
Edytuj ten wpis

Urzędnik skarbówki fałszował deklaracje podatników, dopisywał 1 procent

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A

Pracownik III Urzędu Skarbowego w Lublinie w deklaracjach podatkowych blisko 260 osób dopisał, że przekazują jeden procent podatku na Uczniowski Klub Sportowy Widok. W poniedziałek usłyszał zarzuty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Krzysztof O. potwierdził na przesłuchaniu, że zmienił zapisy w deklaracjach podatkowych, ale twierdzi, że zrobił to za wiedzą podatników – mówi Jadwiga Nowak, szefowa prokuratury rejonowej Lublin-Północ. - Przeczą temu zeznania świadków.

Śledztwo trwało ponad trzy lata. Przełomem okazała się opinia biegłego, który stwierdził, że autorem dopisków w deklaracjach podatkowych jest Krzysztof O.

Mężczyzna był zatrudniony w III Urzędzie Skarbowym w Lublinie na stanowisku starszego komisarza. Podejrzany jest o to, że w deklaracjach podatkowych za lata 2007 i 2008, które wpłynęły do US, wpisał, ze podatnicy przekazują jeden procent swego podatku na Uczniowski Klub Sportowy Widok, który działał przy Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie.

Dzięki temu do klubu wpłynęło blisko 12 tys. zł.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotr / 15 listopada 2011 r. o 07:23
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]

Kiepska prowokacja....
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
puzon / 14 listopada 2011 r. o 20:12
0
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
[/quote]
Gościu: Klub jest stowarzyszeniem i zatrudnia jedynie trenerów oraz jedną osobę, która zarządza całym liczącym kilkuset młodych zawodników klubem. Powiedz więc kto kradnie, a może skoro masz taką wiedzę to powiadom organy ścigania. Ponadto: ta sprawa jest od 3 lat w mediach i już wielokrotnie o tym pisano.
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwind... rozwiń
Avatar
Marek / 14 listopada 2011 r. o 19:36
0
a policja kręgosłupem się nie zajmie bo już teraz komendantów strzyka trochę w krzyżu, za kilka lat może sami będą czekali na operację i jak powsadzają do paki chirurgów, albo inaczej się narażą lekarskiej elicie to mogą mieć przes***ne, dosłownie pod siebie, bo nie będą mogli chodzić z chorym kręgosłupem...
Avatar
yeti / 14 listopada 2011 r. o 18:50
0
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 r. o 17:29
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 r. o 17:28
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 r. o 17:24
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
lubelak / 14 listopada 2011 r. o 17:19
0
Współczesny Janosik.Brawo!
Avatar
user / 14 listopada 2011 r. o 16:59
0
Przynajmniej tyle ocalił przed zachłannym państwem
Avatar
yhhhy / 14 listopada 2011 r. o 16:52
0
ciekawe czy go wyleja z pisu??? a z drugiej strony jesli przemawial za tym sluszny interes strony???
Avatar
Piotr / 15 listopada 2011 r. o 07:23
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]

Kiepska prowokacja....
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
puzon / 14 listopada 2011 r. o 20:12
0
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
[/quote]
Gościu: Klub jest stowarzyszeniem i zatrudnia jedynie trenerów oraz jedną osobę, która zarządza całym liczącym kilkuset młodych zawodników klubem. Powiedz więc kto kradnie, a może skoro masz taką wiedzę to powiadom organy ścigania. Ponadto: ta sprawa jest od 3 lat w mediach i już wielokrotnie o tym pisano.
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwind... rozwiń
Avatar
Marek / 14 listopada 2011 r. o 19:36
0
a policja kręgosłupem się nie zajmie bo już teraz komendantów strzyka trochę w krzyżu, za kilka lat może sami będą czekali na operację i jak powsadzają do paki chirurgów, albo inaczej się narażą lekarskiej elicie to mogą mieć przes***ne, dosłownie pod siebie, bo nie będą mogli chodzić z chorym kręgosłupem...
Avatar
yeti / 14 listopada 2011 r. o 18:50
0
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 r. o 17:29
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 r. o 17:28
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 r. o 17:24
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
lubelak / 14 listopada 2011 r. o 17:19
0
Współczesny Janosik.Brawo!
Avatar
user / 14 listopada 2011 r. o 16:59
0
Przynajmniej tyle ocalił przed zachłannym państwem
Avatar
yhhhy / 14 listopada 2011 r. o 16:52
0
ciekawe czy go wyleja z pisu??? a z drugiej strony jesli przemawial za tym sluszny interes strony???
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Osoby po COVID-19 i zaszczepione powinny ostrożnie korzystać ze słońca

Osoby po COVID-19 i zaszczepione powinny ostrożnie korzystać ze słońca

Osoby wyleczone z Covid-19 i zaszczepione przeciwko tej chorobie powinny latem tego roku bardzo ostrożnie korzystać ze słońca, bo ich skóra może być słabsza i bardziej narażona na jego działanie - mówią włoscy eksperci, cytowani przez dziennik „Il Messaggero”.

Nie żyje Marian Pawełczak ps. „Morwa”, żołnierz AK i Zaporczyk

Nie żyje Marian Pawełczak ps. „Morwa”, żołnierz AK i Zaporczyk

"Dzisiaj odszedł na wieczną wartę ppłk Marian Pawełczak ps. „Morwa”, żołnierz podziemia niepodległościowego, jeden z ostatnich podkomendnych mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” – poinformował właśnie Lubelski Urząd Wojewódzki. "Cześć Jego pamięci! Niech odpoczywa w pokoju!". Marian Pawełczak miał 98 lat.

Lublin. Liczne nieprawidłowości w miejskich instytucjach kultury
Magazyn

Lublin. Liczne nieprawidłowości w miejskich instytucjach kultury

Wiele nieprawidłowości finansowych w miejskich instytucjach kultury odkryli kontrolerzy z Ratusza. Do końca roku chcą prześwietlić wszystkie. Jedna z nich tak długo zwlekała ze ściąganiem długu od najemcy, że w końcu... zapłaciła za niego podatek. A to tylko jeden z wielu przykładów uchybień.

Dragon 21. Żołnierze ewakuowali zbiory muzeum w Białej Podlaskiej
ZDJĘCIA
galeria

Dragon 21. Żołnierze ewakuowali zbiory muzeum w Białej Podlaskiej

Strzelają, latają, pływają i ewakuują muzeum – tak żołnierze ćwiczą na manewrach Dragon 21. To największe tegoroczne ćwiczenia wojskowe. Scenariusz rozgrywa się na terenie Polski Wschodniej. Wojsko ćwiczy na poligonie oraz na tzw. terenie przygodnym.

Teatr Andersena ogłosił repertuar na czerwiec i lipiec
12 czerwca 2021, 16:00
galeria

Teatr Andersena ogłosił repertuar na czerwiec i lipiec

Do 20 czerwca będzie można oglądać długo wyczekiwany premierowy spektakl "Pippi Langstrump" Teatru Andersena. Ale wiemy już, co instytucja zaprezentuje pod koniec miesiąca i w lipcu.

Czwarta fala epidemii kornawirusa. "Na pewno nie będzie ona tak silna jak poprzednie"
magazyn

Czwarta fala epidemii kornawirusa. "Na pewno nie będzie ona tak silna jak poprzednie"

Wśród starszych pacjentów odsetek zaszczepionych jest znacznie wyższy, przez co wirus będzie miał do nich utrudniony „dostęp”. Wirus będzie się starał „przeżyć” i może więc silniej zaatakować młodszych, którzy do tej pory nawet jeśli chorowali, to najczęściej nie mieli objawów – Rozmowa z prof. Agnieszką Szuster-Ciesielską z Katedry Wirusologii i Immunologii UMCS w Lublinie

Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg 0:3. Czwarta porażka z rzędu
film

Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg 0:3. Czwarta porażka z rzędu

Jeszcze kilkanaście dni temu Hetman niespodziewanie zaczął odbierać rywalom punkty. W czterech występach dopisał do swojego konta siedem „oczek”. Niestety, dobra seria szybko się skończyła. W sobotę ekipa z Zamościa doznała już czwartej porażki z rzędu. Tym razem lepsza okazała się Siarka Tarnobrzeg, która wygrała na wyjeździe 3:0.

Wólczanka – Stal Kraśnik 3:2. Katastrofa w końcówce i spadek do IV ligi

Wólczanka – Stal Kraśnik 3:2. Katastrofa w końcówce i spadek do IV ligi

Sobotni mecz w Wólce Pełkińskiej idealnie podsumował nieudany sezon w wykonaniu Stali. Piłkarze Marcina Wróbla prowadzili już dwoma bramkami, a dodatkowo ostatnie pół godziny grali w liczebnej przewadze. Mimo to nie zdobyli ani jednego punktu. Gospodarze w samej końcówce „wyciągnęli” wynik z 1:2 na 3:2. Porażka oznacza spadek zespołu z Kraśnika do IV ligi.

Sprzątanie rzek. Organizatorzy czekają na wolontariuszy [harmonogram akcji]

Sprzątanie rzek. Organizatorzy czekają na wolontariuszy [harmonogram akcji]

Sprzątanie rzek będzie miało swoją letnią edycję. Organizatorzy zachęcają wolontariuszy do wodnego ekopatrolu. Finał odbędzie się w sierpniu na Krznie w województwie lubelskim.

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa 1:1. Nieudany atak na pozycję wicelidera

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa 1:1. Nieudany atak na pozycję wicelidera

Stawką meczu w Świdniku było drugie miejsce w tabeli. Przed pierwszym gwizdkiem Sokół wyprzedzał Avię o trzy punkty. I nic się w tym temacie nie zmieniło. Zawody zakończyły się remisem 1:1. A to oznacza, że piłkarzom Łukasza Mierzejewskiego będzie już ciężko dogonić rywali.