Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2011 r.
15:27
Edytuj ten wpis

Urzędnik skarbówki fałszował deklaracje podatników, dopisywał 1 procent

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A

Pracownik III Urzędu Skarbowego w Lublinie w deklaracjach podatkowych blisko 260 osób dopisał, że przekazują jeden procent podatku na Uczniowski Klub Sportowy Widok. W poniedziałek usłyszał zarzuty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Krzysztof O. potwierdził na przesłuchaniu, że zmienił zapisy w deklaracjach podatkowych, ale twierdzi, że zrobił to za wiedzą podatników – mówi Jadwiga Nowak, szefowa prokuratury rejonowej Lublin-Północ. - Przeczą temu zeznania świadków.

Śledztwo trwało ponad trzy lata. Przełomem okazała się opinia biegłego, który stwierdził, że autorem dopisków w deklaracjach podatkowych jest Krzysztof O.

Mężczyzna był zatrudniony w III Urzędzie Skarbowym w Lublinie na stanowisku starszego komisarza. Podejrzany jest o to, że w deklaracjach podatkowych za lata 2007 i 2008, które wpłynęły do US, wpisał, ze podatnicy przekazują jeden procent swego podatku na Uczniowski Klub Sportowy Widok, który działał przy Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie.

Dzięki temu do klubu wpłynęło blisko 12 tys. zł.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotr / 15 listopada 2011 o 07:23
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]

Kiepska prowokacja....
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
puzon / 14 listopada 2011 o 20:12
0
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
[/quote]
Gościu: Klub jest stowarzyszeniem i zatrudnia jedynie trenerów oraz jedną osobę, która zarządza całym liczącym kilkuset młodych zawodników klubem. Powiedz więc kto kradnie, a może skoro masz taką wiedzę to powiadom organy ścigania. Ponadto: ta sprawa jest od 3 lat w mediach i już wielokrotnie o tym pisano.
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwind... rozwiń
Avatar
Marek / 14 listopada 2011 o 19:36
0
a policja kręgosłupem się nie zajmie bo już teraz komendantów strzyka trochę w krzyżu, za kilka lat może sami będą czekali na operację i jak powsadzają do paki chirurgów, albo inaczej się narażą lekarskiej elicie to mogą mieć przes***ne, dosłownie pod siebie, bo nie będą mogli chodzić z chorym kręgosłupem...
Avatar
yeti / 14 listopada 2011 o 18:50
0
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 o 17:29
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 o 17:28
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 o 17:24
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
lubelak / 14 listopada 2011 o 17:19
0
Współczesny Janosik.Brawo!
Avatar
user / 14 listopada 2011 o 16:59
0
Przynajmniej tyle ocalił przed zachłannym państwem
Avatar
yhhhy / 14 listopada 2011 o 16:52
0
ciekawe czy go wyleja z pisu??? a z drugiej strony jesli przemawial za tym sluszny interes strony???
Avatar
Piotr / 15 listopada 2011 o 07:23
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]

Kiepska prowokacja....
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
puzon / 14 listopada 2011 o 20:12
0
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
[/quote]
Gościu: Klub jest stowarzyszeniem i zatrudnia jedynie trenerów oraz jedną osobę, która zarządza całym liczącym kilkuset młodych zawodników klubem. Powiedz więc kto kradnie, a może skoro masz taką wiedzę to powiadom organy ścigania. Ponadto: ta sprawa jest od 3 lat w mediach i już wielokrotnie o tym pisano.
[quote name='yeti' timestamp='1321293055' post='558230']
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwind... rozwiń
Avatar
Marek / 14 listopada 2011 o 19:36
0
a policja kręgosłupem się nie zajmie bo już teraz komendantów strzyka trochę w krzyżu, za kilka lat może sami będą czekali na operację i jak powsadzają do paki chirurgów, albo inaczej się narażą lekarskiej elicie to mogą mieć przes***ne, dosłownie pod siebie, bo nie będą mogli chodzić z chorym kręgosłupem...
Avatar
yeti / 14 listopada 2011 o 18:50
0
Ludzie Fałszował dokumenty po co te komenty broniące,to jest Klub NIE UCZCIWY i koniec,zatrudnieni korupcjoniści Cwaniacy dorobkiewicze i tyle.Rodzice płacą składki uczciwie a oni Zrządzający rąbią ich po kieszeni jak chcą i tak Piłkarzy na takim wichcie nie wychowają to jest zły przykład dla Młodych niwinnych Chłopaków.Wiedzą o tym i co z nich wyrośnie pokolenie świadomie wiedzące że można robić przekręty.To MAJĄ BYĆ przyszli SPORTOWCY wychowani na szwindlach ich PREZESÓW SKANDAL zabierajcie z tamtąd swoje pociechy i niech nie wychowują się na OSZUSTÓW.
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 o 17:29
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 o 17:28
0
nie należy wierzyć w te 8tys. trzeba pogadać z odpowiednimi osobami ,jestem pewny że w dwójce się sprawa zamknie pozytywnie
Avatar
ziomek / 14 listopada 2011 o 17:24
0
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam nadzieję ze to nieprawda. Chociaz jak tata lezal to przyjmowali pacjentow i po tygodniu odsylali spowrotem do domu.Tych ktorzy nie placa podobno przyjmuja i odsylaja po kilka razy. Ludzie lezal czasami ponad 10 dni, a potem dowiaduja sie, ze operacja nie moze sie odbyc... Znajoma twierdzi ze tak pacjent dojrzewa do operacji - jak nie zaplaci to odsylaja do domu i tak nawet po trzy razy.... Ile trzeba dac i komu zeby ta operacje tacie zrobili - napiszcie prosze. Dac do reki czy wplaca sie na fundacje???Czemu policja sie tym nie zajmie. W jakim my kraju zyjemy? Czy mial ktos podobne doswiadczenia?Pomóżcie i doradzcie co robic
[/quote]
[quote name='Marta' timestamp='1321285837' post='558177']
Ludzie pomóżcie!!!

Marta (gość) 14.11.11, 16:38:20
Ile kosztuje operacja kręgosłupa na Jaczewskiego - PCK 4 w Lublinie? Mój tata miał mieć operację, leżał ponad tydizeń na oddziale i mu jej nie zrobili - każdego dnia odkładali termin zabiegu...Ojciec chodzic wogole nie moze i bierze caly czas leki od bolu. Nie wiedziałam, ze trzeba zapłacić. Ostatnio od znajomej usłyszałam, że operacja kręgosłupa kosztuje tam 8 tysięcy. Mam ... rozwiń
Avatar
lubelak / 14 listopada 2011 o 17:19
0
Współczesny Janosik.Brawo!
Avatar
user / 14 listopada 2011 o 16:59
0
Przynajmniej tyle ocalił przed zachłannym państwem
Avatar
yhhhy / 14 listopada 2011 o 16:52
0
ciekawe czy go wyleja z pisu??? a z drugiej strony jesli przemawial za tym sluszny interes strony???
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 0 0

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 10

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 16 8

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 1 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 33 3

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 3

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.