Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 września 2010 r.
19:36
Edytuj ten wpis

Urzędnik: Wójt gminy Jastków szuka na mnie haka

0 117 A A

Andrzej Hołod poskarżył się inspekcji pracy na mobbingowanie przez swojego szefa, wójta gminy Jastków. Twierdzi, że szykany nasiliły się po tym, jak po urzędzie rozniosła się wieść, że wystartuje w najbliższych wyborach na wójta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Pan wójt usiłuje mnie zastraszyć, żebym nie kandydował – twierdzi Andrzej Hołod, podinspektor w Urzędzie Gminy Jastków. – Ale ja nie będę siedział cicho, bo nie mam już nic do stracenia.

1 września pan Andrzej złożył do Okręgowej Inspekcji Pracy w Lublinie skargę na wójta Zbigniewa Samonia. Zarzuca mu mobbing. Twierdzi, że wójt stawia mu nieuzasadnione zarzuty, a drobne błędy wyolbrzymia do rozmiarów przestępstwa. Dodaje, że ataki nasiliły się po tym, jak wójt dowiedział się, że pan Andrzej zamierza kandydować w jesiennych wyborach na wójta Jastkowa.

– Z tą informacją chciałem poczekać do ostatniej chwili, ale 1 sierpnia kolega z pracy mnie "sypnął” – opowiada pan Andrzej.

– Owszem, dotarły do mnie pogłoski, że pan Hołod kandyduje na wójta – przyznaje wójt Zbigniew Samoń. – Ale już z pięciu takich było, co to mieli kandydować, a okazało się to nieprawdą. Czy ktoś jeszcze z urzędu kandyduje na wójta? Poza nim o nikim nie słyszałem.

Po miesiącu od "przecieku” Hołod dostał od wójta naganę "za nieprzestrzeganie regulaminu pracy i niedbałe przygotowanie materiałów do przetargu”.

– Zostawił w sekretariacie wniosek urlopowy bez parafki kierownika referatu i 3 tygodnie później poszedł na urlop – wyjaśnia Samoń. I dodaje: Gdybym naprawdę na niego dybał, to po 3 dniach uznałbym to za porzucenie pracy.

Hołod jest zarzutami oburzony. Dlatego odwołał się od nagany i poskarżył inspekcji pracy. – To był urlop planowany, wpisany na listę obecności. A wniosek zostawiłem do podpisu w sekretariacie pana wójta z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Nikt mi nie powiedział, że nie udzielono mi urlopu, nikt mnie z niego nie ściągnął. Temat powrócił dopiero w sierpniu, gdy wójt zaczął szukać na mnie haka – denerwuje się Hołod.

Dodaje, że w sierpniu audytor przeprowadził kontrolę jego pracy, a 30 sierpnia dostał zwiększony zakres obowiązków.

– Wszystko po to, żeby mnie złapać na tym, że się nie wyrabiam z obowiązkami. Wtedy pan wójt będzie mógł mnie zwolnić i zdyskredytować w oczach mieszkańców. Traktuje mnie już jak konkurenta – dodaje Hołod.

Wójt przyznaje, że zamierza wystartować w najbliższych wyborach. Ale odpiera zarzuty. – Nie mobbinguję nikogo i nie mam takiego zamiaru. Kontrola pracy pana Hołoda nie miała absolutnie żadnego związku z pogłoskami o jego kandydowaniu – zapewnia Samoń. Dodaje, że Hołoda traktuje tak, jak innych urzędników. – Ręce sobie podajemy jak dawniej. U mnie robota musi być dobrze wykonana, ale drylu nie ma. 

Sprawą zajmie się teraz inspekcja pracy. – Od złożenia skargi mamy miesiąc na przeprowadzenie kontroli. Sprawdzimy, jak przestrzegane są przepisy prawa pracy i jak działają procedury antymobbingowe – mówi Krzysztof Sudoł, z-ca okręgowego inspektora pracy.

• Zetknąłeś się z mobbingiem? Napisz do nas: alarm24@dziennikwschodni.pl

Komentarze 117

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GIENEK / 14 kwietnia 2013 o 18:55
0
Tak trzymaj.
Avatar
Pan z Panieńszczyzny / 18 listopada 2010 o 23:32
0
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w lecie mogły się równie dobrze potopić wracając ze szkoły, noooooo i piękne ulotki wójta na kijach na zakręcie przy gminie. A co do środków pozyskanych na oświetlenie.... hmmm pozyskane są ale wystarczy plan zagospodarowania zobaczyć na stronie jak zostaną wykorzystane...!!! Na modernizację oświetlenia na osiedlu koło rzeki, bo po co np. oświetlenie koło parku, bloków??? Niech ludzie po ciemku chodzą byle współpracownikom się dobrze chodziło. Nooo i ostatnia sprawa obsadzanie stołków po znajomości - gmina twierdzi że nie mają funduszy na nowe etaty... chyba że chodzi o znajomego.
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w le... rozwiń
Avatar
Amman / 2 października 2010 o 12:11
0
[size="5"]Panowie, nie ma co się tak bardzo spierać. Chętnych do dyskusji na tematy polityczne zapraszam na specjalne do tego forum, gdzie można wygrać pieniądze za wiedzę polityczną i ciekawe anegdoty z życia wzięte. Pod artykułem się rozpisywać to słaba sprawa Zapraszam więc na [url="http://niebojtasiewojta.pl/viewforum.php?f=12"]www.niebojtasiewojta.pl[/url] ![/size]
Avatar
prawie jak NEMESIS / 1 października 2010 o 14:06
0
PANIE ANDRZEJKU, CO PAN JASZCZE WYMYŚLI ? MOŻE MOLESTOWANIE TO TERAZ NA TOPIE.
Avatar
Lucy / 1 października 2010 o 08:01
0
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 lata swojej kadencji. W którym zakładzie racy można wyciągnąć takie pobory? Bez specjalnych kwalifikacji.
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 la... rozwiń
Avatar
bob / 1 października 2010 o 07:53
0
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorganizowanie komunikacji MPK ,obniżenia podatków ,budowa sali gimnastycznej w Tomaszowicach, ukrócenie kolesiostwa ''.
Mając takie sukcesy to i sprzątaczki powinien się obawiać .
[/quote]
Zawsze może poprosić o pomoc Woroszyło. Skoro tak dobrze współpracuje jego żona z jej mężem to może i dla niego znajdzie się miejsce w PZU. No, i jeszcze rozległe kontakty w PO. Woroszyło okaże się niezastąpiona także po kadencji.
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorga... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Jastkowa / 28 września 2010 o 13:43
0
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydował kandydować. Swego czasu chodziły słuchy, że pani Teresa Kot ma ochotę, ale chyba odpuściła, szkoda.
Może Wy macie jakiegoś kandydata ? Może ktoś się znajdzie, kto tę gminę dźwignie, bo dno już blisko ...
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydowa... rozwiń
Avatar
Freestyler / 28 września 2010 o 13:22
0
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią". Moze wytłumaczę o co mi chodzi bo pewnie w przypływie emocji ciężko jest cokolwiek "zajarzyć", "zatrybić", "kąsać bryłkę". Jeżeli uważa się pan za godnego reprezentanta mieszkańców gminy Dżastków w tym mnie to nie może pan robić jak wszyszcy w urzędzie. Jeśli wszyscy sie opier***ają (w co nie wierzę bo znam kilka osób, które tam pracują ale jest to jeszcze kadra kilku osób, która nie ma wszystkiego gdzieś i za to szacun ) to kanbdytat na wójta powinien być lepszy i tego nie robić. Swoim podaniem o prawo jakie maja wszyscy do BUMELOWANIA pokazuje pan że podobnie jak OBECNY wójt nie nadaje się na to stanowisko. Wstyd byłoby mi gdyby taki człowiek reprezntował mnie w samorządzie regionalnym tak jak było mi wstyd przez ostatnie 4 lata prosze ja ciebie.
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią".... rozwiń
Avatar
mały / 26 września 2010 o 20:30
0
Panie HOłOD niech pan porobi wiecej przekrętów z żoną i panem M.B.Wtedy na pewno każdy bedzie zadowolony z pana wyczynów.Bo z tego co wiem to za dużo informacji pan wynosi z gminy a nie powinien pan ,ale żona też pracuje w gminie i zawsze pomoże..Mysle ze wie pan oco chodzi.
Avatar
zuzia / 22 września 2010 o 14:35
0
tak na marginesie to chyba mieszkańcy tak dużej gminy zasługuja na normalnego gospodarza, który potrafi samodzielnie i odpowiedzialnie podejmować decyzje. Aktualnie niestety z tylnego fotela rządzi p.B, który załatwił juz prace córce, zieciowi, swojej żonie i jej kuzynce.I tylko taki drobiazg, że do tego co robią nie maja ani uprawnień ani kwalifikacji. Żal rodziców którzy oddaja dzieci w ich ręce
Avatar
GIENEK / 14 kwietnia 2013 o 18:55
0
Tak trzymaj.
Avatar
Pan z Panieńszczyzny / 18 listopada 2010 o 23:32
0
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w lecie mogły się równie dobrze potopić wracając ze szkoły, noooooo i piękne ulotki wójta na kijach na zakręcie przy gminie. A co do środków pozyskanych na oświetlenie.... hmmm pozyskane są ale wystarczy plan zagospodarowania zobaczyć na stronie jak zostaną wykorzystane...!!! Na modernizację oświetlenia na osiedlu koło rzeki, bo po co np. oświetlenie koło parku, bloków??? Niech ludzie po ciemku chodzą byle współpracownikom się dobrze chodziło. Nooo i ostatnia sprawa obsadzanie stołków po znajomości - gmina twierdzi że nie mają funduszy na nowe etaty... chyba że chodzi o znajomego.
[size="6"][font="Impact"][/font][/size]
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w le... rozwiń
Avatar
Amman / 2 października 2010 o 12:11
0
[size="5"]Panowie, nie ma co się tak bardzo spierać. Chętnych do dyskusji na tematy polityczne zapraszam na specjalne do tego forum, gdzie można wygrać pieniądze za wiedzę polityczną i ciekawe anegdoty z życia wzięte. Pod artykułem się rozpisywać to słaba sprawa Zapraszam więc na [url="http://niebojtasiewojta.pl/viewforum.php?f=12"]www.niebojtasiewojta.pl[/url] ![/size]
Avatar
prawie jak NEMESIS / 1 października 2010 o 14:06
0
PANIE ANDRZEJKU, CO PAN JASZCZE WYMYŚLI ? MOŻE MOLESTOWANIE TO TERAZ NA TOPIE.
Avatar
Lucy / 1 października 2010 o 08:01
0
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 lata swojej kadencji. W którym zakładzie racy można wyciągnąć takie pobory? Bez specjalnych kwalifikacji.
[quote name='dino' date='13 wrzesień 2010 - 08:31 ' timestamp='1284359466' post='345994']
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
[/quote]
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 la... rozwiń
Avatar
bob / 1 października 2010 o 07:53
0
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorganizowanie komunikacji MPK ,obniżenia podatków ,budowa sali gimnastycznej w Tomaszowicach, ukrócenie kolesiostwa ''.
Mając takie sukcesy to i sprzątaczki powinien się obawiać .
[/quote]
Zawsze może poprosić o pomoc Woroszyło. Skoro tak dobrze współpracuje jego żona z jej mężem to może i dla niego znajdzie się miejsce w PZU. No, i jeszcze rozległe kontakty w PO. Woroszyło okaże się niezastąpiona także po kadencji.
[quote name='jan' date='13 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1284360392' post='346006']
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorga... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Jastkowa / 28 września 2010 o 13:43
0
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydował kandydować. Swego czasu chodziły słuchy, że pani Teresa Kot ma ochotę, ale chyba odpuściła, szkoda.
Może Wy macie jakiegoś kandydata ? Może ktoś się znajdzie, kto tę gminę dźwignie, bo dno już blisko ...
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą.
Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydowa... rozwiń
Avatar
Freestyler / 28 września 2010 o 13:22
0
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią". Moze wytłumaczę o co mi chodzi bo pewnie w przypływie emocji ciężko jest cokolwiek "zajarzyć", "zatrybić", "kąsać bryłkę". Jeżeli uważa się pan za godnego reprezentanta mieszkańców gminy Dżastków w tym mnie to nie może pan robić jak wszyszcy w urzędzie. Jeśli wszyscy sie opier***ają (w co nie wierzę bo znam kilka osób, które tam pracują ale jest to jeszcze kadra kilku osób, która nie ma wszystkiego gdzieś i za to szacun ) to kanbdytat na wójta powinien być lepszy i tego nie robić. Swoim podaniem o prawo jakie maja wszyscy do BUMELOWANIA pokazuje pan że podobnie jak OBECNY wójt nie nadaje się na to stanowisko. Wstyd byłoby mi gdyby taki człowiek reprezntował mnie w samorządzie regionalnym tak jak było mi wstyd przez ostatnie 4 lata prosze ja ciebie.
[quote name='Andrzej Hołod' date='15 wrzesień 2010 - 19:28 ' timestamp='1284571701' post='347797']
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji.
z góry serdecznie dziękuję.
[/quote]

Panie Andriu!
Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią".... rozwiń
Avatar
mały / 26 września 2010 o 20:30
0
Panie HOłOD niech pan porobi wiecej przekrętów z żoną i panem M.B.Wtedy na pewno każdy bedzie zadowolony z pana wyczynów.Bo z tego co wiem to za dużo informacji pan wynosi z gminy a nie powinien pan ,ale żona też pracuje w gminie i zawsze pomoże..Mysle ze wie pan oco chodzi.
Avatar
zuzia / 22 września 2010 o 14:35
0
tak na marginesie to chyba mieszkańcy tak dużej gminy zasługuja na normalnego gospodarza, który potrafi samodzielnie i odpowiedzialnie podejmować decyzje. Aktualnie niestety z tylnego fotela rządzi p.B, który załatwił juz prace córce, zieciowi, swojej żonie i jej kuzynce.I tylko taki drobiazg, że do tego co robią nie maja ani uprawnień ani kwalifikacji. Żal rodziców którzy oddaja dzieci w ich ręce
Zobacz wszystkie komentarze 117

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 0 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 5 0

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 1

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 3

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 12 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 18 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 3

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 42 37

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!