Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2009 r.
13:12
Edytuj ten wpis

Wódka z Lublina - Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka najlepszą wódką świata

0 26 A A

Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka produkowana przez lubelski Polmos zdobyła najwyższą nagrodę w prestiżowym konkursie - londyńskim Vodka Masters 2009. Jury doceniło sukces rynkowy trunku i jego smak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jurorzy konkursu organizowanego co roku przez Spirits Business Magazine przyznali trunkowi złoto przede wszystkim za idealny czysty smak i znakomity sukces rynkowy.

- To już kolejne bardzo prestiżowe wyróżnienie dla tej wódki. Kiedy wprowadzaliśmy ten produkt na rynek spodziewaliśmy się, że konsumenci i klienci docenią wszystkie walory dobrej czystej wódki . I tak się stało. Dzisiaj Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka to najpopularniejsza czysta wódka w Polsce - mówi portalowi portalspozywczy.pl Wojciech Bortkiewicz, dyrektor marketingu Stock Polska.

To kolejny medal dla Czystej de Luxe, która na rynku jest dopiero od dwóch lat. Ostatni rok to nieprzerwane pasmo sukcesów, które wywindowało ten trunek do pozycji lidera na rynku. 14 na 100 sprzedanych butelek to właśnie wódka z Lublina.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kankon / 6 września 2016 r. o 08:35
Gutt Pure jest spoko - kilka razy miałem ostatnio okazję ją pić. Na pewno mocno różni się od innych alkoholi, jakie są mi znane. Duża różnica pod względem smakowym, delikatniejsza, ciekawsza, przyjemniejsza. Oczywiście to wszystko kwestia gustu, ale to chyba te alkohole z górnej półki jakościowej mają wzięcie, co nie?
Avatar
Gość / 2 września 2016 r. o 21:16
Najlepsza wódka w Polsce Kochani
Avatar
Bartek / 11 września 2010 r. o 22:45
Dobra, oj dobra. Z ciekawości kupiłem kiedyś 0,5, bo znajomi gadali, że dobra i się nie zawiodłem. Obalamy właśnie kolejną flszeczkę, tym razem litra ;-)- na zimno ze spritem dorównuje mojej ulubionej wódce absolut- nie wiem czemu niektórzy gadają, że syf...
Avatar
aw / 13 listopada 2009 r. o 22:13
Powinni jeszcze przyznać nagrodę specjalną za najłatwiejszą do wymówienia nazwę dla Anglików.
Avatar
~miś~ / 12 listopada 2009 r. o 10:59
Wszystkie żołądkowe kolorowe są ok,natomiast czysta żołądkowa to straszny syf
Avatar
Norma / 12 listopada 2009 r. o 08:59
chart napisał:
Przecież nagrody takich konkursów, "festiwali smaków" itp. zwyczajnie się kupuje, więc nie bardzo rozumiem czemu taki kryptoreklamowy tekst udaje informację. A wódka ta rzeczywiście jest niedobra, profanuje tylko uznaną markę swej kolorowej "siostry".

Bo im sie wydaje, ze znalezli sposob na obejscie bezwzglednego zakazu reklamy alkoholi.
Najpierw byla zapowiedzi zbierania trawy a teraz juz ida na tzw. wydre .
Ciekawe co na to organy do przestrzegania praworzadnosci powolane?
"Za reklamę zabronioną będzie także uznana reklama zawierająca wyłącznie nazwę alkoholu, producenta czy też wyłącznie wizerunek butelki napoju alkoholowego."
Nie zebym cos mial przeciwko spozywaniu alkoholu w odpowiednim czasie i miejscu, ale ta reklama jest jak jazda autem po alkoholu - za drugie kare placisz i prawo jazy tracisz, a za pierwsze???

Bo im sie wydaje, ze znalezli sposob na obejscie bezwzglednego zakazu reklamy alkoholi.
Najpierw byla zapowiedzi zbierania trawy a teraz juz ida na tzw. wydre .
Ciekawe co na to organy do przestrzegania praworzadnosci powolane?
"Za reklamę zabronioną będzie także uznana reklama zawierająca wyłącznie nazwę alkoholu, producenta czy też wyłącznie wizerunek butelki napoju alkoholowego."
Nie zebym cos mial przeciwko spozywaniu alkoholu w odpowiednim czasie i miejscu, ale ta reklama jest jak ... rozwiń
Avatar
piotrrek / 12 listopada 2009 r. o 07:35
Popieram!!! Gratuluję!!! Co do smakowych to dobre są na rozruszanie żołądka, ale w małych ilościach, jeśli chodzi o mnie.
Avatar
haku / 12 listopada 2009 r. o 01:08
Gratuluję, piłem dziś gorzką miętówkę i mi super smakowała
Avatar
michel / 11 listopada 2009 r. o 20:12
ta sam wodka moze miec rozny smak. wszytsko zalezy od substratu i chemicznych wlasciwosci tzw. surowki. aha i nie polmos tylko stock to teraz jest
Avatar
chart / 11 listopada 2009 r. o 19:28
Przecież nagrody takich konkursów, "festiwali smaków" itp. zwyczajnie się kupuje, więc nie bardzo rozumiem czemu taki kryptoreklamowy tekst udaje informację. A wódka ta rzeczywiście jest niedobra, profanuje tylko uznaną markę swej kolorowej "siostry".
Avatar
kankon / 6 września 2016 r. o 08:35
Gutt Pure jest spoko - kilka razy miałem ostatnio okazję ją pić. Na pewno mocno różni się od innych alkoholi, jakie są mi znane. Duża różnica pod względem smakowym, delikatniejsza, ciekawsza, przyjemniejsza. Oczywiście to wszystko kwestia gustu, ale to chyba te alkohole z górnej półki jakościowej mają wzięcie, co nie?
Avatar
Gość / 2 września 2016 r. o 21:16
Najlepsza wódka w Polsce Kochani
Avatar
Bartek / 11 września 2010 r. o 22:45
Dobra, oj dobra. Z ciekawości kupiłem kiedyś 0,5, bo znajomi gadali, że dobra i się nie zawiodłem. Obalamy właśnie kolejną flszeczkę, tym razem litra ;-)- na zimno ze spritem dorównuje mojej ulubionej wódce absolut- nie wiem czemu niektórzy gadają, że syf...
Avatar
aw / 13 listopada 2009 r. o 22:13
Powinni jeszcze przyznać nagrodę specjalną za najłatwiejszą do wymówienia nazwę dla Anglików.
Avatar
~miś~ / 12 listopada 2009 r. o 10:59
Wszystkie żołądkowe kolorowe są ok,natomiast czysta żołądkowa to straszny syf
Avatar
Norma / 12 listopada 2009 r. o 08:59
chart napisał:
Przecież nagrody takich konkursów, "festiwali smaków" itp. zwyczajnie się kupuje, więc nie bardzo rozumiem czemu taki kryptoreklamowy tekst udaje informację. A wódka ta rzeczywiście jest niedobra, profanuje tylko uznaną markę swej kolorowej "siostry".

Bo im sie wydaje, ze znalezli sposob na obejscie bezwzglednego zakazu reklamy alkoholi.
Najpierw byla zapowiedzi zbierania trawy a teraz juz ida na tzw. wydre .
Ciekawe co na to organy do przestrzegania praworzadnosci powolane?
"Za reklamę zabronioną będzie także uznana reklama zawierająca wyłącznie nazwę alkoholu, producenta czy też wyłącznie wizerunek butelki napoju alkoholowego."
Nie zebym cos mial przeciwko spozywaniu alkoholu w odpowiednim czasie i miejscu, ale ta reklama jest jak jazda autem po alkoholu - za drugie kare placisz i prawo jazy tracisz, a za pierwsze???

Bo im sie wydaje, ze znalezli sposob na obejscie bezwzglednego zakazu reklamy alkoholi.
Najpierw byla zapowiedzi zbierania trawy a teraz juz ida na tzw. wydre .
Ciekawe co na to organy do przestrzegania praworzadnosci powolane?
"Za reklamę zabronioną będzie także uznana reklama zawierająca wyłącznie nazwę alkoholu, producenta czy też wyłącznie wizerunek butelki napoju alkoholowego."
Nie zebym cos mial przeciwko spozywaniu alkoholu w odpowiednim czasie i miejscu, ale ta reklama jest jak ... rozwiń
Avatar
piotrrek / 12 listopada 2009 r. o 07:35
Popieram!!! Gratuluję!!! Co do smakowych to dobre są na rozruszanie żołądka, ale w małych ilościach, jeśli chodzi o mnie.
Avatar
haku / 12 listopada 2009 r. o 01:08
Gratuluję, piłem dziś gorzką miętówkę i mi super smakowała
Avatar
michel / 11 listopada 2009 r. o 20:12
ta sam wodka moze miec rozny smak. wszytsko zalezy od substratu i chemicznych wlasciwosci tzw. surowki. aha i nie polmos tylko stock to teraz jest
Avatar
chart / 11 listopada 2009 r. o 19:28
Przecież nagrody takich konkursów, "festiwali smaków" itp. zwyczajnie się kupuje, więc nie bardzo rozumiem czemu taki kryptoreklamowy tekst udaje informację. A wódka ta rzeczywiście jest niedobra, profanuje tylko uznaną markę swej kolorowej "siostry".