Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 listopada 2020 r.
16:43

"Zabijacie kobiety". Plakaty na wiadukcie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora am
163 64 A A

„Brak praw to też przemoc”, „Zabijacie kobiety” – plakaty tej treści pojawiły się w nocy w różnych miejscach Lublina. Kartki z hasłami zawisły też w wielu innych polskich miast.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

„16 Dni działań Przeciwko Przemocy ze względu na płeć” to międzynarodowa kampania. Zaczyna się co roku 25 listopada (Dzień przeciw przemocy wobec Kobiet), a kończy 10 grudnia (Dzień Praw Człowieka).

– To bardzo ważna kampania. Ma na celu zwrócić uwagę na problem przemocy ze względu na płeć i z tym problemem walczyć. My dokładamy do tej walki jakąś swoją cegiełkę – mówi Rozalka z ruchu Plakaciary przeciw przemocy wobec kobiet. – Akcja organizowana była na całą Polskę. Włączyły się m.in. Wrocław, Warszawa i oczywiście Lublin. To było kilkanaście dni pracy, wyboru haseł, treningów jak, po co, gdzie. Wszystkie te miasta obklejono hasłami „Zabijacie kobiety” oraz „Brak praw to też przemoc”.

Plakaciary we wszystkich swoich działaniach zwracają uwagę na problem przemocy wobec kobiet. Chcą uświadamiać, jaka jest rzeczywista skala problemu i z nim walczyć.

– To nie jest tak, że jedna czy druga z nas „od święta” dostanie klapsa. Pomijając już nawet zabójstwa i pobicia, kobiety każdego dnia doświadczają także innych aktów przemocy – tłumaczy lubelska Plakaciara. – Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wiele przemocy jest dookoła nich każdego dnia. Wiele osób myśli, że przemoc to tylko bicie albo krzyk. A gdzie miejsce na obleśne komentarze? Klepnięcie w klubie? Gwizd na ulicy i komentarz „ale z ciebie fajna dupa?” Tzw. „końskie zaloty” w liceum? Przepraszam bardzo, ale strzelanie z ramiączek stanika czy podciąganie spódnicy też jest przemocą. Ale w naszym społeczeństwie niestety uczy się, że „on cię tylko podrywa, nie narzekaj, masz branie”.

Dziewczyny, które nocami obklejają miasto zaangażowanymi hasłami, podkreślają, że używają do tego tylko kartek papieru i kleju z mąki ziemniaczanej.

– Jesteśmy w tej kwestii dużo „bezpieczniejsze” niż masowe klejenie reklamowe – przekonują. – Nie trujemy środowiska, nie giną przez nas ani ludzie, ani zwierzęta. Jak nikt nie będzie zrywał (a to najczęściej z tego powodu kartki lądują na ziemi), to nie będzie śmiecenia, bo one cudownie się same trzymają na ścianach.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
_XD_ / 26 listopada 2020 r. o 20:04
+4
@ _XD_ :  "To wolne forum." - A czy ja mówię, że nie jest wolne? Jasne, że jest. "Każdy może komentować kogo chce i kiedy chce." - Nie przeczę. "Tobie też nie zamierza zabraniać kwiczeć dalej." - Ani tym bardziej tobie. "A za kompement dziękuję." - Nie ma za co, jak ci to pasuje. "W wielu kulturach wieprz jest symbolem pomyślności i dobrobytu." - Być może to prawda ale nie wieprz ciemności. "Co do analu, nie próbowałem" - nie próbowałeś czynnie czy nie próbowałeś biernie? Tego nie określiłeś. "ale mam przeczucie graniczące z pewnością, że ty nawet na taki rodzaj seksu nie masz szans." - Być może i nie mam, nie składałem żadnej dziewczynie tak niekonwencjonalnej propozycji ani mi nikt nie składał. Ale wcale nie chcę mieć na taki rodzaj egzotycznego współżycia szans i wcale o to nie zabiegam, bo to świństwo i obrzydlistwo, godne potępienia, to dehumanizuje i upadla ludzi. Odrażające.
 Nie upadla i nie dehumanizuje za to pomysł zamykania pod przymusem ciężarnych kobiet w umieralniach dla noworodków żeby uniemożliwić im stanowienie o własnych ciałach, żeby razem z innymi kobietami w podobnej sytuacji musiały ptarzeć jak kolejne rodzą martwe, potworkowate płody, albo patrzeć jak po urodzeniu takie dzieci umierają. Taak. To bardzo humanitarne podejście. podobnym humanizmem wykazywali się naziści w obozach koncentracyjnych. Pogratulować wzorców szowinistyczna świnio. XD
 Nie upadla i nie dehumanizuje za to pomysł zamykania pod przymusem ciężarnych kobiet w umieralniach dla noworodków żeby uniemożliwić im stanowienie o własnych ciałach, żeby razem z innymi kobietami w podobnej sytuacji musiały ptarzeć jak kolejne rodzą martwe, potworkowate płody, albo patrzeć jak po urodzeniu takie dzieci umierają. Taak. To bardzo humanitarne podejście. podobnym humanizmem wykazywali się naziści w obozach koncentracyjnych. Pogratulować wzorców szowinistyczna świnio. XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 26 listopada 2020 r. o 19:30
+4
@ _XD_: "No ty nie posiadasz żadnej z tych cech" - Za to ty jakże skromny, a przy tym oczytany, światły, kulturalny, inteligentny na pewno posiada samiutkie takie cechy jakie wymieniłem - już to widzę. "a przy takim szowinistycznym podejściu do kobiet" - już to wiem, nie musisz się powtarzać. "wróżę ci jeszcze dłuuugie lata dziewictwa" - ty pewnie dawno straciłeś dziewictwo( ps. piekła dupka?). "a oświadczyć to się możesz co najwyżej swojej własnej prawicy." - gdyby miała postać kobiety, z pewnością rozważyłbym to. "Każda szanująca się kobieta powinna trzymać się z daleka od takiego szowinistycznego warchlaka." - odezwał się wieprz ciemności i analholik, co w dupkę nie raz brał. Każda szanująca się kobieta powinna się trzymać z daleka od takich zboków i łajdusów jakim możesz być ty i tobie podobni. "Oczywiście istnieje jeszcze bardzo nikła szansa" - tak taka szansa istnieje na to byś się wreszcie ode mnie odczepił. "że jesteś po prostu niedorozwinięty umysłowo i stąd te brednie." - być może dla ciebie brednie, a co do niedorozwoju umysłowego to wypadałoby zobaczyć niejeden swój wpis waćpanie i zastanowić się, czy aby czasem nie warto by odwiedzić jakiegoś specjalistę. XD
 To wolne forum. Każdy może komentować kogo chce i kiedy chce. Tobie też nie zamierza zabraniać kwiczeć dalej. A za kompement dziękuję. W wielu kulturach wieprz jest symbolem pomyślności i dobrobytu. Co do analu, nie próbowałem, ale mam przeczucie graniczące z pewnością, że ty nawet na taki rodzaj seksu nie masz szans. XD
 To wolne forum. Każdy może komentować kogo chce i kiedy chce. Tobie też nie zamierza zabraniać kwiczeć dalej. A za kompement dziękuję. W wielu kulturach wieprz jest symbolem pomyślności i dobrobytu. Co do analu, nie próbowałem, ale mam przeczucie graniczące z pewnością, że ty nawet na taki rodzaj seksu nie masz szans. XD rozwiń
Avatar
Liz / 26 listopada 2020 r. o 14:55
+3
To oczywiste - Jan Chrzciciel zginął na rozkaz Heroda Antypasa, którego małżeńskie roszady krytykował.
Avatar
Robik / 26 listopada 2020 r. o 08:05
+3
Super, że te hasła są za ochroną życia nienarodzonych. Przecież hasła "Zabijacie kobiety" albo "Brak praw to też przemoc" odnoszą się wprost do kobiet, które są zabijane jeszcze w łonie matki i nie będą miały żadnych praw jeśli spełniłby się postulaty wolnej aborcji na życzenie lub eutanazji. Brawo obrońcy życia od Plakaciar.
Rozumiem, że jako obrońca praw kobiet uciśnionych, stanąłeś w obronie tych, które miały "szczęście" się urodzić z porażeniami, niedorozwojami, lub polisomiami i przez to trafiły do domów dziecka? Przecież każde dziecko ma prawo do wychowywania się w zdrowych, rodzinnych warunkach. Pochwal się, ile takich kobiet adoptowałeś, aby zapobiec łamaniu tego prawa? Ilu takim kobietom pomogłeś w codziennych zmaganiach ze zwykłymi ograniczeniami architektonicznymi w codziennym życiu? Czy może twoja ochrona praw tych kobiet końcu się w momencie narodzin? XD
 Ani on, ani cały ten polski KRK nie mają zamiaru opłacać z własnej kieszeni/sakiewki opieki nad wszystkimi ułomnymi dziećmi i ludźmi. Chcą natomiast zniewolić siłą i groźbą jej użycia oraz naciskiem społecznym do rodzenia każdego płodu (choć jeszcze dwa wyjątki zostały) i opieki nad nim. Jeszcze mogą domagać się pomocy wypłatami - z cudzej głównie kieszeni.
 Ani on, ani cały ten polski KRK nie mają zamiaru opłacać z własnej kieszeni/sakiewki opieki nad wszystkimi ułomnymi dziećmi i ludźmi. Chcą natomiast zniewolić siłą i groźbą jej użycia oraz naciskiem społecznym do rodzenia każdego płodu (choć jeszcze dwa wyjątki zostały) i opieki nad nim. Jeszcze mogą domagać się pomocy wypłatami - z cudzej głównie kieszeni. rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2020 r. o 22:58
+2
Czy tego tematu też nie ogarniasz?
Daj sobie spokój z tym biednym, zagubionym dzieciakiem.....Ono już nawet tego, co samo bazgrze, nie ogarnia. Olej go, nie dowartościowuj, nie utwierdzaj w przekonaniu, że te wypociny kogokolwiek interesują. Mówił dziad do obrazu....
 O ile to faktycznie dzieiak. Ale jeszcze trochę i samo wyjdzie z szafy. XD
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2020 r. o 22:55
+2
@ _XD_ : Ponieważ wiem co oznacza twój skrót NSŚ, wobec tego narysuję ci ptaszka 3===> , prawda, że ładny karniak? No ja myślę.
  Urocze. A podobno to cię nie rusza. To karniak ma być ładny? Cieszę się, że ci się podoba, choć podobno wolisz dziewczyny. Słyszałem, że wśród neonazistów to dość. Cóż, to by potwierdzało teorię, że szowinizm to tylko zasłona pod którą ukrywają się kryptogeje. Nie osądzam, bo skoro cię to uszczęśliwia..
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2020 r. o 19:45
+2
@ _XD_ : "przecież nie ja to pisałem, tylko ty. :P Nie radzisz sobie z faktami, NSŚ" - może i nie ty pisałeś, ale z pewnością byłbyś skłonny do użycia tych określeń w moim kierunku, które ja zacytowałem, mnie nie oszukasz
 No tą kwestię chyba już zdążyliśmy obgadać kilka komentarzy wyżej. Czy tego tematu też nie ogarniasz? NSŚ
Avatar
_XD_ / 26 listopada 2020 r. o 21:20
+2
@ _XD_ : "Nie upadla i nie dehumanizuje za to pomysł zamykania pod przymusem ciężarnych kobiet w umieralniach dla noworodków" - Strasz dalej( i się przypadkiem nie sfajdaj) tym zamykaniem pod przymusem ciężarnych kobiet w umieralniach dla noworodków - właśnie takimi zacytowanym tekstami jak ten skutecznie potraficie zniechęcać dziewczyny/kobiety do posiadania potomstwa, ciągle wmawiając, że będzie defekt, że będzie ciężko chore, że to, że tamto - przestańcie siać te toksyczne gadki i psychozę strachu przed ciążą jakby to było coś strasznego i wielkie niebezpieczeństwo. "żeby uniemożliwić im stanowienie o własnych ciałach" - to nie jest stanowienie o własnym ciele a o cudzym, nienarodzonym, które prawa do życia samo sobie rościć nie będzie( bo nie umie mówić). "żeby razem z innymi kobietami w podobnej sytuacji musiały ptarzeć jak kolejne rodzą martwe, potworkowate płody, albo patrzeć jak po urodzeniu takie dzieci umierają." - wy tam po lewej stronie lubujecie się w takim zastraszaniu młodych dziewczyn i kobiet, właśnie takimi tekstami jak ten zacytowany, a z drugiej strony paskudzicie mentalnie płeć żeńską zachęcając do rozwiązłości, nieobyczajności( różnorakie formy aktywności seksualnej), promocji antykoncepcji i ogółem - tego tzw. wyzwolenia( vel. feminizmu). Robicie krzywdę kobietom nawet o tym nie wiedząc. A ja wiem jaki interes w aborcji mają ci mężczyźni, którzy są za nią - jak dziewucha zajdzie w ciążę, to wówczas taki młody facet powie, że to nie jego problem - zaciążyła niech se robi co chce i umyje rączki od odpowiedzialności. "Taak. To bardzo humanitarne podejście." - Tacy jak ty zabijaliby nawet te zdrowe płody, wy traktujecie ciążę jako efekt uboczny stosunku płciowego - to jest strasznie humanitarne podejście, wmawiając, ze będzie źle, że defekt będzie, że ciężko chore będzie i tak dalej - straszcie straszcie tylko się nie sfajdajcie z tego straszenia. "podobnym humanizmem wykazywali się naziści w obozach koncentracyjnych." - będziesz kiedyś żałował tego co powiedziałeś, żebyś wiedział jak bardzo, oby cię los w życiu nie pokarał za tego typu sformułowania, bo sam nie wiesz co mówisz. "Pogratulować wzorców" - no pewnie, nazwij mnie jeszcze hitlerowcem, nazistą, skrajnym faszystą, nie zrobi to na mnie wrażenia. "szowinistyczna świnio." - Wiesz co? Spadaj na bambus albo lepiej: Spadajcie na bambus towarzyszu XD
 Tacy jak ja, to znaczy jacy? Myślący? W seminarium nie uczą czym się różni cytat od parafrazy? Czy tam oceny rozdają jak snickersy po plebaniach? To nie jest straszenie. Przecież nie ja sobie to wymyśliłem, tylko umiłowany przez prawicę minister zero. I mylisz pojęcia. Nikt nie jest za aborcją, a za wolnym wyborem. Pamiętasz jeszcze co to wolna wola? Taki dinks który bozia dała ludziom? Aha. Jeszcze jedno. Mi na tym specjalnie nie zależy, ale skoro chcesz... Jesteś nazistowską, szowinistyczną świnią. Czy skrajnym faszystą, nie wiem, ale na pewno ocierasz się o skrajną głupotę. XD
 Tacy jak ja, to znaczy jacy? Myślący? W seminarium nie uczą czym się różni cytat od parafrazy? Czy tam oceny rozdają jak snickersy po plebaniach? To nie jest straszenie. Przecież nie ja sobie to wymyśliłem, tylko umiłowany przez prawicę minister zero. I mylisz pojęcia. Nikt nie jest za aborcją, a za wolnym wyborem. Pamiętasz jeszcze co to wolna wola? Taki dinks który bozia dała ludziom? Aha. Jeszcze jedno. Mi na tym specjalnie nie zależy, ale skoro chcesz... Jesteś nazistowską, szowinistyczną świnią. Czy skrajnym faszystą, ni... rozwiń
Avatar
_XD_ / 26 listopada 2020 r. o 18:40
+2
"To było kilkanaście dni pracy, wyboru haseł, treningów jak, po co, gdzie" - i wyszedł na tych hasłach i słowotoku taki pseudointelektualny bełkot rodem z powieści Orwella? Gdyby dziennikarz DW był naprawdę dziennikarzem, to zapytałby kto szkolił, gdzie i za jaką kasę. Zwróciłby uwagę, że jeśli plakaciary osiągną cele postulowane na ich  plakatach, to wolna aborcja doprowadzi do pozbawienia każdego człowieka jakichkolwiek praw jeszcze zanim się urodzi, bo jakie prawa ma człowiek, jeśli zbije się go jeszcze przed urodzeniem? Te plakaciary mają niestety sporo lekcji z logiki do odrobienia.
Samozwańczy z wiejska "dokturek" (jakiś filozof wiejski chyba) nie wstydzi się wypisywać głupot o "pseudointelektualnym bełkocie" w przypadku prostego zdania: "To było kilkanaście dni pracy, wyboru haseł, treningów jak, po co, gdzie" [działać]. Czego nie rozumie? Że przygotowano się przez kilkanaście dni? Że wybierano hasła? Że trenowano się rozmyślając jak działać i gdzie, myśląc też o skutkach do wywołania?
"Zauważyłem,że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić". Ronald Reagan
Dlaczego tak bezosobowo? "Trenowano", "wymyślano"?. Ale kto i za za czyją kasę trenowal i wymyślał? I co wymyślił? Kto wymyślił, że prawem człwieka jest zabijanie drugiego czlowieka, tylko dlatego, że jeszcze sie nie narodził lub dlatego, że jest kaleką?
 Uśpiłeś kiedyś chore zwierzę?
 Uśpiłeś kiedyś chore zwierzę? rozwiń
Avatar
_XD_ / 26 listopada 2020 r. o 18:40
+2
Super, że te hasła są za ochroną życia nienarodzonych. Przecież hasła "Zabijacie kobiety" albo "Brak praw to też przemoc" odnoszą się wprost do kobiet, które są zabijane jeszcze w łonie matki i nie będą miały żadnych praw jeśli spełniłby się postulaty wolnej aborcji na życzenie lub eutanazji. Brawo obrońcy życia od Plakaciar.
Rozumiem, że jako obrońca praw kobiet uciśnionych, stanąłeś w obronie tych, które miały "szczęście" się urodzić z porażeniami, niedorozwojami, lub polisomiami i przez to trafiły do domów dziecka? Przecież każde dziecko ma prawo do wychowywania się w zdrowych, rodzinnych warunkach. Pochwal się, ile takich kobiet adoptowałeś, aby zapobiec łamaniu tego prawa? Ilu takim kobietom pomogłeś w codziennych zmaganiach ze zwykłymi ograniczeniami architektonicznymi w codziennym życiu? Czy może twoja ochrona praw tych kobiet końcu się w momencie narodzin? XD
Każdy ma prawo do istenienia.Także niepełnosprawny. Wielu takim niepełnosprawnym pomoga Kościół, ktory teraz jest przez lewactwo atakowany.
 HAHAHAHAHA! Typowa postawa przykładnego katolika. Kościółek otwiera domy dziecka, więc ja mam rączki czyste. Ale żeby się samemu zaangażować, to już nie bardzo. Prościej jest pierdzieć swoje komentarze o prawach człowieka, mając głęboko w dudzie, że samemu się je łamie. Taka to jest ta wasza wiara. Czysta pokazówka, żeby można się było pochwalić przed sąsiadami. Tyle, że z wprowadzaniem tej wiary w życie jakoś już nie wychodzi. Obudnicy. XD
 HAHAHAHAHA! Typowa postawa przykładnego katolika. Kościółek otwiera domy dziecka, więc ja mam rączki czyste. Ale żeby się samemu zaangażować, to już nie bardzo. Prościej jest pierdzieć swoje komentarze o prawach człowieka, mając głęboko w dudzie, że samemu się je łamie. Taka to jest ta wasza wiara. Czysta pokazówka, żeby można się było pochwalić przed sąsiadami. Tyle, że z wprowadzaniem tej wiary w życie jakoś już nie wychodzi. Obudnicy. XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 2 grudnia 2020 r. o 09:36
0
wciska bezczelnie, że w łonie kobiety jest "kobieta", gdy tymczasem po poczęciu w macicy jest najpierw zarodek, a potem płód. Tu nie ma żadnego zabijania "kobiety" ... Natomiast skazywanie kobiet na obowiązkowy poród donoszonego wadliwego płodu - to grozi utratą życia, nie tylko zdrowia, czasami w sposób oczywisty
Jesli płód płci żeńskiej nie jest kobietą to kiluletnie dziecko płci żeńskiej też nią nie jest. Może wyeksterminujcie wszystkie dzieci płci zeńskiej które mają wady wrodzone. Przeciez to będzie z pożytkiem dla samorządów żeby nie utrzymywac tych kalek nie rokujących na rozród natępnego pokolenia podatików. Poza tym to zaoszczedziło by im cierpień fizycznych i psychicznych związanych z nieudanym życiem. Idźmy dalej - ja proponuję robić łapanki na ulicach i poddawać TESTOM ZADOWOLENIA Z ŻYCIA te osoby które nie potrafią się zintegrować, są niezadowolone i nie robią nic pożytecznego. Wiele z tych osób można by poddać eutanacji ponieważ one nigdy nie beda zadowolone a przecież chcemy im oszczędzić cierpiania z tym związanego. :)
 Czemu tylko płci żeńskiej? Czyżbyś uważał, że chłopiec/mężczyzna nawet z niedorozwojami czy wadami wrodzonymi jest kimś lepszym niż dziewczynka/kobieta? Jesteś jeszcze bardziej zj****ym szowinistą niż felipe.
 Czemu tylko płci żeńskiej? Czyżbyś uważał, że chłopiec/mężczyzna nawet z niedorozwojami czy wadami wrodzonymi jest kimś lepszym niż dziewczynka/kobieta? Jesteś jeszcze bardziej zj****ym szowinistą niż felipe. rozwiń
Avatar
_XD_ / 1 grudnia 2020 r. o 20:11
0
PiS na to nie pójdzie. Nie wybiją przecież resztek swojego elektoratu. XD
Chyba Cię zmartwię ale mnie nie obchodzi na co pójdzie PiS. Ja popieram Korwina-Mikkego i wiem że on popiera moje poglądy.
 Gratuluję. Za handlem żywym towarem też jesteś jak i on?
Avatar
Robert84 / 1 grudnia 2020 r. o 10:47
-1
PiS na to nie pójdzie. Nie wybiją przecież resztek swojego elektoratu. XD
Chyba Cię zmartwię ale mnie nie obchodzi na co pójdzie PiS. Ja popieram Korwina-Mikkego i wiem że on popiera moje poglądy.
Avatar
_XD_ / 30 listopada 2020 r. o 13:22
+1
wciska bezczelnie, że w łonie kobiety jest "kobieta", gdy tymczasem po poczęciu w macicy jest najpierw zarodek, a potem płód. Tu nie ma żadnego zabijania "kobiety" ... Natomiast skazywanie kobiet na obowiązkowy poród donoszonego wadliwego płodu - to grozi utratą życia, nie tylko zdrowia, czasami w sposób oczywisty
Jesli płód płci żeńskiej nie jest kobietą to kiluletnie dziecko płci żeńskiej też nią nie jest. Może wyeksterminujcie wszystkie dzieci płci zeńskiej które mają wady wrodzone. Przeciez to będzie z pożytkiem dla samorządów żeby nie utrzymywac tych kalek nie rokujących na rozród natępnego pokolenia podatików. Poza tym to zaoszczedziło by im cierpień fizycznych i psychicznych związanych z nieudanym życiem. Idźmy dalej - ja proponuję robić łapanki na ulicach i poddawać TESTOM ZADOWOLENIA Z ŻYCIA te osoby które nie potrafią się zintegrować, są niezadowolone i nie robią nic pożytecznego. Wiele z tych osób można by poddać eutanacji ponieważ one nigdy nie beda zadowolone a przecież chcemy im oszczędzić cierpiania z tym związanego. :)
 PiS na to nie pójdzie. Nie wybiją przecież resztek swojego elektoratu. XD
 PiS na to nie pójdzie. Nie wybiją przecież resztek swojego elektoratu. XD rozwiń
Avatar
Robert84 / 30 listopada 2020 r. o 09:33
+1
wciska bezczelnie, że w łonie kobiety jest "kobieta", gdy tymczasem po poczęciu w macicy jest najpierw zarodek, a potem płód. Tu nie ma żadnego zabijania "kobiety" ... Natomiast skazywanie kobiet na obowiązkowy poród donoszonego wadliwego płodu - to grozi utratą życia, nie tylko zdrowia, czasami w sposób oczywisty
Jesli płód płci żeńskiej nie jest kobietą to kiluletnie dziecko płci żeńskiej też nią nie jest. Może wyeksterminujcie wszystkie dzieci płci zeńskiej które mają wady wrodzone. Przeciez to będzie z pożytkiem dla samorządów żeby nie utrzymywac tych kalek nie rokujących na rozród natępnego pokolenia podatików. Poza tym to zaoszczedziło by im cierpień fizycznych i psychicznych związanych z nieudanym życiem. Idźmy dalej - ja proponuję robić łapanki na ulicach i poddawać TESTOM ZADOWOLENIA Z ŻYCIA te osoby które nie potrafią się zintegrować, są niezadowolone i nie robią nic pożytecznego. Wiele z tych osób można by poddać eutanacji ponieważ one nigdy nie beda zadowolone a przecież chcemy im oszczędzić cierpiania z tym związanego. :)
Jesli płód płci żeńskiej nie jest kobietą to kiluletnie dziecko płci żeńskiej też nią nie jest. Może wyeksterminujcie wszystkie dzieci płci zeńskiej które mają wady wrodzone. Przeciez to będzie z pożytkiem dla samorządów żeby nie utrzymywac tych kalek nie rokujących na rozród natępnego pokolenia podatików. Poza tym to zaoszczedziło by im cierpień fizycznych i psychicznych związanych z nieudanym życiem. Idźmy dalej - ja proponuję robić łapanki na ulicach i poddawać TESTOM ZADOWOLENIA Z ŻYCIA te osoby które nie potrafią się zint... rozwiń
Avatar
-felipe_96. / 28 listopada 2020 r. o 17:07
-1
@ _XD_ : "Tak, tak. Brandzluj się dalej." -Mógłbym ale jako, że chcę zakończyć, tę jakże ożywczą i doprawdy wiele wnoszącą dyskusję pozytywnym akcentem to powiem tak: przepraszam cię za to, jeśli gdziekolwiek w naszej wymianie zdań byłem dla ciebie za ostry w tych rozmowach i czasem kusiłem się na docinki, nie oczekuję bynajmniej od ciebie przeprosin za "nazistowską szowinistyczną świnię" ( w skrócie NSŚ), nadstawiam drugi policzek i tak ci wybaczam. I tym optymistycznym akcentem zakończmy to.
Avatar
_XD_ / 28 listopada 2020 r. o 06:32
0
@ _XD_ : "Urocze." - Wiedziałem, że ci się członki podobają. "A podobno to cię nie rusza." - Ani trochę. "To karniak ma być ładny? Cieszę się, że ci się podoba, choć podobno wolisz dziewczyny." - Pewnie, że wolę, ale ty mnie tak adorujesz, że czasem kuszę się na intelektualny romans, wymianę czułości z takim osobnikiem jak ty. "Słyszałem, że wśród neonazistów to dość." - odpowiadając na twoją mowę nienawiści :-* . "Cóż, to by potwierdzało teorię, że szowinizm to tylko zasłona pod którą ukrywają się kryptogeje." - może przestańmy ze sobą rozmawiać, bo wyjdzie na to, że i ty gej i ja gej, ja tylko intelektualnie pieprzę, te aktywności na literkę "a" czy "o" mnie nie interesują. "Nie osądzam, bo skoro cię to uszczęśliwia.." - Nie osądzaj, uszczęśliwia mnie, że poświęcasz mi tyle czasu, zamiast sobie odpuścić i zamknąć temat. "O ile to faktycznie dzieiak." - w każdym z nas jest trochę dziecka. "Ale jeszcze trochę i samo wyjdzie z szafy." - Ot i przybywam XD
 Tak, tak. Brandzluj się dalej.
 Tak, tak. Brandzluj się dalej. rozwiń
Avatar
-felipe_96. / 27 listopada 2020 r. o 23:12
-2
@ _XD_ : "Urocze." - Wiedziałem, że ci się członki podobają. "A podobno to cię nie rusza." - Ani trochę. "To karniak ma być ładny? Cieszę się, że ci się podoba, choć podobno wolisz dziewczyny." - Pewnie, że wolę, ale ty mnie tak adorujesz, że czasem kuszę się na intelektualny romans, wymianę czułości z takim osobnikiem jak ty. "Słyszałem, że wśród neonazistów to dość." - odpowiadając na twoją mowę nienawiści :-* . "Cóż, to by potwierdzało teorię, że szowinizm to tylko zasłona pod którą ukrywają się kryptogeje." - może przestańmy ze sobą rozmawiać, bo wyjdzie na to, że i ty gej i ja gej, ja tylko intelektualnie pieprzę, te aktywności na literkę "a" czy "o" mnie nie interesują. "Nie osądzam, bo skoro cię to uszczęśliwia.." - Nie osądzaj, uszczęśliwia mnie, że poświęcasz mi tyle czasu, zamiast sobie odpuścić i zamknąć temat. "O ile to faktycznie dzieiak." - w każdym z nas jest trochę dziecka. "Ale jeszcze trochę i samo wyjdzie z szafy." - Ot i przybywam XD
@ _XD_ : "Urocze." - Wiedziałem, że ci się członki podobają. "A podobno to cię nie rusza." - Ani trochę. "To karniak ma być ładny? Cieszę się, że ci się podoba, choć podobno wolisz dziewczyny." - Pewnie, że wolę, ale ty mnie tak adorujesz, że czasem kuszę się na intelektualny romans, wymianę czułości z takim osobnikiem jak ty. "Słyszałem, że wśród neonazistów to dość." - odpowiadając na twoją mowę nienawiści :-* . "Cóż, to by potwierdzało teorię, że szowinizm to tylko zasłona pod którą ukrywają si... rozwiń
Avatar
-felipe_96. / 27 listopada 2020 r. o 23:02
-2
@ Zgredek Edek: "Daj sobie spokój z tym biednym, zagubionym dzieciakiem....." - Słuszna uwaga do swojego towarzysza, by dał sobie spokój, ja też to sugerowałem, ale nie posłuchał, może więc Gandalfa starego posłucha. "Ono już nawet tego, co samo bazgrze, nie ogarnia." - Być może, ale przecież to tylko dzieciak, nic nie wie, nie zna się i tak dalej, po co więc strzępić ryja. "Olej go, nie dowartościowuj, nie utwierdzaj w przekonaniu, że te wypociny kogokolwiek interesują." - ciebie jak widać interesują, bo podłączyłeś się do dyskusji, stając w obronie swojego ziomka. "Mówił dziad do obrazu...." - Gandalf przemówił.
@ Zgredek Edek: "Daj sobie spokój z tym biednym, zagubionym dzieciakiem....." - Słuszna uwaga do swojego towarzysza, by dał sobie spokój, ja też to sugerowałem, ale nie posłuchał, może więc Gandalfa starego posłucha. "Ono już nawet tego, co samo bazgrze, nie ogarnia." - Być może, ale przecież to tylko dzieciak, nic nie wie, nie zna się i tak dalej, po co więc strzępić ryja. "Olej go, nie dowartościowuj, nie utwierdzaj w przekonaniu, że te wypociny kogokolwiek interesują." - ciebie jak widać interesują, bo podłąc... rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2020 r. o 22:58
+2
Czy tego tematu też nie ogarniasz?
Daj sobie spokój z tym biednym, zagubionym dzieciakiem.....Ono już nawet tego, co samo bazgrze, nie ogarnia. Olej go, nie dowartościowuj, nie utwierdzaj w przekonaniu, że te wypociny kogokolwiek interesują. Mówił dziad do obrazu....
 O ile to faktycznie dzieiak. Ale jeszcze trochę i samo wyjdzie z szafy. XD