Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 kwietnia 2013 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Zamknięta al. Warszawska. Dziś pierwszy sprawdzian

0 32 A A
Al. Warszawska została przepołowiona. Wczoraj już korzystali z tego piesi i rowerzyści. (Maciej Kacz
Al. Warszawska została przepołowiona. Wczoraj już korzystali z tego piesi i rowerzyści. (Maciej Kacz

– Jesteśmy dogadani z policją. Jeśli będzie taka potrzeba funkcjonariusze będą kierować ruchem – zapowiada Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. Dziś mamy pierwszy dzień roboczy, w którym kierowcy muszą sobie poradzić z zamknięciem fragmentu al. Warszawskiej i związanymi z tym objazdami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia lub informacje na ten temat? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Godz. 9:05 Na ul. Nałęczowskiej koniec korka w Dąbrowicy - informują nasi Czytelnicy.

Godz. 8:45 Zapraszamy do dyskusji na naszym forum o zmianie organizacji ruchu. Poniżej Kilka uwag od jednego z użytkowników:
- Willowa: fatalnie, korek za Relaksową. Wyjazd z osiedli na północ od Willowej - ciężki. Wielu kierowców próbuje szczęścia skręcając w prawo w osiedle domków co tylko pogarsza sytuację przy wylocie z Ducha.
- Sikorskiego: w lewo w Solidarności przejeżdża 4-5 samochodów na jednej zmianie.
- Puławska: ludzie zamiast Sikorskiego próbują jechać Puławską - też się blokuje. W konsekwencji Popiełuszki też się zapycha.
- Czy można wydłużyć prawoskręt z Solidarności w Sikorskiego (obecnie jadący na wprost blokują możliwość szybszego skrętu)?
- Zelwerowicza... (połączenie Poligonowej z Koncertową) no cóż - podobno dwa lata temu weszła do planów z powodu małego kosztu. Weszła i chyba wyszła.
- Warto byłoby zmienić organizację ruchu na uliczkach osiedla domków (pomiędzy Willową a Solidarności) aby uniemożliwić/utrudnić próbującym skracać - jeżeli wszyscy jechaliby jedną ulicą to całość poruszałaby się szybciej.
- Część ruchu można by skierować przez Krasienin i Jakubowice na Choiny.
- Czy na pewno trzeba było od razu zamknąć nitkę na Solidarności?

Godz. 8:32 - Pokonałem utrudnienia około 7:30 wjeżdżając do miasta od strony Warszawy i odbyło się bez większych problemów - napisał do nas Krzysiek. - To co mi się rzuciło w oczy to za krótki skręt w prawo z Solidarności w Sikorskiego. Drogowcy rzucili co prawda na pobocze jakieś płyty by przedłużyć ten pas ruchu ale jest zbyt wąsko, za płytą jest dziura i kierowcy nie decydują się na skorzystanie z tego "ułatwienia". Tak wygląda ten pas:



Godz. 8:02 Kolejna opinia z naszego forum: "Dzisiaj korek na ulicy Willowej sięgał skrzyżowania z ulicą Relaksową. To co zafundowało nam miasto jest horrorem. Zrezygnowałem ze zjazdu ul. Willową w Ducha i pojechałem Willową w Gajową - i dobrze zrobiłem" - pisze Tomek.

Godz. 7:52 Na naszym forum kierowcy podpowiadają, aby w kierunku Puław i Radomia jechać przez Nałęczów.

Godz. 7:40 - Policjanci będą kierować ruchem wtedy, kiedy będzie taka potrzeba. Na razie jej nie ma - powiedział Arkadiusz Arciszewski z biura prasowego KWP w Lublinie na antenie Radia Lublin.

Godz. 7:15 Na duże korki można się od rana natknąć m.in. na ul. Sikorskiego i Willowej. - Na miejsce zostały wysłane dwa patrole policjantów ruchu drogowego, które monitorują sytuację na bieżąco - informuje oficer dyżurny KWP w Lublinie.


W sobotę wyłączony z ruchu został odcinek w rejonie skrzyżowania z al. Solidarności. Mowa o fragmencie między ul. Sławinkowską a Botaniczną. W ciągu roku drogowcy mają przenieść jezdnię na wiadukt, pod którym będzie biec nowy odcinek al. Solidarności w kierunku obwodnicy.

Al. Warszawska została przepołowiona, ale o ile jadąc od Warszawy można skręcić w al. Solidarności, o tyle jadąc od ronda Honorowych Krwiodawców można dotrzeć tylko do Botanicznej. I nigdzie dalej.

Objazd wiedzie przez al. Solidarności i al. Sikorskiego, zarówno dla jadących od strony Warszawy, jak i od ronda. Zarówno wykonawca robót jak i miejscy urzędnicy zastrzegają, że mogą się zmienić cykle świateł na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego, ul. Ducha i Północną. Miasto nie zapowiada za to zmian w ustawieniu świateł na rondzie.

* Inaczej kursuje komunikacja miejska. Linia 5 została zawieszona. Ze ślepego odcinka Warszawskiej (od strony ronda) kursuje tymczasowa "718” przez Racławickie, Lipową i Okopową do Hempla (wraca przez Kołłątaja i Krakowskie Przedmieście). Linie 18 i 20 jadą przez Sikorskiego i Solidarności. Taką trasą jedzie też linia 37 wracając ze Zbożowej w kierunku Żeglarskiej; trasa na Zbożową pozostaje bez zmian. Nocna linia N1 w obie strony kursuje przez Willową i Ducha.

* Na al. Solidarności skasowane zostały przystanki Jagiellońska 01 i 02 oraz Ogród Botaniczny 04.

* Zmiany objęły także linie 32 i 39. Linia 32 kursuje przez al. Andersa, Walecznych i Ponikwodę zastępując tam linię 5. W śródmieściu nie jedzie przez pl. Wolności, ale przez ul. 3 Maja. Na ulice w centrum, z których wycofano linię 32 wjeżdża teraz linia 39, która nie skręca z Narutowicza w Okopową i Hempla, ale jedzie prosto do pl. Wolności, a dalej Lubartowską. Linie 32 i 39 zamieniły się też przystankami przy dworcu PKS: 32 staje bliżej Novej, a 39 bliżej Transpedu.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
EwkaMarchewka / 23 kwietnia 2013 o 21:20
0
Jasne zapchajmy Nałęczów przez Tiry, gdzie na pewnym odcinku przed samym Nałęczowem jest ograniczenie tonazu do 3,5 t a i tak tiry jeżdżą. Poza tym Tiry mogą od strony Lublina przez Nałęczów muszą jechać ulica Graniczną, która kończy się rondem dość wąskim, co wielu kierowcom sprawia problem. Poza tym droga do Nałęczowa wąska, kręta podziurawiona, nie ma gdzie wyprzedzić, nawet kiedy auta osobowe jadą dość powoli korkuje się. Zawsze w Tomaszowicach można odbić na Jastków, ale to też żadne wyjście
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 22 kwietnia 2013 o 12:44
0
[quote name='omg' timestamp='1366619367' post='761050']
o widzę, że uderzyłem w czuły punkt, pislamski talib, który nic oprócz opluwania innych nie potrafi. napiszę więc trzeci raz - won na wieś, miasto się rozwija i rozwijać będzie i chwała mu za to!
[/quote]JUDE ????
Avatar
córka / 22 kwietnia 2013 o 12:25
0
WITAM! POTRZEBNA JEST KREW GRUPA (O RH -). LEKARZE NIE CHCĄ PRZEPROWADZIĆ OPRACJI MOJEGO TATY GDYŻ NIE MAJĄ TAKIEJ GRUPY KRWI. PROSZĘ JAK KTOŚ MOŻE. KREW MOŻNA ODDAĆ WSZĘDZIE TRZEBA TYLKO PODAĆ SZPITAL I DLA KOGO ( Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Kraśnicka LUBLIN (KAZIMIERZ STĘPNIAK). DZIĘKUJĘ :-)
Avatar
psychiatra / 22 kwietnia 2013 o 10:48
0
Ludzie w tym kraju są chorzy! Komentują artykuł o utrudnieniach w ruchu w związku z przebudową ulic. Jak dla mnie rzecz dość prozaiczna, zdecydowanie techniczna, architektoniczna, budowlana - jak by nie patrzeć, taka dość życiowa, tzn. jak tu pojechać, żeby nie utknąć, dojechać do pracy na czas, odwieźć dzieci do szkoły, nie spóźnić się do lekarza itd. Ot, coś się buduje, coś się na jakiś czas utrudnia, coś będzie w przyszłości lepiej. Chciałoby się przeczytać coś na temat, jakąś radę, wskazówkę innych. A co czytam? Sama polityka, jakieś Ruhy, PiSy, PO... Ręce opadają! Niedługo już nawet mleko w sklepie będzie albo bardziej PiSowskie, albo Ruchowskie, albo czort wie jakie, ale na pewno nie krowie. Ludzie! Napijcie się rano melisy, albo lepiej jakiejś mikstury na rozum, bo taki punkt widzenia na życie zaprowadzi Was do Abramowic! To jakiś obłęd!
Ludzie w tym kraju są chorzy! Komentują artykuł o utrudnieniach w ruchu w związku z przebudową ulic. Jak dla mnie rzecz dość prozaiczna, zdecydowanie techniczna, architektoniczna, budowlana - jak by nie patrzeć, taka dość życiowa, tzn. jak tu pojechać, żeby nie utknąć, dojechać do pracy na czas, odwieźć dzieci do szkoły, nie spóźnić się do lekarza itd. Ot, coś się buduje, coś się na jakiś czas utrudnia, coś będzie w przyszłości lepiej. Chciałoby się przeczytać coś na temat, jakąś radę, wskazówkę innych. A co czytam? Sama polityka, jakieś... rozwiń
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2013 o 10:47
0
[quote name='LeKarz' timestamp='1366620000' post='761058']
Myślę, że 1 prozac dziennie powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Myślę, że 1 ostry nabój w przyzwoitej broni powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny [/font][/color]
[quote name='LeKarz' timestamp='1366620000' post='761058']
Myślę, że 1 prozac dziennie powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Myślę, że 1 ostry nabój w przyzwoitej broni powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny [/font][... rozwiń
Avatar
LeKarz / 22 kwietnia 2013 o 10:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1366619595' post='761054']
Ciebie nie trzeba opluwać bo już cały jesteś opluty, bździągwo z Ruhu Hujokota
[/quote]

Myślę, że 1 prozac dziennie powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny
Avatar
rower / 22 kwietnia 2013 o 10:39
0
[quote name='Piotrek' timestamp='1366615062' post='761007']
Dziękujemy miastu za możliwość wyjazdu z ulicy Poligonowej!!!!!
Wcześniej był z tym problem a teraz w porannym szczycie prawie nie ma możliwości. Jak wcześniej przed skrzyżowaniem było 2-3 samochody to dziś rano było ze 30.
GRATULACJE
Czy nikt nie przewidział że po zamknięciu al. Warszawskiej część ruchu przeniesie się na ulicę Willową??
Brak sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu doprowadza że rano dzieją się tam dantyjskie sceny.
Gdzie ta zapowiadana Policja????

Zapraszam Pana Kieliszka rano na skrzyżowanie Poligonowej i Willowej
[/quote]

Gdzybyś przesadził swoje piękne szeroie cztery litery z samochodu na pojadz dwu kołowy (rower) to byś przejechał to skrzyżowanie i wiele innych na pierwszym zielonym :-) Do miejsca przeznaczenia dotarł byś w góra 40 min. bo tyle zajmuje przejechanie rowerem ze Slawinka na Głuską. Dodatkowo czulbyś się lepiej, mniej zestresowany, i zdrowszy.
[quote name='Piotrek' timestamp='1366615062' post='761007']
Dziękujemy miastu za możliwość wyjazdu z ulicy Poligonowej!!!!!
Wcześniej był z tym problem a teraz w porannym szczycie prawie nie ma możliwości. Jak wcześniej przed skrzyżowaniem było 2-3 samochody to dziś rano było ze 30.
GRATULACJE
Czy nikt nie przewidział że po zamknięciu al. Warszawskiej część ruchu przeniesie się na ulicę Willową??
Brak sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu doprowadza że rano dzieją... rozwiń
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2013 o 10:33
0
[quote name='omg' timestamp='1366619367' post='761050']
o widzę, że uderzyłem w czuły punkt, pislamski talib, który nic oprócz opluwania innych nie potrafi. napiszę więc trzeci raz - won na wieś, miasto się rozwija i rozwijać będzie i chwała mu za to!
[/quote]

Ciebie nie trzeba opluwać bo już cały jesteś opluty, bździągwo z Ruhu Hujokota
Avatar
omg / 22 kwietnia 2013 o 10:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1366619012' post='761043']
A ten pewnie z Pe Ło jak się zapienił, pewnie Paryżanin albo Londyńczyk, szkoda tylko że z dzikiego ruskiego kraju
[/quote]

o widzę, że uderzyłem w czuły punkt, pislamski talib, który nic oprócz opluwania innych nie potrafi. napiszę więc trzeci raz - won na wieś, miasto się rozwija i rozwijać będzie i chwała mu za to!
Avatar
omg / 22 kwietnia 2013 o 10:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1366617508' post='761030']
Barani łbie, najpierw się zapewnia zaplecze dla przebudowy, a później się przebudowuje. Przemęcz się ten rok, następny, a później jeszcze kolejny, gdy zacznie się przebudowa Solidarności/Ducha/Sikorskiego. To dziki, ruski kraj, kto żyw niech stąd spyla na zachód, póki czas!!
[/quote]

Ty na serio jesteś jakiś nienormalny. Koledzy Cię bili w szkole? Za mało wziąłeś za sprzedanie pola na wsi po babci? Lecz się, serio, wsiowość da się z czasem wyeliminować, ale chamstwo i zburaczenie jest genetyczne i tylko farmakologia może w tym momencie znacznie skrócić Twe cierpienia. Nie jesteś jedyny na tym świecie, napisałem Ci wcześniej - nie podoba Ci się w mieście to won do rodziców na wieś, tam gdzie się wychowałeś buraki sadzić albo gnój rozrzucać.
[quote name='Gość' timestamp='1366617508' post='761030']
Barani łbie, najpierw się zapewnia zaplecze dla przebudowy, a później się przebudowuje. Przemęcz się ten rok, następny, a później jeszcze kolejny, gdy zacznie się przebudowa Solidarności/Ducha/Sikorskiego. To dziki, ruski kraj, kto żyw niech stąd spyla na zachód, póki czas!!
[/quote]

Ty na serio jesteś jakiś nienormalny. Koledzy Cię bili w szkole? Za mało wziąłeś za sprzedanie pola na wsi po babci? Lecz się, serio, wsiowość da si... rozwiń
Avatar
EwkaMarchewka / 23 kwietnia 2013 o 21:20
0
Jasne zapchajmy Nałęczów przez Tiry, gdzie na pewnym odcinku przed samym Nałęczowem jest ograniczenie tonazu do 3,5 t a i tak tiry jeżdżą. Poza tym Tiry mogą od strony Lublina przez Nałęczów muszą jechać ulica Graniczną, która kończy się rondem dość wąskim, co wielu kierowcom sprawia problem. Poza tym droga do Nałęczowa wąska, kręta podziurawiona, nie ma gdzie wyprzedzić, nawet kiedy auta osobowe jadą dość powoli korkuje się. Zawsze w Tomaszowicach można odbić na Jastków, ale to też żadne wyjście
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 22 kwietnia 2013 o 12:44
0
[quote name='omg' timestamp='1366619367' post='761050']
o widzę, że uderzyłem w czuły punkt, pislamski talib, który nic oprócz opluwania innych nie potrafi. napiszę więc trzeci raz - won na wieś, miasto się rozwija i rozwijać będzie i chwała mu za to!
[/quote]JUDE ????
Avatar
córka / 22 kwietnia 2013 o 12:25
0
WITAM! POTRZEBNA JEST KREW GRUPA (O RH -). LEKARZE NIE CHCĄ PRZEPROWADZIĆ OPRACJI MOJEGO TATY GDYŻ NIE MAJĄ TAKIEJ GRUPY KRWI. PROSZĘ JAK KTOŚ MOŻE. KREW MOŻNA ODDAĆ WSZĘDZIE TRZEBA TYLKO PODAĆ SZPITAL I DLA KOGO ( Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Kraśnicka LUBLIN (KAZIMIERZ STĘPNIAK). DZIĘKUJĘ :-)
Avatar
psychiatra / 22 kwietnia 2013 o 10:48
0
Ludzie w tym kraju są chorzy! Komentują artykuł o utrudnieniach w ruchu w związku z przebudową ulic. Jak dla mnie rzecz dość prozaiczna, zdecydowanie techniczna, architektoniczna, budowlana - jak by nie patrzeć, taka dość życiowa, tzn. jak tu pojechać, żeby nie utknąć, dojechać do pracy na czas, odwieźć dzieci do szkoły, nie spóźnić się do lekarza itd. Ot, coś się buduje, coś się na jakiś czas utrudnia, coś będzie w przyszłości lepiej. Chciałoby się przeczytać coś na temat, jakąś radę, wskazówkę innych. A co czytam? Sama polityka, jakieś Ruhy, PiSy, PO... Ręce opadają! Niedługo już nawet mleko w sklepie będzie albo bardziej PiSowskie, albo Ruchowskie, albo czort wie jakie, ale na pewno nie krowie. Ludzie! Napijcie się rano melisy, albo lepiej jakiejś mikstury na rozum, bo taki punkt widzenia na życie zaprowadzi Was do Abramowic! To jakiś obłęd!
Ludzie w tym kraju są chorzy! Komentują artykuł o utrudnieniach w ruchu w związku z przebudową ulic. Jak dla mnie rzecz dość prozaiczna, zdecydowanie techniczna, architektoniczna, budowlana - jak by nie patrzeć, taka dość życiowa, tzn. jak tu pojechać, żeby nie utknąć, dojechać do pracy na czas, odwieźć dzieci do szkoły, nie spóźnić się do lekarza itd. Ot, coś się buduje, coś się na jakiś czas utrudnia, coś będzie w przyszłości lepiej. Chciałoby się przeczytać coś na temat, jakąś radę, wskazówkę innych. A co czytam? Sama polityka, jakieś... rozwiń
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2013 o 10:47
0
[quote name='LeKarz' timestamp='1366620000' post='761058']
Myślę, że 1 prozac dziennie powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Myślę, że 1 ostry nabój w przyzwoitej broni powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny [/font][/color]
[quote name='LeKarz' timestamp='1366620000' post='761058']
Myślę, że 1 prozac dziennie powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Myślę, że 1 ostry nabój w przyzwoitej broni powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny [/font][... rozwiń
Avatar
LeKarz / 22 kwietnia 2013 o 10:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1366619595' post='761054']
Ciebie nie trzeba opluwać bo już cały jesteś opluty, bździągwo z Ruhu Hujokota
[/quote]

Myślę, że 1 prozac dziennie powinien Ci znacznie ulżyć i zmniejszyć objawy Twojej choroby. Niestety wyleczyć się nie da, ale osiągnięty efekt powinien być zdecydowanie zauważalny
Avatar
rower / 22 kwietnia 2013 o 10:39
0
[quote name='Piotrek' timestamp='1366615062' post='761007']
Dziękujemy miastu za możliwość wyjazdu z ulicy Poligonowej!!!!!
Wcześniej był z tym problem a teraz w porannym szczycie prawie nie ma możliwości. Jak wcześniej przed skrzyżowaniem było 2-3 samochody to dziś rano było ze 30.
GRATULACJE
Czy nikt nie przewidział że po zamknięciu al. Warszawskiej część ruchu przeniesie się na ulicę Willową??
Brak sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu doprowadza że rano dzieją się tam dantyjskie sceny.
Gdzie ta zapowiadana Policja????

Zapraszam Pana Kieliszka rano na skrzyżowanie Poligonowej i Willowej
[/quote]

Gdzybyś przesadził swoje piękne szeroie cztery litery z samochodu na pojadz dwu kołowy (rower) to byś przejechał to skrzyżowanie i wiele innych na pierwszym zielonym :-) Do miejsca przeznaczenia dotarł byś w góra 40 min. bo tyle zajmuje przejechanie rowerem ze Slawinka na Głuską. Dodatkowo czulbyś się lepiej, mniej zestresowany, i zdrowszy.
[quote name='Piotrek' timestamp='1366615062' post='761007']
Dziękujemy miastu za możliwość wyjazdu z ulicy Poligonowej!!!!!
Wcześniej był z tym problem a teraz w porannym szczycie prawie nie ma możliwości. Jak wcześniej przed skrzyżowaniem było 2-3 samochody to dziś rano było ze 30.
GRATULACJE
Czy nikt nie przewidział że po zamknięciu al. Warszawskiej część ruchu przeniesie się na ulicę Willową??
Brak sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu doprowadza że rano dzieją... rozwiń
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2013 o 10:33
0
[quote name='omg' timestamp='1366619367' post='761050']
o widzę, że uderzyłem w czuły punkt, pislamski talib, który nic oprócz opluwania innych nie potrafi. napiszę więc trzeci raz - won na wieś, miasto się rozwija i rozwijać będzie i chwała mu za to!
[/quote]

Ciebie nie trzeba opluwać bo już cały jesteś opluty, bździągwo z Ruhu Hujokota
Avatar
omg / 22 kwietnia 2013 o 10:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1366619012' post='761043']
A ten pewnie z Pe Ło jak się zapienił, pewnie Paryżanin albo Londyńczyk, szkoda tylko że z dzikiego ruskiego kraju
[/quote]

o widzę, że uderzyłem w czuły punkt, pislamski talib, który nic oprócz opluwania innych nie potrafi. napiszę więc trzeci raz - won na wieś, miasto się rozwija i rozwijać będzie i chwała mu za to!
Avatar
omg / 22 kwietnia 2013 o 10:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1366617508' post='761030']
Barani łbie, najpierw się zapewnia zaplecze dla przebudowy, a później się przebudowuje. Przemęcz się ten rok, następny, a później jeszcze kolejny, gdy zacznie się przebudowa Solidarności/Ducha/Sikorskiego. To dziki, ruski kraj, kto żyw niech stąd spyla na zachód, póki czas!!
[/quote]

Ty na serio jesteś jakiś nienormalny. Koledzy Cię bili w szkole? Za mało wziąłeś za sprzedanie pola na wsi po babci? Lecz się, serio, wsiowość da się z czasem wyeliminować, ale chamstwo i zburaczenie jest genetyczne i tylko farmakologia może w tym momencie znacznie skrócić Twe cierpienia. Nie jesteś jedyny na tym świecie, napisałem Ci wcześniej - nie podoba Ci się w mieście to won do rodziców na wieś, tam gdzie się wychowałeś buraki sadzić albo gnój rozrzucać.
[quote name='Gość' timestamp='1366617508' post='761030']
Barani łbie, najpierw się zapewnia zaplecze dla przebudowy, a później się przebudowuje. Przemęcz się ten rok, następny, a później jeszcze kolejny, gdy zacznie się przebudowa Solidarności/Ducha/Sikorskiego. To dziki, ruski kraj, kto żyw niech stąd spyla na zachód, póki czas!!
[/quote]

Ty na serio jesteś jakiś nienormalny. Koledzy Cię bili w szkole? Za mało wziąłeś za sprzedanie pola na wsi po babci? Lecz się, serio, wsiowość da si... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 0

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 62 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 8 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 4

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 36 16

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 32 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!