Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 listopada 2019 r.
8:25

Utrudnienia na Al. Racławickich w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora drs
3 32 A A
(fot. Maciej Kaczanowski/Archiwum)

Z powodu awarii zwężona ma być dzisiaj jezdnia Al. Racławickich na wysokości hotelu Mercure.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Utrudnienia dotyczą kierowców poruszających się po stronie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w kierunku Krakowskiego Przedmieścia oraz ul. Lipowej.

– Zostanie wprowadzone zawężenie prawego pasa jezdni – zapowiada Marcin Graczyk z firmy iKom, odpowiedzialnej za oznakowanie ulicy w rejonie prac, które w związku z awarią będą tu prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 listopada 2019 r. o 10:40
+40
Łojoj kacze trolle już ruszyły z idiotycznymi domysłami na temat awarii haha. Na zdjęciu doskonale widać, że TBV nawet mgłę specjalnie rozpuściło. Tę sprawę może rozwikłać tylko jeden człowiek. Antoni, zwołuj swój zespół ekspertów, lećcie do sklepu po parówki i puszki i działajcie. Trzeba rozwiązać tę zagadkową awarię.
Avatar
obsesja trolli / 19 listopada 2019 r. o 10:41
+30
mam dziwne wrażenie, że jak pisowska szczujnia otwiera lodówkę to widzi ... TBV
Avatar
"awaria" we właściwym miejscu / 19 listopada 2019 r. o 14:57
+29
to podłączanie nowego budynku - apartamentowca na tzw. "awarię". Niby nie planowana, a po jej usnięciu budynek zostanie zasilony instalacjami MPWiK.
 Ktoś powinien sprawdzić protokół robót wykonanych w ramach tej "naprawy" - tylko KTO się tego podejmie w mieście oplecionym mackami dewelo-ośmiornicy? 
Avatar
przykra sprawa / 19 listopada 2019 r. o 11:35
+27
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
 o jaki piękny odgrzewany kotlet... biedne trolle z pis nie dostają żadnych nowych instrukcji z centrali hihi
Avatar
Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze? / 19 listopada 2019 r. o 12:13
+26
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
  Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze?
Avatar
uwaga na propagandowe wpisy: / 19 listopada 2019 r. o 11:37
+21
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
o jaki piękny odgrzewany kotlet... biedne trolle z pis nie dostają żadnych nowych instrukcji z centrali hihi
  polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
  polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523 rozwiń
Avatar
Gość / 19 listopada 2019 r. o 11:40
+12
Zastanawia mnie co się stanie z tą całą farmą trolli pisowskich, jak już Żuk odejdzie z samorządu. Będą zwolnienia grupowe w farmie czy dla zabicia nudy i wyrobienia dziennych norm narzuconych przez centralę trolle będą komentować artykuły o prognozie pogody na weekend?
Avatar
Beata z sejmowej mównicy / 19 listopada 2019 r. o 11:59
+8
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze?
 Przelew na Caritas bez potwierdzenia wystarczy? Tak poza tym te pieniądze mu się po prostu należały!
 Przelew na Caritas bez potwierdzenia wystarczy? Tak poza tym te pieniądze mu się po prostu należały! rozwiń
Avatar
Kebab / 19 listopada 2019 r. o 09:29
+8
Remont Racławickich przewidziany jest na przyszły rok.Zrobią buspasy a będę musiał stać swoim jednym z 5-ciu samochodów w korku. Z wagą 220 kg nikt mnie nie zmusi do spacerku na przystanek,mnie stać.
Avatar
Mar / 19 listopada 2019 r. o 09:27
+7
Dobry test przed buspasami
Avatar
Gość / 20 listopada 2019 r. o 11:51
+1
Pisior kradnie - Polska na dnie.
Avatar
byłem w sb jestem w pis / 20 listopada 2019 r. o 10:55
0
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.[/quote]  Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze?[/quote]  Zaraz po abdykacji 
[quote][quote]Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
o jaki piękny odgrzewany kotlet... biedne trolle z pis nie dostają żadnych nowych instrukcji z centrali hihi
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
wpolityce.pl/polityka/410519-nasz-news-po-stworzyla-armie-trolli-za-publiczne-pieniadze
 Gdzie tam pare osob za krzyż zatrudnili  - w porównaniu z pro-bolszewia pisowska to śmiech na sali.
 Gdzie tam pare osob za krzyż zatrudnili  - w porównaniu z pro-bolszewia pisowska to śmiech na sali. rozwiń
Avatar
srebrna / 20 listopada 2019 r. o 10:53
+2
to podłączanie nowego budynku - apartamentowca na tzw. "awarię". Niby nie planowana, a po jej usnięciu budynek zostanie zasilony instalacjami MPWiK.
Ktoś powinien sprawdzić protokół robót wykonanych w ramach tej "naprawy" - tylko KTO się tego podejmie w mieście oplecionym mackami dewelo-ośmiornicy?
 Mówisz, że król developerów z żoliborza już zapuścił macki do Lublina, maja rozmach pisdziory.
Avatar
Gość / 20 listopada 2019 r. o 10:42
+2
Oooo pisowskie bekarty plusują sobie pod artykułem jak nikt go już nie czyta - żenada tych trolli siega zenitu
Avatar
"awaria" we właściwym miejscu / 19 listopada 2019 r. o 14:57
+29
to podłączanie nowego budynku - apartamentowca na tzw. "awarię". Niby nie planowana, a po jej usnięciu budynek zostanie zasilony instalacjami MPWiK.
 Ktoś powinien sprawdzić protokół robót wykonanych w ramach tej "naprawy" - tylko KTO się tego podejmie w mieście oplecionym mackami dewelo-ośmiornicy? 
Avatar
Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze? / 19 listopada 2019 r. o 12:13
+26
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
  Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze?
Avatar
pisowskie trolle atakują / 19 listopada 2019 r. o 12:02
+3
Kurski chyba oddelegował dodatkowych pracowników na lokalne fora internetowe
Avatar
Beata z sejmowej mównicy / 19 listopada 2019 r. o 11:59
+8
Wczorajszy wniosek to efekt kontroli prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. – Wykazała, że prezydent Lublina od 1 stycznia 2014 r. do 21 stycznia 2016 r. wbrew zakazowi zasiadał w radzie nadzorczej spółki PZU Życie SA – wyjaśnia Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. – Dodatkowo ustalono, że Krzysztof Żuk pobierał z tego tytułu wynagrodzenie. W sumie ponad 260 tys. zł – dodaje.
Kiedy Żuk odda nielegalnie zarobione pieniądze?
 Przelew na Caritas bez potwierdzenia wystarczy? Tak poza tym te pieniądze mu się po prostu należały!
 Przelew na Caritas bez potwierdzenia wystarczy? Tak poza tym te pieniądze mu się po prostu należały! rozwiń
Avatar
Kukucza / 19 listopada 2019 r. o 11:52
+5
Przyznaję, że można się nieźle uśmiać czytając wypociny kaczych propagandzistów
Avatar
należę do farmy / 19 listopada 2019 r. o 11:51
+6
Widziałem nad ranem jak Żuk we własnej osobie biegał w okolicach Racławickich i celowo rozpuszczał mgłę żeby nikt nie zauważył, że trwają tam jakieś prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na szczęście, my z PISowskiej farmy trolli, jesteśmy czujni i wszystko w porę wykryjemy!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2020 r.

LUK Politechnika Lublin – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0
galeria

LUK Politechnika Lublin – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0

W zaległym spotkaniu szóstej kolejki LUK Politechnika Lublin pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:0

Creative Jam w Warsztatach Kultury
4 grudnia 2020, 17:30

Creative Jam w Warsztatach Kultury

Warsztaty Kultury zapraszają do udziału w spotkaniach online pt. "Creative Jam", które zostaną poświęcone szeroko pojętej kreatywności, szczególnie w sektorze kultury. Spotkania odbędą się 4 i 11 grudnia o godz. 17.30.

Tlen medyczny dla szpitala tymczasowego w Targach Lublin już jest, łóżka jadą

Tlen medyczny dla szpitala tymczasowego w Targach Lublin już jest, łóżka jadą

Jutro mają być już gotowe zbiorniki tlenu, które od dzisiaj w szpitalu tymczasowym w Targach Lublin montuje firma Messer Polska. Kolejny krok to odbiór instalacji tlenowej wewnątrz budynku i przyłączy.

Puławy: Największy, najdroższy i prawie gotowy plac zabaw [zdjęcia]
galeria

Puławy: Największy, najdroższy i prawie gotowy plac zabaw [zdjęcia]

Prace przy budowie nowego placu zabaw, który powstaje pomiędzy osiedlem Atrium, ul. Pileckiego i Miejskim Przedszkolem nr 3, dobiegają końca. To będzie największy i najdroższy obiekt tego rodzaju w Puławach. Jego koszt to 1,41 mln zł.

Zmiany na stołkach Biomed Lublin, producenta leku na Covid-19. "Sytuacja jest stabilna"

Zmiany na stołkach Biomed Lublin, producenta leku na Covid-19. "Sytuacja jest stabilna"

Na czele lubelskiej spółki, która pracuje nad „polskim lekiem na Covid-19”, nie stoi już Marcin Piróg. W poniedziałek Biomed Lublin poinformował o rezygnacji prezesa ze stanowiska, a on sam przestał wypowiadać się w mediach

Akademia Zamojska nie odzyskuje blasku. Spór wykonawcy z miastem

Akademia Zamojska nie odzyskuje blasku. Spór wykonawcy z miastem

Problem z remontem zabytkowego gmachu Akademii Zamojskiej. Miasto, które jest inwestorem i wykonawca prac konserwatorskich są w sporze. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostało poinformowane o sytuacji

Pierwszy spacer w lubartowskim Parku Miejskim wczesną wiosną

Pierwszy spacer w lubartowskim Parku Miejskim wczesną wiosną

Na terenie Parku Miejskiego w Lubartowie kończą się prace rewitalizacyjne. W tej chwili wykonawca utwardza alejki.

Lublin: Miasto jest przygotowane do zimy. Na opady śniegu czeka kilkadziesiąt maszyn

Lublin: Miasto jest przygotowane do zimy. Na opady śniegu czeka kilkadziesiąt maszyn

Kilkudziesięcioma maszynami do odśnieżania i solenia jezdni będzie dysponować tej zimy Zarząd Dróg i Mostów, który odpowiada za stan lubelskich ulic. Drogi jak zwykle podzielono na kilka „kolejności utrzymania”, a na tych najważniejszych luźny śnieg będzie mógł zalegać do dwóch godzin po ustaniu opadów

Spektakle z programu Konfrontacji Teatralnych dostępne w Internecie
5 grudnia 2020, 19:00

Spektakle z programu Konfrontacji Teatralnych dostępne w Internecie

Centrum Kultury w Lublinie zaprosi w dniach 5-8 grudnia na internetowe premiery czterech postpandemicznych spektakli o nadziei z cyklu "I co teraz?", pierwotnie prezentowanych w ramach tegorocznej edycji Konfrontacji Teatralnych.

Biała Podlaska: Po kolejce został most. Radny ostrzega przed niebezpieczeństwem

Biała Podlaska: Po kolejce został most. Radny ostrzega przed niebezpieczeństwem

Dawny most kolejki wąskotorowej w Białej Podlaskiej jest w złym stanie technicznym. Zdaniem radnego Zjednoczonej Prawicy nie jest odpowiednio oznaczony. Władze miasta obiecują to poprawić.

Poczta Polska szuka pracowników przed świętami. W sortowni można zarobić od 17 do 25 zł

Poczta Polska szuka pracowników przed świętami. W sortowni można zarobić od 17 do 25 zł

Ludzi do sezonowej pracy w sortowni paczek i doręczaniu przesyłek szuka przed świętami Poczta Polska. Rekrutacja wciąż trwa. Sporo pracy przy paczkach z Azji mają też celnicy i służbowe psy

Gęsta mgła przyczyną tragedii. W zderzeniu furgonetki z autobusem zginęło 13 osób, a 15 zostało rannych
film

Gęsta mgła przyczyną tragedii. W zderzeniu furgonetki z autobusem zginęło 13 osób, a 15 zostało rannych

Sekhupura, Pakistan. Trzynaście osób zginęło, a piętnaście zostało rannych w wypadku drogowym, do którego doszło w poniedziałek (30 listopada) w Sekhupurze w prowincji Pendżab w Pakistanie.

Wyprawy poza utartym szlakiem. "Podczas podróżowania przechodzę na inny poziom świadomości"
Magazyn

Wyprawy poza utartym szlakiem. "Podczas podróżowania przechodzę na inny poziom świadomości"

Rozmowa z Celiną Lisek-Lewicką, autorką bloga „Cel w podróży”. Podróżniczka pochodzi z Rejowca Fabrycznego, obecnie mieszka w Warszawie. Odwiedziła ponad 50 krajów. Ostatnio reprezentowała Lubelszczyznę w konkursie „Turystyczne Mistrzostwa Blogerów”

Na znak protestu w Lublinie wyłączono część oświetlenia
galeria

Na znak protestu w Lublinie wyłączono część oświetlenia

W ramach protestu wyłączona została na godzinę iluminacja pl. Litewskiego. W ten sposób samorządy miast sprzeciwiają się zmianom w polskim prawie mogącym uszczuplić ich dochody oraz protestują przeciw zapowiedzianemu przez rząd zawetowaniu budżetu Unii Europejskiej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!