Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2013 r.
8:48
Edytuj ten wpis

Wypadek w Wólce. Były policjant Witold B. aresztowany na 3 miesiące (wideo)

Autor: Zdjęcie autora JSZ.
0 45 A A
Witold B. w piątek rano stanął przed sądem (Jacek Świerczyński)
Witold B. w piątek rano stanął przed sądem (Jacek Świerczyński)

Były policjant, który przyznał się do śmiertelnego potrącenia nastolatki, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. 19-letnia studentka zginęła w sobotę. Sprawca uciekł, a bliskim powiedział, że potrącił sarnę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
http://get.x-link.pl/9bf02454-8de4-e9cc-5967-2e51c8c9c40d,37994400-25f1-7897-5143-d001032b5973,embed.html

26-letni Witold B. został zatrzymany w środę. Dzień później usłyszał prokuratorskie zarzuty. Został też wyrzucony ze służby. W piątek przewieziono go do sądu, gdzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu.

– W ocenie sądu istnieje duże prawdopodobieństwo, że Witold B. popełnił zarzucane mu czyny – wyjaśnia sędzia Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

– Jest również obawa, iż będzie się ukrywał, utrudniał postępowanie karne lub wpływał na świadków. Poza tym, przestępstwa których popełnienie mu się zarzuca zagrożone są surową karą.

Na decyzję sądu wpłynął również fakt, że Witold B. uciekł z miejsca wypadku w Wólce. Potem opowiadał bliskim, że potrącił sarnę. Taką wersję wydarzeń usłyszał również właściciel warsztatu samochodowego, do którego 26-latek odstawił swój samochód. Zielony passat trafił tam w sobotę, tuż po wypadku. Nie był naprawiany.

W środę został namierzony przez policjantów. Tego samego dnia wpadł również Witold B. Zatrzymano go w pracy, na terenie komendy w Łęcznej.

Śledczy dokładnie zbadali samochód. Auto ma m.in. rozbity kierunkowskaz i przednią szybę. Z samochodu pobrano ślady zapachowe, odciski palców i materiał biologiczny. Pozwolił on połączyć passata z tragicznie zmarłą 19-latką.

W czwartek po południu Witold B. usłyszał prokuratorskie zarzuty. Dotyczą one spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia. Były policjant przyznał się do winy.

Jechał z domu w Lublinie do rodziny w Łęcznej. Do tragedii doszło na przejściu dla pieszych w Wólce, tuż za granicami Lublina. Mężczyzna wyjaśnił, że zobaczył dziewczynę, kiedy był zaledwie metr od pasów.

– Widział uderzenie i zatrzymał samochód. Szybko jednak odjechał, obawiając się konsekwencji – dodaje Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

– Pojechał do rodziców, powiedział im, że potrącił sarnę, po czym odstawił samochód do mechanika.

Witold B. zapewnił, że jechał z przepisową prędkością i nie był pijany. W samochodzie nie znaleziono żadnych śladów, które wskazywałyby, że kierowca mógł pić alkohol.

26-latek miał za sobą dwa lata służby przygotowawczej. Jest żonaty. Ofiara wypadku, Katarzyna P. zmarła pomimo reanimacji. Przyczyną śmierci były obrażenia głowy. 19-latka była studentką I roku archeologii UMCS.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zet / 29 grudnia 2013 o 18:30
0

obyś psiaku dostał odpowiedni wyrok. W kryminale juz beda wiedzieli kim jestes ( byłeś ) i za co pierdzisz - ŚMIECIU

Avatar
mecenas / 26 grudnia 2013 o 15:11
0

Żadnego szacunku dla munduru !!!!   PAŁY chleją jak świnie a potem za kólko !!!!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2013 o 21:16
0

Ludzie nie bądzcie katem dla tego kierowcy ,ciekawe jak byscie się zachowali w podobnej sytuacji , ja wiem ze dziewczyna była na pasach i rozmawiwła przez telefon i zycia jej nie wróci . Niech to będzie przestroga dla kierowcówi pieszych. Jest takie powiedzenie kierowców TU ZGINĄŁ TEN CO MA PIERWSZEŃSTWO.My nie wyciągamy z tragedi wniosków tylko dużo krzyczymy a mało robimy.PS. Widziałem na przejsciu jak młody kierowca zabił pieszego na przejściu bo drugi kierowca zatrzymał się przed przejscieaby go przepuscić  i nie było takiego rozgłosu.

HA HA wyrok razy dwa za to ze byl policjantem....sam to sobie wytlumaczyles...rozglos jest bo to funkcjonariusz publiczny i jeszcze ZBIEGL z miejsca wypadku....

HA HA wyrok razy dwa za to ze byl policjantem....sam to sobie wytlumaczyles...rozglos jest bo to funkcjonariusz publiczny i jeszcze ZBIEGL z miejsca wypadku....

rozwiń
Avatar
Ostatni Sprawiedliwy / 25 grudnia 2013 o 18:00
0

nie ma co linczować chłopaka,jakby się zatrzymał to co niby miałby zrobić jak jej pomóc,wezwać karetkę do zmarłej,był w szoku i nie kontrolował swoich zachowań,nie dziwie się,

jak ona mu pod maskę wlazła ? przejscie przejsciem a własny rozum i zasada ograniczonego zaufania obowiązuje nie tylko kierowców lecz także wszystkich uczestników ruchu drogoego w tym także pieszych,gdyby sie rozejżała i przeszła dopiero jak jest "czysto" to by się nic nie stało,a tak wyszło cwaniactwo młodzieży ... R.I.P

(przepraszam jeśli kogoś uraziłem)

Ha ha jak by nie byl policjantem i nie jechal nachlany pewnie by sie zatrzymal. Jadac 50km/godz i depnac po hamulcach stajesz prawie w miejsu. Pewnie rodzina policjanta sie odzywa lub znajmi...To byl funkcjonarusz panstwowy i uciekac z miejsca zdarzenia???? Przeciez wiedzial co za to grozi...zwykly kierowca moze nie wiedziec a i tak to nie zwalania go z odpowiedzialnosci...ale on musial wiedziec i liczyl nawet na to ze jak nie uda mu sie uniknac odpowiedzialosci za ZABICIE dziewczyny to nie wyjdzie to ze jechal na gazie. Cwaniaczek ale i tak mu kiche zrobili bo na komendzie i jeszcze na sluzbie go zatrzymali...wielki stoz prawa :D  Trzeba by sie 90% policjantom przyjrzec bo oni i pilnuja i lamia prawo....

Ha ha jak by nie byl policjantem i nie jechal nachlany pewnie by sie zatrzymal. Jadac 50km/godz i depnac po hamulcach stajesz prawie w miejsu. Pewnie rodzina policjanta sie odzywa lub znajmi...To byl funkcjonarusz panstwowy i uciekac z miejsca zdarzenia???? Przeciez wiedzial co za to grozi...zwykly kierowca moze nie wiedziec a i tak to nie zwalania go z odpowiedzialnosci...ale on musial wiedziec i liczyl nawet na to ze jak nie uda mu sie uniknac odpowiedzialosci za ZABICIE dziewczyny to nie wyjdzie to ze jechal na gazie. Cwa... rozwiń

Avatar
folkatka / 22 grudnia 2013 o 12:12
0

Szczerze? Dla mnia strasznie wstrzasajace są takie wpisy jak ten powyzszy, po prostu nie moge sobie wyobrazić, jak mozna usprawiedliwiac tego MORDERCE.

OK. Był w szoku. Ale szok przecież mija, i wtedy zostaje twarda, gorzka refleksja nad swoim postepowaniem. I co wtedy zrobił pan policjant?

 Wkrecał kit o sarnie. Cały czas mial nadzieje ze sie wywinie, rozumował i działał jak typowy przestepca, zbir.

Bo typowe zachowanie dla zbira to jest wlasnie ukryć sie, uciec przed konsekwencjami swojego postępowania. Przestępca ma zawsze nadzieje ze "sie uda". On też miał, do czasu.

I coś mi sie wydaje, ze wcale w takim szoku to on nie był. recz przeciwnie. Działal od poczatku z wyrachowaniem. Ktoś, naprawde przerazony tym co zrobił, zatrzymalby się, zawiadomił policje, a przede wszystkim, nie siedział cicho przez kilka dni w nadziei ze "sie uda".

I do jasnej cholery, nie piszcie tu o winie dziewczyny. Przechodzila prawidlowo.

I prosze, nie brońcie wiecej mordercy, OK?

Szczerze? Dla mnia strasznie wstrzasajace są takie wpisy jak ten powyzszy, po prostu nie moge sobie wyobrazić, jak mozna usprawiedliwiac tego MORDERCE.

OK. Był w szoku. Ale szok przecież mija, i wtedy zostaje twarda, gorzka refleksja nad swoim postepowaniem. I co wtedy zrobił pan policjant?

 Wkrecał kit o sarnie. Cały czas mial nadzieje ze sie wywinie, rozumował i działał jak typowy przestepca, zbir.

Bo typowe zachowanie dla zbira to jest wlasnie ukryć sie, uciec przed konsekwencjami swojego postępowania. Przestę... rozwiń

Avatar
Demokryt / 21 grudnia 2013 o 23:50
0

nie ma co linczować chłopaka,jakby się zatrzymał to co niby miałby zrobić jak jej pomóc,wezwać karetkę do zmarłej,był w szoku i nie kontrolował swoich zachowań,nie dziwie się,

jak ona mu pod maskę wlazła ? przejscie przejsciem a własny rozum i zasada ograniczonego zaufania obowiązuje nie tylko kierowców lecz także wszystkich uczestników ruchu drogoego w tym także pieszych,gdyby sie rozejżała i przeszła dopiero jak jest "czysto" to by się nic nie stało,a tak wyszło cwaniactwo młodzieży ... R.I.P

(przepraszam jeśli kogoś uraziłem)

Avatar
masses dr / 21 grudnia 2013 o 22:50
0

Ten shmaciarz za samą ucieczkę z miejsca popełnionej przez siebie zbrodni powinien siedzieć całe 12 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Szmaciarz dlatego, że miał policyjną... a mimo tego, z nią w kieszeni uciekł jak szczur (nie obrażając tych zwierząt) z miejsca, w którym zabił młodą kobietę.

Jeśli taka jest nasza Policja to ja dziękuję. Wiem, wiem, bez uogólniania ale ktoś tego gościa do służby przygotowawczej zakwalifikował, tak? Kolega? Wujek? Tatuś? Inna rodzina? W większości przypadków "plecaczki" mają najlepiej. Kraj POpaprańców, nepotyzmu i układów.

Ten shmaciarz za samą ucieczkę z miejsca popełnionej przez siebie zbrodni powinien siedzieć całe 12 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Szmaciarz dlatego, że miał policyjną... a mimo tego, z nią w kieszeni uciekł jak szczur (nie obrażając tych zwierząt) z miejsca, w którym zabił młodą kobietę.

Jeśli taka jest nasza Policja to ja dziękuję. Wiem, wiem, bez uogólniania ale ktoś tego gościa do służby przygotowawczej zakwalifikował, tak? Kolega? Wujek? Tatuś? Inna rodzina? W większości przypadków "plecaczki" mają najlepiej. Kr... rozwiń

Avatar
tgbgf / 21 grudnia 2013 o 20:18
0

jak czytam te komentarze to nie wiedzialem ze mamy w tym kraju tylu prokuratorow i bieglych sadowych...a ilu specjolistow ruchu drogowego...szkoda ze tego nie widac na drogach tylko na forach

Avatar
Izabella / 21 grudnia 2013 o 19:39
0

"Podczas przesłuchania w prokuraturze stwierdził, że prowadząc samochód był trzeźwy i jechał z prędkością 50–55 km/h."

.... prawdopodobnie dwa razy skłamał.

A Ty prawdopodobnie byś powiedział prawdę, tylko prawdę....

Avatar
Kierowca MPK Lublin / 21 grudnia 2013 o 11:21
0

Co ten były krawężnik piepszy jakby jechał przepisowo to by jej nie potrącił wczoraj przyglądałem się dokładnie temu miejscu przejście jak przejście dla mnie widoczne z daleka. Pewnie jechało się dość szybko i przejchało się na puznym żółtym i but a co tam to ja jestem prawem zdrogi śledzie bo tu kundel jedzie. Mam nadzieje że zgnijesz w pierdlu że ci dobrze dupsko wyruchają nie jesteś godzien nosić munduru przyniosłeś wstyd reszcie policji w Łęcznej.Na twoim miejscu to bym się powieśił tylko na grubej gałęzi. Jakbyś się zatrzymał to byś i może pracy nie stracił bo to by było przestępstwo nieumyślne ale że stchórzyłeś to teraz idz się powieś.

Co ten były krawężnik piepszy jakby jechał przepisowo to by jej nie potrącił wczoraj przyglądałem się dokładnie temu miejscu przejście jak przejście dla mnie widoczne z daleka. Pewnie jechało się dość szybko i przejchało się na puznym żółtym i but a co tam to ja jestem prawem zdrogi śledzie bo tu kundel jedzie. Mam nadzieje że zgnijesz w pierdlu że ci dobrze dupsko wyruchają nie jesteś godzien nosić munduru przyniosłeś wstyd reszcie policji w Łęcznej.Na twoim miejscu to bym się powieśił tylko na grubej gałęzi. Jakbyś się zatrzymał to byś ... rozwiń

Avatar
zet / 29 grudnia 2013 o 18:30
0

obyś psiaku dostał odpowiedni wyrok. W kryminale juz beda wiedzieli kim jestes ( byłeś ) i za co pierdzisz - ŚMIECIU

Avatar
mecenas / 26 grudnia 2013 o 15:11
0

Żadnego szacunku dla munduru !!!!   PAŁY chleją jak świnie a potem za kólko !!!!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2013 o 21:16
0

Ludzie nie bądzcie katem dla tego kierowcy ,ciekawe jak byscie się zachowali w podobnej sytuacji , ja wiem ze dziewczyna była na pasach i rozmawiwła przez telefon i zycia jej nie wróci . Niech to będzie przestroga dla kierowcówi pieszych. Jest takie powiedzenie kierowców TU ZGINĄŁ TEN CO MA PIERWSZEŃSTWO.My nie wyciągamy z tragedi wniosków tylko dużo krzyczymy a mało robimy.PS. Widziałem na przejsciu jak młody kierowca zabił pieszego na przejściu bo drugi kierowca zatrzymał się przed przejscieaby go przepuscić  i nie było takiego rozgłosu.

HA HA wyrok razy dwa za to ze byl policjantem....sam to sobie wytlumaczyles...rozglos jest bo to funkcjonariusz publiczny i jeszcze ZBIEGL z miejsca wypadku....

HA HA wyrok razy dwa za to ze byl policjantem....sam to sobie wytlumaczyles...rozglos jest bo to funkcjonariusz publiczny i jeszcze ZBIEGL z miejsca wypadku....

rozwiń
Avatar
Ostatni Sprawiedliwy / 25 grudnia 2013 o 18:00
0

nie ma co linczować chłopaka,jakby się zatrzymał to co niby miałby zrobić jak jej pomóc,wezwać karetkę do zmarłej,był w szoku i nie kontrolował swoich zachowań,nie dziwie się,

jak ona mu pod maskę wlazła ? przejscie przejsciem a własny rozum i zasada ograniczonego zaufania obowiązuje nie tylko kierowców lecz także wszystkich uczestników ruchu drogoego w tym także pieszych,gdyby sie rozejżała i przeszła dopiero jak jest "czysto" to by się nic nie stało,a tak wyszło cwaniactwo młodzieży ... R.I.P

(przepraszam jeśli kogoś uraziłem)

Ha ha jak by nie byl policjantem i nie jechal nachlany pewnie by sie zatrzymal. Jadac 50km/godz i depnac po hamulcach stajesz prawie w miejsu. Pewnie rodzina policjanta sie odzywa lub znajmi...To byl funkcjonarusz panstwowy i uciekac z miejsca zdarzenia???? Przeciez wiedzial co za to grozi...zwykly kierowca moze nie wiedziec a i tak to nie zwalania go z odpowiedzialnosci...ale on musial wiedziec i liczyl nawet na to ze jak nie uda mu sie uniknac odpowiedzialosci za ZABICIE dziewczyny to nie wyjdzie to ze jechal na gazie. Cwaniaczek ale i tak mu kiche zrobili bo na komendzie i jeszcze na sluzbie go zatrzymali...wielki stoz prawa :D  Trzeba by sie 90% policjantom przyjrzec bo oni i pilnuja i lamia prawo....

Ha ha jak by nie byl policjantem i nie jechal nachlany pewnie by sie zatrzymal. Jadac 50km/godz i depnac po hamulcach stajesz prawie w miejsu. Pewnie rodzina policjanta sie odzywa lub znajmi...To byl funkcjonarusz panstwowy i uciekac z miejsca zdarzenia???? Przeciez wiedzial co za to grozi...zwykly kierowca moze nie wiedziec a i tak to nie zwalania go z odpowiedzialnosci...ale on musial wiedziec i liczyl nawet na to ze jak nie uda mu sie uniknac odpowiedzialosci za ZABICIE dziewczyny to nie wyjdzie to ze jechal na gazie. Cwa... rozwiń

Avatar
folkatka / 22 grudnia 2013 o 12:12
0

Szczerze? Dla mnia strasznie wstrzasajace są takie wpisy jak ten powyzszy, po prostu nie moge sobie wyobrazić, jak mozna usprawiedliwiac tego MORDERCE.

OK. Był w szoku. Ale szok przecież mija, i wtedy zostaje twarda, gorzka refleksja nad swoim postepowaniem. I co wtedy zrobił pan policjant?

 Wkrecał kit o sarnie. Cały czas mial nadzieje ze sie wywinie, rozumował i działał jak typowy przestepca, zbir.

Bo typowe zachowanie dla zbira to jest wlasnie ukryć sie, uciec przed konsekwencjami swojego postępowania. Przestępca ma zawsze nadzieje ze "sie uda". On też miał, do czasu.

I coś mi sie wydaje, ze wcale w takim szoku to on nie był. recz przeciwnie. Działal od poczatku z wyrachowaniem. Ktoś, naprawde przerazony tym co zrobił, zatrzymalby się, zawiadomił policje, a przede wszystkim, nie siedział cicho przez kilka dni w nadziei ze "sie uda".

I do jasnej cholery, nie piszcie tu o winie dziewczyny. Przechodzila prawidlowo.

I prosze, nie brońcie wiecej mordercy, OK?

Szczerze? Dla mnia strasznie wstrzasajace są takie wpisy jak ten powyzszy, po prostu nie moge sobie wyobrazić, jak mozna usprawiedliwiac tego MORDERCE.

OK. Był w szoku. Ale szok przecież mija, i wtedy zostaje twarda, gorzka refleksja nad swoim postepowaniem. I co wtedy zrobił pan policjant?

 Wkrecał kit o sarnie. Cały czas mial nadzieje ze sie wywinie, rozumował i działał jak typowy przestepca, zbir.

Bo typowe zachowanie dla zbira to jest wlasnie ukryć sie, uciec przed konsekwencjami swojego postępowania. Przestę... rozwiń

Avatar
Demokryt / 21 grudnia 2013 o 23:50
0

nie ma co linczować chłopaka,jakby się zatrzymał to co niby miałby zrobić jak jej pomóc,wezwać karetkę do zmarłej,był w szoku i nie kontrolował swoich zachowań,nie dziwie się,

jak ona mu pod maskę wlazła ? przejscie przejsciem a własny rozum i zasada ograniczonego zaufania obowiązuje nie tylko kierowców lecz także wszystkich uczestników ruchu drogoego w tym także pieszych,gdyby sie rozejżała i przeszła dopiero jak jest "czysto" to by się nic nie stało,a tak wyszło cwaniactwo młodzieży ... R.I.P

(przepraszam jeśli kogoś uraziłem)

Avatar
masses dr / 21 grudnia 2013 o 22:50
0

Ten shmaciarz za samą ucieczkę z miejsca popełnionej przez siebie zbrodni powinien siedzieć całe 12 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Szmaciarz dlatego, że miał policyjną... a mimo tego, z nią w kieszeni uciekł jak szczur (nie obrażając tych zwierząt) z miejsca, w którym zabił młodą kobietę.

Jeśli taka jest nasza Policja to ja dziękuję. Wiem, wiem, bez uogólniania ale ktoś tego gościa do służby przygotowawczej zakwalifikował, tak? Kolega? Wujek? Tatuś? Inna rodzina? W większości przypadków "plecaczki" mają najlepiej. Kraj POpaprańców, nepotyzmu i układów.

Ten shmaciarz za samą ucieczkę z miejsca popełnionej przez siebie zbrodni powinien siedzieć całe 12 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Szmaciarz dlatego, że miał policyjną... a mimo tego, z nią w kieszeni uciekł jak szczur (nie obrażając tych zwierząt) z miejsca, w którym zabił młodą kobietę.

Jeśli taka jest nasza Policja to ja dziękuję. Wiem, wiem, bez uogólniania ale ktoś tego gościa do służby przygotowawczej zakwalifikował, tak? Kolega? Wujek? Tatuś? Inna rodzina? W większości przypadków "plecaczki" mają najlepiej. Kr... rozwiń

Avatar
tgbgf / 21 grudnia 2013 o 20:18
0

jak czytam te komentarze to nie wiedzialem ze mamy w tym kraju tylu prokuratorow i bieglych sadowych...a ilu specjolistow ruchu drogowego...szkoda ze tego nie widac na drogach tylko na forach

Avatar
Izabella / 21 grudnia 2013 o 19:39
0

"Podczas przesłuchania w prokuraturze stwierdził, że prowadząc samochód był trzeźwy i jechał z prędkością 50–55 km/h."

.... prawdopodobnie dwa razy skłamał.

A Ty prawdopodobnie byś powiedział prawdę, tylko prawdę....

Avatar
Kierowca MPK Lublin / 21 grudnia 2013 o 11:21
0

Co ten były krawężnik piepszy jakby jechał przepisowo to by jej nie potrącił wczoraj przyglądałem się dokładnie temu miejscu przejście jak przejście dla mnie widoczne z daleka. Pewnie jechało się dość szybko i przejchało się na puznym żółtym i but a co tam to ja jestem prawem zdrogi śledzie bo tu kundel jedzie. Mam nadzieje że zgnijesz w pierdlu że ci dobrze dupsko wyruchają nie jesteś godzien nosić munduru przyniosłeś wstyd reszcie policji w Łęcznej.Na twoim miejscu to bym się powieśił tylko na grubej gałęzi. Jakbyś się zatrzymał to byś i może pracy nie stracił bo to by było przestępstwo nieumyślne ale że stchórzyłeś to teraz idz się powieś.

Co ten były krawężnik piepszy jakby jechał przepisowo to by jej nie potrącił wczoraj przyglądałem się dokładnie temu miejscu przejście jak przejście dla mnie widoczne z daleka. Pewnie jechało się dość szybko i przejchało się na puznym żółtym i but a co tam to ja jestem prawem zdrogi śledzie bo tu kundel jedzie. Mam nadzieje że zgnijesz w pierdlu że ci dobrze dupsko wyruchają nie jesteś godzien nosić munduru przyniosłeś wstyd reszcie policji w Łęcznej.Na twoim miejscu to bym się powieśił tylko na grubej gałęzi. Jakbyś się zatrzymał to byś ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 20 3

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 20 6

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 23 44

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 6

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 39 52

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 5 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 14

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 5 18

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!