Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 września 2012 r.
12:57
Edytuj ten wpis

Z Lublina do Warszawy na wielką demonstrację

Autor: Zdjęcie autora rp
0 31 A A
W poniedziałek lubelska "Solidaność” w niecodzienny sposób manifestowała na ulicach Lublina sprzeci
W poniedziałek lubelska \"Solidaność” w niecodzienny sposób manifestowała na ulicach Lublina sprzeci

Nawet 100 tys. osób może przejść w sobotę ulicami Warszawy pod hasłem "Obudź się Polsko!”. Wśród nich ponad 1000-osobowa delegacja związkowców, działaczy i sympatyków PiS z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Manifestanci zaprotestują przeciwko podnoszeniu wieku emerytalnego oraz w obronie swobód obywatelskich i pluralizmu mediów. Chodzi m. in. o "Telewizję Trwam”, która ma być – według organizatorów – szykanowana przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

– Chcemy przypomnieć rządzącym, że w Polsce są miliony katolików i mamy prawo, żeby wyznawane przez nas wartości traktowane były równoprawnie. To sprawa widzów, jaki kanał telewizyjny będą oglądać, a nie urzędników – mówi Marian Król szef "Solidarności” w naszym regionie.

Na wyjazd organizowany przez lubelską "Solidarność” zapisało się 1100–1200 osób. Autokary do stolicy ruszają jutro o godz. 9 sprzed hali MOSiR w Lublinie.

– Jeśli będą wolne miejsca to będą mogli pojechać chętni, którzy zgłoszą się tuż przed wyjazdem – mówi Król. Uczestnicy demonstracji zbiorą się ok. godz. 12 na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. O godz. 13 zaplanowana jest msza. Potem manifestanci przejdą na pl. Zamkowy. Marsz ma się zakończyć koncertem pieśni patriotycznych i wystąpieniem szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 30 września 2012 o 16:05
0
[quote name='Ester' timestamp='1349013166' post='679105']
Boże jedyny , to po prostu wstyd . Trwam to nie jest telewizja katolicka tylko nastawiona na zysk a te mohery które domagają się równości dla chrześcijaństwa zapomniają że to chrześcijaństwo rządzi tym krajem i jak nie jesteś katolem to cię zjadą :/
[/quote]Jak ciebie czytam,to widzę że uzasadnione jest stwierdzenie GŁUPI JAK POLAK.
Avatar
Ester / 30 września 2012 o 15:52
0
Boże jedyny , to po prostu wstyd . Trwam to nie jest telewizja katolicka tylko nastawiona na zysk a te mohery które domagają się równości dla chrześcijaństwa zapomniają że to chrześcijaństwo rządzi tym krajem i jak nie jesteś katolem to cię zjadą :/
Avatar
pchi / 28 września 2012 o 21:38
0
[quote name='patajnik jeden taki!' timestamp='1348847124' post='678666']
Chcesz starych ludzi bic palami?
A nie bardziej chrzescijanskim spelnieniem bylaby pomoc przy zminie pampersow?
[/quote]Pamiętajcie o beretach,przecież po to przyszliście .No i o parasolkach bo czym walić operatorów kamer i wybijać mikrofony dziennikarzom
Avatar
efene / 28 września 2012 o 19:11
0
[quote name='mecenas' timestamp='1348843895' post='678648']
Jeszcze chwilę i ty bucu będziesz bezrobotnym,tylko niech jeszcze trochę obecne komuchy POrządzą.
[/quote]

sam jestem sobie statkiem,okretem i sternikiem i smieje sie z takich wypowiedzi...a z komuna to wiecej wspolnego (ideowo i historycznie) ma jareczek niz po...mysl-to nie boli.
Avatar
juuuuuzek / 28 września 2012 o 19:09
0
[quote name='normalny' timestamp='1348842532' post='678644']
Taaaaak. Za 1000 zł miesięcznie, albo za głodowy zasiłek, albo za "0". Do takiego stanu doprowadzili Polskę ci twoi nieudacznicy z peło i peselu. Przez takich POpaprańców w kraju jest bieda i trzeba o tym mówić głośno. Jak to powiedział klasyk. "Wersalu tu nie będzie".Nadszedł czas. Ludzie mają już tej biedy i obłudy dość. Mam pracę dobrze płatną. Jestem młodą osobą po studiach ale nie jestme ślepy i widzę co się dzieje. Dlatego jutro też tam będę. Pozdrawiam wszystkich myślących normalnie. Do zobaczenia jutro w Warszawie.
[/quote]

a co sie dzieje?moze to jest tylko w twojej glowie...pozdrawiam i milego kompromitowania sie na marszu...
[quote name='normalny' timestamp='1348842532' post='678644']
Taaaaak. Za 1000 zł miesięcznie, albo za głodowy zasiłek, albo za "0". Do takiego stanu doprowadzili Polskę ci twoi nieudacznicy z peło i peselu. Przez takich POpaprańców w kraju jest bieda i trzeba o tym mówić głośno. Jak to powiedział klasyk. "Wersalu tu nie będzie".Nadszedł czas. Ludzie mają już tej biedy i obłudy dość. Mam pracę dobrze płatną. Jestem młodą osobą po studiach ale nie jestme ślepy i widzę co się dzieje. Dlatego jut... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2012 o 18:52
0
MY ZOMO juz czekamy, mamy dla was prezenty , masaż ciała zagwarantowany i cos na inhalacje i ścieżka zdrowia tez sie znajdzie.
Avatar
mecenas / 28 września 2012 o 18:50
0
[quote name='nollet91' timestamp='1348850752' post='678678']
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, płaci ich pracownikom etatowym! Nie umiem sobie wyobrazić by zwalczał swojego chlebodawcę, który może mu dać premii 500 złotych, ale może dać 5 tysięcy złotych! Podwyżka płac działacza związkowego zależy od szefa zakładu. Trzeba być wyjątkowo prymitywnym , by wierzyć w to, że przewodniczący związku jest wrogiem pana prezesa, czy dyrektora zakładu! W sytuacji gdy staje na czele strajku, to nie po to by wygrać z szefem zakładu, tylko po to by spacyfikować żądania roboli! Dokładnie to ustalił z dyrekcja! Jego udawany gniew, nieustępliwość w negocjacjach, to tanie aktorskie chwyty! Ludzie, nie ma związków, są szumowiny, którzy zadbali dla siebie o związkowe koryto. Dziś miejsce Solidarności jest na śmietniku, albo w rynsztoku, na pewno nie na ulicy! 1. Przywódca związkowy utrzymywany przez pracodawcę jest jego nałożnicą! Jest wrogiem swoich członków, jest piątą kolumną pracodawcy. To przywódcy związkowi pacyfikują każdy strajk, stając na jego czele! To oni dogadują się z pracodawcą nigdy robotnicy. To oni ustalają warunki przerwania strajku dogodne dla pracodawcy. Przewodniczący związku zarabia- zależy od wielkości firmy, od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych! Dobra fucha! Nie trzeba myśleć, tylko udawać sojusznika członków. W ogromnej większości zwalniani ludzie z pracy to ci, których związkowcy chcieli się pozbyć, byli zagrożeniem dla ich pozycji. Można śmiało powiedzieć, że 90% zwolnionych, to ludzie wskazani przez szefów związku! 2. Majątki związków zawodowych czasów PRL stały się naprzód majątkami Solidarności jako związku, a potem ich przywódców. Majątki związków z PRL-u były do końca państwowe! Wskazanie kto jest złodziejem jest proste. [/size][/font][/color]
[color=black][font=Verdana][size=4]3. Ostatnia sprawa. Poparcie żądań kleru poprzez uczestnictwo w manifestacji o koncesję dla TV Trwam. To poparcie prywatnego interesu złodzieja Rydzyka, który bezczelnie okradł Solidarność. Dwa podmioty miały zezwolenie zbierania datków na rzecz ratowania stoczni. NSZZ Solidarność i Radio Maryja. Po skończeniu akcji, Solidarność zrobiła sprawozdanie i wpłaciła pieniądze na konto stoczni, nie wiem czy ukradli część pieniędzy, czy oddali wszystko, w każdym razie wpłacili. Rydzyk sprawozdania nie zrobił i nie wpłacił nawet złotówki, ukradł te pieniądze! On je zwyczajnie ukradł. Moja rodzina wpłaciła 600 złotych, i trzy świadectwa udziałowe na ratowanie stoczni nie dla Rydzyka i nie da jego radia! I ten złodziej nas okradł jak kilka milionów innych! Nikt i nigdy tego łobuza nie pociągnął do odpowiedzialności karnej za kradzież! Duda, wpadł na pomysł , by ofiary Rydzyka poparły jego prywatne żądania. Czy ktoś taki powinien być przewodniczącym związku? czy ktoś taki zasługuje na zaufanie? Od 1989 roku do dziś było tysiące strajków, głodówek, protestów, manifestacji przeciwko biedzie, przeciwko zwolnieniom, przeciwko nie płaceniom za już wykonana pracę. Tysiące ludzi rocznie popełnia samobójstwo z przyczyn ekonomicznych. W roku 2011 ofiar było ponad 5 tysięcy. Moje pytanie brzmi. Czy ktokolwiek widział na własne oczy księdza pośród tych zrozpaczonych ludzi? Czy ktoś widział choćby w jednym strajku, w jednej głodówce wspierającego księdza? Do roku 1989 jakikolwiek strajk, bez względu na liczbę strajkujących, miał kapelana który grzmiał w imię boże o sprawiedliwość dla umęczonych ludzi! Dziś nie ma tych troskliwych kapłanów pośród ofiar III RP, oni wspierają kryminalistów sprawujących na przemian rządy, oczywiście wsparcie takie kosztuje. Co roku 7,5 mld złotych budżet państwa wypłaca nierobom na ich utrzymanie, kler okradł nas bardziej sumiennie niż kolejne rządy. Komisja majątkowa ograbiała nas dokładniej niż III Rzesza, zupełnie bezkarnie, nie ma winnych! Otumaniony tłum będzie wspierał swoich oprawców, tych w koloratkach , tych ze związku Solidarność i tych którzy koniecznie chcą władzy, którzy ją już mieli i udowodnili, że niczym nie różnią się od swoich poprzedników i następców. To ten sam Iwan, tylko w innym kapeluszu! PiS to taka sama złodziejska firma jak cały kler, jak przywódcy związkowi, jak kryminaliści z innych gangów szumnie zwanych partiami politycznymi. Nie ma nic gorszego na świecie niż prostytutka walcząca o moralność, złodziej domagający się uczciwości, morderca i ludobójca o prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci! Tak jest w III RP, to karykatura państwa, to coś zwyrodniałego, coś co nie powinno istnieć.[/size][/font][/color]
[/quote]To przecież nie Rydzyk,tylko BOLEK kradł i dymał wszystkich i wszystko.
[quote name='nollet91' timestamp='1348850752' post='678678']
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, pła... rozwiń
Avatar
nollet91 / 28 września 2012 o 18:45
0
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, płaci ich pracownikom etatowym! Nie umiem sobie wyobrazić by zwalczał swojego chlebodawcę, który może mu dać premii 500 złotych, ale może dać 5 tysięcy złotych! Podwyżka płac działacza związkowego zależy od szefa zakładu. Trzeba być wyjątkowo prymitywnym , by wierzyć w to, że przewodniczący związku jest wrogiem pana prezesa, czy dyrektora zakładu! W sytuacji gdy staje na czele strajku, to nie po to by wygrać z szefem zakładu, tylko po to by spacyfikować żądania roboli! Dokładnie to ustalił z dyrekcja! Jego udawany gniew, nieustępliwość w negocjacjach, to tanie aktorskie chwyty! Ludzie, nie ma związków, są szumowiny, którzy zadbali dla siebie o związkowe koryto. Dziś miejsce Solidarności jest na śmietniku, albo w rynsztoku, na pewno nie na ulicy! 1. Przywódca związkowy utrzymywany przez pracodawcę jest jego nałożnicą! Jest wrogiem swoich członków, jest piątą kolumną pracodawcy. To przywódcy związkowi pacyfikują każdy strajk, stając na jego czele! To oni dogadują się z pracodawcą nigdy robotnicy. To oni ustalają warunki przerwania strajku dogodne dla pracodawcy. Przewodniczący związku zarabia- zależy od wielkości firmy, od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych! Dobra fucha! Nie trzeba myśleć, tylko udawać sojusznika członków. W ogromnej większości zwalniani ludzie z pracy to ci, których związkowcy chcieli się pozbyć, byli zagrożeniem dla ich pozycji. Można śmiało powiedzieć, że 90% zwolnionych, to ludzie wskazani przez szefów związku! 2. Majątki związków zawodowych czasów PRL stały się naprzód majątkami Solidarności jako związku, a potem ich przywódców. Majątki związków z PRL-u były do końca państwowe! Wskazanie kto jest złodziejem jest proste. [/size][/font][/color]
[color=black][font=Verdana][size=4]3. Ostatnia sprawa. Poparcie żądań kleru poprzez uczestnictwo w manifestacji o koncesję dla TV Trwam. To poparcie prywatnego interesu złodzieja Rydzyka, który bezczelnie okradł Solidarność. Dwa podmioty miały zezwolenie zbierania datków na rzecz ratowania stoczni. NSZZ Solidarność i Radio Maryja. Po skończeniu akcji, Solidarność zrobiła sprawozdanie i wpłaciła pieniądze na konto stoczni, nie wiem czy ukradli część pieniędzy, czy oddali wszystko, w każdym razie wpłacili. Rydzyk sprawozdania nie zrobił i nie wpłacił nawet złotówki, ukradł te pieniądze! On je zwyczajnie ukradł. Moja rodzina wpłaciła 600 złotych, i trzy świadectwa udziałowe na ratowanie stoczni nie dla Rydzyka i nie da jego radia! I ten złodziej nas okradł jak kilka milionów innych! Nikt i nigdy tego łobuza nie pociągnął do odpowiedzialności karnej za kradzież! Duda, wpadł na pomysł , by ofiary Rydzyka poparły jego prywatne żądania. Czy ktoś taki powinien być przewodniczącym związku? czy ktoś taki zasługuje na zaufanie? Od 1989 roku do dziś było tysiące strajków, głodówek, protestów, manifestacji przeciwko biedzie, przeciwko zwolnieniom, przeciwko nie płaceniom za już wykonana pracę. Tysiące ludzi rocznie popełnia samobójstwo z przyczyn ekonomicznych. W roku 2011 ofiar było ponad 5 tysięcy. Moje pytanie brzmi. Czy ktokolwiek widział na własne oczy księdza pośród tych zrozpaczonych ludzi? Czy ktoś widział choćby w jednym strajku, w jednej głodówce wspierającego księdza? Do roku 1989 jakikolwiek strajk, bez względu na liczbę strajkujących, miał kapelana który grzmiał w imię boże o sprawiedliwość dla umęczonych ludzi! Dziś nie ma tych troskliwych kapłanów pośród ofiar III RP, oni wspierają kryminalistów sprawujących na przemian rządy, oczywiście wsparcie takie kosztuje. Co roku 7,5 mld złotych budżet państwa wypłaca nierobom na ich utrzymanie, kler okradł nas bardziej sumiennie niż kolejne rządy. Komisja majątkowa ograbiała nas dokładniej niż III Rzesza, zupełnie bezkarnie, nie ma winnych! Otumaniony tłum będzie wspierał swoich oprawców, tych w koloratkach , tych ze związku Solidarność i tych którzy koniecznie chcą władzy, którzy ją już mieli i udowodnili, że niczym nie różnią się od swoich poprzedników i następców. To ten sam Iwan, tylko w innym kapeluszu! PiS to taka sama złodziejska firma jak cały kler, jak przywódcy związkowi, jak kryminaliści z innych gangów szumnie zwanych partiami politycznymi. Nie ma nic gorszego na świecie niż prostytutka walcząca o moralność, złodziej domagający się uczciwości, morderca i ludobójca o prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci! Tak jest w III RP, to karykatura państwa, to coś zwyrodniałego, coś co nie powinno istnieć.[/size][/font][/color]
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, płaci ich pracownikom etatowym! Nie umiem sobie wyobrazić by zwalczał swojego chlebodawcę,... rozwiń
Avatar
przypadkowy diagnosta... / 28 września 2012 o 17:59
0
czytam rozne komentarze (te za i te przeciw) i usmiecham sie pod nosem konstatujac emocje towarzyszace zwyklej wycieczce do stolicy!
Niewatpliwie jest wsrod wycieczkowiczow spora grupa cierpiaca na schizofrenie!!! O tym fakcie przekonalem sie bedac przypadkowym przechodniem podczas happeningu Solidarnosci.
jedna aktywnie uczestniczaca w grach i zabawach para dzwigala slusznych rozmiarow transparent z jednoznacznie brzmiacym haslem: "Chcemy wolnosci"!
Ja, uwazajac owe haslo za naduzycie zwrocilem sie do pani dzierzacej w reku drzewiec z pytaniem, czy przypadkiem nie uwaza, iz troche przesadzili z trescia. Na to otrzymalem odpowiedz nastepujacej tresci:
"W wplnym kraju i mamy prawo pisac co na sie tylko podoba!
Haloo....czy taka wypowiedz nie wydaje sie Wam zmianujacym chorobe psychiczna zachowaniem?
czytam rozne komentarze (te za i te przeciw) i usmiecham sie pod nosem konstatujac emocje towarzyszace zwyklej wycieczce do stolicy!
Niewatpliwie jest wsrod wycieczkowiczow spora grupa cierpiaca na schizofrenie!!! O tym fakcie przekonalem sie bedac przypadkowym przechodniem podczas happeningu Solidarnosci.
jedna aktywnie uczestniczaca w grach i zabawach para dzwigala slusznych rozmiarow transparent z jednoznacznie brzmiacym haslem: "Chcemy wolnosci"!
Ja, uwazajac owe haslo za naduzycie zwrocil... rozwiń
Avatar
patajnik jeden taki! / 28 września 2012 o 17:45
0
[quote name='kalafior' timestamp='1348846271' post='678661']
Mam nadzieje, ze Policja zareaguje prawidlowo i... pogoni palami demonstrantow!
[/quote]

Chcesz starych ludzi bic palami?
A nie bardziej chrzescijanskim spelnieniem bylaby pomoc przy zminie pampersow?
Avatar
mecenas / 30 września 2012 o 16:05
0
[quote name='Ester' timestamp='1349013166' post='679105']
Boże jedyny , to po prostu wstyd . Trwam to nie jest telewizja katolicka tylko nastawiona na zysk a te mohery które domagają się równości dla chrześcijaństwa zapomniają że to chrześcijaństwo rządzi tym krajem i jak nie jesteś katolem to cię zjadą :/
[/quote]Jak ciebie czytam,to widzę że uzasadnione jest stwierdzenie GŁUPI JAK POLAK.
Avatar
Ester / 30 września 2012 o 15:52
0
Boże jedyny , to po prostu wstyd . Trwam to nie jest telewizja katolicka tylko nastawiona na zysk a te mohery które domagają się równości dla chrześcijaństwa zapomniają że to chrześcijaństwo rządzi tym krajem i jak nie jesteś katolem to cię zjadą :/
Avatar
pchi / 28 września 2012 o 21:38
0
[quote name='patajnik jeden taki!' timestamp='1348847124' post='678666']
Chcesz starych ludzi bic palami?
A nie bardziej chrzescijanskim spelnieniem bylaby pomoc przy zminie pampersow?
[/quote]Pamiętajcie o beretach,przecież po to przyszliście .No i o parasolkach bo czym walić operatorów kamer i wybijać mikrofony dziennikarzom
Avatar
efene / 28 września 2012 o 19:11
0
[quote name='mecenas' timestamp='1348843895' post='678648']
Jeszcze chwilę i ty bucu będziesz bezrobotnym,tylko niech jeszcze trochę obecne komuchy POrządzą.
[/quote]

sam jestem sobie statkiem,okretem i sternikiem i smieje sie z takich wypowiedzi...a z komuna to wiecej wspolnego (ideowo i historycznie) ma jareczek niz po...mysl-to nie boli.
Avatar
juuuuuzek / 28 września 2012 o 19:09
0
[quote name='normalny' timestamp='1348842532' post='678644']
Taaaaak. Za 1000 zł miesięcznie, albo za głodowy zasiłek, albo za "0". Do takiego stanu doprowadzili Polskę ci twoi nieudacznicy z peło i peselu. Przez takich POpaprańców w kraju jest bieda i trzeba o tym mówić głośno. Jak to powiedział klasyk. "Wersalu tu nie będzie".Nadszedł czas. Ludzie mają już tej biedy i obłudy dość. Mam pracę dobrze płatną. Jestem młodą osobą po studiach ale nie jestme ślepy i widzę co się dzieje. Dlatego jutro też tam będę. Pozdrawiam wszystkich myślących normalnie. Do zobaczenia jutro w Warszawie.
[/quote]

a co sie dzieje?moze to jest tylko w twojej glowie...pozdrawiam i milego kompromitowania sie na marszu...
[quote name='normalny' timestamp='1348842532' post='678644']
Taaaaak. Za 1000 zł miesięcznie, albo za głodowy zasiłek, albo za "0". Do takiego stanu doprowadzili Polskę ci twoi nieudacznicy z peło i peselu. Przez takich POpaprańców w kraju jest bieda i trzeba o tym mówić głośno. Jak to powiedział klasyk. "Wersalu tu nie będzie".Nadszedł czas. Ludzie mają już tej biedy i obłudy dość. Mam pracę dobrze płatną. Jestem młodą osobą po studiach ale nie jestme ślepy i widzę co się dzieje. Dlatego jut... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2012 o 18:52
0
MY ZOMO juz czekamy, mamy dla was prezenty , masaż ciała zagwarantowany i cos na inhalacje i ścieżka zdrowia tez sie znajdzie.
Avatar
mecenas / 28 września 2012 o 18:50
0
[quote name='nollet91' timestamp='1348850752' post='678678']
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, płaci ich pracownikom etatowym! Nie umiem sobie wyobrazić by zwalczał swojego chlebodawcę, który może mu dać premii 500 złotych, ale może dać 5 tysięcy złotych! Podwyżka płac działacza związkowego zależy od szefa zakładu. Trzeba być wyjątkowo prymitywnym , by wierzyć w to, że przewodniczący związku jest wrogiem pana prezesa, czy dyrektora zakładu! W sytuacji gdy staje na czele strajku, to nie po to by wygrać z szefem zakładu, tylko po to by spacyfikować żądania roboli! Dokładnie to ustalił z dyrekcja! Jego udawany gniew, nieustępliwość w negocjacjach, to tanie aktorskie chwyty! Ludzie, nie ma związków, są szumowiny, którzy zadbali dla siebie o związkowe koryto. Dziś miejsce Solidarności jest na śmietniku, albo w rynsztoku, na pewno nie na ulicy! 1. Przywódca związkowy utrzymywany przez pracodawcę jest jego nałożnicą! Jest wrogiem swoich członków, jest piątą kolumną pracodawcy. To przywódcy związkowi pacyfikują każdy strajk, stając na jego czele! To oni dogadują się z pracodawcą nigdy robotnicy. To oni ustalają warunki przerwania strajku dogodne dla pracodawcy. Przewodniczący związku zarabia- zależy od wielkości firmy, od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych! Dobra fucha! Nie trzeba myśleć, tylko udawać sojusznika członków. W ogromnej większości zwalniani ludzie z pracy to ci, których związkowcy chcieli się pozbyć, byli zagrożeniem dla ich pozycji. Można śmiało powiedzieć, że 90% zwolnionych, to ludzie wskazani przez szefów związku! 2. Majątki związków zawodowych czasów PRL stały się naprzód majątkami Solidarności jako związku, a potem ich przywódców. Majątki związków z PRL-u były do końca państwowe! Wskazanie kto jest złodziejem jest proste. [/size][/font][/color]
[color=black][font=Verdana][size=4]3. Ostatnia sprawa. Poparcie żądań kleru poprzez uczestnictwo w manifestacji o koncesję dla TV Trwam. To poparcie prywatnego interesu złodzieja Rydzyka, który bezczelnie okradł Solidarność. Dwa podmioty miały zezwolenie zbierania datków na rzecz ratowania stoczni. NSZZ Solidarność i Radio Maryja. Po skończeniu akcji, Solidarność zrobiła sprawozdanie i wpłaciła pieniądze na konto stoczni, nie wiem czy ukradli część pieniędzy, czy oddali wszystko, w każdym razie wpłacili. Rydzyk sprawozdania nie zrobił i nie wpłacił nawet złotówki, ukradł te pieniądze! On je zwyczajnie ukradł. Moja rodzina wpłaciła 600 złotych, i trzy świadectwa udziałowe na ratowanie stoczni nie dla Rydzyka i nie da jego radia! I ten złodziej nas okradł jak kilka milionów innych! Nikt i nigdy tego łobuza nie pociągnął do odpowiedzialności karnej za kradzież! Duda, wpadł na pomysł , by ofiary Rydzyka poparły jego prywatne żądania. Czy ktoś taki powinien być przewodniczącym związku? czy ktoś taki zasługuje na zaufanie? Od 1989 roku do dziś było tysiące strajków, głodówek, protestów, manifestacji przeciwko biedzie, przeciwko zwolnieniom, przeciwko nie płaceniom za już wykonana pracę. Tysiące ludzi rocznie popełnia samobójstwo z przyczyn ekonomicznych. W roku 2011 ofiar było ponad 5 tysięcy. Moje pytanie brzmi. Czy ktokolwiek widział na własne oczy księdza pośród tych zrozpaczonych ludzi? Czy ktoś widział choćby w jednym strajku, w jednej głodówce wspierającego księdza? Do roku 1989 jakikolwiek strajk, bez względu na liczbę strajkujących, miał kapelana który grzmiał w imię boże o sprawiedliwość dla umęczonych ludzi! Dziś nie ma tych troskliwych kapłanów pośród ofiar III RP, oni wspierają kryminalistów sprawujących na przemian rządy, oczywiście wsparcie takie kosztuje. Co roku 7,5 mld złotych budżet państwa wypłaca nierobom na ich utrzymanie, kler okradł nas bardziej sumiennie niż kolejne rządy. Komisja majątkowa ograbiała nas dokładniej niż III Rzesza, zupełnie bezkarnie, nie ma winnych! Otumaniony tłum będzie wspierał swoich oprawców, tych w koloratkach , tych ze związku Solidarność i tych którzy koniecznie chcą władzy, którzy ją już mieli i udowodnili, że niczym nie różnią się od swoich poprzedników i następców. To ten sam Iwan, tylko w innym kapeluszu! PiS to taka sama złodziejska firma jak cały kler, jak przywódcy związkowi, jak kryminaliści z innych gangów szumnie zwanych partiami politycznymi. Nie ma nic gorszego na świecie niż prostytutka walcząca o moralność, złodziej domagający się uczciwości, morderca i ludobójca o prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci! Tak jest w III RP, to karykatura państwa, to coś zwyrodniałego, coś co nie powinno istnieć.[/size][/font][/color]
[/quote]To przecież nie Rydzyk,tylko BOLEK kradł i dymał wszystkich i wszystko.
[quote name='nollet91' timestamp='1348850752' post='678678']
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, pła... rozwiń
Avatar
nollet91 / 28 września 2012 o 18:45
0
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, płaci ich pracownikom etatowym! Nie umiem sobie wyobrazić by zwalczał swojego chlebodawcę, który może mu dać premii 500 złotych, ale może dać 5 tysięcy złotych! Podwyżka płac działacza związkowego zależy od szefa zakładu. Trzeba być wyjątkowo prymitywnym , by wierzyć w to, że przewodniczący związku jest wrogiem pana prezesa, czy dyrektora zakładu! W sytuacji gdy staje na czele strajku, to nie po to by wygrać z szefem zakładu, tylko po to by spacyfikować żądania roboli! Dokładnie to ustalił z dyrekcja! Jego udawany gniew, nieustępliwość w negocjacjach, to tanie aktorskie chwyty! Ludzie, nie ma związków, są szumowiny, którzy zadbali dla siebie o związkowe koryto. Dziś miejsce Solidarności jest na śmietniku, albo w rynsztoku, na pewno nie na ulicy! 1. Przywódca związkowy utrzymywany przez pracodawcę jest jego nałożnicą! Jest wrogiem swoich członków, jest piątą kolumną pracodawcy. To przywódcy związkowi pacyfikują każdy strajk, stając na jego czele! To oni dogadują się z pracodawcą nigdy robotnicy. To oni ustalają warunki przerwania strajku dogodne dla pracodawcy. Przewodniczący związku zarabia- zależy od wielkości firmy, od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych! Dobra fucha! Nie trzeba myśleć, tylko udawać sojusznika członków. W ogromnej większości zwalniani ludzie z pracy to ci, których związkowcy chcieli się pozbyć, byli zagrożeniem dla ich pozycji. Można śmiało powiedzieć, że 90% zwolnionych, to ludzie wskazani przez szefów związku! 2. Majątki związków zawodowych czasów PRL stały się naprzód majątkami Solidarności jako związku, a potem ich przywódców. Majątki związków z PRL-u były do końca państwowe! Wskazanie kto jest złodziejem jest proste. [/size][/font][/color]
[color=black][font=Verdana][size=4]3. Ostatnia sprawa. Poparcie żądań kleru poprzez uczestnictwo w manifestacji o koncesję dla TV Trwam. To poparcie prywatnego interesu złodzieja Rydzyka, który bezczelnie okradł Solidarność. Dwa podmioty miały zezwolenie zbierania datków na rzecz ratowania stoczni. NSZZ Solidarność i Radio Maryja. Po skończeniu akcji, Solidarność zrobiła sprawozdanie i wpłaciła pieniądze na konto stoczni, nie wiem czy ukradli część pieniędzy, czy oddali wszystko, w każdym razie wpłacili. Rydzyk sprawozdania nie zrobił i nie wpłacił nawet złotówki, ukradł te pieniądze! On je zwyczajnie ukradł. Moja rodzina wpłaciła 600 złotych, i trzy świadectwa udziałowe na ratowanie stoczni nie dla Rydzyka i nie da jego radia! I ten złodziej nas okradł jak kilka milionów innych! Nikt i nigdy tego łobuza nie pociągnął do odpowiedzialności karnej za kradzież! Duda, wpadł na pomysł , by ofiary Rydzyka poparły jego prywatne żądania. Czy ktoś taki powinien być przewodniczącym związku? czy ktoś taki zasługuje na zaufanie? Od 1989 roku do dziś było tysiące strajków, głodówek, protestów, manifestacji przeciwko biedzie, przeciwko zwolnieniom, przeciwko nie płaceniom za już wykonana pracę. Tysiące ludzi rocznie popełnia samobójstwo z przyczyn ekonomicznych. W roku 2011 ofiar było ponad 5 tysięcy. Moje pytanie brzmi. Czy ktokolwiek widział na własne oczy księdza pośród tych zrozpaczonych ludzi? Czy ktoś widział choćby w jednym strajku, w jednej głodówce wspierającego księdza? Do roku 1989 jakikolwiek strajk, bez względu na liczbę strajkujących, miał kapelana który grzmiał w imię boże o sprawiedliwość dla umęczonych ludzi! Dziś nie ma tych troskliwych kapłanów pośród ofiar III RP, oni wspierają kryminalistów sprawujących na przemian rządy, oczywiście wsparcie takie kosztuje. Co roku 7,5 mld złotych budżet państwa wypłaca nierobom na ich utrzymanie, kler okradł nas bardziej sumiennie niż kolejne rządy. Komisja majątkowa ograbiała nas dokładniej niż III Rzesza, zupełnie bezkarnie, nie ma winnych! Otumaniony tłum będzie wspierał swoich oprawców, tych w koloratkach , tych ze związku Solidarność i tych którzy koniecznie chcą władzy, którzy ją już mieli i udowodnili, że niczym nie różnią się od swoich poprzedników i następców. To ten sam Iwan, tylko w innym kapeluszu! PiS to taka sama złodziejska firma jak cały kler, jak przywódcy związkowi, jak kryminaliści z innych gangów szumnie zwanych partiami politycznymi. Nie ma nic gorszego na świecie niż prostytutka walcząca o moralność, złodziej domagający się uczciwości, morderca i ludobójca o prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci! Tak jest w III RP, to karykatura państwa, to coś zwyrodniałego, coś co nie powinno istnieć.[/size][/font][/color]
[color=black][font=Verdana][size=4]Związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barwy politycznej, z natury są lewicowe! Świat nawet nie słyszał o związkach o orientacji klerykalnej, lub liberalnej. Nie ma na świecie lewicowej prawicy, jest tylko w III RP, nazywa się SLD! Związki zawodowe funkcjonują poza terenem zakładu, w III RP na jego terenie, zakład utrzymuje przywódców związkowych, płaci im pensję, płaci premię, płaci za ich telefony, płaci ich pracownikom etatowym! Nie umiem sobie wyobrazić by zwalczał swojego chlebodawcę,... rozwiń
Avatar
przypadkowy diagnosta... / 28 września 2012 o 17:59
0
czytam rozne komentarze (te za i te przeciw) i usmiecham sie pod nosem konstatujac emocje towarzyszace zwyklej wycieczce do stolicy!
Niewatpliwie jest wsrod wycieczkowiczow spora grupa cierpiaca na schizofrenie!!! O tym fakcie przekonalem sie bedac przypadkowym przechodniem podczas happeningu Solidarnosci.
jedna aktywnie uczestniczaca w grach i zabawach para dzwigala slusznych rozmiarow transparent z jednoznacznie brzmiacym haslem: "Chcemy wolnosci"!
Ja, uwazajac owe haslo za naduzycie zwrocilem sie do pani dzierzacej w reku drzewiec z pytaniem, czy przypadkiem nie uwaza, iz troche przesadzili z trescia. Na to otrzymalem odpowiedz nastepujacej tresci:
"W wplnym kraju i mamy prawo pisac co na sie tylko podoba!
Haloo....czy taka wypowiedz nie wydaje sie Wam zmianujacym chorobe psychiczna zachowaniem?
czytam rozne komentarze (te za i te przeciw) i usmiecham sie pod nosem konstatujac emocje towarzyszace zwyklej wycieczce do stolicy!
Niewatpliwie jest wsrod wycieczkowiczow spora grupa cierpiaca na schizofrenie!!! O tym fakcie przekonalem sie bedac przypadkowym przechodniem podczas happeningu Solidarnosci.
jedna aktywnie uczestniczaca w grach i zabawach para dzwigala slusznych rozmiarow transparent z jednoznacznie brzmiacym haslem: "Chcemy wolnosci"!
Ja, uwazajac owe haslo za naduzycie zwrocil... rozwiń
Avatar
patajnik jeden taki! / 28 września 2012 o 17:45
0
[quote name='kalafior' timestamp='1348846271' post='678661']
Mam nadzieje, ze Policja zareaguje prawidlowo i... pogoni palami demonstrantow!
[/quote]

Chcesz starych ludzi bic palami?
A nie bardziej chrzescijanskim spelnieniem bylaby pomoc przy zminie pampersow?
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 1 0

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 5 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 96 25

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 37 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!