Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lipca 2009 r.
16:27
Edytuj ten wpis

Wypadek w lubelskiej wytwórni wódek

Autor: Zdjęcie autora er
0 72 A A

Dziś rano pracownik Fabryki Wódek Stock Polska (dawniej Polmos) przy ul. Krochmalnej został uderzony w głowę przez metalową część maszyny. 25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dzisiaj tuż przed godziną 9-tą rano. 25-letni mężczyzna obsługiwał maszynę do pakowania butelek na palety.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszyna nagle przestała pracować. Mężczyzna ją wyłączył. Prawdopodobnie chciał sprawdzić co się stało.

- Wówczas obsunęła się na niego rama i uderzyła go w głowę. - mówi Renata Laszczka Rusek, z lubelskiej policji.

25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przyczyny wypadku bada inspekcja pracy. Inspektorzy biorą pod uwagę kilka hipotez.

Pracownik mógł wejść w tzw przestrzeń roboczą maszyny, po której przemieszczają się części ruchome. Nie wykluczają też tego, że urządzenie włączyło się samoczynnie.

- Przyczyny wypadku badają komisja wewnętrzna oraz powołane do tego służby - powiedziała nam jedynie Diana Kopycka, z biura prasowego Stock Polska. - Nasz pracownik przebywa pod opieką lekarzy w lubelskim szpitalu, a przedstawiciele firmy są w stałym kontakcie ze służbą medyczną oraz z rodziną poszkodowanego.

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktos?? / 23 czerwca 2010 o 19:00
0
teraz powinien za to ktos odpowiedziec za wypadek GRACJANA.chłopak zmarł dzisiejszej nocy.nie znałam go osobiscie ale to bardzo przykre.
Avatar
siwa85 / 23 czerwca 2010 o 15:52
0
dzis w nocy zmarl Gracjan,pokoj jego duszy,kondolencje dla rodziny
Avatar
pracownik pierdolonego obo / 29 lipca 2009 o 19:00
0
Nosz ku*** tego to już za dużo najpierw deb***e zwalniaja ludzi a póżniej nie ma kto pracować to sie nawet na urlop nie pozwala pójść no tego to już za dużo kupa sku***synów i tyle mam [size="4"]nadzieje ze zbankrutuja na tym je***ym polmosie a nie przepraszam rynsztoku
Avatar
ktoś / 26 lipca 2009 o 09:58
0
Widzę, że sprawa wypadku w dawnym Polmosie jakby trochę ucichła. Nie chce mi się wierzyć, że koledzy Gracjana mogliby o Nim tak szybko zapomnieć. Na pewno są tacy co myślą o Nim. Daliście znać do Uwagi i co, czy wiecie , że zajmą się tą sprawą? Z tego co wiem program z nowymi sprawami ruszy dopiero od września. Jeżeli będziecie dalej działać to zajmą się tym. Walczcie do końca o lepsze jutro dla siebie i swoich rodzin. Wierzę, że uda się Wam jak i w to, że Gracjan wyjdzie z tego. Czy wiecie jaki jest stan Jego zdrowia? Trzymam za Was kciuki.
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:16
0
trzym sie gracjan ja ciagle jestem z toba boli to ze zaden smiec nie przejmuje sie tym co sie stało wyjdziesz z tego musisz wyjsc z tego nie dawno pare miesiecy miałem kolezanke straciłem ja w podobny sposob musisz wyjsc z tego ku**a musisz wariat z toba
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:10
0
no buraki co nic nikt nie pisze juz ku**a zapomnieliscie o koledze a je**a sie tacy koledze pamietaj ufaj tylko sobie tylko prawdziwi koledzy nie zostawia cie w biedzie a wy tylko umiecie gadac nic wiecej a ja co je**c stock polska hehehhhehehheh najarany normalny stan pajace na czezwo sie nie da hehhehhe pajace wiec je**c stock polska heheheh płomien 81 jestescie tylko pajacami którze zapi******ja w stock polska jest paru zajebistych ziomali w tej firmie ale wam ich nie wymienie wiec sie je**t hahahahhhahhha pozdrowiopnka łysy, sławek,wwa,alberto,krzycho,i reszta palacz
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 22:57
0
Mam nadzieję, że ten chłopak wyjdzie z tego. Niecałe 2 miesiące temu mój bliski miał wypadek w Inergy.... niestety zmarł. Nikt nie chce słuchać tego, co o pracy w tej firmie mówi rodzina i znajomi i dlatego poszukujemy odważnych (byłych) pracowników, którzy powiedzą prawdę prokuratorowi o warunkach pracy w Inergy. Jeżeli przeczyta to Ktoś Taki proszę o kontakt ko244@wp.pl.

Serdecznie współczuję Rodzinie a Gracjanowi życzę powrotu do zdrowia.
Avatar
~~motyl~~ / 17 lipca 2009 o 20:21
0
~kolega~ napisał:
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy


Z tego co wiem to ludzie podali intencje za Gracjana by modlili się na pielgrzymce, która szła z lublina z kościoła MM Kolbego.
Avatar
wariat / 17 lipca 2009 o 07:37
0
to juz parenascie dni dlaczego zadna kó**a jeszcze za to nie odpowiedziała gdzie ten pie****ony prokurator juz dostał w łape ku**s z tego co widac kazdy ma to w du*** duzo gadac potrafia tylko i nic wiecej i co był ktos w tych zwiazkach ja sie nigdy nie zapisywałem bo wiedziałem ze oni od poczatku sa nic nie warci gówno robia a teraz co kazdy sra d*** to ku**a powodzenia dopuki nie dojdzie do nastepnego wypadku
Avatar
~kolega~ / 16 lipca 2009 o 23:23
0
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy
Avatar
ktos?? / 23 czerwca 2010 o 19:00
0
teraz powinien za to ktos odpowiedziec za wypadek GRACJANA.chłopak zmarł dzisiejszej nocy.nie znałam go osobiscie ale to bardzo przykre.
Avatar
siwa85 / 23 czerwca 2010 o 15:52
0
dzis w nocy zmarl Gracjan,pokoj jego duszy,kondolencje dla rodziny
Avatar
pracownik pierdolonego obo / 29 lipca 2009 o 19:00
0
Nosz ku*** tego to już za dużo najpierw deb***e zwalniaja ludzi a póżniej nie ma kto pracować to sie nawet na urlop nie pozwala pójść no tego to już za dużo kupa sku***synów i tyle mam [size="4"]nadzieje ze zbankrutuja na tym je***ym polmosie a nie przepraszam rynsztoku
Avatar
ktoś / 26 lipca 2009 o 09:58
0
Widzę, że sprawa wypadku w dawnym Polmosie jakby trochę ucichła. Nie chce mi się wierzyć, że koledzy Gracjana mogliby o Nim tak szybko zapomnieć. Na pewno są tacy co myślą o Nim. Daliście znać do Uwagi i co, czy wiecie , że zajmą się tą sprawą? Z tego co wiem program z nowymi sprawami ruszy dopiero od września. Jeżeli będziecie dalej działać to zajmą się tym. Walczcie do końca o lepsze jutro dla siebie i swoich rodzin. Wierzę, że uda się Wam jak i w to, że Gracjan wyjdzie z tego. Czy wiecie jaki jest stan Jego zdrowia? Trzymam za Was kciuki.
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:16
0
trzym sie gracjan ja ciagle jestem z toba boli to ze zaden smiec nie przejmuje sie tym co sie stało wyjdziesz z tego musisz wyjsc z tego nie dawno pare miesiecy miałem kolezanke straciłem ja w podobny sposob musisz wyjsc z tego ku**a musisz wariat z toba
Avatar
wariat / 25 lipca 2009 o 14:10
0
no buraki co nic nikt nie pisze juz ku**a zapomnieliscie o koledze a je**a sie tacy koledze pamietaj ufaj tylko sobie tylko prawdziwi koledzy nie zostawia cie w biedzie a wy tylko umiecie gadac nic wiecej a ja co je**c stock polska hehehhhehehheh najarany normalny stan pajace na czezwo sie nie da hehhehhe pajace wiec je**c stock polska heheheh płomien 81 jestescie tylko pajacami którze zapi******ja w stock polska jest paru zajebistych ziomali w tej firmie ale wam ich nie wymienie wiec sie je**t hahahahhhahhha pozdrowiopnka łysy, sławek,wwa,alberto,krzycho,i reszta palacz
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 22:57
0
Mam nadzieję, że ten chłopak wyjdzie z tego. Niecałe 2 miesiące temu mój bliski miał wypadek w Inergy.... niestety zmarł. Nikt nie chce słuchać tego, co o pracy w tej firmie mówi rodzina i znajomi i dlatego poszukujemy odważnych (byłych) pracowników, którzy powiedzą prawdę prokuratorowi o warunkach pracy w Inergy. Jeżeli przeczyta to Ktoś Taki proszę o kontakt ko244@wp.pl.

Serdecznie współczuję Rodzinie a Gracjanowi życzę powrotu do zdrowia.
Avatar
~~motyl~~ / 17 lipca 2009 o 20:21
0
~kolega~ napisał:
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy


Z tego co wiem to ludzie podali intencje za Gracjana by modlili się na pielgrzymce, która szła z lublina z kościoła MM Kolbego.
Avatar
wariat / 17 lipca 2009 o 07:37
0
to juz parenascie dni dlaczego zadna kó**a jeszcze za to nie odpowiedziała gdzie ten pie****ony prokurator juz dostał w łape ku**s z tego co widac kazdy ma to w du*** duzo gadac potrafia tylko i nic wiecej i co był ktos w tych zwiazkach ja sie nigdy nie zapisywałem bo wiedziałem ze oni od poczatku sa nic nie warci gówno robia a teraz co kazdy sra d*** to ku**a powodzenia dopuki nie dojdzie do nastepnego wypadku
Avatar
~kolega~ / 16 lipca 2009 o 23:23
0
Módlmy się za Gracjana bo tylko tyle pozostało!!! Jego stan jest coraz gorszy
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełm: Kolejarze uziemili zabytkowy parowóz. Miasto szuka dla niego nowego miejsca

Chełm: Kolejarze uziemili zabytkowy parowóz. Miasto szuka dla niego nowego miejsca 1 1

Rozpoczęła się długo oczekiwana przebudowa pl. Dworcowego. Wisienką na torcie miał być parowóz przeniesiony na plac z drugiej strony dworca. Chociaż jego lokalizacja była już uzgodniona, to kolejarze niespodziewanie postawili weto

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie 0 0

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 29

Ekologiczne śmieciarki dołączyły do floty Kom-Eko

Ekologiczne śmieciarki dołączyły do floty Kom-Eko 0 2

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu 0 0

Ruszyła najstarsza liga amatorskiej koszykówki w województwie lubelskim. W czterdziestym, jubileuszowym sezonie, bierze udział sześć drużyn

Unijne wsparcie dla bezrobotnych

Unijne wsparcie dla bezrobotnych 0 0

Dla podopiecznych lubelskich ośrodków pomocy społecznej unijne fundusze to szansa na lepszą przyszłość. W ramach Aktywnego włączenia wsparcie uzyskało już ponad 5 tysięcy osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne i posiadające niskie kwalifikacje.

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo]
film

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo] 0 0

W przyszłym sezonie Robert Kubica ma być podstawowym kierowcą Williamsa! "La Gazzetta dello Sport" podaje, że jest to jeden z największych powrotów w historii sportu.

Awaria sieci ciepłowniczej w Puławach. Rozkopali al. Partyzantów
galeria

Awaria sieci ciepłowniczej w Puławach. Rozkopali al. Partyzantów 2 0

W tym tygodniu doszło do rozszczelnienia starych rur ciepłowniczych pod al. Partyzantów w Puławach. Obecnie trwa ich wymiana. OPEC nie planuje przerw w dostawach ciepła dla mieszkańców miasta. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do końca miesiąca.

Sprośny żart na wykładzie. Profesor UP po naszym tekście rezygnuje z funkcji

Sprośny żart na wykładzie. Profesor UP po naszym tekście rezygnuje z funkcji 103 22

Z funkcji prorektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zrezygnował profesor Eugeniusz Grela. Rezygnacja związana jest z naszym niedawnym artykułem

Dłuższe przerwy i lżejsze tornistry. Uczniów czekają zmiany

Dłuższe przerwy i lżejsze tornistry. Uczniów czekają zmiany 18 6

Więcej wolnego czasu między zajęciami i matematyka na pierwszej lekcji. To najważniejsze zmiany czekające uczniów. Wszystko za sprawą nowelizacji zasad BHP w szkołach.

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach 0 1

Aleksandra Rudzińska z KW Kotłownia wygrała kolejne zawody w tym sezonie. Lublinianka zdominowała zmagania w chińskim Guanzhou i była najlepsza w China Open 2018 w konkurencji na czas

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo] 3 1

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski już po zaprzysiężeniu. Podczas wtorkowej sesji ślubowanie złożyli również radni. Nowym przewodniczącym rady został Mirosław Opoka, który pokonał Ryszarda Rybczyńskiego.

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Pierwsze spięcie między PiS a opozycją
film

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Pierwsze spięcie między PiS a opozycją 7 29

Trwa pierwsza sesja sejmiku województwa nowej kadencji. Radni wybiorą dziś marszałka, wicemarszałków i członków zarządu województwa. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju 4 3

ROZMOWA Z Jackiem Ziarkowskim, trenerem Hetmana Zamość

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka
24 listopada 2018, 18:30

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz dziewiąty w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godz. 18.30. Na wszystkich zainteresowanych czekają występy i wystawa.

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka 1 14

Magdalena Marek wraca do parlamentu. Podczas środowego posiedzenia Sejmu złożyła ślubowanie poselskie, zajmując miejsce Wojciecha Wilka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!