Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2014 r.
10:55
Edytuj ten wpis

Zabójstwo w Rakowiskach: Kamil N. i Zuzanna M. przyznali się do morderstwa (zdjęcia z wizji lokalnej)

Autor: Zdjęcie autora kp eb
0 86 A A

Dożywocie grozi Kamilowi N. i Zuzannie M. za brutalne zamordowanie jego rodziców. 18-letnia para przyznała się do winy. - Oglądali filmy przepełnione agresją i stwierdzili, że mogą zabić rodziców Kamila - wyjaśnia Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualizacja - 20:30Kolejne dwie osoby zostały zatrzymane w związku z zabójstwem małżeństwa N. Informację potwierdza Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Jutro prokuratura ma podać szczegóły. Jak podaje RMF FM kolejni zatrzymani to chłopak i dziewczyna, którzy mieli najpierw odebrać sprawców zabójstwa z Rakowisk, a później zawieźć ich do Krakowa.


aktualizacja: Jak podaje małopolska policja, w sobotę podczas zatrzymania 18-latków, znaleziono przy nich marihuanę i przedmioty, które mogą mieć związek z zabójstwem.

18-letni Kamil N. i jego rówieśnica Zuzanna M. usłyszeli zarzut zabójstwa kwalifikowanego. - Za taki czyn przewidziana jest surowsza kara. Dolna granica to 12 lat pozbawienia wolności. Sprawcy mogą być też skazani na 25 lat lub dożywocie - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu z zamiarem bezpośrednim zabójstwa Jerzego N. i Agnieszki N. zadali im po kilkanaście uderzeń trzema nożami powodując rany kłute i cięte szyi, tułowia, kończyn górnych i dolnych, co doprowadziło do wstrząsów krwotocznych, w wyniku których pokrzywdzeni zmarli - dodaje.

W trakcie przesłuchania sprawcy przyznali się do winy i wyjaśnili przebieg zbrodni. - Zbrodnia została zaplanowana dwa tygodnie temu. Oglądali filmy przepełnione agresją i stwierdzili, że mogą zabić rodziców Kamila. Najpierw miał to być żart, potem stało się to faktem - mówi Syk-Jankowska. - Zbrodnia została zaplanowana krok po kroku. Sprawcy kupili np. lateksowe rękawiczki, które zostały zabezpieczone na miejscu zbrodni.

Jeszcze dzisiaj prokuratura wystąpi do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie obojga podejrzanych na okres trzech miesięcy.

Śledztwo trwa. Prokuratura będzie m.in. wyjaśniać czy sprawcy nie byli pod wpływem środków odurzających.

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Edka / 14 stycznia 2015 o 12:17
0

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

wpisz Katarzyna Maksymiuk zdjęcie z czarnym kotem

Avatar
Chimer@ / 2 stycznia 2015 o 00:17
0

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

Avatar
aldona / 29 grudnia 2014 o 17:22
0

A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?

grała

Avatar
Lapsus / 29 grudnia 2014 o 16:22
0

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

rozwiń
Avatar
Matka / 29 grudnia 2014 o 12:23
0

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Avatar
Aga / 22 grudnia 2014 o 02:24
0

To nie jej mama była wykladowcą na Uczelni siedleckiej, tylko jej ojciec który nie żyje, a mama i babcia również były nauczycielkani.

Co do łepka podobno próbował już popełnić samobójstwo, i ciągle płacze w celi w Lublinie bo tam siiedzi to z przecieków służby więziennej.

Avatar
Toja / 21 grudnia 2014 o 23:59
0

zuzanna martyniuk

chyba Maksymiuk

Avatar
por. Borewicz / 21 grudnia 2014 o 08:28
0

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

KAPUCHA  ???  co za kraj ??  ech....................ojciec ,matka,też tak kiedyś ??

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 o 01:53
0

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

Avatar
tomik8854 / 20 grudnia 2014 o 20:46
0

widzieliście to video jak nauczycielka dusi ucznia w gdanśku ? : http://fur.ly/bc3y

 szok!

;c

Avatar
Edka / 14 stycznia 2015 o 12:17
0

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

wpisz Katarzyna Maksymiuk zdjęcie z czarnym kotem

Avatar
Chimer@ / 2 stycznia 2015 o 00:17
0

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

Avatar
aldona / 29 grudnia 2014 o 17:22
0

A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?

grała

Avatar
Lapsus / 29 grudnia 2014 o 16:22
0

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

rozwiń
Avatar
Matka / 29 grudnia 2014 o 12:23
0

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Avatar
Aga / 22 grudnia 2014 o 02:24
0

To nie jej mama była wykladowcą na Uczelni siedleckiej, tylko jej ojciec który nie żyje, a mama i babcia również były nauczycielkani.

Co do łepka podobno próbował już popełnić samobójstwo, i ciągle płacze w celi w Lublinie bo tam siiedzi to z przecieków służby więziennej.

Avatar
Toja / 21 grudnia 2014 o 23:59
0

zuzanna martyniuk

chyba Maksymiuk

Avatar
por. Borewicz / 21 grudnia 2014 o 08:28
0

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

KAPUCHA  ???  co za kraj ??  ech....................ojciec ,matka,też tak kiedyś ??

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 o 01:53
0

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

Avatar
tomik8854 / 20 grudnia 2014 o 20:46
0

widzieliście to video jak nauczycielka dusi ucznia w gdanśku ? : http://fur.ly/bc3y

 szok!

;c

Zobacz wszystkie komentarze 86

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2019. Najnowsza prognoza podziału mandatów w woj. lubelskim

Wybory 2019. Najnowsza prognoza podziału mandatów w woj. lubelskim 0 0

Prawo i Sprawiedliwość 45,7 proc., Koalicja Obywatelska 28,7 proc., Lewica 13,3 proc., a PSL 6,5 proc. – takim poparciem cieszą się najpopularniejsze komitety startujące w wyborach parlamentarnych.

Romuald Lipko już po operacji. "Jestem silny, bo dzięki Wam widzę sens tego, co robię"
film

Romuald Lipko już po operacji. "Jestem silny, bo dzięki Wam widzę sens tego, co robię" 0 0

Romuald Lipko, muzyk, kompozytor i lider Budki Suflera przeszedł operację wątroby.

Piotr Jaroszyński (były piłkarz Górnika): Byliśmy głodni sukcesów

Piotr Jaroszyński (były piłkarz Górnika): Byliśmy głodni sukcesów 0 0

Rozmowa z Piotrem Jaroszyńskim, byłym piłkarzem Górnika Łęczna

Nieczyste gry w lubelskim sanepidzie. Pracownicy zarzucają szefowej mobbing i zastraszanie
Alarm 24

Nieczyste gry w lubelskim sanepidzie. Pracownicy zarzucają szefowej mobbing i zastraszanie 0 9

Odwołania szefowej wojewódzkiego sanepidu w Lublinie chce część jej podwładnych. Swojej przełożonej zarzucają mobbing – czują się szkalowani, zastraszani, uporczywie krytykowani. Sprawę zbadają główny inspektor sanitarny i wojewoda.

Narzekają na współpracę z wójtem gm. Biała Podlaska. "To największa bzdura jaką mogę usłyszeć"

Narzekają na współpracę z wójtem gm. Biała Podlaska. "To największa bzdura jaką mogę usłyszeć" 0 3

Trzech radnych z gminy Biała Podlaska narzeka na złą współpracę z wójtem i zbyt wolny rozwój gminy. – To największa bzdura jaką mogę usłyszeć – odpowiada wójt Wiesław Panasiuk (PSL).

Nowe porządki na Starym Mieście w Lublinie. Przedsiębiorcy będą musieli się dostosować

Nowe porządki na Starym Mieście w Lublinie. Przedsiębiorcy będą musieli się dostosować 7 8

Na zlecenie Ratusza powstaje „Księga standardów”, która określi jak mają wyglądać na Starym Mieście piwne ogródki, jak duże mogą być szyldy i gdzie wolno przycupnąć sprzedawcom pamiątek. Urząd Miasta zbiera już sugestie od zainteresowanych mieszkańców Lublina i zaprasza ich na wspólny spacer.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2019 r. 0 0

Liga Mistrzów. Bramki Lewandowskiego i Krychowiaka

Liga Mistrzów. Bramki Lewandowskiego i Krychowiaka 0 1

W hicie pierwszej kolejki Paris Saint Germain grające bez Neymara i Kyliana Mbappe pokonało w Parku Książąt Real Madryt 3:0. Wygrane odniosły też zespoły Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka

Ekspresowo budują dojazd do S17. Prace mogą skończyć się szybciej [zdjęcia]
galeria

Ekspresowo budują dojazd do S17. Prace mogą skończyć się szybciej [zdjęcia] 10 9

Szybkie tempo robót przy budowie ul. Kusocińskiego może oznaczać, że inwestycja zakończy się szybciej niż zakładano – przewidują urzędnicy. Planowe zakończenie prac to październik przyszłego roku.

Spotkania w Bramie Grodzkiej: Ulrike Grossarth i Ośrodek Karta
19 września 2019, 16:00

Spotkania w Bramie Grodzkiej: Ulrike Grossarth i Ośrodek Karta 0 0

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" (ul. Grodzka 21) zaprasza na najbliższe spotkania. 19 września o godz. 16 będzie miała miejsce prezentacja Ośrodka Karta, natomiast 25 września o godz. 17 odbędzie się spotkanie z Ulrike Grossarth.

Młodzież z Zamościa wyjdzie na Rynek Wielki, by dołączyć do grona strajkujących

Młodzież z Zamościa wyjdzie na Rynek Wielki, by dołączyć do grona strajkujących 0 2

Młodzi ludzie chcą zwracać uwagę na kryzys klimatyczny. Ale by zrobić to legalnie, powinni mieć zgodę rodziców na wyjście ze szkoły w czasie lekcji.

Kraina Lessowych Wąwozów i Lublin z turystycznymi laurami

Kraina Lessowych Wąwozów i Lublin z turystycznymi laurami 0 5

Kraina Lessowych Wąwozów oraz Lublin zostały nagrodzone tytułami Polska Marka Turystyczna. Z kolei Zamość został zauważony jako kandydat do tego tytułu.

Trudno znaleźć szefa MOSiR w Puławach. Prezydent obniża wymagania dla kandydatów

Trudno znaleźć szefa MOSiR w Puławach. Prezydent obniża wymagania dla kandydatów 1 21

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach po odejściu Antoniego Rękasa wciąż pozostaje bez dyrektora. Pierwszy konkurs nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc Ratusz ogłosił nowy. Urzędnicy obniżyli wymagania stawiane kandydatom, zarówno te dotyczące doświadczenia, jak i znajomości poszczególnych ustaw.

Łęczna: Ulica Nadrzeczna do remontu jeszcze w tym roku

Łęczna: Ulica Nadrzeczna do remontu jeszcze w tym roku 0 0

Łęczna uzyskała kolejne dofinansowanie w ramach rządowego Funduszu Dróg Samorządowych.

Jest nowa trasa Marszu Równości w Lublinie. Wystawa militariów już nie przeszkodzi

Jest nowa trasa Marszu Równości w Lublinie. Wystawa militariów już nie przeszkodzi 120 43

W środę do Urzędu Miasta wpłynęło zgłoszenie o zmianie trasy tęczowego pochodu zaplanowanego na 28 września w centrum Lublina.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!