Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 maja 2013 r.
17:35
Edytuj ten wpis

W centrum Lublina handlują dopalaczami. Sklepu nie udało się zamknąć

Autor: Zdjęcie autora (DW)
0 25 A A
To właśnie tutaj handlują dopalaczami (DW)
To właśnie tutaj handlują dopalaczami (DW)

Od środy sanepid próbuje zamknąć sklep z dopalaczami w centrum miasta. Bez skutku. Inspektorzy zabezpieczyli już setki opakowań z niebezpiecznymi używkami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W jednym z lokali przy ul. Furmańskiej w Lublinie działają dwa sklepy "Hindu Point” oraz "Wszystko po 2 zł, 4 zł, 6 zł”. Należą do dwóch firm z Pabianic. To właśnie tutaj handlują dopalaczami.

Policja zawiadomiła o tym sanepid. – Kontrola potwierdziła podejrzenia, że firma wprowadza do obrotu środki zastępcze, czyli tzw. dopalacze – poinformowała w piątek Irmina Nikiel, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. – Zabezpieczyliśmy już ponad 400 opakowań. Przekazaliśmy je policji. Wydaliśmy decyzję zakazującą wprowadzania tych środków do obrotu i nakazującą zaprzestanie prowadzenia działalności. Pracownik sklepu odmówił przyjęcia tej decyzji.

Inspektorzy sanepidu po raz pierwszy byli na miejscu w środę. W czwartek pracownicy PSSE wrócili na Furmańską. Sklep nadal działał. W piątek sytuacja się powtórzyła. Inspektorzy sanepidu ponownie, w asyście policji, zabezpieczył znalezione w sklepie dopalacze. Tym razem ponad 150 opakowań.
– Kiedy będzie otwarte? – dopytywali nastoletni klienci, którzy przyszli do sklepu w czasie gdy trwała kontrola.

Tym razem w sklepie też nikt nie przyjął decyzji sanepidu o zamknięciu. – Pracownik powiedział, że odmawia przyjęcia dokumentów. I już – relacjonują inspektorzy sanepidu.
Dopalacze w sklepie przy ul. Furmańskiej są sprzedawane pod nazwą "Cząstka Boga” i pojawiają się w trzech wersjach. Sanepid przestrzega, że zagrażają zdrowiu.

– Przyjmowanie dopalaczy stanowi śmiertelne zagrożenie. Są gorsze od narkotyków, bo w przypadku narkotyków, wiemy jak działają, a dopalacze są produkowane w tak amatorski sposób i są tak nieprzewidywalne, że mogą spowodować nawet śmierć – ostrzega dyr. Nikiel.

Sklep przy ul. Furmańskiej działa w lokalu wynajmowanym przez prywatną osobę. Sanepid tłumaczy, że za nieprzyjęcie decyzji o zamknięciu sklepu może nałożyć karę grzywny. W przypadku osoby prywatnej taka kara może sięgnąć 10 tys. zł, a dla spółki może być nawet pięć razy większa.

Druga kara, która spotka sklep, wynika z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. – Za wprowadzanie do obrotu środków zastępczych (dopalaczy – przyp. red.) grozi kara grzywny w wysokości od 20 tys. do 1 mln zł – mówi dyr. Nikiel.

Próbowaliśmy skontaktować się z firmami, do których należy sklep. Zadzwoniliśmy pod numer znaleziony w Internecie. – To nie ta firma. To biuro rachunkowe – usłyszeliśmy.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maken / 9 maja 2018 o 17:51
0
E-mail .......  makenchemstore@gmail.com   Skype ........   chemical.yes   Zapewniamy i eksportujemy wysokiej jakości i czystości badania chemikaliów w dużych i małych ilościach ... nasze produkty są jak poniżej: Nasze produkty są wysokiej czystości (powyżej 99%). (Prosimy o kontakt z  makenchemstore@gmail.com  ) 4MEC BK-EBDP 4CEC 4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NOWY), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diklazepam, Difenidyna, Efezyna, Etylofenidat Etizolam, Powiedz, Flubromazepam, Flubromazolam, Funky Budda Funky Silber Budda, Izopropylofenidat, M & ms MAM-2201 Marleys Magie, MDAI (NEU) MDPV Methiopropamina Metoksykamina Metoksyfenidyna Metylon Metizolam Mexedron (NEU) Modafiendz MPA i 5MD Nifoksypam NM-2201 NM-2AI Penedron Phenzacaine Pirazolam Wysokie Niebo Smokey Smokey X STS-135 Synthacaine THJ-018 THJ-2201 UR-144 ADRAFINIL (kryształ lub proszek) DOC25 (biały proszek) Dibutylon (kryształ) ADRAFINIL (proszek i kryształ) TH-PVP 4-CPRC - Oferujemy dyskretne i niezawodne opakowanie i dostawę. - szybka i niezawodna wysyłka w ciągu 48 godzin, korzystając z usług kurierskich, DHL, EMS, TNT, FEDEX, UPS, które są w magazynie i sprzedajemy tylko przedmioty powyżej 99%, jeśli interesujesz nas Cytuj najlepiej dla u. Skontaktuj się teraz, aby uzyskać więcej informacji. E-mail .......  makenchemstore@gmail.com   Skype ........   chemical.yes  
E-mail .......  makenchemstore@gmail.com   Skype ........   chemical.yes   Zapewniamy i eksportujemy wysokiej jakości i czystości badania chemikaliów w dużych i małych ilościach ... nasze produkty są jak poniżej: Nasze produkty są wysokiej czystości (powyżej 99%). (Prosimy o kontakt z  makenchemstore@gmail.com  ) 4MEC BK-EBDP 4CEC 4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEEC, 5-APB, 5-EAPB,... rozwiń
Avatar
makenchemstore@gmail.com / 27 kwietnia 2018 o 16:12
0
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, buff 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diclazepam, Diphenidine, Ephenidine, Ethylphenidate Etizolam, Evoke, Flubromazepam, Flubromazolam, Funky Buddha Funky Silber Buddha, Isopropylphenidate, M & ms MAM-2201 Marleys Magie, MDAI (NEU) MDPV Methiopropamine Methoxetamine Methoxphenidine Methylone Metizolam Mexedrone (NEU) Modafiendz MPA and 5MD Nifoxipam NM-2201 NM-2AI Pentedron Phenzacaine Pyrazolam High Sky Smokey Smokey X STS-135 Synthacaine THJ-018 THJ-2201 UR-144 ADRAFINIL (crystal or powder) DOC25 (white powder) Dibutylone (crystal) ADRAFINIL (powder and crystal) TH-PVP 4-CPRC - We offer discrete and reliable packaging and delivery. - fast and reliable shipping within 48 hours, using courier service, DHL, EMS, TNT, FEDEX, UPS, those are in stock and we only sell items above 99%, if you interest us Cite the best for u. Contact us now for more details. Samples order is available. Any questions or other needs, please text me for more details. Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, buff 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diclazepam, Dip... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 o 13:21
0
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diclazepam, Diphenidine, Ephenidine, Ethylphenidate Etizolam, Evoke, Flubromazepam, Flubromazolam, Funky Buddha Funky Silber Buddha, Isopropylphenidate, M & ms MAM-2201 Marleys Magie, MDAI (NEU) MDPV Methiopropamine Methoxetamine Methoxphenidine Methylone Metizolam Mexedrone (NEU) Modafiendz MPA and 5MD Nifoxipam NM-2201 NM-2AI Pentedron Phenzacaine Pyrazolam High Sky Smokey Smokey X STS-135 Synthacaine THJ-018 THJ-2201 UR-144 ADRAFINIL (crystal or powder) DOC25 (white powder) Dibutylone (crystal) ADRAFINIL (powder and crystal) TH-PVP 4-CPRC - We offer discrete and reliable packaging and delivery. - fast and reliable shipping within 48 hours, using courier service, DHL, EMS, TNT, FEDEX, UPS, those are in stock and we only sell items above 99%, if you interest us Cite the best for u. Contact us now for more details. Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 października 2017 o 15:41
0
mdma apvp,3mmc , MXE, ethyphenidate, sample available skype : jonz.rc email: jonrc@lavache.com We are suppliers of top quality pharmaceutical and research chemicals as well as their intermediates at the very best prices. Product purity and quality is as high as 99.8% . Delivery within 2-5 days. Powder, big and small crystalline forms available. Recent and past courier tracking available for your guarantee. Each batch of products undergoes deliberate quality check to ensure it’s highest purity and potency level. Superb Customer Service!! Place your order now !!. skype : jonz.rc email: jonrc@lavache.com
mdma apvp,3mmc , MXE, ethyphenidate, sample available skype : jonz.rc email: jonrc@lavache.com We are suppliers of top quality pharmaceutical and research chemicals as well as their intermediates at the very best prices. Product purity and quality is as high as 99.8% . Delivery within 2-5 days. Powder, big and small crystalline forms available. Recent and past courier tracking available for your guarantee. Each batch of products undergoes deliberate quality check to ensure it’s highest purity and potency level. Superb Customer Service!! P... rozwiń
Avatar
Gość / 25 września 2017 o 21:18
0
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality research chemicals in large and small quantities … our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com BK-2C-B(crystal) 2-NMC(powder and crystal) 4-CEC(crystal) FUB-AMB TH-PVP 4mpd NM-2201 MMBC 5-methylethylone BK-EBDP U-47700 AMB-FUBICANA ADB-FUBINACA 5F-PCN BK-EBDP(crystal) AB-Chminaca 2-NMC(crystal or powder) 4-CPRC (crystal or powder) 4-EMC 4F-PHP 4F-PV8(crystal) 4C-PVP 5F-PV8(crystal) 5f-mn-24 5FSDB005 5FNPB22 FAB-144 +12139359834 EG-018 MDPHP 4-CL-PVP ADRAFINIL(crystal or powder) DOC25(white powder) Dibutylone(crystal) THJ-018 5FSDB005 5FNPB22 FUBPB22 ADRAFINIL( Powder and crystal) MMBC NM2201 MDPV APPP EG-018 +12139359834 We offer discreet and Reliable packaging and delivery.-Fast and reliable shipment within 48 hours, using courier service, DHL, EMS, TNT,FEDEX,UPS,those are in stock and we only sell items above 99%,if you interest,we will quote the best for u . Contact us now for more details. Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality research chemicals in large and small quantities … our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com BK-2C-B(crystal) 2-NMC(powder and crystal) 4-CEC(crystal) FUB-AMB TH-PVP 4mpd NM-2201 MMBC 5-methylethylone BK-EBDP U-47700 AMB-FUBICANA ADB-FUBINACA 5F-PCN BK-EBDP(crystal) AB-Chminaca 2-NMC(crystal or powder) 4-CPRC (crystal or powder) 4-EMC 4F-PHP 4F-PV8(crystal) 4C-PVP 5F-PV8(crysta... rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2017 o 03:37
0
Prowadzimy sprzedaż chemikaliów badawczych i farmaceutycznych półproduktów. E-mail: lorena@wh-wanli.com, Skype: rcvendor@outlook.com A-PPP A-PVP BK-EBDP BK-2C-B POLEROWAĆ 4-CL-PVP 2-Bromo-LSD 2-A1MP 4-CEC 4-CDC 4-EMC 4-MPD 3-MEO-PCP DIBUTYLONE ETIZOLAM FUB-AMB FUB-AKB48 FUB-PINACA FU-F TH-PVP THJ-018 4F-PHP NM-2201 MMBC MDPHP MDMB-FUBINACA METYLON MEXEDRONE MXE HEX-PL U-47700 U-49900 ADB-FUBINACA 5-metyloetyloamina 5C-AKB48 5-MAPDI 5F-PCN 5F-ADB 5F-AEB 5F-MDMB-2201 5F-AB-FUPPYCA 5F-CUMYL-PINACA 5-MEO-MIPT AZ-037 SDB-005 4-CPRC ALPRAZOLAM 5CAPB
Avatar
radny / 24 lipca 2013 o 15:16
0

Kiedy w koncy to sie skonczy ile jeszcze ludzi ma sie przez to wykonczyc???

Trzeba dzialac a nie czekac!

Nie możemy działać,musimy czekać, na polecenia z góry.

Avatar
Michal / 24 lipca 2013 o 15:10
0

Kiedy w koncy to sie skonczy ile jeszcze ludzi ma sie przez to wykonczyc???

Trzeba dzialac a nie czekac!

Avatar
profesor / 2 czerwca 2013 o 08:37
0

I ten milion złoty grzywny powinni na nich nałożyć. Nie wiem jak można handlować śmiercią. Bo dokładnie tym są dopalacze, były skutki śmiertelne.
Nie jest do końca znany skład chemiczny tych substancji, gdyż nie ma komu zapłacić za ich dokładniejsze badania. Z tego co czytałem w laboratoriach policyjnych wykryto w nich takie związki jak rtęć, aluminium i syntetyczne kannabinoidy. Do produkcji stymulantów i mieszanek ziołowych używane są autorskie rozwiązania chemiczne, co w praktyce oznacza niejasny skład chemiczny. Zacznijmy od mieszanek ziołowych. Jest ich wiele i występują w różnych kombinacjach. W ich skład wchodzą rośliny z całego świata. Sęk w tym, że w wielu przypadkach są one łączone ze sobą tylko po to, aby zwiększyć działanie na ośrodkowy układ nerwowy. Efektem tego jest często chaos w głowie, utrata kontroli nad ciałem i problemy z utrzymaniem uwagi, koncentracji. Substancje czynne owszem mogą działać względem siebie synergicznie, ale nie dzieje się tak zawsze i nie można łączyć ze sobą wielu różnych alkaloidów, gdyż nie po to natura rozesłała te rośliny po różnych zakątkach globu, aby człowiek w niekontrolowany sposób je ze sobą łączył. Często osobno owe rośliny miały określone ludowe czy rytualne zastosowanie i zapoznając się wnikliwie z ich biochemią pewnie można by niektóre z nich połączyć, ale w mieszankach ziołowych oferowanych w sklepach kolekcjonerskich znajduje się nawet do 10 różnych roślin i wszystkie słabiej lub silniej oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy, co daje miszmasz nieprzeciętny. Obok mieszanek ziołowych na półkach sklepowych można było znaleźć też syntetyczne stymulanty w postaci pigułek lub kapsułek wywierających działanie podobne do amfetaminy, kokainy lub MDMA. W ich skład wchodzą takie substancje jak: TFMPP (Trifluorometylofenylpiperazyna), BZP-N (N-benzylopiperazyna), czy 4-MMC (mefedron, 4-metylometakatynon). Dwa pierwsze związki najczęściej łączy się ze sobą, a po podaniu doustnym, wziewnym lub dożylnym działają około dziesięciokrotnie słabiej niż amfetamina. W porównaniu do pochodnych fenyloetyloaminy, piperazyny powodują więcej skutków ubocznych, do których zaliczyć można: wymioty, torsje, dezorientację, kołatanie serca, drgawki, podniesienie temperatury ciała, psychozy, rozdrażnienie, czy bóle głowy. Substancje te są póki co niedostatecznie zbadane, stąd ciężko stwierdzić czy uzależniają fizycznie. Jak to z syntetycznymi stymulantami jednak bywa ich ustawiczne przyjmowanie może być niebezpieczne w skutkach. Wielokrotne pobudzanie organizmu zużywa rezerwy ważnych hormonów i neuroprzekaźników, co po jakimś czasie może zaburzyć naszą neuronalną gospodarkę. Skutkuje to niedoborem endogennych substancji empatogennych, stymulujących i antydepresyjnych. W efekcie człowiek traci kontrolę nad stanem emocjonalnym i wymaga hospitalizacji lub leczenia psychiatrycznego, rzecz jasna dotyczy to skrajnych p

widać ,że powtarzasz tylko utarte slogany a tak na prawdę nie masz pojęcia o czym mówisz.

rozwiń
Avatar
renat-ka24 / 26 maja 2013 o 18:46
0
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie

http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Avatar
maken / 9 maja 2018 o 17:51
0
E-mail .......  makenchemstore@gmail.com   Skype ........   chemical.yes   Zapewniamy i eksportujemy wysokiej jakości i czystości badania chemikaliów w dużych i małych ilościach ... nasze produkty są jak poniżej: Nasze produkty są wysokiej czystości (powyżej 99%). (Prosimy o kontakt z  makenchemstore@gmail.com  ) 4MEC BK-EBDP 4CEC 4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NOWY), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diklazepam, Difenidyna, Efezyna, Etylofenidat Etizolam, Powiedz, Flubromazepam, Flubromazolam, Funky Budda Funky Silber Budda, Izopropylofenidat, M & ms MAM-2201 Marleys Magie, MDAI (NEU) MDPV Methiopropamina Metoksykamina Metoksyfenidyna Metylon Metizolam Mexedron (NEU) Modafiendz MPA i 5MD Nifoksypam NM-2201 NM-2AI Penedron Phenzacaine Pirazolam Wysokie Niebo Smokey Smokey X STS-135 Synthacaine THJ-018 THJ-2201 UR-144 ADRAFINIL (kryształ lub proszek) DOC25 (biały proszek) Dibutylon (kryształ) ADRAFINIL (proszek i kryształ) TH-PVP 4-CPRC - Oferujemy dyskretne i niezawodne opakowanie i dostawę. - szybka i niezawodna wysyłka w ciągu 48 godzin, korzystając z usług kurierskich, DHL, EMS, TNT, FEDEX, UPS, które są w magazynie i sprzedajemy tylko przedmioty powyżej 99%, jeśli interesujesz nas Cytuj najlepiej dla u. Skontaktuj się teraz, aby uzyskać więcej informacji. E-mail .......  makenchemstore@gmail.com   Skype ........   chemical.yes  
E-mail .......  makenchemstore@gmail.com   Skype ........   chemical.yes   Zapewniamy i eksportujemy wysokiej jakości i czystości badania chemikaliów w dużych i małych ilościach ... nasze produkty są jak poniżej: Nasze produkty są wysokiej czystości (powyżej 99%). (Prosimy o kontakt z  makenchemstore@gmail.com  ) 4MEC BK-EBDP 4CEC 4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEEC, 5-APB, 5-EAPB,... rozwiń
Avatar
makenchemstore@gmail.com / 27 kwietnia 2018 o 16:12
0
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, buff 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diclazepam, Diphenidine, Ephenidine, Ethylphenidate Etizolam, Evoke, Flubromazepam, Flubromazolam, Funky Buddha Funky Silber Buddha, Isopropylphenidate, M & ms MAM-2201 Marleys Magie, MDAI (NEU) MDPV Methiopropamine Methoxetamine Methoxphenidine Methylone Metizolam Mexedrone (NEU) Modafiendz MPA and 5MD Nifoxipam NM-2201 NM-2AI Pentedron Phenzacaine Pyrazolam High Sky Smokey Smokey X STS-135 Synthacaine THJ-018 THJ-2201 UR-144 ADRAFINIL (crystal or powder) DOC25 (white powder) Dibutylone (crystal) ADRAFINIL (powder and crystal) TH-PVP 4-CPRC - We offer discrete and reliable packaging and delivery. - fast and reliable shipping within 48 hours, using courier service, DHL, EMS, TNT, FEDEX, UPS, those are in stock and we only sell items above 99%, if you interest us Cite the best for u. Contact us now for more details. Samples order is available. Any questions or other needs, please text me for more details. Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, buff 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diclazepam, Dip... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 o 13:21
0
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, BB-22 + QUCHIC Etizolam Diclazepam, Diphenidine, Ephenidine, Ethylphenidate Etizolam, Evoke, Flubromazepam, Flubromazolam, Funky Buddha Funky Silber Buddha, Isopropylphenidate, M & ms MAM-2201 Marleys Magie, MDAI (NEU) MDPV Methiopropamine Methoxetamine Methoxphenidine Methylone Metizolam Mexedrone (NEU) Modafiendz MPA and 5MD Nifoxipam NM-2201 NM-2AI Pentedron Phenzacaine Pyrazolam High Sky Smokey Smokey X STS-135 Synthacaine THJ-018 THJ-2201 UR-144 ADRAFINIL (crystal or powder) DOC25 (white powder) Dibutylone (crystal) ADRAFINIL (powder and crystal) TH-PVP 4-CPRC - We offer discrete and reliable packaging and delivery. - fast and reliable shipping within 48 hours, using courier service, DHL, EMS, TNT, FEDEX, UPS, those are in stock and we only sell items above 99%, if you interest us Cite the best for u. Contact us now for more details. Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality and purity research chemicals in large and small quantities ... our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com) 4MEC,BK-EBDP 4CEC,4CMC, 1P-LSD, 2-AI, 2NE1 + APICA, 3,4-CTMP, 3-FPM, 3-MMC 4-FA, 4-MEC, 5-APB, 5-EAPB, 5-Mapb, 5-MeO-DALT 5-MeO-DIBF, 5F-AKB-48, 5F-PB22, 6-APB, 6-APDB, A-PVP AB-CHMINACA, AB-FUBINACA, AB-FUBINACA, Acetildenafil AL-LAD (NEW), AM-1220, AM-2201, AM-2233 AMT, ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 października 2017 o 15:41
0
mdma apvp,3mmc , MXE, ethyphenidate, sample available skype : jonz.rc email: jonrc@lavache.com We are suppliers of top quality pharmaceutical and research chemicals as well as their intermediates at the very best prices. Product purity and quality is as high as 99.8% . Delivery within 2-5 days. Powder, big and small crystalline forms available. Recent and past courier tracking available for your guarantee. Each batch of products undergoes deliberate quality check to ensure it’s highest purity and potency level. Superb Customer Service!! Place your order now !!. skype : jonz.rc email: jonrc@lavache.com
mdma apvp,3mmc , MXE, ethyphenidate, sample available skype : jonz.rc email: jonrc@lavache.com We are suppliers of top quality pharmaceutical and research chemicals as well as their intermediates at the very best prices. Product purity and quality is as high as 99.8% . Delivery within 2-5 days. Powder, big and small crystalline forms available. Recent and past courier tracking available for your guarantee. Each batch of products undergoes deliberate quality check to ensure it’s highest purity and potency level. Superb Customer Service!! P... rozwiń
Avatar
Gość / 25 września 2017 o 21:18
0
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality research chemicals in large and small quantities … our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com BK-2C-B(crystal) 2-NMC(powder and crystal) 4-CEC(crystal) FUB-AMB TH-PVP 4mpd NM-2201 MMBC 5-methylethylone BK-EBDP U-47700 AMB-FUBICANA ADB-FUBINACA 5F-PCN BK-EBDP(crystal) AB-Chminaca 2-NMC(crystal or powder) 4-CPRC (crystal or powder) 4-EMC 4F-PHP 4F-PV8(crystal) 4C-PVP 5F-PV8(crystal) 5f-mn-24 5FSDB005 5FNPB22 FAB-144 +12139359834 EG-018 MDPHP 4-CL-PVP ADRAFINIL(crystal or powder) DOC25(white powder) Dibutylone(crystal) THJ-018 5FSDB005 5FNPB22 FUBPB22 ADRAFINIL( Powder and crystal) MMBC NM2201 MDPV APPP EG-018 +12139359834 We offer discreet and Reliable packaging and delivery.-Fast and reliable shipment within 48 hours, using courier service, DHL, EMS, TNT,FEDEX,UPS,those are in stock and we only sell items above 99%,if you interest,we will quote the best for u . Contact us now for more details. Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes
Email ……. makenchemstore@gmail.com Skype ……..chemical.yes We provide and export high quality research chemicals in large and small quantities … our products is as below: Our products are of high purity (above 99%).( Please email to makenchemstore@gmail.com BK-2C-B(crystal) 2-NMC(powder and crystal) 4-CEC(crystal) FUB-AMB TH-PVP 4mpd NM-2201 MMBC 5-methylethylone BK-EBDP U-47700 AMB-FUBICANA ADB-FUBINACA 5F-PCN BK-EBDP(crystal) AB-Chminaca 2-NMC(crystal or powder) 4-CPRC (crystal or powder) 4-EMC 4F-PHP 4F-PV8(crystal) 4C-PVP 5F-PV8(crysta... rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2017 o 03:37
0
Prowadzimy sprzedaż chemikaliów badawczych i farmaceutycznych półproduktów. E-mail: lorena@wh-wanli.com, Skype: rcvendor@outlook.com A-PPP A-PVP BK-EBDP BK-2C-B POLEROWAĆ 4-CL-PVP 2-Bromo-LSD 2-A1MP 4-CEC 4-CDC 4-EMC 4-MPD 3-MEO-PCP DIBUTYLONE ETIZOLAM FUB-AMB FUB-AKB48 FUB-PINACA FU-F TH-PVP THJ-018 4F-PHP NM-2201 MMBC MDPHP MDMB-FUBINACA METYLON MEXEDRONE MXE HEX-PL U-47700 U-49900 ADB-FUBINACA 5-metyloetyloamina 5C-AKB48 5-MAPDI 5F-PCN 5F-ADB 5F-AEB 5F-MDMB-2201 5F-AB-FUPPYCA 5F-CUMYL-PINACA 5-MEO-MIPT AZ-037 SDB-005 4-CPRC ALPRAZOLAM 5CAPB
Avatar
radny / 24 lipca 2013 o 15:16
0

Kiedy w koncy to sie skonczy ile jeszcze ludzi ma sie przez to wykonczyc???

Trzeba dzialac a nie czekac!

Nie możemy działać,musimy czekać, na polecenia z góry.

Avatar
Michal / 24 lipca 2013 o 15:10
0

Kiedy w koncy to sie skonczy ile jeszcze ludzi ma sie przez to wykonczyc???

Trzeba dzialac a nie czekac!

Avatar
profesor / 2 czerwca 2013 o 08:37
0

I ten milion złoty grzywny powinni na nich nałożyć. Nie wiem jak można handlować śmiercią. Bo dokładnie tym są dopalacze, były skutki śmiertelne.
Nie jest do końca znany skład chemiczny tych substancji, gdyż nie ma komu zapłacić za ich dokładniejsze badania. Z tego co czytałem w laboratoriach policyjnych wykryto w nich takie związki jak rtęć, aluminium i syntetyczne kannabinoidy. Do produkcji stymulantów i mieszanek ziołowych używane są autorskie rozwiązania chemiczne, co w praktyce oznacza niejasny skład chemiczny. Zacznijmy od mieszanek ziołowych. Jest ich wiele i występują w różnych kombinacjach. W ich skład wchodzą rośliny z całego świata. Sęk w tym, że w wielu przypadkach są one łączone ze sobą tylko po to, aby zwiększyć działanie na ośrodkowy układ nerwowy. Efektem tego jest często chaos w głowie, utrata kontroli nad ciałem i problemy z utrzymaniem uwagi, koncentracji. Substancje czynne owszem mogą działać względem siebie synergicznie, ale nie dzieje się tak zawsze i nie można łączyć ze sobą wielu różnych alkaloidów, gdyż nie po to natura rozesłała te rośliny po różnych zakątkach globu, aby człowiek w niekontrolowany sposób je ze sobą łączył. Często osobno owe rośliny miały określone ludowe czy rytualne zastosowanie i zapoznając się wnikliwie z ich biochemią pewnie można by niektóre z nich połączyć, ale w mieszankach ziołowych oferowanych w sklepach kolekcjonerskich znajduje się nawet do 10 różnych roślin i wszystkie słabiej lub silniej oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy, co daje miszmasz nieprzeciętny. Obok mieszanek ziołowych na półkach sklepowych można było znaleźć też syntetyczne stymulanty w postaci pigułek lub kapsułek wywierających działanie podobne do amfetaminy, kokainy lub MDMA. W ich skład wchodzą takie substancje jak: TFMPP (Trifluorometylofenylpiperazyna), BZP-N (N-benzylopiperazyna), czy 4-MMC (mefedron, 4-metylometakatynon). Dwa pierwsze związki najczęściej łączy się ze sobą, a po podaniu doustnym, wziewnym lub dożylnym działają około dziesięciokrotnie słabiej niż amfetamina. W porównaniu do pochodnych fenyloetyloaminy, piperazyny powodują więcej skutków ubocznych, do których zaliczyć można: wymioty, torsje, dezorientację, kołatanie serca, drgawki, podniesienie temperatury ciała, psychozy, rozdrażnienie, czy bóle głowy. Substancje te są póki co niedostatecznie zbadane, stąd ciężko stwierdzić czy uzależniają fizycznie. Jak to z syntetycznymi stymulantami jednak bywa ich ustawiczne przyjmowanie może być niebezpieczne w skutkach. Wielokrotne pobudzanie organizmu zużywa rezerwy ważnych hormonów i neuroprzekaźników, co po jakimś czasie może zaburzyć naszą neuronalną gospodarkę. Skutkuje to niedoborem endogennych substancji empatogennych, stymulujących i antydepresyjnych. W efekcie człowiek traci kontrolę nad stanem emocjonalnym i wymaga hospitalizacji lub leczenia psychiatrycznego, rzecz jasna dotyczy to skrajnych p

widać ,że powtarzasz tylko utarte slogany a tak na prawdę nie masz pojęcia o czym mówisz.

rozwiń
Avatar
renat-ka24 / 26 maja 2013 o 18:46
0
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie

http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 3 0

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 6 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 2

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 97 25

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 37 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 5

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!