Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2012 r.
18:44
Edytuj ten wpis

W teatr Osterwy wjechał znany adwokat?

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 58 A A
 (Paweł Buczkowski)
(Paweł Buczkowski)

Kierowca chevroleta, który we wtorek wieczorem staranował swoim samochodem budynek Teatru Osterwy w Lublinie, to znany lubelski adwokat – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jestem byłym klientem sprawcy wtorkowego wypadku przy ulicy Narutowicza. Otóż pan Paweł jest adwokatem – napisał do nas na Alarm24 jeden z Czytelników.

Informacje potwierdziliśmy nieoficjalnie w kilku innych źródłach.Mecenas prowadzi kancelarię adwokacką w Lublinie. W piątek przez cały dzień próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale miał wyłączony telefon.

Przypomnijmy. We wtorek przed godz. 19. Kierowca chevroleta jadący ul. Narutowicza podczas skrętu w ul. Peowiaków wypadł z jezdni, wyłamał dwa słupki, przejechał przez chodnik i z impetem uderzył w ścianę budynku teatru. – To cud, że chodnikiem nikt nie szedł, bo mogłoby dojść do tragedii – mówili nam chwilę po zdarzeniu okoliczni mieszkańcy.

Okazało się, że mężczyzna – 42-letni Paweł S. z Lublina – był pijany. Miał 1,9 promila. Policjanci zabrali go na komisariat, żeby tam go przesłuchać. Ale niedługo później zwolnili do domu. Powód? Na komisariacie stężenie alkoholu w jego organizmie rosło jeszcze bardziej.

– Zgodnie z prawem z osobą, która jest w stanie nietrzeźwości, nie można wykonywać czynności służbowych – wyjaśnia kom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

– Mężczyzna otrzymał wezwanie do stawienia się w czwartek.
Jak pisaliśmy, został wezwany na godz. 10 do komisariatu przy ul. Okopowej. Tam miał usłyszeć zarzuty, m.in. jazdy po pijanemu. Ale… nie przyszedł. – Teraz wezwanie zostanie mu wysłane pocztą – zapowiada kom. Laszczka-Rusek. – Jeśli nadal się nie stawi, będziemy zwracać się do prokuratury o jego doprowadzenie.

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bożesztymuuuuuuuj / 22 kwietnia 2013 o 20:09
0
Co zrobił Pawełek to zrobił i nie ma co go usprawiedliwiać. Jednak najeżdżanie na wszystkich adwokatów (a przy okazji inne całe grupy zawodowe) to deb***izm. A zostań Ty jeden z drugim adwokatem, lekarzem, sędzią - droga od czasów P. Gosiewskiego, Z. Ziobry otwarta jest szeroooooooookoooooooooo tylko trochu mózgu i chęci trza mieć, no i na rynku umieć sobie radzić. Ja sobie jakoś radzę, a jestem adwokatem od 2 lat, pochodzę z rodziny rzemiślnika z Podlasia i wiejskiej nauczycielki. Wy co narzekacie na swój los i jedziecie m.in. po tych co potrafili zostać adwokatami, czy sędziami, lekarzami itp. jesteści lewicującymi kretynami bez umiejętności i krztyny samozaparcia. Państwo pewnie ma wam dać... MATOŁY! A Pawcio tak czy siak powinien ponieść konsekwencje, jak każdy.
Co zrobił Pawełek to zrobił i nie ma co go usprawiedliwiać. Jednak najeżdżanie na wszystkich adwokatów (a przy okazji inne całe grupy zawodowe) to deb***izm. A zostań Ty jeden z drugim adwokatem, lekarzem, sędzią - droga od czasów P. Gosiewskiego, Z. Ziobry otwarta jest szeroooooooookoooooooooo tylko trochu mózgu i chęci trza mieć, no i na rynku umieć sobie radzić. Ja sobie jakoś radzę, a jestem adwokatem od 2 lat, pochodzę z rodziny rzemiślnika z Podlasia i wiejskiej nauczycielki. Wy co narzekacie na swój los i jedziecie m.in. po tych co po... rozwiń
Avatar
Siomik / 25 września 2012 o 20:58
0
[quote name='medyk' timestamp='1348594814' post='677708']
Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetowym nosem, codziennie od rana można go zastać pod sklepem.

Pomyślałeś ilu ludziom lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cały personel służby zdrowia ratują codziennie życie? Rzygać się chce po przeczytaniu takich opinii jak twoja.
[/quote]Co ty zęby wbijasz w P ana Kazia,na pewno byłby lepszym premierem od RYŻEGO.
[quote name='medyk' timestamp='1348594814' post='677708']
Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetowym nosem, codziennie od rana można go zastać pod sklepem.

Pomyślałeś ilu lu... rozwiń
Avatar
medyk / 25 września 2012 o 19:40
0
[quote name='STYX' timestamp='1348307856' post='676745']
Prawnicy, księża i lekarze to największa zakała tego narodu.
[/quote]

Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetowym nosem, codziennie od rana można go zastać pod sklepem.

Pomyślałeś ilu ludziom lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cały personel służby zdrowia ratują codziennie życie? Rzygać się chce po przeczytaniu takich opinii jak twoja.
[quote name='STYX' timestamp='1348307856' post='676745']
Prawnicy, księża i lekarze to największa zakała tego narodu.
[/quote]

Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetow... rozwiń
Avatar
ciekawy / 25 września 2012 o 19:11
0
[quote name='Makaby' timestamp='1348299339' post='676700']Otóż ten człowiek pozbawiony skrupółów przyjoł zaliczkę w wysokości ponad 3 tyś zł od 70 letniej babci na poczet obrony jej wnuczka i obiecał pomoc a po wyjściu kobiety z kancelarii skwitował: "Widzisz, tak własnie pompuje się łośków, jak kogoś pobił i go wsadzili to sobie posiedzi, babcia chciała dać i dała, a ja przyjełem ". koniec cytatu. Dziękuję
[/quote]
A ty stałeś obok, zakładałes tam podsłuch, czy bezpośrednio do ciebie to powiedział?
Avatar
folkatka / 23 września 2012 o 13:13
0
[quote name='pozdrowienia' timestamp='1348343456' post='676897']
Ten pan jest w pożądku co wy chcecie każdemu się może zdarzyć.
[/quote]

Pan mecenas we własnej osobie? ))
Oj panie mecenasie, prosze sie podszkolic z ortografii troszeczkę! Tak nawiasem mówiąc, to się zastanawiam - który z policjantów puścił pare z ust na temat tożsamości winowajcy, bo nie sądze żeby sam sie chwalił.
Avatar
pozdrowienia / 22 września 2012 o 21:50
0
Ten pan jest w pożądku co wy chcecie każdemu się może zdarzyć.
Avatar
wizjoner / 22 września 2012 o 14:48
0
[quote name='Devon' timestamp='1348315463' post='676791']
Meldunki mają się skończyć w 2014.
[/quote]W 2014 każdy będzie miał już czipa za uchem,jak bydło,i meldunki już nie będą potrzebne tylko satelita.
Avatar
Bareja / 22 września 2012 o 14:27
0
Prawo jazdy będzie mu oddane na poduszkach w rytm poloneza.
Avatar
Devon / 22 września 2012 o 14:04
0
[quote name='VC' timestamp='1348255590' post='676595']
A skąd policja wie gdzie on mieszka?. Przecież w RP mamy takie prawo, że można żyć bez meldunku.Ot, co.
[/quote]

Meldunki mają się skończyć w 2014.
Avatar
kli / 22 września 2012 o 13:57
0
Akty notarialne piszą absolwentki pedagogiki. Wiem, bo widziałam. Notariuszka skasowała 5.600 zł.


Spoko ja widziałem 5 stronicowy akt notarialny spółki za którego podpisanie notariusz skasował 57 tys pln, tyle za zatwierdzenie sprawozdania finansowego spółki lubelskiej


Zobaczcie jak Ci wszyscy adwokaci w pierwszym czy drugim PRL wskim pokoleniu podostawali w spadku kamienice w centrum Lublina... 85% to przekręty z właścicielami i lewymi spadkami sankcjonowanymi przez sądy.....

Znam taką jedną żona Pana Mecenasa, kiedyś sprzątaczka w muzeum na Majdanku teraz wielka Pani biznesmen z kilkudziesięcioma kamienicami w Lublinie... pewnie parę dokumentów z obozu buchnęła i się spreparowało testamenty ciotek i babć....
Akty notarialne piszą absolwentki pedagogiki. Wiem, bo widziałam. Notariuszka skasowała 5.600 zł.


Spoko ja widziałem 5 stronicowy akt notarialny spółki za którego podpisanie notariusz skasował 57 tys pln, tyle za zatwierdzenie sprawozdania finansowego spółki lubelskiej


Zobaczcie jak Ci wszyscy adwokaci w pierwszym czy drugim PRL wskim pokoleniu podostawali w spadku kamienice w centrum Lublina... 85% to przekręty z właścicielami i lewymi spadkami sankcjonowanymi przez sądy.....

Znam taką je... rozwiń
Avatar
Bożesztymuuuuuuuj / 22 kwietnia 2013 o 20:09
0
Co zrobił Pawełek to zrobił i nie ma co go usprawiedliwiać. Jednak najeżdżanie na wszystkich adwokatów (a przy okazji inne całe grupy zawodowe) to deb***izm. A zostań Ty jeden z drugim adwokatem, lekarzem, sędzią - droga od czasów P. Gosiewskiego, Z. Ziobry otwarta jest szeroooooooookoooooooooo tylko trochu mózgu i chęci trza mieć, no i na rynku umieć sobie radzić. Ja sobie jakoś radzę, a jestem adwokatem od 2 lat, pochodzę z rodziny rzemiślnika z Podlasia i wiejskiej nauczycielki. Wy co narzekacie na swój los i jedziecie m.in. po tych co potrafili zostać adwokatami, czy sędziami, lekarzami itp. jesteści lewicującymi kretynami bez umiejętności i krztyny samozaparcia. Państwo pewnie ma wam dać... MATOŁY! A Pawcio tak czy siak powinien ponieść konsekwencje, jak każdy.
Co zrobił Pawełek to zrobił i nie ma co go usprawiedliwiać. Jednak najeżdżanie na wszystkich adwokatów (a przy okazji inne całe grupy zawodowe) to deb***izm. A zostań Ty jeden z drugim adwokatem, lekarzem, sędzią - droga od czasów P. Gosiewskiego, Z. Ziobry otwarta jest szeroooooooookoooooooooo tylko trochu mózgu i chęci trza mieć, no i na rynku umieć sobie radzić. Ja sobie jakoś radzę, a jestem adwokatem od 2 lat, pochodzę z rodziny rzemiślnika z Podlasia i wiejskiej nauczycielki. Wy co narzekacie na swój los i jedziecie m.in. po tych co po... rozwiń
Avatar
Siomik / 25 września 2012 o 20:58
0
[quote name='medyk' timestamp='1348594814' post='677708']
Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetowym nosem, codziennie od rana można go zastać pod sklepem.

Pomyślałeś ilu ludziom lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cały personel służby zdrowia ratują codziennie życie? Rzygać się chce po przeczytaniu takich opinii jak twoja.
[/quote]Co ty zęby wbijasz w P ana Kazia,na pewno byłby lepszym premierem od RYŻEGO.
[quote name='medyk' timestamp='1348594814' post='677708']
Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetowym nosem, codziennie od rana można go zastać pod sklepem.

Pomyślałeś ilu lu... rozwiń
Avatar
medyk / 25 września 2012 o 19:40
0
[quote name='STYX' timestamp='1348307856' post='676745']
Prawnicy, księża i lekarze to największa zakała tego narodu.
[/quote]

Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetowym nosem, codziennie od rana można go zastać pod sklepem.

Pomyślałeś ilu ludziom lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cały personel służby zdrowia ratują codziennie życie? Rzygać się chce po przeczytaniu takich opinii jak twoja.
[quote name='STYX' timestamp='1348307856' post='676745']
Prawnicy, księża i lekarze to największa zakała tego narodu.
[/quote]

Tak ... zdrowy kościec narodu to durnie bez wykształcenia i chamskie mordy, które stoją pod sklepem wyrzekając jak to jest źle, bo wino podrożało. Naszykuj sobie taką kartkę, że w razie poniesienia obrażeń w wypadku samochodowym, nie chcesz być leczony przez lekarzy, bo to "zakała tego narodu". Najlepiej lecz się sam, albo niech cie leczy Pan Kazio z filoetow... rozwiń
Avatar
ciekawy / 25 września 2012 o 19:11
0
[quote name='Makaby' timestamp='1348299339' post='676700']Otóż ten człowiek pozbawiony skrupółów przyjoł zaliczkę w wysokości ponad 3 tyś zł od 70 letniej babci na poczet obrony jej wnuczka i obiecał pomoc a po wyjściu kobiety z kancelarii skwitował: "Widzisz, tak własnie pompuje się łośków, jak kogoś pobił i go wsadzili to sobie posiedzi, babcia chciała dać i dała, a ja przyjełem ". koniec cytatu. Dziękuję
[/quote]
A ty stałeś obok, zakładałes tam podsłuch, czy bezpośrednio do ciebie to powiedział?
Avatar
folkatka / 23 września 2012 o 13:13
0
[quote name='pozdrowienia' timestamp='1348343456' post='676897']
Ten pan jest w pożądku co wy chcecie każdemu się może zdarzyć.
[/quote]

Pan mecenas we własnej osobie? ))
Oj panie mecenasie, prosze sie podszkolic z ortografii troszeczkę! Tak nawiasem mówiąc, to się zastanawiam - który z policjantów puścił pare z ust na temat tożsamości winowajcy, bo nie sądze żeby sam sie chwalił.
Avatar
pozdrowienia / 22 września 2012 o 21:50
0
Ten pan jest w pożądku co wy chcecie każdemu się może zdarzyć.
Avatar
wizjoner / 22 września 2012 o 14:48
0
[quote name='Devon' timestamp='1348315463' post='676791']
Meldunki mają się skończyć w 2014.
[/quote]W 2014 każdy będzie miał już czipa za uchem,jak bydło,i meldunki już nie będą potrzebne tylko satelita.
Avatar
Bareja / 22 września 2012 o 14:27
0
Prawo jazdy będzie mu oddane na poduszkach w rytm poloneza.
Avatar
Devon / 22 września 2012 o 14:04
0
[quote name='VC' timestamp='1348255590' post='676595']
A skąd policja wie gdzie on mieszka?. Przecież w RP mamy takie prawo, że można żyć bez meldunku.Ot, co.
[/quote]

Meldunki mają się skończyć w 2014.
Avatar
kli / 22 września 2012 o 13:57
0
Akty notarialne piszą absolwentki pedagogiki. Wiem, bo widziałam. Notariuszka skasowała 5.600 zł.


Spoko ja widziałem 5 stronicowy akt notarialny spółki za którego podpisanie notariusz skasował 57 tys pln, tyle za zatwierdzenie sprawozdania finansowego spółki lubelskiej


Zobaczcie jak Ci wszyscy adwokaci w pierwszym czy drugim PRL wskim pokoleniu podostawali w spadku kamienice w centrum Lublina... 85% to przekręty z właścicielami i lewymi spadkami sankcjonowanymi przez sądy.....

Znam taką jedną żona Pana Mecenasa, kiedyś sprzątaczka w muzeum na Majdanku teraz wielka Pani biznesmen z kilkudziesięcioma kamienicami w Lublinie... pewnie parę dokumentów z obozu buchnęła i się spreparowało testamenty ciotek i babć....
Akty notarialne piszą absolwentki pedagogiki. Wiem, bo widziałam. Notariuszka skasowała 5.600 zł.


Spoko ja widziałem 5 stronicowy akt notarialny spółki za którego podpisanie notariusz skasował 57 tys pln, tyle za zatwierdzenie sprawozdania finansowego spółki lubelskiej


Zobaczcie jak Ci wszyscy adwokaci w pierwszym czy drugim PRL wskim pokoleniu podostawali w spadku kamienice w centrum Lublina... 85% to przekręty z właścicielami i lewymi spadkami sankcjonowanymi przez sądy.....

Znam taką je... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 457 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!