Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 września 2011 r.
8:25
Edytuj ten wpis

Wypadek na al. Witosa: Wjechał w cysternę i zginął na miejscu

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 20 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Nocny wypadek na al. Witosa.. Zginął kierowca, który uderzył oplem w cysternę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło ok. godz. 2:30.

Kierowca jadący oplem astrą na al. Witosa (w kierunku Świdnika) w pewnym momencie zjechał w zatokę i uderzył w zaparkowaną cysternę. Zginął na miejscu. - Wyjaśniamy przyczyny wypadku - tłumaczy Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Świdnik / 17 listopada 2013 o 20:21
0

kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.

Ty jestes Poje.....any    nieznales tego chlopaka wiec sie zamknij. Normalny chłopak i nie był pijany wiec nie żartujcie!!!!! 

Avatar
sdfsdfs / 14 września 2011 o 16:45
0
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
monte christo - baran!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
sdfsdfs / 14 września 2011 o 16:41
0
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
baranie nie znałeś tego człowieka, nie wiesz jak była przyczyna tego nieszczęśliwego wypadku, to go nie obrażaj i nie wypisuj takich bzdur bo to jest chore IMBECYLU
a pozytywnym aspektem byłoby to żeby na świecie nie bylo takich IMBECYLÓW jak TY którzy ranią innych...
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
baranie nie znałeś tego człowieka, nie wiesz jak była przyczyna tego nieszczęśliwego wypadku, to go nie obrażaj i nie wypisuj takich bzdur bo to jest chore IMBECYLU
a pozytywnym aspektem byłoby to żeby na świecie nie byl... rozwiń
Avatar
ktoś / 14 września 2011 o 16:28
0
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
Avatar
Kasia / 12 września 2011 o 18:38
0
Anitko 3maj sie!!! Musisz być silna, wiem co przeżywasz bo byłam w identycznej sytuacji te idiotyczne komentarze piszą osoby które są nic nie warte- deb***E!!! pamiętaj o rodzicach oni też cierpią i zawsze będą przy Tobie!!! Kondolenje dla całej rodziny[*]
Avatar
artex / 9 września 2011 o 20:34
0
co wy wypisujecie nie znacie faktow a wypisujecie niestworzone rzeczy.dajcie spokój !!!!!!!!!!
Avatar
BezPamięci / 9 września 2011 o 12:17
0
Mój ojciec jest kierowcą tej cysterny, policji zresztą nie wydaje się, że ten człowiek był 'nawalony' czy zasnął. Przejechał rozpędzony przez czerwone światło i po prostu wjechał w beczkę. Wyobraźcie sobie, jakie uczucia siedzą w człowieku, gdy ma świadomość, że ktoś zabił się o jego samochód. Tata nadal jest w szoku, opowiadając mi jeszcze o tym wszystkim sama nie wiem, co bym zrobiła na jego miejscu. Odgarniać człowiekowi palącą się poduszkę powietrzną z twarzy i widzieć, jak umiera.
A te żarty, że jednego mniej itd. naprawdę nie są na miejscu, zastanówcie się, czym jest ludzka śmierć i jak to jest być jej świadkiem.
Widzę, że są tu osoby, które znały zmarłego mężczyznę... nie wiecie może, czy miałby powód do popełnienia samobójstwa? Oczywiście to bardzo nietypowy sposób na odebranie sobie życia, ale jak widać - skuteczny.
Bardzo przykre zdarzenie.
Mój ojciec jest kierowcą tej cysterny, policji zresztą nie wydaje się, że ten człowiek był 'nawalony' czy zasnął. Przejechał rozpędzony przez czerwone światło i po prostu wjechał w beczkę. Wyobraźcie sobie, jakie uczucia siedzą w człowieku, gdy ma świadomość, że ktoś zabił się o jego samochód. Tata nadal jest w szoku, opowiadając mi jeszcze o tym wszystkim sama nie wiem, co bym zrobiła na jego miejscu. Odgarniać człowiekowi palącą się poduszkę powietrzną z twarzy i widzieć, jak umiera.
A te żarty, że jednego mniej itd. naprawdę... rozwiń
Avatar
ja / 9 września 2011 o 08:22
0
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
[/quote]
nie zadawaj glupich pytan
nie wiesz co ma do tego predkosc?
to ze jakby wolniej jechal to pewnie by przezyl
taki szczegol imbecylu
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie... rozwiń
Avatar
VAREA / 8 września 2011 o 23:56
0
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
[/quote]


to ty sie opanuj, ty go znales ja nie. ty wiesz ze byl porzadny, nie pil i np. zaslabl, ja tego nie wiem. moja odpowiedz byla do innego postu gdzie mowa byla o kierowcach wariatach. nigdzie nie odnioslam sie do ofiary tego wypadku. ochlon i pomysl.

i tu tez sie zastanow: rodzina zmarlego wejdzie tu teraz czytac o tym... watpie czy pograzeni w zalu jakakolwiek gazete wezma do reki
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie... rozwiń
Avatar
znajomy / 8 września 2011 o 23:47
0
to był naprawde porzadny kolezka [*]
Avatar
Świdnik / 17 listopada 2013 o 20:21
0

kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.

Ty jestes Poje.....any    nieznales tego chlopaka wiec sie zamknij. Normalny chłopak i nie był pijany wiec nie żartujcie!!!!! 

Avatar
sdfsdfs / 14 września 2011 o 16:45
0
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
monte christo - baran!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
sdfsdfs / 14 września 2011 o 16:41
0
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
baranie nie znałeś tego człowieka, nie wiesz jak była przyczyna tego nieszczęśliwego wypadku, to go nie obrażaj i nie wypisuj takich bzdur bo to jest chore IMBECYLU
a pozytywnym aspektem byłoby to żeby na świecie nie bylo takich IMBECYLÓW jak TY którzy ranią innych...
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
baranie nie znałeś tego człowieka, nie wiesz jak była przyczyna tego nieszczęśliwego wypadku, to go nie obrażaj i nie wypisuj takich bzdur bo to jest chore IMBECYLU
a pozytywnym aspektem byłoby to żeby na świecie nie byl... rozwiń
Avatar
ktoś / 14 września 2011 o 16:28
0
[quote name='monte christo' timestamp='1315512737' post='529503']
kolejny kubico-deb*** nauczył się jeżdzić !! dokładnie: wycysternował się !! Już teraz ten imbecyl , nikogo niewinnego, na drogach nie zabije !! i to jest pozytywny aspekt sprawy.
[/quote]
Avatar
Kasia / 12 września 2011 o 18:38
0
Anitko 3maj sie!!! Musisz być silna, wiem co przeżywasz bo byłam w identycznej sytuacji te idiotyczne komentarze piszą osoby które są nic nie warte- deb***E!!! pamiętaj o rodzicach oni też cierpią i zawsze będą przy Tobie!!! Kondolenje dla całej rodziny[*]
Avatar
artex / 9 września 2011 o 20:34
0
co wy wypisujecie nie znacie faktow a wypisujecie niestworzone rzeczy.dajcie spokój !!!!!!!!!!
Avatar
BezPamięci / 9 września 2011 o 12:17
0
Mój ojciec jest kierowcą tej cysterny, policji zresztą nie wydaje się, że ten człowiek był 'nawalony' czy zasnął. Przejechał rozpędzony przez czerwone światło i po prostu wjechał w beczkę. Wyobraźcie sobie, jakie uczucia siedzą w człowieku, gdy ma świadomość, że ktoś zabił się o jego samochód. Tata nadal jest w szoku, opowiadając mi jeszcze o tym wszystkim sama nie wiem, co bym zrobiła na jego miejscu. Odgarniać człowiekowi palącą się poduszkę powietrzną z twarzy i widzieć, jak umiera.
A te żarty, że jednego mniej itd. naprawdę nie są na miejscu, zastanówcie się, czym jest ludzka śmierć i jak to jest być jej świadkiem.
Widzę, że są tu osoby, które znały zmarłego mężczyznę... nie wiecie może, czy miałby powód do popełnienia samobójstwa? Oczywiście to bardzo nietypowy sposób na odebranie sobie życia, ale jak widać - skuteczny.
Bardzo przykre zdarzenie.
Mój ojciec jest kierowcą tej cysterny, policji zresztą nie wydaje się, że ten człowiek był 'nawalony' czy zasnął. Przejechał rozpędzony przez czerwone światło i po prostu wjechał w beczkę. Wyobraźcie sobie, jakie uczucia siedzą w człowieku, gdy ma świadomość, że ktoś zabił się o jego samochód. Tata nadal jest w szoku, opowiadając mi jeszcze o tym wszystkim sama nie wiem, co bym zrobiła na jego miejscu. Odgarniać człowiekowi palącą się poduszkę powietrzną z twarzy i widzieć, jak umiera.
A te żarty, że jednego mniej itd. naprawdę... rozwiń
Avatar
ja / 9 września 2011 o 08:22
0
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
[/quote]
nie zadawaj glupich pytan
nie wiesz co ma do tego predkosc?
to ze jakby wolniej jechal to pewnie by przezyl
taki szczegol imbecylu
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie... rozwiń
Avatar
VAREA / 8 września 2011 o 23:56
0
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie dodawaj im więcej żalu. [*]
[/quote]


to ty sie opanuj, ty go znales ja nie. ty wiesz ze byl porzadny, nie pil i np. zaslabl, ja tego nie wiem. moja odpowiedz byla do innego postu gdzie mowa byla o kierowcach wariatach. nigdzie nie odnioslam sie do ofiary tego wypadku. ochlon i pomysl.

i tu tez sie zastanow: rodzina zmarlego wejdzie tu teraz czytac o tym... watpie czy pograzeni w zalu jakakolwiek gazete wezma do reki
[quote name='znałem go' timestamp='1315515293' post='529538']
Popi*olony człowieku. Po co piszesz takie bzdury. To był wspaniały człowiek. Skąd wiesz, że nie zasnął albo zasłabł. Gdyby to był twój znajomy takich pierdół byś nie pisał. Tak mi przykro. To był nieszczęśliwy wypadek. Umiesz czytac??? Zjechał z jakiegoś powodu w zatoczkę i wbił się w cysternę!!!!!!!!!!!!! co ma do tego prędkośc???? Opanuj się. Ludzie mu bliscy bardziej niż ja może to będą czytac nie... rozwiń
Avatar
znajomy / 8 września 2011 o 23:47
0
to był naprawde porzadny kolezka [*]
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 0 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 5 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 20 9

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 12 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 1

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 103 28

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 3

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!