Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lipca 2009 r.
16:27
Edytuj ten wpis

Wypadek w lubelskiej wytwórni wódek

Autor: Zdjęcie autora er
0 72 A A

Dziś rano pracownik Fabryki Wódek Stock Polska (dawniej Polmos) przy ul. Krochmalnej został uderzony w głowę przez metalową część maszyny. 25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dzisiaj tuż przed godziną 9-tą rano. 25-letni mężczyzna obsługiwał maszynę do pakowania butelek na palety.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszyna nagle przestała pracować. Mężczyzna ją wyłączył. Prawdopodobnie chciał sprawdzić co się stało.

- Wówczas obsunęła się na niego rama i uderzyła go w głowę. - mówi Renata Laszczka Rusek, z lubelskiej policji.

25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przyczyny wypadku bada inspekcja pracy. Inspektorzy biorą pod uwagę kilka hipotez.

Pracownik mógł wejść w tzw przestrzeń roboczą maszyny, po której przemieszczają się części ruchome. Nie wykluczają też tego, że urządzenie włączyło się samoczynnie.

- Przyczyny wypadku badają komisja wewnętrzna oraz powołane do tego służby - powiedziała nam jedynie Diana Kopycka, z biura prasowego Stock Polska. - Nasz pracownik przebywa pod opieką lekarzy w lubelskim szpitalu, a przedstawiciele firmy są w stałym kontakcie ze służbą medyczną oraz z rodziną poszkodowanego.

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktos?? / 23 czerwca 2010 o 19:00
0
teraz powinien za to ktos odpowiedziec za wypadek GRACJANA.chłopak zmarł dzisiejszej nocy.nie znałam go osobiscie ale to bardzo przykre.
Avatar
siwa85 / 23 czerwca 2010 o 15:52
0
dzis w nocy zmarl Gracjan,pokoj jego duszy,kondolencje dla rodziny
Avatar
pracownik pierdolonego obo / 29 lipca 2009 o 19:00
0
Nosz ku*** tego to już za dużo najpierw deb***e zwalniaja ludzi a póżniej nie ma kto pracować to sie nawet na urlop nie pozwala pójść no tego to już za dużo kupa sku***synów i tyle mam [size="4"]nadzieje ze zbankrutuja na tym je***ym polmosie a nie przepraszam rynsztoku
Avatar
ktoś / 26 lipca 2009 o 09:58
0
Widzę, że sprawa wypadku w dawnym Polmosie jakby trochę ucichła. Nie chce mi się wierzyć, że koledzy Gracjana mogliby o Nim tak szybko zapomnieć. Na pewno są tacy co myślą o Nim. Daliście znać do Uwagi i co, czy wiecie , że zajmą się tą sprawą? Z tego co wiem program z nowymi sprawami ruszy dopiero od września. Jeżeli będziecie dalej działać to zajmą się tym. Walczcie do końca o lepsze jutro dla siebie i swoich rodzin. Wierzę, że uda się Wam jak i w to, że Gracjan wyjdzie z tego. Czy wiecie jaki jest stan Jego zdrowia? Trzymam za Was kciuki.
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:16
0
trzym sie gracjan ja ciagle jestem z toba boli to ze zaden smiec nie przejmuje sie tym co sie stało wyjdziesz z tego musisz wyjsc z tego nie dawno pare miesiecy miałem kolezanke straciłem ja w podobny sposob musisz wyjsc z tego ku**a musisz wariat z toba
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:10
0
no buraki co nic nikt nie pisze juz ku**a zapomnieliscie o koledze a je**a sie tacy koledze pamietaj ufaj tylko sobie tylko prawdziwi koledzy nie zostawia cie w biedzie a wy tylko umiecie gadac nic wiecej a ja co je**c stock polska hehehhhehehheh najarany normalny stan pajace na czezwo sie nie da hehhehhe pajace wiec je**c stock polska heheheh płomien 81 jestescie tylko pajacami którze zapi******ja w stock polska jest paru zajebistych ziomali w tej firmie ale wam ich nie wymienie wiec sie je**t hahahahhhahhha pozdrowiopnka łysy, sławek,wwa,alberto,krzycho,i reszta palacz
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 22:57
0
Mam nadzieję, że ten chłopak wyjdzie z tego. Niecałe 2 miesiące temu mój bliski miał wypadek w Inergy.... niestety zmarł. Nikt nie chce słuchać tego, co o pracy w tej firmie mówi rodzina i znajomi i dlatego poszukujemy odważnych (byłych) pracowników, którzy powiedzą prawdę prokuratorowi o warunkach pracy w Inergy. Jeżeli przeczyta to Ktoś Taki proszę o kontakt ko244@wp.pl.

Serdecznie współczuję Rodzinie a Gracjanowi życzę powrotu do zdrowia.
Avatar
~~motyl~~ / 17 lipca 2009 o 20:21
0
~kolega~ napisał:
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy


Z tego co wiem to ludzie podali intencje za Gracjana by modlili się na pielgrzymce, która szła z lublina z kościoła MM Kolbego.
Avatar
wariat / 17 lipca 2009 o 07:37
0
to juz parenascie dni dlaczego zadna kó**a jeszcze za to nie odpowiedziała gdzie ten pie****ony prokurator juz dostał w łape ku**s z tego co widac kazdy ma to w du*** duzo gadac potrafia tylko i nic wiecej i co był ktos w tych zwiazkach ja sie nigdy nie zapisywałem bo wiedziałem ze oni od poczatku sa nic nie warci gówno robia a teraz co kazdy sra d*** to ku**a powodzenia dopuki nie dojdzie do nastepnego wypadku
Avatar
~kolega~ / 16 lipca 2009 o 23:23
0
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy
Avatar
ktos?? / 23 czerwca 2010 o 19:00
0
teraz powinien za to ktos odpowiedziec za wypadek GRACJANA.chłopak zmarł dzisiejszej nocy.nie znałam go osobiscie ale to bardzo przykre.
Avatar
siwa85 / 23 czerwca 2010 o 15:52
0
dzis w nocy zmarl Gracjan,pokoj jego duszy,kondolencje dla rodziny
Avatar
pracownik pierdolonego obo / 29 lipca 2009 o 19:00
0
Nosz ku*** tego to już za dużo najpierw deb***e zwalniaja ludzi a póżniej nie ma kto pracować to sie nawet na urlop nie pozwala pójść no tego to już za dużo kupa sku***synów i tyle mam [size="4"]nadzieje ze zbankrutuja na tym je***ym polmosie a nie przepraszam rynsztoku
Avatar
ktoś / 26 lipca 2009 o 09:58
0
Widzę, że sprawa wypadku w dawnym Polmosie jakby trochę ucichła. Nie chce mi się wierzyć, że koledzy Gracjana mogliby o Nim tak szybko zapomnieć. Na pewno są tacy co myślą o Nim. Daliście znać do Uwagi i co, czy wiecie , że zajmą się tą sprawą? Z tego co wiem program z nowymi sprawami ruszy dopiero od września. Jeżeli będziecie dalej działać to zajmą się tym. Walczcie do końca o lepsze jutro dla siebie i swoich rodzin. Wierzę, że uda się Wam jak i w to, że Gracjan wyjdzie z tego. Czy wiecie jaki jest stan Jego zdrowia? Trzymam za Was kciuki.
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:16
0
trzym sie gracjan ja ciagle jestem z toba boli to ze zaden smiec nie przejmuje sie tym co sie stało wyjdziesz z tego musisz wyjsc z tego nie dawno pare miesiecy miałem kolezanke straciłem ja w podobny sposob musisz wyjsc z tego ku**a musisz wariat z toba
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:10
0
no buraki co nic nikt nie pisze juz ku**a zapomnieliscie o koledze a je**a sie tacy koledze pamietaj ufaj tylko sobie tylko prawdziwi koledzy nie zostawia cie w biedzie a wy tylko umiecie gadac nic wiecej a ja co je**c stock polska hehehhhehehheh najarany normalny stan pajace na czezwo sie nie da hehhehhe pajace wiec je**c stock polska heheheh płomien 81 jestescie tylko pajacami którze zapi******ja w stock polska jest paru zajebistych ziomali w tej firmie ale wam ich nie wymienie wiec sie je**t hahahahhhahhha pozdrowiopnka łysy, sławek,wwa,alberto,krzycho,i reszta palacz
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 22:57
0
Mam nadzieję, że ten chłopak wyjdzie z tego. Niecałe 2 miesiące temu mój bliski miał wypadek w Inergy.... niestety zmarł. Nikt nie chce słuchać tego, co o pracy w tej firmie mówi rodzina i znajomi i dlatego poszukujemy odważnych (byłych) pracowników, którzy powiedzą prawdę prokuratorowi o warunkach pracy w Inergy. Jeżeli przeczyta to Ktoś Taki proszę o kontakt ko244@wp.pl.

Serdecznie współczuję Rodzinie a Gracjanowi życzę powrotu do zdrowia.
Avatar
~~motyl~~ / 17 lipca 2009 o 20:21
0
~kolega~ napisał:
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy


Z tego co wiem to ludzie podali intencje za Gracjana by modlili się na pielgrzymce, która szła z lublina z kościoła MM Kolbego.
Avatar
wariat / 17 lipca 2009 o 07:37
0
to juz parenascie dni dlaczego zadna kó**a jeszcze za to nie odpowiedziała gdzie ten pie****ony prokurator juz dostał w łape ku**s z tego co widac kazdy ma to w du*** duzo gadac potrafia tylko i nic wiecej i co był ktos w tych zwiazkach ja sie nigdy nie zapisywałem bo wiedziałem ze oni od poczatku sa nic nie warci gówno robia a teraz co kazdy sra d*** to ku**a powodzenia dopuki nie dojdzie do nastepnego wypadku
Avatar
~kolega~ / 16 lipca 2009 o 23:23
0
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie
5 października 2018, 18:00

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 5 października o godz. 18 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się wernisaż wystawy Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu.

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej 1 0

Andrzej Czapski będzie kandydował na urząd prezydenta Białej Podlaskiej, ale nie z komitetu Kukiz'15, tylko z KWW Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych.

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów 1 0

Zawody potrwają dd czwartku do niedzieli. Weźmie w nich udział 16-osobowa reprezentacja Polski

Znika popularna przed laty usługa Poczty Polskiej. Choć cena ostatnio nie zachęcała do skorzystania
galeria

Znika popularna przed laty usługa Poczty Polskiej. Choć cena ostatnio nie zachęcała do skorzystania 2 0

Jeszcze masz 10 dni by nadać ostatni w życiu telegram. Ostatni w życiu telegramu. Masz jeszcze 10 dni by się dowiedzieć, że coś takiego jak telegram w ogóle było. Usługa pamiętająca XIX wiek przestanie istnieć. Poczta Polska poinformowała o tym na swojej stronie i na… Twitterze.

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym”
galeria

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym” 2 1

Dziś na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie pochowano ppłk. Zbigniewa Matysiaka, jednego z ostatnich podkomendnych legendarnego dowódcy mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory”. Miał 92 lata.

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę 0 1

Kierujący jeepem najechał na jadącą w kierunku Kocka rowerzystkę.

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina
23 września 2018, 9:00

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina 0 0

23 września o godz. 9 zorganizowany zostanie jesienny spływ kajakowy 23-kilometrowym odcinkiem rzeki Wieprz, z Baranowa do Kośmina.

Warsztaty kung-fu z mistrzem Shaolin w Lublinie

Warsztaty kung-fu z mistrzem Shaolin w Lublinie 1 1

W piątek i w sobotę będzie można wziąć udział w warsztatach kung-fu, które poprowadzi chiński mistrz Shi Yan Ti. Mnich przyjedzie do Lublina ze słynnego klasztoru Shaolin. To będzie jego pierwsza wizyta w Polsce. Seminarium z udziałem chińskiego mistrza organizuje lubelska szkoła Tygrysy Shaolin Kung-fu.

Wielka operacja: scalają grunty, wybudują drogi. Rolnicy mają wiele pytań

Wielka operacja: scalają grunty, wybudują drogi. Rolnicy mają wiele pytań 1 3

Kiedy będę mógł wejść na przydzieloną mi działkę, czy będę mógł sprzątnąć zasianą przeze mnie pszenicę, kiedy pole zmieni właściciela? Te i inne pytania padły podczas kolejnej prezentacji projektu scaleniowego w Wojsławicach.

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja"

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja" 3 18

Pięć związków zawodowych działających w SPSK4 w Lublinie, które reprezentują 1300 pracowników (poza pielęgniarkami i lekarzami), wciąż czeka na odpowiedź dyrekcji na pismo w sprawie podwyżek.

Kai James (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chcemy powalczyć o czwórkę

Kai James (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chcemy powalczyć o czwórkę 0 0

Rozmowa z Kai James, koszykarką Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Pijany traktorzysta uciekał przed policją

Pijany traktorzysta uciekał przed policją 0 4

Pijany traktorzysta uciekał przed policją. Nie miał prawa jazdy, bo wcześniej mu je zabrano. Za jazdę po pijanemu.

Poznała "inżyniera" w internecie. Przelała mu prawie 80 tys. zł, a on zniknął

Poznała "inżyniera" w internecie. Przelała mu prawie 80 tys. zł, a on zniknął 49 15

46-latka straciła prawie 80 tysięcy złotych po tym gdy przesłała je mężczyźnie, którego nigdy wcześniej nie widziała. Podawał się za inżyniera, który buduje mosty w Turcji.

Drelów: Ciężarówka z belami słomy wpadła do rowu [zdjęcia]
galeria

Drelów: Ciężarówka z belami słomy wpadła do rowu [zdjęcia] 0 3

W Drelowie na ul. Dworskiej ciężarówka z belami słomy wpadła do rowu.

Wody Polskie chcą przejąć Zalew Zemborzycki. Prezes spółki odpowiada prezydentowi Lublina
galeria

Wody Polskie chcą przejąć Zalew Zemborzycki. Prezes spółki odpowiada prezydentowi Lublina 45 35