Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2012 r.
15:09
Edytuj ten wpis

Z Lotniska Lublin odlecimy powietrzną taksówką

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 26 A A
Cessna, która wyląduje w Świdniku jest w stanie pokonać trasę z Warszawy do Gdańska w zaledwie 40 mi
Cessna, która wyląduje w Świdniku jest w stanie pokonać trasę z Warszawy do Gdańska w zaledwie 40 mi

W lubelskim porcie lotniczym wyląduje jutro pierwsza powietrzna taksówka. Będzie to jeden z najpopularniejszych samolotów tego rodzaju - Cessna Citation Mustang.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Maszyna należy do biznesowego przewoźnika – firmy Flyjet. Jutrzejsze lądowanie będzie pierwszą tzw. komercyjną operacją na lubelskim lotnisku. Jednocześnie może zapowiadać stałą współpracę z nowym przewoźnikiem.

– Jesteśmy otwarci na wszystkich klientów, również biznesowych – mówi Piotr Jankowski, rzecznik portu. – To istotny fragment lotniczego rynku. Flyjet nie jest jedyną firmą tego rodzaju, z którą rozmawiamy.

W przypadku transportu biznesowego trudno mówić o stałych rozkładach lotów. Współpraca z małym przewoźnikami może jednak przynieść lotnisku spore korzyści.

– Wszystko zależy od tego, jak przewoźnicy wpasują się z ofertą w potrzeby biznesu – ocenia Jankowski. – Myślę, że powietrzne taksówki to bardzo dobra propozycja zarówno dla rodzimych przedsiębiorców, jak i tych, którzy przyjeżdżają do nas w interesach.

Cessna, która wyląduje w Świdniku jest w stanie pokonać trasę z Warszawy do Gdańska w zaledwie 40 minut. Przelot ze stolicy do Berlina trwa pół godziny dłużej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na lubelskim lotnisku pojawią się niebawem nowe firmy. Stałym korzystaniem z portu zainteresowana jest m.in. rodzima firma Heliseco. Z kolei Agusta Westland wybudowała nawet własną drogę kołowania.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
der / 21 grudnia 2012 r. o 13:01
0
Ta "powietrzna taksówka" Cessna Citation Mustang (Cessna 510) - WIKIPEDIA - zabiera na pokład tylko 4 - max 5 pasażerów.
Żadna rewelacja. Latać nią będą tylko bogacze.
Avatar
Josef / 21 grudnia 2012 r. o 12:41
0
No i kto będzie latał tymi taksówkami???Pewnie Palikot będzie woził tych swoich transseksualistów i innych podobnych.???A może Hetman Lubelski zaprosi bezrobotnych na wycieczkę,oczywiście za swoje!???
Avatar
madzia / 21 grudnia 2012 r. o 11:45
0
[quote name='Ja' timestamp='1356073452' post='712290']
Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj.
Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni inwestorzy, turyści, no bo i po co?
Więc po co bydować drogi (S17, S19), no i po co wybudowano lotnisko??!!
Nie budują - lament.
Zbudowali - też nie dobrze...
Czego my tak naprawdę chcemy.....??
[/quote]
A ja znalazłam taki temat w DW:
" "Opłatę śmieciową” mieszkańcy mają wnosić na konto miasta. Wejdzie ona w życie od 1 lipca. Właśnie wtedy ma wystartować nowy system odbioru odpadów: Ratusz stanie się ich właścicielem, będzie zlecać ich wywóz opłacając go tym, co dostanie ze wspomnianej opłaty.

Ratusz miał do wyboru jeden z czterech mechanizmów jej obliczania: od osoby, od zużycia wody, od gospodarstwa lub od powierzchni lokalu
Prezydent wybrał dwie opcje. Pierwsza, z opłatą zależną od powierzchni, nie spodobała się radnym. – To nie metr kwadratowy produkuje śmieci, tylko ludzie – mówi radny Jarosław Pakuła (PO). Prezydent też proponował, by odrzucić ten wariant. Tak też się stało.

Wygrał wariant "opłata od gospodarstwa”: 32 zł/m-c za odpady segregowane i 44 zł za zmieszane. Ale opozycja ostro skrytykowała te kwoty. Sylwester Tułajew, szef klubu PiS wymieniał, ile wynosiłaby stawka od gospodarstwa w spółdzielniach mieszkaniowych, gdyby przeliczyć obowiązujące tam stawki od osoby. – W SM Kolejarz wychodzi 12,40 zł za mieszkanie, w SM Czechów 13,28 zł, w LSM 14,30 zł, a we wspólnocie przy Wojciechowskiej 9,81 zł. Na jakiej podstawie prezydent proponuje 32 zł? – pyta Tułajew."
????????
[quote name='Ja' timestamp='1356073452' post='712290']
Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj.
Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni i... rozwiń
Avatar
koko koko lotnisko nie spo / 21 grudnia 2012 r. o 10:08
0
Przestańcie prowadzić emocjonalny bełkot na obrzucanie się błotem. Racjonalnie do sprawy podchodząc, to ze względu na słaby rozwój regionu, brak większego biznesu i względną bliskośc innych lotnisk, nowy port lotniczy ma małą szansę by przynosić zyski. Tak samo jak stadiony Euro. Lokalne władze robią z tego wielkie halo, jakbyśmy byli krajem trzeciego świata - bo lotnisko zbudowali ŁAAAAAAAAAAŁ !!! Zacznijcie racjonalnie dyskutować, przedstawiając argumenty.
Avatar
Zosia / 21 grudnia 2012 r. o 09:55
0
A czy ktoś wie co z połączeniami krajowymi ? Lublin -> Kraków, Lublin ->Gdańsk itp ?
Avatar
miuosh / 21 grudnia 2012 r. o 09:24
0
Wzrost cen wywozu śmieci o 300% wydaje się raczej nieuzasadniony. Co najwyżej dla pokrycia kosztów utrzymania lotniska wzrosną ceny biletów MPK do 3,50.
Avatar
deVon / 21 grudnia 2012 r. o 08:28
0
[quote name='Jasio' timestamp='1356072531' post='712286']
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
[/quote]

Nie troluj jasiek. Gadasz jak totalny prostak bez szkoły podstawowej i przednich zębów.
Avatar
Ja / 21 grudnia 2012 r. o 08:04
0
[quote name='Jasio' timestamp='1356072531' post='712286']
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
[/quote]

Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj.
Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni inwestorzy, turyści, no bo i po co?
Więc po co bydować drogi (S17, S19), no i po co wybudowano lotnisko??!!
Nie budują - lament.
Zbudowali - też nie dobrze...
Czego my tak naprawdę chcemy.....??
[quote name='Jasio' timestamp='1356072531' post='712286']
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
[/quote]

Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lot... rozwiń
Avatar
Jasio / 21 grudnia 2012 r. o 07:48
0
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Avatar
Jasio / 21 grudnia 2012 r. o 07:47
0
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Avatar
der / 21 grudnia 2012 r. o 13:01
0
Ta "powietrzna taksówka" Cessna Citation Mustang (Cessna 510) - WIKIPEDIA - zabiera na pokład tylko 4 - max 5 pasażerów.
Żadna rewelacja. Latać nią będą tylko bogacze.
Avatar
Josef / 21 grudnia 2012 r. o 12:41
0
No i kto będzie latał tymi taksówkami???Pewnie Palikot będzie woził tych swoich transseksualistów i innych podobnych.???A może Hetman Lubelski zaprosi bezrobotnych na wycieczkę,oczywiście za swoje!???
Avatar
madzia / 21 grudnia 2012 r. o 11:45
0
[quote name='Ja' timestamp='1356073452' post='712290']
Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj.
Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni inwestorzy, turyści, no bo i po co?
Więc po co bydować drogi (S17, S19), no i po co wybudowano lotnisko??!!
Nie budują - lament.
Zbudowali - też nie dobrze...
Czego my tak naprawdę chcemy.....??
[/quote]
A ja znalazłam taki temat w DW:
" "Opłatę śmieciową” mieszkańcy mają wnosić na konto miasta. Wejdzie ona w życie od 1 lipca. Właśnie wtedy ma wystartować nowy system odbioru odpadów: Ratusz stanie się ich właścicielem, będzie zlecać ich wywóz opłacając go tym, co dostanie ze wspomnianej opłaty.

Ratusz miał do wyboru jeden z czterech mechanizmów jej obliczania: od osoby, od zużycia wody, od gospodarstwa lub od powierzchni lokalu
Prezydent wybrał dwie opcje. Pierwsza, z opłatą zależną od powierzchni, nie spodobała się radnym. – To nie metr kwadratowy produkuje śmieci, tylko ludzie – mówi radny Jarosław Pakuła (PO). Prezydent też proponował, by odrzucić ten wariant. Tak też się stało.

Wygrał wariant "opłata od gospodarstwa”: 32 zł/m-c za odpady segregowane i 44 zł za zmieszane. Ale opozycja ostro skrytykowała te kwoty. Sylwester Tułajew, szef klubu PiS wymieniał, ile wynosiłaby stawka od gospodarstwa w spółdzielniach mieszkaniowych, gdyby przeliczyć obowiązujące tam stawki od osoby. – W SM Kolejarz wychodzi 12,40 zł za mieszkanie, w SM Czechów 13,28 zł, w LSM 14,30 zł, a we wspólnocie przy Wojciechowskiej 9,81 zł. Na jakiej podstawie prezydent proponuje 32 zł? – pyta Tułajew."
????????
[quote name='Ja' timestamp='1356073452' post='712290']
Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj.
Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni i... rozwiń
Avatar
koko koko lotnisko nie spo / 21 grudnia 2012 r. o 10:08
0
Przestańcie prowadzić emocjonalny bełkot na obrzucanie się błotem. Racjonalnie do sprawy podchodząc, to ze względu na słaby rozwój regionu, brak większego biznesu i względną bliskośc innych lotnisk, nowy port lotniczy ma małą szansę by przynosić zyski. Tak samo jak stadiony Euro. Lokalne władze robią z tego wielkie halo, jakbyśmy byli krajem trzeciego świata - bo lotnisko zbudowali ŁAAAAAAAAAAŁ !!! Zacznijcie racjonalnie dyskutować, przedstawiając argumenty.
Avatar
Zosia / 21 grudnia 2012 r. o 09:55
0
A czy ktoś wie co z połączeniami krajowymi ? Lublin -> Kraków, Lublin ->Gdańsk itp ?
Avatar
miuosh / 21 grudnia 2012 r. o 09:24
0
Wzrost cen wywozu śmieci o 300% wydaje się raczej nieuzasadniony. Co najwyżej dla pokrycia kosztów utrzymania lotniska wzrosną ceny biletów MPK do 3,50.
Avatar
deVon / 21 grudnia 2012 r. o 08:28
0
[quote name='Jasio' timestamp='1356072531' post='712286']
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
[/quote]

Nie troluj jasiek. Gadasz jak totalny prostak bez szkoły podstawowej i przednich zębów.
Avatar
Ja / 21 grudnia 2012 r. o 08:04
0
[quote name='Jasio' timestamp='1356072531' post='712286']
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
[/quote]

Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lotniska, łyknij troszeczkę wiedzy o "gospodarce rynkowej" i prowadzeniu biznesu i wtedy się wypowiadaj.
Jeżeli będą sami malkontenci to nikt do nas nie przyjedzie, nie przyleci. Żadni inwestorzy, turyści, no bo i po co?
Więc po co bydować drogi (S17, S19), no i po co wybudowano lotnisko??!!
Nie budują - lament.
Zbudowali - też nie dobrze...
Czego my tak naprawdę chcemy.....??
[quote name='Jasio' timestamp='1356072531' post='712286']
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
[/quote]

Oj Jasiu, do szkoły trzeba było chodzić!!!
Jak będziesz "GÓWNO!" wyrzucał do śmieci - to zapewniam Cię, że - "zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci."
Doczytyaj kto jest właścicielem lot... rozwiń
Avatar
Jasio / 21 grudnia 2012 r. o 07:48
0
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Avatar
Jasio / 21 grudnia 2012 r. o 07:47
0
To lotnisko to, takie kosztowne i deficytowe GÓWNO!
Aby było z czego do niego dopłacać - zaraz wzrosną (to pewne) miejskie opłaty o 300% np. za wywóz śmieci.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!