Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2012 r.
18:38
Edytuj ten wpis

Wypadek na al. Smorawińskiego: Dwie osoby nie żyją (zdjęcia, wideo)

0 81 A A
Do wypadku doszło na al. Smorawińskiego w Lublinie (Fotonews / MM Lublin)
Do wypadku doszło na al. Smorawińskiego w Lublinie (Fotonews / MM Lublin)

W okolicach skrzyżowania al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich w Lublinie peugeot uderzył w słup oświetleniowy. Dwie osoby nie żyją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 81

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Derek Chicago / 11 sierpnia 2012 o 10:12
0
[quote name='Kaja' timestamp='1344634393' post='663357']
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
[/quote]
Ja jetem bez winy i rzucam kamieniem w zabitego kierowcę - szaleńca , że zginął - jego zycie , ale zabrał ze sobą drugą osobę , szczęście , że tylko tak się skończyło . a co szanowni komentatorzy napisali by gdy przy okazji ,, skosił ,, matkę z dzieckiem idącą chodnikiem .
Polscy kierowcy to w 90 % szaleńcy i deb***e , lepsi są pod tym względem Rosjanie , nikt nie zraca uwagi na ograniczenia prędkości , teren zbudowany , dojazdowe drogi osiedlowe - jednym słowem rozpacz .
[quote name='Kaja' timestamp='1344634393' post='663357']
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
[/quote]
Ja jetem bez winy i rzucam kamieniem w zabitego kierowcę - szaleńca , że zginął - jego zycie , ale zabrał ze sobą drugą osobę , szczęście , że tylko tak się skończyło . a co szanowni komentatorzy napisali by gdy przy okazji ,, skosił ,, matkę z dzieckiem idącą chodnikiem .
Polscy kierowcy to w 90 % szaleńcy i deb***e , lepsi są pod tym względem Rosjanie , nikt nie zraca uwagi n... rozwiń
Avatar
Kaja / 10 sierpnia 2012 o 23:33
0
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
Avatar
obiektywny / 31 lipca 2012 o 00:57
0
Argument za argument:ci co tak bronią szaleńca-ciekawe czy dalej tak byście się rozczulali gdyby to on zabił wam kogoś bliskiego
Avatar
Agnieszka / 27 lipca 2012 o 21:00
0
Ludzie jesteście tępi, gdyby ktoś z was doznał takiego doświadczenia to byście inaczej pisali, zachowalibyście się tak jak teraz Ci którzy ich znali. Kretynizm ludzi z polski nie zna granic, chamstwo i tyle! Dopóki się nie przejedziecie to nie dowiecie się co to kultura i wychowanie, a może być z apóźno bo może własnie Wy zginiecie kiedyś w wypadku i ludzie tak Was oceią. Brawo dla waszych mózgownic nic nie myślących.

Rodzinom tych ludzi współczuje. Nikt nie wie jak było na prawdę, mógł zasłabnąć, cokolwiek, nic nie wiemy, te plotki nie są potwierdzane o okolicznościach więc że tak powiem odpierd.ol.cie się od tych ludzi!
Ludzie jesteście tępi, gdyby ktoś z was doznał takiego doświadczenia to byście inaczej pisali, zachowalibyście się tak jak teraz Ci którzy ich znali. Kretynizm ludzi z polski nie zna granic, chamstwo i tyle! Dopóki się nie przejedziecie to nie dowiecie się co to kultura i wychowanie, a może być z apóźno bo może własnie Wy zginiecie kiedyś w wypadku i ludzie tak Was oceią. Brawo dla waszych mózgownic nic nie myślących.

Rodzinom tych ludzi współczuje. Nikt nie wie jak było na prawdę, mógł zasłabnąć, cokolwiek, nic nie wiemy, t... rozwiń
Avatar
Henio / 26 lipca 2012 o 14:56
0
[quote name='kolak patolik' timestamp='1343306393' post='656991']
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[/quote]
Kolak patolik, zanim zaczniesz komuś doradzać włączenie myślenia, staraj się każdy post czytać kilka razy, a jak mało, to jeszcze ze dwa razy. Może za którymś razem zaskoczysz...
[quote name='kolak patolik' timestamp='1343306393' post='656991']
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[/quote]
Kolak patolik, zanim zaczniesz komuś doradzać włączenie myślenia, staraj się każdy post czytać kilka razy, a jak mało,... rozwiń
Avatar
Paulina / 26 lipca 2012 o 14:54
0
Ludzie, którzy mówią, że "jednego deb***a mniej" nie mają serca. Fakt faktem, że to co się stało, to tylko i wyłącznie wina lekkomyślnego kierowcy, ale nie można go teraz obrażać. Sama wiem jaki to ból dla znajomych czy rodziny, którzy tu wejdą. Niedawno przeżyłam podobną tragedie i wiem, że takie komentarze tylko dodają bólu bliskim zmarłego. Na skutek głupiego błędu zmarli młodzi ludzie, a internauci potrafią tylko zwyzywać ich od najgorszych. Dajcie im spoczywać w spokoju.
Avatar
Gość / 26 lipca 2012 o 14:49
0
[quote name='kolak patolik' timestamp='1343306393' post='656991']
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[/quote]Masz KINOL trochę racji,ale tylko trochę,reszta to same bzdety.
Avatar
kolak patolik / 26 lipca 2012 o 14:39
0
[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na lata... rozwiń
Avatar
nadkomisarz / 26 lipca 2012 o 14:04
0
[quote name='kts' timestamp='1343297794' post='656894']
Ja piszę ogólnie, a nie akurat w tamtym miejscu, bo tam nie wiem ile jest ...
[/quote]To nigdy nie patrzysz na znaki i jeszcze żyjesz ?????
Avatar
Henio / 26 lipca 2012 o 12:45
0
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
Avatar
Derek Chicago / 11 sierpnia 2012 o 10:12
0
[quote name='Kaja' timestamp='1344634393' post='663357']
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
[/quote]
Ja jetem bez winy i rzucam kamieniem w zabitego kierowcę - szaleńca , że zginął - jego zycie , ale zabrał ze sobą drugą osobę , szczęście , że tylko tak się skończyło . a co szanowni komentatorzy napisali by gdy przy okazji ,, skosił ,, matkę z dzieckiem idącą chodnikiem .
Polscy kierowcy to w 90 % szaleńcy i deb***e , lepsi są pod tym względem Rosjanie , nikt nie zraca uwagi na ograniczenia prędkości , teren zbudowany , dojazdowe drogi osiedlowe - jednym słowem rozpacz .
[quote name='Kaja' timestamp='1344634393' post='663357']
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
[/quote]
Ja jetem bez winy i rzucam kamieniem w zabitego kierowcę - szaleńca , że zginął - jego zycie , ale zabrał ze sobą drugą osobę , szczęście , że tylko tak się skończyło . a co szanowni komentatorzy napisali by gdy przy okazji ,, skosił ,, matkę z dzieckiem idącą chodnikiem .
Polscy kierowcy to w 90 % szaleńcy i deb***e , lepsi są pod tym względem Rosjanie , nikt nie zraca uwagi n... rozwiń
Avatar
Kaja / 10 sierpnia 2012 o 23:33
0
kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...
Avatar
obiektywny / 31 lipca 2012 o 00:57
0
Argument za argument:ci co tak bronią szaleńca-ciekawe czy dalej tak byście się rozczulali gdyby to on zabił wam kogoś bliskiego
Avatar
Agnieszka / 27 lipca 2012 o 21:00
0
Ludzie jesteście tępi, gdyby ktoś z was doznał takiego doświadczenia to byście inaczej pisali, zachowalibyście się tak jak teraz Ci którzy ich znali. Kretynizm ludzi z polski nie zna granic, chamstwo i tyle! Dopóki się nie przejedziecie to nie dowiecie się co to kultura i wychowanie, a może być z apóźno bo może własnie Wy zginiecie kiedyś w wypadku i ludzie tak Was oceią. Brawo dla waszych mózgownic nic nie myślących.

Rodzinom tych ludzi współczuje. Nikt nie wie jak było na prawdę, mógł zasłabnąć, cokolwiek, nic nie wiemy, te plotki nie są potwierdzane o okolicznościach więc że tak powiem odpierd.ol.cie się od tych ludzi!
Ludzie jesteście tępi, gdyby ktoś z was doznał takiego doświadczenia to byście inaczej pisali, zachowalibyście się tak jak teraz Ci którzy ich znali. Kretynizm ludzi z polski nie zna granic, chamstwo i tyle! Dopóki się nie przejedziecie to nie dowiecie się co to kultura i wychowanie, a może być z apóźno bo może własnie Wy zginiecie kiedyś w wypadku i ludzie tak Was oceią. Brawo dla waszych mózgownic nic nie myślących.

Rodzinom tych ludzi współczuje. Nikt nie wie jak było na prawdę, mógł zasłabnąć, cokolwiek, nic nie wiemy, t... rozwiń
Avatar
Henio / 26 lipca 2012 o 14:56
0
[quote name='kolak patolik' timestamp='1343306393' post='656991']
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[/quote]
Kolak patolik, zanim zaczniesz komuś doradzać włączenie myślenia, staraj się każdy post czytać kilka razy, a jak mało, to jeszcze ze dwa razy. Może za którymś razem zaskoczysz...
[quote name='kolak patolik' timestamp='1343306393' post='656991']
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[/quote]
Kolak patolik, zanim zaczniesz komuś doradzać włączenie myślenia, staraj się każdy post czytać kilka razy, a jak mało,... rozwiń
Avatar
Paulina / 26 lipca 2012 o 14:54
0
Ludzie, którzy mówią, że "jednego deb***a mniej" nie mają serca. Fakt faktem, że to co się stało, to tylko i wyłącznie wina lekkomyślnego kierowcy, ale nie można go teraz obrażać. Sama wiem jaki to ból dla znajomych czy rodziny, którzy tu wejdą. Niedawno przeżyłam podobną tragedie i wiem, że takie komentarze tylko dodają bólu bliskim zmarłego. Na skutek głupiego błędu zmarli młodzi ludzie, a internauci potrafią tylko zwyzywać ich od najgorszych. Dajcie im spoczywać w spokoju.
Avatar
Gość / 26 lipca 2012 o 14:49
0
[quote name='kolak patolik' timestamp='1343306393' post='656991']
Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[/quote]Masz KINOL trochę racji,ale tylko trochę,reszta to same bzdety.
Avatar
kolak patolik / 26 lipca 2012 o 14:39
0
[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na latarniach i drzewach na zakręcie. Radyjko nie poprawi Ci przyczepności i nie odpędzi wyjeżdżającego z bocznej ulicy samochodu czy wybiegającego dziecka.
Wyłącz radyjko i włącz myślenie.
[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

[quote name='Henio' timestamp='1343299516' post='656915']
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
[/quote]

Ty Heniu masz radyjko, ale nie masz za grosz wyobraźni i odpowiedzialności. Takie przypadki jak Twój kończą właśnie na lata... rozwiń
Avatar
nadkomisarz / 26 lipca 2012 o 14:04
0
[quote name='kts' timestamp='1343297794' post='656894']
Ja piszę ogólnie, a nie akurat w tamtym miejscu, bo tam nie wiem ile jest ...
[/quote]To nigdy nie patrzysz na znaki i jeszcze żyjesz ?????
Avatar
Henio / 26 lipca 2012 o 12:45
0
Patrzą pogardliwie, bo pewnie nie masz radyjka i nie wiesz, że jest czyściutko i można pomykać
Zobacz wszystkie komentarze 81

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 1 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 1

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 27 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 9

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!