Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2014 r.
10:55
Edytuj ten wpis

Zabójstwo w Rakowiskach: Kamil N. i Zuzanna M. przyznali się do morderstwa (zdjęcia z wizji lokalnej)

Autor: Zdjęcie autora kp eb
0 86 A A

Dożywocie grozi Kamilowi N. i Zuzannie M. za brutalne zamordowanie jego rodziców. 18-letnia para przyznała się do winy. - Oglądali filmy przepełnione agresją i stwierdzili, że mogą zabić rodziców Kamila - wyjaśnia Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualizacja - 20:30Kolejne dwie osoby zostały zatrzymane w związku z zabójstwem małżeństwa N. Informację potwierdza Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Jutro prokuratura ma podać szczegóły. Jak podaje RMF FM kolejni zatrzymani to chłopak i dziewczyna, którzy mieli najpierw odebrać sprawców zabójstwa z Rakowisk, a później zawieźć ich do Krakowa.


aktualizacja: Jak podaje małopolska policja, w sobotę podczas zatrzymania 18-latków, znaleziono przy nich marihuanę i przedmioty, które mogą mieć związek z zabójstwem.

18-letni Kamil N. i jego rówieśnica Zuzanna M. usłyszeli zarzut zabójstwa kwalifikowanego. - Za taki czyn przewidziana jest surowsza kara. Dolna granica to 12 lat pozbawienia wolności. Sprawcy mogą być też skazani na 25 lat lub dożywocie - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu z zamiarem bezpośrednim zabójstwa Jerzego N. i Agnieszki N. zadali im po kilkanaście uderzeń trzema nożami powodując rany kłute i cięte szyi, tułowia, kończyn górnych i dolnych, co doprowadziło do wstrząsów krwotocznych, w wyniku których pokrzywdzeni zmarli - dodaje.

W trakcie przesłuchania sprawcy przyznali się do winy i wyjaśnili przebieg zbrodni. - Zbrodnia została zaplanowana dwa tygodnie temu. Oglądali filmy przepełnione agresją i stwierdzili, że mogą zabić rodziców Kamila. Najpierw miał to być żart, potem stało się to faktem - mówi Syk-Jankowska. - Zbrodnia została zaplanowana krok po kroku. Sprawcy kupili np. lateksowe rękawiczki, które zostały zabezpieczone na miejscu zbrodni.

Jeszcze dzisiaj prokuratura wystąpi do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie obojga podejrzanych na okres trzech miesięcy.

Śledztwo trwa. Prokuratura będzie m.in. wyjaśniać czy sprawcy nie byli pod wpływem środków odurzających.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
folkatka / 16 grudnia 2014 r. o 15:42

Odkad się dowiedziałam, kto jest sprawdą tego strasznego czynu, nie mogę jakoś dojść do siebie. Stale się zastanawiam, co trzeba miec w głowie, zeby dopuscic sie czegos takiego, przypominam sobie, jaka ja byłam w wieku 18 lat, i jakie uczucia mi wtedy towarzyszyły...

Dziewczyna - jak dla mnie, niewatpliwie chora psychicznie, a najlepszym wypadku cierpiąca na poważne zaburzenia. Świadczy o tym jej chorobliwie wybujałe ego, przekonanie o swojej wyjątkowej wartości, czemu dała wyraz w wywiadzie. To nie jest normalne. Oczywiście, kazdemu, kto tworzy w jakiejś dziedzinie, nie jest obce poczucie satysfakcji z dobrze wykonanego dzieła, ale jeżeli 18latka, po wydaniu debiutanckiego tomika, mówi w wywiadzie "Nie, krytyka nie rusza mnie ani trochę. Znam wartość swojej twórczości, więc nie przejmuję się opinią kilku jednostek, które nie rozumieją ‘co autor miał na myśli’. Podzielam tu zdanie Witkiewicza i również „mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam” - to te słowa swiadcza najlepiej o jej umysłowym niezrównowazeniu.

Dodajmy jeszcze jej satysfakcję po dokonaniu zabójstwa. Wcale się nie dziwię rodzicom chlopaka, ze nie zyczyli sobie takiej partnerki dla swojego syna.

Cóż, moze i oni popełnili błędy wychowawcze, ponoć rozpieszczali go, i spełniali wszystkie jego zachcianki. Nie wiem, trudno o tym wyrokować.

Odkad się dowiedziałam, kto jest sprawdą tego strasznego czynu, nie mogę jakoś dojść do siebie. Stale się zastanawiam, co trzeba miec w głowie, zeby dopuscic sie czegos takiego, przypominam sobie, jaka ja byłam w wieku 18 lat, i jakie uczucia mi wtedy towarzyszyły...

Dziewczyna - jak dla mnie, niewatpliwie chora psychicznie, a najlepszym wypadku cierpiąca na poważne zaburzenia. Świadczy o tym jej chorobliwie wybujałe ego, przekonanie o swojej wyjątkowej wartości, czemu dała wyraz w wywiadzie. To nie jest normalne. Oczywiście, kazde... rozwiń

Avatar
Rozsądna / 15 grudnia 2014 r. o 19:25

Normalni to oni chyba obydowje nie są, to nie było mordestwo w afekcie tylko planowane i to długo. Więc coś z ich glową jest nie tak, za to przyjemnie im będzie w wiezieniu???????

Avatar
Edka / 14 stycznia 2015 r. o 12:17

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

wpisz Katarzyna Maksymiuk zdjęcie z czarnym kotem

Avatar
Chimer@ / 2 stycznia 2015 r. o 00:17

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

Avatar
aldona / 29 grudnia 2014 r. o 17:22

A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?

grała

Avatar
Lapsus / 29 grudnia 2014 r. o 16:22

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

rozwiń
Avatar
Matka / 29 grudnia 2014 r. o 12:23

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Avatar
Toja / 21 grudnia 2014 r. o 23:59

zuzanna martyniuk

chyba Maksymiuk

Avatar
por. Borewicz / 21 grudnia 2014 r. o 08:28

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

KAPUCHA  ???  co za kraj ??  ech....................ojciec ,matka,też tak kiedyś ??

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 r. o 01:53

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

Avatar
Edka / 14 stycznia 2015 r. o 12:17

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

wpisz Katarzyna Maksymiuk zdjęcie z czarnym kotem

Avatar
Chimer@ / 2 stycznia 2015 r. o 00:17

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Podasz mi namiar na Jej facebooka?z góry dzięki

Avatar
aldona / 29 grudnia 2014 r. o 17:22

A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?

grała

Avatar
Lapsus / 29 grudnia 2014 r. o 16:22

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

 Matko...

myślę , ze świat stanie ci się przyjaźniejszy i będzie ci na duszy lżej jeśli zapoznasz się ze sposobem działania aplikacji (np. grami) na facebooku.

rozwiń
Avatar
Matka / 29 grudnia 2014 r. o 12:23

Katarzyna Maksymiuk, matka Zuzanny M...14 grudnia aktywnie siedziała na swoim koncie facebook....Czyżby nie wiedziała.........?? Sama jestem matką, ale choć z nastolatkami jest ciężko, staram się widzieć i wiedzieć jak najwięcej...Takich zachowań nie da się nie zauważyć.....Do dziś nie potrafię przerobić tego w głowie....I tak strasznie żal mi rodziców tego chłopaka :(.............

Avatar
Aga / 22 grudnia 2014 r. o 02:24

To nie jej mama była wykladowcą na Uczelni siedleckiej, tylko jej ojciec który nie żyje, a mama i babcia również były nauczycielkani.

Co do łepka podobno próbował już popełnić samobójstwo, i ciągle płacze w celi w Lublinie bo tam siiedzi to z przecieków służby więziennej.

Avatar
Toja / 21 grudnia 2014 r. o 23:59

zuzanna martyniuk

chyba Maksymiuk

Avatar
por. Borewicz / 21 grudnia 2014 r. o 08:28

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

KAPUCHA  ???  co za kraj ??  ech....................ojciec ,matka,też tak kiedyś ??

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 r. o 01:53

Post powinien zostac zgloszony do prokuratury, jako potencjalnie wnoszacy wazne informacje do sprawy.

Avatar
tomik8854 / 20 grudnia 2014 r. o 20:46

widzieliście to video jak nauczycielka dusi ucznia w gdanśku ? : http://fur.ly/bc3y

 szok!

;c

Zobacz wszystkie komentarze 86

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Nieznajomość prawa szkodzi – tak mówi jedna z podstawowych prawniczych zasad. Trudno jednak wymagać od przeciętnego Kowalskiego biegłości we wszystkich przepisach, kruczkach, pozwach, wnioskach czy procedurach sądowych. Kancelaria prawna jest podmiotem zatrudniającym adwokatów lub radców prawnych, którzy służą poradą prawną oraz reprezentują swoich klientów przed sądami, organami administracji, czy w trakcie transakcji biznesowych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!