Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 września 2010 r.
19:36
Edytuj ten wpis

Urzędnik: Wójt gminy Jastków szuka na mnie haka

0 117 A A

Andrzej Hołod poskarżył się inspekcji pracy na mobbingowanie przez swojego szefa, wójta gminy Jastków. Twierdzi, że szykany nasiliły się po tym, jak po urzędzie rozniosła się wieść, że wystartuje w najbliższych wyborach na wójta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Pan wójt usiłuje mnie zastraszyć, żebym nie kandydował – twierdzi Andrzej Hołod, podinspektor w Urzędzie Gminy Jastków. – Ale ja nie będę siedział cicho, bo nie mam już nic do stracenia.

1 września pan Andrzej złożył do Okręgowej Inspekcji Pracy w Lublinie skargę na wójta Zbigniewa Samonia. Zarzuca mu mobbing. Twierdzi, że wójt stawia mu nieuzasadnione zarzuty, a drobne błędy wyolbrzymia do rozmiarów przestępstwa. Dodaje, że ataki nasiliły się po tym, jak wójt dowiedział się, że pan Andrzej zamierza kandydować w jesiennych wyborach na wójta Jastkowa.

– Z tą informacją chciałem poczekać do ostatniej chwili, ale 1 sierpnia kolega z pracy mnie "sypnął” – opowiada pan Andrzej.

– Owszem, dotarły do mnie pogłoski, że pan Hołod kandyduje na wójta – przyznaje wójt Zbigniew Samoń. – Ale już z pięciu takich było, co to mieli kandydować, a okazało się to nieprawdą. Czy ktoś jeszcze z urzędu kandyduje na wójta? Poza nim o nikim nie słyszałem.

Po miesiącu od "przecieku” Hołod dostał od wójta naganę "za nieprzestrzeganie regulaminu pracy i niedbałe przygotowanie materiałów do przetargu”.

– Zostawił w sekretariacie wniosek urlopowy bez parafki kierownika referatu i 3 tygodnie później poszedł na urlop – wyjaśnia Samoń. I dodaje: Gdybym naprawdę na niego dybał, to po 3 dniach uznałbym to za porzucenie pracy.

Hołod jest zarzutami oburzony. Dlatego odwołał się od nagany i poskarżył inspekcji pracy. – To był urlop planowany, wpisany na listę obecności. A wniosek zostawiłem do podpisu w sekretariacie pana wójta z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Nikt mi nie powiedział, że nie udzielono mi urlopu, nikt mnie z niego nie ściągnął. Temat powrócił dopiero w sierpniu, gdy wójt zaczął szukać na mnie haka – denerwuje się Hołod.

Dodaje, że w sierpniu audytor przeprowadził kontrolę jego pracy, a 30 sierpnia dostał zwiększony zakres obowiązków.

– Wszystko po to, żeby mnie złapać na tym, że się nie wyrabiam z obowiązkami. Wtedy pan wójt będzie mógł mnie zwolnić i zdyskredytować w oczach mieszkańców. Traktuje mnie już jak konkurenta – dodaje Hołod.

Wójt przyznaje, że zamierza wystartować w najbliższych wyborach. Ale odpiera zarzuty. – Nie mobbinguję nikogo i nie mam takiego zamiaru. Kontrola pracy pana Hołoda nie miała absolutnie żadnego związku z pogłoskami o jego kandydowaniu – zapewnia Samoń. Dodaje, że Hołoda traktuje tak, jak innych urzędników. – Ręce sobie podajemy jak dawniej. U mnie robota musi być dobrze wykonana, ale drylu nie ma. 

Sprawą zajmie się teraz inspekcja pracy. – Od złożenia skargi mamy miesiąc na przeprowadzenie kontroli. Sprawdzimy, jak przestrzegane są przepisy prawa pracy i jak działają procedury antymobbingowe – mówi Krzysztof Sudoł, z-ca okręgowego inspektora pracy.

• Zetknąłeś się z mobbingiem? Napisz do nas: alarm24@dziennikwschodni.pl

Komentarze 117

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GIENEK / 14 kwietnia 2013 o 18:55
0
Tak trzymaj.
Avatar
Pan z Panieńszczyzny / 18 listopada 2010 o 23:32
0
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w lecie mogły się równie dobrze potopić wracając ze szkoły, noooooo i piękne ulotki wójta na kijach na zakręcie przy gminie. A co do środków pozyskanych na oświetlenie.... hmmm pozyskane są ale wystarczy plan zagospodarowania zobaczyć na stronie jak zostaną wykorzystane...!!! Na modernizację oświetlenia na osiedlu koło rzeki, bo po co np. oświetlenie koło parku, bloków??? Niech ludzie po ciemku chodzą byle współpracownikom się dobrze chodziło. Nooo i ostatnia sprawa obsadzanie stołków po znajomości - gmina twierdzi że nie mają funduszy na nowe etaty... chyba że chodzi o znajomego.
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w le... rozwiń
Avatar
Amman / 2 października 2010 o 12:11
0
[size="5"]Panowie, nie ma co się tak bardzo spierać. Chętnych do dyskusji na tematy polityczne zapraszam na specjalne do tego forum, gdzie można wygrać pieniądze za wiedzę polityczną i ciekawe anegdoty z życia wzięte. Pod artykułem się rozpisywać to słaba sprawa Zapraszam więc na [url="http://niebojtasiewojta.pl/viewforum.php?f=12"]www.niebojtasiewojta.pl[/url] ![/size]
Avatar
prawie jak NEMESIS / 1 października 2010 o 14:06
0
PANIE ANDRZEJKU, CO PAN JASZCZE WYMYŚLI ? MOŻE MOLESTOWANIE TO TERAZ NA TOPIE.
Avatar
Lucy / 1 października 2010 o 08:01
0
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 lata swojej kadencji. W którym zakładzie racy można wyciągnąć takie pobory? Bez specjalnych kwalifikacji.
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 la... rozwiń
Avatar
bob / 1 października 2010 o 07:53
0
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorganizowanie komunikacji MPK ,obniżenia podatków ,budowa sali gimnastycznej w Tomaszowicach, ukrócenie kolesiostwa ''.
Mając takie sukcesy to i sprzątaczki powinien się obawiać .
[/quote]
Zawsze może poprosić o pomoc Woroszyło. Skoro tak dobrze współpracuje jego żona z jej mężem to może i dla niego znajdzie się miejsce w PZU. No, i jeszcze rozległe kontakty w PO. Woroszyło okaże się niezastąpiona także po kadencji.
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorga... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Jastkowa / 28 września 2010 o 13:43
0
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydował kandydować. Swego czasu chodziły słuchy, że pani Teresa Kot ma ochotę, ale chyba odpuściła, szkoda.
Może Wy macie jakiegoś kandydata ? Może ktoś się znajdzie, kto tę gminę dźwignie, bo dno już blisko ...
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydowa... rozwiń
Avatar
Freestyler / 28 września 2010 o 13:22
0
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią". Moze wytłumaczę o co mi chodzi bo pewnie w przypływie emocji ciężko jest cokolwiek "zajarzyć", "zatrybić", "kąsać bryłkę". Jeżeli uważa się pan za godnego reprezentanta mieszkańców gminy Dżastków w tym mnie to nie może pan robić jak wszyszcy w urzędzie. Jeśli wszyscy sie opier***ają (w co nie wierzę bo znam kilka osób, które tam pracują ale jest to jeszcze kadra kilku osób, która nie ma wszystkiego gdzieś i za to szacun ) to kanbdytat na wójta powinien być lepszy i tego nie robić. Swoim podaniem o prawo jakie maja wszyscy do BUMELOWANIA pokazuje pan że podobnie jak OBECNY wójt nie nadaje się na to stanowisko. Wstyd byłoby mi gdyby taki człowiek reprezntował mnie w samorządzie regionalnym tak jak było mi wstyd przez ostatnie 4 lata prosze ja ciebie.
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią".... rozwiń
Avatar
mały / 26 września 2010 o 20:30
0
Panie HOłOD niech pan porobi wiecej przekrętów z żoną i panem M.B.Wtedy na pewno każdy bedzie zadowolony z pana wyczynów.Bo z tego co wiem to za dużo informacji pan wynosi z gminy a nie powinien pan ,ale żona też pracuje w gminie i zawsze pomoże..Mysle ze wie pan oco chodzi.
Avatar
zuzia / 22 września 2010 o 14:35
0
tak na marginesie to chyba mieszkańcy tak dużej gminy zasługuja na normalnego gospodarza, który potrafi samodzielnie i odpowiedzialnie podejmować decyzje. Aktualnie niestety z tylnego fotela rządzi p.B, który załatwił juz prace córce, zieciowi, swojej żonie i jej kuzynce.I tylko taki drobiazg, że do tego co robią nie maja ani uprawnień ani kwalifikacji. Żal rodziców którzy oddaja dzieci w ich ręce
Avatar
GIENEK / 14 kwietnia 2013 o 18:55
0
Tak trzymaj.
Avatar
Pan z Panieńszczyzny / 18 listopada 2010 o 23:32
0
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w lecie mogły się równie dobrze potopić wracając ze szkoły, noooooo i piękne ulotki wójta na kijach na zakręcie przy gminie. A co do środków pozyskanych na oświetlenie.... hmmm pozyskane są ale wystarczy plan zagospodarowania zobaczyć na stronie jak zostaną wykorzystane...!!! Na modernizację oświetlenia na osiedlu koło rzeki, bo po co np. oświetlenie koło parku, bloków??? Niech ludzie po ciemku chodzą byle współpracownikom się dobrze chodziło. Nooo i ostatnia sprawa obsadzanie stołków po znajomości - gmina twierdzi że nie mają funduszy na nowe etaty... chyba że chodzi o znajomego.
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w le... rozwiń
Avatar
Amman / 2 października 2010 o 12:11
0
[size="5"]Panowie, nie ma co się tak bardzo spierać. Chętnych do dyskusji na tematy polityczne zapraszam na specjalne do tego forum, gdzie można wygrać pieniądze za wiedzę polityczną i ciekawe anegdoty z życia wzięte. Pod artykułem się rozpisywać to słaba sprawa Zapraszam więc na [url="http://niebojtasiewojta.pl/viewforum.php?f=12"]www.niebojtasiewojta.pl[/url] ![/size]
Avatar
prawie jak NEMESIS / 1 października 2010 o 14:06
0
PANIE ANDRZEJKU, CO PAN JASZCZE WYMYŚLI ? MOŻE MOLESTOWANIE TO TERAZ NA TOPIE.
Avatar
Lucy / 1 października 2010 o 08:01
0
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 lata swojej kadencji. W którym zakładzie racy można wyciągnąć takie pobory? Bez specjalnych kwalifikacji.
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 la... rozwiń
Avatar
bob / 1 października 2010 o 07:53
0
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorganizowanie komunikacji MPK ,obniżenia podatków ,budowa sali gimnastycznej w Tomaszowicach, ukrócenie kolesiostwa ''.
Mając takie sukcesy to i sprzątaczki powinien się obawiać .
[/quote]
Zawsze może poprosić o pomoc Woroszyło. Skoro tak dobrze współpracuje jego żona z jej mężem to może i dla niego znajdzie się miejsce w PZU. No, i jeszcze rozległe kontakty w PO. Woroszyło okaże się niezastąpiona także po kadencji.
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorga... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Jastkowa / 28 września 2010 o 13:43
0
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydował kandydować. Swego czasu chodziły słuchy, że pani Teresa Kot ma ochotę, ale chyba odpuściła, szkoda.
Może Wy macie jakiegoś kandydata ? Może ktoś się znajdzie, kto tę gminę dźwignie, bo dno już blisko ...
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydowa... rozwiń
Avatar
Freestyler / 28 września 2010 o 13:22
0
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią". Moze wytłumaczę o co mi chodzi bo pewnie w przypływie emocji ciężko jest cokolwiek "zajarzyć", "zatrybić", "kąsać bryłkę". Jeżeli uważa się pan za godnego reprezentanta mieszkańców gminy Dżastków w tym mnie to nie może pan robić jak wszyszcy w urzędzie. Jeśli wszyscy sie opier***ają (w co nie wierzę bo znam kilka osób, które tam pracują ale jest to jeszcze kadra kilku osób, która nie ma wszystkiego gdzieś i za to szacun ) to kanbdytat na wójta powinien być lepszy i tego nie robić. Swoim podaniem o prawo jakie maja wszyscy do BUMELOWANIA pokazuje pan że podobnie jak OBECNY wójt nie nadaje się na to stanowisko. Wstyd byłoby mi gdyby taki człowiek reprezntował mnie w samorządzie regionalnym tak jak było mi wstyd przez ostatnie 4 lata prosze ja ciebie.
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią".... rozwiń
Avatar
mały / 26 września 2010 o 20:30
0
Panie HOłOD niech pan porobi wiecej przekrętów z żoną i panem M.B.Wtedy na pewno każdy bedzie zadowolony z pana wyczynów.Bo z tego co wiem to za dużo informacji pan wynosi z gminy a nie powinien pan ,ale żona też pracuje w gminie i zawsze pomoże..Mysle ze wie pan oco chodzi.
Avatar
zuzia / 22 września 2010 o 14:35
0
tak na marginesie to chyba mieszkańcy tak dużej gminy zasługuja na normalnego gospodarza, który potrafi samodzielnie i odpowiedzialnie podejmować decyzje. Aktualnie niestety z tylnego fotela rządzi p.B, który załatwił juz prace córce, zieciowi, swojej żonie i jej kuzynce.I tylko taki drobiazg, że do tego co robią nie maja ani uprawnień ani kwalifikacji. Żal rodziców którzy oddaja dzieci w ich ręce
Zobacz wszystkie komentarze 117

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 0 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 5 0

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 1

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 3

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 12 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 18 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 3

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 42 37

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.